2 komentarze do “RODZINY OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ – ZARZĄDAJĄ ODSZKODOWAŃ OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO !?”

  1. Upomna sie, upomna o te majuntki..Odzyskaja je , tak jak odzyskali je i odzyskuja , w tym lasy tzw.obywatele polscy po wejsciu Polski do unii..Nie po to byl majdan, zeby Ukraincom zylo sie lepiej..Byl po to, zeby takze przedwojenne elity odzyskaly wlasnosc takze na Ukrainie.Kto posiadal majatki na Ukrainie?..Wiadomo. Za cala ta farsa zwana polityka jagiellonska kryje sie lobby bylych wielmozow i tyle.Lud ciemny drze sie ” precz z komuna” i powtarza wolnomularskie zawolanie : bog honor ojczyzna..Ludowi zdaje sie, ze jest wielce patryjotyczny..a tu tylko chodzi o odzyskanie majatkow i o kase..

  2. Tu chodzi o takie jedne najważniejsze „tylko”, żeby dowiedzieć sie Prawdy o tym, kto i po co podjudzał do bestialskiego wymordowania i wykorzenienia rdzennych Polaków od wieków osiedlonych na Wołyniu !

    Historia jak widac kołem się toczy i ponownie rozpalily te same pejsate bestie w myckach ognisko wojny i irracjonalnej nienawiści wsród Słowian na Ukrainie i wobec Rosjan, bo majaczy im się znowu też i tam totalitarna władza okupacyjna na spustoszonych obszarach zamieszkiwanych przez nadal glupio „wiernych” krzyżacko – biblijnej zarazie EU :

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/anty-slowianska-koalicja-i-papiez-2015-04

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!