loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Twierdza ks. Natanka .. widziałeś coś takiego w XXI wieku ??

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

GZRZECHYNIA

Do wsi w której rezyduje ks. Natanek dojazd jest łatwy , udarzajace jest to ,że zaraz po wjeżdzie do wioski napotykamy monumentalne posągi świętych oraz papierze JP II wszystkie zlokalizowane są przy głównej drodze wiodącej wprost do osiedla Polana . charakterystyczne jest to że na każdej ze spiżowych tabliczek jest wyeksponowane nazwisko Natanek i treśc z której wynika iż jest to jego staraniem wykonane „dzieło”

Daje to lekkie poczucie iż mamy do czynienia z maniakiem 🙂

Tak wiec postanowiłem najkrótszy odcinek pokonać pieszo , aby nie zwracać uwagi ponieważ teren tuż przy murach stylizowanych na obronne , kamień , bale drewniane jest ściśle monitorowany najnowszym sprzętem elektronicznym kamery czujniki ruchu uruchamiajace monitoring zarówno kamery pracujące w dzień jak i w nocy, ( nie jeden bank mógłby pozazdrościć)

Po podejściu do murów siedziby dotarłem do jednej z 3 bram………

https://miziaforum.com/2012/07/29/mizia-u-ks-natanka-czyli-co-jest-za-tym-murem/

5 thoughts on “Twierdza ks. Natanka .. widziałeś coś takiego w XXI wieku ??

  1. Powinno sie nazwac te wioske Grzech-ynia..na czesc poczynan natanka i jego rycerzow..jezusowych.No i ukoronuja masony tego Jezusa.Sam natanek w twierdzy juz taka figure postawil..oswiecony przez tzw. jana pawla z nemerem 2..natanek dzielnie uczestniczy w tworzeniu tego dziela 1000-lecia ..nowego feudalizmu narzuconego narodom przez sojusz elit bankiersko-arystokratyczno-biznesowo-kosciolowych…za slugi bozego wojtyly..witojcie w projekcie nwo..

  2. kiedys ktoś powiedział ze największym upodleniem dla człowieka jest w 20 wieku brak pieniedzy , i miał racje zastanawiam się czy nie wskazaćco niektórym jak zarabiać dużo poza systemem III RP tu w kraju !!

    ciekawi to klikajcie gwiazdki a napiszę na serio jak zarabiać i miec w dupie system 3 r.p

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: