NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ALERT !! DO WŁAŚCICIELI : STRON INTERNETOWYCH , BLOGÓW, PORTALI, FORÓW . 10 MAJA 2015 WAŻNA AKCJA !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POKAŻMY IM SIŁĘ NIEZALEŻNYCH MEDIÓW !!!

JEŚLI POSIADACIE RZETELNE MATERIAŁY W RAZ Z NAGRANIAMI A.V, ZDJĘCIAMI , SKANAMI DOKUMENTÓW NA TEMAT CAŁEJ P.O I BRONISŁAWA 

PUBLIKUJCIE W OSTATNIM DNIU PRZED CISZĄ WYBORCZĄ 

WEDŁUG TEJ INSTRUKCJI !!

====================================

Miziaforum said

wieczorem specjalny materiał – WYDATKI SZTABU KOMOROWSKIEGO NA OPŁACANIE KLAKIERÓW I MAHACZY CHORĄGIEWKAMI

1 750 000 ZŁ ….. Z WASZYCH PODATKÓW NA HONORARIA KLAKIERÓW – O CZYM INFORMUJE LIDER MŁODZIEŻÓWKI P.O

W DYSKRETNYM NAGRANIU A.V !!!!!

====================================

niestety na publikację tego arta z tym materiałem nie otrzymałem zgody , art będzie opublikowany w późniejszym terminie tuż przed datą dnia wyborów
tak chodzi o obrzydzenie pewnego kandydata a nie o darmową sensację 3 dniową TEN MATERIAŁ PLUS MATERIAŁY DOTYCZACE POSIADANIE NIERUCHOMOŚCI ZA GRANICAMI POLSKI PRZEZ POLITYKÓW WSZYSTKICH OPCJI PARLAMENTARNYCH

BĘDZIE WYKORZYSTANY I OPUBLIKOWANY W OSTATNIM TYGODNIU KAMPANII WYBORCZEJ

PO TO ZEBY BYŁ OSTATNIM WIDOCZNYM DATOWANIEM ARTYKUŁEM JUŻ W CZASIE CISZY WYBORCZEJ !! 😉

TO TAKA LUKA W ICH PRZEPISACH O CISZY WYBORCZEJ

POLEGA NA TYMŻE OPUBLIKUJEMY W DACIE OSTATNIEGO DNIA PRZED CISZĄ WYBORCZĄ NA JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI STRON INTERNETOWYCH , BLOGACH FORACH

INFORMACJE O WYBORCZYCH WYDATKACH NA TAK ZWANYCH KLAKIERÓW – ZWOLENNIKÓW BRONISŁAWA ZA KONKRETNE SUMY W ZŁOTÓWKACH

ORAZ STAN POSIADANIA NIERUCHOMOŚCI POZA GRANICAMI POLSKI PRZEZ SITWĘ POOKRĄGŁOSTOŁOWĄ OD ROKU 1990 DO DZIŚ
========================================================================
PUBLIKACJA BĘDZIE Z DATĄ GDY MOŻNA PISAĆ NIE ŁAMIĄC CISZ WYBORCZEJ
NASTĘPNIE DO DNIA 10 MAJA 2015 NALEŻY NIE WPISYWAĆ KOLEJNYCH ARTÓW CO ZAPEWNI WIDOCZNOŚĆ TEKSTU NA 1 POZYCJI W DNIU WYBORÓW

WIELE OSÓB PO PRZECZYTANIU I OBEJRZENIU MAT. AV ZWĄTPI W BRONKA I ALBO ZMIENI DECYZJE O OSOBIE NA KTÓRĄ ZAGŁOSUJE ALBO OLEJE WYBORY I NIE ODDA GŁOSU NA BRONKA

I WSZYSTKO ZGODNIE Z ICH PRAWEM 🙂

76 thoughts on “ALERT !! DO WŁAŚCICIELI : STRON INTERNETOWYCH , BLOGÓW, PORTALI, FORÓW . 10 MAJA 2015 WAŻNA AKCJA !!!

 1. Najwyższy czas, żeby ludzie pojęli, że cała ta „polityka” to ludobójczy i zlodziejski geszeft ze szkolną „medycyną” na czele :

  „Działania rządów polegają bowiem na oskubywaniu tubylczego, mniej wartościowego społeczeństwa. Przypomnę, w średniowieczu podatek wynosił 10 %, za rozbiorów od 15 do 18%. Za brzydkiego Hitlera aż 33 %, a obecnie ponad 78%. I rzekomo wszystko według nadzorców, także intelektualnych, jest w jak największym porządku i żyjemy w ”wolnym” kraju. Na pytanie Dziennikarki: „Lekarze nie szczepią swoich dzieci?”, p. prof. Jacek Wysocki odpowiada: ”Proszę wierzyć, szczepimy swoje dzieci, rodziny i samych siebie, na co tylko można…”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/medycyna-oparta-na-dowodach-fikcja-w-polsce-2015-05

 2. Prawda jest taka, że tylko media Bronka chcą! Wielu zmuszonych mu go tolerować, ma go już dość. Jak i jego kolesi.
  Polska, którą reprezentuje Komorowski jest Polską miałką, bez własnego zdania na arenie międzynarodowej, bez przyszłości. I to że patrzy on tylko na statystyki i sondaże… i choćby nie wiem, jak w dupę wchodził wyborcom, to i tak dla wielu jest tylko prezydętem spod żyrandola. Tylko się ośmiesza… I po co te Bronkobusy?
  Wszystko to… dla wygodnego stołeczka i kasiory!

  1. PO CO ? A PO TO ŻE BRONEK I TUSK OBIECALI LASY POLSKIE – A OBIECALI TO LUDZIOM Z KTÓRYMI ŻARTÓW NIE MA I ONI TO WIEDZĄ BO KILKA RAZY LUDZIE CI NA PROŚBĘ P.O POMAGALI IM – NA PRZYKŁAD ZROBIĆ SAMOBÓJSTWO LEPPEROWI ………. TO NIEBEZPIECZNE OBIECAĆ I SIĘ NIE WYWIĄZAĆ P.O WIE ŻE CI SAMI LUDZIE CO POWIESILI LEPPERA BEZ SKRUPÓŁÓW BĘDĄ LIKWIDOWAĆ PEOWCÓW JEŚLI NIE DOTRZYMAJĄ SŁOWA W SPRAWIE 67 OOO OOO OOO $
   TAK WIĘC – SYTUACJA DLA P.O JEST TRAGICZNA – PRZEGRAJĄ STOŁEK W BELWEDERZE = PROCESY KARNE , ALE ONI SIĘ BARDZIEJ BOJĄ ŻE SAMOBÓJCA SERYJNY ICH ROZLICZY – ZLIKWIDUJE ZA NIE NIE DOTRZYMANIE OBIETNICY „LASY PAŃSTWOWE NA SPRZEDAŻ”

   I W D… BĘDĄ MIELI ICH PARTNERZY BYZNESOWI ŻE NIE MOGLI SIĘ WYWIĄZAĆ BO STRACILI WPŁYWY W BELWEDERKU – UPIERDOLĄ IM ŁUBY

   TAKA JEST LOGIKA DINTOJRY ….

  1. Socjalizm uzywal ten sam surowiec , ale w nieco inny sposob.Wszystko za przyczyna tego Boga, co wybranym kazal stworzyc ” lewice i prawice”.Takoz sie stalo..

 3. Napewno wiele osób nie pojmuje skąd się bierze fala islamu w zachodniej Europie, która płynie również do Polski, bo jak uważają pejsaci „uczeni w piśmie” to :

  „Islamizacja dobra dla Europy

  Ze wzrostem obaw z powodu zwiększającej się liczby muzułmanów w Europie, wydaje się iż nie każdy niepokoi się tą sprawą, łącznie z izraelskim rabinem, który nawet z zadowoleniem przyjmuje to zjawisko.

  Rabin Baruch Efrati, szef yeshiva i rabin wspólnoty w osadzie Efrat na Zachodnim Brzegu, uważa, że islamizacja Europy faktycznie jest rzeczą dobrą. […]

  Efrati napisał w odpowiedzi, że islamizacja Europy była lepsza od chrześcijańskiej Europy z powodów etycznych i teologicznych – jako kara dla chrześcijan za prześladowania Żydów i tego, że chrześcijaństwo, w przeciwieństwie do islamu, z halachicznego punktu widzenia uważane jest za „bałwochwalstwo”.

  „Żydzi powinni się cieszyć z tego, że chrześcijańska Europa traci tożsamość jako kara za to co przez setki lat robiła nam kiedy żyliśmy w niej na uchodźstwie” – wyjaśnił rabin jako powód etyczny preferowania muzułmanów, cytując szokujące opisy z literatury Rishonim (autorstwa czołowych rabinów z okresu XI-XV wiek) o pogromach i masowych mordach dokonywanych na Żydach przez chrześcijan. ”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/xx-wiek-zwyciestwo-talmudyzmu-nad-zachodnia-cywilizacja-2014-03

  1. Hmmm..Coraz ciekawiej.Wyrzynyli sie miedzy soba od Adama i Ewy.Rozlazly sie , jak sami opowiadaja w roznych pismach po calej ziemi i dalej sie wyrzynyja ” sami swoi” i udaja glupich , ze to nie prawda.Zwalaja jeden na drugiego i dowodza sobie kto zydem prawdziwym, a kto falszywym.Do diabla z nimi.

   Ps.
   Tu probka.

   ” Toc sa rodzaje synow Noego,Sema,Chama i Jafeta, ktorym sie narodzilo synow po potopie.
   2.Synowie Jafetowi :Gomer i Magog, i Madai,i Iawan,i Tubal, i Mesech,i Tyras.
   3.A synowie Gomerowi .Aschenaz, i Ryfat, i Togorma.
   4.A synowie Iawanowi:Elisa, i Taris,Cytym, i Dodanim.
   5.Od tych rozdzielone sa wyspy narodow po swych ziemiach;kazdy wedlug jezyka swego, i wedlug pokolenia swego, w narodziech swoich”.
   6.A synowie Chamowi:Chus, i Mysraim, i Put, i Chanan.
   7.Synowie zas Chusowi :Seba,, I Hewila,i Sabtai Regma, i Sabtacha.A synowie Regny:Seba i Dedan.
   8.A Chus splodzil Nemroda , ktoty poczal byc moznym na ziemi.
   9.Ten byl moznym mysliwcem przed obliczem Panskiem;przetoz sie mowi :Jako Nemrod mozny przed Panem.
   10.A poczatek krolestwa jego byl Babel, i Erech, i Achad, i Chalne w ziemi Senaar”…Itd itd.. Mojzeszowe , Genesis.Stary Testament

   Reszte se mozna poczytac w biblii.

  2. Czyli co?.Milosc religii na lonie Abrahama.Judaizm,chrzescijanstwo, islam.Dwie Abrahamowe sie kochaja, a przestaja kochac trzecia Cesarstwa Narodu Niemieckiego.Wojna religijna..jest.

   1. Faraony nie zyli w zgodzie z Rzymianami.Jezus tez z faraonow sie wywodzacy ich nie kochal, wiec wojuja dalej ze soba.

 4. „Już starożytni filozofowie greccy mawiali: „im więcej prawa, tym więcej bezprawia”. Ale nie tylko, stanowione prawo ma sankcjonować bezpośrednio ludobójstwo. Przykładem jest zmuszanie rodziców do obowiązkowych szczepień dzieci, mimo że udowodniano to wielokrotnie w ciągu kilkudziesięciu lat, że szczepionki nie tylko nie pomagają, ale są szkodliwe, wręcz trujące. Uprawnienie prawne przymusu szczepień nadano Sanepidowi, na szczęście przytomny skład Sądu Administracyjnego zakwestionował te prawo. Więc zaczął zmuszać rodziców do ludobójstwa własnych dzieci wojewoda zachodniopomorski karami nawet do 10 tysięcy zł.”

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/bandytyzm-ustawodawczy/

 5. Najbardziej skuteczna broń do depopulacji „bydła” roboczego w „czasach pokojowych” to trucizny zwane „szczepionkami”, lekami „legalnymi” czy też nie i jest to nadrzędnym celem wszelkiej „polityki” ponadnarodowej mafii morderców i złodziei !!!

 6. Czyste powietrze kontra miejsca pracy. Jednemu z największych zakładów w regionie – stalowni ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej – może grozić zamknięcie. A to oznaczałoby utratę pracy nawet przez blisko 20 tysięcy osób pracujących m.in. w Hucie Katowice. Problemem jest zanieczyszczenie powietrza w dzielnicy Strzemieszyce w Dąbrowie Górniczej. W sprawę zaangażowany jest Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Katowicach. ArcelorMittal Poland otrzymał miesiąc na zaproponowanie zmian.

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/przemysl/huta-katowice-do-zamkniecia/z17zmz
  Projekt Zielona Wyspa…

  1. „W sprawie zgłosiło się blisko 1,5 tys. poszkodowanych wierzycieli,

   którzy szacują swoje straty na co najmniej 247 mln zł.

   Proces ws. WGI DM toczy się przed Sądem Okręgowym w Warszawie, a szefowie firmy są oskarżeni o wyrządzenie szkody majątkowej w wielkich rozmiarach, za co grozi do 10 lat więzienia.”

   http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/kary-w-zawieszeniu-i-200-tys-zl-grzywny-dla-b-szefow-wgi-consulting/qvmywt

   ~Zenek : Właśnie skazano pirata komputerowego ze Słupska – za spiracenie oprogramowania wartego 350 tys. zł. dostał 3 lata bezwzględnego więzienia. Bardzo jestem ciekaw ile można dostać za przekręt na 247 mln. Albo taki Amber Gold, na razie zniknęło 660 mln.

  2. Polska pozwana do Trybunału UE ws. recyklingu zużytego sprzętu

   KE pozwała Polskę do Trybunału Sprawiedliwości za niewdrożenie przepisów UE dot. recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. KE wnioskuje o karę w wysokości 71 610 euro dziennie. MŚ podaje, że projekt odpowiedniej ustawy czeka na notyfikację w KE.

   ~kiedyś majkkel : W świetle tej dyrektywy czuję się trochę jakbym zawinił… Kupiłem 8 lat temu dobrą lodówkę, która przez ten czas się nie zepsuła i nie wymagała wymiany, a dodatkowo 2 lata temu kupiłem zamrażarkę, czyli wprowadziłem dwa sprzęty bez oddania jakiegokolwiek do recyklingu. Mało tego, kupiłem w zeszłym roku pralkę i suszarkę i też nie oddałem do recyklingu starej pralki, bo dałem ją rodzicom na działkę – to następne dwa sprzęty, które kupiłem, a nie zwiększyłem liczby odpadów. W ten sposób zwiększałem sprzedaż (mianownik w wyliczeniu wskaźnika), a nie zwiększyłem odpadów (czyli licznika). Składam samokrytykę i uważam, że takich jak ja, państwo powinno przymuszać do wyrzucania sprzętu AGD – najpierw pismo z żądaniem wyrzucenia np. lodówki, a jesli okaże się nieskuteczne, powinna przyjechać ekipa i w imieniu rządu powinna mi zabrać np. lodówkę, zamrażarkę i pralkę i zezwolić na zakup co najwyżej tylko dwóch nowych sprzętów – wtedy ten wskaźnik wyjdzie 50%, bo z zakupionych w sumie 6 urządzeń, 3 zostaną zrecyklingowane i w ten sposób spełniony zostanie wskaźnik z dyrektywy.
   Przepraszam, że przyczyniłem się do tej dotkliwej kary dla naszego państwa, ale zapewniam poprawę – wkrótce oddam do recyklingu telewizor, bo się zepsuła trochę matryca i jakieś paski mrugają. I nie wiem, czy kupię nowy, bo nie ma co oglądać, więc wskaźnik trochę poprawię. zwiń
   http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/polska-pozwana-do-trybunalu-ue-ws-recyklingu-zuzytego-sprzetu/fd5wgl

   1. http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/seria-kar-spadnie-na-polske-bruksela-grozi,30,0,1779230.html

    Komisja Europejska zwróciła się w środę do Polski o pełne wdrożenie przepisów unijnych dotyczących połączenia krajowych rejestrów przedsiębiorców transportu drogowego. Polska ma dwa miesiące na udzielenie Komisji odpowiedzi w tej sprawie.

    Drugie ostrzeżenie KE dla Polski odnosi się do dyrektywy w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. Zgodnie z tą dyrektywą państwa UE muszą wprowadzić i stosować minimalne wymogi dotyczące charakterystyki energetycznej nowych i już istniejących budynków, a także zapewnić certyfikację charakterystyki energetycznej budynków i ustanowić wymóg regularnej inspekcji systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Mają też doprowadzić do tego, aby wszystkie nowe budynki budowane od 2021 r. miały niemal zerowe zużycie energii.

    W środę KE wezwała również Polskę do wprowadzenia w życie przepisów UE w sprawie ochrony wód gruntowych przed zanieczyszczeniem i pogorszeniem ich stanu. W komunikacie Komisja informuje, że dostrzegła niedociągnięcia we wprowadzaniu przez Polskę przepisów, dostosowujących prawo do dyrektywy w sprawie ochrony wód podziemnych.
    itp

 7. „Henry L. Mencken: „Najniebezpieczniejszym dla każdego rządu człowiekiem jest ten, który zdolny jest do samodzielnego myślenia i nie kieruje się dominującymi przesądami i zakazami. Człowiek taki nieuchronnie dochodzi do wniosku, że rząd sprawujący władze w jego własnym kraju jest nieuczciwy, obłąkany i nietolerancyjny”.”

  ze strony :

  http://biznes.robertbrzoza.pl/finansjera/wolny-rynek-liberalizm-to-szach-mat-dla-ludzkosci/#comment-1416

  Wszędzie szerzy sie ponuractwo i przygnębienie z powodu brania na poważnie różnych występów kolejnych pokoleń perfidnych drani na stołkach samozwańczej „władzy”, więc na wesoło dla przypomnienia starszym i dla nauki mlodszym pokoleniom polecam salonowy występ „tanich drani” bez charakteryzacji i eleganckich garniturków dla zawsze tych samych lichwiarskich i korporacyjnych zleceniodawców :

   1. Czego to te opętane żądzą (rządzą) władzy błazny nie wyprawiają, żeby poprawić sobie „wiary – godność” przy spędzie stada „wyborczego” w kierunku szopki wyborczej podobnej jak do tej corocznej bożonarodzeniowej ? !

    Czy wiecie, że w Polsce istnieje również ” Ministerstwo Propagandy”, które jest żydowską firmą tak jak i pozostałe „”Ministerstwa” z centralną rejestracją w Waszyngtonie DC ?

    UPIK® Datensatz – L
    L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO PROPAGANDY S C
    Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
    L D-U-N-S® Nummer 423981884
    L Geschäftssitz Ul. Ludwika Hirszfelda 16/44
    L Postleitzahl 02 776
    L Postalische Stadt Warszawa
    Land Poland
    W Länder-Code 616
    Postfachnummer
    Postfach Stadt
    Telefon Nummer Tu nie ma numeru telefonu !!!
    Fax Nummer a tu faxu !!!
    Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA SZEFA !!!
    W Tätigkeit (SIC) 7311

    Póki co, to współczesna inkwizycja w dzień i w nocy podsłuchuje i węszy, co w trawie piszczy i żeby wyłapać nie -wiernych, heretyków czy czarownice, bo przecież nie od parady natura wyposażyła pasożyda dwunożnego w olbrzymie uszy i nosy.

    http://n8waechter.info/wp-content/uploads/2015/04/know-your-place-shut-your-face-propaganda.jpg

  1. A kto ” prawo krajowe stworzyl”?.Jakie prawa krajowe obowiazywaly przed obecnym nazywanym ” talmudycznym”?.Jak sie powiedzialo A , to i trzeba powiedziec B, a nie wodzic na manowce.Skad sie wzielo ” wodzic na manowce”?.

   1. Jakie były prawa? Praca dla każdego, lecznictwo dla każdego, dach nad głową dla każdego, za defraudację majątku państwowego – śmierć, wyrok wykonano.

    1. Nie o to chodzilo w pytaniu?.Chodzilo o poczatki polskiego prawodastwa, ktore powstalo w momencie utworzenia panstwa polskiego?.Kto to prawo stworzyl?.Jakie prawo obywiazywalo wczesniej, zanim obowiazywalo tzw” talmudyczne”?.Poprosze o definicje ” prawa krajowego”, ktore jest przeciwstawiane tzw. ” prawu talmudycznemu”.Za defraudacje majatku dawno, dawno temu rzeczywiscie karano smiercia..

  2. Przywilej Bolesławowski.
   Najdawnlejszem prawem, żydom polskim przez
   panującego w Polsce udzielonem, zarazem jednym
   z naj dawniej szych pomników prawodawstwa pol-
   skiego, jest przywilej Bolesławą, książęcia wielko-
   polskiego, zr. 1264 *)
   Oto osnowa tego przywileju:
   §. 1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może
   przeciw niemu świadczyć sam chrześcianin,
   ale tylko razem jeszcze z jednym żydem.
   §. 2. Kiedy chrześcianin zapozywa żyda o zastaw,
   żyd zaś utrzymuje: że żadnego nie otrzymał,
   wtedy żyd przysięgą się uwolni.
   §.3. Kiedy chrześcianin utrzymuje: że na zastaw
   od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd
   teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży.
   §.4. Kiedy żyd nie mając świadków, utrzymuje: że
   chrześcianinowi zastaw wypożyczył, chrze-
   ścianin się odprzysięże.
   §. 5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zbroczo-
   nych wolno żydom wszystko brać w zastaw.
   §. 6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się
   odprzysięże: że o kradzieży nie wiedział, a
   chrześcianin winien mu kapitał na zastaw ten
   wypożyczony z procentem zapłacić.
   §. 7. Kiedy zastaw chrześcianina przez ogień lub
   kradzież u żyda zaginie, żyd od nalegającego
   chrześcianina przysięgą się uwolni.
   §. 8. Żydzi w sporach swoich wyłączeni są z pod
   sądów miejskich: zostają pod opieką króla lub
   wojewody.
   §. 9. Za zranienie żyda słuszna kara i koszta kuracyi
   §. 1 1. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.
   §.12. Żydzi cła nie większe od mieszczan płacą.
   §. 1 3. Od przewożonych umarłych nic nie opłacają.
   §. 14. Chrześcianin niszczący cmentarz, oprócz ka-
   ry zwyczajnej, majątek traci.
   §. 10 Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata
   1 majątku.
   §.15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską,
   odda wojewodzie 2 funty pieprzu.
   §. 16. Gdy żyd u swojego sędziego zapadnie karze,
   która się „wandel ” nazywa, zapłaci mu funt
   pieprzu.
   §. 17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego za-
   pozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczaj-
   ną; gdy się trzeci raz nie stawi, zapłaci karę
   stosunkowo wyższą.
   §.18. Za zranienie żyda, żyd zapłaci zwyczajną
   karę.
   §. 1 9. Przysięga na dziesięć przykazań żydowi, nie
   powinna być naznaczona, tylko o wartość
   przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra,
   a w mniejszycli rzeczach przed szkołą przy-
   sięgać będzie.
   §.20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda,
   my żydom damy przeciw podejrzanemu pra-
   wną opiekę.
   §.21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcia-
   nin będzie karany podług prawa ziemskiego.
   §.22. Sędzia żydowski żadną sprawę przed sąd nie
   wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony
   spowodowanym nie będzie.
   § 23. Gdy chrześcianin odbierze dany żydowi za-
   staw, a procentu nie zapłacił w przeciągu mie-
   siąca, przybywa procent do procentu.
   §.24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma. Ij
   §.25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniędzy
   na dobra nieruchome.
   §. 26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kra-
   dzież uważane będzie.
   §. 27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda zostaje, staje
   sie, jego własnością.
   §.28. W dnie świąt swoich żydzi nie mogą być
   przymuszeni do oddawania zastawu.
   §.29. Zastawy gwałtem od nich biorący, ściągnie
   na siebie karę.
   §. 30. Występki żydów w ich szkołach sądzone być
   mają.
   §.31. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi
   chrześciańskiej.
   §.32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej
   żądać może oddania długu z należytym pro-
   centem.
   §.33. Konie w zastaw żydzi tylko we dnie brać
   mogą.
   §. 34. Monetaryuszom nie wolno pojmać żydów
   pod protekstem, że fałszują pieniądze.
   §.35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc
   dać powinni; pod karą 30 szelągów.
   §. 36. Wolno jest żydom wszelkie towary kupo-
   wać, chleba i innych żywności dotykać się.

   1. Wiadomo , kto nadawal prawa krajowe po przyjeciu przez Polske chrztu.Prawa Cesarstwa Narodu Niemieckigo.Jakie ustawodastwo obywiazywalo przed chrztem ?.

       1. Chrzcza ciagle ci ” sami swoi”.Tak sie ulozyli i ukladaja.Jak sie pokloca to robia wojny i inne zadymy swiatowe, jak rewolucje.

   1. Niska frekwencja, nie pójście na wybory jest jednoznaczne z przyzwoleniem – róbta co chceta. Trzeba protestować, być przeciw a nie zezwalać. Pójść i skreślić wszystkich, oddać głos nieważny to jest forma protestu!

    1. Niska frekwencja i pojscie na wybory oznaczaja to samo.Bo przyczyna jest w systemie.Kto tego nie rozumie jest albo idiota lub swiadomym manipulatorem w dodatku pewnym, ze czytaja rozne takie ” mundrosci” wylacznie idioci.Pojsc i skreslic wszystkich, to to samo, co nie pojsc.Na jedno wychodzi, ale ” mundrzy” madrze staraja sie udowodnic, ze jest inaczej i robia z siebie blaznow.Szkodliwych blaznow, bo dobrze sluzacych maceniem ludziom w glowach, ktorym jest zle takze z powodu takich intelektualnych oszustow.Wrzucisz kartke ze skresleniem wszystkich i ktos moze ja podmienic i dokonac poprawek na rzecz jakiegos kandydata.Czyz w awanturze o rzekome falszerstwa wyborow wladz lokalnych nie bylo argumentu o duzej liczbie glosow niewaznych?.Byly.Co z tego wyniklo?.Nikt nikomu nie udowodnil falszerstwa, bo nie mogl udowodnic.Ale ..Ta afera odegrala swoja glupia role w politycznej hucpie, ktora ugodzila takze w wyborcow i namieszala ile trzeba w zalozeniach hucpiarzy.Nie pojscie na wybory i nie wrzucenie kartki ze skresleniami wszystkich uniemozliwia zamiane kartki i za jednym zamachem falszerstwo.W takim przypadku wyborca ma mozliwosc udowodnic falszerstwo.Falszerz bedzie sie bal, poniewaz musialby sfalszowac podpis wyborcy.Falszerstwo podpisu mozna udowodnic, a zamiany kartki nie.Od pilnowania porzadku sa komisje i te powinny patrzec sobie na rece wzajemnie.

    2. Diabeł tkwi w szczególe i właśnie dlatego trzeba z właczoną logiką przeczytać szczegółowo o zatajanych zasadzkach tkwiących w „prawie wyborczym” , bezprawnie narzuconym przez bezprawny i samozwańczy „nie – rząd” , który jest nierozłącznie związany z jurysdykcją TALMUDYCZNą od wieków traktującą „wiernych” czy „wyborców” jak głupie i pozbawione wolnej woli „bydło” robocze !!!

     Zakładając totalny bojkot szopki wyborczej według powyższych wskazówek z dokładnymi wyjaśnieniami kruczków prawnych, to żaden pseudopreżydent i jego mafijna klika samobójczo nie podskoczy usilując motywować swoje „prawo” do „rządzenia” w bezprawnym panoszeniu się przy zerowej frekwencji rdzennych Polaków !!!

     Każdy teatr czy kabaret musi zrobić klapę, jeśli potencjalna publika pomimo reklamy i klakierów oleje ich przedstawienia !!! Z hucpą „wyborczą” mogłoby się stać tak samo, gdyby ludzie w końcu przejrzeli na oczy i przegnali bandytów i złodzieji trikowych z papierowymi straszakami ich talmudycznego „prawa” do wszystkich diabłów !!!

     W końcu Polacy muszą się nauczyć sobie samemu radzić za pomocą swojego rozumu bez „pomocy” wyszczekanych przybłędów z koczowniczych plemion „narodu wypierdzonego” psychopatycznymi móżdżkami kalekich kurdupli i degeneratów z przyciętymi fiutami .

     https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg

     Z przykrością muszę stwierdzić, że jest mi wstyd za moich ziomków, którzy w czasach internetu sami podstawiają tyłek do kopnięcia, glowę pod topór medycznych rzeżników i kraj do splądrowania przez trupy żydowskich aktorów grających kracząco od wieków na scenach teatru i cyrku polityczno – religijnego, a to tylko dlatego, że rozsądnie myśleć im się nie chce !!!

     1. Prezydent wybrany jest zobowiazany do przestrzegania prawa panstwa, w ktorym zostal wybrany.Czarny, bialy, zolty, czy rozowy musi sie prawu podporzadkowac.Zatem..Isc na wybory, nie isc..Na jedno wychodzi..czego nie rozumiom…jedni, a inni udaja, ze nie rozumiom.

     2. Kabaret czy teatr robi klape ..W politycznym teatrze, czego nie dostrzegaja widzowie ,to dyrektor decyduje, kiedy ta klapa ma nastapic.Widzowie nie widza, bo dyrektorzy politycznych teatrow maja na uslugach klakierow zrzeszonych w cechu zwanym media roznego sortu.”Maja oczy, a nie widza” widzowie, bo klakierzy dyrektorow politycznych teatrow dobrze sciemniaja duby smalone plotac za dobre i dudki,puszczajac przy tym ” baki”.

     3. No no..rzeczywiscie diabel tkwi w szczegolach.Michalkiewicz robiacy za patryjote ten szczegol wyjawil..Robil program polityczny dla korwina..ha ha ha.Znaczy dla lepszego zycia oligarchow i bankierow..dla waszyngtonu…

 8. Wezwanie i apel.

  Łowicka Inicjatywa Obywatelska

  Apr 16

  WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

  Łowicz, 14.04.2015r.

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/02/polski-obywatelski-ruch-oporu-wzywa-do-realizacji-dekretu-o-wypowiedzeniu-posluszenstwa-okupacyjnym-organom-w-polsce/

  Drodzy Rodacy !

  Jako przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, broniące Narodu Polskiego w Polsce i na forum międzynarodowym a jednocześnie każda z osobna jako Suweren, spełniamy moralny obowiązek wystąpienia z niniejszym apelem do rodowitych Polaków, boleśnie doświadczających w warunkach pozornego pokoju skutków agresji na Polskę, zawojowania jej terytorium i podstępnego ludobójstwa na Narodzie Polskim. W stanie najwyższego zagrożenia Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się z apelem o pilne rozpowszechnianie Dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce.

  W okolicznościach mnożenia się różnych złudnych i podstępnych inicjatyw fałszywych obrońców Narodu Polskiego wzywamy rodowitych Polaków do powszechnego zjednania się i zastosowania się do Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski oraz Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce. Tylko w interesie okupanta żydowskiego jest wyprowadzenie bezbronnego Narodu Polskiego na ulice i daremny rozlew polskiej krwi ! Potępiamy z całą mocą wszelkie próby wyprowadzania i wychodzenia w bezpośredni kontakt z okupantem, uzbrojonym we wszelkie techniki zniewalania i niszczenia Narodu Polskiego !

  Wzywamy do bojkotu wyborów w dniach 10 i 24 maja 2015r. Wzywamy do wypowiedzenia posłuszeństwa żydowskiemu okupantowi w Polsce z dniem 1 czerwca 2015r. oraz do działania w obronie koniecznej w zakonspirowanych oddziałach, według wskazań przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego.

  W stanie najwyższego zagrożenia Naszej Ojczyzny szczególnie apelujemy do Matek -Polek o zmobilizowanie mężów, synów, córek do działania w zakonspirowanych Oddziałach Obrony Koniecznej Narodu Polskiego oraz Trybunałach Ludowych zgodnie ze wskazaniami Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02.04.2015r. : “Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa. Dekret zwierzchnika władzy Rzeczypospolitej Polskiej”, http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Drodzy Rodacy !

  Dokumenty przejęcia władzy zwierzchniej przez Suwerena-Naród Polski w Polsce wywołują panikę w kręgach okupacyjnych organów państwa.

  Oto linki do informacji o przygotowaniach żydowskiego okupanta w Polsce do wojny z Narodem Polskim a nie z Rosją !

  http://pressmix.eu/2015/04/01/pilne-znamy-plan-ewakuacji-rzadu-rp-na-wypadek-wojny-z-rosja/

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/04/08/15-maja-2015-r-stan-wyjatkowy w-polsce-wystapienie-nagranie-tv-b-komorowskiego-i-e-kopacz-gotowe/

  Propozycje T.Cichockiego doprowadzenia do odsunięcia żydowskiego okupanta drogą pokojową wywołują strach wśród służb specjalnych działających w internecie. W naszej bezkompromisowej działalności w obronie Narodu Polskiego i Polski wciąż doświadczamy ataków ze strony sił wrogich Narodowi Polskiemu a szczególnie ze strony blogera P.Beina i jego popleczników, którzy popierają osoby niegodne zaufania Narodu Polskiego, wulgarne, stosujące groźby karalne łącznie z zamachem na nasze życie jak Stefan Dembowski z “ Demokracji USA”. http://www.neon24.pl/comments/8199,riama

  http://www.petycjeonline.com/a/18709

  Oto poniżej komentarz lekarki medycyny naturalnej, bojowniczki o prawa człowieka odnoszący się do obrażliwych emaili :

  Basia…… am 13:18 Dienstag, 14.April 2015:

  Jak dla mnie, to te chamskie ataki tego „pana”(P.Beina) wskazują na jego tchórzliwy prymitywizm i zatwardziałość graniczącą z głupotą przy braku podstaw logicznego myślenia ! Niestety jest więcej takich babskich bokserów mocnych tylko w pysku, a którzy boją się tylko wrzasków „militarnych” albo papierowych trzasków pejsatego bicza stworzonych żydowską „literaturą” powielaną przez drukarzy z I.G. Farben – Bayer .

  W poniższych kluczach zawarty jest adres i namiary telefoniczne centrali syjonistów w Waszyngtonie, gdzie przecież przypuszczalnie znający dobrze język angielski pan Bein móglby tam złapać bezpośredni kontakt i po męsku w swoim stylu nawrzucać też w końcu tym lichwiarzom tworzącym dolary z luftu i jeszcze bardziej teoretyczne podatki, kredyty i odsetki z próżni, którą przymusowo i bezskutecznie starają się całe swoje zafajdane życie wypełnić też tacy sami mentalni niewolnicy, jak i „pan” Bein.

  Tu odbitka z dzisiejszej mojej babskiej”literatury” w sprawie wszędobylskiej hipnozy mendialnej :

  Zmanipulowani czyli okłamywani „wyborcy” poprzez hipnozę mendialną czyli specjalistów od marketingu nie dość. że „kupią” wszystko mentalnie dla „swojego dobra”, to jeszcze kłamcom na uslugach pejsatej „polityki” korporacyjnej zapłacą regularnie poprzez bezprawny „abonament RTV !!!

  Wygląda to podobnie do tego, że jakby jakiś bandyta włamal się do czyjegoś domu, rozkradł by i zniszczył wszystko łącznie z jego warsztatem pracy, zgwałcił i zabił żonę, pozabijał zwierzęta, dzieci i młodzież , a panu domu wystawił by jeszcze z uśmieszkiem rachunek za swoje „usługi”, który nie zapłacony spowodował by „prawne” wyrzucenie „zadlużonego” właściciela na bruk !

  Jak widać, to nawet żaden żydowski kryminał z przepisowym happy end, złapaniem i ukaraniem sprawcy nie może się kończyć takim absurdem, bo to by psuło oglądalność tych filmowych bajek z bredniami dla dorosłych i zachwiało wiarę w oficjalne ” prawo i sprawiedliwość” podpartą z przysięgą mówienia prawdy na „biblię”.

  W naszej realnej rzeczywistości niewyobrażalnie potworne horrory z tragicznymi końcami „wiernych” słuchaczy i telewidzów odbywają się masowo na naszych oczach, które nie chcą tego widzieć dopóki sami jeszcze jako tako kręcimy się w tym wyścigu szczurów.

  Trwa rabunek, bezprawne wywłaszczanie i niszczenie wszelkiego dobytku, miejsc pracy i środowiska . Ludzie uciekają za parę nędznych groszy do innych krajów, żeby nie umrzeć z głodu i dopomóc rodzinom w Polsce gapiących sie w telawizory oraz wrzucających klechom na tacę w oczekiwaniu na „cud” , „wsparcie duchowe” i pogrzeby tych, co się dali „leczyć” koszernym rzeźnikom i trucicielom żydowskiej antymedycyny.

  Wielu już ludzi doprowadzonych do czarnej rozpaczy przez szantażujące listy, „prawne papierki” z bohomazami żydowskich poborców podatkowych popełnilo samobójstwo , bo nie powinni byli wiedzieć, że cała ta „polityka”, „religia”, „prawo”, „medycyna” na czele z propagandą, to ŻYDOWSKI GESZEFT DEPARTAMENTU PRACY PRZYMUSOWEJ kontrolowany przez syjonistow z Waszyngtonu !!!

  WYŁĄCZ TELAWIZJE CZY RADIO I WŁĄCZ MYŚLENIE !!!

  Oczywiście kopia z tych dowodów rejestracyjnych przesyłana masowo do żydowskich „firm” telekomunikacji i windykacyjnych, które kryminalnie z pogróżkami wyjudzają również haracze za propagandowe pranie mózgów to najskuteczniejsza samoobrona przeciwko grabieży tej całej mafijnie zorganizowanej bandy pasożydów, morderców i złodziei trikowych bazujących wyłącznie na znikomej świadomości i strachu ludzi otumanionych żydowską propagandą żydowskich aktorów teatru sceny „polityków” I klechów czyli zawodowych złodziei, kłamców, morderców i szabrowników.

  Przemawiam tym samym ludziom do „kieszeni” skoro jest ich jeszcze tylu „głuchych”, „ślepych” i co najgorsze OBOJĘTNYCH na ogrom cierpienia wokół !!!

  Niepodważalny dowód rejestracyjny siedziby głównej telawizji żydowskiej na Polskę !!!

  ► Home► UPIK® datensatz

  UPIK® Datensatz – L

  L Eingetragener Firmenname TELEWIZJA POLSKA S A

  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil TVP

  L D-U-N-S® Nummer 422193761

  L Geschäftssitz Ul. Jana Pawla Woronicza 17 !!!!!!

  L Postleitzahl 00-999

  L Postalische Stadt Warszawa

  Land Poland

  W Länder-Code 616

  Postfachnummer

  Postfach Stadt

  L Telefon Nummer 225478021

  W Fax Nummer 225478000

  W Name Hauptverantwortlicher :Braun Juliusz Jan – „szef polityki kłamstw, manipulacji i masowej hipnozy”

  W Tätigkeit (SIC) 4833 klucz zakresu przemyslowej działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej :

  Division E: Transportation, Communications, Electric, Gas, And Sanitary Services

  Major Group 48: Communications

  Industry Group 483: Radio And Television Broadcasting Stations

  4833 Television Broadcasting Stations Kod SIC podany w powyższym „kluczu” rejestracyjnym !!!

  Establishments primarily engaged in broadcasting visual programs by television to the public, except cable and other pay television services. Included in this industry are commercial, religious, educational, and other television stations. Also included here are establishments primarily engaged in television broadcasting and which produce taped television program materials. Separate establishments primarily engaged in producing taped television program materials are classified in Services, Industry 7812. Establishments primarily engaged in furnishing cable and other pay television services are classified in Industry 4841.

  Television broadcasting stations – telawizyjny rozrzutnik gnoju mentalnego !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]

  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY , http://www.OSHA.gov

  WEZWANIE DO OBRONY KONIECZNEJ W STANIE NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !
  .pdf

  1. Kto jeszcze nie zdążył niech koniecznie powyższe WEZWANIE I APEL przeczyta !!!

 9. Mizia, ludzie nie mają nawet pojęcia (większość) co to za klucze? Do czego te klucze?
  Mówią, że mają klucze ale jakieś inne.
  Klaruję wyjaśniam – nie chwytają.
  Dlatego, przeszedłem na płaszczyznę ezoteryczną i tłumaczę, że są to klucze do piekła, aby mogli tam wchodzić i wychodzić kiedy chcą.

  Podobnie jest ze znajomością języka niemieckiego.
  Tłumaczę, że trzeba się uczyć języków. Aby pracować w Polsce muszą znać angielski, niemiecki albo przynajmniej (patrz oferty w pośredniaku) ukraiński lub wietnamski.
  Polski nie jest konieczny

  1. Kto tak spiewal?..Jezykow uczyc trzeba sie..Totez zdolni sie ucza i wyjada.W Polszcze zostana ” kmiecie ” do roboty na roli w tematycznych wioskach , ktore mnoza sie z wykorzystaniem funduszy unijnych.Do tego wmawiaja glupim Polakom, ze to takie ” slowianskie” jest i zgodne z tradycja slowianszczyzny.Glupie Polaki wierza i buduja te wioski dla rasy panow.Panowie w swoich palacach zrec beda ba juz zra jelenie, kaplony, dziki i im ” kmieciom” zostana do zarcia kapusta kiszona i kartofle, czyli tzw. ” slowianska kuchnia „.Bo polscy slowianie sa przeznaczeni do roli chlopstwa i dlatego wciska im sie ” piekno slowianskiej kultury”‚.Nic dziwnego..Poldskie kmioty wierzyly.Harowaly jak glupie i wpuscily ” obcych” cwaniakow, ktorzy brzydzili sie roboty w polu , ale stworzyli ” oligarchie”…rzadzace kmiotami.

   1. Śpiewają też… polski chamie klękaj przed żydowskim panem. Kto tu (w Polsce) Pan a kto cham? Czy po to mają zdolni uczyć się języków obcych, żeby wyjechać z kraju? Nie! Zdolni powinni pracować dla kraju i dobrze zarabiać.

 10. Klucz rejestracyjny syjonistycznego geszeftu na Polske zwanego dla wyborców PO :

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP ( !!! )
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald „szef” PO
  W Tätigkeit (SIC) 8651 Klucz działalności „przemysłowej” w opisie poniżej :

  ……………

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=218&tab=description

  Gdyby sie nie wyświetliło w oryginale, to poniżej kopia „departamentu pracy” wraz z jego adresem w Waszyngtonie !

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 86: Membership Organizations

  Industry Group 865: Political Organizations
  8651 Political Organizations

  Membership organizations established to promote the interests of a national, State, or local political party or candidate. Also included are political groups organized to raise funds for a political party or individual candidates. Fundraising organizations operating on a contract or fee basis are classified in Industry 7389.

  Political Action Committees (PACs)
  Political campaign organizations
  Political fundraising, except on a contract or fee basis
  Political organizations and club

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Rozumiem chęć postępowania obywatelskiego zgodnie z „prawem wyborczym” i z zachowaniem jego „ciszy”, ale te ” prawo” napisane jest oczywiście przez syjonistycznego okupanta dla jego własnych podstępnych celów z zachowaniem pozorów „legalności” i wolności w kabarecie „wyborów” .

  Oczywiście „ministerstwo sprawiedliwości” z podległymi mu „sądami” symuluje tylko „prawo i sprawiedliwość” dla
  w rzeczywistości odciętych trikami „prawnymi” obywateli bedącymi bezwolnymi i bezdusznymi przedmiotami w tym obowiązującym na całym skolonializowanym świecie prawie handlowo – morskim i których to „prawa ludzkie” nie dotyczą !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 9611 Działalność tej firmy !!! opis poniżej

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division J: Public Administration
  Major Group 96: Administration Of Economic Programs

  Industry Group 961: Administration Of General Economic Programs ADMINISTRACJA GENERALNYCH PROGRAMOW EKONOMICZNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9611 Administration of General Economic Programs

  Government establishments primarily engaged in promotion and development of economic resources of all kinds, including tourism, business, and industry. Included are establishments responsible for the development of general statistical data and analyses and promotion of the general economic well-being of the Nation. ( o „sprawiedliwości” dla „wyborców” ani słowa !!!!! )

  Consumer protection offices-government
  Economic development agencies-government
  Energy development and conservation agencies-nonoperating
  General economic statistics agencies-government
  Trade commissions-government

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Dlatego nie ma co czekać w „ciszy wyborczej” tylko szybko walić PRAWDA zawartą tez w tych kluczach zniewolenia miedzy oczy KLAMCOW i jeszcze naiwnych WYBORCOW !!!

  1. U nas trzeba by tak polityków, prawników i innych urzędników co pogwałcili naród i poszczególnych ludzi, istoty czujące.
   Taki festiwal przydałby się co najmniej raz do roku i jako oczyszczenie kandydatów przed każdymi przed wyborami. Niech karzą ci bez winy, uczciwi!!!
   https://www.youtube.com/watch?v=aSLvWO1ZN1Q

   1. Takie cus juz bylo.A tlumy latwo podpuscic..Historia Sw. Sebastiana,Jezusa i innych …Rewolucje..Wojny..Czy ten co kamien rzuca jest uczciwy i jak tego dowiesc?.Ot problem…Czasamli i uczciwi rzucali kamieniami w zla strone podpuszczeni przez zlych..Wszak tlum krzyczal..” Ukrzyzuj go”..Pilat umyl rece…Temida..

    1. Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni… Pożyjemy, zobaczymy!

     1. Totez wlasnie nie sadza, kogo trzeba.Rzecz w tym, ze ci co winni byc sadzeni , sadzeni nie sa.Co do sadow..Najgorzej jak sadzeniem zajmuja sie durnie, ktore wypisuja, ze, „Dzis nikt nie oskarza Francuzow , ktorzy nie tylko utworzyli kolaboracyjny rzad i wysylali wlasnych zolnierzy na front w mundurach Waffen-Ss,ale z wlasnej inicjatywy urzadzali lapanki na Zydow i pociagami sypialnymi wywozili ich do obozow koncentracyjnych w Rzszy”.Takie cos wysmazyl duren niejaki marcin makowski , piszac artykul , odnosac sie do tzw.polityki historycznej w nawiazaniu do wypowiedzi nalecza.Takie cos osmiela sie falszowac historie i opowiadac bzdury.Takie cos chyba nie wie, ze Zydow wywozono w bydlecych wagonach w Drancydo obozow koncentracyjnych.Takie cos ma czelnosc obrazac Francuzow, ktorzy za rzadow Vichy nie mieli nic do powiedzenia , tak inne narody.Decyzje podejmowaly RZADY i lobby z nimi zwiazane.Wiec niech to cos, co pisze artkuly sie douczy.Takie cos powinno wyleciec z roboty na zbita twarz .Amerykanie zazadali odszkodowan od francuskich kolei wlasnie za te nieszczesne transporty w towarowych wagonach i Francuzow tez sie oskarza za holokaust.Takie cos, co pisze brednie , niechze nie oskarza wszystkich.Niech napiszze, kto personalnie jest odpowiedzialny za zbrodnie drugiej wojny.Ale takie cos nie napisze, bo takiemu czemus placi sie za falszowanie historii ,uzywajac nazwy ” polityka historyczna”.

      Ps.
      Na pasku wiadmosci z wizyty w obozie dzisiaj napisano: ” francuskie obozy koncentracyjne”..w takich durniow co tak pîsza przydaloby sie walnac..jak w takiego durnia makowskiego

    2. Musisz tak ciągle tymi historyjkami ze wzgórz Golan sypać/straszyć? I co z tego że Jezus, co z tego ze Piłat. Byłaś przy tym widziałaś? 😉 A jak już musisz pouczać przypowieściami, wyszukaj coś z rodzimego podwórka.

     1. Nie wszyscy sie boja.Nie o straszenie chodzi.Jeno o korzenie tych przypowçiesci i pouczen.Tak sie sklada, ze te korzenie prowadza na wzgorza golan.Ty tez straszysz z polki ” korzenie na wzgorzach golan”,odwolujac sie do tzw. korzeni cywilizacji, ktore tak sie sklada siegaja do tychze wzgorz.Chcesz cos z rodzimego podworza..Oj ciezko bedzie.Ale niechta ” Uczyl Marcin, Marcina a sam …”, Przyganial kociol garnkowi”.Najsmieszniejsi sie , tacy co uzywaja rozne przypowiesci i przyslowia ze wzgorz celem ich zwalczania i sami sie nimi posluguja.Na przyklad mowia o ” nie rzucaniu diamentow przez wieprze „, a sporach jednak je rzucaja.Jak to w koncu z tymi podworzami?.Swoje , czy nie swoje?.

  1. Chce wspomagac Ukraincow..Uczesany na mussoliniego i cyrankiewicza.Do jakiego kosciola on wchodzi po schodach?.Nie lubie takich fryzur..

    1. Fryzury to bardzo wazna rzecz..I symboliczna.Jako tez nakrycia glowy.Mycki przywedrowaly z niemiec do Polski jak by kto nie wiedzial i noszone byly przez okreslone grupy spoleczne.Czytac, czytac i obserwowac..Panie noszace kolczyki w uszach pewnie nie wiedza, ze w czasach mojzeszowych kolczykami znaczono niewolnikow , nie bydlo..no ale teraz na jedno wychodzi..Lyse paly mialy faraony…Co ma wspolnego mussolini z faraonami?.Dlaczego hitler lubil wilczury?..Co z tymwspolnego kowalski?.Jest glupi, albo cwany..Jesli jest glupi, to znaczy, ze nie wie dlaczego goli sobie leb na lyso jak faszysta musollini…z ktor
     ym wspolpracowal blisko pradziadek bylej pierwszej damy zony niejakiego sarkozego…

      1. A pewnie durnie dumni z siebie zamiast komuszych ” Szpilek” ” Kaktusa” chca wydawac, ponoc pismo satyryczne i nie wiedza, cymbaly, ze ten kaktus to ” smerfom” sie bardzo podoba.

 11. TO NAJLEPSZA METODA BIORĄC POD UWAGĘ SPOSÓB REAGOWANIA NA AFERALNE INFORMACJE SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO 3 DNI ŚREDNIO POLACY ŻYWO I OSTRO REAGUJĄ NA NOWE SKANDALICZNE DONIESIENIA , 3 DNI TAKA INFORMACJA JEST W STANIE ZMIENIĆ TOK ROZUMOWANIA I POKIEROWANIA SIĘ W DECYZJACH SŁUSZNYM GNIEWEM

  DLATEGO TAKA FORMA W TYCH DNIACH BĘDZIE BARDZO WAŻNA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: