NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

RODZINY OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ – ZARZĄDAJĄ ODSZKODOWAŃ OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO !?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2 thoughts on “RODZINY OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ – ZARZĄDAJĄ ODSZKODOWAŃ OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO !?

  1. Tu chodzi o takie jedne najważniejsze „tylko”, żeby dowiedzieć sie Prawdy o tym, kto i po co podjudzał do bestialskiego wymordowania i wykorzenienia rdzennych Polaków od wieków osiedlonych na Wołyniu !

    Historia jak widac kołem się toczy i ponownie rozpalily te same pejsate bestie w myckach ognisko wojny i irracjonalnej nienawiści wsród Słowian na Ukrainie i wobec Rosjan, bo majaczy im się znowu też i tam totalitarna władza okupacyjna na spustoszonych obszarach zamieszkiwanych przez nadal glupio „wiernych” krzyżacko – biblijnej zarazie EU :

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/anty-slowianska-koalicja-i-papiez-2015-04

  2. Upomna sie, upomna o te majuntki..Odzyskaja je , tak jak odzyskali je i odzyskuja , w tym lasy tzw.obywatele polscy po wejsciu Polski do unii..Nie po to byl majdan, zeby Ukraincom zylo sie lepiej..Byl po to, zeby takze przedwojenne elity odzyskaly wlasnosc takze na Ukrainie.Kto posiadal majatki na Ukrainie?..Wiadomo. Za cala ta farsa zwana polityka jagiellonska kryje sie lobby bylych wielmozow i tyle.Lud ciemny drze sie ” precz z komuna” i powtarza wolnomularskie zawolanie : bog honor ojczyzna..Ludowi zdaje sie, ze jest wielce patryjotyczny..a tu tylko chodzi o odzyskanie majatkow i o kase..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: