NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„Nocne Wilki” wjadą do Polski w dniu 29-30 kwietnia 2015 – w d…. mają Schetyny prawne wypociny

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Grupa motocyklistów z rosyjskiego klubu „Nocne wilki” wyruszyła w rajd do Berlina. Start nastąpił w Moskwie. Następnym etapem podróży ma być Białoruś.

Zobacz galerię

Po odwiedzeniu Mińska i Brześcia motocykliści zamierzają wjechać do Polski. Rosyjskie media poinformowały, że chcą obejść brak zgody polskich władz na przejazd po terytorium naszego kraju.
Motocykliści z klubu sympatyzującego z prezydentem Rosji twierdzą, że będą wjeżdżać indywidualnie, bo na taki przejazd wyrabiali wizy Schengen. – Wspólnego, scentralizowanegowniosku o wydanie wiz klub nie organizował. Ludzie wyrabiali wizy w ambasadach różnych krajów – powiedział jeden z członków klubu rosyjskiej telewizji NTV.

Rajd motocyklistów ma zakończyć się 9 maja w Berlinie. W tym dniu w Rosji będzie obchodzona 70 rocznica zwycięstwa w II wojnie światowej.

No to poszczekali sobie „polscy politycy” 🙂
A MÓWIĄC W PROST – MAJĄ WIZY  Schengen A TO OZNACZA ŻE POLSKA STRAŻ GRANICZNA MOŻE IM SKOCZYĆ NA PUKIEL…

7 thoughts on “„Nocne Wilki” wjadą do Polski w dniu 29-30 kwietnia 2015 – w d…. mają Schetyny prawne wypociny

 1. No teraz skoro zabroniono im wjazdu to trzeba ich zaprosić, napić się z nimi wódki i pogadać – może powiedzą coś ciekawego.

 2. TAK WIELKA PROWOKACJA NA TERYTORIUM POLSKI – PRZEMOC WOBEC OBYWATELI FEDERACJI ROSYJSKIEJ ZOSTANIE ZREALIZOWANA POLSKIMI RĘKAMI

  BA NAWET NA FEJSIE SĄ GRUPY ZWOŁUJĄCE SIĘ DO AGRESYWNYCH ZACHOWAŃ

  BOKIEM WYJDZIE TO POLAKOM – TYM BARDZIEJ ZE GRUPY TE MAJĄ CICHE WSPARCIE RZĄDU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I ICH SŁUŻB SPECJALNYCH

  ============================================
  PRZYPOMINAM ŻE CYKLICZNY RAJD „KATYŃSKI ” NASZYCH MOTOCYKLISTÓW NIGDY NIE DOZNAŁ NA TERYTORIUM ROSJI SZYKAN I PRZEMOCY …
  ============================================

  A TU MAMY DO CZYNIENIA ZE ZORGANIZOWANĄ AKCJĄ RZĄDOWĄ – KTÓRA KIPI OD NIENAWIŚCI

  W CO PAKUJĄ POLAKÓW TE SKURWYSYNY Z P.O -przekonacie się sami …

  1. Media przy nazwisku jednego z liderów „Nocnych Wilków” Aleksandra Załdostanowa słowo „chirurg” opatrują cudzysłowem, sugerując, że to ktoś w rodzaju Kuby Rozpruwacza.

   Tymczasem jest on doskonałym i pracującym na co dzień zawodowo lekarzem chirurgiem. Czas zrozumieć, że za awanturniczym kostiumem kryją się na ogół zwykli ludzie, którzy na co dzień gdzieś pracują i są praworządnymi obywatelami. Podobnie zresztą jak z motocyklistami jest z kibicami. Po meczu duża część rozwrzeszczanych szalikowców wraca za biurko. Uczestnicy Rajdów Katyńskich swój dobry stosunek do Rosjan wynieśli z corocznych osobistych kontaktów: „Przyjmijmy ich z taką życzliwością, jak oni nas przyjmują w Rosji” – powiedział dziennikarzom organizator Rajdu Katyńskiego. Wiktor Węgrzyn z kolegami będzie eskortował członków „Nocnych Wilków”, klubu motocyklowego z Rosji, którzy w rocznicę zwycięstwa w II Wojnie Światowej jadą z Moskwy do Berlina. I tak trzymać. Priwiet!

  2. Tymczasem czas nieubłaganie biegnie naprzód i zbliża się dzień, że wielki tłum z Polski będzie w pośpiechu, skacząc sobie po głowach, usiłował opuścić jej teren przez zachodnią granicę, w przerażeniu przed strachem, jaki w sobie wyhodował. Nie wolno im tego bronić i wpuścić z powrotem.
   Powód jest prosty – za dużo tu różnorodności i wielokulturowości a tak się składa, że każdy lubi swój smród a nie cudzy.
   Ja lubię nasz – narodowy

   1. Maja domy i majątki w Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii i innych. Tutaj nas obdzierają, aby tam poza wszelkim zasięgiem żreć pełną paszczą i uchodzić za światowców. Także wielu, to lemingi i beznarodowcy gardzący Polską.
    Widziałem to z bliska. Tam są ich ojczyzny.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: