NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Czesi przestraszeni: przygotowanie USA do napaści na Rosję zbliża się do punktu krytycznego

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Nawet przy najbardziej wybujałej wyobraźni i pragnieniu ucieczki od rzeczywistości, zaliczyć tego nie można jako „ćwiczenia” albo nawet „demonstrację siły”.

11 lutego: Amerykanie przerzucają do Europy samoloty szturmowe A-10

24 lutego: Miasto Narva, kolumny amerykańskiej broni pancernej zbliżają się ku rosyjsko-estońskiej granicy

2 marca: W USA rozpoczęła się masowa operacja uruchamiania i załadunku, wcześniej zmagazynowanego, sprzętu wojskowego

6 marca: Na Łotwę przybywają oddziały 3 Dywizji Piechoty, najbardziej wartościowej bojowo jednostki wojsk lądowych USA, która zdobywała Bagdad w 2003 roku

10 marca: Przerzut amerykańskiej broni pancernej na Łotwę plus dodatkowa kolumna amerykańskiej broni pancernej na łotewskiej drodze ale już z innego transportu (nie w kolorze piaskowym) plus przerzut czołgów Abrams na Litwę

12 marca: Przerzut amerykańskich czołgów i spadochroniarzy do Tapa, Estonia

15 marca: Kolejowe konwoje transportowe ze sprzętem pancernym NATO posuwają się na wschód przez terytorium Rumunii

22 marca: Do Rygi przybyli żołnierze Gwardii Narodowej Michigan i haubice kalibru 155 mm

25 marca: USA rozpoczęły ćwiczenia wojskowe w Rumunii i Bułgarii…Czesi przestraszeni: przygotowanie USA do napaści na Rosję zbliża się do punktu krytycznego

26 marca: Przez Austrię na wschód idą transporty z amerykańską bronią pancerną

Za: http://rusvesna.su/third_world/1427622771

7 thoughts on “Czesi przestraszeni: przygotowanie USA do napaści na Rosję zbliża się do punktu krytycznego

 1. KUŹWA ZA podżeganie DO WOJNY powinny łby spaść tym na górze.Ile to ludzi umrze,ile cierpień ludzkich będzie.Kuźwa co tu się teraz wyprawia to nawet nie mieści mi się w głowie.Jak oni poprali ludziom mózgi że nikt nic nie widzi!!!!!

 2. a co pisze dawny głos Rosji (obecnie sputnik)

  Czy pan Kowalski ma się zbierać na wojnę?

  … Wiadomość z innej beczki. I też niepocieszająca. Większość, a może i wszystkie hotele w Polsce dostały ponoć informację, że mają być przygotowane na przyjęcie wojska, czy też przerobienie hoteli na szpitale polowe lub sztab. Bloger, który tę informację podał do wiadomości publicznej niby otrzymał ją od menadżera jednego z hoteli. Co prawda nie podał, czyje wojsko miałoby wpaść na nocleg do hotelu…

  … W przypadku agresji z zewnątrz NATO przez jakiś czas może być sparaliżowane, bo jedną z zasad Sojuszu jest zasada jednomyślności. Oznacza to, że Grecja, która jest przyjacielem Rosji, może zablokować decyzję o udzieleniu pomocy wojskowej – o tym Brzeziński poinformował Polaków za pośrednictwem „Dziennik Gazeta prawna”. …”

  Miziak słyszałeś o hotelach?

 3. Masz rację Miziak, blisko coraz bliżej.

  Kto się „bawi” elektryką ? Czy to tylko „rozgrzewka” przed prawdziwym atakiem wraz z rozpoczęciem działań wojennych?

  1/ Białystok
  13.03.2015

  „… Wielka awaria w Białymstoku. Prawie sto tysięcy mieszkańców nie miało prądu

  Przez trzy godziny nie miało w piątek prądu kilkadziesiąt tysięcy odbiorców w centrum Białegostoku, po pożarze baterii kondensatorów w Zakładzie Energetycznym. Zasilania z sieci nie miał m.in. magistrat, niektóre sądy, banki i sklepy…”

  Pożar?

  „… Co do samego wydarzenia … ktoś tu nam wciska niezły kit . Nawet jeżeli doszło do pożaru baterii , i zaistniała konieczność wyłączenia RPZ , to dlaczego nie zadziałała automatyka , która powinna w ułamku sekundy przełączyć na rezerwę ?

  Formalnie ten RPZ 110-15 kV jest strategicznym źródłem zasilania miasta , ponoć z 3 rezerwami .

  Jakaś bzdura , bo skoro awaria nastąpiła po stronie SN , to gdzie problem ?
  Kupy się to nie trzyma po prostu ! …”

  „… Dokładnie tak , to się kupy nie trzyma . Cytuję ogólny opis systemu zasilania centrum Białegostoku.

  „Wszystkie obiekty wymagające zwiększonej pewności zasilania mają połączenia dwustronne liniami 15 kV z dwóch różnych stacji 110/15 kV. Centrum Białegostoku, gdzie znajduje się większość urzędów i szpitali, zasilane jest z nowej stacji 110/15 kV RPZ-3 wybudowanej w 2002 r. Stacja ta zasilana jest dwoma liniami kablowymi 110 kV.”

  Skupmy się na tej nieszczęsnej linii SN (15kV) , którą to musieli ponoć wyłączyć . Jak wół jest napisane dwustronna ! Dlatego tak się projektuje tego typu linie , żeby zachować ciągłość zasilania . Uszkodzenie jednej rozdzielni nie ma prawa spowodować przerwy w zasilaniu .

  O jakich przełączeniach mówi facet z Zakładu energetycznego w wywiadzie dla TVN ? Ponoć mają potrwać kilka godzin . Więc co ? Ekipy będą jeździć po RPZ-ach i ręcznie przełączać sprzęgła ?

  Od wielu wielu lat systemy energetyczne są niemal całkowicie zautomatyzowane , wszelkie przełączenia zarówno na GPZ , jak i na RPZ dokonywane są zdalnie z punktu dyspozytorskiego . …”

  2/ Amsterdam
  27 marca 2015

  „… Gigantyczna awaria prądu w Holandii

  800-tysięczny Amsterdam i okolice zostały pozbawione prądu na skutek przeciążenia sieci energetycznej – poinformował operator sieci, firma TenneT. Na skutek awarii wszystkie przyloty i odloty z międzynarodowego lotniska Schiphol są zawieszone.

  Operator podał, że awarię spowodowała usterka w podstacji wysokiego napięcia, znajdującej się w miejscowości Diemen pod Amsterdamem. …”

  3/ Stambuł , Ankara
  31 marca 2015

  „… Wielka awaria w Turcji. Ankara i Stambuł bez prądu

  Do największej od ponad 10 lat awarii sieci energetycznej doszło w Turcji. W jej wyniku kilka miast zostało całkowicie odciętych od prądu. W Ankarze i Stambule stanęło metro oraz tramwaje.

  Premier Turcji Ahmet Davutoglu powiedział, że awaria sieci elektrycznej, obejmująca 24 z 81 prowincji kraju, prawdopodobnie ma charakter techniczny, choć – jak podkreślił, udzielając odpowiedzi na pytanie o ewentualny atak terrorystyczny – wszystkie możliwie przyczyny są obecnie badane. …”

 4. OSOBIŚCIE UWARZAM ŻE JAK SPIERD……….. TO NA SŁOWACJE WĘGRY .. ZRESZTĄ W PRZYPADKU WOJNY Z ROSJA Z AUTOMATU JEDNOSTRONNIE WYSTĄPĄ Z UNII KRAJE POŁOŻONE NA BAŁKANACH

  1. Nie siej fermentu bo zaczynam się zastanawiać czy nie jesteś jednym z „nich”. Żadnego konfliktu zbrojnego na większą skalę nie będzie, cały zamęt z tym związany to wojna psychologiczna(doktryna szoku) za pomocą której globalna elita chce wymusić na nas uległość wobec realizacji swoich planów.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: