loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

RODZINY OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ – ZARZĄDAJĄ ODSZKODOWAŃ OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO !?

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “RODZINY OFIAR RZEZI WOŁYŃSKIEJ – ZARZĄDAJĄ ODSZKODOWAŃ OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO !?

  1. Tu chodzi o takie jedne najważniejsze „tylko”, żeby dowiedzieć sie Prawdy o tym, kto i po co podjudzał do bestialskiego wymordowania i wykorzenienia rdzennych Polaków od wieków osiedlonych na Wołyniu !

    Historia jak widac kołem się toczy i ponownie rozpalily te same pejsate bestie w myckach ognisko wojny i irracjonalnej nienawiści wsród Słowian na Ukrainie i wobec Rosjan, bo majaczy im się znowu też i tam totalitarna władza okupacyjna na spustoszonych obszarach zamieszkiwanych przez nadal glupio „wiernych” krzyżacko – biblijnej zarazie EU :

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/anty-slowianska-koalicja-i-papiez-2015-04

  2. Upomna sie, upomna o te majuntki..Odzyskaja je , tak jak odzyskali je i odzyskuja , w tym lasy tzw.obywatele polscy po wejsciu Polski do unii..Nie po to byl majdan, zeby Ukraincom zylo sie lepiej..Byl po to, zeby takze przedwojenne elity odzyskaly wlasnosc takze na Ukrainie.Kto posiadal majatki na Ukrainie?..Wiadomo. Za cala ta farsa zwana polityka jagiellonska kryje sie lobby bylych wielmozow i tyle.Lud ciemny drze sie ” precz z komuna” i powtarza wolnomularskie zawolanie : bog honor ojczyzna..Ludowi zdaje sie, ze jest wielce patryjotyczny..a tu tylko chodzi o odzyskanie majatkow i o kase..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: