NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Pijak i cham Protasiewicz rekomenduje pana Bronisława Komorowskiego , nam jako kandydata na prezydenta

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Panie prezydencie , jaki pan taki kram …:-)

ps. pan sobie lepiej dobieraj klakierów ..

Jest jeden poważny kandydat, nie chcę powiedzieć faworyt, który traktuje te wybory nie jako próbę autoprezentacji, tylko szykuje się do objęcia tego najbardziej szanownego stanowiska w Polsce, jakim jest bycie prezydentem RP

— powiedział Jacek Protasiewicz w programie TVN24 – „Kawa na ławę”. Tym „poważnym kandydatem” – według tego postrachu niemieckich lotnisk – to oczywiście jest Bronisław Komorowski.

Pozostali kandydaci, z całym szacunkiem, to jeszcze nie jest ten moment, aby zaczęli ubiegać się o ten urząd

— dodał Protasiewicz.

31 thoughts on “Pijak i cham Protasiewicz rekomenduje pana Bronisława Komorowskiego , nam jako kandydata na prezydenta

  1. Zdaniem Cugowskiego, co wynika nie z jakichś badań, ale z potocznej obserwacji muzyka jeżdżącego dużo po kraju, polityką w Polsce interesuje się nie więcej niż 6-7 procent ludzi. Jeśli piosenkarz ma rację, byłoby to dość porażające. – Zainteresowania ogromnej większości nie wychodzą poza sprawy bytowe – dodał. Jeśli poziom codziennych potrzeb egzystencji jest nawet na niskim poziomie, ale zaspokaja wymagania ludzi, to nie myślą oni o zmianach. Co więcej, są im niechętni. W jeszcze większym stopniu są im przeciwni ci, których poziom życia jest stosunkowo wysoki – popularni artyści, aktorzy i inne uprzywilejowane materialnie środowiska społeczne.

 1. Szczury !! Tak sfałszują wybory prezydenckie -wyciek z podsłuchu

  Grzegorz Kniaziewicz

  2015-4-5 http://naszeblogi.pl/53814-szczury-tak-sfalszuja-wybory-prezydenckie-wyciek-z-podsluchu

  Dawno się nie odzywałem – ot byłem zagranicą!
  Streszczenie/notatka dokonane na użytek wewnętrzny „naszych” służb specjalnych na podstawie jednej z wypowiedzi z „restauracyjnej” taśmy – to kwintesencja wypowiedzi, wykreślone są wulgaryzmy i zdania nie mające związku ze sprawą.

  /…/ „W dalszym ciągu kluczowym będzie użycie systemu komputerowego. Poprzedni sposób – poprzez kontrolowanie zawieszający się system i bezbronnie niesprawny program – nie wchodzi w rachubę, nie może być powtórnie użyty po zdemaskowaniu i kompromitacji w wyborach samorządowych. Przynajmniej nie na taką skalę, może owszem pracować w tle, w dodatku jest bezpieczny, bo znajduje się w budynku prezydenckim.
  Tym razem uwaga publiki będzie odwrócona w kierunku zapewnienia Polaków o przejściu na liczenie ręczne. W rzeczywistości uderzenie będzie w innym miejscu. Z jednej strony znów wykorzystany będzie bałagan systemu komputerowego ale w zupełnie innym miejscu, kontrolowany bałagan i sterowany totalny chaos będzie dotyczył list wyborczych. Sterowany bałagan w tzw. ŹRÓDLE to jest zasłona dymna na wprowadzenie na wielką skalę multiplikowanych danych tych samych osób (tzw. szczurów) w dziesiątkach różnych Obwodowych Komisji Wyborczych. Nie tylko martwe dusze (to też będzie odwrócenie uwagi) ale przede wszystkim będą wpuszczone na wielką skalę tzw. szczury.

  To nowa metoda, której w ogóle nie przypilnowała opozycja. Nasze szczury będą się posługiwać nowymi dowodami osobistymi, w których zadbaliśmy już o to by nie było adresu zamieszkania, lecz tylko imię, nazwisko i PESEL. W ten sposób ta sama osoba (szczur) będzie mogła oddawać głos w wielu komisjach bez żadnych podejrzeń. W każdej z nich będzie na legalnej liście wyborców, bo ta lista będzie pod zasłoną dymną bałaganu w tzw. ŹRÓDLE już przygotowana i zainfekowana multiplikowanymi powtórzeniami tych samych osób w różnych komisjach w tym samym rejonie (taki na przykład Kraków ma Okręg Wyborczy z ponad 400 Obwodowymi Komisjami).

  Szczur wyciągnie nowy dowód bez adresu zamieszkania, w komisji sprawdzą, że się wszystko zgadza, że jest na liście wyborców, ponieważ dane będą Ok (bo adresu zamieszkania nie ma a „szczur” jest przecież na liście wyborczej) wydadzą mu kartę do głosowania. W ciągu dnia lekko licząc będzie mógł odwiedzić bez zwracania na siebie uwagi około 50 komisji.

  Mamy w tej chwili zwerbowanych ponad 10 000 szczurów, werbunek trwa i mamy już dla nich wydrukowane legalne dowody osobiste nowego typu, poza tym w razie potrzeby przyjadą też tzw. importowane szczury z okręgu z Kaliningradu (trwają uzgodnienia, czy taka pomoc będzie potrzebna na taka skalę – prawdziwe wyniki sondażowe są druzgocące dla B.K. i takie zagranie poważnie musi być wzięte pod uwagę, mają możliwość przekroczenia granicy w każdej chwili na tzw. ruch przygraniczny a nikt nie będzie sprawdzał czy i gdzie dojechali, mają blisko do kilku dużych metropolii i tam się zgubią byle nie gadali w swym języku).

  Bałagan w ŹRÓDLE w połączeniu z nowymi dowodami osobistymi dadzą minimum 500 000 dodatkowych głosów. W połączeniu z innymi tradycyjnymi technikami w niepilnowanych obwodach, głosowaniem korespondencyjnym i ograniczeniem oraz pomniejszeniem liczby obwodów dla emigracji (ale tym się juz zajmują w MSZ) powinno dać mniej więcej do około 1 000 000 – 1 200 000 nielegalnych, ale za to ważnych głosów dodatkowych na kreowanego kandydata.

  To powinno wystarczyć, choć Polacy po ostatnich wyborach są wściekli, ale udaje się na razie odwrócić ich uwagę a i sami kandydaci jakby zapomnieli o doświadczeniach z 2014 roku. Najważniejsze, że zmiany w ordynacji wyborczej, sprawa ŹRÓDŁA oraz kwestia nowych dowodów osobistych nie została ze sobą powiązana. Media czuwają by nadal tak było a opozycja jak zwykle zajmuje się podrzucanymi jej tematami zastępczymi. Jeśli ten system głosowania się utrwali i dojdzie do tego jeszcze system głosowania internetowego, to nie ma takich wyborów, które nie byłyby do wygrania, niezależnie jakby w rzeczywistości od dziesiątków lat głosowali naiwni Polacy.” /…/

  To tyle, jeśli chodzi o streszczenie… nie odpowiem NIKOMU skąd je mam!

  Polakom życzę wesołych świąt a opozycji odwagi, bo tu jak widać bez kolejnego rozwalenia przygotowanego FAŁSZERSTWA wyborczego się nie obejdzie…
  Ale chłopcy z udawanej opozycji zamiast drapać się po wielkanocnych jajach musieliby się obudzić do życia, a oni przecież śpią przy trumnie Ojczyzny, jak ci zakłamani żołnierze przy grobie Chrystusa Pana!!!

  warto poczytać http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl

  1. Nikt nic nie napisze choć to 100 % prawda , boimy się o prace i o to że jak coś wpiszemy to będziemy mieli kłopoty ze strony policji .
   taka jest prawda , niestety przyznaje się , inni nie mają odwagi

   1. Dopiszę coś jeszcze co jest powszechną postawą przynajmniej w środowisku moim , na B.Komorowskiego będą głosowały nawet osoby które w cztery oczy mówią że go nie cierpią , dla czego będą głosowały , bo wierzą w to i sami mówią że „oni” rządzący wiedzą imiennie kto na kogo zagłosował , i mówią wprost że nie chcą stracić pracy potem mieszkania i być marginesem społecznym.

    1. CZYLI CO ZNACZY ŻE N.P W MAŁYCH MIASTACH I MIASTECZKACH – PRACODAWCY Z UKŁADU P.O – DOSTAJĄ RAPORCIK JAK ZAGŁOSOWAŁ ICH PRACOWNIK …. I POTEM KONSEKWENCJE … WON Z ROBOTY ..

     w sumie to możliwe wójt burmistrz prezydent w małych miasteczkach to sitwa powiązana z pracodawcami

     POMYŚLE CZY NIE NAPISAĆ ARTA NA TEN TEMAT …

     P.S W ZASADZIE PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ O TYM …….. ALE TO BY WIELE WYJAŚNIAŁO BARDZO WIELE

     1. To tak nie działa , bo karty są anonimowe ale , małe miasteczko do 10 tys. mieszkańców 3 pracodawców kumple burmistrza ich żony urzędniczki a w wyborach w komisjach to norma , pani żona zna pracowników męża , maż n.p popiera Pis , żona melduje mężowi kto był głosować a kto nie
      jeśli faworyci pracodawcy przegrają na pracowników którzy nie byli na wyborach spada miecz .
      Tak się to odbywa ilość takich miasteczek w Polsce jest przeogromna I STANOWI DECYDUJĄCĄ ILOŚĆ GŁOSÓW !

      1. Jeszcze jedna metoda która funkcjonuje i wiem ze tak jest mój pracodawca wie którzy pracownicy mają kredyty i na jakie raty , i s tych ludzi zrobił donosicieli albo kablujesz albo z roboty lecisz z dnia na dzień , innej pracy niema w promieniu 50 km …
       I kablują .. jedna koleżanka świadczy usługi seksualne na orgietkach gdy szef zaprasza kolegów , wala ja wszyscy , matka 4 dzieci samotna .

       1. PEDOFILSKI KLUB POLICJANCI , URZEDNICY , BIZNESMENI – URZĄDZONY W DOMU DZIECKA

        ELITA MIASTA CZYLI POLICJANCI BIZNESMENI URZĘDNICY BURMISTRZA

        ZORGANIZOWALI SOBIE E DOMU DZIECKA BURDEL

        PANOWIE Z KRĘGÓW TOWARZYSKICH BLISCY ZNAJOMI BURMISTRZA , CZEGO BURMISTRZ NIE KRYJE W ROZMOWIE PO PROSTU NA SPOTKANIACH TOWARZYSKICH USTALILI ŻE MAJĄ SKŁONNOŚCI PEDOFILSKIE

        I DOBRZE BY BYŁO POSIADAĆ DLA SIEBIE BURDEL Z TAKOWYMI USŁUGAMI PEDOFILSKIMI , TRADYCYJNE AGENCJE TOWARZYSKIE OFEROWAŁY USŁUGI DOROSŁYCH KUREW A TAKIE BZYKANKO DLA ŚMIETANKI TOWARZYSKIEJ W TYM MIEŚCIE BYŁO NIE ATRAKCYJNE

        WIĘC POSTANOWIONO ZA NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZGODĄ OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA PLACÓWKĘ „DOM DZIECKA”

        ZORGANIZOWAĆ BURDEL PEDOFILSKI WŁAŚNIE W DOMU DZIECKA BO BLISKO TANIO ………

        A PO ZA TYM „NO CHYBA MY TU RZĄDZIMY WIĘC MOŻEMY WSZYSTKO”

        BURMISTRZ ZAPYTANY O OSOBY Z KLUBU PEDOFILSKIEGO ODPOWIEDZIAŁ DO KAMERY Z UŚMIECHEM CO W LINKU MOŻNA ZAUWARZYĆ I USŁYSZEĆ ŻE ZNA TE OSOBY OSOBIŚCIE I WIE OD DAWNA O TYM

        OBURZENIE WYRAZIŁ W SŁOWACH A CZYM TO SIĘ RÓŻNI OD KORZYSTANIA Z NORMALNEGO BURDELU

        W/W OSOBY KRĘCIŁY FILMY Z ORGIETEK I SPRZEDAWAŁY JA ZA GRANICĘ JEDNA Z OFIAR OPOWIADA ŻE 53 LETNI BIZNESMEN PODCZAS DUPCZENIA SAM KRĘCIŁ SIEBIE TELEFONEM

        OT MAMY SZLACHTĘ PRAWDZIWĄ ………

        CIEKAWE ILE RAZY „KLUCZ” BURMISTRZ KOLEGOM DAWAŁ DO MIEJSCOWEGO PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA ……….

        http://sensacje.wp.tv/i,Lokalni-notable-oskarzeni-o-seks-z-nieletnimi-z-domu-dziecka,mid,1436067,index.html?_ticrsn=5&ticaid=612706#m1436067

        DZIECIOM PŁACONO PO 50 ZŁ OD SESJI 4-5 GODZINNEJ JEDNO OSOBOWEJ

        I DO 250 ZŁ GDY PARTNERÓW DO 1 DZIECKA BYŁO 12- 15 PRZEZ OKRES DO 24 GODZIN

        OCZYWIŚCIE NIKT NIE SIEDZI BO W SPRAWIE PO SAME USZY SIEDZI LOKALNA POLICJA

        WIĘC SAMO ARESZTOWANIA NIE NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ
        https://miziaforum.wordpress.com/2014/03/27/pedofilski-klub-policjanci-urzednicy-biznesmeni-urzadzony-w-domu-dziecka/

       2. Jeśli zażyłości z szefem są tak daleko posunięte, to macie go w garści. On raty kredytów będzie płacił za was, aż wszystko spłaci. Chyba o kwitach na niego nie zapomnieliście, jak sam się podkłada.

    2. Bójcie się bardziej, bo to co jest, to nie są przykłady strachu, tylko chamskiej przebiegłości, że to inna dupa będzie bita a nie Wasza. Tymczasem praktyka pokazuje, że bije się w pierwszej kolejności dupę bojącego (rozgrzewka taka).

     1. Jeśli zaś chodzi o pracę to nie trzeba się bać, że z roboty wyleją tylko raczej o to, jak społeczność przy najbliższej okazji z takim „pracującym” zagra, bo struna napięta za bardzo.

 2. DO kolejnych niesnasek i dyplomatycznych zgrzytów – z powodu wizyty na uroczystościach 9 maja w Moskwie – doszło tym razem w Czechach, gdzie starli się przedstawiciele gospodarzy i Amerykanów. Wszystko z powodu słów krytyki, jakie ambasador USA Andrew Schapiro skierował w kierunku prezydenta Czech.
  Milosz Zeman w reakcji na telewizyjną wypowiedź amerykańskiego dyplomaty oświadczył, że ten nie ma wstępu do jego pałacu. Jego zdaniem, ambasador nie ma bowiem prawa pouczać władz kraju, w którym się znajduje.
  Prezydent – jak czytamy w serwisie dziennik.pl zareagował dosyć ostro:
  Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby czeski ambasador w Waszyngtonie udzielał rad amerykańskiemu prezydentowi i podpowiadał, dokąd ma podróżować. Nie pozwolę na to, aby którykolwiek z ambasadorów ingerował w plany moich zagranicznych podróży
  — powiedział Zeman.
  Więcej na dziennik.pl.

  W POLSCE NIE DO POMYSLENIA

 3. DYKTATURA CHAMÓW ZŁODZIEJ MENELI I OSOBNIKÓW KTÓRYM PARTIA ZAŁATWIA DYPLOMY UKOŃCZENIA SZKÓŁ WYŻSZYCH TRWA ….

  Żona Olbrychskiego przyznała, że cieszy ją zaangażowanie polityczne męża:
  Już taka propozycja padła – być może za parę lat… – Daniel powinien skierować swoje kroki w kierunku Parlamentu Europejskiego. Przy jego stosunku do kultury, polityki i świata, przy jego miłości do ludzi
  — tłumaczyła.
  Choć nie padła nazwa partii, to z dotychczasowego zaangażowania Olbrychskiego można się domyślić, że chodzi o Platformę Obywatelską.
  I dodawała w imieniu męża, że choć „dobrze, że istnieje opozycja”, to nie może pogodzić się z tym, co „wygaduje”:
  Uważamy ich za kretynów. Jesteśmy dumni z Donalda Tuska, choć zawsze może być lepiej, to idziemy w dobrym kierunku
  — opowiadała.
  Polska przeżywa najlepszy okres w dziejach swojej historii – porównywalny do Kazimierza Wielkiego!
  — dodawał sam aktor.

  http://wpolityce.pl/polityka/239855-platforma-wysle-olbrychskiego-do-parlamentu-europejskiego-aktor-mowi-o-ofercie-i-cmoka-w-tvp-polska-przezywa-najlepszy-okres-w-historii-porownywalny-do-kazimierza-wielkiego

 4. A NA SERIO TAKI CHAM I PIJAK POWINIEN JUZ DAWNO ZNIKNAĆ Z TV – ja się pytam czy oni na serio chcą sprowokować że zaczną ich mordować osoby o słabych nerwach ??
  DO TEGO MUSI DOJŚĆ ?
  ŻEBY SIE TO KUREWSKIE BYDŁO OPAMIETAŁO

  1. MAM PYTANIE DO WAS POLACY CZY KTOŚ Z WAS CHCIAŁ BY ABY JAKIS PIJAK ZNANY WSZEM I WOBEC – BYŁ WASZYM PROMOTOREM DO ZAJECIA JAKIEGOKOLWIEK STANOWISKA LUB POSREDNIKIEM W ZNALEZIENIU PRACY ?

   1. KURWA JAKIS MENEL KTÓREGO MUSI DO PIONU W BIAŁY DZIEŃ STAWIAĆ POLICJA – WYPOWIADA MI SIE KTO PREZYDENTEM MA BYC A KTO NIE

    OTÓŻ PANIE PROTASIEWICZ MAM W DUPIE STANOWISKO I RADY PIJAKÓW I MENELI – JASNE ?

    1. TAK JA MAM RACJE BO ZA TEGO MENELA JA MUSZĘ OCZAMI SWIECIC PRZED MILIONAMI NIEMCÓW

     A PROPO CZY TEN PIJAK RACZYŁ WAS WYBORCÓW – PRACODAWCÓW PRZEPROSIĆZA TE CHANIEBNE EKSCESY PIJACKIE …. OCZYWIŚCIE ZE NIE

     BO MA W DUPIE WAS … WAS KTÓRZY ZAŁATWILISCIE MU DOBRZE PŁATNA PRACĘ NA 5 LAT

     JESLI WY MACIE TO W DUPIE TO I JA WAS MAM W DUPIE CHAMY JEBANE

     ALE ZABIERZCIE SOBIE DO KRAJU TEGO MENELA JAK WAM PASUJE BO MI I 7 000 00 POLAKÓW EMIGRANTÓW NIE PASUJE …….

  1. tylko patrzeć jak odezwie się w tej sprawie Mariusz Trynkiewicz – artysta malaż wypromowany przez Jorga Owsiaka który opyla jego knoty na aukcjach wielkiej orkiestry …. 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: