NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Ostrzeżenie !! przed skutkami dnia 10 maja 2015 r.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Bronisław Komorowski podczas swojej marcowej konwencji wyborczej powiedział, że „żyjemy w złotym okresie dla Polski”. Powstaje jednak pytanie – dla kogo jest ten złoty okres? Czy dla zwykłych Polaków, którzy aby związać koniec z końcem często są zmuszeni emigrować za chlebem zagranicę? Czy też dla okrągłostołowych aferzystów, bezpieczniaków z WSI i platformerskiej sitwy żyjącej z przekrętów i rządowych przetargów? Obstawiam, że obecny prezydent miał na myśli tę drugą grupę.

Nie będę ukrywał, że wydając po kilka tysięcy złotych na kolację we dwoje w restauracji „Sowa & Przyjaciele” też bym uważał, że żyję w „złotym okresie” i chciałbym, aby trwał on wiecznie. Podzielałbym wówczas zdanie wypowiedziane przez Bronisława Komorowskiego. Co więcej – mógłby on liczyć na mój głos. Niestety, nie jestem członkiem Platformy Obywatelskiej, nie należę do rządowej sitwy i nie mam nic wspólnego z okrągłostołowym układem. „Złoty okres” kojarzy mi się z historią, kiedy Polska była w Europie niekwestionowaną potęgą militarną i każdy musiał się z nami liczyć, a nie z czasem, gdy kilka milionów Polaków z biedy i braku perspektyw musiało wyemigrować zagranicę do innych państw, które dziś przeżywają swój prawdziwy „złoty okres”. 

Ekipa powiązana z „prezydentem wszystkich platformersów” zrobi wszystko, aby utrzymać się przy władzy i zachować swoje przywileje. Przejęcie urzędu prezydenta RP przez kogoś innego niż „Bul” będzie stanowiło potężny cios dla tych ludzi. To może spowodować, że ich „złoty okres” się skończy, że będą się musieli podzielić swoimi wpływami i kasą z resztą społeczeństwa. Oni tego autentycznie się boją, dlatego będą gotowi zrobić wszystko (dosłownie), by Komorowski mógł wygrać zbliżające się wybory prezydenckie, a tym samym „złoty okres” dla okrągłostołowych aferzystów, bezpieczniaków z WSI i platformerskiej sitwy trwał nadal.

Ile miliardów rozkradli w ciągu 26 lat trwania projektu III RP? „Złoty okres” dla układu i złodziejstwa trwa w najlepsze

Począwszy od FOZZ-u, a skończywszy na diagnozie stanu państwa, która wyłania się z zapisów afery taśmowej. Straty naszego kraju wynikające ze złodziejstwa i korupcji układu politycznego można liczyć w setkach miliardów złotych. Oni – zgodnie ze słowami Komorowskiego – przeżywają swój „złoty okres”. Okradają nas – podatników – i jeszcze mają czelność prosi o reelekcję. 

III RP była projektem, który miał pozwolić komunistycznej bezpiece i sowieckim aparatczykom miękko wylądować w nowej rzeczywistości. Komuniści do swojego planu potrzebowali „konstruktywnej opozycji”. Dobrali sobie zatem Bolka, Kuronia czy Michnika i razem z nimi dokonali „dealu”. Rozkradanie państwa zaczęło się już na samym początku. Gigantyczne uwłaszczenie nomenklatury (kiedy członkowie PZPR nagle stawali się właścicielami potężnych majątków) czy niewyobrażalna kradzież pieniędzy w aferze FOZZ. To był dobry początek, który pozwolił ugruntować pozycję i dać fundusze na nowe biznesy. Kradzież, przekręty, nepotyzm i kumoterstwo trwało jednak nadal. Miliardy zabrane przez urzędy skarbowe podatnikom (czytaj: zwykłym obywatelom) wędrowały szerokim strumieniem do polityków, aferzystów i innych hochsztaplerów III RP.

Czy można się podjąć próby wyliczenia wszystkich strat finansowych jakie ponieśliśmy w ciągu 26 lat trwania III RP? Ile kosztował nas „złoty okres” dla Komorowskiego i jego ferajny? Szacuje się, że przeciętne koszty afer gospodarczych, korupcji czy nielegalnych operacji finansowych mogą wynieść minimum 20 miliardów złotych w skali roku. Jeśliby wspomniany ostrożny szacunek pomnożyć przez 26 lat trwania III RP to wyjdzie nam kolosalna kwota 520 miliardów złotych. Tyle naszych pieniędzy zdefraudowała sitwa polityczna. To są realne koszty „porozumienia” między Kiszczakiem, Jaruzelskim, Bolkiem i Michnikiem.

46 thoughts on “Ostrzeżenie !! przed skutkami dnia 10 maja 2015 r.

 1. Kochani przestrzegam przed firma Meyer-Gruppe z Erfurt, w której sklad wchodza przedsiebiorstwa: GeAT AG, Mayer-Fachkräfte GmbH oraz Fachowcy Firmy Meyer z siedziba w Wroclaw. Firma ta naczele z ich dwoma wlascicielami Helmut i Florian Meyer to banda oszustów, klamców i wyrafinowanych kretaczy. „Fachowcy Meyer” agituje we Wroclawiu (maja biuro w NOT) nauwnych Polaków do pracy za grosze w nieludzkich warunkach uwlaczajacych godnosci ludzkiej. Mimo ustawowej stawki 8,50€ / h placa miej o ile wogóle placa! Warunki mieszkaniowe sa okropne, brak organizacji, a cena za kwatere jak za hotel ***. Banda oszustów, zlodzieji, kretaczy i wyrafinowanych handlarzy niewolników.
  Wystrzegajcie sie tej firmy jak gówna na ulicy!

 2. Po przeczytaniu kwoty mimowolnie wyrwało mi się „o k.wa!”. Jakby całą tą kwotę na sprzęt dla wojska przeznaczyć! W głowie mi się to nie mieści jak tak kraść można!

  1. Maszyna ruszyla.Komu zalezy na kompromitacji tzw.” polskich zydow”?.W jakim celu?.Ktory oboz zwyciezy i zbuduje NWO ?.

   1. A WOGÓLE CO TO ZNACZY POLSCY ŻYDZI ?? JAKAŚ BZDURA ZYD TO ZYD – ŻYDOWSKI

    A JEST AMERYKAŃSKI POLAK ALBO HISZPAŃSKI ??

    powymyślali kurwa mac jakieś słowa h… znacząca i pierdolą od rana do nocy

    ŻYD TO ŻYD I JEST ŻYDOWSKI -proste

    1. Ha ha.Niektorzy to potrafia czytac w myslach ha ha.W sprawie odruchu wymiotnego.Sa amerykanie polskiego pochodzenia.Moga tez byc hiszpanie polskiego pochodzenia.No to w zgodzie z ta kalka moga tez byc zydzi polskiego pochodzenia.Zreszta..Oni sami nie bardzo moga sie zgodzic, kto tym zydem jest i byc moze, a kto nim nie jest.Zra sie o to do obrzydzenia , kto jest prawdziwym, a kto nie.Przekamarzaja sie i sobie wyciagaja rozne dowody na prawdziwosc zyda i wciagaja innych glupich, ktorzy w tych obrzydliwosciach biora udzial.Byle tylko z tego jakiej wojny nie wyczarowali i nie urugulowali sporow miedzy soba rekoma , jak to oni mowia ” gojow”.Najglupsze sa takie, co sie zra miedzy soba o nie swoje spory.

 3. hahahahahahaha a to wyręcił numer !!! hahahahahahaha , ale to tak już bywa że jak ktoś że jak ktoś wyciera sobie mordę polakami to w końcu jego własna morda takiego gościa wytrze na ament z życia !!!
  Ps ; NIE MA SPRAWY POZDROWIĘ I NAWET UCAŁÓJĘ JĄ OD CIEBIE !
  J.M.H

  1. Należałoby zerwać stosunki dyplomatyczne z… (w domyśle). To potwarz Polakom! Oni, tam za wielką wodą, od dziesiątek lat w ten sposób oczerniają Polaków.

 4. Sejm zdecydował. Polska znosi święto, Rosja oburzona
  Dzisiaj, 24 kwietnia (14:18)

  ​8 maja będzie Narodowym Dniem Zwycięstwa – stanowi ustawa uchwalona w piątek przez Sejm. Zarazem znosi ona obchodzone dotychczas 9 maja Święto Zwycięstwa i Wolności.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sejm-zdecydowal-polska-znosi-swieto-rosja-oburzona,nId,1722590#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  KOM:-juz nie bedzie plul na Polske i narod polski, zydowski polakozerca

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-wladyslaw-bartoszewski-nie-zyje,nId,1722752#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

   1. Też poruszyła mnie ta wiadomość. No cóż, 93 lata więc nie dziwota, niech mu ziemia lekką będzie ale jak udało mu się uciec z Auschwitz? Mizia historię zna więc chyba wie.

    1. Mial jakies wyjatkowe szczescie.Mojego wujka nie zwolnili.Przyslali rodzinie jakas informacje, ze chorowal i zmarl.Szybko chorowal.Tak szybko, ze nawet nie zachowaly sie zadne slady w oswiecimskim archiwum jego bytnosci tam.

      1. Nie ma w ewidencji.Sprawdzalam na stronie muzeum.W liscie przyslanym do rodziny nie bylo numeru.Prawdopodobnie probowal uciekac zaraz po znalezieniu sie za drutami.Zanim oprawcy zaczeli masowo mordowac w poczatkowym okresie funkcjonowania obozu byli na tyle kurtuazyjni tfu.. , ze zawiadamiali o smierci.Do tej pory nie znalazlam zadnego sladu w archiwum oswiecimskim.

       1. Ponadto trafil do obozu za tzw. sabotaz.Takich pozbywano sie szybko, bo byli niewygodni i stwarzali zagrozenie bezkompromisowoscia.Kazdy okupant eliminuje jednostki lub grupy zbyt niezalezne i bezkompromisowe, a posluguje sie cwaniakami, przestepcami, jednostkami slabymi swiatopogladowo lub zmanipulowanymi,slabymi ekonomicznie.Wszystkie wojny i rewolucje udawaly sie w okresach slabosci ekonomicznej.Ich inspiratorzy dawali jednym wysoki status spoleczny i dobrobyt, pozbawiajac go pozostalych w wiekszosci i bedacych narzedziem i wykonawca tych pierwszych.

   2. Serduszko nie wytrzymało. Jedyny, którego zwolniono z obozu koncentracyjnego z powodów zdrowotnych spotkał się już z dawnymi towarzyszami niedoli.

  1. Komorowski już w 2011 roku mówił o Polakach jako „narodzie sprawców” Holocaustu. Czy stąd wynika jego milczenie w sprawie dyrektora FBI?

   Polityka historyczna nigdy nie była mocną stroną ekipy Platformy Obywatelskiej. Dał temu wyraz Bronisław Komorowski, który w 2011 roku stwierdził, że „Naród musiał uznać tę niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą [Holocaustu]”. Naród!? Rozumiem, gdyby Komorowski stwierdził tak w kontekście poszczególnych jednostek, ale sformułowanie „naród” jest zdecydowanym nadużyciem, bowiem sugeruje jakoby wszyscy Polacy organizowali obozy zagłady, gazowali i zabijali Żydów, choć w rzeczywistości było zupełnie inaczej.

   (21/04/2015)

   Unia chce większych pieniędzy od Polski. Coraz więcej przekazujemy do brukselskiego budżetu, a coraz mniej z niego otrzymujemy

   Rządowi politycy lubią się chwalić kwotami jakie Polska ma szanse otrzymać z budżetu Unii Europejskiej. Owszem, sumy te robią wrażenie.
   Problem w tym, że są to kwoty „brutto”, czyli nie uwzględniają transferu pieniędzy w drugą stronę, to jest składek członkowskich jakie nasz
   kraj musi płacić do wspólnego unijnego budżetu. A z roku na rok są one coraz wyższe.

   (20/04/2015)
   http://niewygodne.info.pl/

   1. Podobne uczesania maja.Pasuja do siebie.Ale nie powinni pasowac madrym Polakom.W zadnym wypadku.Ani tym, o czym swiadczy fryzura.Ani tym, co pod fryzura sie miesci.

   1. Mysle, ze to dobry pomysl.Nawet bardzo dobry.Ludzie oderwani od polskiej rzeczywistosci nasluchaja sie roznych bajdurzen „szolmenow” jezdzacych z wykladami i potem rozne bolki wchodza na stolki.Ci na obczyznie tez u siebie glosuja nogami..Wiec..nawet jesli sie ounkty zlikwiduje to i taj jestesmy w zupie wszyscy.

   2. w moim przekonaniu wszystkie wybory w Polsce począwszy od 1946 roku i słynnego referendum „3 x TAK” były fałszowane! No może z wyjątkiem wyborów w 2005 roku, kiedy to PO, PSL i SLD byli absolutnie przekonani, że Lech Kaczyński ma tak słabe sondaże, że żadne fałszowanie nie jest to konieczne. Zabrakło im tutaj czujności, ale już w dyskusji po tych wyborach można było usłyszeć, że ta sytuacja się już nigdy nie powtórzy. I na własne oczy zobaczyliśmy to w zeszłorocznych wyborach samorządowych, w których ilość głosów nieważnych była porażająca.

    1. Ilosc glosow tzw.niewaznych nie jest dowodem na falszerstwo.Bez falszowania wyborow wygrywaja ciagle ci sami.Wygrywaja,poniewaz ordynacja wyborcza pozwala wygrywac ciagle tym samym grupom interesu , ukrywajacym sie za politycznymi partiami.Podzial na lewice i prawice jest podzialem sztucznym w obecnych tzw. demokracjach,gdyz obecne panstwa zgodnie z liberalna doktryna ekonomiczna realizuja polityke podporzadkowana interesom grup posiadajach kapital.Ekonomiczny program partii lewicowych i prawicowych jest taki sam i daje on w panstwie o gospodarce liberalnej przywileje kapitalom , ktore jeszcze sa tzw. panstwowe i prywatne , ale z dazeniem do eliminacji tzw. kapitalow panstwowych nalezacych do skarbu panstwa ( np. lasy tzw. panstwowe) i zastapienie ich w calosci prywatnymi , co spowoduje calkowite wyeliminowanie tzw. kapitalow panstwowych ( czyli narodowych, czyli nie majacych prywatnego wlasciciela , mowiac jak najprosciej) z udzialu w ksztaltowaniu budzetu.Pomniejszenie udzialu kapitalow panstwowych w finansowaniu budzetu na rzecz prywatnych ( tzw. przedsiebiorcy z prywatnym kapitalem,kapital roznych spolek w tym bankow,kapital roznych funduszy inwestycyjnych -kasy oszczednosciowe,ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na zycie i tu prywatny wprowadza w blad, poniewaz fundusze zwlaszcza ubezpieczeniowe i bankowe pochodza ze skladek indywidualnych osob i nie powstaly z prywatnych pieniedzy roznych zarzadow i co sprytniejsze jeszcze w przypadku bankow prywatnych ich wlasciciele zarzadzaja nie prywatnymi pieniedzmi, ale cudzymi) inwestowanych i zwalnianych z podatkow rujnuje gospodarki panstwa i tak sie stalo w przypadku bankryctwa Grecji na przyklad.Prywatyzacja roznych galezi gospodarki greckiej spowodowala to, ze sfera budzetowa przestala byc zasilana w formie podatkow przez tzw. kapital panstwowy.Kapitaly prywatne uciekajace poza Grecje nie zasilaly budzetow i dlatego nagle zabraklo pieniedzy na funkcjonowanie sfery budzetowej ( urzednicy, panstwowe media, emerytury , renty, kultura szeroko pojeta -film, teatr, muzea) i spowodowalo zaciaganie kredytow w bankach jak miedzynarodowy fundusz walutowy czy bank europejski we Frankfurcie.To samo spotkalo Polske.Reformy balcerowicza otworzyly droge do prywatyzacji, ktorej ciag dalszy jest realizowany poprzez dazenie do prywatyzacji wszystkiego zawierajace sie w kluczach slowach: ” wolnosc”, ” wlasnosc” , czyli kluczowe hasla liberalne.Dalsza prywatyzacja galezi gospodarki tzw. panstwowych doprowadzi w Polsce do bankructwa sfery budzetowej.Cwaniacy chcacy zlikwidowac miedzy innymi ZUS ,chca stworzyc prywatny kapital pochodzacy z pieniedzy nie wlasnych, ale skladkowiczow.W ten sposob na skutek prywatyzacji powstaly wielkie fortuny polskich miliarderow, ktorzy dorobili sie kapitalu z wlasnosci tzw. socjalistycznej, czyli panstwowej-narodowej.Czesc cwaniakow zas zasiada w tzw. spolkach panstwowych jako prezesi i na panstwowej posadzie dorabia sie milionow kosztem pracowniczych pensji , ktore to minima postuluja zwlaszcza partie lewicowe pod pretekstem obrony socjalnej pracownikow. Jest to pieknie zakamuflowane klamstwo w interesie kapitalow w tym wszelkiej masci inwestorow oraz zarzadcow panstwowych spolek zarabiajacych miliony takze w postaci tzw. odpraw ( wyplacane po odejsciu ze stanowiska prezesa).Gdyby inwestor zaplacil rzetelnie za prace robotnikow , wowczas nie bylby milionerem, dlatego lewica dba o to, aby wmowic robotnikom , ze broni ich interesow zapewniajac tzw. minimum placowe ( jak w gospodarce socjalistycznej bylo i jak jest w kapitalizmie takze liberalnym).Wracajac do partii , wyborow i falszerstw.Poniewaz partie realizuja interesy kapîtalow, o czym powyzej , to wybor prawicy, czy lewicy, czy zielonych ekologow niczego nie zmieni.Bez falszowania wyborow i tak kapitaly sa uprzywilejowane.Lewica przy wladzy realizuje doktryne liberalna.Prawica przy wladzy takze.Nie trzeba nic falszowac, bo i tak jest, co jest.Tak samo bylo w 1946 roku.Wladza realizowala doktryne panstwa socjalistycznego, ktore tez tworzylo kapital.Ale ten kapital sluzyl w calosci panstwu-narodowemu, a nie miedzynarodowym kapitalom jak w liberalnym kapitalizmie finansowym, ktory pozwala na grabienie narodowych gosopodarek, doprowadzajac je do upadlosci jak w przypadku Grecji.W panstwie socjalistycznym wypracowany kapital inwestowany byl w gospodarke panstwa i uczestniczyl w eksporcie imporcie , finansowaniu sfery budzetowej (administracja,oswiata, kultura,zdrowie).Nie uczestniczyl w gieldowych spekulacjach miedzynarodowych kapitalow.Byl kapitalem narodowym, ktory sluzyl celom narodowym i panstwowym.Kto nie rozumie takich mechanizmow , ten glupi, albo udaje glupiego w okreslonym celu propagandowym.Tak.Kowalski jest glupi, bo plecie bez sensu.Te jego gluote wykorzystule taki popierajacy go Tyminski , proponujacy program dla dalszej upadlosci Polski poprzez chwalenie amerykanskiej gospodarki liberalnej, czyli miedzynarodowej lichwy zerujacej na panstwach narodowych w rekach waskiej grupy finansowych oligarchii.Amen.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: