NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Partia „ZMIANA” OSACZONA A.B.W ZASTAWIŁA PUŁAPKĘ I CZEKA – PLANOWANE MASOWE ARESZTOWANIA CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

UWAGA DZIŚ DLA TYCH CO Z KRAKOWA I OKOLIC – IDŹCIE ZAPYTAJCIE POSŁUCHAJCIE NAGRAJCIE I OPUBLIKUJEMY – NO CHYBA ZE SIĘ BOICIE ABWERY 🙂

Spotkanie z dr. Mateuszem Piskorskim, przewodniczącym ZMIANY
Dzisiaj 25 marca 2015 o 16:00
Kraków, ul. Św. Filipa 23/4, sala Parmenidesa

warto samemu sobie wyrobić zdanie a nie polegać na G.W, INTERII, ONECIE, TVN i tp … szczekaczkach.

„Kluczową kwestią są pieniądze. Polskie prawo zabrania finansowania partii ze środków zagranicznych. Dlatego ABW czeka na pierwsze przelewy na konto Zmiany – czytamy. Nie trudno się domyśleć, skąd miałyby pochodzić pieniądze.”

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-partia-zmiana-lepsza-samoobrona-za-kremlowski,nId,1704502#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

A/D POWYŻSZEGO – CZY A.B.W ZBADAŁA JUŻ SPRAWĘ SPONSOROWANIA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ PRZEZ NIEMIECKIE CDU ZA POŚREDNICTWEM NIEMIECKIEGO B.N.D – odpowiednika polskiej A.B.W ?

O CZYM NAPISAŁ INNY PISKORSKI W SWOJEJ KSIĄŻCE I POTWIERDZIŁ TO PAN ANDRZEJ OLECHOWSKI W WIELU WYWIADACH PRASOWYCH I TELEWIZYJNYCH – ŻE P.O BYŁA I JEST NADAL WSPIERANA FINANSOWO PRZEZ NIEMCÓW .

http://niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/olechowski-w-ksiazce-piskorskiego-nie-ma-nic-nieprawdziwego,427187.html

I JESZCZE DODATEK SLD – ZBUDOWANA I WSPIERANA PIENIĘDZMI KGB – o czym wszyscy wiedzą również z informacji medialnych …

PYTANIE DO CZYTELNIKÓW – CZY PARTIA „ZMIANA” BĘDĄCA OBECNIE W POWIJAKACH ORGANIZACYJNYCH – JEST NA SERIO TAKIM ZAGROŻENIEM DLA BYTU III R.P ŻE SZEREGI NIENAWIŚCI I SŁUŻB SPECJALNYCH SĄ ZWARTE I GOTOWE ABY ARESZTOWAĆ WSZYSTKICH KTÓRZY W NIEJ SĄ LUB TYLKO SYMPATYZUJĄ ?

CO WZBUDZA W ELITACH III R.P AŻ TAKI STRACH I NIENAWIŚĆ ????

MOŻE ICH STRONA ZAWIERA JAKIEŚ STRASZNE SCENARIUSZE ZAMACHU NA POLSKĘ ??? NARÓD ??

LINK…

http://www.partia-zmiana.pl

https://www.facebook.com/partia.zmiana

40 thoughts on “Partia „ZMIANA” OSACZONA A.B.W ZASTAWIŁA PUŁAPKĘ I CZEKA – PLANOWANE MASOWE ARESZTOWANIA CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW ?

 1. Czego sie boja?..Zmiany?..Boja sie rewolucji socjalistycznej ..tzw. skrajne lewice zyskuja coraz wiecej popularnosci w krajach zachodnich ogarnietych kryzysem ekonomicznym, ktorego nie ma..Boi sie prawica i jej odnogi..Duze poparcie maja partie o takim programie jak Zmiana w Hiszpanii, Grecji ..no i taka partia pojawila sie w Polsce..nie przypadkiem..

  1. Komorowski na holenderską plantację!

   Prezydent Bronisław Komorowski powinien udać się w nieoficjalną podróż do Holandii. Nie do pobliskiej Brukseli, gdzie opowiada kolejne androny o wojnie światowej i zachęca Europejczyków do zbrojeń, występując obok ziejącego ignorancją i agresją dowódcy NATO w Europie Amerykanina gen. Philipa Breedlove’a, a… na oddaloną kilkaset kilometrów plantację truskawek.

   To tam jego rodacy doświadczają skrajnego poniżenia, psychicznego terroru i zastraszenia ze strony holenderskiego kapitalisty, który stwierdził widocznie, że taki kraj, jak Polska jest rezerwuarem niewolniczej siły roboczej, z którym nie ma żadnego sensu się liczyć.

   Kolejne z setek informacji o losie Polaków na upragnionym Zachodzie, tym razem o obozie pracy u holenderskiego plantatora, pokazują, czym w istocie jest opiewana przez rządzący Polską establishment integracja europejska. Do jakiego raju wprowadził Polaków Leszek Miller, na jaką „zieloną wyspę” zawiózł ich Donald Tusk, i z jakiego „cywilizacyjnego awansu” cieszy się Bronisław Komorowski.

   Tak, drodzy salonowcy, wam Europa kojarzy się ze swobodą podróżowania i wydawania zarobionych w Polsce pieniędzy na drogie restauracje w europejskich stolicach. Milionom Polaków kojarzy się zupełnie z czymś innym – z przymusową emigracją, pracą na czarno i bez żadnych praw, poniżeniem, szowinizmem i pogardliwymi spojrzeniami.

   Ludzie na holenderskich plantacjach, z którymi rozmawiałem, często nie widzą już żadnej nadziei. Jeszcze kilka lat temu wierzyli, że za zarobione w pocie czoła pieniądze urządzą sobie jakoś życie po powrocie do Polski; kupią mieszkanie, założą małą firmę, zaplanują rodzinę. Dziś już wiedzą, że mogą w wyśnionym europejskim raju co najwyżej wegetować na poziomie minimum egzystencji, którego nie mieliby w Polsce. Wyjeżdżają nie po to, by spełnić marzenia, lecz by biologicznie przeżyć.

   Oderwanie od rzeczywistości polskich polityków, nasuwa na myśl jedną radę: niech – pod przykrywką i w przebraniu – pojadą na holenderską plantację truskawek i poczują smak integracji z Europą, którego nie znają. Niech zrozumieją dokąd wypchnęli miliony młodych i starszych Polaków, przejeżdżając Polskę walcem neoliberalnych reform. Nie zrobią tego, wiem. Ale może chociaż na kolejny przypadek łamania praw Polaków zagranicą zareaguje jakoś Ministerstwo Spraw Zagranicznych z Grzegorzem Schetyną? Czy może jednak zbyt zajęci są grami wojennymi na wschodzie i przejazdem przez Polskę watah amerykańskiego żołdactwa?

   Mateusz Piskorski
   http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl

   1. NA TYM BLOGU NIE MOGĘ PISAĆ – KASOWANE SĄ MOJE KOMENTARZE …. NO CÓŻ NIECH IM BĘDZIE JA NA RAZIE ICH NIE SKASUJE ALE TO DAŁO MI DO MYŚLENIA PRZYJZE SIE IM DOKŁADNIEJ 🙂

  1. UWAGA DZIŚ DLA TYCH CO Z KRAKOWA I OKOLIC – IDŹCIE ZAPYTAJCIE POSŁUCHAJCIE NAGRAJCIE I OPUBLIKUJEMY – NO CHYBA ZE SIĘ BOICIE ABWERY 🙂

   Spotkanie z dr. Mateuszem Piskorskim, przewodniczącym ZMIANY
   Dzisiaj o 16:00
   Kraków, ul. Św. Filipa 23/4, sala Parmenidesa

   1. My się nie wybieramy.Adoptujemy kota ze schroniska dla zwierząt i przechodzimy całą procedurę adoptacyjną.Przynajmniej spędzimy parę miłych chwil,zamiast znowu sie zdenerwowac.Dag.

     1. Wogóle coraz bardziej siada mi zdrowie.Ile lat można żyć w politycznym stresie?Zaczynam mieć dość.Dag.

      1. Uwierz mi, że mi też. 40stka dochodzi i już mam dość tułaczek, kombinowania, jebania się z wizami co rok, bądź co 3 miesiące. Spowiadania się w biurach emigracyjnych przed urzędnikami, którzy na własne widzi mi się mogą mnie olać. Dopierdalania dla jakiś Holendrów, Angoli, Estończyków, czy Azjatów na jakiś dzikich kontraktach, oczywiście zapomnij o jakimś ubezpieczeniu zdrowotnym, czy emeryturze, czy jakimkolwiek socjalu dla mnie i rodziny. Każdego dnia mam tą świadomość, że jak coś mi się stanie to … sam nie wiem. A wizja powrotu do ojczyzny jest przerażająca. I nie chodzi o to, że tu a tam jest lepiej, czy gorzej – problem taki, że jestem emigrantem nie z wyboru! I jeszcze męczy mnie te pytanie: „Skąd jesteś?” – i zależy od humoru, jak nie chce robić przykrości pytającemu, albo wstydu sobie to odpowiadam, że z Niemiec… Sorry. Wszystkiego dobrego.

       https://youtu.be/3PrAVbWu7rE

       1. A jak nie być zmęczonym i wkurwionym kiedy jesteśmy liderami w rankigu: obcokrajowców w brytyjskich pierdlach, ilości rodzących się dzieci, seryjnych samobójców, samobójstw, bezrobocia, zarobków na poziomie kambodży, głodujących dzieci, emigrantów, chujowych i najdroższych autostrad, odpadów zwanych jedzeniem w marketach, półgłówkach gimbazów co nie wiedzą ile w metrze centymetrów, eksmisjach, przymusowych szczepieniach, fotoradarów, prostackich celebrantów, przekrętów politycznych i innych afer gdzie w pale się nie mieści i bez konsekwencji, zastraszaniu i wymieniać do rana. I wciąż te same ryje od 30 lat. Kraj bez marki, wydymany po lasy, z 5 milionami emigrantów szczeka na Putina i czeka szczęśliwie na wojenkę w tvn.

        To się pytam jednego drugiego zadowolonego z życia, skoro nie narzekasz to kiedy zaprosisz mnie na swój ślub? Aaaa nie mam kasy na to. To kiedy dzieci? aaa nie stać mnie, poza tym moja kobieta dostaje parę grosza jako samotna matka z dzieckiem – nie warto.

        I do tego żyje jeszcze kraju, w którym nie brakuje seksualnych popaprańców. Zdaje się, Anna Grodzka też się tutaj przerabiała. Pedałów od chuja, tranzystorów i innych dziwactw z całego świata. I co? … gówno! nie ma żadnego problemu, żadnych tęcz, a tym bardziej sporów o to. Raz do roku jest show w Pattaya ladybojów puszczanych na antenie i tyle. Żaden pedał tutaj nie walczy o jakieś przywileje, a już tym bardziej o dzieci – nie ma takiej opcji. Tutaj zwyczajnie nikt żadnych nie ma, dlatego mimo wszystko jestem antysocjalany.

        Tutaj się patrzy na tranzystorów, pedałów i inne dziwactwa jak na normalnych ludzi. Taka ciekawostka, ale są w pełni tolerowani. Z punktu religii to są ludzie, którzy mają karmę do odrobienie za poprzedniego życia. Z punktu widzenia tranzystora – oni o tym wiedzą, ale jeśli się nie poprawią, to kolejny raz będą mieli przejebane.

        Dobranoc, piwo się skończyło.

       2. Dziesiąty rok w internecie zrujnował mi zdrowie fizyczne i psychiczne.Oczywiście są plusy,otworzyły mi się oczy na to dziadostwo w kraju,sporo się dowiedziałam o medycynie,naturalnym leczeniu,rozwijałam swoje hobby,poznałam Navajo i innych fantastycznych ludzi,ale im dalej w las,tym więcej drzew.Jestem tak uzależniona od internetu ,jak inni od narkotyków.Napewno nie porzucę bloga Mizi,ale muszę mniej emocjonalnie podchodzić do wszystkiego i od czasu ,do czasu dać sobie na wstrzymanie ,bo to sie może żle skończyć.Pozdrawiam wszystkich.Dag.

       3. Mizia,Ty jesteś młodym facetem…..a ja ? sam widzialeś….ja nie potrafię obojętnie do niczego podejść.Zbyt się spalam.Niestety.Może ten słodki kociak ,którego weżmiemy trochę rozładuje ten stres.Dag.

       4. Dag, superowy kotek, ja mam 2 kotki…zycie bez kotow lub psow to nie zycie…pozdrawiam

 2. UWAGA DZIŚ DLA TYCH CO Z KRAKOWA I OKOLIC – IDŹCIE ZAPYTAJCIE POSŁUCHAJCIE NAGRAJCIE I OPUBLIKUJEMY – NO CHYBA ZE SIĘ BOICIE ABWERY 🙂

  Spotkanie z dr. Mateuszem Piskorskim, przewodniczącym ZMIANY
  Dzisiaj o 16:00
  Kraków, ul. Św. Filipa 23/4, sala Parmenidesa

  1. PARTIA PROPUTINOWSKA ???? A NIE LEPIEJ PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU A NIE WIERZYĆ TEMU CO PISZE WYBORCZA, INTERIA, TVN ???

   CHYBA LEPIEJ SAMEMU WYROBIĆ SOBIE ZDANIE

   1. Czy proputinowska ?..Tak sie porobilo, ze zachodnie lewice buduja multikulturowy kolchoz europejski na wzor ” sowieckiego sojuza”..Putin jakis taki bardziej kapitalistyczny i narodowy jest ..w sojuszu z grecko-katolickim kosciolem w przyjazni..Na razie nie bardzo wiedza, jakie mixty stworzyc ..Czy komunizm w czystej postaci, czy nowoczesny feudalizm jako dzielo 1000 – lecia metoda ” opus dei”?.

  1. Ministerstwo Finansów wydało rozporządzenie zwalniające z podatku amerykańskich żołnierzy i ich rodziny w Polsce. Będą mogli m.in. bez podatku importować: samochody, skutery, łodzie, żaglówki, meble, alkohole czy tytoń. Więcej na http://tnij.org/shqw15z

 3. AD PRACY ABW – CZY ABWERA JUŻ USTALIŁA KTO SABOTOWAŁ BUDOWĘ GAZOPORTU – GDZIE OBYDWA ZBIORNIKI MAJĄ TAKĄ WADĘ KONSTRUKCYJNĄ ŻE 1 JUŻ PĘKŁ A DRUGI NIEBAWEM TEŻ SIĘ ROZSYPIE

  CZY TEŻ ABWERA BYŁA TAK ZAJĘTA SZPIONOWANIEM INTERNETOWYCH PYSKACZY ŻE SPRAWA GAZOPORTU IM UMKNĘŁŁA 🙂

 4. NO MOI DRODZY CZYTELNICY JEŚLI ABWERA PLANUJE „KRYSZTAŁOWĄ NOC” DLA ZWOLENNIKÓW ALBO TYLKO SYMPATYKÓW

  TO NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE STRONA WEJŚCIOWA MIZIAFORUM WYGLĄDA TAK

  https://miziaforum.wordpress.com

  CO TO OZNACZA ŻE KAŻDY KTO CZYTA MIZIAFORUM JEST JUŻ NA LIŚCIE LIKWIDACYJNEJ A.B.W

  CZY NAGŁE NIE WCHODZENIE NA MIZIAFORUM MOZE URATOWAĆ KOGOŚ /////// TO PYTANIE NALEŻY KIEROWAĆ DO DELEGATUR A.B.W – każdy indywidualnie …

  🙂

   1. NIC TAM O PUTINIE I ODDANIU W RUSKI JASYR NIE SŁYSZAŁEM – ALE ŻE CHCĄ WYRWAĆ Z DUPY NOGI – WSZYSTKIM SIŁĄ POLITYCZNYM OD ROKU 1989 DO DZIS – TO SŁYSZAŁEM

    NO TO JASNE DLACZEGO WSZYSCY RUSZYLI W SOJUSZU OD ORMOWCA PO PISOWCA ŻEBY ICH ZAORAĆ , ZNISZCZYĆ A MOZE I MORDOWAĆ …

    1. PRL, to był najlepszy okres dla Polakow w całej historii! Pamiętacie ile dzieci wychował z jednej pensji jako prosty robotnik Lech Wałęsa? Niestety większość młodych nie ma dzisiaj szans na takie warunki życia jakie miał za Gierka prosty robotnik Lech Wałęsa i rówieśnicy. Z wypłaty utrzymywał niepracującą żonę wychowującą dzieci, starczyło też na niezły samochód a mieszkanie w blokach dostał szybko i darmo. Tak mieli robole za Gierka, co opisał Wałęsa w książce „droga nadziei”w rozdziale „stogi”.Inteligenci też mieli super! Prezydent Komorowski wtedy jako zwykły wiejski nauczyciel odłożył dość żeby kupić wielkie mieszkanie w Warszawie i też utrzymywał liczna rodzinę.Uprawiając kosztowne hobby łowiectwo miał dobry samochód i drogą broń. A wy jak macie dzisiaj? Ile zarabiacie? Gdzie wasze mieszkania? Gdzie rodziny? Za „strasznej komuny” mieli wszystko co potrzebne do życia a was czeka marna wegetacja , tak macie za Tuska i kolesi czeka was życie nędzarzy bez nadziei i perspektyw albo ucieczka z kraju i dola uchodżców

     ================

     zacznijcie w końcu MYŚLEĆ jak zbudowali swój dobrobyt Niemcy, Brytyjczycy i Skandynawowie

     TAK TEN DOBROBYT KTÓREGO IM ZAZDROŚCICIE STOI SOCJALEM !!

     I MOŻECIE TUPAĆ SKAKAĆ WRZESZCZEĆ

     TAKA JEST PRAWDA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: