NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

POLSKA – DWIE ZDENERWOWANE OSOBY + 10 000 ZŁ SA W STANIE ZMIENIĆ BIEG HISTORII -ile czasu musi minąć żeby pojęły to masy ? -. MAŁO !!!..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ZŁA INFORMACJA DLA PRZESTĘPCÓW W GARNIAKACH HUGO BOSS UWAŻAJĄCYCH SIĘ ZA ELITY

CZASY BRUNONÓW K . MINEŁY JEST XXI WIEK A ZATEM CO NA to BIURO OCHRONY RZĄDU ??

A TAK Z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI TO JESTEM CIEKAW CZY B.O.R JEST PRZYGOTOWANY NA ODPARCIE TAKIEGO PRZECIWNIKA I CZY POTRAFIŁ BY OCHRONIĆ TYCH ZDRAJCÓW POLSKI……

PS. OPRUCZ WYWALENIA Z LUFY SERI 30 SZTUK AMUNICJI
 POTRAFI ZWINNIE BYĆ WYKORZYSTANY JAKO KAMIKADZE NIOSĄCY NAWET 6 KILO TROTYLU LUB CZEGOKOLWIEK INNEGO

CHOCIAŻ KILOGRAM TNT BYŁ BY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZAJĄCY ..

DLA ZAINTERESOWANYCH TAKI DRON BYŁ UŻYTY W CELU FILMOWANIA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLAKÓW CHCĄCYCH SPOKOJNIE ŚWIĘTOWAĆ

CZYTAJCIE TO BARDZO CIEKAWY TEMAT -i komenty tam też polecaM !!!

http://miziaforum.com/2013/12/31/uchyle-11-11-2013-drony-w-slozbie-narodu-funkcjonariusze-iii-r-p-wsciekli/

🙂 1 CZŁOWIEK I 1000 EURO WYSTARCZY
🙂

A NIE SKOT WYPEŁNIONY TROTYLEM – I BRUNON WROBIONY PO CHAMSKU I BEZ POLOTU ……………….

P.S

JA OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE BOR W OBLICZU TECHNOLOGII XXI WIEKU JEST W CZARNEJ DUPIE

WYSTARCZY ?????

a troszkę się na tym znam 😉

NAJZABAWNIEJSZE JEST TO ŻE BOROWCY TYM IMBECYLOM WMAWIAJĄ 100 % BEZPIECZEŃSTWA 🙂

POWIADAM KAŻDY BEZ WYJĄTKU NIE JEST BEZPIECZNY TO TYLKO KWESTIA CHCIEJSTWA …………:-)

============

MAM NADZIEJE TYLKO ŻE PARANOICZNY RZĄD OBAWIAJĄCY SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA POPEŁNIONE ZBRODNIE GOSPODARCZE 

NA POLSCE I NARODZIE 

NIE ZAKAŻE POSIADANIA DZIECIĘCYCH ZABAWEK TYPU DRON 

ALE KTO WIE DO CZEGO SĄ ZDOLNE SS ZAŚLEPIONE SWĄ WIELKOŚCIĄ 

HITLER W KOŃCÓWCE ŻYWOTA TEŻ WYDAWAŁ KURIOZALNE POLECENIA ZUPEŁNIE ODKLEJONE OD REALA ZA ŚCIANĄ BUNKRA 

20 thoughts on “POLSKA – DWIE ZDENERWOWANE OSOBY + 10 000 ZŁ SA W STANIE ZMIENIĆ BIEG HISTORII -ile czasu musi minąć żeby pojęły to masy ? -. MAŁO !!!..

  1. POLICJA I WOJSKO WSADZI CI KIJA W DUPALA NIE BĄDŹ NAIWNY.ZA TO ŻE MA PRACĘ WYDA SWOJĄ RODZINĘ BEZ MRUGNIĘCIA!!! NIE ZNASZ JESZCZE LUDZI I NIE WIESZ JAKIMI ŚMIECIAMI POTRAFIĄ BYĆ.WYDA CIEBIE JEDEN Z DRUGIM I BĘDZIE SIĘ ŚMIAŁ DO ROZPUCHU.

  1. W sprawie chodziło o odszkodowanie za straty na akcjach. Spółka giełdowa, dane wskazują, że chodzi o MCI, posiadała 40 proc. akcji firmy komputerowej, która znalazła się na celowniku skarbówki. W wyniku, jak się później okazało, błędnej decyzji akcje straciły na wartości, a spółka upadła. Posiadacz akcji wystąpił przeciwko Skarbowi Państwa – dyrektorowi urzędu kontroli skarbowej o odszkodowanie za utratę ich wartości. I wygrał. Ostatecznie z odsetkami na konto spółki trafiło 46 mln zł.

   1. Tak wlasnie sie skubie spoleczenstwa i ludzi ciezko harujacych.Co ma podatnik do strat tego typu, od ktorego sie sciagnie ciezkie pieniadze za szachrajstwa na gieldzie, gdzie wartosc akcji albo rosnie albo spada.Ten ponosi skutki, kto handluje akcjami.To wina akcjonariusza, ktory popelnil blad, a nie panstwa, a tym bardziej podatnikow, ktorzy zaplaca za spekulacje.Chyba na takim przekrecie sprawe z tzw. panstwem, czyli tak naprawde podatnikami wygral niejaki stonoga, ktory rzekomo mial problemy z fiskusem.Tak cwaniacy robia pieniadze, wykorzystujac prawo.A niektorzy twierdza, ze okradanie uczciwych ludzi, to nie system.Oto przyklad powyzej, jak funkcjonuje ten system i komu daje mozliwosc dorabiania sie pieniedzy.Taki cwaniak zle zainwestowal w akcje, to on ponosi straty i na tym sprawa sie konczy.Ale to jest tez dobry na przyklad jak swiatowe gieldy pustosza i niszcza rozne galezie gospodarki na calym swiecie , infiltrujac wszystkie ekonomie poprzez inwestowanie za pomoca akcji w dobre i wydajne firmy.W ten sposob fortun dorobiaja sie handlujacy akcjami.Moge, majac kase, zainwestowac dzisiaj powiedzmy 1 milion w dobre przedsiebiorstwo , a jutro moge akcje sprzedac za 2 miliony, jesli kurs wzrosnie.W ten sposob nic nie robiac , zarobilam 1 milion.Na tym polega tzw. inwestowanie kapitalu.Jestem tzw. inwstorem, bo moje pieniadze zainwestowalam w przedsiebiorstwo.Te pieniadze nazywa sie akcjami i sa to realne pieniadze, ktore wykorzystuje przedsiebiorstwo na swoj uzytek.Majac akcje , mam tez jako inwestor tzw. dywidendy, czyli odsetki od kapitalu, ktorym obraca firma, w ktora zainwestowalam.Tak dziala tzw. kapitalizm finansowy.W takiej sytuacji zarabiam podwojnie.Po pierwsze mam dywidendy.Po drugie moge korzystnie sprzedac akcje lub niekorzystnie.Jesli sprzedam korzystnie to zarobie, a jesli nie to ja ponosze straty , a nie PANSTWO.No chyba, ze panstwowa spolka zainwestuje jakis kapital w postaci akcji i poniesie straty, to wowczas panstwo ponosi straty.W tym drugim przypadku wlasnie gieldy doprowadzaja swoimi spekulacjami do niszczenia spolek tzw. skarbu panstwa.Taki jest ten system i to on pograza i niszczy gospodarki swiatowe.Poczekaj , jak amerykanie zmusza unie do podpisania umow o wolnym handlu, to panstwa unii beda placic odszkodowania wlasnie finansistom amerykanskim za poniesione straty , bedace wynikiem ich inwestycji w gospodarke jakiegos kraju.To jest dopiero przekret!!!!..Z pejsami..A niektorzy mowia, ze to nie wina systemu.Jak najbardziej, bo system na takie siupy nazywane ekonomia pozwala.

 1. przez takich jak ty, to tracą czas jak dostosować rakietki igiełki, do zwalczania droników zamiast głowiczek. zlewski iskowicz ks niejaki, to trochę kurwy, trochę pejsyka, a poza tym to te banderki co ich picia na front wysyła to rdzene kresowiaki, a ten typ za dupę powieszony na huśtawce zrobił selfie w groźnym pewnie, weź się ogarnij trochę. bo gadasz jak te dwa kalafiory buli i garbusek co fb i twitki nie znaju.

  1. świr 6400 🙂 bzdura !!!!!. monitoruje ten blog często dzia weszło tu 46 osób w 12 h. to pustynia , wiec jak ktoś się zbłąka niech idzie gdzie indziej tu jest martwe forum admin udaje rozmowy inne nicki to fikcja .

   1. jb….. cię pies …pustynia ? to poco matole monitorujesz całodobowo tą pustynie ? 🙂 mieliscie zjebów w MBP , SB, UB , UOP, ABW I SKW -i macie dalej zjebów 🙂

 2. A swoją drogą w 19 i 20 /5 wieku w tak zwanym srodowisku można był o pozwać na pojedyne k byle gnoja z elit i zabić skorwisyna bez potrzeby sadów i prokuratur… za ZDRADĘ NARODU ale pod pozorem rachunków honorowych

    1. Juz tak jest,ale oni tego nie widza i biegaja na marsze 11 listopada, chwalac pod niebiosa tworcow takiej ” obiecanej ziemi”.

  1. włażenie na kolanach w banderowską dupę TRWA

   Szef Instytutu Pamięci Narodowej przyznaje, że trudno mówić o przypadkowej zbieżności wizyty polskiego prezydenta w ukraińskim parlamencie i następującej po niej uchwale, oddającej honory UPA. Ukraiński parlament w dniu, gdy przemawiał tam Bronisław Komorowski, przyjął ustawę, w której uznał za „bojowników o wolność i niezależność Ukrainy” między innymi członków Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii, odpowiedzialnej za mordy na Polakach.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-ipn-o-ukrainskich-honorach-dla-upa-w-trakcie-wizyty-komorowskiego-w-kijowie/49fjsq

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: