NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

LATA 90 XX w . o tym jak cham jaśnie wielmożnym chciał zostać I CO Z TEGO WYNIKŁO – LATA KSZTAŁTOWANIA SIĘ ELIT III R.P ich gusta i ……..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Witam – dziś napiszę wam art. O ODWIECZNEJ TĘSKNOCIE CHAMA BY STAĆ SIE JAŚNIE PANEM 🙂

LATA 90 UBIEGŁEGO WIEKU TO LATA TWORZENIA SIĘ Z CHAMÓW „ELYT’ I WŁAŚNIE O NICH BĘDZIE MOWA ,O MIANOWANYCH PRZEZ ………. KAPITALISTACH BIZNESMENACH I INTELIGENTACH 🙂

JAK WIEMY KAŻDY CHAM ASPIRUJĄCY DO WSKOCZENIA W SFERY JAŚNIE PAŃSKIE 

ABY PODKREŚLIĆ SWE……….. 🙂 WYPOSAŻA SWOJE MIESZKANIE DOM W – ANTYKI , OBRAZY I INNE RZECZY KTÓRE WIDZIAŁ NA FILMACH ..

I O TYM BĘDZIE NAPISANE JAK NA ZAPOTRZEBOWANIE PRZYSZŁYCH ELIT WYSZEDŁ NA WPROST Z OFERTĄ PEWIEN 🙂 – CZŁOWIEK 

DO DZIŚ CHAMY NAD KOMINKAMI MAJĄ WYWIESZONE TO I OWO 🙂 BĘDĄC PRZEKONANYMI  IŻ TO … COŚ WARTE I STARE 🙂

3 PRZEZABAWNE HISTORIE JAK ASPIRUJĄCY CHAM DO GRONA ELIT – CHCIAŁ ZA BEZCEN OSZUKAĆ SPRZEDAJĄCEGO I CO WYSZŁO Z TEGO 🙂

„ZŁAPAŁ KOZAK TATARZYNA A TATARZYN ZA ŁEB TRZYMA” 

ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA GŁUPICH CHAMACH – bardzo dużo 🙂 

12 thoughts on “LATA 90 XX w . o tym jak cham jaśnie wielmożnym chciał zostać I CO Z TEGO WYNIKŁO – LATA KSZTAŁTOWANIA SIĘ ELIT III R.P ich gusta i ……..

 1. Pewien pies wracał sobie zupełnie przypadkowo – bo przypadkowo go spuścili – w cywilnym futrze (dla niepoznaki) przez zupełnie przypadkowe osiedle w Jeleniej, Jasnej czy Zielonej Górze do budy – a przypadkowo działo się to wieczorem.
  Nagle przypadkowo wszedł na przypadkową klatkę, zupełnie przypadkowego bloku (jak to psy), że aż przypadkowo usłyszał, jak dwóch gości się o coś kłóci na przypadkowym piętrze a ponieważ był uczynnym psem, zapytał w czym może pomóc, bo przypadkowo jest uczynnym psem wytresowanym do pomocy.
  I wszystko byłoby git, żeby nie trafił na gości co to na psiej przypadkowej uczynności się nie wyznają i zupełnie przypadkowo obili mu mordę, że aż się oblizał.
  W pogoń ruszyły inne psy i wytropiły tych gości, co to awanturowali, bo nie byli w krawatach ale oni przypadkiem byli tak napruci, że żadnego psa, co im chciał pomóc a oni mu mordę obili, nie widzieli i nie pamiętają, oprócz jednego, co jeździł koleją ale tego dnia go nie było. Z uwagi na Święta, to mógł być cud ale cóż, przystąpiono już ponoć do czynności i będziemy przypadkowo przez najbliższy tydzień przeżywać to niesamowite wydarzenie, jako działanie demonów na zwierzęta.

 2. Jaki sukces – ubeckie, resortowe, zdradzieckie konotacje i koneksje a słoma z buciorów wystaje… Nie mamy w elitach Reymontów, choćby nawet… 🙂

 3. CHACHACHA 🙂 PO ŚWIĘTACH PO TYM ARTYKULE ŚMIETNIKI ZAPEŁNIĄ SIĘ – „DZIEŁAMI SZTUKI ”

  p.s ale przynajmniej chamy rzucą się do książek …………. co z tego wyniknie zobaczymy po ilości „dzieł sztuki ” w śmietnikach całej polski 🙂

  1. Ho ho ho!!!! Czyżbyś przejął Mizia moje „slajdowisko” z przykładami albo „barokowe”, pozłacane brony z amorkiem i rapier z orłem do krojenia wędlin?

    1. Ja portretów „herbowych” już nie robię ale jeszcze niedawno robiłem tzw. „trumienne”, bo gdzieś prawdziwe w zawierusze historii się zawieruszyły.
     „Elita” coś, jakby mniej wydaje ostatnio na „sztukę” a bardziej na świeże tablety i smartfony, i generalnie na nowe nieruchomości. Ot co.

    2. Technologia tera jest piękna i porażająca. Siadasz sobie w tramwaju lub w Sejmie smyrasz łapą po ekranie – wszyscy się patrzą – co to takiego?- a tu się wszystko animuje i przesuwa, jak w bajce i rapować można buntowniczo na cały regulator.
     Cacy sprawa.

     1. Ja przeciwko szczęściu nic nie mam. Niech ludzie będą szczęśliwi i niech coś robią. Niech robią.
      Oto przy wjeździe do posiadłości stoi murzyn w ukłonie (zaimportowany sprzed jakiejś restauracji), dalej wita nas stary żelazny wóz wypełniony kwiatami (kiedyś opona od traktora robiąca za gazon) potem jest fontanna z aniołem w środku i stary śrutownik lub sieczkarnia wypełniona niezapominajkami. Wolę to, niż kuchnię w środku; urządzoną w stylu laboratorium mikrobiologicznego tak czystą i pustą, jakby wszyscy naukowcy wyjechali i ustało wszelkie życie.
      Okazuje się, że w stołowym jest gemutlich, dużo rokokoko i patriotycznych akcentów. Czego tu chcieć? – to dopiero początek.

 4. obrazy rzeźby monety i wiele innych rzeczy 🙂
  a i wspomnę również o pewnym ………… z Bydgoszczy który sam o sobie mówi marchand , co ma na scianachi ile to warte ALE WRAŻENIE NA PIJACYCH POD „GALERIĄ” UBOLACH ROBI 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: