NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

UPADEK POLSKI , Déjà vu ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

DLA TYCH CO MĘCZY ICH CZYTANIE ………

21 thoughts on “UPADEK POLSKI , Déjà vu ?

 1. fajne filmiki i oddaja całe sedno sprawy. Przykre, ale prawdziwe. A przy korycie sa same kudle ktore poza kasa niczego nie widza

 2. Politycy polscy i ‚polskie’ media przygotowują Polaków do roli mięsa armatniego w wypadku eskalacji konfliktu na Ukrainie. Nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie skala tego zjawiska w Polsce. Żyję w tym kraju i codziennie w korporacyjnej prasie podawane są informacje, że to Putin zestrzelił samolot, że Putin chce najechać Europę, że czołgi już jadą do nas i musimy zrobić wszystko aby się bronić. Rozumiem przez to tylko jedną rzecz – jeszcze więcej działań antyrosyjskich i więcej żołnierzy USA na terytorium Polski.
  krecikowaty.blogspot.cmizxiom/2014/10/polska-staje-sie-52-stanem-ameryki.html

 3. Politycy polscy i ‚polskie’ media przygotowują Polaków do roli mięsa armatniego w wypadku eskalacji konfliktu na Ukrainie. Nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie skala tego zjawiska w Polsce. Żyję w tym kraju i codziennie w korporacyjnej prasie podawane są informacje, że to Putin zestrzelił samolot, że Putin chce najechać Europę, że czołgi już jadą do nas i musimy zrobić wszystko aby się bronić. Rozumiem przez to tylko jedną rzecz – jeszcze więcej działań antyrosyjskich i więcej żołnierzy USA na terytorium Polski.
  http://krecikowaty.blogspot.com/2014/10/polska-staje-sie-52-stanem-ameryki.html

 4. A co tu pisać, w mobilizacji na jednostkę nie zdążę bo ją wcześniej rozpieprzą albo ewakuują, od razu najlepiej mobilizować się do lasu… Filmy lepsze od wkuwania dat na lekcjach …

 5. Wywiad z małżeństwem Irradia – 27.03.2015

  W studiu NTV gościmy małżeństwo Irradia i poznajemy historię tej niezwykłej pary.
  Ziria & Erkriel przedstawiają siebie jako istoty z wymiaru wibracji o wiele subtelniejszych niż nasz poziom materialny.
  Kochają promieniowanie [radioaktywne] o którym mówią, że bez niego nie byłoby życia we wszechświecie, ono jest źródłem życia, ciepła gwiazd i promieniejącego słońca nad nami. Daje życie wszystkiemu, utrzymuje bicie serca i krwi przepływającej przez całe ciało, utrzymuje wszystko w porządku. To jest „niewidzialna” siła, która sprawia, że cały wszechświat jest w harmonii. To jest żywa energia z uczuciami i emocjami, nie ma tajemnicy w promieniowaniu, ponieważ jest wszędzie. Ono nie toleruje nieuczciwości i kłamstwa.
  Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski, a tłumaczył Alex Berdowicz.
  Więcej na: spousesirradia.com

 6. „Wszystkie (bez wyjątku) hotele w Polsce otrzymały rozporządzenie zobowiązujące je do przygotowania się na przyjęcie wojsk i przekształcenie się w szpitale lub sztaby. Informacja nadeszła od kolegów z Łodzi i Lublina, którzy pracują na stanowiskach menedżerskich.

  Nie określono czyje wojska rozlokują się w hotelach ale sprawa jest bardzo poważna…Rzeczywiście, jest to bardzo zatrważająca informacja. Bodajże najbardziej zatrważająca w ciągu ostatnich miesięcy. Nawet przy najbardziej wybujałej wyobraźni i pragnieniu ucieczki od rzeczywistości, zaliczyć tego nie można jako „ćwiczenia” albo nawet „demonstrację siły”.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-koncentracja-sil-nato-na-poziomie-realnego-zagrozenia-2015-03

  1. To już widze że PRAWDZIWY KONIEC się zbliża 🙁 Pierdole pisze bez jezyczków ) .A le po 2 giej stronie Cisza.
   40 tyś. ludzi czeka na granicy ros-ukra. Tylko lub AŻ .

  1. No jest od paru dni na wykopie. Poza tym autorzy poprzednich filmów mówili, że nie będzie nawiązywania do teraźniejszości, ponieważ na ocenianie historii potrzeba czasu. A tu głupkowate wstawki. Polityczne?

   1. Swiatowa finansjera wszystkim zostawia choragiewki , dlugi panstwowe i coraz wieksze podatki i datki do zaplacenia..

   1. To po co sie pcha na stolek prezydenta skoro patryjoci maja byc utylizowani?..Czyzby chcial byc zutylizowany?.Cos tu nie gra.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: