NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Trybunał Konstytucyjny orzekł od dziś KAPUSIE -SB, WSI,MO,UB,KGB i GRU -NOSZĄCY TOGI OBJĘCI DOŻYWOTNIM IMMUNITETEM .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Trybunał Konstytu- cyjny orzekł, iż kłamstwo

lustracyjne sędziego będzie chronione

immunitetem!

Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wydali wyrok w sprawie obowiązywania immunitetu sędziowskiego w sytuacji dopuszczenia się przez sędziego kłamstwa lustracyjnego. Zdaniem szacownego grona jeśli jakiś sędzia zataił swoją współpracę z komunistycznymi służbami, to będzie chronionym immunitetem! W uzasadnieniu do wyroku napisano, że konsekwencje kłamstwa lustracyjnego „dolegliwie i intensywnie wkraczają w sferę dóbr osobistych”, dlatego dany sędzia który dopuścił się takiego kłamstwa od teraz powinien być chroniony immunitetem.

Aby było śmieszniej wspomniany immunitet będzie mógł być zdjęty jedynie po uzyskaniu zezwolenia wydanego przez właściwy sąd dyscyplinarny (czyli innych sędziów, często kolegów). To oznacza, że sędziowie nadal będą musieli składać oświadczenia lustracyjne, ale jeżeli Instytut Pamięci Narodowej będzie miał podejrzenia, że są one niezgodne z prawdą (dany sędzia złoży oświadczenie, że nie był kapusiem, a w dokumentach bezpieki będą jego akta świadczące o tym, że brał pieniądze za donoszenie), to i tak będzie musiał zwrócić się do właściwego sądu dyscyplinarnego o uchylenie immunitetu dla danego sędziego. A to takie oczywiste wcale nie będzie. 

Jak dla mnie jest to rażąca kpina z państwa prawa. W ten sposób środowisko sędziowskie chroni konfidentów i kapusiów z okresu PRL. Totalnie nie trafia do mnie argument, zgodnie z którym konsekwencje kłamstwa lustracyjnego „dolegliwie i intensywnie wkraczają w sferę dóbr osobistych” danego sędziego, dlatego powinien być chroniony immunitetem. Niby dlaczego ma być chroniony? To wygląda trochę jak realizacja postulatu wyborczego Bronisława „Bula” Komorowskiego – zgoda i bezpieczeństwo. Zgoda i bezpieczeństwo dla współpracowników aparatu represji PRL. By żyło się im lepiej i dostatniej!

23 thoughts on “Trybunał Konstytucyjny orzekł od dziś KAPUSIE -SB, WSI,MO,UB,KGB i GRU -NOSZĄCY TOGI OBJĘCI DOŻYWOTNIM IMMUNITETEM .

 1. http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,130330,17682958,Absurd_z_Wroclawia__firma_zarejestrowala_sie_w_cudzym.html
  Firma produkująca wyroby budowlane i zabawki zgłosiła w KRS siedzibę w mieszkaniu pracownika wyższej uczelni. – Nie mam szans na kontakt z nimi. Gdybym chciał napisać prośbę o wyjaśnienie sprawy, musiałbym napisać na własny adres – mówi lokator. Obawia się, że do drzwi zapukają wierzyciele
  Pytamy o sprawę także w Ministerstwie Sprawiedliwości. „Właściciel mieszkania powinien skierować do właściwego sądu rejestrowego stosowne pismo i opisać tę sytuację – pisze nam w e-mailu rzeczniczka Patrycja Loose.
  – Będzie tu miała miejsce sytuacja paradoksalna, gdyż sąd wezwie spółkę do wyjaśnień na adres siedziby i koło się zamknie – komentuje radca prawny Wiązowska-Grehl.
  W ustawie o KRS czytamy: „Brak jest przepisu szczególnego, który regulowałby wykreślenie pewnych danych z rejestru na podstawie informacji od osoby trzeciej”.
  A Grzegorz i jego żona są dla sądu osobami trzecimi.

  1. Idioci w tych sądach. Jak maja problem z odnalezieniem tej firmy albo osób nią władających to moge pomóc. Za stosowna opłata oczywiście, ale to żaden problem.

 2. A tam , pieprzyć słonia i leona , życze wszystkim spokojnych i pogodnych świąt i smacznego jajka , a reszta ???????? olać to i tyle
  J.M.H

 3. Czym się tu przejmować. Ja ani prawdopodobnie ty niczego im nie obiecywaliśmy a że koledzy po fachu coś im obiecali (bezkarność), to sprawa kolegów.
  Kto by się przejmował durnym immunitetem a na dodatek durną państwowością?
  No kto? Tylko dureń.

  1. Czeka nas hekatomba przekraczająca granicę wyobrażenia.
   Nic nie wskazuje na to, że stanie się inaczej.

   1. Będą mogli w przypadku naruszenia, telefonować i interweniować a nawet powództwo złożyć …- do jabłonki, ,jeśli jeszcze będzie rosła.

 4. W TYM KRAJU ODDYCHANIE BĘDZIE PŁATNE!!!!!

  ONI ROBIĄ WSZYSTKO SPECIALNIE MAJĄ ZŁE INTENCJE A OD LUDZI SŁYSZĘ ZE SĄ NIE UDOLNI.TŁUMACZYSZ DEBILOWI TO SIĘ KŁÓCI JAKBY MIAŁ RACJE.MIESZKAM NA MAZURACH W MIEŚCIE 30tysięcznym I WIDZĘ CO TU SIĘ DZIEJIE JAKIE JEST ZACOFANIE,JAK LUDZIE IGNORUJĄ WSZYSTKO.NIE POGADASZ NORMALNIE Z NIKIM.JAK TO MÓJ KOLEGA MÓWI W PSYCHIATRYKU ZNAJDZIESZ WIĘCEJ LUDZI NORMALNYCH NIŻ TU NIBY TYCH NORMALNYCH NA ULICACH.TO CO TERAZ OBECNIE SIĘ DZIEJIE W POLSCE TO JUŻ PRZESZŁO WSZYSTKIE GRANICE PRZYZWOITOŚCI.W INNYM KRAJU JUŻ DAWNO BY ICH POGONILI ZA TAKIE AKCJE JAKIE SĄ U NAS,TYLKO U NAS NIE WIEM NA CO SIĘ CZEKA? CZY FAKT ŻE DZIENNIE OKOŁO 20 OSÓB SIĘ WIESZA BO NIE DAJE RADY TO JEST POWÓD ZŁY? JUŻ DAWNO WARSZAWA POWINNA PŁONĄĆ ULICE POWINNY BYĆ ZABLOKOWANE Z KAŻDEJ STRONY I ALBO MY ALBO ONI!!!!! NAJPIERW ZAPIERDALAJĄ PO 10 GODZIN BY KUPIĆ JAKIŚ SPRZĘT RTV AGD A POTEM SPRZEDAJE TEN SPRZĘT ABY KUPIĆ ZDROWIE!!!!

   1. CÓŻ MOGĘ NAPISAĆ TYLKO TYLE ZE POLACY MUSZĄ SIE REEDUKOWAĆ I EDUKOWAĆ W ZAKRESIE PRZESTUDIOWANIA KONSTYTUCJI NAWET TEJ PIERDOLONEJ Z III R.P

    BO NAWET TE PRZEPISY SĄ ŁAMANE NOTORYCZNIE –

    I ŻĄDAĆ REALIZOWANIA PRAW NADRZĘDNYCH !!!!

    1. SKRÓCONA WERSJA REWOLUCYJNYCH ZMIAN – OLAĆ ROZPORZADZENIA USTAWY

     POSTAWIĆ RZĄDOWI ZARZUT PUBLICZNY ŁAMANIA PRAW KONSTYTUCYJNYCH – JAK JEST KARANE ŁAMANIE PRAW KONSTYTUCYJNYCH PISZE W KONSTYTUCJI

     A WSZELKIE SPORY Z TYSIACAMI GŁUPICH I ZBRODNICZYCH USTAW I PRZEPISÓW SIĘ SAMOZREDUKUJĄ

     PONIEWAŻ KONSTYTUCJA JEST ZBIOREM PRAW NAJWYŻSZYCH I JEST ŻRÓDŁEM PRAW WSZELKICH INNYCH

     PROSTE – PO …… CHUJ WCHODZIĆ W JAŁOWE SPORY O USTAWY ………

     JEŚLI ZARZĄDA SIĘ PRZESTRZEGANIA KONSTYTUCJI – TO DURNE USTAWY KTÓRE SĄ NA BAKIER Z KONSTYTUCJĄ WYGASNĄ – PROSTE ???

     I WAŻNE USUNĄĆ Z KONSTYTUCJI PÓŹNIEJ DODANE PODPUNKTY – Z WYJĄTKIEM , Z WYŁACZENIEM ,

     PRZEPISY PRAW MAJĄ BYĆ JASNE JEDNOZNACZNE I DO ZASTOSOWANIA DLA URZĘDNIKA I OBYWATELA – PRZECZYTAĆ WDROŻYĆ !!

     A NIE JAK N.P Z PODATKIEM VAT – 163 000 !!!!!!!!!!!!! INTERPRETACJI – SERIO

     1. JAKIE TO PROSTE WZIĄŚĆ DO REKI BROSZURKĘ KILKUSTRONICOWĄ – KONSTYTUCJE I ZROBIĆ PORZADEK

      POD HASŁEM OBRONY PRAW KONSTYTUCYJNYCH – NAWET Z WIESZANIEM WINNYCH !!!

      1. A JAKIE ZA RAZEM TRUDNE DLA POLAKÓW ………

       KURWA MAĆ JAK JA SIĘ MĘCZĘ TU Z TYMI TUMANAMI I PANAMI Z CHAMÓW W 1 POKOLENIU TO TYLKO SAM PAN BÓG WIE

      2. WYMUSZENIE PRZESTRZEGANIA PRAW KONSTYTUCYJNYCH – ZNIESIE DZIAŁANIE PRAWNE USTAW KTÓRE SĄ SPRZECZNE Z PRAWAMI KONSTYTUCYJNYMI Z – AUTOMATU BEZ POTRZEBY ICH ZNOSZENIA KOLEJNĄ USTAWĄ !!!!!!!!!!!!

       WYMAGA TO TYLKO SKONFRONTOWANIA PRZEPISÓW WSZELKICH KODEKSOWYCH I USTAWOWYCH CZY NIE KOLIDUJĄ Z GARSTKĄ PRAW KONSTYTUCYJNYCH – I WYKREŚLENIE ZWYKŁE Z POWODU NIE KONSTYTUCYJNYCH ROZWIĄZAŃ

       CZYLI Z POWODU KOLIZJI Z PRZEPISEM KONSTYTUCYJNYM

       NIEWIEM CZY KTOŚ KUMA ALE NIECH WISI WPISANE TU

       MOJA RWWOLUCJA W OPARCIU O KONSTYTUCYJNE PRAWA OBYWATELI ZMIENIŁA BY POLSKĘ W 30 DNI !!

       POTRZEBOWAŁ BYM TYLKO SZTABU MŁODYCH PRAWNIKÓW OKOŁO 500 ŻEBY ZAJELI SIĘ CZYTANIEM KONSTYTUCJI I PORÓWNYWANIEM KTÓRY PRZEPIS LUB USTAWA KOLIDUJE Z KONSTYTUCYJNYM PRZEPISEM

       I WYKREŚLAĆ Z KODEKSÓW – PROSTE JAK ………………… UFF NIEMAM JUŻ SIŁY

       30 PIERDOLONYCH DNI – I ŻYJECIE W ZUPEŁNIE INNYM KRAJU !!!!!!!!!!!

       1. PYTANIE DO OGÓŁU – DLA CZEGO O TYM JAK ROZPIERDOLIĆ TEN PRL NUMER 3 , NIKT PRZEZ 25 ALA NIGDZIE NIE NAPISAŁ NIE POWIEDZIAŁ – ŻE TKA MOŻNA W OBRONIE WŁAŚNIE KONSTYTUCJI I PRAW KONSTYTUCYJNYCH – Z G O D N I E Z P R A W E M -nawet ich prawem wysłać ich NAWET NA SZUBIENICE

        DLA CZEGO NIE POWIEDZIELI TEGO CI:

        ZIEMKIEWICZE , MICHALKIEWICZE , DUDY Z SOLIDARNOŚCI , KOWALSCY Z R.N , I KORWINOWIE ZD..PY WZIĘCI

        CO SĄ TAK DURNI ??? NIE WPADLI NA TO ??

        WĄTPIĘ !!!!!!!!!!!!

        TAKĄ REWOLTĘ Z GOTOWYM PRETEKSTEM PRAWNYM W KAŻDYM ASPEKCIE MOŻNA ODPALIĆ NATYCHMIAST !!!

        TYLKO PO CO PRAWDA „DRZYJMORDY DOBRZE SIĘ MAJA FINANSOWO Z PIERDOLENIA JAK JEST ŹLE !!!!

       2. W urzędzie warszawskim Hajki siedzi 8tys urzędasów! dla porównania w Poznaniu 2tys. a burak ma najdroższy dwór klakierów! już uni główkują co by tu jeszcze spie…ić.

       3. To ma sens i podstawy prawne , p Mizia na prezydenta , a najpierw na Dyktatora powstania w obronie praw konstytucyjnych w Polsce .

  1. A JA JESTEM TYLKO CIEKAW KIEDY TO WSZYSTKO PIERDOLNIE NIE Z POWODU ŻE LUD SIE WKÓRWI BO TO NIE NASTĄPI – TYLKO Z POWODU KTOŚ Z ZAGRANICY ZAPYTA WKÓRWIONY – CZY WY KURWA NIE PRZESADZACIE Z TĄ BIZANTYJSKA BOSKOŚCIĄ „ELIT” no k… są granice

  2. środowisko prawnicze – sprawa z PRL sędzia do dziś jest sędzią – POLOWANIE ZORGANIZOWANE W……….. UCZESTNICY SEDZIOWIE PROKURATORZY ADWOKACI

   w nagonce uczestniczył syn leśniczego czy gajowego doszło do postrzelenia dziecka – toważystwo napite , rannego chłopaka przeniesiono do leśniczówki polujący zeszli sie tam – matka chłopaka w panice wezwać lekaża -JEDEN Z MOCNO NACHLANYCH UCZESTNIKÓW POWIEDZIAŁ Z ŚMIECHEM OBOWIAZKIEM MYŚLIWEGO JEST DOBIJANIE RANNEJ ZWIERZYNY – PRZEŁADOWAŁ I W OBECNOSCI WSZYSTKICH I MATKI STRZELIŁ W GŁOWĘ DZIECKA ……..

   poszperajcie w necie i starych artach z lat 90 xx wieku

   TAK TO PRAWDA !!
   CZYM SIĘ SKOŃCZYŁO … NICZYM – WYPADEK NA POLOWANIU ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM……..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: