DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

TAJEMNICA SUKCESU PREZYDENTÓW PREMIERÓW POSŁÓW I SENATORÓW W III R.P – czyli co czyni ze są wciąż na szczycie i u koryta

Wszystkim dotychczasowym politykom, posłom, europosłom z wszystkich partii, tym chamom zawsze mało, mało, mało… ciągle patrzą gdzie by tu można jeszcze jakąś kasę wyrwać, bez hamulców, bez opamiętania, byle więcej, więcej, jeszcze więcej, jeszcze …  

Najgorsze żule,  mają więcej taktu, kultury od tych kanalii. Te obrzydliwe chamosły bez zasad, bez człowieczeństwa, bez sumienia, które mają służyć swojemu, narodowi, swojej ojczyźnie, swoim rodakom, którzy im płacą olbrzymie, niewyobrażalne pieniądze. Te chamy patrzą tylko gdzie by tu jeszcze coś zakombinować, ukraść, wyrwać coś dla siebie, dla swoich. 

Te kanalie, złodzieje, mimo że każdemu z nich płacimy co najmniej po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie mają nas w dupie, mają w dupie ciebie rodaku, twoje dzieci, twoją rodzinę, mają w dupie Polaków, ojczyznę, Polskę. Dla nich liczy się tylko bezkarność, przywileje i kasa. Czy srebro, czy złoto byle tylko mieć, mieć więcej, więcej, jeszcze więcej… Ich jedyne sumienie to mienie więcej, więcej, jeszcze więcej…

Nie dość, że te chamy po prostu kradną w najbardziej obrzydliwy sposób nie wywiązując się ze swoich obowiązków a biorąc za to ogromne pieniądze, to jeszcze zdradzają gdzie tylko to możliwe. Te kanalie sprzedadzą i sprzedają swoich rodaków i swoją ojczyznę każdemu kto im da łapówkę, kasę czy stołek.

Przez te kanalie jesteśmy najbiedniejsi, mamy wszystko najdroższe, nie mamy przemysłu, banków, mamy największe zadłużenie. A ci zdrajcy i kanalie za to odpowiedzialni mają największe przywileje i dochody w całej Europie.

A pomyśl jaką kasę te chamy i kanalie mają na lewo, na tajnych kontach, na rodziny, braci, kochanki itd. Za lewe kontrakty, za najdroższą w Europie ropę i gaz, za najdroższe na świecie stadiony, najdroższe autostrady których nie ma, za Pendolino, za…. Za oddanie za bezcen najcenniejszych fabryk, banków, firm itd. Za umożliwianie i ułatwianie grabienia nas przez zachodnie banki, korporacje finansowe, sieci handlowe i inne mafijne organizacje nie płacące w Polsce podatków i swobodnie transferujące miliardowe zyski za granicę. Za zadłużenie nas na wiele pokoleń, za zwolnienia z podatków kolonizatorów żerujących na nas.

Pomyśl. Przed Solidarnością byliśmy 20 potęgą przemysłową i gospodarczą świata. Dzisiaj nie mamy nic. Wszystko zostało rozgrabione lub zniszczone. A my pracujemy za grosze u obcych we własnej ojczyźnie. A oni każdego roku transferują za granicę zarobione na nas setki miliardów dolarów każdego roku.  W tym samym czasie wpłynęły do naszego kraju setki miliardów euro z Unii Europejskiej. A jakby tego było mało rządzący zadłużyli nas na niewyobrażalne pieniądze, na ponad bilion złoty. Za co ciężko upośledzony osobnik i jemu podobni kundle mu służący pobudowali parę najdroższych na świecie stadionów. I parę najdroższych na świecie kawałków niedokończonych dróg, za które w dużej części nawet nie zapłacili.

My Polacy zarabiamy najmniej w Europie, płacimy za wszystko najdrożej. Jesteśmy najbardziej rozgrabionym i zrujnowanym krajem. A do tego najbardziej zadłużonym. Krajem z którego uciekło znacznie ponad 2 mln naszych rodaków w najbardziej produktywnym wieku. A kolejni cały czas uciekają. Jednocześnie mamy największą armię urzędników i polityków w Europie. Tych samych od 30 lat mimo że są odpowiedzialni za to wszystko. Taka jest rzeczywistość. Przerażająca, koszmarna i niewyobrażalna. Rządzą nami osobniki które powinny siedzieć skazani na najwyższe wyroki za zdradę i inne zbrodnie i przestępstwa a oni cały czas rządzą i cały czas mordują nas jako naród. Niemal wszyscy, niemal każdy z nich rządzących od komuny do dzisiaj.

Bo te kanalie za to że niewyobrażalnie rujnują, wręcz mordują nasz naród, naszą ojczyznę i każdego z nas i naszych rodzin sami biorą za to olbrzymie pieniądze z  naszych pensji, z naszej pracy, pracy każdego z nas. My im płacimy olbrzymie pieniądze sami głodując za to że nas rujnują, grabią wręcz mordują. Te kanalie nawet w ogóle nie interesują się tym że miliony dzieci głoduje w Polsce. Nie dość że te kanalie są za to odpowiedzialne, że miliony dzieci przez nich głoduje, to nawet się tym nie zainteresują. Czy trzeba więcej dowodów na zbydlęcenie tych tzw. elit, tych premierów, prezydentów, ministrów, wojewodów i całej reszty chamolit (cham na pozycji elit).    

Tacy są niemal wszyscy politycy niemal wszystkie partie. To są najgorsze chamy i kanalie, gorsze od folksdojczów. Bo folksdojcze często zdradzali rodaków i ojczyznę  z tchórzostwa, żeby przeżyć, żeby przetrwać. A te bydlaki zdradzają swoich braci, rodaków i ojczyznę tylko żeby mieć…, mieć więcej kasy, przywilejów i władzy. Więcej…więcej… jeszcze więcej. Tak naprawdę mają coraz więcej schamienia, zbydlęcenia.  (przepraszam ale o takich chamach, bydlakach nie da się inaczej).

A najlepsze jest to, że oni mówią że są tacy jak ty, że to ty ich wybierasz, że po prostu ciebie reprezentują. I niestety mają rację. Bo tak długo jak na nich głosujesz albo tak długo jak nic z tym nie robisz to są przy korycie dzięki tobie. Bez względu na to czy na nich głosujesz czy w ogóle nie głosujesz to i tak ich wybierasz, to i tak pozwalasz im dalej rządzić. Jest tylko jedna możliwość uwolnienia się od nich. Wybrać nowych, nie skompromitowanych z poza istniejących dotychczas partii, z poza dotychczasowych układów. Wybierać tylko takich, którzy nie mają nic wspólnego z dotychczasowymi partiami i układami. To jedyna szansa na rzeczywiste zmiany na lepsze.  

albo nie ominie nas zwykły terroryzm ( ULICZNE EGZEKUCJE, ZAMACHY ,PODKŁADANIE BOMB)  z wzniosłych pobudek , MORALNYCH , PATRIOTYCZNYCH, POCZUCIA SPRAWIEDLIWOŚCI I PRZYZWOITOŚCI

===============

przykład sprawy z II R.P – PODOBNEJ DO III R.P

ciekawe czy dziś znalazł by się ktoś taki z takim uzasadnieniem likwidacji ŻULA

 Ferowane przez sądy – niskie w stosunku do popełnionych przestępstw – wyroki spotykały się z ostrą krytyką mediów i oburzały społeczeństwo. Niektórzy zaś brali sprawy we własne ręce. Jak choćby sierżant Wojska Polskiego Wacław Trzmielowski, który 17 kwietnia 1926 roku w Warszawie zastrzelił byłego ministra poczty i telegrafów Huberta Linde. Tłumacząc swój czyn usprawiedliwiał go tym, że obawiał się zbyt łagodnego wymiaru kary dla (byłego już) prezesa Pocztowej Kasy Oszczędności, oskarżonego o nadużycia w swojej firmie. Wyrok w jego sprawie miał zapaść dwa dni później. „Sprawca zabójstwa oddał się sam w ręce władz bezpieczeństwa i oddał broń ze słowami: „Zabiłem Lindego za zło, wyrządzone krajowi” – informowały 22 kwietnia 1926 roku na swoich nagłówkach ówczesne gazety.

13 thoughts on “TAJEMNICA SUKCESU PREZYDENTÓW PREMIERÓW POSŁÓW I SENATORÓW W III R.P – czyli co czyni ze są wciąż na szczycie i u koryta

 1. Cały czas uważam, że spoczywający na ulicy polityk z „nalepką” za zdradę narodu to jedyny argument dla opamiętania się tych skurwieli, ale już raz mi tutaj zarzucono zgodnym chórem, że namawiam do mordowania polityków, ja jednak uważam że to jedyna skuteczna obrona.

    1. A już chciałeś Mizia Roztwierać Firmę , a tu na forum już prawie KILL !!!! lol 🙂
     To są własnie słowa PISANE. Każdy rozumie na swoje własne JA. Stad atrakcje Niedzieli Palmowej w cieniu NIEZROZUMIENIA !!!

 2. Dobry artykuł, przemawiający do wyobraźni i sumienia, tylko czy my jako naród, jako zbiorowość jeszcze je mamy? Raczej nie. Żeby osiągnąć taki stan napracowano się uczciwie przez ponad 20 lat i to na wszystkich polach. Zacznę od sfery duchowej, żeby uspokoić „sumienia” klechów podpisano konkordat ze wszystkimi jego przywilejami, co w efekcie przyniosło upadek autorytetu wiary i całej tej niemalże ezoterycznej sfery. Efekty widać. Rozwalono wszystkie większe zakłady, bo tam czaiła się wymiana spostrzeżeń i w konsekwencji zbiorowe bunty, z których styropianowcy w swoim czasie tak skwapliwie korzystali. Przypomnę jeszcze min. Tomaszewskiego, który pokazał do czego jest zdolny rząd jak robolom się coś nie podoba. Cały czas wmawiało się ludziom, że takie są koszty transformacji i lepiej będzie tuż, tuż, a w tym samym czasie tworzono sobie „okopy”, które doprowadziły do tego co mamy. Efekt- dwa dominujące ugrupowanie, które są wzajemnie dla siebie gwarantem trwania i „sukcesów” politycznych w ogłupiałym skłóconym narodzie. Ja liczę na młodych ludzi i to tych nie najwyżej wyedukowanych, bo oni są najmniej nasyceni tym całym obłędem i demagogią, dlatego, że nie byli bardzo chłonnymi uczniami.

   1. Racja ten dobrze wyedukowany wie, jak funkcjonuje system oraz to, ze aby cos zmienic, to naprawe trzeba zaczac od systemu.Dobrze wyedukowany wie, ze systemu nie zmieni, wiec jak to mowia ” ustawia sie ” w tym systemie.No i ubiega sie o to, aby byc nim , a nie poza nim.Z takich dobrze wyksztalconych rekrutuja sie tzw. elity rzadzace.Politycy roznego autoramentu licza w swych demagogicznych wystapieniach na poparcie tychze ” mlodych ludzi i to nie najwyzej wyedukowanych” , bo im mozna opowiadac, ze zmiana ludzi na stolkach, zmieni sie sytuacje spoleczenstwa i gospodarki nie rujnowanej,ale dostosowywanej dla potrzeb roznych kapitalow i finansjery.Nie edukowani padaja ofiara politycznych hochsztaplerow, poniewaz nie znaja mechanizmow funkcjonowania panstwa, a takze gospodarki w obecnym systemie ekonomicznym.Ci mlodzi sa napedzani do awantur , ktore niczego nie zmieniaja i zmienic nie moga w tym systemie i sprawowania wladzy i w tym systemie gospodarczym.Amen.

    1. Funkcjonujący system to nie dogmat kosmiczny, tylko teza wypracowana przez pewną grupę ludzi, która w swoich założeniach ma jeden cel: podporządkowanie i zniewolenie innych, oczywiście dla mamony. Oczywiście aby to mogło istnieć, muszą być współpracownicy i „barany do strzyżenia”, czyli wszyscy nie mogą być „współpracownikami”, a to dużej części społeczeństwa odmawia prawa do godziwego istnienia. Współpracownikom się mówi, że są elitą a reszta to niezaradne, nieporadne dupki. Współpracownicy w to wierzą i dopóki mogą cieszą się, że nie są w stadzie baranów i co ich to wszystko obchodzi, czyli są skutecznymi utrwalaczami dzieła „łaskawych twórców”, czyż nie ??

   2. Mówisz Mizia, że to cham a to jest humanista. Poprzez gruntowne zgłębienie ludzkiej natury metodą wieloletnich wieczorowych studiów naukowych; o mediach, public relations, zarządzaniu personelem, ekonomii, politologii, psychologii itd cham doszedł do wniosku, że transcendencja w kierunku kurewstwa, złodziejstwa, łgarstwa czyni go człowiekiem sukcesu, ba nawet – nadczłowiekiem. Oto głupole nie tkną czegoś, bo cudze, bo nieładnie, nieuczciwie a on tknie, skorzysta i wykorzysta śmiejąc się im w nos, że są głupi. Jest tak zapamiętały w tej swojej prawdzie życiowej, że niejednokrotnie piszę książki podsumowujące, jakiego to on wspaniałego odkrycia dokonał i jakiej to wiedzy dostąpił, że jeśli tylko można i nie złapią, i nie upilnują, to drzeć trzeba i wolno ile można. Takie książki można już kupić nawet na poczcie o tytułach „Biedny jesteś na własne życzenie” i podobnych. Brakuje natomiast książek o tym, jak pracując i będąc dobrym fachowcem dorobić się.
    Jesteśmy zatem nie w żadnym państwie ani tym bardziej wspólnocie narodowej spojonej wielowiekowym spoiwem ale w salonie gier. W wyborach wybieramy szefa kasyna i krupierów a potem mamy grać w Back Jacka lub jednorękiego bandytę albo bawić się nieruchomościami lub podatkami.
    Tu się nie pracuje, tu się obstawia i gra. Pracuje tylko personel sprzątający.
    Dlatego – nie tylko u nas – nie ma żadnego związku pomiędzy pracą a płacą natomiast nawet małe dziecko wie ile i gdzie można ugrać.

    Żyjemy zatem, w erze kurewstwa, złodziejstwa podniesionych do rangi cnoty i uprawianych z pełnym profesjonalizmem i znawstwem ludzkiej natury na poziomie uniwersyteckim. I powiem więcej nie jest to ostatnie słowo w tej materii tak wygrywających, jak i przegranych.
    Zaraz będzie „Game Over”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: