NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ŻYCIE PRZECIĘTNEGO POLAKA WARTE 1ZŁ BRUTTO – DONOSI WYBORCZA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

PRAWO W III R.P NISKO SOBIE CENI ŻYCIE POLAKÓW 

PRAWDZIWA INFORMACJA 

„BEZPAŃSKI PIES W BERLINIE MA WIĘKSZE PRAWA NIŻ POLAK LUB POLSKA RODZINA W WARSZAWIE”

sprawdź sobie sam prawa zwierząt w Niemczech

W POLSCE ZRESZTĄ TEŻ UŚMIERCENIE ZWIERZĘCIA NIE KOŃCZY SIĘ ZAPŁATĄ ZŁOTÓWKI  

Szpital na Dolnym Śląsku, który doprowadził do śmierci dziecka, zaproponował rodzicom 1 zł odszkodowania. Inne za trwały uszczerbek na zdrowiu oferują po 1 tys. zł. Zgodnie z prawem, bo przepisy nie mówią o minimalnych kwotach odszkodowań, wyjaśnia „Gazeta Wyborcza”.

Dziennik podaje przykłady i powód takiego postępowania placówek służby zdrowia. Otóż szpitale z góry wiedzą, że proponowane przez nie kwoty będą odrzucone i pacjenci pójdą walczyć o swoje do sądu.

Ale szpitale mają w tym cel: po pierwsze, rozstrzygnięcie zostanie odłożone w czasie, może nawet na lata. Po drugie, kiedy sprawa toczy się przed sądem cywilnym, odszkodowanie zostanie zapłaco­ne z obowiązkowej polisy OC. Nie obciąży więc budżetu szpitala, wyjaśnia „Gazeta Wyborcza”.

Więcej w „Gazecie Wyborczej”.

(JS)
Źródło: PAP

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-smierc-wyceniona-na-zlotowke/0gv66

WNIOSEK LOGICZNY ŻYCIE 1 POLAKA W POLSCE WYCENIA SIĘ ZGODNIE Z PRAWEM III R.P NA

JEDEN ZŁOTY POLSKI

I CO I NIC ,POWIEDZĄ PROWADZĄCY PRACĘ U PODSTAW

PYTANIE NA DZIŚ CO BY SIĘ STAŁO GDYBY

RODZINOM OFIAR SMOLEŃSKICH „MĘŻÓW STANU”

ZAPROPONOWANO W SUMIE RAZEM 96 ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA

BO BYŁO ICH 96 

A WIĘC 96 X 1 ZŁ DAJE KWOTĘ 96ZŁ 

DLACZEGO NIE SKORO PRAWO W POLSCE POZWALA NA PROPONOWANIE TAKIEJ KWOTY

1 zł za LECHA KACZYŃSKIEGO

wiec pytam ?? 

72 thoughts on “ŻYCIE PRZECIĘTNEGO POLAKA WARTE 1ZŁ BRUTTO – DONOSI WYBORCZA

 1. „Nowa,przemilczana, niebezpieczna epidemia” – olbrzymia ilość dowodów na „chorobę Morgellona”, na bardzo niebezpieczne zjawisko prawie nieznane lekarzom, którzy zamiast szukać przyczyn w tej wojnie biologiczno-chemicznej wolą „bawić się” w doktora i bezmyślnie przeprowadzać skazane z góry na niepowodzenie „badania” czy „leczenie” wprowadzone programami studiów dla gojów przez fundację śmierci Rockefelera i mieszaczy trucizn z I.G.Farben ( Bayer) ! Oczywiście, że ta podstępnie wprowadzona wojna chemiczno – biologiczna „czasów pokojowych” trwa i codziennie wyrywa z życia niezliczone ofiary, które naiwnie weszły na drogę krzyżową szyderczo niosących „zdrowie”,”pokój”, „dobrobyt” i „wybawienie” dla całego świata, kiedy wystarczyło by tylko raz uważnie spojrzeć na niebo, żeby stwierdzić olbrzymią komorę gazową nad naszymi głowami od lat rozpylaną smugami śmierci – chemtrails !!!

  LUDZIE ! JEST WOJNA W POWIETRZU, NA ZIEMI I NA WODZIE,A WY OPŁACACIE SAMI SWYCH KATOW PODATKAMI I DALEJ SPICIE PRZED TELAWIZORAMI !!!

  http://www.chemtrails-info.de/chemtrails/morgellons.htm

    1. To „Zastąpić dżumę cholerą” to hasło Korwina który próbuje takich manipulacji byle odsunąć innych a samemu się dorwać. Korwin nie jest lepszy od innych.
     Za Pis-u deficyt budżetowy był około 30 mld zł, za PO ok 50 mld zł.
     Czyli różnica istotna nie mówiąc o wyprzedaży.
     Korwin próbuje bujać polaków, wie że nas można tak łatwo oszukać.
     Korwin napisał „) nielegalnych imigrantów”, nie napisał „ile legalnych imigrantów”.
     Korwina trzeba wykopać na zawsze.

 2. O „efektach” więziennej tresury w „szkołach” dla kolejnych pokoleń „bydła roboczego” – patrz też znowu na „prawo morskie”, z korporacyjnym NAZWISKIEM wyszczególnionym oczywiście na tzw.”listach wyborczych”, gdzie dobrowolne oddanie „głosu” na jakąkolwiek marionetkę geszeftu „nie-rządowego” oznacza ciche przyzwolenie z poddaniem się totalitarnej dyktaturze handlarzy trucizn,narkotyków, niewolników i sprzedawców przyszłości !

 3. Oj, słyszę, że pejsate trole internetowe wyją „ajwaj”, bo jak uderzyć w ich geszefiarski „stół” z przekrętami talmudycznego bezprawia, to zaraz się odzywają ich „nożyce”. Nic tu po okupanckich parchach i ich geszeftach obcej administacji grabiącej i terroryzującej bezprawnie,bo wszystkie te parchate geszefty musiały ogłosić upadłość handlową i czort z wami na drogę donikąd albo do Birobidżanu !

  Wcześniejsi patrioci też już wiedzieli, co jest grane i niewzruszali się anonimowymi papierzyskami zaborczych „urzędów” sprawiając rozlazłym jak wszy po gaciach parchom ostry łomot :

  https://www.youtube.com/watch?v=Kr-udUHHLLU

  I w tym współczesnym „geszefcie” na Łowicz zatajone jest nazwisko jego „szefa” z powodu wrodzonego tchórzostwa parchów, którzy od wieków wysysają krwawicę z całego narodu polskiego, a teraz to planują skok na całą ziemię „podatkiem” katastralnym !

  #24 Geszeft 2015-10-19 10:38
  Cytuję Kaliński:
  to marionetka!

  Żydowski geszeft zarejestrowany w Waszyngtonie:
  URZAD MIEJSKI W LOWICZU

  L D-U-N-S® Nummer 424095548
  L Geschäftssitz Pl. Stary Rynek 1
  L Postleitzahl 99 400
  L Postalische Stadt Lowicz

  Land Poland
  W Länder-Code 616

  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 468309151
  W Fax Nummer 468309160

  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA „SZEFA” !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  Niejaki „Kaliński” grający rolę burmistrza Łowicza to :

  #23 Kaliński 2015-10-19 10:35
  to marionetka! Nic nie wygrał, bo został namaszczony przez zydowstwo w sfałszowanych wyborach do dalszego niszczenia miasta w ramach prywatnej firmy jaką jest urzad miejski w Łowiczu, który tak jak wszystkie nie tylko urzędy sa zarejstrowane jako prywatny geszeft w Waszygtonie !!!
  KIEDY TO WRESZCIE DO WAS DOTRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. „Na bezprawiu nie można zbudować prawa ” i o czym traktuje „Proces” F.Kafki !

  http://www.bryk.pl/lektury/franz_kafka/proces.problematyka.html

  „Najdłuższa żmija przemija” i nawet ta najbardziej jadowita, z podwójnym językiem, z martwą literą prawa dla „martwych” dusz straciła swą „moc”, tylko dlatego, że odwiecznie „głupie” goje wierzący w to, co napisane zauważyły całą masę diabełków tkwiących w szczególe, gdzie na pierwszym miejscu rzuca się w oczy brak osobistych podpisów sędziów bojących się osobistej odpowiedzialności, takich samych tchórzliwych adwokatów wraz z całą bandą biurwokratów administracyjnych bazujących na prawnej niewiedzy podatników napiętnowanych NAZWISKIEM i dlatego podlegających bezprawiu powierniczych nie-rządów zorganizowanych mafijnie na całym świecie !

  https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

 5. Podaję jeszcze raz wzór pisma prawnej możliwości do SAMODZIELNEGO uwolnienia się z wszelkich roszczeń obcej administracji „państwowo-bankowej” i gdzie poniżej zamieszczone informacje ułatwią spojrzenie globalne na wszystkie nasze bolączki codziennego życia w nędzy i beznadziejnej wegetacji niegodnej istoty ludzkiej :

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  _____________________________________________________

  Do Waszych spraw dotyczących spraw osoby :

  Nazwisko ……………………….
  Ulica ……………………….
  Miejscowość …………………..

  Do
  ………………………………….
  Pana/Pani…………………….

  Ulica…………………………..
  Miejscowość……………….
  LIST POLECONY
  Miejscowość/ Data ……………..

  Orzeczenie do Waszego pisma z tytułem „ ……………………………“ , numerem handlowym………………………, które z punktu widzenia urzędu oznaczone jest jako „przeciw“. ( gruba czcionka ! )

  Osoba ………………………………………………. jest podmiotem prawnym,
  którego autorem jest Rzeczpospolita Polska i nie jest autorem tej osoby.

  Kompetencja administracji co do tej osoby …………………… w swej funkcji jako podmiot prawny, jest z przepisu rzeczą władzy państwowej, tu Rzeczpospolitej Polskiej.
  To samo wynika również z prawa autorskiego.

  Człowiek, któremu ta osoba podporządkowana jest urzędowo, jest natomiast żadnym produktem państwowej władzy. On nie jest identyczny z tą osobą w swej funkcji jako podmiot prawny i nie jest autorem tej osoby.

  Kompetencją i zobowiązaniem wszelkiej państwowej władzy wobec człowieka jest to przede wszystkim , żeby poważać ludzką godność i ją ochraniać ( patrz m.in . Konstytucja EU i wcześniej wydana korespondencja pisemna, z której to pełna treść została pobrana.)

  Jedynym poszkodowanym ( podkreślić ! ) poprzez urząd stwierdzonej szkody, która jednej osobie zostaje nałożona jako obciążenie, jest zawsze człowiek . (podkreślić po przecinku)

  Autor dotyczącej osoby , tu Rzeczpospolita Polska, odpowiada za wyrównanie tego, wobec poszkodowanego, co osoba z nałożonym obciążeniem.

  Człowiek z zasady nie odpowiada za szkody osoby. ( gruba czcionka)

  Tylko ( gruba czcionka) w przypadku, w którym człowiek chce rościć sobie osobę względnie prawa osoby i czym daje swoją zgodę na przełożenie praw i obowiązków na człowieka, przekłada się również odpowiedzialność na człowieka.

  Uprasza się przyjąć do wiadomości, że ten człowiek, któremu Rzeczpospolita Polska przyporządkowała osobę …………………………… nie może rościć

  ____________
  Str. 1

  ż a d n y c h praw wobec tej osoby (podmiotu prawnego) ,
  nie ma woli działania dla tej os

  nie jest wolą
  przejmowanie zobowiązań tej osoby w nadzorze administracyjnym.

  Zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby ……………………. na człowieka, któremu ta osoba jest urzędowo podporządkowana, nie znajduje się. ( gruba czcionka po przecinku)

  ____________
  Str. 2

  Autor, Rzeczpospolita Polska jest dlatego jedynym posiadaczem praw i obowiązków osoby prawnej, osoby ……………………………………………….

  Ona odpowiada za osobę ……………………… w odróżnieniu do czlowieka .

  Odpowiedzialność autora rozprzestrzenia się na wszelkie roszczenia, którymi może się obciążyć osobę, jak również na nałożoną tu przez urząd sumę w wysokości ……….. złotych .

  Z pisma z datą ………… urzędu , przygotowanego przez Pana/Panią …………… jest prośba do przejęcia z człowieka, podjęcia czynności dla osoby ……………….. względnie działania w imieniu osoby …………

  Człowiek z zasady nie ma żadnych zastrzeżeń przeciwko temu, żeby się nie zgadzać z prośbą urzędu.

  W przypadku, kiedy ten człowiek powinien się zgodzić z tą prośbą, to urząd reprezentujący władzę państwową jest do tego zobowiązany, temu człowiekowi tą odpowiednią sumę w wysokości …………………….. złotych w celu dokonania płatności w imieniu tej osoby oddać z góry do dyspozycji i żeby przez to samo, temu człowiekowi wyrównać szkody w tej samej wysokości.

  Dlatego przez to uprasza się , wobec tego, przez urząd numerowanego i w imieniu osoby ………………. ustalonego terminu płatności sumy w wysokości …………………. złotych łącznie z odszkodowaniem w wysokości …………………. złotych, które nałożone są człowiekowi, temu człowiekowi, któremu osoba ………………… podporządkowana jest urzędowi, w gotówce, przykładowo przez przekaz pocztowy albo przez komornika, o doręczenie.

  Ma się rozumieć, że jest ten w piśmie z dnia …………, ( doręczony w ………. ) ustalony urzędowo termin płatności do dotrzymania.

  Bez korzystania z praw osoby

  Załącznik : Pismo z
  ..……………… jako własność
  Rzeczpospolitej Polskiej
  zwrot w oryginale.

  zwany _________________________________________
  ( podpis w piśmie szkolnym)

  _____

  Str. 3

  Jakie to w sumie jest śmieszne i tragiczne zarazem, że za pomocą ton papierowych pogróżek, umotywowanymi i grożącymi jakimiś paragrafami wobec „podmiotów prawnych” czyli uznanych za martwe na papierze osoby wyłudza się od nich, straszy „zarazami” i rabuje olbrzymi kapitał, którzy wypracowali sobie ZYWI LUDZIE będący najczęściej nieświadomymi ofiarami dla tej całej armii pasożytniczej sitwy począwszy od „rządów” z „kościołami” i całej administracji państwowej wraz ze wszystkimi „służbami” i propagandą „literacką” z telawizją na czele !!!

  Jednak Państwo to My , ZYWI LUDZIE, którzy powinni jak najszybciej „z martwych wstać”, z talmudycznego bezprawia okupanta, który zbudował swą potęgę za pomocą papierowych kłamstw począwszy od „pisma świętego” i wzbogacił się tylko bandyckim łupem terroryzując i ograbiając ludzi w biały dzień „urzędowo” mając do tego tylko teoretyczny „podmiot prawny” wraz ze wsparciem policji opłacanej z podatków obywateli i których to policja powinna za to chronić przed bandytyzmem „państwowym” !!!
  astromaria pisze:
  03/06/2015 o 13:04

  Nieustraszona, ja tego jakoś nie rozumiem, to jest po polskiemu. Może przekład trzeba poprawić? Albo podaj wyjaśnienia do każdego punktu tego pisma.
  nieustraszona pisze:
  03/06/2015 o 17:48

  Astromaria ! Najważniejsze, że jest język urzędowy i kto jak kto, ale właśnie to takie sformułowania są poprawne i zgodne z ichnim „prawem”.

  Najważniejsze w tym wszystkim, to jest pojąć w końcu kolosalną różnicę w sensie prawnym dla osoby czyli PODMIOTU prawnego (personelu, persona z greckiego maska) i nie mającej do dyspozycji żadnych ludzkich praw, a żywym i zdolnym do samodzielnego działania świadomego tych różnic w prawie człowieka, którego to „opieka” czyli kuratela państwa już nie obejmuje i co właśnie dokładnie urzędasom wyjaśnia to powyższe pismo !!!

  Bo z prawem to jest jak z płotem na łączce do wypasu bydła, kiedy wąż się przez niego przeciśnie , orzeł nad nim przeleci, a odgrodzone nim „bydło” pozostaje grzecznie na pastwisku.

  Bądźmy więc wszyscy orłami przelatującymi nad tym papierowym płotem, bo nie jesteśmy przecież „martwymi duszami” !

  W „Martwych duszach” Gogola właściciele chłopów pańszczyźnianych musieli płacić podatki „państwu” za już zmarłych .

  Obecny przekręt prawny polega na tym, że wszyscy goje na podstawie metryki urodzenia to „martwe dusze” ( prawo kanoniczne) czyli „żywe trupy” , które jednak sami za siebie płacą podatki i inne haracze, chociaż ściśle wedle prawa EU , to te wszystkie obciążenia powinien płacić ich „właściciel” czyli „państwo” i na co wyraźnie wskazuje to powyższe „orzeczenie” wolnego człowieka.

  Uwielbiam rosyjską klasykę w tym temacie NWO, który jest tak stary , jak i ten nasz cały zwariowany „cywilizacyjnie” świat pod jurysdykcją talmudyczną mającą oczywiście swe korzenie w „biblii” :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Martwe_dusze

  nieustraszona pisze:
  04/06/2015 o 09:43

  ” Ustawa o podatkach nie stanowi wykładni prawa” – takie zdanie każdy sobie może przeczytać na końcu broszury wydawanej po polsku dla martwej duszy „podatnika” o „podatkach” i dostępnej za darmo w każdym urzędzie rabunkowym !!!

  Bo w rzeczywistości właściwie nazywa się to też w Niemczech DAROWIZNA, jako ten trybut , ten bezprawny haracz ściągany przez urzędy „skarbowe” u oglupionych propagandą gojów pracujących całe swe niewolnicze życie na swych „panów” i „władców”, których to tak irracjonalnie się boją wobec ich każdego PAPIEROWEGO szantażu pism z POGROZKAMI żydowskich firm podlegających ” ministerstwu skarbu” i też „ministerstwu sprawiedliwości” i wrzucanych bezprawnie jak i dosłownie jako „reklama” tych „firm” do skrzynek pocztowych i mających wyłącznie na celu WYLUDZENIE pieniędzy !

  Kto pamięta kryminalne filmy hollywoodzkie o anonimowych szantażystach domagających się okupu poprzez listy ułożone z wyciętymi literami ten wie, że chodziło w nich często o wykup porwanej i ukrytej ofiary, której miała grozić śmierć w wypadku niezapłaconego okupu .

  Poniżej całe wyjaśnienie i dowody na to, że też „prawo” i „sprawiedliwość” w wersji niemieckiej robi tylko i wyłącznie „geszefty” po uprzednim zmanipulowaniu „podmiotów prawnych ” czyli martwych dusz różnymi kryminalnymi pismami z anonimowymi pogróżkami i machiną propagandy „państwowej”.

  http://brd-schwindel.org/brd-justiz-betreibt-geschaefte/

  Jeszcze raz rejestracja ” ministerstwa sprawiedliwości” jako żydowski geszeft :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Stąd wysyłane są „państwowe” wytyczne i okólniki na papierze do całkowitego rabunku „podmiotów prawnych” terrorem podatkowym oraz do wywłaszczenia ich ze wszelkich gruntów i nieruchomości za pomocą „podatku katastralnego” czy lepiej „katastrofalnego” dla ludzi, którzy naiwnie wierzą w to, co jest anonimowo napisane i wrzucane bezprawnie do SKRZYNEK POCZTOWYCH przez „pocztę polską” bedącą też pod kontrolą i na użytek pejsatych drukarzy kłamstw i pogróżek podszywających się za „prawo” !!!! !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SKARBU PANSTWA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 426919651
  L Geschäftssitz Ul. Krucza 36
  L Postleitzahl 00 522
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226959000
  W Fax Nummer 226299838
  W Name Hauptverantwortlicher Borowiec Grzegorz
  W Tätigkeit (SIC) 9199
  nieustraszona pisze:
  05/06/2015 o 11:43

  „Kiedy bezprawie staje się prawem, obowiązkiem staje się jest opór” – Berthold Brecht

  Niezmiernie cieszę się, że po 70 latach okresu „powojennego”, w którym to również i Niemcy i to z przypisywaną im przez odwiecznych fałszerzy „winą” za wojny światowe podjęli zdecydowany opór przeciwko bandzie „urzędowych” kryminalistów z osłoną policji (!) terroryzujących i okradających bezprawnie zastraszoną i okłamywaną „paragrafami” ludność.
  Zawodowi kłamcy ze szmatławca takiego jak Süddeutsche Zeitung „uprzejmie donoszą” z krytyką samoobrony niewinnych ludzi napadanych w swych mieszkaniach przez kryminalistów w biały dzień, legitymujących się bezprawnymi dokumentami, mającymi wywołać złudzenie prawomocnej „władzy” nad obywatelami i która to makulatura pochodzi z „biura” pisarskich szantażystów i wydawana jest przez pejsatych drukarzy :

  http://brd-schwindel.org/scheingerichtsvollzieher-stossen-auf-gewaltigen-widerstand/
  nieustraszona pisze:
  06/06/2015 o 14:32

  Na „poważnie” pewien Niemiec próbował dowiedzieć się, jak zarejestrować swój „geszeft, jako „sąd” , któremu mienił się być „szefem” z podległymi mu „adwokatami” :

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/04/wie-eroffnet-man-ein-gericht/

  „JEST TO PRYWATNA FASZYSTOWSKA EU – DYKTATURA – KONIEC ! ”

  Es ist eine private faschistische EU-Diktatur – Ende !

  http://brd-schwindel.org/martin-schulz-die-eu-ist-eine-diktatur/
  nieustraszona pisze:
  07/06/2015 o 19:58

  „Politik ist die Kunst, die Leute daran zu hindern, sich um das zu kümmern, was sie angeht.
  — Paul Valéry – Autor/Philosoph – 1871 – 1945 ”

  ” Polityka jest to sztuka , ludziom przeszkadzać w tym, żeby nie troszczyli się o to, co ich dotyczy.”

  Nadszedł w końcu też i czas do przeszkadzania sztuczkom „polityki” i jak zwykle najprostsze rozwiązanie jest najbardziej genialne, a jest nim wybicie „zębów” papierowemu tygrysowi w postaci całkowitego zaniechania otwierania jakichkolwiek obcych listów „urzędowych” wraz z odmową przyjmowania listów poleconych z wymogiem podpisu czyli pokwitowania odbioru.

  TO DZIAŁA !!! Jeśli się wam nie chce przyklejać ostrzegawczej nalepki na skrzynkę pocztową czy też boicie się wyrzucania tej nierządowo – złodziejskiej makulatury do śmieci, to najpóźniej w dziesiątym dniu licząc od daty stempla pocztowego wystarczy wrzucić je nieotwarte z dopiskiem ” z powrotem do nadawcy” czy „retour” na poczcie !!!

  Dobrze by było po kolei jak najwięcej sąsiadów i całe miejscowości wciagnąć w ten „spisek” przeciwko papierowemu terrorowi, bo naprawdę nic nie macie do stracenia, a do wygrania jest przecież WOLNOSC oraz uratowana gotówka od „kurateli” administracji społecznych pasożytów czyli wewnętrznego wroga !

  ” W kupie siła ! ” podpowiadają „Kiepscy”, a ich „listonosz” znika z hukiem przy pierwszym „męskim” ataku z rzucaniem w niego wszystkich listów kryminalistów i pozostawiając za sobą szary dym oraz zwycięskie twarze „odbiorców” !!!
  astromaria pisze:
  07/06/2015 o 22:56

  Boszzzz, nieustraszona, czy ta sentencja Paula Valéry powinna brzmieć tak: ” Polityka to sztuka przeszkadzania ludziom w troszczeniu się o to, co ich dotyczy”???????????
  astromaria pisze:
  07/06/2015 o 22:57

  PS. Czy masz na myśli listy z urzędu rabunkowego domagające się zapłaty haraczu zwanego podatkami? Mam to odesłać i spać spokojnie?
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 09:08

  Astromaria ! Tłumaczę te krótkie sentencje z głębokim sensem bez skrótów !

  Mam na myśli nie tylko haracze podatkowe, ale wszystkie inne pochodzące z urzędowych jaskin zbójeckich czyli abonament RTV, opłaty komunalne, ubezpieczenia na „życie”, itp., papierowowe molestowania do szczepień i straszenie karami za ich olewanie, nakłanianie do „wczesnego wykrywania raka” czy też kupna „biblii”, „darmowe” bilety do teatru wyborczego czyli tak jak wszystkie pozostałe reklamy zachecające do „oszczędności” i korzystania z „okazji” w kupowaniu badziewia w sieciach handlowych i aptecznych faszystowskich korporacji.

  Powinno się też jak najszybciej oddać dowód osobisty za potwierdzeniem urzędu meldunkowego, bo to oznacza zrzeczenie się „praw obywatelskich” w sensie zablokowania kurateli prawnej nieuświadomionego ubezwłasnowolnienia, w którym trwają od stuleci całe pokolenia gojskich niewolników – martwych prawnie dusz.

  Z tej „kurateli” wypada się też automatycznie, jeśli po upływie okresu ważności dowodu nie idzie się go więcej przedłużyć z oddaniem kolejnego podpisu uprawniającego „władzę” do sprawowania „opieki” tak, jak do się dzieje w przypadku osób niepełnosprawnych umysłowo i nad którymi sprawują opiekę łącznie z odpowiedzialnością za upośledzonego w działalności handlowej (!) czyli nieobliczalnego delikwenta powiernicy z rodzin czy też osoby z „urzędu”.

  Zresztą pisałaś, że masz prawnika w rodzinie i weź go na spytki, a jak zacznie coś kręcić o „państwie prawa i demokracji” będzie to oznaczać, że zrobiono z niego użytecznego idiotę podobnie jak zrobiono to z konowałami i pigularzami.

  Przekaż mu też to orzeczenie powyżej i które to powinien pojąć w lot i z którego też wynika, że „opiekun prawny” jakim jest „państwo” ponosi wszelkie koszty utrzymania swojego „podopiecznego” tak jak to było w starym Rzymie, kiedy pan właściciel według prawa musiał zapewniać utrzymanie i dach nad glową swojemu ubezwłasnowolnionemu niewolnikowi.

  Może słyszałaś też o tym, że niektórzy kreatywni i sprawni intelektualnie niewolnicy rzymscy uzyskiwali wolność !

  „Polityka to sztuka wmawiania ludziom tego, że są wolni, kiedy na papierze kryminalnych „władców” są tylko „podmiotami prawnymi” , kapitałem „humanitarnym” , z którego to niewiedzy, strachu i naiwności wyłudzane są olbrzymie pieniądze wraz z zamiarem ich całkowitego wywłaszczenia z gruntów i nieruchomości !” – to już moja kwintesencja prawna.

  Stąd też kolejny „rząd” bandytów i złodziei pomrukuje już o wprowadzeniu ustawy ( nie mającej nic wspólnego z prawem) do podstępnego „podatku katastralnego” i co może nastąpić na zasadzie cichego przyzwolenia „prawnie” oszukanych i nieświadomych tego ludzi najpierw bombardowanych bezprawnie papierzyskami „urzędowymi” przez skrzynki pocztowe.

  Najpierw będą ze strachu przed bandyckim „prawem” płacić, a poźniej płakać, bo dając wampirycznej bestii palec pożre go razem z ręką !

  Spytaj się też tego prawnika, czy ktokolwiek „musi” otwierać anonimowe czyli też „urzędowe” pisma, bo napewno nie, a jeśli się je bez otwierania odsyła z powrotem do nadawcy, to jest to napewno zgodne z prawem oraz ze wschodnią sztuką walki samoobronnej „judo” polegającej na odwróceniu siły ataku wroga przeciwko niemu samemu !

  Często bywają wrzucane listy handlowe ( reklamy, gry,loterie,wsparcie) bez adresu i nazwiska nadawcy z podaniem skrytek pocztowych i są to też najczęściej różne „ubezpieczenia”, „urzędy” czy „sądy” !!!

  Oczywiście odmowa podpisu i przyjęcia jakichkolwiek listów „poleconych” jest nie tylko niekaralna, ale jak najbardziej godna dalszego polecenia do wspólnego zatrzymania papierowego tygrysa i niech się nimi wraz z pozostałymi szatańskimi wersetami jak najszybciej zapcha i pęknie, jak smok wawelski .

  Tego, że żadnych domokrążców i komorników nie wpuszcza się pod żadnym pozorem do mieszkań oraz ucina natychmiast jakiekolwiek podejrzane rozmowy telefoniczne z żądaniem podania własnego nazwiska chyba nie muszę tu powtarzać.

  Nie piszę nic, czego sama nie sprawdziłam i co jeszcze raz potwierdzam, że brak jakiegokolwiek papierowego czy telefonicznego współdziałania z systemem doprowadza go do szybkiego upadku !
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 10:06

  No to wytłumacz mi jak krowie na rowie… nie płacę podatku, zwracam pisma od komornika i co? Nie wsadzą mnie? Nie podejmą egzekucji komorniczej? W Pl przeprowadzane są eksmisje na bruk. Przychodzi kilku smutnych facetów, wyważają drzwi, wywalają przez okno meble, niszcząc je przy tym bezpowrotnie, wyrzucają ludzi wraz z nieletnią dziatwą na klatkę schodową, zakładają nowe zamki i plomby na drzwi i odjeżdżają w siną dal. To jest wizja, która przeraża każdego niewolnika, zwanego obywatelem, więc ludzie robią wszystko, co władza każe, byle tylko uniknąć takiego końca. Czy chcesz powiedzieć, że mogę nie płacić podatków, a jedyną i skuteczną obroną ma być niepodawanie nazwiska ani dowodu, kiedy przyjdą z egzekucją?

  Powiem ci, że przez co najmniej 10 lat nie miałam dowodu osobistego i nie reagowałam na wezwania do jego wyrobienia, straszono mnie nawet grzywną, co ignorowałam, ale w końcu okazało się, że aby się wymeldować ze starego mieszkania i zameldować w nowym dowód był (podobno) niezbędny. I tak zostałam zmuszona do jego wyrobienia, a teraz likwiduję polisę i żeby to zrobić muszę wysłać skan dowodu. No i powiedz mi, jak radzić sobie bez tego dokumentu? Czy ty działasz bez ausweissu? Jak radzisz sobie w urzędach, choćby meldunkowym? Tylko proszę o konkretną odpowiedź z życia, a nie teorie. Prawnika ściągnę na pogawędkę, to mój siostrzeniec, więc dam mu obiadek i pociągnę za język. On już wcześniej powiedział, że prawo jest nielegalne, więc widocznie tego ich uczą na studiach. Wydrukuję mu twoje komentarze i każę je skomentować, może nawet na piśmie, czyli mailowo.
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 10:31

  To może dziwne, ale w Pl ludzie nic o tym nie wiedzą. Weź takiego Waldemara Deskę https://wdeska.wordpress.com/. Gdyby wiedział o tym, to władza musiałaby go pocałować w d., ale on poszedł na wojnę z kodeksem i konstytucją w rękach i przegrywa, bo prawo jest od tego, żeby władza miała je w dupie, a media od tego, żeby nie dopuszczać prawdy do głosu. W pewnym sensie popieram jego walkę, bo władza bezczelnie i po chamsku łamie prawo, które sama ustanowiła, a to jest zupełnie niedopuszczalne. Jego wygrana dałaby szansę ludziom, którzy się boją władzy i chcą działać w ramach obowiązującego prawa – większość tak ma. I z tego punktu widzenia to popieram. Ale ja sama wybrałabym osobistą wygraną, bo po co mi te wszystkie nerwy i koszty?

  Gdyby Deska zastosował twoje rady szopa zostałaby ocalona (być może), a on sam wyzwoliłby się z niewolnictwa, ale społeczeństwo jako masa owiec nie miałoby z tego żadnej korzyści. On pewnie nie ma o tym pojęcia. Ale nawet, gdyby mu to powiedzieć i tak walczyłby dalej w ten sam sposób, zapewne dla idei i dobra ogólnego. Taki Chrystus z niego.

  I jeszcze jedno pytanie, które mnie dręczy. Jak w tym dowcipie o wariacie, może znasz? Facet wierzył, że jest myszą, więc panicznie bał się kotów. Wzięli go do szpitala i poddali leczeniu. Po kuracji pytają go, czy jest myszą. On na to, że nie, że już jest zdrowy. No to go wypisali. Ale po szpitalnym podwórku chodził kot. Wariat spojrzał na niego i w panice rzucił się do ucieczki. Lekarz zabrał go do gabinetu i pyta: „Jesteś myszą?” On na to „Nie”! „No to dlaczego uciekałeś przed kotem?” A wariat na to: „Ja wiem, że nie jestem myszą, ale ten kot nie wie”. No więc ja wiem, że nie jestem niewolnicą, ale urzędnik tego nie wie. Kierownik urzędu też tego nie wie. Może w ministerstwie też tego nie wiedzą. Mam nadzieję, że komornik o tym wie, ale nie byłabym tego pewna, bo tu jest Polska, a nie Europa. Tu zawsze prawa były stanowione i stosowane po naszemu, a nie tak, jak należy.
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 12:11

  Astromaria ! Polska jak najbardziej też niestety została bezprawnie i podstępnie wciągnięta pod „kuratelę” handlową unii z całym inwentarzem „ruchomym” i nieruchomym, co stoi również jak byk na początku „pisma świętego” z „ziemia obiecaną tylko dla „ludzi”, ale tylko i wyłącznie w sensie tych „wybranych” !!!

  Koronny dowód na to, czyli rejestracja ” Ministerstwa sprawiedliwości” jako żydowska spólka handlowa zarejestrowana centralnie w Waszyngtonie DC i z którą to oczywiście żaden goj nie podpisał prawomocnej umowy !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367462806
  L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11
  L Postleitzahl 00 567
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225212722
  W Fax Nummer 225212888
  W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw SZEF TEJ FIRMY !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9611

  Dokładny opis SIC 9611 czyli przemysłowy zakres działalności tego powyższego geszeftu !!!

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  „Division J: Public Administration
  Major Group 96: Administration Of Economic Programs

  Industry Group 961: Administration Of General Economic Programs
  9611 Administration of General Economic Programs

  Government establishments primarily engaged in promotion and development of economic resources of all kinds, including tourism, business, and industry. Included are establishments responsible for the development of general statistical data and analyses and promotion of the general economic well-being of the Nation.

  Consumer protection offices-government
  Economic development agencies-government
  Energy development and conservation agencies-nonoperating
  General economic statistics agencies-government
  Trade commissions-government ”
  !!!!!!!!!! dokładnie sobie przetłumacz, to będziesz rozumieć, że i ten geszeft nie ma z prawem nic wspólnego !!!

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA FREE (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Adres powyżej jak byk z namiarami DEPARTAMENTU PRACY na cały świat w tym i na Polskę !!!

  Trzeba robić kopię z tych rejestracji i oczywiście dołączać je w uzasadnieniu koniecznej samoobrony przed bandytami – drukarzami rabującymi w biały dzień za pomocą świstków symulujących „prawo” i zastraszającymi typami w mundurkach czy w garniturkach podszywających się pod „państwowych” urzędnikami, bo państwo polskie nie istnieje i dlatego być nimi nie mogą, ale za to są w pełni prywatnie odpowiedzialni za swe występy jako straszaki i chłopcy na posyłki.

  Jak takie „Mikołaje” dobijają się do drzwi, to trzeba im głośno przez nie powiedzieć, że są nagrywani przy naruszaniu prawa do spokoju domowego nie mając do tego żadnych prawomocnych uprawnień, żadnych prawomocnych wyroków sądowych, a więc są wspólnikami nierządowej bandy kryminalistów i szabrowników.

  Można, a nawet trzeba zarządać od nich wylegitymowania się przez wziernik dowodem osobistym z równoczesnym filmowaniem, bo to skutecznie odstrasza mocnych tylko w pysku drani od dalszego szykanowania, wysyłanych przez tych większych i brylujących na salonach jako „elita” :

  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 12:55

  Przykłady z bloga W. Deski:

  Przykład 1. Wydarzenie miało miejsce w wiosce w okolicach Kazimierza Dolnego, 8-10 km,
  udokumentowanym i zrelacjonowanym przez miejskiego Radnego Janusza Kowalskiego.
  37
  Wdowie z dziećmi aktywistka Towarzystwa Przyjaciół Kazimierza, mgr inż. architekt,
  inspektor nadzoru, nakazała rozbiórkę domu. Z jakiego powodu? Z tego, że wdowa nie miała
  pozwolenia na budowę. Jej mąż, przed dziesięciu laty, bez pozwolenia, zaadoptował oborę,
  przekształcił ją w wygodny dom, i zamieszkał w nim z żoną i dziećmi.
  Wdowa, nękana administracyjnymi środkami przymusu, groźbą kary grzywny 200 tys. zł,
  odsetek od grzywny i pozbawienia wolności, rozebrała dom i zamieszkała z dziećmi z
  powrotem w starej, niezdrowej, bez wygód chałupie.
  Przykład 2. Pod Puławami. Starszy pan, ojciec rodziny, złota rączka, obmurował ścianę i
  ganek swojej starej chałupy i poprawił dach. Zrobił to co robili jego dziadowie i pradziadowie
  przez setki lat, poprawił starą ścianę, dach i wejście do domu – podniósł standard życia,
  niestety bez pozwolenia. Skutek, przyjechał inspektor nadzoru, mgr inż. architekt! ze
  spychaczem, policją i negocjatorami. Ojciec zamknął się z butlami gazowymi
  broniąc do
  końca godności swojej i swojej rodziny
  . Spychacz rozwalił chałupę. Kosztami rozwałki
  obciążono ojca. Dalszy los rodziny nieznany, ojciec najpierw miesiącami koczował w
  namiocie na swojej ziemi obok rozwalonego domu, potem wylądował w szpitalu, na koniec w
  przytułku

  Czy jak mam rozumieć, gdyby ci ludzie nie odbierali urzędowych papierzysk to ich chałupa nie zostałaby rozwalona? Czy w Polsce (w urzędach) są ludzie świadomi tych praw?
  Lavo pisze:
  08/06/2015 o 14:16

  W naszych przepisach jest tak, że jak nie odbierzesz jakiegokolwiek urzędowego świstka (czy to z sądu, czy z urzędu), po dwukrotnym awizowaniu, to uznaje się taką przesyłkę za doręczoną – ze wszystkimi tego prawnymi skutkami. To jest po prostu taka fikcja prawna, bo każdy by się bronił tym, że go nie ma w domu, albo że wyjechał i sprawy by się toczyły latami (i tak się już tyle toczą). Problem leży gdzie indziej – nie świstek jest ważny, ale sąsiedzi. W praktyce jest tak, że jak sobie wybudujesz nawet zamek bez pozwolenia na swojej działce i nikt tego nie zgłosi do urzędu, to możesz mieszkać w takim zamku nawet i do końca życia – urzędnicy nie łażą po działkach, bo im się nie chce. Urzędnicy działają tylko na wniosek – czyli w każdej tej sytuacji opisanej przez Ciebie Mario, musiał ktoś „życzliwy” donieść, że sąsiad sobie coś tam buduje. Na szczęście, te pozwolenia na budowę znikają już od końca czerwca b.r. – ale nawet jak ich nie będzie, to musisz każdą budowę, rozbudowę zgłaszać urzędnikowi, bo jak nie zgłosisz i jak Cię ktoś podkabluje, to zabulisz albo będzie trzeba rozwalać budowlę.
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 15:10

  No to może trzeba tak zrobić, jak pisze nieustraszona – odesłać pismo z adnotacją, że nie zostało przyjęte?
  astromaria pisze:
  08/06/2015 o 15:11

  Siostrzeniec prawnik ma wpaść w niedzielę na śniadanie, więc sporządzę mu listę pytań i każę przemyśleć w wolnej chwili, a potem dać odpowiedź na piśmie 🙂
  Lavo pisze:
  08/06/2015 o 15:21

  To taką listę pytań możesz też sporządzić i dla mnie – potem możemy porównać wersję moją i Twojego siostrzeńca.
  nieustraszona pisze:
  08/06/2015 o 18:06

  Do „urzędów”, „urzędników”, „sędziów” , „adwokatów”, „biur podatkowych”, itp. w Niemczech wysyłane są grzeczne pytania formalne z prośbą o pisemne potwierdzenie prawomocności ich „władzy”, która ma jakoby „moc prawną” w metodach urzędowo – sądowo – policyjnych do wymuszania rzekomych roszczeń i długów od obywateli będących pod ich odwieczną „opieką” i „patronatem”.

  No i dzieje się to, co się dziać musi czyli nic, bo w ten sposób przyciśnięci do muru klawisze systemu bojąc się osobistej odpowiedzialności z potwierdzeniem osobistego podpisu w ogóle nie odpowiadają wcześniej prześladowanemu i szykanowanemu człowiekowi oraz nawet ze strachu przed odpowiedzialnościę rezygnują już ze swoich judaszowych stanowisk.

  Wysłałam też już taki liścik do biura doradcy podatkowego zajmującego się bardzo nieprzychylnie panem domu, którego namawiał do sprzedaży za bezcen nieruchomości z przejściem na głodowy zasiłek „państwa”.

  Po jakimś czasie od wysłania mojego listu bez podpisu dowiedziałam się, że ten pośrednik od biura rabunkowego zrezygnował z prowadzenia swej działalności jak i też współpracujący z nim adwokat .

  Oczywiście to samo bezprawie szaleje również w Polsce i już z rozpędu podaję na przykład rejestrację biura rabunkowego czyli bandyckiego geszeftu prowadzonego Katowicach dla „dobra państwa” (?) :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname URZAD KONTROLI SKARBOWEJ W KATOWICACH
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 423639973
  L Geschäftssitz Ul. Ignacego Paderewskiego 32b
  L Postleitzahl 40 282
  L Postalische Stadt Katowice
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 323581800
  W Fax Nummer 323581947
  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA SZEFA !!!
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  Jeśli już na tym jednym przykładzie widać, że szef gangu podatkowego w Katowicach nie podał nazwiska w rejestracji, to znaczy, że wszelkie listy wychodzące z tego typu „urzędów” są kryminalnymi anonimami mające na celu bezzasadnie wyłudzić gotówkę z pracujących ludzi !!!

  Astromaria ! Spytaj się swojego siostrzeńca jaka kara według KK grozi za masowe anonimowe wysyłanie pogróżek celem wyłudzenia pieniędzy oraz za podszywanie się za „urząd państwowy” skoro prawomocne państwo polskie istnieje tylko w teorii ?

  Ludzie ! Ile mam tu jeszcze wysyłać Wam tych niepodważalnych dowodów na czynną działalność gangsterów w postaci „rządu” i „administracji państwowej”, żebyście pojęli ich perfidię w okradaniu oraz w „leczeniu” na śmierć Was wszystkich tylko dlatego ,że chowacie glowy w piasek przed kawałkiem anonimowego świstka ! ?

  Kopiujcie i rozpowszechniajcie te dowody wszystkim wokół oraz wysyłajcie bezpośrednio do tych odwiecznych bańdziorów, żeby się bezpośrednio dowiedzieli o końcu zastraszania, plądrowania i niszczenia ludzi za pomocą kryminalnych anonimów „prawnych” już dziesięciolecia wrzucanych Wam bezprawnie do skrzynek pocztowych !!!”

  Można uleczyć każdą chorobę, ale nie każdego człowieka – Bruno Gröning

  Metoda skutecznego uzdrawiania duchowego, kliknij tu i przeczytaj!
  Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami. William „Bill” Cooper

  Są dwa sposoby na łatwe życie: wierzyć we wszystko albo nie wierzyć w nic. Obydwa zwalniają nas od myślenia – Alfred Korzybski

  Ludzie mogą zostać dosłownie zatruci przez fałszywe idee i fałszywe nauczanie – Alfred Korzybski

  Wiara w autorytety powoduje, że błędy autorytetów przyjmowane są za wzorce – Lew Tołstoj

  Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość – Michael Ellner

  Empirycy to ci, którzy wierzą w to, co widzą. Racjonaliści to ci, którzy widzą to, w co wierzą. Dr Sidney MacDonald Baker

  Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice.
  Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ

  Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
  Heraklit z Efezu

  Bóg cię po to obdarzył rozumem, byś miał gdzie szukać ratunku
  Ali Ibn Abi Talib

  Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.

  – James Paul Warburg podczas przesłuchania przed amerykańskim Senatem, 17 lutego 1950 r.

  Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści. [Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r.]

  Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

  Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją [Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 19970 r.]

  Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników. [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

  POLITYCZNE PERSPEKTYWY BRUKSELSKIEJ UE
  W tym zwięzłym wykładzie dr Matthias Rath, na podstawie protokołów Procesów Norymberskich, przedstawia zupełnie nową, do tej pory UTAJNIONĄ, wersję historii świata. Dowiesz się, że Hitler był tylko korporacyjną marionetką opłacaną przez bankierów z Wall Street. Poznaj prawdę o tym, kto i po co wywołał I i II wojnę światową i stworzył UE! Jak to możliwe, że nie miałeś o tym wszystkim pojęcia?!

  Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało. Winston Churchill

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
  Marshall McLuhan

  Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest. Ted Gunderson, agent FBI

  Mają uszy a nie słyszą, mają oczy, a nie widzą (Mk 4)

  Przyjacielu, tylko przeciętni, tuzinkowi ludzie są zdrowi i normalni (…) Powtarzam więc, JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY I NORMALNY – WRACAJ DO STADA!
  Anton Pawłowicz Czechow

  O człowiecze, człowiecze, do czego nie dałoby się ciebie przekonać?
  Adam Weishaupt, założyciel zakonu Iluminatów

  Tylko ktoś świadom trudności przebudzenia zdolny jest pojąć, że wymaga ono długiej i mozolnej pracy.
  G. Gurdżijew

  Można powiedzieć, że dla człowieka subiektywnego zło wcale nie istnieje, że istnieją dla niego różne koncepcje dobra. Nikt nigdy nie robi niczego dobrowolnie w interesie zła, w imię zła. Każdy działa w interesie dobra, tak jak je rozumie. Ale każdy rozumie je w inny sposób. W konsekwencji ludzie topią, mordują i zabijają się nawzajem w interesie dobra. Powód jest znów ten sam: ludzka niewiedza i głęboki sen, w którym żyją ludzie.

  Jest to tak oczywiste, że nawet dziwne wydaje się, że ludzie nigdy przedtem o tym nie myśleli. Jednakże pozostaje faktem, że oni tego nie pojmują i że każdy uważa “swoje dobro” za jedyne, a całą resztę za zło. Nadzieja na to, że ludzie kiedykolwiek to zrozumieją i rozwiną ogólną i jednorodną ideę dobra, jest naiwna i płonna.
  G. Gurdżijew

  Świadomość nie przychodzi bez bólu.
  C. G. Jung

  Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem.
  George Orwell
  Daniel Cohn-Bendit (eurodeputowany)
  Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym (państwowym) przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję [Autobiografia z książki „Wielki bazar”]
  Demokracja?

  Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca decydują, kogo zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy uzbrojona po zęby owca może się obronić przed demokratycznie podjętą decyzją. [Benjamin Franklin, Ojciec-założyciel Stanów Zjednoczonych]

  Demokracja to nic innego, jak rządy motłochu, w których pięćdziesiąt jeden procent ludzi może odebrać prawa pozostałym czterdziestu dziewięciu procentom [Thomas Jefferson]

  Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, gdyż są to rządy hien nad osłami. [Arystoteles]

  Jeśli człowiek wierzy, że w tworzeniu historii ludzkości istnieją przypadki, to jest on kompletnym idiotą [Marek Tulisz Cyceron]

  Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest. [Benjamin Disraeli, żydowski (!) premier Wielkiej Brytanii]

  Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.” [Benjamin Disraeli, „Coningsby, Londyn 1847 r.]

  Obecne rządy negocjują nie tylko z innymi rządami cesarzy, królów, ministrów, ale również z tajnymi stowarzyszeniami i ich agentami pozbawionymi skrupułów, którzy nawet w ostatniej chwili są zdolni pokrzyżować plany wszystkich rządów. [Benjamin Disraeli, Aylesbury, 10 września 1876]

  Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych. [Benjamin Disraeli, w przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku].

  Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii]

  Wierzę w to, że instytucje bankowe stwarzają większe zagrożenie dla naszej wolności niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek zezwolą na to, by prywatne banki przejęły kontrolę nad emisją ich waluty, przez inflację, potem przez deflację, to banki i korporacje które na tym wyrosną będą pozbawiać ludzi wszelkich prywatnych dóbr, do momentu aż ich dzieci nie przebudzą się bezdomne na kontynencie, który został podbity przez ich ojców. Władza nad emisją powinna być zabrana bankom i przywrócona ludziom, do których ona prawowicie należy. [Thomas Jefferson]

  Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa [Mayer Amschel Rothschild]

  Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, zrujnuje i doprowadzi do upadku każdy naród. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność. [William Lyon Mackenzie King, premier Kanady]

  W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami. [John Swinton, były szef Personalny New York Times, ok. 1880 r.]

  Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy… [David Rockefeller]

  W tych kłopotliwych czasach naszym piątym celem jest Nowy Porządek Świata, który może zapoczątkować nową erę [George. H. W. Bush:]
  „Szczepienia są chemiczną lobotomią” – Bertrand Russel

  Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa (…) Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny. [Bertrand Russell, Prawnuk Brytyjskiego Księcia Bedford Johna Russella, Wnuk Premiera Wielkiej Brytanii Lorda Russella, Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (Chatham House), „Wpływ nauki na społeczeństwo”, 1953]
  ———————-
  Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent. [wystąpienie na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii].
  ——–
  Widzimy teraz, że istnieje rodzaj pomocy zagranicznej, realizującej się poprzez szczepienia i leczenie AIDS, które są niesamowicie efektywne. One wszystkie skupiają się na ratowaniu życia. I dobrą wiadomością jest to, że dokonując tych przełomów populacja w kraju spada. [Bill Gates dla CNN]
  ———————-
  O ile w latach 70-tych notowano jedno zachorowanie na autyzm na 10 000 nowo narodzonych dzieci, to po wprowadzeniu tych nowych szczepionek w 1991r. jedno zachorowanie notowano raz na 150 zaszczepionych dzieci. (…) koszt produkcji jednej szczepionki – ampułki to 2 centy, a koszt sprzedaży to ok. 50 dolarów. ]
  Gdyby stosować zasady farmakopei, to ilość tylko rtęci, zawartej w szczepionce mogłaby być użyta dla dziecka o wadze 135 kg. Wiadomo, że ośrodki szczepionkowe zalecają jednorocznemu dziecku nawet 10 szczepionek. W tej sytuacji takie dziecko powinno ważyć ponad 1350 kg w pierwszym roku życia. [dr Jerzy Jaśkowski]
  ———————-
  Raport CDC stwierdza, iż wśród kobiet w ciąży zaszczepionych na świńską grypę odnotowano siedem razy więcej poronień. Kobiety zaszczepione na grypę sezonową chorowały trzy razy częściej na tę grypę, zaś szczepione na A/H1N1 chorowały na świńską grypę dziesięć razy częściej.
  Rasa panów

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

  Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. WIEMY JAK DOMINOWAĆ MASY. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo PROLETARIATU. Wszelka własność prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – DO NICH BĘDZIE NALEŻEĆ BOGACTWO CAŁEJ ZIEMI. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata [Baruch Levy w liście do Karola Marksa]

  Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze] [Rzeczpospolita]

  Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was. [Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12]

  Oostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

  Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. [Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów, 19 kwietnia 1996r.]

  Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (Izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/Izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym [żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28]

  Żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym [Jewish Chronicle, April 2, 1910]

  Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy. [Żyd, Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347]

  …….

  Ekonomika każdego państwa jest analizowana oddzielnie, po czym Bank wręcza każdemu ministrowi ten sam czteroetapowy program.

  Pierwszy etap to prywatyzacja, którą bardziej dokładnie należałoby raczej nazywać etapem „przekupstwa”. Zamiast korzystnie sprzedawać państwowe przedsiębiorstwa przywódcy danego narodu beztrosko wyprzedają, stosując się do żądań Banku Światowego, swoje przedsiębiorstwa dostarczające wodę i elektryczność. Gdybyście tylko mogli zobaczyć, jak szeroko otwierają się im oczy na widok dziesięcioprocentowej prowizji wpłacanej na ich konta w bankach szwajcarskich w zamian za spuszczenie o kilka miliardów z ceny sprzedaży państwowych dóbr.”

  https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/comment-page-1/

  Rozdziobują nas kruki i wrony, gdzie tylko od NAS WSZYSTKICH zależy położenie temu natychmiastowy kres !!!!
  :

 6. Sukcesy unii przez 10 lat w Polsce.
  Pięciokrotny wzrost czynszów komunalnych
  Dwukrotny wzrost benzyny
  Dwukrotny wzrost cen fajek
  Ponad polowy za ser pieczywo wódkę leki wakacje samochody
  Rosnący VAT
  Brak umów z urlopem
  Brak jakichkolwiek umów o prace
  Wydlozenie pracy
  Brak polskiego handlu tylko Lidle, Tesca, Biedronki.
  Brak polskiego przemysłu- prawie wszystko w obcych rękach. Nawet gaz łupkowy. (żyd amerykański G.Soros wykupił licencje na wydobywanie gazu łupkowego w Polsce)
  Polacy stali sie niewolnikami do tyraczki za marne grosze a ceny mamy zachodnie mieszkan żywności
  unia nam dala pomniki i drogę do kościoła
  Płatne autostrady żeby przewozic swoje towary na wschód ( za przejazd autostrada płacimy najwięcej w Euorpie)
  Zadłużyła polske na ponad 3 biliony złotych i dług stale rośnie.
  zniszczyła polskie smaczne i zdrowie jedzenie.
  zniszczyła służbe zdrowia – do lekarza czeka się w kolejce kilka lat
  Zmniejszyła bezrobocie – prawie 4 mln mlodych Polaków wyjechało za granice szukać pracy
  Nałożyła absurdalne prawo, np zabawianie świn, rozporządzenie dotyczące krzywizny ogórków, ślimako-ryb, limity na produkcję mleka i cukru.
  Nasz kochany rząd który zbudował nam zieloną wyspę drugą Japonię/ Irlandię, tylko pracuję w pocie czoła ciężko nad tym żeby Polakom otworzyć możliwość wyjazdu do innych państw na ZMYWAKI! i szczyci się tym że bezrobocie w PL spada!
  Z chwila wejscia do unii powinno byc automatycznei zmienione prawo by bylo takie samo wszedzie! Jak moze porawo w kazdym panstwie roznic sie przeciez chodzi o dobro ludzi? To jest jawny przękret który stosuje UE (4 Rzesza Brukselska) która dba tylko o swoje interesy! W Polsce obowiązuje w wielu dziedzinach inne prawo czyli takie któr jest na rękę zachodnim kapitalistom! Zarobki nadal mamy polskie a ceny zachodnie, wprowadzili do naszego jedzenia chemie konserwanty E… wprowadzili tez GMO – żeby zniszczyć nasze owoce i warzywa (Prezydent Komorowski podpisał ustawę wprowadzającą do Polski żywność GMO) zakazali wedzic wedliny, żeby zniszczyć nasze zdrowe i smaczne jedzenie! a przecież moglibyśmy naszymi produktami podbijac rynki panstw zachodnich bo tak już nawet kiedyś było że podbijaliśmy naszym jedzeniem rynek Niemiecki to tamtejsi producenci żywności zaczeli protestować! nastąpił HALT na polską żywność..Niemcy którzy rządzą UE szybciutko wyeliminowali zagrozenie. Spytajcie się Polaków którzy byli np w UK jakie tam jest ohydne jedzenie owoce jak z obrazka nawet bez jednej plamki w opakowaniu z nylonu itd… W Polsce nawet nie możemy mieć zarowek zwyklych tylko szkodliwe dla naszego wzroku żarówki LED a kto produkuje te zarowki? ano Francja, Niemcy, Holandia w 2009 roku Philips przejął polską firme produkującą zwykłe zarówki-PIŁA, teraz zwalnia się tam ludzi. Przecież UE niszczy już zniszczyła naszą gospodarkę doszczętnie! Dlaczego tak się zwiększyła umieralność na nowotwory? ano własnie z tego wstrętnego jedzenia! Tak samo tez omijajcie restauracje typu: McDonalds mięso w burgerach nawet pleśnią nie obejdą bo tyle w tym jest chemii.. A nasze bary mleczne mają być likwidowane! gdzie jest jeszcze w miare smacznego i domowe jedzenia bez takiej ilości chemii. Ludzie obudzcie sie!!! zwiń
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/janis-warufakis-w-fas-grecy-powiedza-nie-w-referendum/rwdpw0

 7. Oj, te nasze dobre serca ciągle są narażone na manipulacje uczuciowe z wykorzystywaniem przeciwko nam serdeczności, bezpośredności, współczucia i dobroci przeciwko nam

  No, a te różne „fundacje” nawołujące do składek na „leczenie” dzieci, wzywające do różnych „patronatów” nad dziećmi z Afryki i nie tylko .

  W tym „przypadku” Filip Kozłowski cierpi jako ofiara mistyfikacji tzw. rzadkiej choroby Niemanna – Picka z nazwiskami dwóch żydowskich lekarzy, gdzie jeden z nich jako patolog „odkrył” tą „chorobę” na zwłokach dzieci. !

  Dlatego też „leczenie” tej choroby trucizną na insekty zwaną Zenesca 100 mg jest piekielnie drogie, żeby wywołać złudne wrażenie jedynego „ratunku” tą toksyną, która nawet oficjalnie nie jest dopuszczona dla osób poniżej 18 – tego roku życia i dla seniorów !!!

  Cena opakowania z 84 kapsułkami jest „symboliczna” wynosząc 9207,09 euro , gdzie przed przecinkiem widać handlowy kod Izraela 927 , a cała suma wynosi 999 czyli odwrócenie 666 !

  http://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/4111185/zavesca-100-mg-hartkapseln.htm

  http://www.apotheken-umschau.de/do/extern/medfinder/medikament-arzneimittel-information-Zavesca-100mg-Kapseln-A88316.html

  https://www.youtube.com/watch?v=2dy21fLAI48

  O tym „przypadku” Filipa dowiedziałam się „przypadkiem” od pewnej kobiety z Polski, która tu prowadzi wraz z mężem kawiarnię. Mówiła, że jest to syn jej znajomych z okolic Poznania, którzy są zmuszeni żebrać chcąc nieświadomie ratować dziecko trucizną oraz że do mnie zadzwoni w sprawie dokładniejszych informacji.

  Te różne „fundacje” z 1 % odpisu od podatku bazują nie tylko na „dobrym sercu” gojów , ale również na ich ukrytej chciwości, bo jak w ten sposób „pomagają” ze wzruszonym sercem, no to przecież nawet ich to pozornie NIC nie kosztuje i mają za „darmo” czyste sumienie.

  A więc te różne „fundacje” kierują do siebie złote żyły dochodów generowane przez „złote serca” gojów „fundując” w zamian śmierć na raty dla ratowanych i dla ratowników, których nie opłaca się zabić od razu !

 8. Wydaje się, że pozostaje jedno rozwiązanie. To się nigdy nie skończy – zawsze będzie można przesunąć wiek emerytalny, zawsze podnieść podatki, zawsze będzie co ukraść. To jest jak z dzieckiem – dopóki nie pokażesz czerwonej linii, poza którą nie wolno iść, to się nie zatrzyma…
  Tylko jakiego klapsa użyć?

  1. Nooo..Juz wykonczyl ludzi raz, okradajac ich z emerytur..Teraz z innymi gangsterami i krwiopijcami wymyslili prace dozywotnio i bez emerytur..Bedzie duzo oszczednosci..Nie zaplaca ani emerytur,ani rent..Zaplaca?.Nie oni kurna placa..To ludzie sobie wypracowali emerytury..zostali OKRADZENI i sa okradani.

   1. nie ma stoczni hut po prostu przemyslu polskiego to fachowcy podnosza wiek emerytalny powim krotko wszyscy styropianowcy powinni wisiec a nie zyc dostatnio jak np bolek walesa

    1. To nie kwestia styropianowcow..czysta demagogia..Na zachodzie nie bylo styropianowcow, bolkow , a jest tak samo.Na opowiesci o winie wylacznej bolkow i na mowe o styropianowcach moga sie nabrac wylacznie glupcy..Ludzie , ktorzy sie intersuja rzeczywistoscia i korzystaja z roznych zrodel na taki lep sie nie nabiora, poniewaz widza, ze system ekonomiczny jest tak urzadzony, jak jest.a bolki to tylko narzedzia do pilnowania systemu i zarzadzania nim.System zostal przeszczepiony z zachodu i nikt nie ukrywa, ze realizuje sie go poprzez instytucje unijne..wiec jesli ktos mi gada, ze mozna cos zmienic , zmieniajac jedna osobe na druga lub partie na inna to jest zwyczajnym oszustem, ktoremu nie udowodnisz oszustwa , takie to sprytne urzadzenie, bo podstawy systemu sa zawarte w aktach prawnych i w tym w ustawie zasadniczej , ktora jest Konstytucja.Kazda osoba naruszajaca podstwawy tego systemu jest przez system i ludzi dozorujacych go traktowana jak ” zamachowiec” na system..Taka jest prawda..Czyli..Chcac cos zmienic, trzeba zmienic system i przede wszystkim prawo, wedlug ktorego ci ktorzy zmienili system,nie beda traktowani jak ” zamachowcy”…Role sie odwracaja w przypadku zmiany systemu..Po zmianie systemu obaleni beda ” zamachowcami”..Z wyjatkiem takich bolkow, co obalaly system, aby w nim pozostac..Tak sie dokonuja wszystkie przewroty zwane rewolucjami, zmianami systemowymi…

     1. a przestań pipsyć z ta samą śpiwką od lat na zacjodzie jest gożej ?to przyjedź do plski na 1 rok … A CO BĘDZIE BĘDZIE REWOLUCJA NARODOWOSOCJALISTYCZNA Z ODRĄBYWANIEM ŁBÓW I TYLE – MOŻESZ TUPAĆ KRZYCZEĆ A I TAK BEDZIE TAK JAK JA MÓWIĘ

      1. Nie bylo pisane, ze gorzej..Dobrze wiem, co sie w Polsce dzieje.Zanim w Polsce po komunizmie pojawili sie bezrobotni i ludzie pod mostami, to takich na zachodzie bylo pelno duzo wczesniej..Kto na zachodzie bywal, o nawet na poczatku lat 80-tych to takich widzial.Bezdomni nie byli rzadkoscia..Sa sily, ktore daza do takiej rewolucji narodowo-socjalistycznej..O pacz..Takiej juz namiastka rewolucji sie dzieje na Ukrainie..Kryzys tez bankierzy poglebia, zeby doszlo do takiej rewolucji…Takie zwiastuny juz sa ..Manki poprzebierane za mussoliniego..Nie mowie, ze nie dojdzie…do takiego czegos..Jeszcze tylko hitlera brakowac bedzie.. a moze .jest juz.. taki w spodnicy bez spodnicy..ale w portkach ..na zachod od odry..

       1. Maniek ma charyzmę i w większości swoich przemówień widać, że jest autentyczny. Prezydentem nie zostanie ale tym którzy go słuchają może jakaś „klapka zaćmienia” odskoczy.

       2. Daj spokoj Krabie..Przeciez to jest facet, ktory pojecia o niczym nie ma i bredzi..Kibolom na pewno moze sie podobac i nacpanym osobnikom..do ” rozrob „..Facet zauwazylam, ze duzo sie naczytal blogowych forow..i, klepie jakies wyswiechtane haselka o komunie, zniszczeniu panstwa,o likwidacji ZUS-u i oddaniu go w lapy finansistow z gieldy.To jest duren..ZUS to emerytury obecnych staruszkow, ktorzy moga je stracic w gieldowych spekulacjach..Braun jest z systemu..ale cwany , inteligentny manipulat i tacy sa niebezpieczni..Wybacz, ale kowalski jest do niczego..Z wyjatkiem rozrob na marszach niepodleglosci..ten facet nic nie wie..

       3. ZUS w tym wydaniu w jakim istnieje powinien być już dawno rozpierzgnięty !!Na początku lat 90 były całkiem inne założenia, każdy miał mieć indywidualne konto ze swoimi składkami, tym którzy składki opłacali w PRL-u kwota bazowa miała być wpłacana z częściowej sprzedaży majątku narodowego, ale majątek oddano za 10% jego wartości a i lwia część z tego poszła do prywatnych kieszeni. A teraz ZUS to państwo w państwie !! i to bardzo rozrzutne i drogie w utrzymaniu.

       4. Przeciez w PRL-u kazdy mial indywidualne konto i na podstawie takiego konta naliczalo sie wysokosc emerytury..Dobra..Gdzie ta kasa zgromadzona w epoce PRL-u sobie poszla z tych kont emerytalnych ?.Jeszcze trzeba pamietac, ze w miedzyczasie balcerowicz zamienil miliony na tysiace.Na tej zamianie kto stracil?..Ano ci co mieli oszczednosci i emeryci.Co w miejsce ZUS-u..Otwarte fundusze spekulacyjne?..A jak fundusz emerytalny zle zaiwestuje w akcje?..To kto nie bedzie mial emerytury?..Wynika z tego, ze emeryt..Z funduszami spekulacyjnymi jest tak, jak z bankami, ktore puscily z torbami nie jednego Polaka..Bank bagsika,amber gold, a teraz kasy skoki..

       5. Nie, emerytury liczono troszeczkę inaczej. Zakład podawał wysokość rocznego zarobku i liczony był wskaźnik w stosunku do średniego w gospodarce. Wybierano 10 czy 20 lat, liczono średnią i tak ustalano wysokość emerytury.

    2. I tu się z Tobą zgadzam. Powinni wisieć! To oni byli wykonawcami „wyroku” na tym kraju i narodzie. Spragnieni honorów i koryta dla siebie zagarnęli wszystko co się dało! Sprzedali co się dało ! Dzisiaj wysoko podnoszą łby i zdają się nie widzieć co zrobili. Pewno, że nic nie da zmiana po na pis czy odwrotnie, bo oni mają te same korzenie i praktycznie nie różnią się niczym, a jedni są potrzebni drugim żeby istnieli.

       1. Ty tak powaznie z tym wozem?.Zobacz, co kolesie zrobili w krajach arabskich, zobacz co zrobili na Ukrainie..Przypomnij sobie jeszcze jak poskromili Solidarnosc i jak wykorzystuja jej mit obecnie…Na zlecenie kolesi general wprowadzil stan wojenny..Pod wozem, to sa miliardy ludzi na ziemi, opetanych…i robiacych to, co kolesie robia…Teraz kolesie zdecydpwali, ze ma byc antysemotyzm i faszyzm i terroryzm.I spojrz…Dzieje sie tak, jak chca..

       2. Marysiu, to moje życzenie względem nich, wiem, że to wszystko nie jest proste, ale nie można „zdychać” i być spolegliwym!! nawet robak czy inne stworzenie broni się gdy jest osaczone i czuje się zagrożone.

       3. Totez ja sie bronie w ramach tego, czego nie moge zmienic.Co mam wypowiedziec wojne wszystkim bankierom , calemu swiatu swiatowej finansjery?..Licze sily na zamiary i nie mam zamiaru byc zdeptanym robakiem w walce z wiatrakami.Moze byc tez tak, ze ci , ktorzy mobilizuja do obrony, chca zgniesc robaka?..Tak bywalo..i prawa rzadzace swiatem wcale sie nie zmienily..bo pewne prawa sa odwieczne..

       4. Krabie..Jeszcze zycie mnie nauczylo, ze za niespolegliwosc , za wartosci, prawde zbieralam po zebach.Co z tego mialam?..Satysfakcje..Ale czasami mozna miec satysfakcje z nozem w brzuchu, bo komus moze sie nie spodobac Twoja nie spolegliwosc..

       5. Jasne że pojedynczy „niewolnik” nic nie znaczy i nic nie zdziała, ale tych niezadowolonych jest coraz więcej i to w całej Europie i nie tylko.

       6. Prawa rządzące światem się nie zmieniły.. racja bo odkąd człowiek zlazł z gałęzi to zastanawia się jak sobie podporządkować drugiego człowieka lub go zabić… i to jest to odwieczne prawo !!

       7. Zwroc uwage, kto ich zagospodarowywuje…, kto tworzy jakies programy niemozliwe do realizacji w obecnym systemie i mami naiwnych..Z bliska widac, ze tworza te niby nowe ugrupowania tzw. polityczne lobby i w dodatku te same, co wspieraja obecne juz i czynne ugrupowania partyjne..Tworza sie klony klonow na prawicy i na lewicy…Czyli co?..Przybywa partii dzialajacych ciagle w tym samym systemie ekonomicznym..

       8. Z tym zlazeniem z galezi tez nie wiadomo jak bylo..Chyba nie wszyscy maja malpie geny..Kto te malpy sobie podporzadkowal?..

       9. Nowe partie powstają bo młodych resortowych nierobów przybywa a starych nie ubywa, przynajmniej nie w takim stopniu żeby ci młodzi mogli zaistnieć, więc powstają nowe „trampoliny” dla cwaniaczków. System ekonomiczny stworzyli ci sami ludzie, którzy tak sprytnie wykreowali wirtualny pieniądz !!

       10. Otoz to..Krabie.Wybory polegajace na wymianie twarzy w takim systemie niczego nie zmienia..Ludziska nie widza , nie wiedza , nie rozumieja i staja sie ofiarami tworcow tegoz systemu, wierzac politycznym ofertom sprzedawanym przez roznych mowcow , ktore to oferty sa wciaz takie same, bo nie ma wsrod nich zadnych zmian systemowych.

  2. naprawde balcerowicz i reszta zydow styropianowych zasluguje na zsylke na sybir lub kule w leb do wyboru pazdrawljaju 🙂

    1. W krajach starej unii tez sie to dzieje.Jasne, ze w nieco mniejszym stopniuTaa powiedza socjal jest i jest cacy..Racje zywnosciowe socjalne kuzwa w bogatym kraju wydzielane jak w obozie koncentracyjnym.Ciekawostka..Z ubogiej Polski wysyla sie na zachod mieso, ktore otrzymuja ubozejacy Francuzi i imigranci z Afryki..w ramach tzw. pomocy socjalnej.Tak tak.. Dziwnym hmmm zbiegiem okolicznosci Niemcy coraz silniejsi i kryzys mniejszy…i ludziom jako tako sie zyje..Ale nie wszystkim..Mlodzi Niemcy tez nie maja pracy, a i starzy tez cienko przeda.Proces niszczenia klasy sredniej jest powszechny w Europie..W niektorych krajach nowo przyjetych ona sie nie rozwinela..A tam gdzie byly jej zalzaki, to sie ja zwija..

   1. Dobra..Co sie zmieni w systemie?..Ygor..Cud sie stanie i wszyscy beda zyc jak styropianowcy przy wladzy?..palic lulki, nic nie robic, oplywac we wszystko..,bic sie o stolki, robic afery i skandale, podgryzac sie wzajemnie?..

    1. powiem tak nie podoba mi sie kaczynski ze jest banderowcem ale jesli za jego panowania kwasniewski miller stoklosa balcerowicz i inni poszli by siedziec na 25 lat to bym to zaakceptowal

     1. Dobra..wsadzisz takich do pudla.A jak to sie przelozy na poziom zycia ludzi?.Przybedzie miejsc pracy, znikna patologie, komornicy nie beda wyrzucac ludzi na bruk,polepszy sie sluzba zdrowia, znikna biedni wraz z bieda, nie bedzie zlodziejstwa, afer bankowych, rozbojow, afer finansowych, wyprzedawania majatku narodowego, zlego zarzadzania, glupich przepisow, inwigilacji….?????.Warto se odpowiedziec..na powyzsze pytanko.

      1. A może warto zadać jeszcze jedno pytanie: dlaczego takie bezprawie i bezkarność tu panują? kto stoi na straży żeby złodzieje i bandyci z tzw. rządu byli nie do ruszenia?

       1. Akty prawne powiadasz, teoretycznie tak , a praktycznie to akty prawne są tworzone pod dyktando lobbystow i raczej zapewniają bezkarność złodziejom! A społeczeństwo ?? No cóż …

       2. Jasne, ze tak..Dlatego napisalam ” teoretycznie”..Tak sa tworzone akty prawne, zeby spoleczenstwo mimo zapisanych praw, nie moglo ich egzekwowac..Maja wladze absolutna..i do tego dochodzi system ekonomiczny, ktory stawia na pozycji przegranej rozne grupy spoleczne.Nie masz kapitalu, nie podskoczysz…

       3. Jeszcze Ci powroze, jakie zmiany sie szykuja w polskim systemie wybierania kandydatow na prezydenta.Niejaka Hubner juz krytykuje obecny system i wrzszczy, ze ” byle kto nie moze byc kandydatem”.W tej chwili potrzeba poparcia spolecznego w postaci 100000 podpisow, aby kandydat mogl byc zrejestrowany oficjalnie.W przyszlych wyborach zmienia sposob.Beda wymagac poparcia wylacznie prezydentow miast i gmin..Hubner juz zapowiedziala..A dlaczego zapowiedziala..No bo ona jest europoslanka zdaje sie i jej nakazali to powiedziec..Dlaczego?..Bo ma byc tak, jak w inych krajach unijnych..Jaki rezultat?..Kolesie popieraja kolesi, zwalczajac innych kandydatow z inych partii.W ktorym systemie glosowania nie zwiazany z zadna partia kandydat ma wieksze szanse?..W obecnym polskim systemie, czy zachodnioeuropejskim?..Odpowiedz nie jest trudna..

       4. Następne wybory będą za 5 lat, a przez ten czas może się dużo wydarzyć.

       5. Za 5 lat przygotuja nowy system wyborczy.Maja czas..Wybuchna podczas obecnych wyborow jakies afery i , zeby uniknac afer w przyszlosci dokona sie zmiany systemu wyborczego.Moge sie zalozyc, ze tym rzem kandydaci tzw.niesystemowi beda skarzyc, ze podpisy ktos podrobil .Pewnie, ze duzo sie moze zmienic.W polityce, jak w ekonomii nic nie jest dzielem przypadku.Wszystko sie planuje odgornie , jak w socjalizmie..Gospodarka i polityka to nie perypetum mobile..To planowanie i z duzym wyprzedzeniem..Komuchy tzw. popelnily zasadniczy blad..Nie planowaly perspektywicznie, dlatego gospodarka byla siermiezna..Sprobuj prowadzic firme bez planu ..Pojdziesz z torbami..Panstwo to wielka firma ..W skali swiatowej to zespol roznych firm..

       6. Jow-y modyfikacja systemu wyborczego i wczesniej niz za piec lat.Ciag dalszy nastapi.Bedzie republika europejska.

 9. To jest święta racja! Ciągle słyszymy, że nie ma ręki, nie ma nogi, czy nie dycha bez respiratora, ale rynty nima, zdolny do pracy. Banda chuja i nic więcej.

  1. Przedsiebiorcy lubia zatrudniac bez nozek, bez raczek, bo tzw. panstwo daje im ulgi podatkowe i placi czesc finansowych obciezen , ktore ponosi pracodawca miedzy innymi na renty i przyszle emerytury.Tymczasem osilki w sile wieku bez roboty zlopia piwsko po barach. .No to co gdzie jest ta kasa przeznaczona na ” rynty”?..Cus nie gra?..Kase sie odprowadza i gdzies znika..Ba na emerytury, ktore sobie ludziska wypracowali przez wiele lat.. tyz kasy pono ni ma..Ludzie placa, a kasa sie rozplywa..Gdyby nie placili, to mozna by zrozumiec..A tak?..hmmm.Nie da sie zrozumiec..

 10. Urząd Skarbowy wlepił właścicielowi baru mlecznego w Słupsku karę w wysokości 1,1 miliona złotych. Powód? – Kucharze do posiłków, których wyprodukowanie jest dotowane pieniędzmi z budżetu państwa, stosowali przyprawy. Zdaniem urzędników skarbowych taka praktyka jest nielegalna i wymaga nałożenia gigantycznej kary finansowej. Czy tak w praktyce ma wyglądać „przyjazne państwo”?

  Eugenia Rębacz, właścicielka ukaranego przez fiskusa baru mlecznego, nie kryje oburzenia: – „Moim zdaniem tak działa państwo bezprawia, które zmienia przepisy na tak skomplikowane i niejasne, że podatnik jest zawsze w gorszej sytuacji” – mówiła podczas wywiadu udzielonego Radiu Gdańsk. Przypomnijmy, że Ministerstwo Finansów wprowadziło kuriozalne rozporządzenie, zgodnie z którym do dotowanych przez Skarb Państwa posiłków serwowanych przez bary mleczne nie można dodawać większości przypraw. Urzędnicy skarbowi stwierdzili, że bar w Słupsku nie przestrzega tego absurdalnego rozporządzenia i nałożyli na jego właścicielkę karę w łącznej wysokości 1,1 mln zł kary.
  =====================
  KARA 1 100 000 ZŁ ZA POPIEPRZENIE ROSOŁU….
  ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ POLAKA 1 ZŁ BRUTTO …

  TO NIE SĄ POMYŁKI , TO NIEMOŻLIWE … TO JEST LŻENIE POLAKÓW WPROST W OCZY … TO JEST DAWANIE DO ZROZUMIENIA ŻE MOŻEMY WAM ZROBIĆ WSZYSTKO CO ZECHCEMY …

  TYLKO WY WOLICIE UDAWAĆ ŻE NIE ROZUMIECIE SYTUACJI 🙂

  na takim podejsciu do życia nikt nigdy nie wyszedł dobrze …

  1. za kogo ONI WAS MAJĄ ? NAWET NIE CHCIELI BYSCIE WIEDZIEĆ 🙂

   I POMYSLEĆ ŻE TO KILKASET OSÓB ŚCISŁEGO KIEROWNICTWA P.O

   TAK TRZYMA ZA MORDĘ 38 000000 POLAKÓW

    1. ale pojechałeś człowieku ,ale słusznie najpierw trzeba się nażreć wstydu i przestać łeb chować w piach jak robi 90% Polaków

     1. 🙂 ONI MYŚLĄ ŻE TO JA ICH LZE OBRAŻAM – PARANOJA CAŁA GĘBĄ ZARAZ SIE ZACZNIE „TY SZWABIE , HUJU I TP „- SCHIZOFRENIA – NAWET NIE WIEDZĄ KTO ICH W DUPSKO WALI A NAWET W JAPĘ NA WPROST – NIE BRONEK IM WROGIEM A JA !!! 🙂 !!!!!!

   1. TIA OPERACJA TRWA !!!

    TAK JEST PACJENT POLSKA – JEST OPEROWANY

    ZESPÓŁ CHIRURGÓW

    – PROFESOR WŁADIMIR PUTIN
    – ASYSTENT ANGELA MERKEL

    ORAZ ZESPÓŁ ANASTEZJOLOGÓW „ELITY III R.P ” – POLITYCY ….
    skład znany

    PACJENT PO OPERACJI OBUDZI SIĘ BEZ JAJ , ZĘBÓW , NÓG LEWEGO OKA I PRAWEJ RĘKI

    JAKO ZDOLNY DO PRACY – CZYLI WYKONYWANIA PROSTYCH NIE SKOMPLIKOWANYCH CZYNNOŚCI W FOLWARKU

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW UPOŚLEDZONEGO PACJENTA W WYNIKU OPERACJI JEST JUŻ OKREŚLONY

    – PODCIERANIE TYŁKÓW
    – WYTRZĄSANIE POPIELNICZEK
    – PODAWANIE NAPOJÓW
    – PRACA NA KASIE W MARKETACH
    – ROZWOŻENIE TOWARÓW WÓZKIEM WIDŁOWYM
    – OBSŁUGA WÓZKÓW AKU. Z OPRZYRZĄDOWANIEM DO CZYSZCZENIA ULIC I SKWERÓW
    – USŁUGI SEKSUALNE – WAGINĄ , ODBYTNICĄ I PASZCZĄ
    – ORAZ PRANIE SPRZĄTANIE I WYPROWADZANIE PSA

    WSZYSTKIE W/W ZAJĘCIA SĄ PRZEWIDZIANE Z UWZGLĘDNIENIEM FIZYCZNYCH UŁOMNOŚCI W WYNIKU OPERACJI – PRZYSTOSOWAWCZEJ DO ŻYCIA W FOLWARKU… nic ponad siły i umiejętności.

    A WSZYSTKO TU NA MIEJSCU POMIEDZY WISŁĄ A BUGIEM

   1. BA POLAK JEST OGÓLNIE TANI A I UTRZYMANIE TEŻ BETKA WYSŁAĆ NA NASYP NA SZCZAW LUB PÓŻNIEJ NIECO NA DZIKIE SLIWKI

    TO WASI POLITYCY TO NIE JAK – POLAK WART 1 ZŁ I ŻRE SZCZAW DARMOWY ABY ŻYĆ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: