NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MACIEREWICZ TO ZBRODNIARZ – ZARZUT POSTAWIONY PUBLICZNIE PRZEZ B. KOMOROWSKIEGO

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Bronisław Komorowski. Pytany z kolei o sprawę likwidacji WSI, odparł: – Zniszczenie tych służb przez Antoniego Macierewicza było zbrodnią i hańbą. Ja miałem odwagę być przeciw. Jako jedyny z PO, ale to osobna sprawa.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bronislaw-komorowski-likwidacja-wsi-byla-zbrodnia-i-hanba/870l2s

8 thoughts on “MACIEREWICZ TO ZBRODNIARZ – ZARZUT POSTAWIONY PUBLICZNIE PRZEZ B. KOMOROWSKIEGO

 1. Mizia, Macierewicz jest takim samym zbrodniarzem jak ty palancie!!!!!! Takim samym palantem jest nasz precio!!!!! Większość Polaków wg statystyk w w3ieku lat 18-30 to są najbardziej to jest najbardziej egoistyczne pokolenie i to jest FAKT. To samo było gdy młodzi oddali głosy na PO!!!
  Ty należysz to tego samego durnego pokolenia!

 2. KOMENTARZ Z POD ARTA. INTERII PODANEGO WYŻEJ JAKO LINK -inne też warte przeczytania jak i wynik sondażu poparcia dla Komorowskiego …..

  „~tas : Szlachetne było to , co robił pewien dziadek..
  Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynil się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona gubernatora Polski Anna” pochodzi z rodziny UB. Rodzice „komorowskiej” zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywała sie Hanna Rojer pózniej zmieniła na Józefa Deptula a gdy Anna miała 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw, które serwował Komorowski podczas kampanii wyborczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ??? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, do których donosił mieszkający u nich Osip Szczynukowicz, – dziadek obecnego prezydenta, skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych.

  Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ?? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??

  Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa ” egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich, szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm.

  Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie, o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolewa, czy sam fakt, że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ???
  Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi, media ( jakie widać i słychać) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL, którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wysłał byłego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI, aby wykraść swoje papiery!!!!

  To oznacza , że coś z nim jest nie w porządku. Dziwna i zakłamana jest jego historia rodzinna i sam wykradziony tytuł hrabiowski, którym się szczyci obłudnik!!!!!!! Polacy musza to wiedzieć!

  Na znak protestu wobec reżimu PO-Kremlowskiego, przekaz tę informację rodzinie, znajomym .
  zwiń”

  1. Co do pochodzenia to pewnie i prawda. Ale ze niby co? Komorowski to pionek Putina? Kogos chyba nieźle grzeje. Może i się wącha z jakimis tam sluzbami ruskimi albo lepiej by powiedziec ROSYJSKOJEZYCZNYMI.

   1. NO PUTINA TO RACZEJ NIE ON Z STAREGO ZACIĄGU ZSSR – CI W ROSJI JUŻ TEŻ NIE LUBIANI ZA ROZSZARPYWANIE ROSJI PODCZAS RZADÓW JELCYNA – TO STARE KGB I GRU UMOŻLIWIAŁO RABINEK 🙂 ROSJI

    W CZASACH JELCYNA PIJANICY

    BRONEK STARY WIARUS Z CCCP 🙂

   2. W kazdym razie spolegliwy..sledztwo smolenskie prowadzily ruskie , a polskie przyklepaly bez mrugniecia powieka..makowy raport o przyczynach wypadku..zachod tez umyl lapska i nabral wody w usta..spada samolot w Alpach i zachodni przywodcy wyjatkowo solidarni i razem badaja afere..A w sprawie polskiej nic…przeciez Polska w unii i NATO..ofiary wypadku smolenskiego byly tez waznymi wojskowymi wspolpracujacymi z NATO..nikt nie pospieszyl polskiemu sojusznikowi z unii i z NATO celem pomocy w wyjasnieniu katastrofy..dziwna ta solidarnosc…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: