NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

10 MAJ 2015 – POCZĄTEK FIZYCZNEJ ZAGŁADY JESZCZE NIE POGODZONYCH Z SWYM LOSEM !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

NIEDOWIARKOM I NAIWNIAKOM DEDYKUJE

” PRL ZBUDOWANO NA RUSKICH BAGNETACH – III R.P TUSKA i Komorowskiego ZBUDUJĄ NA wyborczych oszustwach”

 

Fragmenty tkanek do analizy porównawczej, która posłuży do identyfikacji ciała mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory” pobrała w niedzielę ekipa IPN z mogiły rodziców żołnierza w Tarnobrzegu, informuje „Nasz Dziennik”.

TYLE ZOSTANIE Z WAS PATRIOCI DZISIEJSI JEŚLI 10 MAJA ROKU 2015 PODDACIE SIĘ POD DYKTAT OSZUSTWA WYBORCZEGO – BO WYBÓR TEN BĘDZIE KLUCZOWY DLA DALSZEGO ISTNIENIA POLSKI !!

=============================

CZY EKIPA TUSKA PO NASTEPNYCH WYGRANYCH WYBORACH W WYNIKU FAŁSZERSTWA WYBORCZEGO ZDECYDUJE SIĘ NA FIZYCZNĄ LIKWIDACJE NIEPOKORNEJ OPOZYCJI
I „FASZYSTÓW”

myślę ze tak , kolejna kadencja będzie ugruntowywała pozycje zdobyte przez nową „elitę”..

pytanie mnie jedno nurtuje dlaczego Polacy wiedząc o tych wszystkich zbrodniach i przestepstwach ekipy P.O

pokornie podkładają sami głowę pod topór…

przecierz wszyscy inteligentni wiedzą że zastęppowalność pokoleniowa w zawodach

POLICJANT , WOJSKOWY,SĘDZIA,PROKURATOR,URZĘDNIK, KOMORNIK,sł.specjalne i innych budżetowych w około 80% -NASTĘPUJE Z OJCA NA SYNA – ZARÓWNO W PRL JAK I W III R.P

UBOWIEC DZIADEK – SBEK TATO – CZŁONEK PLATFORMY OBYWATELSKIEJ syn-wnuk !!

ALE TAKŻE SLD, PSL,PIS,

ABY TO SPRAWDZIĆ WYSTARCZY DOTRZEĆ DO SPISU URZĘDNIKÓW I FUNKCIONARIUSZY Z LAT – 1945 – 1965 – I PORÓWNAĆ Z NAZWISKAMI DZISIEJSZYCH POLITYKÓW, URZĘDNIKÓW, FUNKCIONARIUSZY…

ONI NAWET SIE NIE KRYLI Z TYM , OSOBNĄ SPRAWĄ SĄ CI KTÓRYCH DZIADKOWIE ZMIENIALI NAZWISKA ALE TO TEŻ NIE SKOMPLIKOWANE

np. rodzice dzisiejszej pani prezydentowej ZMIENIALI NAZWISKO NAWET 2 KROTNIE – A WIEMY O TYM NAWET 1 DAMA ZAPYTANA W PROST NIE ZAPRZECZA….

POZA TYM BYŁY SETKI SPRAW TAK ZWANEGO ZDOBYWANIA STANOWISKA DLA SYNA CÓRKI – DZIADEK STRZAŁEM W TYŁ GŁOWY LIKWIDOWAŁ – POTEM STANOWISKO PRACY OTRZYMYWAŁ SYN KATA… a potem z ojca na syna …

DZIŚ NAWET OPOZYCJONIŚCI PODAJĄ RĘKĘ TYM POTOMKOM bandytów I USŁUŻNIE ICH TYTUŁUJĄ……

https://miziaforum.com/2012/12/15/imienna-lista-sbekow-w-platformie-tuska-delegalizowac-komuchow-opole-marsz-o-n-r-15-xii-2012/

https://miziaforum.com/iii-r-p-elyty-zyciorysy-kto-kim-jest-naprawde/

NASTĘPNY SUKCES WYBORCZY EKIPY TUSK /KOMOROWSKI – BĘDZIE ETAPEM OSTATECZNEGO ZWYCIĘSTWA …

CO OZNACZA ŻE NIEPOKORNI I NIEWYGODNI Z OPOZYCJI NIE WYWODZĄCEJ SIĘ Z KRĘGÓW POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH DOŁĄCZĄ DO TEJ LISTY

Lista ofiar seryjnego samobójcy

http://niepoprawni.pl/blog/394/lista-ofiar-seryjnego-samobojcy

OCZYWIŚCIE ZE NIE TAK SPEKTAKULARNIE TO UCZYNIA JAK ICH DZIADKOWIE Z MBP … I NIE NA TAKĄ SKALĘ – WYŁOWIĄ NAJBARDZIEJ INTELIGENTNYCH NAJBARDZIEJ ZDETERMINOWANYCH I AKTYWNYCH

RESZTA ZOSTANIE STRACHEM SKUTECZNIE SPACYFIKOWANA

tylko zwykły głupek nieznający historii powstania III R.P – moze nadal wierzyć w to ze mieszka w kraju demokratycznym i wolnym -W KTÓRYM KARTKĄ WYBORCZĄ MOZNA COKOLWIEK ZMIENIĆ –

BZDURA !!! W KONFRONTACJI Z FAKTAMI Z OSTATNICH 25 LAT.

=================================

OTO SKUTEK KOŃCOWY – POLITYKI SIEDŹMY CICHO NADSTAWIAJMY 2 POLICZEK i tp i td…..

SYNDROM – Auschwitz-

=================

DLACZEGO ZROBIĄ TO NAPEWNO 

W IMIĘ WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA I

ABY POGRZEBAĆ NA WIEKI PRAWDĘ O 

NAJWIĘKSZEJ ZDRADZIE NARODOWEJ 

A PRZEDEWSZYSTKIM UKRYĆ PRAWDĘ O NAJWIEKSZEJ ZBRODNI 

W DZIEJACH POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI

O ZBIOROWYM MORDERSTWIE

W SMOLEŃSKU !!!

================

RADZĘ SOBIE WZIĄŚĆ DO SERCA TE DWIE INFORMACJE

 https://miziaforum.com/2015/04/09/bronislaw-komorowski-zostanie-prezydentem-nawet-kosztem-krwawego-tlumienia-ulicznych-protestow-wy

https://miziaforum.com/2015/04/08/15-maja-2015-r-stan-wyjatkowy-w-polsce-wystapienie-nagranie-tv-b-komorowskiego-i-e-kopacz-gotowe/

285 thoughts on “10 MAJ 2015 – POCZĄTEK FIZYCZNEJ ZAGŁADY JESZCZE NIE POGODZONYCH Z SWYM LOSEM !!!

 1. Na Ukrainie rozszalał się też koszerny diabeł trując ludzi w „miniklinikach” swoimi koktajlami trucizn do ich „eksperymentalnego” ludobójstwa i które jest też uskuteczniane poprzez „transplantację” organów z żywego jeszcze „mięsa armatniego” !

  http://brd-schwindel.org/die-schockierende-wahrheit-ukrainer-werden-fuer-experimente-missbraucht/

  To samo dzieje się również w Polsce jako cicha wojna chemiczno – biologiczna , ale ludzie jakby i do tego przywykli oraz idą dobrowolnie na „pokojową” rzeż, bo nawet nie starają się zrozumieć, kto się za tym medycznym ludobójstwem kryje i jak podstępnie jest ono do dzisiejszego dnia uskuteczniane jako „czysty biznes” wykorzystujące ślepe zaufanie „prostego ludu” też do autorytetów medyczno – aptekarskich wraz z „wiarą” w „profilaktykę” !!!

  Już nawet TV będaca w mackach propagandy „państwowej” nadaje serial o bezdennej głupocie i braku instynktu samozachowawczego i samoobronnego u ślepych i głuchych „wyborców” prowadzonych „politycznie” do przepaści przez jakoby apolityczną „slużbę zdrowia”!

  http://serialnet.pl/ogladaj-online/2-4434/ranczo-sezon-1-odcinek-54

  W dziewiątej minucie z sekundami następuje otwarcie kolejnego „czystego biznesu” zarabiającego krocie przez tak uszczęśliwionych „slużbą zdrowia” na każdym miejscu „wiernych owieczek” idących masowo za swoje pieniądze na koszerną rzeź ! :

  http://serialnet.pl/ogladaj-online/2-4435/ranczo-sezon-1-odcinek-55

  Podsyłam tu w kółko klucze rejestracyjne różnych państwowo – religijnych geszeftów po to, żeby ludziom unaocznić fakty bezprzykładnego w historii świata ludobójstwa materialno – chemicznego czasów „pokojowych” przeprowadzanego na calym świecie przez wszelkie „firmy” zainstalowane jako „wybrane” „rządy” i bezwględnie uskuteczniające wyroki śmierci poprzez wszelkie urzedy administracyjno – sądowe będące pod ich totalitarną kontrolą !

  Ponizej ” podróż w cudowny kraj kluczy „upik”” z wieloma przykładami syjonistycznych „firm” z BRD na czele na niemieckojęzyczny obóz pracy niewolniczej :

  http://brd-schwindel.org/eine-reise-ins-wundersame-upik-land/

  Wszystkie partie polityczne na Polske łacznie z „nie – rządem” , to oczywiście też geszefty mające wspólną tajemnicę o ludobójstwie przeprowadzanym przez „slużbę zdrowia” z wszelkimi jej metodami i „lekami”, mające na celu osłabianie naturalnej odporności i niedożywienie, powolne podtruwanie, doprowadzanie do kalectwa i co musi doprowadzić każdego „głupiego” goja wierzącego tak jak w „kościół” również w „służbę zdrowia” do jego przedwczesnej śmierci w mękach i w nędzy.

 2. ” Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale” – stara maksyma prawa rzymskiego, która obowiązuje do dzisiaj !

  Jedynym skutecznym wyjściem z uwolnieniem się spod tyranii powierniczej struktur „państwowych” jest świadome „z martwych wstanie” czyli zrozumienie tego, ze właśnie to prawo morskie jako prawo handlowe poprzez swoje wewnętrzne przekręty i triki słowne uznaje człowieka jako martwy przedmiot czyli jako zagubioną na dalekim morzu bezduszną rzecz, puste naczynie, którym to się dowolnie dla potrzeb oligarchii handluje !!!
  To same „prawo” wśród gojów stosuje się przecież już jako prawo rodzicielskie z odpowiedzialnością prawną za niedopilnowane dzieci szczególnie za te niedorozwinięte umysłowo przez całe ich życie, które nie mając jeszcze rozeznania, co im wolno, a co nie mogą wyrządzić poważne szkody w otoczeniu.

  Mówi się też dlatego, że dzieci i ryby głosu nie mają, bo za ich czasami bezmyślnymi psotami mogącymi spowodować poważną krzywdę czy szkody w otoczeniu odpowiadają rodzice czy inni opiekunowie prawni !

  Stąd też ostrzeżenie producentów zapałek, że zapałki w rękach dzieci to pożar !

  Dorośli już ludzie czyli z prawną odpowiedzialnoscia za swoje czyny nadal zostaja jednak „dziećmi” z obowiazującą ich dyktatorską kuratelą państwa „prawa”, bo oddają przecież dobrowolnie swoj GŁOS w teatrzyku wyborczym czyli nieświadomie zgadzają sie na wszelką „opiekę państwa” rozciągajaca się też na ich dzieci i dlatego nigdy nie sytego haraczy podatkowych za tą „opiekę” od kolebki i poza grób !

  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg

  Stąd też bierze się bezskuteczność „prawna” z petycjami czy protestami, bo z takim „martwym” statusem państwa „prawa” dorośli wyborcy żadnego prawa „głosu” w swoim zmarnowanym życiu i nieświadomym tego nie mają.

  Wszyscy winkeladwokaci czy prawnicy wykształceni przez ten system i dla celów mafii oligarchów wiedzą oczywiście, co jest „grane” , ale bezczelnie okłamują zrozpaczonych ludzi , żeby z nich ściągać kolejne haracze na „załatwienie” spraw i tak „martwego” czyli bezwolnego według nich „przedmiotu” handlowego, z doprowadzeniem go do całkowitej ruiny finansowej wraz z końcową utratą „wiary” w „sprawiedliwość” czy martwą literę „prawa państwowego”.

  Ale jednak skuteczne wyjście z tego zyciowego impasu jest i to do samodzielnego wykonania za darmo !!!

  Podpowiadam i gorąco zachęcam do formalnego wyzwolenia się spod jarzma bezprawia talmudycznego :

  OSWIADCZENIE POD PRZYSIEGA

  Niniejszym oświadczam, ze ja …… (imię) , z rodziny …… (nazwisko rodowe)
  urodzony(a) w dniu … ( data ) ….. ( nazwa miesiąca) w …. (miejsce urodzenia), pod przysięgą, że jestem przy życiu i od dnia moich urodzin w żadnym punkcie czasowym nie bylem(bylam) zagubiony(a) czy zaginiony(a ) na dalekim morzu .

  …………., dnia ……………. 2015

  _________________________
  Swiadek 1 – …………………………

  _______________________
  ……………………………………….
  _________________________
  Swiadek 2 – …………………………

  _________________________
  Swiadek 3 – ………………………….

  Oczywiście trzeba się podpisać piórem z atramentem do uprawomocnienia powrotu do żywych i wolnych ludzi i tak przykładowo łącznie ze świadkami :

  ” Jan (Janina) z domu Kowalski (Kowalska) „; bez podawania nazwiska męża u mężatek, bo małżenstwa pomiędzy „martwymi” przedmiotami prawno – handlowymi i tak są NIEWAżNE !!!

  Dla przypomnienia o „prawie morskim” stosowanym przez piratów naziemnych w powiązaniu z metryką urodzenia wobec nieświadomego tego „bydła roboczego” :

 3. z sieci::
  Kilka cytatów z tego swego rodzaju katechizmu judaistycznego:

  -Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy Żyd, który mu w tym pomaga,
  powinni umrzeć (Sanhedrin 59a, Abdora Zora 6-8, Szuriga 13)
  -Żyd musi i powinien krzywoprzysięgać, kiedy goje pytają go, czy nasze
  księgi zawierają cokolwiek przeciwko nim (Szaloth-Utszabot, Księga
  Jore-Dia 17)
  -Zawsze zarabiaj pieniądze kosztem goji (Abodah Zara 11b-12a)
  – Dziewczynki goji od urodzenia sa szmatami. (Abodah Zarah 36b)
  – Goj nie ma prawa wlasności (Baba Bathra 54b)
  – Żyd może kłamać, żeby mógł gojowi sprzedać podróbkę lub uszkodzony
  produkt (Baba Kamma 113a)
  – W czasie procesu sadowego wolno oszukiwac żeby żyd zawsze wygrał ”
  (Baba Kamma 113b)
  – Żyd może okraść goja. Jeśli żyd znajdzie rzecz zgubioną przez goja, to
  nie musi mu jej zwracać (Baba Mezia 24a)
  – Każdy żyd codziennie musi sie modlić: dzięki ci boże, że nie zrobiłeś
  mnie gojem, kobietą albo niewolnikiem (Menahoth 43b-44a)
  – Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może
  być kary śmierci (Sanhedrin 57a)
  – Żyd nie musi placić wynagrodzenia za pracę wykonaną przez goji
  (Sanhedrin 57a)
  – Goj nie ma prawa do dnia odpoczynku (Sanhedrin 58b)
  – Żydzi są świętym narodem. Jeśli goj uderzy żyda to goj musi być
  zabity. Uderzenie żyda to tak jak uderzenie boga (Sanhedrin 58b)
  – Kiedy można legalnie zamordować swego sąsiada (goja): Kiedy sie go
  zwiąże i zagłodzi na śmierć; Kiedy się go zwiąże i on umrze od słońca,
  lub zimna; Kiedy się go zwiąże i lew go zje. Kiedy się go zwiąże i
  komary go zabiją. Kiedy go wrzucisz do studni i on tam umrze. Kiedy go
  zranisz strzałą i od tej rany on umrze. Kiedy się go podtopi i zostawi
  daleko od brzegu, żeby się sam utopił. można goja zamordować jeśli mordu
  dokonuje więcej niż dziewięciu żydow. (Sanhedrin 77a-77b)
  – Najlepsi z goji powinni byc zamordowani (Soferim 15, Rule 10)
  – Wszystkie dzieci goji sa zwierzetami (Yebamoth 98a).

  http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2011-05/87_talmud.pdf

  1. Nie tylko wina zyda.Boleslaw ksiaze kaliski w 1264 roku nadal zydom przywilej ” ulozony w Polsce,ale zywcem z Czech przeniesiony.

   1. Nie plakac, ze lichwa.Oto ustawa z powyzszego przywileju:”Takze stanowimy, iz cokolwiek Zyd pozyczy,czy to bedzie zloto,pieniadze albo srebro, to powinno byc mu wyplacone lub zwrocone z nalezytym procentem, ktory urosnie”.

    1. Jeszcze jeden kwiatek z tegoz przywileju:”Od przewozonych cial umarlych Zydow ,oplata brana byc nie ma.Chrzescijanin niszczacy im okopisko ,karany bedzie konfiskata dobr”.To wszycko na prosbe ojca swietego, jak donosza zrodla.Zrodla historyczne zebrane w roznych ksiazkach.

 4. 7 maja 2015 na Westerplatte – zaproszeni goście na uroczystości Dnia Zwycięstwa :

  „… obok prezydenta Bronisława Komorowskiego i przedstawicieli rządu 7 maja na Westerplatte pojawią się wszyscy prezydenci krajów Europy Środkowo-Wschodniej, a zatem: Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, a także – co w kontekście obecnej sytuacji w Europie jest najistotniejsze – Ukrainy….”

  czyli na uroczystości zjawią się prezydenci sojuszników faszystowskich Niemiec czyli strony która tę wojnę przegrała

  http://www.tvn24.pl/hollande-na-westerplatte-11-prezydentow-na-obchodach-potwierdzonych,536243,s.html

  1. Cwicza , czy sa gotowi do wspolnego dzialania w ramach jednej armii wielonarodowosciowej superpanstwa unia europejska.Przeciez sa szkoleni w tym kierunku, a maja przecwiczyc efekt tychze wysilkow.Cwiczenia te potwierdzaja , ze czynione sa kroki do stworzenia jednej wielonarodowosciowej europejskiej armii.Wedle pewnych przepisow armia moze zainterweniowac w przypadku spolecznych protestow.Tak jak uzyto armii w epoce solidarnosci.Wynika rakze z ustaw, ze w panstwie zwanym europa takie prawo interwencji , moga miec inne panstwa w ramach tzw. miedzynarodowej armii europejskiej.Te manewry to cwiczenia takiej armii wlasnie wspolnej dla europy.

  1. Czesto mowia i nie ukrywaja.Gotowosc rosnie, bo podaja info o zakupach roznych broni tu i na calym swiecie.Spoleczenswa nie protestuja, to bron kupuja.Koscioly zas domagaja sie od rzadzacych interwencji i najdziwniejsze jest to, ze modla sie o pokoj.Jak maja sie modlitwy o pokoj do nawolywan o interwencje?.Czyzby wszystkie religijne ugrupowania byly slepe, ze pokojowe nagocjacje koncza sie kontynuowaniem wojen, jak by je nie zwac rewolucja,terroryzmem, konfliktem lokalnym, walka o wolnosc, walka o demokracje ?.Jak zwal, tak zwal.Wojna to wojna.Nawet misja pokojowa jest wojna bylo nie bylo.No coz …Nikt nie jest bez winy.Takze ksiadz general blogoslawiacy operatorow rakiet i dronow , czy pop blogoslawiacy kropidlem udajacych sie na tereny bratobojczej wojny, czy imam wirtualnie dajacy terrorystow w zaswiatach 12 dziewic.Po co chrzanic o modlitwach o pokoj, wspierajac wojne?.Opowiadac banialuki, dyrdymaly i puszczac ” baki”.

   1. Puszczac baki tu w znaczeniu ” falszowac” , ” klamac” pochodzi od ” bak” – falszywa moneta polska .A kto podobno takie ” baki puszczal” ( falszowal monety) ,to mozna sobie sprawdzic.Nieustraszona na pewno wie.Ona specjalistka od nie-gojow.

 5. „…

  Słowo do Rolexa-Watsona od „Sherlocka-Holmesa” 🙂

  Co więc, spytasz Przyjacielu, gdyby za jakiś czas, z jakiegoś miejsca wystartował jakiś samolot, np. tupolew bn. 102, z Prezydentem na pokładzie i Panią Prezydentową także? I przylecieliby na EPWA? Czy powitaliby ich na płycie lotniska Sasin, Duda, Macierewicz, Zuba i cała ta reszta? Czy powitaliby ich „eksperci ZP”, co lata spędzili na uporczywym, haniebnym dla ich profesji, głoszeniu nieprawdopodobnych wprost kłamstw w naukowy sposób i z całkowitą powagą? Czy może legendarny ZP, Watsonie, badałby jeszcze „katastrofę nad Smoleńskiem”, tak z rozpędu swego kilkuletniego urzędowania? Może min. Duda, co nie odprowadza Prezydenta na Okęciu 10 Kwietnia (jak wiemy z posiedzenia ZP z udziałem Sasina, z września 2010), może teraz pojawiłby się przed terminalem – jako znakomity kandydat na prezydenta? Ten Duda, co 10 Kwietnia sądzi, że Prezydent mógł wypaść na fotelu i pobiec gdzieś w szoku, a nawet się schować? Bo, owszem, Lech Kaczyński mógł się schować. Ale czy, Watsonie, schowałby się przed trzema muszkieterami na 5 lat? Na całą kadencję Komorowskiego? Po takich pogrzebach? Po „Wawelu”? Po niezapomnianych wiekopomnych ustaleniach ZP? Po kinematografii śledczej, „smoleńskiej” Gargas i innych?

  Mógłby. Mógłby, sądzę, Watsonie, mógłby się LK schować nawet na 5 lat, by Dudzie, Macierewiczowi, Sasinowi, Zubie i całej Polsce po 10 Kwietnia przyjrzeć się z oddali – jakby „prezydent na uchodźstwie”. Jak Kaczorowski kiedyś latami, tak, długimi latami patrzył na Polskę, nim do niej przybył z wygnania – patrzył Kaczorowski z „naszej”, Watsonie, chciałoby się powiedzieć, Wyspy. Mógłby Kaczyński zrobić tak, (choć niekoniecznie wyjeżdżając do Londynu :)), po to, by dostrzec nareszcie: kto jest kim nad Wisłą. Kto jest kim wokół niego, Lecha i wokół jego brata, Jarosława, byłego premiera. A więc, kończąc i nie zabierając Ci już czasu, byle do wiosny, Watsonie, bo czekają nas wiosenne porządki. Jeśli bowiem Komorowski będzie przekazywał władzę z powrotem L. Kaczyńskiemu, to będzie to wydarzenie, które Duda na pewno będzie śledził „na pasku telewizji” – nie tylko polskiej, ale i wielu zagranicznych. Maj, Watsonie, to taki piękny polski miesiąc – 2 maja, 3 maja. No i święto Królowej Polski. Żyć, nie umierać. Teraz może łatwiej, Watsonie, Ci pojąć, na co czeka (tupolew) 102 na lotnisku w Mińsku Mazowieckim – lub na kogo.

  …”

  http://freeyourmind.salon24.pl/642458,slowo-do-rolexa-watsona-od-sherlocka-holmesa,5

  1. Widziane zezem.Moze zezowate widzenie pozwala widziec prosto.Ale czemu sluza takie odloty?.W kazdym razie sledztwo nie skonczone.

  1. Nie wazne, ze ludzie grzebia w smietnikach, bo nie maja z czego zyc i szukaja resztek , zeby dorobic pare groszy, sprzedajac szmaty lub zlom.Nie szkodzi, ze sa to uczciwi i dobrzy ludzie, ktorzy grzebia w smietnikach i nie sprzedaja narkotykow lub nie napadaja na banki i przechodniow.Nie wazne , ze ludzie pozbaweni srodkow do zycia i zrujnowani pozbawiaja sie zycia i czesto w przyplywie rozpaczy zabijaja najblizszych.Nie wazne , ze w ramach tzw. socjalu milionerzy karmia pracujacych na nich ludzi smietnikowym zarciem z marketow miast smieci wrzucic do smietnika..Nie wazne..Nie wazne..Wazne , ze na dla zabijania ludzi wydano miliardy.A propos miliardow..Skad sie biora te miliardy ?.W mediach rozni wazni ludzie mowia, ze pieniedzy nie ma.A tu prosze..Na rakiety sa miliardy, a ponoc nie ma zeby ludzi leczyc i zywic..Co jest grane?.

  1. Bedziecie miec fajnie i wielokulturowo.Poznacie inne cenne wartosci innych kultur gratis bez udawania sie na kosztowne wycieczki do egzotycznych krajow.Widzicie jak bruksela o Was dba.ha ha

  2. Autor prawde napisal.Tak to jest.Ale..Jest pewne ale..Zachodnie prawice opowiadaja sie niby przeciw imigracji , a jednak nie robia nic, aby te fale powstrzymac i plota od czasu do czasu w opozycji do ugrupowan o profilu socjalistycznym ( z nazwy) o ograniczeniu imigracji.Poniwaz to prawica , wiec maja na mysli to ograniczenie na wzor amerykanski.Amerykanie postrzegani jako ostoja swobod demokratycznych i wolnosci taki rodzaj ograniczenia imigracji stosuja.Stosujac tzw. ograniczona imigracje nie zniesli wiz dla Polakow.Z prostej przyczyny.Ci wielcy demokraci nie chca biednych imigrantow z Europy , bo oni chetnie przyjmuja zamoznych, ktorzy beda wspoltworzyc kapital stanow zjednoczonych.Ci zwolennicy wolnosci tropia przybyszow z Ameryki Poludniowej i bronia sie przed ich naplywem zasiekami z drutow kolczastych na poludniowej granicy USA.Ale chetnie dadza wize wybitnemu naukowcowi lub byznesmenowi z Meksyku.Sami bronia sie przed imigracja biedy , ale Europie poprzez swoje agendy narzucaja koniecznosc przyjmowania imigrantow.Warto sie przyjrzec , z jakich central wezwania o przyjmowanie imigrantow pochodza.O taki rodzaj imigracji chodzi prawicy.Ograniczonej imigracji.Prawica takze korzysta z obecnosci biednej imigracji dla celow politycznych , bo ma na kogo zwalic przyczyny kryzysow ekonomicznych., aby ukryc skutki systemu.Chlopcem do bicia dla prawicowych demagogow sa biedni imigranci.No i ich obecnosc takze bardzo pomaga i lewicy i prawicy w dzieleniu spoleczenstwa.Wielu wierzy, ze przyczyna kryzysu sa wylacznie nie pracujacy imigranci , korzystajacy z tzw. socjalu, co jest czescowo prawda , ale nie absolutna.Za wylaczna wina imigrantow ukrywaja sie dzieki demagogii politycznych partii rozne lobby, kapitaly, grupy finansowe, bankierzy , bedacy realna przyczyna kryzysow ekonomicznych.Naplyw imigrantow pozwala poglebiac te kryzysy i kierowac uwage zagrozonych spoleczenstw na imigracje jako absolutna przyczyne zla wszelkiego.Podobnie jak demagogicznie mowi sie o wylacznej winie ” zyda”.Takie same mechanizmy i polityczny cel podobny.

    1. Ha ha .Ales mnie ubawila.Mozna interpretowac roznie nik.Moze wlasnie , ze sierota nie w doslownym slowa tego znaczeniu.Europejska sierota i gdzie by nie byla, to bedzie antysemitka he he.Nie kojarz bron Boze z Bogiem i takimi roznymi.Jeszczem zdrowa psychicznie.Sprobuj zgadnac Nieustraszona madra z Ciebie bestyja.Marysia do uslug..ale nie sluzy wszystkim.Nikomu nie sluzy..ja tylko sprzatam.To taka polska przypadlosc, ale nie w tym przypadku.Bo sprzatac tez trzeba umiec.

    2. W moim przypadku nie znaczy nic.A moze znaczy dziewczyne do bicia.Prosze bardzo.Ja sie nie zrazam..Niczym Jasio ..do bicia.A w przypadku tzw. ” wilkich tego swiata” symbole duza znacza.Symbole zwlaszcza zwiazane z grupami politycznymi.Szare Wilki jada z wizyta kurtuazyjna do Berlina przez Polske , w ktorej byl ” Wilczy Szaniec”.Daje do myslenia…Nie?.

    3. Zaspokoje Twoja ciekawosc oczywiscie Zagrypiona hi hi..Ta Marysia tez na czesc ulubionej postaci z filmu ” Poszukiwany,poszukiwana”.Filmowa Marysia byla przebiegla, madra i fajna oraz bywajac w roznych sytuacjach i srodowiskach wiele sie nauczyla i pozostala fajna.Marysia tez trzeba umic byc.

   1. Nie jest tak zle. 2 glosy.Znaczy..Sa jeszcze myslacy.Wilk to slowo symbol uzywane przez mafie.Zwlaszcza kalabryjska, ktorej ojcami chrzestnymi sa takze…No wlasnie..Jaka instytucja chrzci?.A propos instytucji najwtyszy pasterz na urzedzie kosciola watykanskiego potepil tzw. antysemityzm w Europie.No i…Widac z kim papa trzyma..he he.Katolicy…

    1. Wilk ma znaczenie kultowe dla ROdzimowierstwa. Dla Polaków też powinien mieć z uwagi na postac Króla Kraka jaki miał go jako jeden z swoich zwierzęcych „totemów”. Wilk wskazuje na konotację z tym co Polak ma we swoim GODLE…. przynajmniej powinien mieć bo teraz jest moda na polszewika czy gejsrolaka…

     1. No wlasnie i te totemy tez sa wazne wspolczesnie i uzywane przez rozne grupy, ktore skupily wladze dziedziczna az do dzisiaj.Uzywane znaki bedace pozostaloscia po totemach, pozwalaja rozszyfrowac zwiazki tajemnych grup , ktore pod tymi znakami sie skrywaja i takze kto z jakiego zrodla wiary pochodzi , w tym rodzimowierstwa .Parafrazujac, mozna powiedziec:Nie tylko po owocach ich poznacie , ale takze Po znakach , czyli symbolach zwierzecych ” totemow” .A w biblii mnozy sie od symboli ukrytych w ” zwierzecych totemach” takze , zwlaszcza w ksiagach zwanych ” prorockimi”.Pismo starozytnych ludow, to takze zbior totemicznych znakow.

     2. No dobra pare slow o ” wilku”.Otoz.Wilk to symbol banitow, uciekinierow,wojny,kecerow,porzuconych dzieci.Wilk obok orla symbolizowal legiony rzymskie.Wilk jest symbolem biblijnego plemienia Baniamina.Czyzby Krak z tego plemienia sie wywodzil?.Rzym -wilczyca, ktora wykarmila Romulusa i Remulusa.Moze mial cos wspolnego z Rzymianami?.Moze z mongolskimi Gaguazami?.Moze z Lacjum?.Moze wojownikami skandynawskimi ?.Sporo wilczych tropow.Jak to z tym Krakiem w koncu bylo ?.No i co z tym maja wspolnego Nocne Wilki od Putina , udajace sie z misja pokojowa wbrew symbolicznemu znaczeniu ” wilka”?.

 6. mizia,gdzie jestes druchu , wojowniku o lepsze jutro, nadziejo nasza juz chyba jedyna ? wracaj i pisz bo nie wiemy co dalej z tym zagubionym krajem ?
  pozdro !!

 7. dzis wszedlem na forum zydow na pass w google jutro bedzie nowe, skoro oni sa rozgrywani tak samo jak my, kto zyska jak polak sie na zyda obrazi ze mu do mleka naskal, i mielonego ze szczura podal, i ze spiwa ze ma posklejane pierze

  1. Machina poszla w ruch.Ukrainy tak beda kochac mieszkancow Polski, jak ci kochaja pewne srodowiska zza wielkiej wody, ktore nie przestaja zadac reparacji.Tak bajdurzeniem o zgodzie miedzy narodami buduje sie niezgode roszczeniami.Sprytne.Ukraincy wierza, ze to Polacy zadaja zwrotow.No to sa Polacy..

   1. Niebawem beda pisac, ze firma splajtowala , ze jest bankrutem i, ze lasy trzeba sprzedac.Tzw.polityka podatkowa tez sluzy niszczeniu.Wzrost podatkow i zubozenie spoleczenstwa wlasnie niszczy tzw. klase srednia na calym swiecie i nie tylko w Polsce.Mechanizmy sa takie same.Beda niebawem wrzeszczec, ze panstwowe nie umie zarzadzac lasami i je wycina i w ten sposob narodowi sie wmowi, ze jedynym rozwiazaniem bedzie prywatyzacja.Pierwszy bedzie korwin..inni tez, znajac ich poglady zwlaszcza ekonomiczne.Przede wszystykim ekonomiczne, a nie kolor spodnicy ogorkowej lub wystep na krzesle w parlamencie , ktore to kryteria wyboru kandydatow mieszcza sie w programie hucpy dla polskich wyborcow.Wylacznie hucpy wyborczej..

   1. Korwnin jeszcze bardziej liberalny niz sami tworcy liberalizmu i chce , zeby placic za wstep do prywatnego lasu.Na zachodzie mozna zbierac grzyby w prywatnym lesie bez zadnych oplat.Ale niech ktos sprobuje zbierac trufle na prywatnym, to zostanie poczestowany srutem przez wlasciciela.Trufla wiadomo..Droga i w cenie zlota..dostepna do konsumpcji dla roznych goldbergow i ozjaszow w luksusowych knajpach.

    1. Nie tylko po trufle przychodzą ale też po łuczynę (stare pniaki) i kopią cholery a ja muszę zasypywać, żeby nogi nie złamać. Ja im pokopie – a w ręcach jestem prędki – siekiera sama do ręki mi wskakuje.
     Nieraz wygląda, jakby stado dzików przeszło, taka buchta.

     1. To powinienes sie cieszyc, ze przychodza po te pniaki.Za darmo Ci wyczyszcza posesje, a Ty marudzisz.Wiesz ile za taka usluge pozbycia sie smiecia zaplacilbys firmie?..A tak ludziska za darmo se zabiora pare pniakow, a Ty zaoszczedzisz.Jak by przyszli ze swinmni, wyczysciliby Ci pole i pozbylbys sie trufli.Swoja droga to gamonie.Ja zostawilabym pniaki, a zbieralabym trufle.Cena na rynku.Kilka tysiecy euro kilogram trufli.

      1. Jakie tam trufle, nie w sosnowym lesie ale debile nie wiedzą, gdzie występuje trufla i kiedy ją się zbiera a żreć się chce i niszczą grzybnie.
       Nieraz, to i drzewko wytną i ukradną a łuczyna jest dobra do rozpałki grilla i w kominku, bo żywiczna.
       Muszę ich ganiać, bo nie potrafią się zapytać, czy wolno – takie są skromne i nieśmiałego chowu ale złodziejowate.
       A przecież dałbym, A tak może być nieszczęście, bo w rękach prędki jestem.

       1. E tam..nie wiedza.Wyspecjalizowani zlodzieje dobrze wiedza, gdzie wystepuje trufa.Cwany i madry zlodziej poczyta sobie w roznych zrodlach i znajdzie , gdzie i czego szukac.Pospolity i glupi zlodziej rzeczywiscie zniszczy i tyle, a pozytek z kradzionego bedzie mial niewielki.Madry zlodziej wie co krasc , zanim sie zdecyduje na ten fach.O..Popatrz na oligarchow ,jaki sobie system wymyslili, aby okradac ludzi uczciwych i ciezko pracujacych.To sa madrzy zlodzieje, bo wymyslili system, ktory pozwala im krasc i w dodatku zgodnie z prawem.Nalezysz chyba do nielicznych , ktorzy by dali zbedny pien potrzebujacemu.Chytrus takiego, ktory poprosi poczetuje srutem , a nie podzieli sie.Taki chytrus chetnie da zlotowke jakiejs szemranej fundacji, bo se te zlotowke od podatku odpisze ,no i nie da potrzebujacemu pienka.Ale jak da te zlotowke szemranej fundacji , to moze uspokoi swoje sumienie.Moze..Ale na pewno pozbedzie sie proszacych o pomoc, bo nimi zajmie sie fundacja, dzieki ktorej jeszcze zarobi, bo moze te pienki sprzedac fundacji i ona je w ramach socjalu moze wykorzystac, dajac biednym.Takim chytrusom nie o sumienie chodzi, ale o zysk.Ze nie ma zysku?.Jest i to wieloraki.Gosc pozbywa sie pienkow, zebrakow , a i przy tym na obcietych pienkach, ktorych by nie wykorzystal po scieciu drzew zarobi.Po to korwin i inni chca sprywatyzowac lasy.Madry grzybni nie zniszczy, a glupi tak.Powiadasz las wyzywi.Pewnie, ze wyzywi.Ale…glupi nawet w lesie umrze z glodu.Polecialam korwinem he he.Cwaniak i chytrus nawet na resztkach z lasu zrobi byznes.Te resztki to sie nazywa ” socjal” i to tez jest ” byznes”.I to jeszcze jaki.

       2. Dlatego korwinowi i korwinopodobnym potrzebne sa lasy.Beda je wycinac i robic ” byznes”, a resztki sprzedadza na tzw. socjal i podwojnie zarobia.Taki geszeft i hucpe to tylko goldebergi mogly wymyslec.Goldbergi ..Takie co lubia zloto i nawet bezuzyteczne pienki w zloto przemienia.

      2. Marysiu, w mieście bez pieniędzy nie przetrwa się, podobnie może być i na wsi ale w lesie można przetrwać, bo las wyżywi, ogrzeje i osłoni.
       Uwielbiam las.

       1. Masz racje, ze sie nie przetrwa.Na wsi co innego.Dlatego powtarzam, ze chlop potega jest i basta, ino tej potegi wykorzystac nie umie.Ale..Inni potrafia te potege wykorzystac, dlatego niszcza to co chlopskie , zeby zarzadzac glodem.Tak sprytnie zarzadzaja, ze i na wsi bida zaczyna piszczec.

    1. Ty sie o korwina nie martw.Mlotkiem to sie powinni puknac gimnazjalisci i ich rodzice.Moze takim z ciezkiego metalu.Mniej byloby idiotow, wierzacych w korwinowski program ” amerykanskiego liberalizmu”, ktory glosi w swych wystapieniach.Wszyscy kandydaci taki program maja jak korwin he he i to jest najtragiczniejsze.Najlepiej swoj program korwin pokazal na plakacie, na ktorym umiescil realizatorow liberalnej zarazy : Regana i Taczorowa ( zalazna dame).., ktora to zaraza likwiduje panstwa narodowe i pozwala hulac kapitalom i bogacic sie ich wlascicielom.W tym takze roznym goldbergom i przede wszystkim goldbergom..he he.

 8. Polska „prawa” morskiego z kanonicznym i jego zakładników na okupowanych od wielu pokoleń obszarach będzie „wierzyć” wszelkim przebierańcom i ze strachu włazić do dupy swoim sadystycznym oprawcom dopóki sama nie zacznie sprawdzać kto zacz czyli kto oraz po co się za tą „władzą” kryje ???

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-prawa-a-folwark-wojewody-pomorskiego-2015-04

  Oficjalna strona ludobójczego „geszeftu” prowadzona już oficjalnie w języku kolonialistów – podstepnych zamachowców szczepiennych na życie ludzi podbitych regionów ukrywających się w okopach biurowych na dosłownie tak nazwanej ulicy Okopowej w Gdańsku i też z militarnymi funkcjami typu „generał” !!!

  http://www.gdansk.uw.gov.pl/en/

  Niepodważalny dowód REJESTRACJI w Waszyngtonie powyższego geszeftu militarnego wojny chemiczno – biologicznej prowadzonej też na WOJEWODZTWO POMORSKIE !!!

  Rejestracja t
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname WOJEWODZTWO POMORSKIE „firma”
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426681794 Numer rejestracyjny „geszeftu” !!!
  L Geschäftssitz Ul. Okopowa 21/27 hi !
  L Postleitzahl 80 819
  L Postalische Stadt Gdansk
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 583268524
  W Fax Nummer 583268526
  W Name Hauptverantwortlicher Struk Mieczyslaw – głównodowodzący „szef” !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111 czynności kolonialnej jednostki samozwańczej „władzy” wykonawczej !!!

  Kiedyś kolega szkolny znany w klasie jako żartowniś przysłał mi taki „żart” ze stwierdzeniem, że 90% „problemów” da się rozwiązać przez internet, a pozostałe 10% przez rozpuszczenie ich w alkoholu !

  Niestety dookoła widać, ze dzieje się na odwrót i ludziska zamiast iść wspólnie po rozum do głowy zalewają ją albo alkoholem blokując irracjonalny strach lub toną we łzach rozpaczy wynikajacej tylko i wylącznie z NIEWIEDZY o historii odwiecznej tyranii przeprowadzanej do dzisiejszego dnia przez psychopatów z „ludu wybranego”, chowających się za dwunastogwiazdkową flagą UE i jej zakłamanego „prawa” w powolnym mordowaniu na wiele sposobów „medycznych” i plądrowaniu „głupich gojów” – niewolniczego bydła roboczego zapatrzonego w telawizję, czytających żydowskie szmatławce i zasłuchanych przy ambonie czekających na „cud” !!!

  1. Ciekawostka do artykulu o folwarku wojewody.Zwlaszcza odnoszaca sie do czesci o obowiazkowych szczepieniach i badaniach na przeciwciala.Otoz zachodni demokraci na skutek spadku sprzedazy szczepionek wymyslili, aby wprowadzic ustawe w mysl, ktorej prawo do szczepien mieliby farmaceuci.Co sie za tym kryje?.Otoz za jednym zamachem pozbawiliby lekarzy czesci dochodow , ktore maja, szczepiac w gabinetach prywatnych.Pacjent za akt szczepienia na zachodzie placi ,tak jak za kazda inna wizyte.Lekarz prowadzacy pacjenta moze miec swiadomosc i powinien miec, czy moze zaszczepic pacjenta.Sa przypadki uczelen na szczepionki , ale ich wykrywwaniem nie zajmuja sie lekarze i wpisuja ewentualnie informacje o nich do elektronicznych kart pacjentow.Farmaceuta nie mial do tej pory wgladu w cala karte pacjenta , w ktorej bylyby informacje np. o ewentualnych uczuleniach.W elektronicznej karcie pacjenta kupujacego leki u farmaceuty sa informacje o pacjencie i jego,schorzeniach , choc nie wszystkie .O schorzeniach moze sie domyslac farmaceuta moze sie domyslac po ilosci wypisywanych lekow.Bo farmaceuta ma w kompurrtze wykaz zrealizowanych recept , a takze wykaz lekow nabywanych bez recept.Ale farmaceuta nie ma informacji o badaniach wykonanych celem potwierdzenia diagnozy, na podstawie ktorej wypisuje sie recepty realizowane w aptekach.A na receptach lekarze vwypisuja rozne rzeczy takze na podstawie zlych wynikow badan, ktore rzadkoscia w Polsce nie sa.Lekarz moze przepisac leki przeciw cukrzycowe , a farmaceuta zeralizuje recepte, ktora nie koniecznie jest wynikiem dobrej diagnozy. Lekarz moze dokonac badan przeciwcial, czego sie nie robi , co niekoniecznie zrobi farmaceuta.I jeszcze jedno.Kto bedzie odpowiadal za ewentualne usmiercenie pacjenta szczepionka.Lekarz, ktoremu odebrano prawo szczepienia, czy farmaceuta, ktoremu dano prawo szczepienia i ni ma wgladu w historie choroby pacjenta?
   .A moze w tym wszystkim chodzi z nowa ustawa o podzielenie zyskow miedzy lakarzami i farmaceutami i kontrole nad nimi przez lobby farmaceutyutyczne.Jesli szczepic beda farmaceuci, lekarze straca czesc zyskow na korzysc farmaceutow.Farmaceuci , jesli zaszczepia bez wiedzy o stanie zdrowia pacjenta w przypadku np. powiklan lub smierci pacjenta beda stwiani przed sadami.Albo.. W takiej sytuacji , aby uniknac sadow , farmaceuci beda miec wglad w karty zdrowia , ktore sa u lekarzy.Jeszcze jedno?.Kto sie zajmie pacjentem w przypadku powiklan poszczepiennych.Na pewno nie farmeceuta, a lekarz, ktorego pozbawiono prawa do szczepienia.Jak lekarz ma zareagowac, jesli sam nie szaczepil?.Istnieje prawdopodobienstwo, ze zwiekszy sie liczba powiklan i zgonow poszczepiennych oraz procesow sadowych wytaczanych i lekarzom i farmaceutom.Tymczasem lobby szaczepionkowe , czyli producenci i akcjionariusze jak znany lobbysta bill gates, beda sobie spac spokojnie, bo wina i odpowiedzialnosc spadna na farmaceutow i lekarzy, ktorzy zrec sie miedzy soba o zyski i podzial odpowiedzialnosci.I raczej o to chodzi lobby farmaceutycznemu.Miec jak najwiecej zyskow, a ewentualna odpowiedzialnoscia obarczyc lekarzy i farmaceutow , majac przy tym dane o stanie zdrowia pacjentow z dwoch zrodel i od lekarzy i od farmaceutow.Jak sie do powyzszego ma ha ha prawo do tzw. ” tajemnicy lekarskiej” ?.Lekarze i farmaceuci w przypadku wejscia w zycie tej ustawy, aby uniknac tzw. bledow w sztuce lekarskiej lub w sztuce wykonywania tzw. aktu medycznego , a takim jest szczepienie,( bo szczepienie to nie leczenie, a tzw. akt medyczny), beda zmuszeni do wymiany informacji na temat zdrowia pacjenta.Czyli..Farmaceuta przed zaaplikowaniem szczepionki, czyli przed wykonaniem aktu medycznego, bedzie mial wglad w karte zdrowia pacjenta, aby sprawdzic, czy lekarz zanotowal ewentualne przeciwskazania szczepien.Z lekarzami roznie bywa.Zaden lekarz nigdy w kraju zachodnim nie robil przed szczepieniami badan na tzw. przewciala.Szczepi sie i juz.Jak jest problem , to sie zajmuja problemami pozniej.A podobno lepiej przeciwdzialac, niz leczyc.Tylko, ze lobby farmaceutyczne nie chce przedziwlac, bo straci zyski, bedace zrodlem szkodzenia pacjentom.Tak sie to kraci w kapitalizmie.Nie czlowiek wazny, lecz zysk osiagniety kosztem czlowieka.
   Ps.
   Lekarze nie zgadzaja sie na ten projekt ustawy i wyrazli te niezgode , strajkujac.Ale czy na pewno ze wzgledu na dobro pacjenta?.Nie sadze, znajac praktyki wielu.Chodzi o strate zyskow i obawe przed wieksza kontrola.Bo beda musieli udostepniac dane farmaceutom.Tak , czy siak jestesmy zakladnikami jako pacjeci big-farmy.Ale dobze, ze niektorzy lekarze dostrzegaja niebezpieczenstwa tego projektu nie tylko dla swojej grupy bzawodowej, ale takze dla pacjentow.A bajania o tajemnicy lekarskiej , to bajania.Raczej korpus medyczny chroni sie jak moze, aby chronic tajemnice swoich swiadmomych dzialan, ktore nazywane sa ” bledami”.

   1. Jak lekarzom tzw. pierwszego kontaktu panstwo gwarantuje odpowiednia ilosc pacjentow?.Ano w prosty sposob.Rozdmuchano w zachodnich demokracjach afere, ze kasy ubezpieczen spolecznych cierpia na deficyt, bo pacjenci naduzywaja wizyt u specjalistow.Zanim wprowadzono ustawe, o ktorej za chwile, pacjenci bez udawania sie do prywatnego gabinetu, mogli udac sie do specjalisty bez skierowania od tzw. lekarza pierwszego kontaktu.W takim przypadku pacjent , powiedzmy placil specjaliscie 80 euro za wizyte ( sa tacy ktorzy biora za te sama usluge wiecej np 100 euro lub mniej np .50 euro) i te kwote zwracaly pacjentowi tzw. podstawowa kasa chorych i dodatkowe prywatne ubezpieczenie.Reasumujac.Pacjent placil 80 euro i otrzymywal zwrot kosztow tez w wysokosci 80 , jesli posiadal obydwa ubezpieczenia tzw. panstwowe (skladki odprowadzane od pensji) i prywatne ( placone dodatkowo do prywatnej ubezpieczalni przez ubezpieczonego).Nie jest prawda, co glosza korwinopodobni, ze panstwowe oznacza za darmo.W mysl nowej ustawy, ktorej celem mialo byc zmiejszenie dziury w budzecie na skutek rzekomych naduzyc , ktorych dopuszczali sie rzekomo pacjeni , idacy do specjalistow bez skierowan od lekarza domowego , demokraci wysmazyli pewna ustawa.W jej mysl pacjent nie moze pojsc do specjalisty ( niektorzy sa wylaczeni jak np. okulisci) bez udania sie do lekarza ogolnego.Lekarz ogolny decyduje o skierowaniu do specjalisty.Jesli da rade on leczy.Z tym bawa roznie i nie koniecznie dobrze.Jesli trafimy na uciwego ,ten nas skieruje od razu do specjalisty po pierwszej wizycie.Jezeli nie.To tych wizyt moze byc dozo.Duzo wypisanych lekow, ktore nie pomoga i na koniec trzeba bedzie sie udac do specjalisty.Jakie sa koszty tej niby oszczednosci?.Koszty zamiast malec, rosna.Zalozmy, ze za wizyte u lekarza ogolnego zaplacilismy 23 euro.Nastepnie lekarz ogolny wysyla nas do lekarza specjalisty , ktoremy placimy 80 euro.Daje nam to dwie wizyty i ubezpieczalnie, ktore mialy zaoszczedzic wyplaca 103 euro?.Gdzie jest ta oszczednosc , rzekomo wprowadzona na skutek winy pacjentow?.Jej nie ma.Zamiast 80 euro, pacjent wyda wiecej i ubezpieczalnie tez.Jak ubezpieczalnie prywatne wydaja wiecej, to i podnosza skladki pacjentom.Jaki wniosek?.Za nie swoja wine, a glupie ustawy rzekomo naprawcze, zabuli jak zwykle pacjent wyzsza stawka ubezpieczeniowa.Jesli pacjenta stac na wyzsza stawke ubezpieczeniowa, to ja zaplaci, aby otrzymac zwrot kosztow leczenia w calosci ( nie dotyczy to wszystkiego z dzialu leczenia, tanie ubezpieczenia dodatkowe bardzo slabo zwracaja koszty leczenia zebow, aparaty sluchowe oraz okulary lub szkla kontaktowe) , a jezeli nie , to pozostanie przy leczeniu slabo zwracanym i nie bedzie go stac na aparat sluchowy,sztuczna szczeke lub implanty.Leczyc sie moga dosyc zamozni i korzystac z rzeczywiscie dobrej medycyny.Takie sa standardy w zachodnich demokracjach oraz w ameryce, nie pomijajac.Masz kase leczysz sie , nie masz nie leczysz sie.Takie standardy proponuje wielu kandydatow na urzedy panstwowe.Panstwowe urzedy..Najzabawniejsze, ze panstwowe gania, a te na panstwowe stolki jednak sie pchaj, nawet po trupach i moze nie tylko w przenosni.Po co sie pchaja, jesli panstwowe jest zle?.Ano dla kasy, zeby prywatnie bardzo dobrze sie leczyc miedzy innymi i nie mowia, ze to socjalizm i komunizm..A jednak panstwowe.Jak to sie nazywa?..Aha..Hipokryzja …

    Ps

    Posluzono sie przykladem aktualnie obowiazujacym w tzw. wzorcowej demokracji.

  2. Jest przecież bardzo prosty i najskuteczniejszy sposób załatwienia mafii nie – rządowo – urzędniczej na cacy i to właśnie tymi kluczami REJESTRACJI wszelkich FIRM ADMINISTRACJI, URZEDOW, SADOW, POLICJI i POCZTY wypełniających rozkazy marionetek nie – rządowych wraz z firmą ustawodawczą zwaną SEJMEM !!!

   Wystarczy przecież rozpowszechnić masowo te klucze rejestracyjne jako niepodważalny dowód spisku i zdrady całego omamionego „demokracją i praworządnością” społeczeństwa, żeby w końcu przestało mieć co do tych populistycznych sloganów jakiekolwiek złudzenia wraz z ich bezpośrednim zastosowaniem w postaci kopii – załącznika przy samoobronie na anonimowy szantaż poprzez pisemka „urządowe” czyli bezpośrednio przesyłając je tam, skąd przyszły udowadniając niezbicie wszelkim biurwom, windykatorom czy winkeladwokatom ich kryminalną działalność.

   W Niemczech w ten „bezkrwawy”, bo w papierowy sposób ludzie odbijają bombardowanie listowne wszelkich zlodziei i szantażystów zza biurek nie – rządowych „pracujących” przez prywatna firmę zwaną pocztą lub przez szemranych posłańców.

   Wiele osób nie otwierając nawet tych śmieci urzedowo – sądowych wyrzuca je do kubła i co też czyniłam osobiście , a obecnie od przeszło dwóch lat mam już z tym spokój !!!

   Nawet „zapomniano” przysłać mi „zaproszenie” na „wybory” i wcale się z tego powodu nie obraziłam, lecz napewno „państwo” na mnie, bo je konsekwentnie ignorowałam.

   W Polsce jest oczywiście identyczna sytuacja, gdzie do tych ponadnarodowych kluczy dowodowych każdy może uzyskać przez internet dostęp i co nawet „karalne” albo „antysemickie” nie jest !!!

   UPIK® Datensatz – L
   L Eingetragener Firmenname POCZTA POLSKA S A
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 422189567
   L Geschäftssitz Ul. Stawki 2
   L Postleitzahl 00-940
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226565261
   W Fax Nummer 228273256
   W Name Hauptverantwortlicher Jozkowiak Jerzy Jan
   W Tätigkeit (SIC) 4311

   Jak widać na przykładzie rejestracji i tej głównej „firmy” na centralę WSZYSTKICH GESZEFTOW SWIATA w Waszyngtonie, to poczta w Polsce wcale polska nie jest, a doręczanie przez nią wszelkich pism z nie polskich i WSZYSTKICH nielegalnych „urzędów” czy „sądów” też jest NIELEGALNE I KARALNE !!! , bo nikt z polskiego „bydła roboczego” nie podpisał z tą prywatną firmą jakiejkolwiek umowy !!!

   1. Kazde przedsiebiorstwo z nazwy jest polskie, jesli czesc kapitalu w w postaci udzialow ( takimi sa akcje) jest polskim kapitalem.Pozostale kapitaly ( akcje) moga pochodzic z Chin , Rosji, USA, Bazylii, Argentyny, Grecji , Wloch,Niemiec, Francji itd , ale poczta bedzie sie nazywala polska.Naturalnie zyski z akcji wyprowadza sie do tych krajow, z ktorych pochodza ich wlasciciele..Dla jasnosci.Jestem zamozna Argentynka i moge kupic akcje poczty polskiej.Widze, ze przynosi ona zyski, wiec zainwestuje w akcje, powiedzmy 200 milionow dolarow.Te 200 milionow sluzy poczcie do jej funkcjonowania.Zysk z pracy poczty osiagam poprzez wartosc akcji i odsetki.Ten zysk jest moj prywatny, a nie panstwa polskiego, bo to byly moje pieniadze, a nie panstwa.Ustawy panstwa polskiego pozwolily mi zainwestowac w poczte polska.Dlaczego mi pozwolily zainwestowac?.Otoz dlatego, ze panstwo polskie realizuje w ekonomii doktryne ekonomiczna zwana liberalnym kapitalizmem.Nie popelnilam przestepstwa , poniewaz w mysl tej doktryny, a wiec ustaw, ktore okreslaja, co mi wolno lub nie wolno zainwestowalam moje pieniadze.Na taka inwestycje moge wziac pozyczke z jakiegos banku.Tak jak robi to Soros.Polskie panstwo liberalne pozwolilo mi zainwestowac w polska poczte moje miliony.Tych akcji moge sie pozbyc i sprzedac je na gieldzie w korzystnym momencie oczywiscie, gdy ich kurs jest wysoki np.Chinczykowi, ktory moze zaplacic za nie wiecej np.250 milionow dolarow.W wyniku sprzedazy akcji zarobilam 50 milionow , nic nie robiac, a tylko inwestujac w polska poczte.Na moj zarobek pracowali Polacy.Zatem..Nie wszystkiemu winne zydy, ale system, ale sa tacy , co proponuja wymiane ludzi w tym samym systemie i zeby bylo smieszniej nazywaja sie antysystemowymi, a kaza glosowac na system .Kapitaly moga byc miedzynarodowe i sa, a nie tylko zydoskie, jak zwyklo sie wmawiac.Ale system handlu akcjami na gieldach jest jak najbardziej zydoski.System. Mimo ze niektorzy sie upieraja, ze niedoli narodow winni sa wylacznie zydzi.Powyzsze cwiczenie z podstaw ekonomii dowodzi, ze kapital jest nie tylko zydoski.O co walcza tzw. patryjoci , walczacy o tzw. ” polska racje stanu”.Ano walcza o to, aby stworzyc polski kapital i aby jego wlasciciele ( miliarderzy polscy) mogli kupowac akcje np. poczty argentynskiej i zarabiac pieniadze.Czyli..Wiecej wolnosci chca dla wlascicieli polskich kapitalow.Kto glosi takie hasla?.Wszyscy kandydaci na urzad prezydenta.Co beda miec z tego Polacy w miastach i wsiach.To co maja..Czyli prace dla kapitalow, w tym takze rodzimych polskich.

    1. Marysia nie kapuje, że suwerennej Polski nie ma i co nie ma nic wspólnego z kapitalizmem, a raczej z bezwgledną wojną finansową okupanta świata oraz chemiczno – biologiczną ?

     1. A Nieustraszona nie kapuje, co czyta.Nieustraszona probuje wmowic, ze wszystkiemu winne zydy, zydy.Wlasnie kapitalizm finansowy pozwala roznym kapitalom ( amerykanskim,afrykanskim, arabskim, chinskim , niemieckim, francuskim, polskim) dorabiac sie zyskow , inwestujac swoje kapitaly w polska gospodarke.Nieustraszona nie rozumie albo udaje, ze nie rozumie, ze polskie kapitaly takze inwestuja w innych panstwach i czerpia zyski z narodowych gospodarek panstw, w ktorych inwestuja.A moga inwestowac we wszystkie oplacalne galezie gospodarki, przynoszace zyski. , w tym takze w polska poczte.Zarobione i pomnozone przez cudziemcow a takze Polakow kapitaly nie sluza gospodarkom kraju, gdyz sa z nich wyprowadzane i inwestowane w inne swiatowe gospodarki.Takie kapitaly przynosza zyski wylacznie inwestorom, czyli ich wlascicielom.W dodatku inwestorzy zwolnieni sa z podatkow w kraju , w ktorym inwestuja.Zyski osiagniete z nie placenia podatkow zagraniczni inwestorzy, czyli wlasciciele kapitalow wykorzystuja dla pomnozenia swoich prywatnych fortun kosztem panstwa, w ktorych dorobily sie zyskow.Panstwa takie traca czesc zyskow na wydatki budzetowe , bo wielkie kapitaly nie placa podatkow.O tym krzyczy tez korwin.Brak wplywow z podatkow od wielkich kapitalow do budzetu , to mniej pieniedzy z budzetu na szkolnictwo,sluzbe zdrowia, obronnosc.Korwinowi i nie tylko chodzi o zniszczenie tzw.sektora budzetowego i sprywatyzowanie wszystkiego, co sie da.Z wyjatkiem oczywiscie panstwowych stolkow w polityce, bo te sa dobrze platne.Choc panstwowe.Za tzw. PRL-u kapital wypracowany przez sfery gospodarki pozabudzetowe nie byl wyprowadzany z kraju,lecz sluzyl finansowaniu takze sfery budzetowej poza zyskami inwestowanymi w rozwoj danego przedsiebiorstwa.Obecny kapitalizm finansowy pozwala na wyprowadzanie kapitalu z kraju i nie partycypowanie w zasilaniu tegoz panstwowego budzetu.Polska jest krajem suwerennym.Nieustraszona nie rozumie tego, ze ten suwerenny kraj o ekonomicznym ustroju kapitalistyczno-liberalnym pozwala na okradanie obywateli z wypracowanych zyskow, ktore moga byc inwestowane gdzie indziej lub w Polsce , przynoszac zyski tzw. ‚ inwestorom” , czyli posiadaczom kapitalow.Zalozmy.Ksiaze , powiedzmy Radziwill jak chca niektorzy , czystej krwi polskiej,zainwestuje swoj kapital w kupno akcji przedsiebiorstwa w Polsce , w ktorej nie bedzie placil podatkow i ten kapital zainwestuje powiedzmy w Rosji.Ma prawo.Ten ksiaze dorabiajac sie kapitalu w Polsce ,wyprowadzi go w inny region i nie bedzie placil podatkow w Polsce , ograbiajac polski budzet i polskich pracownikow.No i co?.Tez bedzie to wina zyda?.Nieee..Polaka, bo mu na to pozwolil system ekonomiczny.A ten system jak sie czyta tu i tam to wina zyda.Niech se Nieustraszona poczyta , kto stworzyl doktryne liberalna i tym samym ekonomiczny ustroj panstwa, w ktorym zyjemy , czyli liberalny kapitalizm finansowy.Nara Nieustraszona..jak mlodziez opetana przez ” wolnosciowcow”, ktorzy chca wiecej wolnosci dla kapitalow i nie tylko zydoskich.Wszystkich kapitalow, ktore prowadza ze soba ekonomiczna wojne na waluty , rewolucje,terroryzm z religijna motywacja tychze.Kto te wojne dzieli liberalizmowi wygra, bedzie wlascicielem calej planety.Byc moze Waszyngton ja wygra..Choc nie koniecznie.Inni tez walcza..o dominacje.Oczywiscie przy uzyciu kapitalow.

      1. Taka proba tworzenia polskiego kapitalu sa tzw.otwarte fundusze emerytalne, ktore ze skladek na przyszla emeryture tworza kapital do inwestowania.Powiedzmy.Jestem prezeska takiego funduszu, ktory sklada sie z wplat osob pracujacych na przyszle emerytury.Tak zgromadzonym kapitalem moge inwestowac powiedzmy w formie kupna akcji w jakies przedsiebiorstwo zalozmy w Grecji.Dopoki przedsiebiorstwo dobrze funkcjonuje , to wartosc akcji rosnie.Jesli cos sie wydarzy, wowczas wartosc akcji spada , a wiec takze traca takze emeryci.No i moze sie okazac, ze polscy emeryci zostana bez emerytur, jesli jakis inny grach doprowadzi ten fudusz do ruiny, o co nie jest trudno , zwlaszcza na gieldzie.ZUS gwarantuje emerytury , a otwarte fundusze nie.Zdaje sie, ze kowalski , braun,korwin nie lubia ZUS-u i pra do jego likwidacji.Czyzby chcieli pozbawic Polakow emerytur?.Dlaczego amerykanie pracuja do 67 roku zycia albo dluzej?.Moze warto zapytac korwina, brauna i kowalskiego na spotkaniach wyborczych, a nie drzec sie tylko ” precz z komuna”.Podpowiem..Kryja sie za tym wlasnie fundusze emerytalne.

       1. A, ze wojna jest tez chemiczno-bologiczna to racja Nieustraszona.No ale gamonie nie zrozumieja.Wazne, ze dowala Marysi.Nawet jesli Nieustraszona wie, ze Marysia ma racje.Nieprawdaz Nieustraszona?.

      2. No oczywiście same „biedne żydy” w swoich towarzystwach wzajemnej adoracji byliby calkowicie bezskuteczni w chęci podboju całego świata z kawałkami zadrukowanego papieru, gdyby niczym nie pohamowana chęć współpracy i odpokutowania win czy grzechów „pierworodnych” albo „antysemityzmu” gojów wobec odwiecznych „ofiar” niegdyś uratowanych po „katolicku” w Polsce po ich przegnaniu z Europy …. .

       http://wolna-polska.pl/wiadomosci/winny-wspoludzialu-2014-06

       1. Najwiekszym osiagnieciem bylo zadrukowanie sobie na papierze historii o narodzie wybranym.Ta historia podbijaja swiat.O te historie zapisane na papierze goje wyrzynaja sie miedzy soba, jak talala.Do narodzenia Jezusa , a jeszcze wiecej chyba po jego narodzeniu.W tym geszefcie zapisanym na papierze biora tez udzial papieze.Co jak co, ale sprytu mozna pozazdroscic i sposobu na rzadzenie swiatem opowiadaniem mitu ” o wybranstwie”.Jak by tak udowodnic, ze z tym wybranstwem cos nie tak, to moze obalenie mitu obaliloby misternie tkana przyczyne tej wyjatkowosci i jej tworcow.

 9. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dyrektor-fbi-w-washington-post-o-wspolodpowiedzialnosci-polakow-za-holokaust/r958np
  „- Dobrzy ludzie pomogli zabić miliony – stwierdził szef FBI.” i nic się nie zmieniło…”zamiast pomóc – bezinteresovność, vłasny portfel” ” bezdomni? – przepędzani” „na każdym kroku kradzież, oszustvo przez Może każdego” i kto tu móvi że jest normalny i żyje v normalnym śviecie?????????” i nie tylko tyle, jest jeszcze viele innych dzivnych sprav.

  1. Dobrzy ludzie pomogli..Dobrzy ludzie pomagali , a nie zabijali.Zli ludzie stworzyli takie warunki, aby zli pomagali i zabijali , a nie dobrzy, ktrych sie wklada do jednego worka ze zlem.A potem ci sami zli , tak skolowali rowniez dobrych, aby ci dobrzy pokonali zlych, czyli tych ktorzy to zlo stworzyli, czyli ich samych.Ci zli oglosili sie zwyciezcami i dalej sie oglaszaja.

    1. Dlaczego uzywasz formy ” dasz”?.Ja nie namawiam do zabijania.Nie mniej jednak masz racje.Tak wlasnie sie zmusza ludzi do zabijania, zwlaszcza tych zlych.Zli zaakceptuja pare groszy lub bochenek chleba, zeby zabic, jesli im stworzy sie odpowiednie warunki i pozbawi ludzi tego bochenka chleba.Dobrzy z glodu skonaja , a nie zabija dla bochenka chleba i za bochenek chleba.Zebrak powiadasz?.Moze zabic jak najbardziej.Ale zebracy maja wiecej godnosci niz platni bandyci.Zebracy , zebraja, a nie zabijaja.Miliarderzy nie zebraja, ale tworza zebrakow i zatrudniaja armie do zabijania innych platnych mordercow, ktorzy nie chca zebrac, a zabijaja za ten bochenek chleba.
     ,

     1. Dobrze, ze w przenosni..Gdyby jeszcze ludzie zrozumieli , ze dla tej bulki zabijaja i dla tych, ktorzy chca miec ich wiecej, to bylby sukces.

  1. Bardzo ladnie, ze polska placowka wreszcie zareagowala.Pan dyrektor z FBI..Jaki wrazliwy bidulka.Holokaust go przesladuje..A jak FBI i koledzy z CIA przesladuja ludzi , podsluchuja i inwigiluja, to dyrektorkowi nie przeszkadza?.Jak za pomoca CIA dokonuje sie holokaust innych narodow , w tym takze w Europie to wrazliwemu nie przeszkadza?.Holokaust Ukraincow tez nie przeszkadza?.Dziwna wrazliwosc.Wyjatkowo wybiorcza i tylko skierowana na jednych.O czyms to swiadczy.Najbardziej o moralnosci Kalego.Jak ” naszych ” morduja to holokaust, jak innych to juz holokaust nie jest.Do bani z taka moralnoscia i osobliwa wrazliwoscia.

    1. Hm..Tez..Kto rzadzi od rewolucji w Rosji?.Z kim sie dogadal Brezniew i jego nastepcy i dlaczego?.Latwiej zrozumiec i wine putina , odpowiadajac sobie na te pytania.

  1. Niemcy u siebie zamykaja kopalnie z powodow ekologicznych.Otworza w Polsce , ktora , znaczy podatnicy, zabula podatek od zanieczyszczania srodowiska.Niemcy wiedza, co robia.W koncu ich komisarze w unii opracowuja plany dla panstw czlonkow unii.Cwane..Nie dosc, ze pozbeda sie kopaln u siebie i ocala niektore regiony , to i takze podatku cieplarnianego.

   1. zamykają bo im się złoża w obecnych kopalniach konczą, ponadto swoje kopalnie dotują rocznie 1.2- 1.5 mln euro (czy mld???) nieważne ale dotują a polskie mają rzadową dotacje zabronioną….
    tylko w przypadku zamknięcia (likwidacji) czyli potocznie zwannej restrukturyzacją…..
    Niemcy wybuduja nowe kopalnie w polsce, zostaną zwonieni z płacenia częsci podatków (dają pracę…) i zatrudnią ludzi na znacznie nizszych stawkach jak u siebie niemca…. Beda na plusie potrójnie….

    1. Dokladnie tak.Liberalizm i wolnosc.Wolno im.Zloza im sie nie koncza.Nie chca eksploatowac z powodow, ktore podales.W dodatku kandydaci na urzad prezydenta pochwalaja zwolnienia z podatkow.Wielkie kapitaly dzieki takiej polityce zwolnien z podatkow korzystaja i sie wzmacniaja.Szkodniki domagaja sie wiecej wolnosci wlasnie dla rozmaitych kapitalow i w dodatku kpia sobie z wyborcow w zywe oczy.Jak korwin zapraszajacy niejaka ogorek do wstapienia do jego partii, bo ma taki program ” wolnosciowy” jak on.Ten cap mowi prawde, kpiac z wyborcow.Ogorek tez macDonald jak i pozostali tzw. kandydaci.

     Ps.
     Moze to jest komunizm ekonomiczny?.He..?.

  1. Uczciwie napisali na czapeczce , ze z Chin.Wielcy handlarze markowymi ciuchami lub wyrobami skorzanymi wyprodukuja acesoria w danym kraju, a reszte w Chinach, a na etykietach maja prawo napisac np.Made in RU lub Made in USA lub Made in Germany lub Made in France lub Made in Poland..Tak, tak..Prawda.Takze Made in Poland.Nie ma swietych.

  1. Nie pozwola tych dzikow odstrzelic.Rolnicy dostana odszkodowania z budzetu panstwa.Czyli jak zwykle za protest zaplaca bogu ducha winni podztnicy, ktorzy dzika na oczy nie widzieli.Niech zaproponuja rolnicy poslom ,aby uchwalic ustawe na mocy , ktorej firmy ubezpieczeniowe beda wyplacac rolnikom odszkodowania za straty wyrzadzone przez dziki, jak w przypadku klesk zywilowych.W koncu ” urodzaj na dziki” jest pewnego rodzaju kleska naturalna dla rolnikow.Niby z jakiej racji podatnicy maja placic za dziki wyrzadzajace szkode , na ktore beda polowac dla swojej przyjemnosci ministrowie , prezydenci i ich goscie.Ja sie nie zgadzam.Nie bede placic za szkody wyrzadzone przez dziki z moich podatkow.Firma ubezpieczeniowa jak najbardziej.W koncu od tego sa te firmy.

   1. Jeszcze nie wierza?.To sie wkrotce przekonaja, ze to prawda.Zwlaszcza prawda, ze odszkodowania ida z kiesy podatnikow, bo panstwo chca miec dziki, zeby na nie polowac.Pod pojeciem ” odszkodowania od panstwa” kryja sie wydatki z budzetu.Czyli podatnicy zaplaca za szkody wyrzadzone przez dzki.Z odszkodowaniami za szkody wyrzadzone przez dziki jest tak samo jak z dystrybucja ” darmowych jablek”.Jakis debil wymyslil sankcje i jablek sie nie eksportuje.Producenci nie daja te jablka za darmo dla roznych fundacji, ktore zajmuja sie dystrybucja wsrod naiwnej ludnosci.Otrzymuja producenci rekompensate ze srodkow panstwowych i unijnych.Czyli z kieszeni podatnikow.W tym miejscu korwin ma racje, mowiac o glupocie zwiazkow , bo tak rzeczywiscie jes, ze one umacniaja zly system..Ale korwin nie mowi, ze za bledy politykow powinni politycy placic, a nie spoleczenstwo.Korwin to tez czlek ukladu i marioneta amerykanskich liberalow.

  1. Czemu z tym dokumentem czekali tak dlugo?.Dobre pytanie.Czekali , bo jak juz wybrani sie niezle oblowili i ustawili w roli byznesmenow i politykow , to i dokument sie znalazl.Poza tym ten wyciagniety dokument wlasnie teraz przyda sie propagandystom do umacniania tzw. polskiego antysemityzmu.Ludziska zapomna o tych , co ograbili narod , uwlaszczajac sie na likwidacji majatku socjalistycznego i przybiora zlosc na tzw. ” prywatne osoby ” zydowskiego pochodzenia , ktore maja roszczenia.Beda gadac , jacy to zydzi sa pazeni i oczywista na pewno po takim komunikacie miloscia palac do nich nie beda, a wrecz przeciwnie.Juz blogowa propaganda zadba o to, aby nastroje niecheci podgrzac z pewnoscia nowymi sensacjami.W warunkach , kiedy biedniejacym z dnia na dzien Polakom podsunie sie rewelacje o pazernosci zydowskiej, latwiej bedzie wywolac reakcje zazdrosci, niecheci , a nawet nienawisci.Taki tez ten cel moga miec te spoznione rewelacje.Sprytnie pomyslane, ale nie na tyle, by nie zrozumiec i nie odpowiedziec na pytanie:dlaczego teraz.No i ministerstwo tez chce sie zalapac na pozytywna ocene spoleczna, bo przeciez ono prawde powiedzialo.Pozno , bo pozno , ale powiedzialo.Eh…Byly minister zagranicznych spraw tez sobie przy okazji ociepli wizerunek nie pazernego zyda, ale fajnego polityka.

  1. Tak jest rzeczywiscie.Bylam i widzialam.Mojej bliskiej osobie zanosilam niezbedne do rekonwalescencji srodki.Oczywiscie paniusie przy wypelnianiu dokumentow przyjecia do tego przybytku zwanego szpitalem nawet nie raczyly zapytac, czy pacjentka ma jakas specyficzna diete.Sama informowalam.I co z tego?.Absolutnie nic.Patrzyly na mnie jak bym spadla z ksiezyca, bo mowilam o diecie wysoko wapniowej i proteinowej niezbednej w tym konkretnym przypadku.Nie wiem, czy te panie w koncu pielegniarki udawaly, ze nie wiedza, ze zywienie jest istotne obok niezbednych i koniecznych lekow, czy moze rzeczywiscie nie wiedzialy i wydawalo im sie, ze rozmawiaja z kosmitka.Nie raczyly wpisac do karty informacji o lekach, ktore pacjentka ma w codziennej terapii.Na moje zdziwnienie zamanifestowane pytaniem:Jak to nie wpisujecie lekow?.Otrzymalam odpowiedz , ze one pielegniarki nie maja nic wspolnego z lekami.Poinformowaly mnie , ze w sprawie lekow powinnam porozmawiac z lekarzem.No to poszlam porozmawiac.Grzecznie zapukalam do pokoju lekarskiego, w ktorym siedzieli faceci w kitlach przyssani do ekranow komputerow i zaden nie raczyl odpowiedziec na dzien dobry.No niech tam.Pies tracal ich dzien dobry.To ja grzecznie do prowadzacego pacjentke lekarza, ktory skierowal mame do szpitala , ze ja w sprawie lekow, ktore mama ma przepisane przez lekarza domowego.Obrazony chyba, ze mu przeszkadzam w gapieniu sie w komputer ,raczyl baknac , zebym zostawila leki pacjentce i on sie tym zajmie.Jak sie zajal?.Otoz tak, ze nie poinformowal kolegi na popoludniowym dyzurze , ze mama miala podany zastrzyk rano i zadnej informacji nie bylo w karcie przyjecia na ten temat , bo paniusia wypisujaca dokumenty nie wpisala, a lekarz prowadzacy nie przekazal informacji i bogu ducha winny pielegniarz podalby zastrzyk wieczorem zupelnie niepotrzebnie i co gorsza moglo to byc niebezpieczne.Dobrze, ze w pore zareagowalam i przepytalam dyzurnego lekarza na temat lekow podawanych mojej mamie.Przy okazji wspomnialam, ze mama ma diete bogata w wapn i do tego proteiny.Wskazalam jaki rodzaj protein.W odpowiedzi uslyszalam, ze tez maja na oddziale.No pomyslalam sobie.Fajnie.Z pewnoscia lekarz przekaze, ze ta pacjentka ma miec diete dostosowana do potrzeb.No i naiwnie tez sobie wyobrazilam, ze podadza mamie te proteiny.Gdzie tam.Ani protein nie bylo.Ani diety.No dobra.Zostawilam mamie proteiny, ktore przynioslam do szpitala i na wszelki wypadek zapytalam, czy moge przynosic posilki mamie z domu przeze mnie przygotowane na co w odpowiedzi uslyszalam , ze nie ma potrzeby, poniewaz posilki szpital ma.Takie posilki wlasnie jak na zdjeciach.Przemilczalam.Zostawilam mamie szklanke, bo bez niej nawet tej lury zwanej herbata na sniadanie podawanej ,nie mialaby w czym wypic.Takze sztucce.Bo lyzka jak na moj gust trudno jesc kawalek miesa niezaleznie od wieku osoby.Najwazniejsze, o czym zapomnialam.A o czym mamuska mi przypomniala.PAPIER TOALETOWY.Niestety bez niego ciezko by mamusce bylo pojsc do toalety za potrzeba , jesli bylaby to potrzeba nawet po spozyciu wylacznie kartofli bez miesa, ktorego nie dalo sie zjesc przy uzyciu lyzki.Dostarczylam papier toaletowy i do tego reczniki jednorazowe, zeby mamuska mogla sobie umyc pod kranem bez plynu do naczyn sztucce wlasne oraz szklanke.No to dostarczylam tez plyn do naczyn.Takze specjalne mydlo do codziennej toalety , ktore jest niezbedne w tym przypadku.A propos toalety.O diecie bedzie za chwilke.Po dopelnieniu czynnosci administracyjnych grzecznie zapytalam , co dalej.Kto sia ma mamuska zajac.Paniusia powiedziala mi, ze moge ja, bo one maja strasznie duzo roboty.Dobrze.Pomyslalam sobie nie ma sprawy.Wcale mi to nie przeszkadza, bo bylam na wakacjach i mialam czas, zeby sie mamuska zajac.Ale sobie zerknelam na te zapracowane panie, ktore nie robily nic w pokoju pielegniarskim, a staly w wianuszku , w koleczku i cos sobie smiesznego opowiadaly.Dobrze, ze sobie opowiadaly, bo mialam okazje zobaczyc higiene w lazienkach w szpitalu na oddziale chirurgicznym, gdzie sie dokonuje operacji , w tym takze amputacji konczyn, zwlaszcza nog.Te higiene uwiecznilam.Zgroza.Na umywalce centymetr kurzu.Brak mydla zwyklego nawet, nie mowiac o jednorazowym reczniku.Dobrze , ze pomyslalam i mamuska miala i mydlo i czym wytrzec sobie rece.W kabinach na spluczkach podobnie centymetr kurzu.Zdemolowane siedzenia, poprzywiazywane klapy do sedesow jakims sznurkiem.Ale tak przywiazane, ze takie klapy spadajace na plecy , moglyby zrobic krzywde pacjentowi oslabionemu operacja.Pomieszczenie z prysznicem.Jeszcze gorzej.Oderwane plytki okalajace miske prysznicow spod, ktorych wyzierala czarna zgrzybiala czelusc..Na podlodze brudna sciera w charakterze kapielowego dywanika.Miska prysznicowa nie pierwszej swiezosci.W kratce sciekowej kilka centymetrow czarnej plesni.W dodatku straszliwy smrod.Nie srodkow dezynfekujacych to byl zapach.Pomoglam mamusi przerabac sie w pizame , tak aby nie korzystac z urzadzen higienicznych z nazwy sluzacych higienie pacjenta.Lazienka na chirurgii, zeby byla jasnosc.Codziennie pomagalam mamie w toalecie codziennej w tej nieszczesnej lazience, ktora ktos po lebkach jednak sprzatnal nastepnego dnia po mojej sesji zdjeciowej.Moze ktos uslyszal aparat do robienia zdjec w dniu przyjecia pacjentki do szpitala.Wracajac do zywienie.Otoz po sniadaniu, na ktore skladalo sie chlebek z dzemem przyszla pani pielegniarka celem pobrania krwi do analizy.A jakze..Po takim pobraniu wyszlo, ze cukier jest podwyzszony.Co ciekawe.Ano konowaly zaczely kombinowac i wmawiac nam, ze ten cukier..No jak cukier, to musi byc cukrzyca.No i ta cukrzyca udalo by sie wytlumaczyc problem z noga i dorzucic glupie leki przeciwcukrzycowe na cukrzyce, ktorej nie bylo i nie ma.Konowalom sie nie udalo , poniewaz konowaly uslyszaly na sugestie o podniesionym cukrze riposte , w ktorej zostali poinformowani o warunkach , w jakich pobrano krew do analizy.Skonczyly sie dyskusje o rzekomej cukrzycy.Panie nadgorliwe pielegniarki bez ustanku wciskaly mamusce leki nasenne.Nie udalo im sie,jak w przypadku innych pacjentow.Tak sie zywi i tak sie leczy w Polsce.Nic dziwnego, ze mamuski boja sie szpitali.Historia recznikow jednorazowych tez w tej opowiesci wazna.Uzylam je pomagajac sasiadce mamy ze szpitalnego pokoju.Biedna wymiotowala i zadna z zajetych pan pielegniarek nie raczyla sie zainteresowac, co sie dzieje.Okazalo sie, ze tej pani pomylono leki i podano jej niewlasciwe.Kobieta cudem nie zeszla z tego swiata.Mama tez jej pomagala, bo pacjentka byla lezaca.No tak..Pomylono leki.Jak w przypadku mojej mamy lekarz dyzurny i pilegniarz nie wiedzieli, ze mamie podano zastrzyk rano.Recz w tym, ze wiedzieli, bo zostali poinformowani, ale nikt tego nie wpisal w karte przyjecia na oddzial.Bo pielegniarka podobno nie miala prawa wtracania sie do lekow, a konowal nie lekarz, nie powiedzial , bo pielegniarz zajmujacy sie dystrybucja lekow pacjentom tez nie wiedzial, zevnie wolno podawac zastrzyku wieczorem.Dobrze, ze wiedziala pacjentka i Marysia.Nie dziwi, ze tyle bledow i zgonow z powodu pomylki lekow jak w przypadku tej pani, ktora cudem zyciem nie przyplacila pomylki.Dobrze, ze wymiotowala i mial jej kto pomoc, nie chwalac sie.Obled…koszmar.Ta banda ma czelnosc gadac, ze oni swieci, a wszystko zle.Na swoim podworzu wszyscy chirurdzy nie widzieli brudu.Moze widza.Moze im zalezy, zeby amputowac coraz wiecej nog zainfekowanych roznymi gronkowcami zlosliwymi.Na operacjach sie bardzooo dobrze zarabia.No i chirurg wie, jak siebie ochronic.Ale nie chroni pacjenta, bo mu kasa ucieknie sprzed nosa.

  1. Banda cwokow.Widac, ze maja gdzies , o czym sie mowi.Zuja gume, cos popijaja i pol dnia im schodzi na awanturach o procedury.Paranoja.Podatnicy placa za ten cyrk.

  1. Veto!.Przyszlosc w rekach hodowcow kur i nie tylko.Swiatowe bredzislawy wiedza, ze nie zaspokojenie glodu przyczyna nieporozumien midzy ludzmi i narodami.I dlatego zajmuja sie zarzadzaniem glodem, a nie jego likwidacja.Nie wykarmi sie narodow frazesami o bezpieczenstwie i glodzie.U podstaw walk miedzy ludzmi i narodami jest glod, ktory skrzetnie nienasyceni i nienazarci kawiorem wykorzystywali w polityce dzielenia i rzadzenia, co powinien wiedziec kandydat-historyk na urzad prezydenta.Tym bardziej, ze zarzadzanie glodem w bylym PRL-u w tzw. czasach solidarnosci wprowadzilo go na szczyty wladzy.Dzieki glodowi i umiejetnemu zarzadzaniu nim moze plesc farmazony, glosic androny.Glodnymi latwiej sterowac, niz sytymi i dlatego niszczy sie hodowcow i nie tylko kur.Wszystkich hodowcow.Oj nieladnie…Nie.

   1. Nie wiedza co to ” zarzadzanie glodem” , czy nie wierza w taka metode skuteczna w mordowaniu calych narodow.A moze nie slyszeli o kryzysie lat 30-tych i jak ten kryzys wplynal na to, ze choc niemcy przegraly wojne , to i tak ja wygraly i ” zarzadzaja glodem” w Europie poprzez unie jewropejska?.Nie slyszeli o Stalinie, ktory ” zamorzyl glodem” Ukraincow?.Nie slyszeli o gettach i obozach koncentracyjnych?..Hmmm.No to poczytac w wikipedii na te tematy i dawac gwiazdki jak nalezy i nie skromniutko tylko po jednej.

  1. O matko Bosko?.Skad to deliruim ?.Pochodzi….Jezusie Betlejemski..Krolowo Czestochowska..Kto to wymyslil?.Sen to czy jawa?.

     1. Z ogonkiem powiadasz?.To te komisje musza baczyc na to, co pod sutanna maja.A jak wykryja rozki?.Z ogonkami nie beda miec problemow..Gorzej z wykrywaniem rogow.

   1. Też mi się to wydawało żartem primaaprilisowym, ale znając uległą i zastraszoną „antychrystem” mentalność Polaka – katolika jest wielce prawdopodobne, ze wielu biednych i głupich da się na to złapać poprzez obiecanie łapówek i anonimową działalność w eterze poniższej żydowskiej „firmy” bez podania miejsca „nadawania” !!!

    ► Home► UPIK® datensatz
    UPIK® Datensatz – L
    L Eingetragener Firmenname RADIO MARYJA
    Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
    L D-U-N-S® Nummer 422275453
    Geschäftssitz brak adresu !!!
    Postleitzahl
    Postalische Stadt
    Land Poland
    W Länder-Code 616
    Postfachnummer brak skrytki pocztowej !!!!
    Postfach Stadt
    Telefon Nummer ???
    Fax Nummer ???
    Name Hauptverantwortlicher Brak nazwiska szefa !
    W Tätigkeit (SIC) 9999 Działalność bliżej nieokreślona !!!

    ………….

  2. ESPERANTO – doprawdy? I wszystko jasne. A tak oględniej mówiąc to im dłużej się temu przyglądam, tym jasniejsze dla mnie staje się, że dopóki nie zrzucimy z siebie tego jarzma religijnego (ktore nota bene pochodzi też ze wzgórz golan – i jest ich najpotęzniejszym narzedziem kontroli dla podbijanych narodów) to nic sie w Polsce nie zmieni.

   1. Powiedz fanatykom, ze z golan, to Cie ukrzyzuja.Z tego co widac tzw. religijni przywodcy glownych religii maja jeden cel.Narzucic swiatu te jedna z golan.Chyba nie bez powodu widac wysyp ekspertow od religii.Nie bez powodu tez ci eksperci eksponuja to ,co wiaze trzy religie glownego nurtu.Osobe niejakiego Jezusa.A czy wierzacy zastanawiaja sie, dlaczego osoby biblijne urodzone w okolicach golan nosza imiona Piotr, Pawel , Jan czy Jezus?.Czy wierzacy zastanawiaja sie , dlaczego ksiegi tzw. pisma swietego nosza nazwe ” testament” i co kryje sie pod ta nazwa?.O jaki testament chodzi?.

    1. ” Testis” to po łacinie „jądra” popularnie zwane „jajami” i stąd powstało też określenie „testament” czy testosteron.

     „Słowniczek pojęć chirurgicznych po łacinie Ablatio – usunięcie, ablacja … „Obciecie jaj” (ablatio testis-po lacinie) wbrew temu co piszesz, …”

     Zresztą na samodzielną naukę łaciny nigdy nie jest za póżno i to zwłaszcza w dobie internetu.

     1. A co maja te korzenie lacinskie nazwy ze zbiorem tekstow, ktore nazwano ” starym i nowym testamentem?.Wynika z tych samodzielnych studiow, ze sobie robia jaja .Tak tak w dobie internetu tez sobie robia jaja i je obcinaja.Nieprawdaz?.

      1. Wbrew pozorom ta nazwa ma duzo wspolnego z ” testis” , z testamentem takze starym i nowym i z jajkami niespodziankami, ktore sie wciska dzieciom.

  3. W zasadzie chrześcijaństwo to społeczeństwo kastowe jak w Indiach, tysiące bogów-tysiące świętych, pany-plebany i reszta do roboty i dawania kasiory, w Legnicy na Piekarach 7, 4 tysiące za ślub pogrzeb trochę mniej za chrzest (zasłyszane w autobusie) łupią owieczki nie gorzej niż rząd

   1. Jak łupi rząd to owce widzą, bluzgają i buntują się ale jak farosz łupi i oszukuje a im tę prawdę powiesz to by cię ukamieniowali!

   2. Wspolnota plemienna ( socjalizm , komunizm)- feudalizm ( powolny rozpad wsolnot plemiennych- monarchie; bogowie lub bog, chrzescijanstwo lub inne religie; judaizm,islam, buddyzm)-kapitalizm ( przeksztalcenie feudalizmu z zachowaniem hierachicznosci spoleczenstwa-upadek monarchii lub koegzystencja w systemie – elementy wspolnoty pierwotnej ( socjalizm) – obecnosc religii w sferze ksztaltowania swiatopogladu spoleczenstw)-socjalizm ( elementy wspolnoty pierwotnej -wspolna wlasnosc srodkow produkcji -hierarchizacja spoleczenstwa z zatarciem wielkich roznic w poziomie zycia, przynajmniej teoretycznie- zniesienie feudalnych powinnosci jednostki wobec panstwa w zamian za zbiorowe powinnosci wspolnie wypracowane- oddzielenie panstwa od religii lub eliminacja tejze-obecnosc religii w sferze ksztaltowania swiatopogladu i postaw moralnych).Co teraz mamy ?.Wszystko po trochu.Walka idzie o to, czy idziemy w strone nowoczesnego feudalizmu, czy idziemy w kierunku socjalizmu-komunizmu?.Miedzy lewica, a prawica to walka.Religie trzymaja sie i jednych i drugich, odpowiednio dbajac o ksztaltowanie i swiatopogladu i postaw moralnych, co bardzo skrzetnie dla swych wojen i nie tylko w sferze ideologii wykorzystuje polityka na lewicy i prawicy.

   1. O bidulka..Jak to strasznie celebryctwo pracuje.Za kazdy wyswietlony stary film z epok ,komuszej, w ktorych udalo im sie zagrac wcale niezle, bo byly dobre kadry i niezla litetatura, za kazda zdarta plyte tez z epoki komuszej odtwarzanej w przekaznikach, maja wyplacane dywidendy.Otrzymuja pieniadze za edycje i nawet nie pracuja ” od sasa do lasa”.Wogole nie pracuja.Z samych dywidend zyja i to dobrze.Chwala sie swoimi pieknymi mieszkaniami , chalupami kupionymi na wsi od zrujnowanych rolnikow i placza, ze nie maja kasy.Widac duzo maja kasy z pracowania ” od sasa do lasa”,jesli placac duze podatki, maja dosyc srodkow na bardzoooo dostatnie zycie.Wstretna klamczucha.Jezeli paniusi sie nie podoba, to chcac pracowac nie ” od sasa do lasa”zamiast nic nie robienia i zycia z wyswietlanych staroci , niechze celebryci i celebrytki pojda pracowac do kopalni.Tam sie pracuje codziennie np. na przodku, w pocie czola i sie nie ma czasu na latanie po telewizjach i opowiadanie glupot i publiczne wyplakiwanie sie.Moj tatus pracowal cale zycie i nie od sasa do lasa.Ma niewielka emeryture i placi podatek i nie placze.Widac, ze dobrze jej sie dzieje.Stac ja na plastyke i piekne uzebienie.Sa w Polsce emeryci, ktorzy na leki nie maja, a placa podatki.Obrzydliwosc.Mozna tez zamiatac ulice, nianczyc cudze dzieci i panstwo nie bedzie zabieralo tych ogromnych podatkow.Nie bedzie powodu do placzu, ze sie pracuje ” od sasa do lasa”.Wstydzilaby sie.Dalej swoja role gra, ale na polityczne zamowienie i tym bardziej takie granie budzi odraze.Duzo zarabia, to duzo placi.A emerytom nikt 50-ciu % z podatkow nie zabiera.Klamczucha..Chyba, ze bogatym, jak ona.

    1. Jakis celebryta chyba czytal.he he.Prawda boli i niewygodna.Nie trza sie chwalic w pudelkach, co, sie ma.Wtedy jest sie bardziej wiarygodna placzka.

  1. Schemat powielany wszedzie.Strajk, a po rozmowach ze zwiazkami odprawy dla pracownikow i zwolnienia kilku tysiecy.Dobrze, ze zwiazki jeszcze funkcjonuja.Na zachodzie wielcy demokraci juz szykuja ustawy, ktore maja pozbawic zwiazki zawodowe wplywu w przedsiebiorstwach , bo rzekomo to wlasnie zwiazki zawodowe sa przyczyna braku produktywnosci roznych przedsiebiorstw.Klamstwo.Przedsiebiorstwa plajtuja, bo sa okradane prze akcjonariuszy coraz wiekszymi dywidendami od posiadanych akcji.Tu sie wmawia , ze przyczyna wszelkiego zla sa zwiazki.Pozbycie sie zwiazkow ma umozliwic docelowo latwiejsze zwalnianie pracownikow i w wielu przypadkach bez tzw. odpraw.Ponadto wielcy demokraci smaza juz ustawy , aby zlikwidowac tzw. sady pracy, ktore rozstrzygaja spory miedzy pracownikami a pracodawcami i w ich miejsce powolac tzw. sady arbitrazowe.Sady te rozstrzygaja spory miedzy stronami.Ale..One sa szalenie kosztowne , poniewaz strony placa za rozne ekspertyzy, pokrywaja koszty takze np. nolcegow ekspertow, podczas gdy sady pracy nie kosztuja.Czyli o co chodzi? .Sady panstwowe chca zastapic sadami prywatnymi.Pracownikow nie bedzie stac na kosztowne procedury , ale pracodawcow owszem.W ten sposob demokraci robia zamach na demokratyczne zasady i instytucje.Ci ,ktorzy wrzeszcza o wiecej wolnosci maja takie wlasnie cele.Wiecej wolnosci dla kapitalu, mniej dla instytucji chroniacych prawa pracownikow.Ba.w gre wchodzi pozbawienie praw.Najciekawsze jest to, ze takie projekty przygotowuja ministrowie lewicowych rzadow , powiazani z bankierami np . niejakiego rotszylda.Brak zwiazkow, to pozbawienie pracownikow mozliwosci obrony i to samo dotyczy rozwalenia sadow pracy.Ci co wrzeszcza mniej panstwa, wiecej wolnosci , chca tej wolnosci dla kapitalow, a nie dla pracownikow , klamiac przy tym, ze bedzie lepiej.Tak..Oczywiscie dla beneficjentow, czyli kapitalu wszelakiego.Na pewno milionerow i miliarderow bedzie przybywac.Biedy takze …Jeden taki chwalil prace w polskim Amazonie.Same ochy i achy jak to fajnie maja pracownicy u zachodniego przedsiebiorcy.Nie napisal, ze Amazon , aby placic mniej pracownikom polskim zwolnil takich samych pracownikow w innych krajach w Europie.Taki dobry zagraniczny przedsiebiorca ..tfujj..

   1. to jeszcze nic, jazda zacznie się po „uwolnieniu” rynków UE i USA, wtedy nie tylko pracownicy, ale nawet rządy krajów unijninych nie bedą mieć żadnych szans w sądach przeciwko korporacjom

    1. Tak i w dodatku korporacje beda mogly zadac od panstw odszkodowan poniesionych na skutek inwestycji w jakies galezie gospodarki, jesli te korporacje poniosa straty.To dopiero bedzie jazda.Jakie moga byc skutki dla panstw narodowych?.Ano takie, ze jesli panstwo zostanie skazane w procesie z jakas korporacja, to wyprzeda wszystko, co jeszcze posiada do wyprzedania, a wiec na przyklad udzialy, ktore posiada w roznych spolkach, a bedacych wlasnoscia skarbu panstwa.Panstwo w takiej sytuacji podniesie podatki , i aby uzyskac kwoty na zaplacenie odszkodowan korporacjom wezmie kredyt w komercyjnych bankach na pokrycie zadluzen.Konsekwencja bedzie dalsze zadluzanie panstw i obywateli, od ktorych bedzie sie wymagac coraz wiekszej wydajnosci ( wiecej roboty w pracy) coraz wiekszych umiejetnosci, tak aby przedsiebiorstwo , w ktore ktos zaiwestowal nie doprowadzilo do powstania strat.Takie metody juz sie stosuje w przedsiebiorstwach , w ktorych od pracownikow wymaga sie wiekszej wydajnosci przy malych zarobkach po to, aby wypracowac zysk, z ktorego znaczna czesc jest przeznaczona na dywidendy dla akcjonariuszy.Do tej pory nikt nie oskarzal panstwa o poniesienie strat na skutek zlej inwestycji.Po uwolnieniu rynkow taka mozliwosc bedzie.Ta mozliwosc da szulerom -korporacjom dodatkowe zrodlo korzysci , bo niech sie taka uprze i udowodni, ze poniosla straty z powodu strajkow zorganizowanych przez zwiazki zawodowe ,to skazane przez sad arbitrazowy panstwo zaplaci, czyli podatnicy.Czy taka sytuacja jest mozliwa?.Jak najbardziej.Gdyz korporacje zatrudniaja najlepszych w swej dziedzinie prawnikow i placa im ogromne pieniadze nie za to, aby przegrywac, ale wygrywac.Ci dobrze platni prawnicy szukaja dziur w przepisach, tak aby wygrac.Jesli przegraja, to sie zegnaja i z praca i liczynomi w dziesiatki tysiecy euro lub dolarow wynagrodzeniami.Chinczycy nie dla parady tworza swoj bank.Bedzie sie przelewala kasa roznych kapitalow w tymze banku i to tez bedzie jazda.Kapitaly beda sie zzeraly wzajemnie, a ludy pracujace beda placic dlugi.Zreszta probke, juz pokazal Putin jak dzialaja arbitraze .Jesli ten duren hollande nie dostarczy mu Mistrali ,Francja zaplaci ogromne odszkodowania.Zaplaci przemysl zbrojeniowy, ktory jest panstwowy , co oslabi ten sektor to pierwsze.Po wtore tenze sektor , wyplacajac odszkodowania, bedzie musial dofinansowac zbrojeniowke.Jak dofinansuje?.Ano rzad podniesie podatki i zaciagnie pozyczki w bankach komercyjnych.Moze pozyczy europejski bank niemiecki we frankfurcie i w ten sposob niemcy pozyczajac, beda budowac swoja potege gospodarcza.Ot..Tak wyglada wojna na sankcje w tle z ” uwolnieniem rynkow”.Kto wrzeszczy o uwolnieniu rynkow ,ten wrog panstwa i sluga metody ” wojny na sankcje” pieknego tfujj..czosnkowego geszeftu , oczywista pod haselkami ” wolnosci i prawa wlasnosci”..Z tego, co sie czyta to wszyscy kandydaci na najwyzszy polski urzad panstwowy takie haselka glosza.Co z tego wynika?.Ano to, ze nie bardzo mozna sie przyczepic , ze oszukuja.Oni mowia prawde, ale sluchacze wyborcy miast sluchac i analizowac podziwiaja lub krytykuja spodnice pani Ogorek,podniecaja sie kolejnymi zdjeciami z upadku samolotu, smieja sie glupio z afery z szogunem celowo rozdmuchiwanej,podniecaja sie przejazdem jakichs motocyklistow, a nie sluchaja , co kandydaci mowia.Gdyby chcieli ci wyborcy udowodnic, ze kandydaci klamia, to nie udowodnia, poniewaz oni mowia prawde,a wyborcy nie analizuja i nie przewiduja skutkow tychze prawd.Czemu nie przewiduja?.Ano temu, bo jest pelno niby patryjotow, ktorzy swiadomie rozdmuchuja sprawy glupie i nieistotne, odwracajace uwage od najistotniejszego.Tym waznym jest zwlaszcza w kampanii wyborczej : Co mowi i proponuje kandydat i jakie beda tego konsekwencje?.Taka rola zaciemniania jest chyba celem tychze patryjotycznych bajan na roznych portalach.Politycy na blogach zajmuja sie plotami i obrabianiem tylkow opozycji, a nie prezentowaniem tego, co robia i co im sie nie podoba w programie wyborczym opozycji poza majtkami Ogorkowej widzianymi na Powazkach.Nie majtki wazne w kampanii, ale programy wyborcze.A te sa takie, aby utrzymac stan, jaki jest.

     Ps.
     Ladny styl ..Nieprawdaz?..to dla nadwrazliwych purystow.Kazdy styl dobry, jesli prowadzi do celu.Mozna pisac ” madry” albo ” mundry” i styl nie ucierpi, jesli uzywany w szlachetnym i dobrym celu.Ot taka madra madrosc w przeciwienstwie do ” mundrej glupoty”.

  1. Najsmieszniejsze jest to choc wcale nie smieszne, ze pewne polityczne srodowiska i powiazane z nimi takze religijne ,robia swoja propaganda ze wszystkich Ukraicow banderowcow i faszystow, a z Polakow i innych chyba niewygodnych narodow ” antysemitow”.Ku uciesze innych politykow jak putin, ktorzy te propagnde dla swych celow wykorzystuja.Propaganda tego rodzaju wychodzi ze srodowisk politycznych i religijnych krajow, ktore daly schronienie faszystom ( jak ameryka i nie tylko polnocna) lub z krajow, w ktorych wyjatkowo lagodnie potraktowano niektorych faszystow i antysemitow( jak niemcy,szwecja, norwegia) i w ktorych dalej pelnia funkcje polityczne i graja pierwsze skrzypce w europejskiej i takze swiatowej ekonomii ( europejski bank centralny z siedziba we frankfurcie, niemczech ktore przegraly wojne).Kuja kowale zelazo poki gorace.Po co kuja?.Moze zeby roprawic sie fizycznie z tzw. ” antysemitami”.Na razie rozprawiaja sie z nimi , niszczac ich gospodarki, to znaczy z tzw. panstwami , w ktorych rzekomo pelno ” antysemitow”.Jak widac kryzys nie omija Europejczykow , bo widac uzyta bron ekonomiczana w postaci kryzysu , ktorego nie ma jest skuteczna.Co dziwne kryzysowa bomba dotyka kraje i narody, ktore pokonaly jaskinie ” antysemityzmu” glownie niemcy.A w niemczech kryzysu nie ma.Przeciwnie.Niemcy rosna w sile i polityczna i ekonomiczna.O co tym kowalom chodzi?.Ciekawostka.Wielu bogatych europejskich zydow podobno na skutek ” atysemityzmu” wyjezdza do usa , glownie , aby osiasc na florydzie.Szanse na amerykanska wize maja zamozni zydzi.Byc moze postali maja byc przeznaczeni na ofiary europejskich ” antysemitow”.Cos tu pachnie podobienstwem z lat 30-tych w niemczech.Ale tym razem antysemitow sie szuka nie w niemczech, a ze szczegolnym naciskiem wsrod Polakow, ale nie tylko.Francuzi tez podobno, o czym klapia zachodnie media na okraglo, o czym mozna sie przekonac , ogladajac informacje.

   1. Jeszcze ciekawsze jest to, ze srodowiska zydowskie zawiazuja koalicje z muzulmanami, oskarzajac Francuzow o antysemityzm i islamofobie.Dziwna to koalicja, bo sami wzajemnie obrzucaja sie tymiz przypadlosciami.Muzulmanie sa antysemitami, a zydzi sa islamofobami we wzajemnych oskarzeniach.A tu nagle pafff..I jedni i drudzy sa ofiarami Francuzow, jak sie widzi w przekazach medialnych.Tylko, ze jak afera wybucha na tle antysemityzmu glownie, to nie Francuzi rodowici w niej uczestnicza , tylko tacy, co wywodza sie albo ze srodowisk zydowskich albo muzulmanskich , a posiadaja francuskie obywatelstwo.Smieszne i nie smieszne.No ale przekaz idzie w swiat, ze Francuzi sa antysemitami podobnie jak Polacy.Cos tu nie gra.

     1. Tak powielany.Jak z fundacjami.Ciekawostka dotyczaca fundacji tzw. charytatywnych.Otoz wielcy demokraci , martwiac sie o biednych w zachodniej Europie , nie chca aby ci grzebali i wybierali ze smietnikow resztki nie sprzedane przez rozne markety mniejsze i wieksze.Otoz biedni nie maja prawa od pewnego czasu grzebac w smietnikach , aby znalezc tam resztki wyrzucane do koszy , poniewaz tzw. data przydatnosci do spozycia sie konczy.W trosce o biednych aby nie grzebali w smietnikach wlasnie debatuja nad ustawa, zgodnie z ktora markety beda mogly przeterminowana zywnosc oddawac fundacjom tzw. charytatywnym , ktore beda mogly te zywnosc rozdawac ludziom zyjacym na ulicach , bo ci biedni maja zakaz wstepu do smietnikow.Monopol na smietniki beda mialy fundacje, w ktorych zatrudnia sie ludzi na etatach lub , w ktorych dzialaja idioci jako tzw. benewolat.Tacy panstwo sa dobrzy, bo nie chca, zeby biedacy grzebali w smietnikach.No i oczywiscie rozni medrcy mundrzy w telewizorach debatuja o wyzszosci przeterminowanego zarcia nad pelnowartosciowym i swiezym.Ale ci mundrzy redachtorzy zra w najlepszych knajpach i nie smietnikowe przeterminowane tam imserwuja kelnerzy i kelnerki , ktorzy mimo, ze pracuja tez czasami musza korzystac z tzw. socjalu.No i oczywiscie wielcy demokraci tez nie jadaja w najlepszych knajpach smieci we wszystkich stolicach swiata , ale dla pozostalych glosuja ustawy, bo panstwu przeszkadza widok grzebiacych ludzi w smietnikach.No i widok grzebiacych w smietnikach psuje sielankowe obrazki z roznych stolic swiata, ktore pokazuja jakies jeznachy i dlatego trzeba zabronic przebywania biednym i glodnym w okolicy smietnikow.Jeszcze w Polsce jest dobrze.Nie ma zakazu szukania roznosci w smietnikach.Na roznosciach ze smietnikow tez mozna sie wzbogacic w jakies fundacji.Tak to nawet komuchy nie upokarzaly ludzi jak te wielkie demokraty.Kosciolkowe rozne pasozyty robia to samo i zbieraja pieniadze od innych , ktore ich utrzymuja, bo oni smieci , ktorymi karmia ludzi, dostaja za darmo ( znaczy za odpisy od podatkow) od wlascicieli marketow glownie.Wlasciciele marketow pozbywaja sie przeterminowanego zarcia i puszkowego, ktorego inni nie kupuja.To nazywaja pomoca spoleczna albo socjalem.A Polacy chca miec ten socjal.Na zdrowie..ze smietnikow.
      .

      1. Ciekawostka.Co trafia do polskich ciucholandow?.Otoz do polskich sklepow tego typu trafia odziez zbierana na zachodzie w specjalnych kontenerach czerwonego krzyza, ktory rzekomo jest organizacja charytatywna.No dobra.To powstaje pytanie, jakim cudem te rzeczy zbierane , a majace pomoc biednym sa sprzedawane w butikach i nie tylko w Europie, ale takze glownie w krajach afrykanskich bogatych w rope.To samo robia organizacje koscielne.Zbieraja rozne rzeczy od innych, a potem je sprzedaja biednym.Nie daja za darmo, bo rzekomo musza miec srodki na wlasne wydatki.Jesli biedny z takiego kontenera cos sobie wezmie, to traktowany jest jak zlodziej , bo to co w kontenerze jest wlasnoscia czerwonego krzyza, mimo ze trafiaja tam rzeczy oddawane przez ludzi dobrej woli.Takie dziadostwo znajduje nabywcow w tych ciucholandach.A panstwo, ktorzy wymyslili te fundacje i kombinacje ubieraja sie u Diora, a torebki kupuja u Armaniego i perfumy tez.Nie ma lekarstwa na glupote.

     1. Bardzo mocno sie trzymaja.Wysylaja piata kolumne , gdzie sie da.Piata imigracyjna kolumna leczy sie za darmo w krajach zachodnich, bo w Chinach ponoc demokracji nie ma.Tymczasem w krajach zachodnich rosnie dziura budzetowa w systemie ubezpieczen.Wielcy demokraci znalezli sposob na pokrycie dziury.Kazdy Francuz , ktory jest chory w oplacie wizyty u lekarza placi ,1 euro, ktore przekazywane jest na fundusz zdrowia celem pokrycia dziury budzetowej.W ten sposob za darmoche lecza sie rozni przybysze z azji, czarnego ladu, ktorych rzady i miejscowe oligarchie oplywaja w luksusy, zyja w palacach, wyprozniaja sie do zlotych sedesow, poluja na slonie..Placa naiwne zabojady.Ci przybysze im odplacaja syfem, ktory robia w socjalnych mieszkaniach, a czasami podkladaniem bomb w metrze, strzelaniem , rabunkami, handlowaniem narkotykami.A Chinki rodza w Europie wiecej dzieci , a Europejki pracuja na socjal , robia kariry i dzieci nie rodza.Ale za to chetnia adoptuja malego Chinczyka, bo zobaczyli, ze idiotka z gollywoodu tez adoptowala.Na glupote nie ma lekarstwa.Mnie to nie ochodzi, ze u nich nie ma demokracji.Tak jak chinczykow nie obchodzi, ze dzieci w Europie nie tylko bywaja, ale sa glodne..No tak..Ale demokracje maja.Demokracja sie napelni pustego brzuszka europejskiego dziecka.Murzynow w afryce tez guzik obchodzi los europejskich dzieci, ktorym ich kuzyni-imigranci sprzedaja narkotyki.Nie maja demokracji, niech sie sami o nia bija.Nie maja co jesc, niech zadaja od swoich oligarchow, kupujacych najdrozsze wina i palace w Europie i na swiecie.Taka jest prawda.

 10. a.d.
  W naszym kraju wykorzystuje dzieci oczywiście za zgodą rodziców -(tzw.wolontariat) i robi wielką kasę na tym jąkała-J.O.!!!

  1. Rodzice sa skolowani i wydawalo im sie i wydaje, ze pomagaja swoja zlotowaczka.Medialna propaganda wmowila ludziom, ze dzieci zbierajace te zlotoweczki czynia dobro, bo tak pozornie rzecz sie ma.Tymczasem zebrane pieniadze pozwolily i pozwalaja roznym fundacjom dobrze zyc , a przede wszystkim ich tworcom.Nie dotyczy to tylko organizacji jakaly, ale wszystkich organizacji, ktore nie dosc, ze same pomnazaja majatki osobiste i ich tworcow, to jeszcze okradaja budzet panstwa w majestacie prawa i dzieki naiwnosci spoleczenstwa.Wszelkie fundacje maja odpisy podatkowe , tak jak ofiarodawcy.No i te pieniazki z podatkow nie trafiaja do budzetu.A jak nie trafia do budzetu , to panstwo nie bedzie miec pieniazkow np. na szpitale i musi zaciagnac kredyt w banku.Brak pieniazkow na szpitale, to problemy dla chorych i brak pieniazkow na wyposazenie medyczne, ktore rzekomo jakas fundacja kupuje.To nie fundacja kupila , ale ofiarodawcy w tym takze sami chorzy, ktorzy korzystajac z odpisu od podatku sami okradli budzet i w dodatku sami sobie kupili sprzet.Za ich glupote rosna tzw. dlugi panstwowe, bo zaciagniety kredyt i odsetki od niego panstwo musi splacic komercyjnemu bankowi lub bankom.Aby ten kredyt lub kredyty splacic panstwo podniesie podatki , w tym vat.Tak idioci dajacy zlotowke jakale lub innej organizacji charytatywnej powoduja, ze ta zlotowka bedzie ich kosztowala 3 zlote wiecej , ktore oddadza na dlugi panstwowe w formie np .VAT-u.Zeby nie rosl VAT nie trzeba przyczyniac sie do powstawania panstwowego dlugu i nie trza karmic nierobow w fundacjach.Fundacje nie sa charytatywne, bo kto placi sobie pensje, nie robi tego bezinteresownie.Gdyby jakas fundacje zebrala pieniazki na jakis cel w 100% i bez zysku dla jej dzialaczy, to wtedy mozna mowic o dzialalnosci charytatywnej.Bojkot fundacji, to nie przykladanie reki do zadluzania panstwa i wzrostu podatkow.Glupki tego nie rozumieja.Ale rozne golbergi i korwiny tak i dlatego glosno krzycza, ze im mniej panstwa , tym lepiej, bo mozna sie utuczyc i dobrze zyc z fundacji np.

  1. W wielkim skrócie, to co najistotniejsze:

   „Obywatele dają wyraz swej akceptacji / legitymizacji władzy przez dobrowolny udział w referendach, świętach państwowych, partycypowaniu w kosztach systemu, uczestniczeniu w organizacjach społeczno-politycznych, deklarowaniu poparcia dla zasad i podmiotów polityki (opinia publiczna) itp.

   Formami dezaprobaty (de legitymizacji) mogą być: manifestacje, strajki, zamieszki, obywatelskie nieposłuszeństwo, brak woli do ponoszenia kosztów systemu, a w skrajnych postaciach: rewolucje społeczno-polityczne itp.”
   Jednak przejęcie władzy poprzez zamach stanu bądź rewolucję jest nielegalne.

   Co więc możemy? Jedynie nie iść na wybory!, protestować, strajkować, nie współpracować z organami władzy. Bierny opór, jawne nieposłuszeństwo.
   Co nam to da???
   Cel: wypędzenie Żydów z Polski! – „jako odwiecznych wrogów POLSKI
   i POLAKÓW”

   Zdajmy sobie sprawę, że ta władza jest NIELEGALNA i wszelkie jej ustalenia nie są zobowiązujące dla obywateli.

   1. To wpierw Anno trzeba udowodnic, ze ta wladza jest nielegalna.Mnie to najbardziej dziwi, ze tzw. ” patryjoci” popychaja narod do ” nielegalnego przejecia wladzy”, czyli rewolucji.Czyzby wobec powyzszych wyjatkow z obszernego opracowania nie wiedza, ze proponuja obalenie wladzy , ktore nie jest legalne i ktore pociagnie za soba rozprawienie sie z ” rewolucjonistami”?.Czyzby dzialali swiadomie i chca doprowadzic do rozprawienia sie wladzy z narodem polskim?.Czemu nie staraja sie udowodnic, ze ta wladza , ktora chca obalic jest nielegalna, a nawoluja do rewolucji?.Dziwne..Do takich patryjotow trudno miec zaufanie.Podejrzane towarzycho.

  2. Ciekawe rzeczy kobita zebrala.Przecietny czytelnik po przeczytaniu moze 1/3 tekstu da sobie spokoj.Wlepianie durnot z talmudu zaciemnia przekaz i psuje calosc wcale niezla.Jakis dzwiny druk tez nie na miejscu.Ale ciekawy jest tu kwiatek o legitymizacji wladzy, ktory powinni sobie wbic do lbow tzw. ” patryjoci wrzeszczacy ” i nawolujacy do rewolucji.Otoz z pozycji wladzy :” Sytuacja przeciwna to nielegalnosc-nabycie lub ( sprawowanie) z pogwalceniem regul ( zamach stanu, rewolucja)”.W swietle powyzszego: Czy wladza, ktora zorganizowala tzw. ” stan wojenny” jest legalna?.Czy ” stan wojenny” byl zamachem stanu, czy rewolucja?.Czy proponowana ” narodowa rewolucja ” jest legalna?.

   1. Na tych właśnie „durnotach” z talmudu oparta jest przecież cała ta tyrania pejsatej minimniejszości ( ponizej 1 % ) i właśnie jest to najważniejszy przekaz do rozjaśnienia prostokątnych głów gapiących się bezmyślnie w żydowską telawizję i nadających od „siebie” zdarte komunały wiadomego pochodzenia z czasów „jedynie” słusznych programów edukacji szkolno – religijnej dla umysłowych niewolników.

    Dlatego też Marysia nie wybżydzaj tylko bierz się do intensywnego czytania ze zrozumieniem, żeby wyjść poza ramki „przeciętnego” konsumenta wypocin zawodowych kłamców różnych „teorii” dla głupich gojów najpierw na papierze, ustawianych zawsze pod kątem instrukcji wewnętrznej z bandyckiego przewodnika czyli talmudu z jednoznacznymi planami prawie całkowitej depopulacji wszystkich głupio „wiernych” telawidzów, słuchaczy i czytelników zydowskich massmediów !!!

    Tako też „narodowa rewolucja” jest „legalna” , jak zawsze legalna jest samoobrona przed bandyckim napadem, złodziejem trikowym czy oszustem od „tanich” telefonów dzwoniącym do drzwi, itd. .

    Napewno też uważasz na swoją torebkę przy zakupach czy też w zatłoczonym autobusie nawet nie zastanawiając się, czy jest to „legalne” ?

    Tylko „okazja” czyni złodzieja, a tą „okazję” totalnej niewiedzy z nadstawianiem drugiego policzka, wygodnictwa, lenistwa umysłowego, naiwności i głupoty „przeciętnych” i „wykształconych” zjadaczy chleba wykorzystują bezwzględnie ponadnarodowe pejsate Alibaby i ich „polityczni” rozbójnicy obradujące w jaskini nielegalnej „władzy” zwanej sejmem, który jest też zarejestrowany jako żydowski geszeft w waszyngtońskiej centrali zbójów na cały świat !!!

    1. Fajnie napisalas.Kto nie wybrzydza?.Tacy, co slusznie zauwazylas, ktorzy ” nie wychodza poza ramki ” przecietnego,” konsumenta wypocin zawodowych klamcow roznych ” teorii” dla glupich gojow” i swiecie wierza w teorie podsuwane gojom, ze wszystko wina ” zyda”.Najlepsza metoda wyb-zyd-zac, ze nie wpasc w sidla zyda talmudycznych wykladow o talmudzie.Wciskanie wszystkiego w jedna ramke tez pachnie talmudycznie.Nieprawdaz?.O czytanie ze zrozumieniem sie nie martw.Ten nie wybrzydza, kto nie czyta ze zrozumieniem.Ponadnarodowe pejsate Alibaby i ich podrobki oraz ” polityczni rozbojnicy i tu uzupelnilam.Szkoda, ze widzisz tylko Waszyngton, a nie widzisz gdzie indziej, bo fajnie piszesz.Moze sprobuj wyjsc troche z jednej ramki.

    2. Jak pozbyc sie ” glupio wiernych telewidzow, sluchaczy i czytelnikow..”?.Zrobic z nich ” antysemitow”, wmawiajac przez 24 godziny w roznych mediach, ze wszystko wina zyda.No i najsmieszniejsze choc nie smieszne, jest to, ze zapisane w tym co nazywaja biblia.Ponoc sam bog ma pokarac ludzkosc, kiedy wszystkie narody znienawidza ten jeden wybrany.No i kurcze..Tak jakby cos juz sie sprawdzalo.Przybywa na swiecie ” antysemitow”.Czyzby zbieg okolicznosci?.Szczegolnie wsrod europejskich narodow.No i zydzi wyjezdzaja z niektorych krajow europejskich, w ktorych ponoc ” antysemityzm” szaleje.Nie widze go na co dzien.Za to codziennie sie o nim mowi lub pisze w mediach roznych.Ki diabel?.Ciekawa forma tego nowego ” medialnego antysemityzmu”, ktory widoczny w mediach, a nie w rzeczywistosci poza nimi.

      1. Czytam.Nie martw sie.Przeczytaj komentarz do wpisu 25.Tam jest napisane, kto prowokuje u ludzi nienawisc do innych ludzi.Madry nie da sie sprowokowac, a glupi uwierzy w propagande i bedzie powtarzal, co pewna propaganda chce osiagnac.Rozne polityczne grupy maja gdzies banderyzm i prawde historyczna.Oni te prawdy zmieniaja , doskonale wiedzac, jaki bedzie odzew spoleczny usciskow z tzw. banderowcami.To sie nazywa ” socjotechnika”.Ja historyczne gierki mam gdzies.Mnie interesuje ekonomia, a historyczne gierki pozwalaja mi analizowac, co takie kowale kuja.Czyli..Czemu to sluzy?.Zanim te linki sie tu pojawia, to ja juz je gdzies wczesniej przeczytalam.

 11. Lider Nocnych Wilków potwierdza: przejedziemy do Berlina przez Polskę, bo rocznica zakończenia wojny to nasza wspólna tradycja. W specjalnej rozmowie z Wiktorem Baterem Aleksander Załdostanow mówi o swojej przyjaźni z Władimirem Putinem i o swoich oczekiwaniach względem Prezydenta Rosji. Jego zdaniem Putin uratuje Europę.
  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc,6698/Putin_Uratuje_Europe__Lider_Nocnych_Wilkow_W_Superstacji,1440959/SWIAT__Start,1243225/index.html

  1. Pani Aniela sie ucieszy i przywita najazd wilkow bukietami kwiatow.Mozec pan na kremlu symbolicznie chce powiedziec, ze moze w kazdej chwili wjechac do Berlina.Na razie motocyklami…Ruska armia liczebna i nawet w kilka dni motocyklami do Berlina dotrzec moze.Ta wyprawa daje do myslenia.Wilki..hmm..Byl wilczy szaniec.

  1. A tak to widzi konstytucja:

   WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA

   ZASADY OGÓLNE

   Art. 32.

   Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

   Czyli co ?? władza ustawodawcza łamie konstytucję ???

   1. Oj… , władz publicznych to nie dotyczy, oni nas, społeczeństwo traktują równo, jak bydło robocze a sami są ponad tymi prawami/przepisami. Tak wynika z tego zapisu.

    1. Mozna ten zapis tak zinterpretowac Anno.Z niego wynika rowniez to, ze wladze publiczne stac poza prawem nie moga, gdyz rowniez sa obywatelami, wiec konstytucyjny zapis ich obowiazuje.Zatem jakim prawem pewna grupa tez obywateli, ma wieksze prawa i uzurpuje sobie wlasnie to prawo do pozbawiania innych prawa do rownosci?.Na przyklad prawa do rownych zarobkow jak tzw. przedsiebiorcy?.Czemu oni maja wieksze prawa do wiekszych zarobkow niz ich pracownicy?.He..?.( e z ogonkiem).Zapis konstytucyjny mowi, ze jestesmy rowni.

     1. Słyszałam też, że wszyscy rodzą się równi a jednak jedni są piękni i bogaci a inni biedni i mało urodziwi.

      1. W kwestiach urody nie bede sie wypowiadac moze kategorycznie.Natura tak decyduje.No i jeszcze do refleksji o urodzie dodam, ze kanony urody sa bardzo rozne.Dla jednych europejski chudzielec nie jest wzorem piekna , lecz pulchni facet i facetka.Dla europejskiego wychudzonego szkieletora kobitka przy kosci z Antyli, nie jest wzorem piekna i budzi czesto gesto odraze i niesmak, zgorszenie , bo tak kazaly media i specjalistki od mody i marketingu .Teraz tak sie porobilo, ze pewna grupa dorabiajaca sie kasy na kanonach piekna ,chce wszystkich na sile odchudzic, nawet bez wzgledu na schorzenia, ktore sa przyczyna budzacej j zgorszenie powiedzmy ” otylosci”.Z bieda i bogactwem ma sie rzecz nieco inaczej, choc nie bez zwiazku z pewnymi kanonami , ale tym razem spolecznymi, ekonomicznymi, politycznymi.Otoz pewna grupa ludzi ustalila, ze musza byc biedni i bogaci , wrzeszczac przy tym, ze istnieje jakies prawo naturalne do bycia biednym lub bogatym.Nie rodzimy sie ani biedni, ani bogaci.Rodzimy sie wszyscy rowni, bo nadzy.A pewna grupa ludzi decyduje o tym, ze kosztem innych staje sie bogata.Natura tu nie ma nic do rzeczy.To nie ona decyduje, kto ma byc biedny, a kto bogaty.Kto bedzie nagi do konca zycia, a kto sie odzieje , pozbawiajac odzienia drugiego.Czyz krol nie jest nagi, rodzac sie?.

      2. A z ta rownoscia to jest tak..Wmawiaja nam, ze faceci maja rodzic dzieci, a kobity sluzyc w wojsku.Oczywiscie wszystko w ramach rownosci plci.Ale jak tak plcie rowne chcialyby miec rowne place, jak pracodawcy, to im sie wmawia, ze mimo tej rownosci w roznych zapisach i pieknych konstytucjach nie jestesmy rowni .W dodatku wrzeszcza, ze takie pomysly to bolszewizm, zaraza, komuna i samo zlo.No a przecie ten Jezus, przed ktorego obrazami klekaja , zegnaja sie i modla teoretycy od rownosci takze plc,i wyraznie nauczal o rownosci, co na jego pamiatke powtarzaja przy oltarzu jego spadkobiercy, mowiac w czasie podniesienia: Jedzicie i pijcie z niego wszyscy.No tak, ale moze nie powiedzial Jezus, ze po rowno..he… i stad sie biora problmy roznej masci i klopoty z interpretacja ” rownosci”.

   2. ” Mają prawo” – to wymijające i magiczne, bo niczego nie mają a dlaczego nie napisano „muszą” lub jeszcze lepiej „są równo traktowani” zamiast „są równi”, to bzdura, bo nie są równi – jeden wyższy, drugi niższy.
    a gdyby taki artykuł:
    „Wszyscy obywatele są równo traktowani wobec praw i obowiązków.” – i ani słowa więcej.

    A głębsza refleksja – to na cholerę, ta cała konstytucja, bo jeśli już – to zawierać się powinny w niej tylko zapisy nie wynikające z naturalnego stanu rzeczy a zadane przez wspólnotę narodu (potrzebne dla funkcjonowania narodowej wspólnoty).
    Oczywistym jest, że wobec świata i siebie nawzajem jesteśmy równi w obrębie gatunku, państwa, wspólnoty – jednakowo się pojawiamy, żyjemy i odchodzimy. Powtarzanie tego aksjomatu to pustosłowie bez znaczenia.
    Co to znaczy, że jesteśmy równi? Państwo nas zrównuje, bo wcześniej nie byliśmy? Wszystko dzięki państwu?
    Państwo, to twór sztuczny, nienaturalny – może być a może go nie być.
    Zaś życie ludzkie jest ponad tym wszystkim.
    Saskie pierdoły z tą konstytucją, powinna zawierać to co stałe i nie przekraczalne, jak fundament i każdy zapis winien być najpierw zbadany na zgodność nim wejdzie w życie – a tak nie jest wcale.
    Nigdy partia mająca większość w parlamencie nie powinna wchodzić do rządu. A w ogóle, to żadnych partii w parlamencie, bo partie, to kluby wspólnych zainteresowań a nie żadna reprezentacja narodu. Takimi klubami winny pozostać, podobnie, jak są majsterkowicze hobbyści, filateliści, hodowcy drobiu, owiec itp.

    Na cholerę nam ten garb – państwo, żeby karmić opierdalaczy?

    1. Gdyby zewsząd nie otaczała nas sfora gotowa nas zjeść i że musimy się jakoś bronić, byłbym ostatnim optującym za istnieniem jakiegokolwiek państwa na świecie i władzy, prócz władzy Boskiej.

     1. Kolega to taki 100% uczen korwina.Wolnosciowiec, anarchista.Podobno w czasach prehistorycznych nie bylo tworu zwanego panstwem.Ludziska sobie zyi spkojnie w grupkach , lowili, polowali, zbierali i wspolnie dzielili sie , tym co sobie zorganizowali do zycia.Podatkow zadnych nie placili , do szkol;nie chodzili , dyplomow nie zdobywali , a i wrogow pokonywali.Pewnego dnia zjawili sie jacys Bogowie lub Bog i skonczyla sie sielanka.Zaczely sie jakies zmiany, ktorych skutki odczuwamy do dzisiaj.No dobra..A kto tego Boga do wladania by wybieral he he?.

      1. Korwin przyszedł później, po długiej wędrówce przez różne partie a ja to z mlekiem matki wyssałem. To zwykły lejwoda i nierób w prawdziwym świecie już dawno by zdechł. Mnie obecność państwa nie jest do niczego potrzebna a co zbędne odrzucam. Wiem dobrze, kiedy mi dobrze i co mi szkodzi.

       1. Nie jezdzisz po panstwowych drogach, nie uzywasz banknotow lub bilonu , gdy robisz zakupy,nie idziesz do lekarza, ktory wyksztalcil sie w panstwie,nie ogadasz telewizora, ktory ktos wyprodukowal w jakims panstwie,nie mieszkasz w domu , ktory ktos zbudowal w tym panstwie..etc.To gdzie Ty jestes?.Ty chyba bezpanstwowiec jestes i zaraziles sie od korwina i innych bezpanstwowcow, ktorzy chca stworzyc ze swiata wielka globalna wioske bez zadnego panstwa, ale po zarzadem jakiegos bezpanstwowego rzadu.Moze za duzo sie naczytales o syjonizmie, jakos tak to nazywaja.Musisz byc jak to…Acha..Mowia ” miedzynarodowy zyd” .Profil pasuje haha.

       2. Znam tę argumentację i byłbym wdzięczny, aby mnie nie zmuszano do uczestnictwa w budowie dróg, oglądania i utrzymywania telewizji, abym mógł leczyć się sam, (bo i tak do tego się to sprowadza, by się wyleczyć.) Nie chcę mieszkać w domu który ktoś wybudował ale sam buduję i walczę o to, abym miał taki dom, jaki chcę. Nie będzie ktoś lepiej wydawał moich pieniędzy niż ja.
        Po to mam dzieci i łoże na ich wykształcenie i życiowy start, aby mnie wsparły gdy będę stary. Życie jest zbyt krótkie, aby tyle od niego wymagać.
        Trzeba dostrzegać i ucieszyć się tym co jest a jest bardzo wiele.
        Żadna maszyna nie zastąpi obecności psa, konia, wieczornej pogawędki z przyjaciółmi.
        Te zdobycze cywilizacji – te protezy – które w większości nie są nam do życia niezbędne zaczynają nami władać i stają się treścią życia, jesteśmy ich niewolnikami już kształtują prawo i nasze zachowania.
        Budujemy schody ruchome, aby lżej wychodzić na górę a potem idziemy do klubu fitness ćwiczyć zwiotczałe mięśnie. Budujemy maszynę, by rozwiązać problem a wraz z nią tworzymy następne problemy i powstają kolejne do rozwiązywania tych problemów i kolejne itd.
        Nieprawda, że nasze życie jest lepsze, szczęśliwsze od tego sprzed stuleci. Sami coraz bardziej się osaczamy i niestety głupiejemy.
        Myślę, że sprzęt i najnowsza technologia trafiająca obecnie pod strzechy doprowadzi ludzką głupotę do stanu najwyższego wyrafinowania i formy jakiej nigdy jeszcze nie miała.

        Olewajcie pana Mikke, bo nie jest to osoba wiarygodna, co nie znaczy, że zawsze mówi od rzeczy.

       3. Te pieniadze nie biora sie znikad, jak i cala reszta, ktora sluzy do budowania.Jasne, ze mozesz sam wybudowac, ale chyba nie z powietrza.Zakladasz, ze dzieci beda lozyc na Ciebie, gdy bedziesz stary.A jesli te Twoje dzieci Cie totalnie oleja i nie beda chcialy Cie utrzymywac co wowczas zrobisz?.Albo tak sie zdarzy , ze wsiada do samolotu i tenze gdzies sie rozbije, co wowczas zrobisz.Tak tylko pytam.Wiesz , bo takie piekne dyrdymaly to opowiadaja tacy rozni, ktorzy maja wszystko i te ruchome schody, fitness,wszelkie maszyny i juz nie maja , co robic, wiec w glowach im sie przewraca i opowiadaja najchetniej takie pierdoly w telewizorach dla ludzi , ktorzy ledwo wiaza koniec z koncem.Rozne celebryctwo takie bajery opowiada, ale jakos nie slychac, zeby porzucalo wille i dostatnie zycie i sobie samo budowalo dom w afrykanskiej dzungli i samo sie leczylo.Tacy sa najgorsi.Obrzydliwa jest ich perwersja tym bardziej, ze po sprzedaniu takich marzen przed kamera,wracaja do swojego komfortu i za kasa , ktora zarobili ,buduja sobie go jeszcze wiecej A pozostalym opowiadaja banialuki,tak jak korwin i reszta taka sama.Jak niejaki cejrowski tez w swoich reportazach z dzikich krain.Tylko w tych dzikich krainach pokazuje sie chatki , a w tych chatkach pelen komfort po odjezdzie ekipy filmowej.Taki to jest pic.Stare wroble na plewy nabrac sie nie daja.Choc duzo sie daje..Ja tych wszystkich bajarzy wylapalabym i wywiozla gdzies do dzungli na powietrze swieze i niechby sobie budowali sami.Ale naturalnie sami by nie zostali, ale z ekipa, ktora by im nie pozwolila zwiac do komfortu.Spelnilabym ich marzenia.Blagaliby na kolanach,zeby wrocic do poprzedniego zycia.Jakos celebryctwo, ktore fotografuje sie z biednymi nie ma ochoty zyc wsrod nich.Po serii zdjec i wsplczuc przed kamerami wraca to celebryctwo do swojego komfortu.Pisza, a raczej ktos za nich pisze jakies ksiazki ze zdjeciami biedy i w ten sposob zarabiaja na ten komfort jeszcze wiekszy.Dlaczego inni nie moga miec tego komfortu?.Ci co im sie marzy dzungla niechze ten komfort oddadza innym, jak im tak bardzo ciazy.Co stoi na przeszkodzie?.Jakos nie widac, zeby mieli ochote.

       4. Dobry propagandysta musi mowic do rzeczy, zeby sprzedac propagande tak, aby ludzie w nia swiecie wierzyli i nie widzieli nic poza nia.Lecz wylacznie ja.

      2. Boga nie muszę szukać jest we mnie i wokół i nie wymaga specjalnej troski.
       To co złe, ciągle jest nienasycone i każe się modlić i upadlać..

       1. Jestem bardziej przerażający niż jakikolwiek żyd lub nawet Putin.
        Pachnę śmiercią.
        Klasyfikacja wysiada!

  2. to jest tylko dowodem ze w polsce od 25 lat nie ma demokracji glosy licza ruskie serwery rzadza gangi kurew i zlodzieji banderowcow z zydami talmudysci nocnej zamiany h .d i kamieni kupa

   1. A gdzie sa te dowody o ruskich serwerach?.Bo pisac banialuki to sobie mozna.Kto je trzyma w tajemnicy te dowody?.

 12. jak sie oglada te filmy to naprawde tu nie trzeba zadnego stanu wojennego poprostu polaczki uwielbiaja byc ruchani w dupsztala i beda znowu ruchani przez kolejne 4 lata:))) widac polacy to lubia. stado pokemonow i zombi …

   1. Pierwsza rzecz – wyłączyć prąd,
    druga – telefony,
    trzecia – zacząć robić porządek.
    Tę kolejność powtarzać, jak mantrę, aby się utrwaliło.

  1. Pomyslow na to, co te miliony maja zrobic jest sporo.Ale znacznie mniej i konkretnie pomyslodawcy opowiadaja , co bedzie dalej jak juz sie ” zrobi, co trzeba”.

  1. Znowu pejsate zawinily?.Po co daleko szukac?.Czyz nie ma w Europie agencji reklamowych, ktore masowo zatrudniaja dzieci?.Czyz nie ma w Europie 15-letnich prostytutek?.To przeciez dzieci..Na innym podworzu widac lepiej.Na swoim nic.Ot moralnosc Kalego.No i najwazniejsze, ze wszystkiemu winne pejsy.Kto daje zgode tym pejsatym, to tego partyjci i obroncy moralnosci nie widza..POnoc pod latarnia najciemniej.Zwlaszcza kiedy sciemniaczy duzo.

   1. Każdy z nas ma w naturze zakodowane coś z Kalego. Najłatwiej i najchętniej rozgrzeszamy siebie. Ale myślę, że ci izraelscy „rolnicy” pomyśleli tak samo jak TY i dlatego uznali za zbędny wydatek zakup środków ograniczających trucie tych nastoletnich dzieci „Kiedy opryskujemy rośliny pestycydami, nie mamy nawet masek ochronnych ani rękawiczek.” Gdyby to dotyczyło ich dzieci darliby japy na cały świat, że to holokaust !!

    1. Nie kazdy.Wiekszosc na pewno.Wspolczesnych prawdziwych Samarytan jest niewielu.Za to coraz wiecej, takich ktorzy z normalnego odruchu stworzyli sobie idee i z tej idei uczynili sobie zrodlo wielkich dochodow i droge do dobrobytu.Wszak wspolczesny nie tylko Samarytanin , powinien nie kierowac sie mentalnoscia Kalego, lecz zasada ” Nie czyn drugiemu, co Tobie niemilo”.Tej zasady zyciowej dotyczyl wpis powyzej , mowiacy , o tym ze wielu moralistow widzi to, ze ” pejsate” czynia zle , a nie widza tego, ze nie-pejsate postepuja dokladnie tak samo.Nie wkladaj w moje mysli, tego o czym nie pomyslalam.Wyraznie napisalam , ze nie aprobuje moralnosci specjalistow od aj waj, ktora to moralnosc bliska jest wielu.Ty piszesz o ochronnych rekawiczkach i maskach, ktore sie dziciom naleza.Ja zas pisalam o nie zatrudnianiu DZIECI 16-to, 15-sto letnich w charakterze robotnikow w reklamach lub prostytucji.W epoce tzw. komuny wiek legalny zatrudniania wynosil 18 lat, a nie 16-nascie , a nie 15-nascie.Komu to przszkadzalo i kto zdecydowal, ze mozna zatrudniac dzieci.Prosze nie pisz, ze ” pomysleli tak samo jak Ty”, bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze nie przeszkadza Ci zatrudnianie dzieci, lecz brak srodkow ochronnych.No i kto w tym przypadku pokazal ” mentalnosc Kalego”?.Na pewno nie ja.Przeciwna zatrudnianiu dzieci.

     1. Zatrudnianie i wykorzystywanie dzieci bardzo mi przeszkadza, jednak z wielu doniesień wynika, że dzieci są zatrudniane w fabrykach, szwalniach itp. Jeżeli już muszą przejść przez to piekło, to powinna im się należeć chociaż ochrona i to pod każdym względem. To panowie „właściciele” zatrudniają dzieci bo mogą im płacić psie pieniądze za ciężką pracę.

      1. Wiem, ze Ci przeszkadza.Czytam Twoje uwagi jak i pozostalych nie od dzis.Oczywiscie, ze sa zatrudniane.Najgorsze jest to, ze armia hipokrytow moralistow szuka dziury w calym u innych, a na wlasnym podworzu robi to samo, ale sprytniej , bo w sposob bardziej zakamuflowany i wmawia, ze mlody nastolatek moze byc ” idolem”, bo ma talent.Zgoda.Ale na tych konkursach z ” idolem” wielkich pieniedzy dorabiaja sie wlasnie rozni panowie.Jezeli juz musza przejsc przez to pieklo..piszesz.Nie musza.My na to pozwalamy i sie godzimy.Nie bez kozery podalam przyklad 15-sto letnich prostytutek, ktore sobie dorabiaja ze starymi prykami, bo te stare pryki wysmazyly za zgoda spoleczenstwa taka ustawe , ktora pozwala na taki proceder.Gdzie sa te mamuski, ci tatusiowie , zeby glosno powiedziec :Nie.Jest ich niewielu.Wielu sie to podoba.A jeszcze inni boja sie isc pod wiatr i akceptuja.Oczywiscie, ze panowie wlasciciele zatrudniaja i nie maja zadnych skrupulow.Rodziny bez wyjscia to akceptuja.Im wiecej zla sie akceptuje, tym wiecej sie traci i wolnosci i praw.

      2. Wiem, ze Ci przeszkadza.Czytam Twoje wpisy i innych z uwaga.Z wielu doniesien rzeczywiscie wynika, ze sa zatrudniane w roznych rejonach swiata.No ale.W Europie to sie dzieje rowniez.Tam gdzies w krajach niedorozwinietych , sie zatrudnia dzieci legalnie i nie ukrywa sie.Na naszym podworzu europejskim robi sie to samo, ale w sposob bardziej legalny i nie budzacy oburzenia.Bo sie wmawia ludziom, ze maja talenty i moga byc ” idolami” i ich sie zatrudnia w branzy przede wszystkim reklamowej i rozrywkowej oraz w prostytucji.Propaganda jest tak sprytna, ze nie budzi u ludzi sprzeciwu.A przeciez zatrudnienie w branzy rozrywkowej jakiegos nastoletniego idola , czy mlodej 15-letniej prostytutki w salonie masazu, to takie samo zatrudnienie jak w fabryce czy szwalni.To praca i to praca.Jezeli musza przejsc przez to pieklo..Piszesz.W wielu przypadkach musza , poniewaz w ubogich krajach sa jedynymi zywicielami rodziny i ich wlasqne rzady i zamozni przymykaja na to oczy, mimo ogromnych bogactw tychze krajow, z ktorych to bogactw korzystaja miejscowi nieliczni.Tak sie dziwacznie sklada, ze dobra propaganda wmawia Europejczykom, ze to ich wina , ze gdzies tam w odleglych krajach tubylcze rzady i bogacze zatrudniaja dzieci i my im wspolczujemy.Ale my Europejczycy nie widzimy , coraz wieksza czesc , ze na naszym podworzu mamy to samo, ale zakamuflowane i inaczej podane.Nam wmowiono, ze mamy lepiej i w wielu przypadkach udajemy, ze nie widzimy.Dziwna to wada wzroku, ktora pozwala widziec daleko, a nie pozwala zobaczyc pod wlasnym nosem.Pewnie, ze wlasciciele zatrudniaja, a ludzie sie godza.Nie musza przejsc przez pieklo.Nie musza..Przechodza, bo my akceptujemy.Nastoletnie prostytutki, dzieci w reklamie, dzieci w ” idolach” ..I nie protestujemy, bo tacysmy nowoczesni i moralni.Im wiecej pozwalamy na zlo, tym mniej mamy wolnosci i tym wiecej zla wokol nas.

       1. No i masz Krabie dwie uzupelniajace sie redakcje komentarza.W nagrode..Oczywista.

       2. Zgadzam się z Tobą w 100%. My w większości nie akceptujemy otaczającego nas zła, ale się do niego przyzwyczaliśmy dzięki mendialnej propagandzie. Staliśmy się zwykłymi szczurami. Bo i co możemy zrobić ?? Palcem w bucie jedynie pokiwać. Ktoś bardzo szeroko zobrazował temat zbojkotowania wyborów. Miało by to sens , gdyby istniała dolna granica frekwencji, poniżej której wybory są nieważne, ale taka nie istnieje. Kandydat sam na siebie zagłosuje i choćby był jedyną osobą biorącą udział w głosowaniu zyskuje 100% poparcie. Tak jest to zorganizowane. Pozbawiono nas wszelkich praw, przecież nasze prawa to iluzja. Łamanie praw konstytucyjnych jest na porządku dziennym.

       3. Do zla mozna sie przyzwyczaic oczywiscie i w nim uczestniczyc.Trudno uwierzyc, ze ludzie wyksztalceni pelniacy wysokie funkcje spoleczne, nie maja swiadomosci tego, ze swoja robota wyrzadzaja innym krzywde.Nie zyja w zupelnej izolacji od swiata i wiedza, jakie sa skutki ich pracy.Tacy sa przyzwyczajeni do zla.Czesc ludzi nie akceptuje i nie przyzwyczaja sie do zla.Nie chce w nim uczestniczyc, co sie dzieje w roznych miejscach.Coraz nizsza frekwencja podczas wyborow jest efektem tego, ze ludzie nie chca uczestniczyc w czyms, co oceniaja jako zlo.Ciekawe jest to, ze sondazownie jakos nie interesuja sie zupelnie badaniem tzw. opinii publicznej pod katem zebrania pewnych informacji na temat przyczyn absencji na wyborach.Czyzby bali sie tematu?.Czytalam rozne wypowiedzi na temat bojkotu , w tym takze mocno agitacyjne z bardzo kiepska argumentacja aczkolwiek przerazajaca, bo snujaca wizje jakichs krwawych bojow.Dziwi w takich tekstach przeciw bojkotowi, ktory nikomu krzywdy fizycznej nie wyrzadzi, nawolywanie do krwawego przejecia wladzy i ofiar.Bojkot w sposob pokojowy wyraza dezaprobate na dostrzegane przez wyborcow nieprawidlowosci , niezadowolenie z systemu, czy tzw. klasy politycznej.A tu prosze.Sa tacy, ktorym bojkot sie nie podoba, ale pra za wszelka cena do krwawej konfrontacji z wladza, udowadniajac przy tym , ze bojkot nie ma sensu.Bojkot nie zmieni sytuacji w danym systemie, ale swiadczy o tym, ze ludzie nie akceptuja zla.Ta koslawa demokracja nie daje wyborcom mozliwosci demokratycznego i pokojowego odwolania ludzi, z ktorych wyborcy sa niezadowoleni i wlasnie stoi za tym ow nieszczesny prog, ktory pozwala byc waznym wyborom, nawet jesli przy urnach bedzie jedna osoba.Jaki wniosek?.System wyborczy.Moze warto powalczyc o jego zmiane zwlaszcza w punkcie dotyczacym mozliwosci uniewaznienia procedur wyborczych, ktore odspawalyby wciaz te same partie i koterie.Chyba byloby demokratycznie i bez potrzeby rzezi krwawych.

       4. No ale o koslawych i umacniajacych system procedurach wyborczych kandydaci na najwyzszy urzad w panstwie nie mowia.A mienia sie antysystemowi..Ale o reformie systemu chocby procedur wyborczych ani mru mru..Za to duzo o bozej opatrznosci, strzelnicach,rozanicach,wypadkach samolotowych..Kiepskie te ichnie programy jak na antysystemowe ..bo system pomijaja.

 13. Zmanipulowani czyli okłamywani „wyborcy” poprzez hipnozę mendialną czyli specjalistów od marketingu nie dość. ze „kupią” wszystko mentalnie dla „swojego dobra”, to jeszcze kłamcom na uslugach pejsatej „polityki” korporacyjnej zapłacą regularnie poprzez bezprawny „abonament RTV !!!

  Wygląda to podobnie do tego, że jakby jakiś bandyta włamal się do czyjegoś domu, rozkradł by i zniszczył wszystko łacznie z jego warsztatem pracy, zgwałcił i zabił żonę, pozabijał zwierzęta, dzieci i młodzież , a panu domu wystawił by jeszcze z uśmieszkiem rachunek za swoje „usługi” , który nie zapłacony spowodował by „prawne” wyrzucenie „zadlużonego” właściciela na bruk !

  Jak widać, to nawet żaden żydowski kryminał z przepisowym happy end, złapaniem i ukaraniem sprawcy nie może się kończyć takim absurdem, bo to by psuło oglądalność tych filmowych bajek z bredniami dla dorosłych i zachwiało wiarę w oficjalne
  ” prawo i sprawiedliwość” podpartą z przysięgą mówienia prawdy na „biblię”.

  W naszej realnej rzeczywistości niewyobrażalnie potworne horrory z tragicznymi końcami „wiernych” słuchaczy i telewidzów odbywają sie masowo na naszych oczach, które nie chcą tego widzieć dopóki sami jeszcze jako tako kręcimy się w tym wyścigu szczurów.

  Trwa rabunek, bezprawne wywłaszczanie i niszczenie wszelkiego dobytku ,miejsc pracy i środowiska . Ludzie uciekają za parę nędznych groszy do innych krajów, żeby nie umrzeć z głodu i dopomóc rodzinom w Polsce gapiących sie w telawizory oraz wrzucających klechom na tacę w oczekiwaniu na „cud” , „wsparcie duchowe” i pogrzeby tych, co się dali „leczyć” koszernym rzeźnikom i trucicielom żydowskiej antymedycyny.

  Wielu już ludzi doprowadzonych do czarnej rozpaczy przez szantażujące listy, „prawne papierki” z bohomazami żydowskich poborców podatkowych popełnilo samobójstwo , bo nie powinni byli wiedzieć, że cała ta „polityka”, „religia”, „prawo”, „medycyna” na czele z propaganda, to ZYDOWSKI GESZEFT DEPARTAMENTU PRACY PRZYMUSOWEJ kontrowany przez syjonistow z Waszyngtonu !!!

  Niepodważalny dowód rejestracyjny siedziby głównej telawizji żydowskiej na Polske !!!

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname TELEWIZJA POLSKA S A
  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil TVP
  L D-U-N-S® Nummer 422193761
  L Geschäftssitz Ul. Jana Pawla Woronicza 17 !!!!!!
  L Postleitzahl 00-999
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225478021
  W Fax Nummer 225478000
  W Name Hauptverantwortlicher Braun Juliusz Jan – ” szef polityki kłamstw, manipulacji i masowej hipnozy ”
  W Tätigkeit (SIC) 4833 klucz zakresu przemyslowej działalności z waszyngtońską rejestracją poniżej

  Weitere Optionen:
  Möchten Sie zurück zur UPIK® Suche?
  Bitte auf UPIK® Suche klicken.

  Sie möchten kostenlos Ihre Stammdaten ändern?
  Sie müssen sich zuvor identifizieren.
  Dann bitte hier klicken:

  Sie finden keine entsprechende D-U-N-S® Nummer im aktuellen UPIK® Bestand oder möchten kostenlos eine neue D-U-N-S® Nummer beantragen?
  Bitte auf Neu anlegen klicken.

  Mein UPIK® – Login
  Benutzername: Passwort:
  Passwort vergessen?
  [Meine Vorteile] Meine Vorteile

  [Jetzt Registrieren] Jetzt registrieren

  Mehr zum Thema

  Welche Datenbasis liegt der Trefferliste zugrunde?

  Welche Datenbasis liegt dem UPIK®-Datensatz im Suchergebnis zugrunde?

  Was ist die D&B Worldbase?

  Gibt es eine weitere Beschreibung zu den angezeigten UPIK® Daten?

  Weitere UPIK® Hintergrundinformationen
  UPIK® Basics
  D&B Upik
  UPIK®-Suche
  D-U-N-S® Nummer anfordern
  eUpdate
  Mein UPIK®
  UPIK®-Basics
  Erfahren Sie mehr über Bisnode

  UPIK® ist ein Produkt von Bisnode Deutschland. Bisnode ist einer der führenden europäischen Anbieter für digitale Wirtschaftsinformationen. Erfahren Sie mehr über unser Unternehmen und unsere Angebote unter http://www.bisnode.de
  Erfahren Sie mehr über Bisnode
  Besuchen Sie Bisnode.de
  English | Datenschutz | Nutzungsbedingungen | Impressum | Sitemap
  UPIK® – Unique Partner Identification Key
  Bisnode D&B Deutschland Logo
  Home | News | Bisnode D&B Deutschland | D&B International | VDA | VCI | Kontakt | Login

  Department of Labor – DEAPARTAMENT PRACY !
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division E: Transportation, Communications, Electric, Gas, And Sanitary Services
  Major Group 48: Communications

  Industry Group 483: Radio And Television Broadcasting Stations
  4833 Television Broadcasting Stations Kod SIC podany w powyższym „kluczu” rejestracyjnym !!!

  Establishments primarily engaged in broadcasting visual programs by television to the public, except cable and other pay television services. Included in this industry are commercial, religious, educational, and other television stations. Also included here are establishments primarily engaged in television broadcasting and which produce taped television program materials. Separate establishments primarily engaged in producing taped television program materials are classified in Services, Industry 7812. Establishments primarily engaged in furnishing cable and other pay television services are classified in Industry 4841.

  Television broadcasting stations – telawizyjny rozrzutnik gnoju mentalnego !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  WYLACZ TELAWIZJE CZY RADIO I WŁACZ MYSLENIE !!!

  Oczywiście kopia z tych dowodów rejestracyjnych przesyłana masowo do żydowskich „firm” telekomunikacji i windykacyjnych, które kryminalnie z pogróżkami wyjudzają również haracze za propagandowe pranie mózgów to najskuteczniejsza samoobrona przeciwko grabieży tej całej mafijnie zorganizowanej bandy pasożydów, morderców i złodziei trikowych bazujących wyłącznie na znikomej świadomości i strachu ludzi otumanionych żydowską propagandą żydowskich aktorów teatru sceny „polityków” I klechów czyli zawodowych złodziei, kłamców, morderców i szabrowników.

  Przemawiam tym samym ludziom do „kieszeni” skoro jest ich jeszcze tylu „głuchych”, „ślepych” i co najgorsze OBOJETNYCH na ogrom cierpienia wokół !!!

    1. Tak to jest.Jesli wladza ma wyborcow , to dlaczego ma tej wladzy sie pozbyc.Potencjalni wyborcy pod obrazkiem debatuja wylacznie o ” przedmiocie przeszczepu” , wiec nic dziwnego, ze wladza utwierdza sie w przekonaniu, ze nie ma potrzeby sie jej pozbywac.Chocholi taniec antysystemowych, chcacych zwalczyc system, zachowujac go.Ciekawa antysystemowosc.., z ktora jest identycznie jak z opozycyjnoscia.Jak mozna byc opozycja i jako opozycja popierac, glosujac tak jak przeciwnik.Maslo maslane.., czyli systemowy antysystemowy , liberalny katolik czy konserwatywny socjalista itd.

   1. moznaby to zrobić głosując na kogoś z poza układu bez powiązań, ja stawiałbym na kUkuza choć mmiał wpadkę z majdanem… kartofel tez… i zobaczcie jak teraz siedzi cicho i o ukrainie nie pisnie ani słowem..Po czasie zrozumiał iz wlazł wpsie gówno…

    1. Co gosc jest sam w stanie cos zrobic , majac parlament i partie z ukladu?.Poza tym co on zdziala w panstwie, ktore realizuje ekonomiczna doktryne liberalnego kapitalizmu finansowego?.Podpowiem Ci.Absolutnie nic, poniewaz bedzie obowiazany jako glowa panstwa, realizowac rezim ekonomiczny tegoz panstwa.Tak to jest i wszedzie zapisane.Nie ma co sobie robic zludzen.Trza se zajrzec tu i owdzie i poczytac definicje rozne.Przede wszystkim, z czym sie je i na czym polega ow ” liberalny kapitalizm finansowy”.Mozna se znalezc regulki w wikipedii i popatrzec, jak one sie maja do rzeczywistosci ekonomicznej Polski.

  1. http://www.mysl-polska.pl/431
   …Już na wstępie prezydent RP stwierdził, że nie chodzi mu o przeszłość, ale przyszłość w stosunkach z Ukrainą. Zadziwiające jest, że politycy polscy nie potrafią się zdobyć na taką wielkoduszność i wzniesienie się ponad przeszłość w stosunkach z Rosją. O ile w stosunkach z Rosją przeszłość ciągle rozdrapują i posypują solą, to w stosunkach z Ukrainą stanowi ona zbędny balast. Dlatego od prezydenta Komorowskiego nie można było się spodziewać, że w Werchownej Radzie upomni się o uznanie przez Ukrainę ludobójstwa wołyńsko-małopolskiego właśnie za ludobójstwo. …

   1. Jaka przyszlosc moze czekac Ukraincow?.Zwrot mienia i odszkodowania za straty poniesione przez czesc ukraincow w czasie drugiej wojny.Rosja tez sie znajdzie w gronie platnikow.Zbrodniczy komunizm okupowal Ukraine.Bedzie niezla zabawa.Chuchaja i dmuchaja na ” ukrainskich nacjonalistow ” nie bez powodu.Niepodlegla i wolna Ukraina zaplaci odszkodowania przedsiebiorstwu holokaust.Jest to mozliwe po wejsciu do unii i zaakceptowaniu przez nia unijnych praw.

  2. Po co maja laczyc?.Jezeli juz ,to Polacy zaplaca niemcom odszkodowania za pozostawione mienie po wojnie, a ukraincom za akcje Wisla.Wedle prawa do ” wlasnosci”..Tak tak WLASNOSCI.Wszyscy kandydaci na prezia mowia o prawie do wlasnosci.Ogorkowa kandydatka tez okresla sie jako WOLNOSCIOWIEC.Konca tym roszczeniom nie bedzie.Moze rachunki powinno sie wystawic nie narodom, a sprawcom?.

   1. Jakoś mało łaskawe to prawo do własności było, kiedy urzędnik państwowy zarąbał traktor rolnikowi za długi sąsiada !! Przecież to była jego własność !!

    1. Tak to jest niestety.Prawo pozwolilo,a urzednik skorzystal, bo kanalia.Krotko mowiac, system.Pan urzednik moze nakrasc i zapisac kradzione na zone zgodnie z prawem.Patrz , jak sie owsiak z rodzinka ustawil.Zgodnie z prawem czesciowo dorobil sie duzej kasy.Nie kradl cwaniaczek.Ludzie naiwni sami mu daja.On tylko skorzystal , z tego, co mu ofiarowal system.

     1. Prawo jest tworzone pod konkretnych lobbystów i tyle. Zostawianych jest jeszcze ileś tam furtek dla wtajemniczonych i oni skrzętnie z nich korzystają.

      1. Caly system prawny jest stworzony dla okreslonej doktryny panstwa w tym ekonomicznej i dlatego obecne panstwo reprezentuje interesy klasy posiadajacej kapital, ktora nazywa sie lobbystami takze.System prawny nie jest tajemnica.To nie wszyscy ludzie z niego nie korzystaja, ale nieliczni cwaniacy powiazani z roznymi grupami, bo oni czytaja i znaja system prawny.Taka wielka furka dla posiadaczy kapitalu jest liberalizm, ktory pozwala na nie placenie podatkow, na delokalizacje przedsiebiorstw, handel akcjami i spekulacje nimi,spekulacje przez banki wartosciami walut.Ta furtka jest dana oligarchiom kapitalowym w tym finansowym w prawie.To , co robia jest zgodne z prawem.Rzeczywiscie szukaja furtek, ktore prawo im zostawia. Domaganie sie wiekszej wolnosci w sferze gospodarki, to nic innego jak danie wiekszych praw wlasnie roznym grupom interesu, czyli lobbystom, czyli roznym kapitalom.

     2. Jaki system, jakie prawo pozwoliło? On działał niezgodnie z prawem. Jeżeli działał zgodnie z prawem to dlaczego odsunieto go ze stanowiska a rolnika uznano za ofiare?

      1. Ty czytaj nie po lebkach.Uwaga o prawie dotyczyla chytrych przepisow, ktore mozna dowolnie interpretowac i zgodnie z prawem skubac i okradac naiwnych.Nie doczytalas i starasz sie manipulowac, na co nabieraja sie , ci co daja gwiazdki i tez czytaja wybiorczo i popisuja sie glupota.Komornik naruszyl prawo i jest, o tym mowa w wypowiedzi wyzej.Kanalia dotyczy wlasnie tego, ze prawo naruszyl.My z Krabem poddalysmy pod refleksje ogol przepisow , ktore sa zrodlem ubozenia ludzi i niesprawiedliwosci, a tym zrodlem sa przepisy obecnego systemu panstwowego.Piszesz od sasa do lasa i wydaje Ci sie , ze masz przed soba glupich.Nie po raz pierwszy zreszta czynisz uwagi bez sensu.Twoj problem.Chcesz , to sobie pisz od sasa do lasa.

      1. Wiadomo, ze przekroczyl i skorzystal z niewiedzy rolnika.Prawo tak sie konstruuje, ze mozna oszukiwac zgodnie z prawem i o tym jest mowa.Pewnie czytasz o aferach w politycznych sferach jak to zony, pociotki, szwagry dorabiaja sie , kombinujac z byznesmenami.Taka Afera Amber Gold..Zgodnie ze zlym prawem oskubano ludzi.Nastepna afera zlego prawa i jej ofiary to tzw. frankowicze.W momencie kiedy brali kredyty,nie wiedzieli, ze bank zmieni wartosc waluty i wpedzili ludzi w dlugi, oczywiscie w majestacie prawa.Mowa jest takze o oszukanczym prawie, z ktorego korzystaja cwaniacy kosztem uczciwych ludzi.Afera w kasach SKOK.Co bylo do przewidzenia.W dodatku ta nazwa.Skok i zrobil ktos skok.

 14. Nie 15.05.2015 a 12.05.2015

  w zapisie miesiac:dzien:rok to bedzie :

  05 12 2015

  liczba borysa „512” w symetrii

  Mizia

  12 . 05 . 2015 czyli 5.12.2015

 15. dla mnie komor to kurwa i zlodziej ale przeciez on sam bez zaplecza nie wygrywa wyborow i mamy do czynienia z normalna mafia

 16. dlaczego w smolensku zamachu dokonali zydzi z prostej przyczyny dla zyda chrzescijanin polak jest zwierzeciem wiec zabicie go to nie przestepstwo jesli szukamy winnych miejmy to na uwadze

 17. Odnośnie filmików wyborczych ! – Bydlaki bez mózgu ! Zarówno starzy jak i młodzi !! Ta rządząca swołocz nie musi się specjalnie wysilać fałszując wybory dzięki takiemu „świadomemu społeczeństwu” bezmózgich debili bez trudu osiągają to co chcą !!! TRAGEDIA !!!

 18. Zdobywasz rozgłos:
  http://3obieg.pl/political-fiction-czy-moze-realny-scenariusz
  „Oto podany na pewnym portalu scenariusz przyszłych wydarzeń:
  15.maja 2015 r. STAN WYJĄTKOWY W POLSCE –WYSTĄPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

  KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWE , STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .
  PRZYGOTOWANIA IDĄ PEŁNĄ PARĄ – ONI NIE MOGĄ ODDAĆ WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!
  BO PÓJDĄ SIEDZIEĆ………..”

  1. Bardzo możliwe, że to nie będą ćwiczenia z WF ale inna gimnastyka.
   Będzie tak:
   – Prawa noga do góry. Dobrze. A teraz, lewa noga do góry.
   – Chrzanię! Co? Na ch..ju będę stał?

   I społeczeństwo się ruszy.

   1. Albo po cichutku „…ruska łódź podwodna podpłynie i …. zakotwiczy w sraczu”.
    No i będzie sierżant Von Nogay miał problem.

   1. Ja kiedyś wierzyłem w teorie spiskowe, że sondaże fałszują, że wybory fałszują i tak dalej. Ale od pewnego czasu dochodzę do wniosku, że jednak ludzie to bydło a te wszystkie rządy to są rzeczywiści reprezentanci stada debili, których świadomość polityczna i jakakolwiek świadomość ogólna stoi na poziomie troglodyty jaskiniowego i bezmózgiego oszołoma. Takie filmiki dosadnie to pokazują. A teraz wyobraźcie sobie, iż na oko 90 % społeczeństwa to imbecyle jak z tych fimików. Dziwicie się że jest takie gówno w polsce, skoro złodzieje mają legitymizację od narodu kretynów ?

    1. NIe trzeba sie posuwac do falszow.Starczy odpowiedni system wyborczy i bardzo dobra medialna propaganda systemu.

    2. A ja właśnie miałem zdarzenie odwrotne, parę starszych osób zaczęło dyskusje w autobusie i dokładnie to to tu piszemy i czytamy, a co drugie słowo …. i słusznie

     1. Ja z ciekawosci zapytam oraz grzecznie.Co zmieni sie w zyciu spoleczenstwa, gdy powiedzmy wybory prezydenckie wygra kandydat braun albo duda?.Dziekuje za odpowiedz ewentualna.

       1. Nie trudno powiedziec.Bedzie to samo.Kapitaly beda realizowaly ,to co realizuja.Nowy prezydent bedzie stal na strazy realizacji doktryny panstwa o gospodarce liberalno-kapitalistyczno-finansowej.

   2. Jednym słowem debilny naród, stado baranów będą mieli jak chcą obudzą się goli i weseli:))))

    Szkoda słów na durniów…

   3. Młodych niewiele interesuje co się dzieje, ale najbardziej dziwię się skretyniałym starym. Oni nie obawiają się konsekwencji w pracy, a opowiadają takie dyrdymały!! Czyżby demencja??

      1. Oj nie badz taka skromna Krabie.Nie koniecznie trza miec papiery bakalarza, zeby niektorych oswiecic.Pelno w naszej rzczywistosci bakalarzy oswieconych, ktorzy miast oswiecac zaciemniaja.Zli to bakalarze i z wielkimi tytulami.Nie jestem taka zla, na jaka wygladam.Co do konkursu.Pewnie tak.No coz wrodzone zdolnosci sie ma i cus tam w lepetynie poukladane dzieki innym bakalarzom,ciekawosci,ciaglym poszukiwaniom i wiecznej nie satysfakcji.

   4. Czy to możliwe, nawet statystycznie, że tylu w społeczeństwie mamy idiotów ?
    Może zbieżność taka, może ci starsi mają już zwapniałe wyprane mózgi, choć powinni być przykładem i stanowić doświadczenie, rozum. A jest odwrotnie. Zostawmy starszych, zmęczonych życiem i reagujących lękiem na kolejne zmiany.
    Młodzi i średni wiekiem jednak nie lepsi. Wypowiedzi równie durne ,a może i głupsze. Nikt nie podał z tych pytanych choćby jednego sensownego argumentu. Czy był za tym, czy za tamtym.
    A może, jest w tym nadzieja, choć i znaczyłoby to, że ludzie znów dali się zapędzić do klatki strachu, a może z niej jeszcze nie wyszli. Odpowiadają tak, bo nie chcą mieć kłopotów w pracy, szkole, z sąsiadami co zobaczą ?
    Nie wiem. Nie mam jednak nic sensownego i pewnego na ich obronę.

    1. Co Ty.To, ze ludzie wierza w rozne rzeczy to prawda.To, ze wierza w dobra propagande , to tez prawda.Ale najgorsze jest to, ze autorzy propagandy nie wierza, w to co mowia, a jednajk mowia i nie ze strachu,ale dla kariery i pieniedzy.Takie sondaze robia specjalisci od propagandy , ktorzy dobieraja ludzi do tych wywiadow i mowia im, co maja do mikrofonu odpowiedziec.Gdzies Ty sie uchowal, ze nie znasz prostych mechanizmow?.25 lat wolnosci to za malo, zeby zobaczyc jak dziala system sondazow?.Najtragiczniejsi sa ci od propagandy, ktorzy mowia, ze zmiana kolka w walacym sie plocie spowoduje , ze nagle stanie sie on piekny i nowiutki i , ze bedzie sluzyl wszystkim.Ze zmiana kolka w plocie jest tak samo, jak ze zmiana czlowieka na stolku w barbarzynskim systemie.

  1. Patrzę i nie dowierzam, ale jednocześnie zaczynam rozumieć, dlaczego wielu ludzi wybiera tych, którzy otwarcie plują im w mordy. Jednak to zrozumienie nie napawa mnie optymizmem.

 19. zostawiam taki wpis

  ” w dniach 14 kwietnia 2015 r – 7 maj 2015 r. dojdzie do wydarzenia z udziałem obywateli Rosji i Polski zamach ? prowokacja? .. kilka ofiar śmiertelnych .
  Będzie to 1 krok do wojny , jeśli nie będzie tego incydentu wojny nie będzie , prawdopodobne miejsce terytorium Rosji lub Polski .”

  TEJ INFORMACJI NIE PRZEOCZYCIE BEDZIE GŁOŚNO W MEDIACH .
  i oczywiście będzie to jeden z pretekstów do wprowadzenia w Polsce stanu wyjątkowego a nieco później wojennego

  na 99% dowody będą wskazywały na to że stoi za tym Polska , czy to będzie prawda ?

  1. WAŻNE !!!! GDYBY NAGLE ZACZEŁO SIĘ COŚ DZIAĆ W W/W TERMINIE – JAKIEŚ POCHODY, PROTESTY, WIECE , ZEBRANIA ULICZNE O CHARAKTERZE NAGŁYM , SPONTANICZNYM

   NIE IDŹCIE TAM , OMIJAJCIE Z DALEKA – PO 1 BĘDZIE TO PROWOKACJA PO 2 JEŚLI TŁUM SIĘ ROZBUJA – ONI BEDĄ DO WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU STRZELAĆ Z OSTREJ BOJOWEJ AMUNICJI

   OMIJAJCIE W W/W OKRESIE IMPREZY MASOWE W WIELKICH MIASTACH – BO TYLKO W NICH SĄ PRZYGOTOWANIA DO ZGOTOWANIA POLAKOM KRWAWEJ ŁAŹNI !!!

   ALE MYŚLĘ ŻE NIE POWINNI ZACZĄĆ WCZEŚNIEJ NIŻ 1 MAJA 2015 !!

   ALE STRZEŻONEGO ……………….. ITD …

   1. JEDNO Z OSTATNICH ZARZĄDZEŃ – POLICJANCI I OFICEROWIE W.P MAJĄ OBOWIĄZEK POSIADANIA BRONI SŁUŻBOWEJ NAWET POZA SŁUŻBĄ W DOMACH I NOSIĆ PRZY SOBIE

    POPYTAJCIE ZNAJOMYCH MUNDUROWYCH – CZY TO PRAWDA

    PRAWDA PO CO IM CAŁODOBOWY DOSTĘP DO BRONI SŁUŻBOWEJ OSTREJ ???

    1. Urząd Woj. Wrocław i Urząd Marszałkowski – w maju 2015 wstrzymana możliwość wzięcia urlopu w dniach od 1.05.15 do 1.06.15

      1. Nic się nie zmieniło w tym kraju od upadku komuny. A ludzie myślą, że wolność mają. Przecież pan „jestem za a nawet przeciw” dostał nobla, tak jak murzyn bambo za bombardowanie przedszkoli i szpitali. Rządy morderców, rzezimieszków, rezunów. Rzygać się chce.

    2. Pytałem, to prawda. Sąsiada synuś jest świeżutkim policjantem.
     Prawdopodobnie chodzi o to, aby móc w każdej chwili i miejscu strzelić sobie w łeb.

   2. Bardzo dobrze, niech strzelają. W końcu się ludzie obudzą, że żyją w państwie totalitarnym na poziomie korei północnej.

   3. Mizia a myslałem ze o to właśnie chodzi… aby wyp…. całe te towarzystwo wzajemnej adoracji….
    chcesz to zrobic pokojowo? jak? sko oni władzy nie oddadzą po dobroci… jak chcesz tych skurwysynow rozliczyć pokojowo?

    1. nie jestem za rozlewem krwi ale chamowi bez honoru trza poprostu przypierdolic aby coś zrozumial z tego co się mowi…

    2. Mizia nie mówi że pokojowo, ale w inny nieco sposób. Wiesz trzeba być lisem nie lwem i takie tam. A juz najpewniej nie baranem chodzacym na rzadowe ustawki. ;D

 20. 28 lutego Bronisław zawitał do miasteczka Siemiatycze, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Tego dnia miał podobno spotkać się z mieszkańcami. Tak się składa że mam tam znajomego policjanta który nie był zbytnio zadowolony z tej wizyty. Jego nie zadowolenie brało się zapewne z tego że komendant nakazał wszystkim policjantom którzy byli po godzinach roboczych zjawić się na spotkanie z Prezydentem. Oczywiście po cywilnemu. Moim zdaniem miało to cel iście propagandowy, co innego gdy tłumy witają Prezydenta. Do czego to doszło, wcześniej dowozili dzieci ze szkoły bez zgody rodziców, teraz zmuszają policjantów. Co będzie dalej? Wywiozą na łóżkach chorych ze szpitali aby pokazać jaką moc przyciągania ludzi ma nasz Prezydent. Chociaż można z tego też wnioskować że ludzie mają już go dosyć i nie chcą go wcale widzieć. Podobne odczucia mają moi znajomi i rodzina co do niego. Jeśli wygra te wybory to będzie to wielkim zdziwieniem dla mnie.

  1. A idioci śmieją sie z Putina że uprawia propagandę. Tymczasem widać gołym okiem, że Komor bije go na łeb w propagandzie i to w jaki groteskowy sposób. Jeśli Putin stosuje propagande, to przynajmniej robi to profesjonalnie a nie jak jakiś idiota pokroju naszego prezia.

   1. Przede wszystkim powaznie.A w Polsce robi sie kabaret i w ten sposob lekcewazy narod, traktujac go jak bande przyglupow.Takie traktowanie to tez socjotechnika.

  2. Ludzie mają go niby dosyć, a i tak głosują potem na niego, a w sondażach lideruje. Wytłumacz mi to racjonalnie, bo w moim odczuciu coś tu mocno nie gra

 21. TO CO ZROBILI Z TYM KRAJEM PRZEZ 25 LAT – ORAZ ZWYKŁA BANDYTERKA – NIE POZWOLI IM ODDAĆ WŁADZY

  TO = DOBROWOLNE ODDANIE WSZYSTKIEGO CZEGO SIĘ „DOROBILI” DZIECI I WNUKI – I ZGŁOSZENIE SIĘ DO PIERDLI DOBROWOLNIE

  KTO Z NICH NA TO PÓJDZIE ?? NIKT ..

  SĄ GOTOWI MORDOWAĆ ZA DOSTĘP DO KORYTA I BRAK MOŻLIWOŚCI ICH ROZLICZENIA ZA CO KOLWIEK

  TYLKO WŁADZA GWARANTUJE IM WOLNOŚĆ , DOSTATEK – NIC WIĘCEJ

  WIĘC WYBORY MUSZĄ WYGRAĆ CHOĆBY PO TRUPACH POLAKÓW !!

    1. Nie wszyscy urzędnicy mają wypasione diety. Większość ich nie ma, to jest zarezerwowane tylko dla wiernej góry. Dół zdycha za kwoty bliskie najniższym. To też są ludzie. Nie zapominajmy o tym.

     1. Wlasnie byla mowa o tych z gornych polek.Jasne, ze masz racje.Nikt nie zapomina.Ale za te skromniutkie pieniazki pusza sie i petenta traktuja jak smiecia , bo oni siedza za biurkiem.Zwlaszcza malpy w biurach pracy.Te to dopiero moglyby w gestapo pracowac.Poza tym taki urzedas za byle jaki, ktory zarabia ,sprzedalby Cie za zlotowke.Jak juz taka wiedzma siedzi za biurkiem, to jej sie wydaje, ze jest panem Twojego zycia i smierci.Nie dosc, ze toto czesto gesto ciemne jak tabaka w rogu, to w dodatku chamskie wobec petenta.Zwlaszcza zagubionego, nie znajacego przepisow,starszych.Ale jak taka biurwe potraktujesz z gory, to siedzi cichutko jak myszka pod miotla.W niektorych przypadkach i tak za duzo zarabiaja za obrazanie i znecanie sie nad petentami.Oni ode mnie nawet miski ryzu by nie dostali za sadyzm wobec uczciwych ludzi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!