NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WYBORY -WOJNA w maju -SCENARIUSZ M.S.W i M.O.N . pod nadzorem A.B.W i patronatem medialnym G.W SZECHTERA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ukr8

10 MAJ 2015 : koniec wyborów prezydenckich , początek liczenia głosów przez PKW pod nadzorem ABW – metodą RĘCZNĄ !!

link zawiera linki agencji prasowych o tym

https://miziaforum.com/2015/03/06/wybory-2015-r-krajowe-biuro-wyborcze-bedzie-wspolpracowac-z-abw-spotkanie-szefow-kbw-i-abw/

– 15.maja 2015 r- ogłoszenie wyników wyborów przez PKW – PREZYDENT WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE – BRONISŁAW KOMOROWSKI

– 15 MAJA 2015 R. OKOŁO GODZINY 3,00 ROZPOCZĘCIE ĆWICZEŃ WOJSKOWO POLICYJNYCH O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″

– 15 MAJ 2015 – OFICJALNY KOMUNIKAT PKW W SPRAWIE ELEKCJI PREZYDENCKIEJ OKOŁO GODZINY 12,00

– 15.MAJ 2015 – OD GODZIN PORANNYCH TRWAJĄ ĆWICZENIA „KRAJ 2015 ” OKOŁO 30 000 POWOŁANYCH REZERWISTÓW WOJSKA POLSKIEGO + ZAWODOWI ŻOŁNIERZE , OPRUCZ WOJSKA W ĆWICZENIACH BIORĄ UDZIAŁ URZĘDNICY RZĄDOWI I SAMORZĄDOWI , ORAZ KONTYNGENT POLICYJNO WOJSKOWY PAŃSTW NATO  W ZWIĄZKU Z ĆWICZENIAMI DZIAŁANIA I WSPÓŁDZIAŁANIA W RAMACH USTAWY 1066 O WSPARCIU NA TERYTORIUM III R.P SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH SIŁAMI WOJSKOWO POLICYJNYMI U.E I NATO

„projekt dotyczy umożliwienia funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i innych państw stosujących dorobek Schengen oraz państw trzecich udziału we wspólnych operacjach na terytorium RP (ochrona porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganie przestępczości, w trakcie zgromadzeń, imprez masowych”

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

ĆWICZENIA O KRYPTONIMIE „KRAJ 2015″ – TO WPROWADZENIE OBCYCH WOJSK I  SIŁ POLICYJNYCH POD POZOREM ĆWICZEŃ

W CELU ZAPEWNIENIA REELEKCJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJE

zapewne ogłoszenie B.Komorowskiego zwycięscą MOŻE WYWOŁAĆ SZEREG NIEPOKOJÓW SPOŁECZNYCH

KTÓRE BĘDZIE TRZEBA STANOWCZO I RADYKALNIE PACYFIKOWAĆ

DODATKOWYM ARGUMENTEM ZA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ POBYTEM SŁ. SPECJALNYCH , SIŁ POLICYJNYCH I WOJSKOWYCH OBCYCH PAŃSTW – BĘDZIE POWOŁYWANIE SIĘ NA ZAGROŻENIE POLSKI ZE STRONY ROSJI .

p.s. w 18 wieku w Polsce była taka sytuacja gdy wprowadzone wojska rosyjskie pilnowały pod polskim sejmem aby posłowie właściwie głosowali !!!

ĆWICZENIA „KRAJ 2015″ oficjalny scenariusz ( BEZ INFORMACJI ŻE GŁÓWNYM CELEM JEST PRZEĆWICZENIE DZIAŁANIA USTAWY 1066 – o BRATNIEJ POMOCY !!

NIE BĄDŹCIE NAIWNI – PAMIĘTACIE SŁOWA BRONKA ” PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI….”

TERAZ ODNOŚNIE ĆWICZEŃ BRONISŁAW KOMOROWSKI OFICJALNIE SIĘ WYPOWIEDZIAŁ ” Polska uchroni się przed ew. zamachem? Komorowski

TAK POLSKA UCHRONI SIĘ PRZED EWENTUALNYM ZAMACHEM NA DEMOKRATYCZNY WYNIK WYBORÓW I PRÓBĘ OBALENIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO !!

WYBRANEGO JUŻ W PIERWSZEJ TURZE !!!!!

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,cwiczenia-wojskowe-dla-21-tys-rezerwistow-obowiazkowe-cwiczenia-wojskowe-pobor-wojskowy-2015,id,t.html?cookie=1

37 thoughts on “WYBORY -WOJNA w maju -SCENARIUSZ M.S.W i M.O.N . pod nadzorem A.B.W i patronatem medialnym G.W SZECHTERA

  1. Podatek wojenny: Czy Polacy zapłacą więcej na wojsko

   Poczucie zagrożenia powinno być argumentem do zwiększenia wydatków na wojsko i rozbudowy armii. Ten automatyzm jest jednak pozorny. Mimo obaw zaledwie jedna czwarta Polaków byłaby skłonna opodatkować się dodatkowo na rzecz wzmocnienia armii. Najbardziej chętni do takiego dodatkowego wysiłku finansowego są mieszkańcy dużych i największych miast (odpowiednio 30 i 40 proc. wyraża na to zgodę). Najwięcej przeciwników tego rozwiązania jest w miastach średniej wielkości (66 proc.). Chętniej opodatkowaliby się na ten cel mężczyźni (27 proc.) niż kobiety (25 proc.)

   Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/polacy-boja-sie-wojny-ale-nie-chca-podatku-wojennego,2115177,4199?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   1. Ludzi postrasza wojna , to nie beda pyszczyc, ze znowu podatki w gore.A dlugi tzw. panstwowe jakos trzeba pokrywac.Do wspolnej skarbonki unijnej tez trzeba dawac kase, wiec trzeba znalezc pretekst do uzasadnienia kolejnych obciazen finansowych nakladanych na spoleczenstwo, ktore boi sie wojny.

 1. niestety ale mizia musisz wkoncu zrozumiec ze wojny nie bedzie a jedynie straszenie !!!! Putin juz dawno od tego odstapil. Putin nie bedzie wojowal z krzykaczami Polakami. NAtomiast wycelowal rakiety we wszystkie bazy nato w europie plus ustawil swoja tajemna bron na usa bron ktora unieruchomila statek. USa poprostu uciekla z republik nadbaltyckich i tyle ich widzieli…

  1. ALE REAGUJESZ PRAWIDŁOWO TAK JAK PLATFORMA CHCE – NA HASŁO WOJNA – KRZYCZYSZ PUTIN – I TAK MA BYĆ BO INNACZEJ BRONKA NIE WYBIORĄ NA „CARA” 🙂 PANIAŁ ?

  2. Już jest wojna, to że bomby nie wybuchają na ulicach to jeszcze nic nie znaczy. Jest wojna, ciemiężenie i wyniszczanie narodu. Pozostał już jej tylko jeden etap – jawne rozwalanie obywateli przez władze (nie ruska tylko polską).

   1. no już zaczynają sami siemie pożerać 3 lata pierdla dla kamińskiego ciekawe czy bedą mieli jaja go zamknąć czy się wycofają i w zawiasach dadzą ALE TO DOBRY ZNAK SAMI SIEBIEZACZYNAJĄ NISZCZYĆ

 2. Cześć Miziak , może kiedyś to było możliwe , ale nie dzisiaj !!! , dzisiaj świat jest inny jak był parę lat temu dzisiaj jest innaczej i te świszenia to nic nie dadzą , a może się mylę !!! , a na rosyjskie serwery to niech oni nie liczą !!! .
  A zresztą co ja tam wiem tyle co nic !!! , hahahahahaha pożyjemy zobaczymy to jest szansa dla młodych i jak młodzi zawalą sprawę to tylko sami bendą mogli mieć o to pretęsją do samych siebie ! jasne Miziak !!!
  J.M.H

   1. Nowohuckie schrony
    admin | 18 lutego 2015 | filmy i zdjęcia, historia i polityka | Brak komentarzy
    W polskiej prasie coraz więcej ciekawych informacji związanych z tematyką schronów. Można je znaleźć nawet na pierwszych stronach gazet. Jeszcze rok temu było by to zupełnie nie do pomyślenia. Konflikt na Ukrainie zrobił swoje. Ludzie nagle zaczęli budzić się w innym świecie. Na razie powoli. Jednak ten ruch się zaczął. Okazało się, że czas pokoju być może nie jest dany raz na zawsze. Półtora roku temu gdyby ktoś powiedział, że na Ukrainie będziemy mieć wojnę, uznano by go za świra. W tej chwili abstrakcja stała się rzeczywistością. Pamiętajcie, w trudnych czasach przetrwają ci, którzy będą dobrze przygotowani na nieprzewidywalne.

    Poniżej artykuł z Gazety Krakowskiej na temat schronów znajdujących się pod najmłodszą dzielnicą Krakowa.
    Nasi reporterzy odwiedzili dawne schrony pod szpitalem im. Żeromskiego i kombinatem. To miejsca znane niewielu osobom, w których czas się zatrzymał. Na terenie Nowej Huty było około 200 schronów. Wiele z nich się zachowało (Artykuł z Gazety Krakowskiej).
    Pod krakowską Nową Hutą mieści się drugie podziemne miasto – to setki bunkrów i schronów, które powstały w czasach PRL, na wypadek atomowej wojny z Zachodem.
    Odwiedzili je nasi reporterzy.
    Podziemne miasto
    W Nowej Hucie mało kto zwraca uwagę na niewielkie budki i lufty wystające z ziemi, tymczasem to właśnie one łączą tętniące życiem ulice i osiedla mieszkaniowe z cichymi wnętrzami częściowo zapomnianych już schronów.
    – W całej dzielnicy było ich ok. 200 – mówi Ryszard Kozik z krakowskiego Muzeum PRL. – To, co widzimy na powierzchni, to m.in. wyjścia ewakuacyjne i czerpnie powietrza. Schrony znajdują się praktycznie wszędzie, także pod dawnym kinem Światowid, w którym obecnie znajduje się Muzeum PRL.
    Historia schronów jest związana z historią dzielnicy, którą od początku budowano z myślą o obronie i walce. – Już w latach 50., kiedy powstawały tutaj domy, wzmacniano stropy piwnic, aby mogły służyć jako schrony dla ludności – mówi Maciej Miezian, pracownik Muzeum Dziejów Nowej Huty. Potem, aż do lat 80., budowano ciąg bunkrów.
    Miały one chronić Polskę przed wojną z krajami NATO.
    – Obawiano się, że w wypadku wojny, Zachód zrzuciłby na Polskę bomby atomowe. Ponieważ Nowa Huta produkowała stal na czołgi, zapewne byłaby atakowana jako pierwsza – tłumaczy Miezian.

    fragment art o schronach,w podanym linku,na dole o schronach w NH.

    1. Zaden sekret objawiony.W epoce tzw.PRL-u budowano schrony dla ludnosci na wypadek wojny nuklearnej.Na obrzezach praktycznie kazdego wiekszego miasta glownie ze strategicznym przemyslem takowe schrony byly budowane.Ludzie o nich wiedzieli.Nikt nie ukrywal ich istnienia.A teraz co?.Nikt nie przewiduje i nke buduje.W razie czego te stare sie przydadza.

 3. K………. MYŚLCIE TROSZKĘ – JAKIE JEST UZASADNIENIE ŻEBY GŁOSY LICZYLI RĘCZNIE !!!!

  DZIESIĄTKI TYSIĘCY URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH !!!!

  TAK BO TO ONI JAKO DODATKOWĄ PRACĘ WYKONAJA LICZENIE RĘCZNE WSZYSTKICH GŁOSÓW W CAŁEJ POLSCE I TYCH ODDANYCH ZA GRANICĄ

  🙂 – POD NADZOREM AGENTÓW BEZPIEKI 🙂

  JAJA SOBIE KURWA …………… MYŚLENIE NIE BOLI

  DLACZEGO 10 MAJA W KRAJU LEŻĄCYM W ŚRODKU EUROPY – WYBORY BĘDĄ ORGANIZOWANE JAK W OGARNIĘTYM WOJNĄ KRAJU AFRYKAŃSKIM ????????????????

  NO KURWA JA ŻĄDAM WYJAŚNIEŃ A WY ????????????????

   1. PRZYPOMINAĆ WAM NIE MUSZĘ CHYBA ŻE P.K.W BEDZIE MIAŁA PRZYZNANĄ OCHRONĘ BOR

    TAK JAK PRZY WYBORACH SAMORZADOWYCH BYŁO – WGOGLUJCIE SOBIE

    W LATACH CZTERDZIESTYCH ZARAZ PO WOJNIE BEZPIEKA UZASADNIAŁA SWOJĄ OBECNOŚĆ – AKTYWNOSCIĄ ŻOŁNIERZY PODZIEMIA A.K N.S.Z

    A JAK WYTŁUMACZA OBECNOŚĆ W ROKU 2015 ??? W MAJU ………

    JA ŻĄDAM PODANIA PRZYCZYNY

    1. Teraz jest taka moda. W samolotach też brakuje bezpieczeństwa i nawet pięciu pilotów będzie musiało teraz siedzieć w kabinie, co może się przenieść także na autobusy wycieczkowe, bo samotny, zdesperowany kierowca też może z całym autobusem pasażerów nagle rzucić się w przepaść obok drogi.
     Takie ku…wa czasy.
     Powstaje pytanie, po ch.. te wybory, jeśli można przeprowadzić tanie proste losowanie, jak w lotto.

  1. Wybory organizuje bezpieka POLSKA – AFRYKA – AFRYKA – POLSKA !!

   ani murzyni tam nie pytają dla czego bezpieka organizuje ani Polacy tu też nie pytają 🙂 WNIOSEK nie dużo różnią sie Polacy od murzynów – KOLOREM SKÓRY TYLKO 🙂

   1. Nie chcę nikogo obrażać ale , czym jest państwo w którym demokratyczne wybory współorganizuje służba bezpieczeństwa 🙂 i kim są ludzie w tym kraju którzy wcale nie reagują ani nie pytają o nic ..
    Wielkie szczęście mają rządzący takim krajem mogą w nieskończoność huśtać się na plecach takich ludzi w całkowitej świadomości ze są bezkarni i ponad prawem , nie wiem czy się śmiać czy pakować i uciekać .

    1. 🙂 nie wiem ale takie wybory organizuje się za pomocą bezpieki tylko już w -KOREI PÓŁNOCNEJ, WIETNAMIE, NA KUBIE 🙂 !!!! NO I W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ WOLNEJ OD 25 LAT – WOLNEJ OD ROZUMU W GŁOWACH ŁOBYWATELI 🙂

 4. UZASADNIENIE POWYŻSZEGO !!!!

  WSZYSCY WIEMY ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA JEST POD PRESJĄ PONAD 500 AFER GOSPODARCZYCH , GDZIE W PONAD 400 PRZYPADKACH SĄ JUŻ GOTOWE ZAWIADOMIENIA O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW – SKOMPLETOWANE Z DOWODAMI BEZSPORNYMI

  PRZEGRANA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO = AUTOMATYCZNE WDROŻENIE TYCH ŚLEDZTW , NA WNIOSEK NOWEGO PREZYDENTA KTÓRY BĘDZIE FIRMOWAŁ SWYM NAZWISKIEM TE WNIOSKI

  WSZYSCY WIEMY ZATEM ŻE BRONISŁAW KOMOROWSKI MUSI ZOSTAĆ PREZYDENTEM , JEŚLI NIE PREZYDENTEM TO PRZYNAJMNIEJ P.O PREZYDENTA DO NASTĘPNYCH WYBORÓW

  NA CO P.O JEST PRZYGOTOWANA

  RĘCZNE LICZENIE GŁOSÓW W WYBORACH PREZYDENCKICH POD NADZOREM – WSPÓŁORGANIZACYJNYM

  P.K.W A.B.W
  https://miziaforum.wordpress.com/2015/03/06/wybory-2015-r-krajowe-biuro-wyborcze-bedzie-wspolpracowac-z-abw-spotkanie-szefow-kbw-i-abw/

  1. WYBORY POD NADZOREM SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA JAKO WSPÓŁORGANIZATORA – PRZEPROWADZA SIĘ W WARUNKACH NADZWYCZAJNYCH!!!!

   STAN WOJENNY, STAN WYJĄTKOWY, ZAGROŻENIE WEWNĘTRZNE PAŃSTWA !!!!!

   MYŚLCIE !!!!

   ZATEM JAKIE Z 3 ZAGROŻEŃ MA WYSTĄPIĆ W DNIU 10 MAJA 2015 ROKU !!!!

   ===================================================================

   WYBORU ORGANIZOWANE Z UDZIAŁEM AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO SĄ PIERWSZYMI TAKIMI WYBORAMI OD CZASU

   WYBORÓW POWOJENNYCH ORGANIZOWANYCH TEŻ PRZEZ MINISTERSTWO BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO !!!

   CO JEST PRZYCZYNĄ ŻE WYBORY SĄ ORGANIZOWANE W TRYBIE NADZWYCZAJNYM !!!

   TO LUDZIOM PISZCIE !!!!

   Krajowe Biuro Wyborcze zamierza systematycznie współpracować z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego w zakresie tworzenia i użytkowania oprogramowania do obsługi wyborów – poinformowała dziś po spotkaniu z przedstawicielami ABW szefowa KBW Beata Tokaj.

   W komunikacie KBW podano, że dziś odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieliABW „mające na celu omówienie procedur związanych z tworzeniem i późniejszym użytkowaniem powstającego oprogramowania wspomagającego procesy wyborcze, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informatycznego i fizycznego”. W komunikacie zaznaczono, że KBW zamierza systematycznie współpracować zABW w tym zakresie.

   W KBW trwają prace nad nowym systemem informatycznym do obsługi wyborów. Tworzy go zespół informatyków w ramach Biura bez potrzeby korzystania z usług firm zewnętrznych. Pod koniec lutego Tokaj mówiła, że jest on już w 80 proc. gotowy i przetestowany na poziomie obwodowych komisji wyborczych. Nowy program przejdzie też test generalny, który zaplanowano po 20 marca.

   Jeżeli testy rozpoczną się około połowy marca, to na pewno zdążymy przed wyborami prezydenckimi

   —mówiła Tokaj. O tym, czy nowy system posłuży w majowych wyborach prezydenckich, zadecyduje PKW po zapoznaniu się z wynikami testów. PKWpodjęła decyzję o ręcznym liczeniu głosów w tegorocznych wyborach, jeśli system informatyczny nie powstanie.

   Według Tokaj w marcu mają być gotowe wnioski z audytu systemu informatycznego, który zawiódł podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych. Wyniki audytu mają przesądzić o tym, czy KBW będzie dochodzić zwrotu części pieniędzy od wyłonionej w przetargu firmy Nabino, która odpowiadała za system informatyczny w czasie wyborów.

   Większość kwoty – 300 tys. zł – Nabino otrzymała już na miesiąc przed wyborami samorządowymi, gdy produkt nie był jeszcze gotowy; łącznie firma za przygotowanie systemu informatycznego i jego obsługę podczas wyborów samorządowych otrzymała 429 tys. zł.

   W związku z awarią systemu opóźniało się podanie zbiorczych wyników głosowania, co doprowadziło m.in. do rezygnacji niemal wszystkich sędziów tworzących poprzedni składPKW. Pojawiły się także postulaty powtórzenia wyborów oraz zarzuty o ich fałszowanie.

   Także w związku z awarią systemu do tej pory w zakładce „wizualizacja wyborów” na stronie internetowej PKW brakuje danych dotyczących głosowania m.in. na Mazowszu. P.o. dyrektor zespołu prawnego i organizacji wyborów Lech Gajzler powiedział dziś, że dane w wizualizacji będą uzupełnione.

   Na początku marca PKW zamieściła jedynie informacje statystyczne w tabelach z głosowania we wszystkich województwach, powiatach, gminach, okręgach i obwodach głosowania, w tym z Mazowsza, ale są to jedynie informacje o liczbie głosów oddanych na poszczególne komitety.

   Ryb, PAP

   1. TO JA WAM POWIEM JAKIE TO ZAGROŻENIE !!!

    NIE UZNANIE WYNIKÓW WYBORÓW PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO – BRONISŁAW KOMOROWSKI ELEKT !!!!

    WIEDZĄ ŻE WYBORY MUSZĄ SFAŁSZOWAĆ !!

    I LICZĄ SIĘ Z BUNTEM SPOŁECZNYM !!!!

    A ZAMORDYZM MOŻNA UTRZYMYWAĆ DŁUGO PO WYBORACH PODNOSZĄC SZTUCZNIE STAN ZAGROŻENIA PAŃSTWA INWAZJĄ ROSYJSKĄ

    TO DLA MEDIÓW ZACHODNICH …

    1. PYTANIE JEST PROSTE – CO ZROBICIE JEŚLI W PIERWSZEJ TURZE WYGRANYM ZOSTANIE OGŁOSZONY B. KOMOROWSKI !!!

     PRZECIEŻ DOSKONALE WIECIE ŻE ON JUŻ SZANS NIEMA !!!!

     I NIE BĘDZIE TO WYNIK WYBORÓW – TYLKO OGŁOSZENIE GO PREZYDENTEM
     ======================

     PRAWDZIWE POPARCIE NA DZIŚ B. KOMOROWSKIEGO WEDŁUG TAJNEGO SONDAŻU ZAGRANICZNEJ PRACOWNI

     OKOŁO 15 % ……………..

     TEGO WAM NIE OPUBLIKUJĄ

   2. To Nabino za honorarium, kawalerkę na dolnym Mokotowie sobie może kupić.
    Ile trzeba jeszcze skręcić, aby kupić coś w apartamentowcu dowiemy się pewnie niebawem, bo w kawalerce można można już tanią kurwę zaspokoić ale lepszą to już nie.

   3. Wyglupy debili, ktorzy spiratowali system owocuja w postaci zaostrzania kontroli rezimu nad wyborami.No i wystep brauna i spolki wlamujacych sie do komisji wyborczej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: