NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Twierdza ks. Natanka .. widziałeś coś takiego w XXI wieku ??

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

GZRZECHYNIA

Do wsi w której rezyduje ks. Natanek dojazd jest łatwy , udarzajace jest to ,że zaraz po wjeżdzie do wioski napotykamy monumentalne posągi świętych oraz papierze JP II wszystkie zlokalizowane są przy głównej drodze wiodącej wprost do osiedla Polana . charakterystyczne jest to że na każdej ze spiżowych tabliczek jest wyeksponowane nazwisko Natanek i treśc z której wynika iż jest to jego staraniem wykonane „dzieło”

Daje to lekkie poczucie iż mamy do czynienia z maniakiem 🙂

Tak wiec postanowiłem najkrótszy odcinek pokonać pieszo , aby nie zwracać uwagi ponieważ teren tuż przy murach stylizowanych na obronne , kamień , bale drewniane jest ściśle monitorowany najnowszym sprzętem elektronicznym kamery czujniki ruchu uruchamiajace monitoring zarówno kamery pracujące w dzień jak i w nocy, ( nie jeden bank mógłby pozazdrościć)

Po podejściu do murów siedziby dotarłem do jednej z 3 bram………

https://miziaforum.com/2012/07/29/mizia-u-ks-natanka-czyli-co-jest-za-tym-murem/

5 thoughts on “Twierdza ks. Natanka .. widziałeś coś takiego w XXI wieku ??

  1. Powinno sie nazwac te wioske Grzech-ynia..na czesc poczynan natanka i jego rycerzow..jezusowych.No i ukoronuja masony tego Jezusa.Sam natanek w twierdzy juz taka figure postawil..oswiecony przez tzw. jana pawla z nemerem 2..natanek dzielnie uczestniczy w tworzeniu tego dziela 1000-lecia ..nowego feudalizmu narzuconego narodom przez sojusz elit bankiersko-arystokratyczno-biznesowo-kosciolowych…za slugi bozego wojtyly..witojcie w projekcie nwo..

  2. kiedys ktoś powiedział ze największym upodleniem dla człowieka jest w 20 wieku brak pieniedzy , i miał racje zastanawiam się czy nie wskazaćco niektórym jak zarabiać dużo poza systemem III RP tu w kraju !!

    ciekawi to klikajcie gwiazdki a napiszę na serio jak zarabiać i miec w dupie system 3 r.p

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: