2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

POUFNY RAPORT NATO O POLSKICH ŻOŁNIERZACH – REZERWY Z PRL -„element nie pewny” potencjalni zdrajcy

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Informacja przekazywana ustnie w środowiskach mundurowych III R.P 

„jesienią roku 2014 Polskiemu ministerstwu obrony został przekazany raport natowskich służb wywiadowczych i bezpieczeństwa wewnętrznego na temat zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych zagrażających Polsce w związku z sytuacją na Ukrainie , jednym z punktów wymienionych jako zagrożenie realne dla bezpieczeństwa Polski w sytuacji kryzysowej , jest fakt istnienia na terytorium Polski grupy wyszkolonych żołnierzy rezerw PRL SZACOWANEJ NA LICZBĘ OKOŁO 4 000 000 OFICERÓW, PODOFICERÓW I SZEREGOWYCH 

GRUPĘ TĄ OPISANO JAKO ELEMENT NIE PEWNY Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM MOŻLIWOŚCI DOKONANIA BUNTU LUB PRZEWROTU W SYTUACJI SKOSZAROWANIA I UZBROJENIA ..

ZATEM MAMY PATRIOTÓW Z NAJJAŚNIEJSZEJ III R.P – OBYWATELI 1 KATEGORII

ORAZ OBYWATELI 2 KATEGORII – PODEJRZANYCH POLITYCZNIE …

PARANOJA RODEM Z CK ARMII…..

18 thoughts on “POUFNY RAPORT NATO O POLSKICH ŻOŁNIERZACH – REZERWY Z PRL -„element nie pewny” potencjalni zdrajcy

 1. Mamy bronić „ojczyzny”? A czego tu bronić? Ten kraj to eldorado jedynie dla politycznej mafii, kolesiostwa, nepotyzmu, przekrętów, złodziejstwa, popartych niespotykaną w dziejach arogancją władzy! Kraj kombinatorów, gdzie zwykły człowiek jest niczym, a przestępcę się chroni. Niech sobie go bronią ci co go rozkradli, zrujnowali, upodlili… Zwykły człowiek nie odczuwa że to „jego kraj”. Na pierwszą linię obrony do okopów proponuję: rząd i parlament, potem członków władz lokalnych, prezesów spółek skarbu państwa, celebrytów, sędziów, adwokatów, komorników i całą resztę nomenklatury. Mamy bronić tych którzy dzieciom każą jeść szczaw i mirabelki, a emerytom płacić abonament? Tym co dostają odprawy, za które można wyżywić dzieci z małego miasteczka przez wiele miesięcy? Albo tych co to ślubowali ubóstwo, a jeżdżą Maybachami? A może komorników powiązanych z mafią, którzy zabierają co im się podoba nie pytając nawet czyją własnością jest dany przedmiot? Mamy bronić majątków tych, przez których setki tysięcy zdolnych, wykształconych, kreatywnych ludzi wyjechało z Polski za chlebem? Skoro zwykły człowiek nie ma szans na pracę, bo ją po znajomości dostają kolesie, skoro bandyci nie są skazywani, bo mają w „kieszeni” sędziego, skoro na badania czy operację czeka się kilka lat, to ja, zwykły obywatel też poczekam z obroną tego „państwa”. Na front przybędę ale… za kilka lat, najpierw niech idą ci którzy są zawsze pierwsi przy korycie, ci co pierwsi pchają się do władzy, oni zapewne mają więcej do stracenia niż zwykły człowiek z kredytem hipotecznym i średnią krajową.

  1. no to widzę że moja 4 letnia nauka nie poszła w las 🙂 już cwierkacie z własciwego klucza – 🙂 czasami porównuje wasze wypowiedzi z przed kilku lat a dzisiejsze JEST POSTĘP – POCZYTAJCIE STARE ARTY A POD NIMI POSTY ZOBACZYCIE JAK WIELU EWOLUOWAŁO W POGLĄDACH 🙂

   1. Kogo Knur pyta?..Zeby bylo lepiej..Jesli mnie..Odpowiem krotko..Nie wrzucam kartek do skrzynki, dzieki ktorej osobniki z komenta Jowram sa zatrudniane i korzystaja z tego zatrudnienia.Nie uczestnicze w swinstwach, nie daje kasy na rozne fundacje w tym owsiakowe i kosciolkowe, nie daje kasy na fundacje typu ” pozytku spolecznego”, nie daje kasy na zadne fundacje skrzywdzonych zwane ” ruchem oddolnym” tworzone w ramach tzw. spoleczenstwa uswiadomionego, nie kupuje badziewnych plyt kompaktowych, nie chodze na glupie koncerty, nie kupuje glupkowatych politycznych pisemek satyrycznych..korzystam z minimum ofert medialnych bo one mi sa potrzebne do tego, aby bronic sie przed systemem bez posrednictwa zadnych pasozytniczych fundacji, czytam i ucze sie, aby nie wpasc w lapska roznych cwaniakow, co na niewiedzy korzystaja i z niewiedzy innych dostaja sie do wielkiej kasy..tyle moge teraz..Nie uczestniczenie w swinstwie to duzooo..

    1. OK. To napisz mi o ile możesz, w jakiej firmie pracujesz i na jakim stanowisku? Jak stać ciebie na życie? Czy też jak to robi Twój partner życiowy – nie musisz odpowiadać. (ja i tak jestem dość pijany)

     1. Uuuuu..Takich zwierzen nie czynie na forach..Zyje mi sie nie zgorzej..Choc zylo mi sie bardzooo dobrze..klasa srednia, ktora sie wykancza w szybkim tempie ..Teraz mniej dobrze ..Widze, co sie wyrabia i uprzedzam o tym , co sie wydarza, a czego ludzie nie widza..Nie pracuje, bo moge sobie pozwolic na ten rzadki luksus..jeszcze..ale za cene byc moze nedznej emerytury, ktorej moze miec nie bede..bo caly ten syf do tego zmierza..wiem jak ten system dziala, bo wiele jego etapow znam od podszewki..

  1. Ja ci powiem jak to u mnie (w azji) wygląda. Mam wyższe, jakieś certyfikaty i inne gówna – zupelnie nie ważne. Ale w moim fachu (IT) wygląda to tak. Zanim dostanę się na interview to najczęściej dostaje test online, taki gdzie mam czas np. 150 min na rozwiązanie 4 problemów. Jęśli to przejdę to mam spotkanie w firmie i tam mnie dalej trzepią z wiedzy i doświadczenia, mocniej niż na testach. Jeśli to przejdę to mam rozmowę z CEO. A ponieważ chętnych na dobre zarobki nie brakuje, to jest ciężko jak chuj. Także te szkółki wasze o kant dupy rozbić. Ani w UK, ani Azji, ani w Australii – gówno są warte. Mało tego gówno są warte nawet studia w Melbourne, które nic nie gwarantują.

 2. NO FAKT MOGA SIĘ OBAWIAĆ OBYWATELE III R.P – POLSKI KOMOROWSKIEJ …
  teksty przysięgi różne …

  Dz.U.88.20.133 – Ustawa z dnia 17 czerwca 1988 r. o przysiędze wojskowej. (Dz. U. z dnia 24 czerwca 1988 r.)

  Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, Przysięgam służyć wiernie Ojczyźnie i narodowi swemu, przestrzegać zasad Konstytucji, być godnym chlubnych tradycji oręża polskiego. Przysięgam, iż nie szczędząc trudu, a w potrzebie krwi własnej ani życia, stać będę nieugięcie na straży niepodległości, suwerenności i granic kraju ojczystego, strzec pokoju w braterstwie broni z sojuszniczymi armiami. Przysięgam dbać o honor i dobre imię wojska, sumiennie spełniać powinności żołnierskie, ściśle wykonywać rozkazy przełożonych, być zdyscyplinowanym i mężnym, uczciwym i koleżeńskim żołnierzem. Przysięgam zdobywać wiedzę i umiejętności wojskowe, troszczyć się o powierzoną mi broń, sprzęt i mienie, dochować tajemnicy państwowej i służbowej. Składając tę uroczystą przysięgę, jestem świadom swej odpowiedzialności wobec narodu i praw socjalistycznego państwa polskiego.

  III Rzeczpospolita[edytuj]
  Dz.U.1992.77.386 – Przysięga wojskowa. Ustawa z dnia 3 października 1992 r. o przysiędze wojskowej.

  Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

  1. Pierwsza przysiega zostala anulowana po zmianie rezimu..Zastapiono ja nowym tekstem..Bronic konstytucji i w tym instytucji panstwa,a wiec takze rzadzacych..i z glowy.Chlopaki nie podskocza w zadnym razie..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: