loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Wielka atrakcja dla „tubylczych dzikusów” Bronkobóz jedzie na przedzie ZANIM „WSPANIALI KAUBOJE Z USA”

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Przejazd przez Polskę, a później Czechy, będzie też okazją do spotkań z mieszkańcami miejscowości na trasie konwojów.

Dla wielu amerykańskich żołnierzy to pierwsze tego typu zadanie w ich karierze. Zostało ono nazwane operacją „Rajd Dragonów” (Operation Dragoon Ride). Zaplanowany na 10 dni przejazd konwojów będzie kontrolowany ze stanowiska dowodzenia w Połączonym Centrum Szkolenia Wielonarodowego w niemieckim Grafenwoehr.

Wsparcie rozpoznawcze konwojom zapewnią maszerującym kolumnom śmigłowce z 12. Brygady Lotnictwa Bojowego US Army, które stacjonują w 12 Komendzie Lotniska w Mirosławcu (woj. Zachodniopomorskie). Łącznie przejedzie 9 kolumn z niemal 90 kołowymi transporterami opancerzonymi Stryker i wozami wsparcia. Eskortę zapewnią żołnierze Żandarmerii Wojskowej.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/238197-amerykanskie-konwoje-wojskowe-przejada-przez-polske

PROGRAM WIDOWISKA DLA TUBYLCÓW

– ŻOŁNIERZ JADĄCY NA WSPANIAŁYCH ŻELAZNYCH RUMAKACH , BĘDĄ WITANI CHLEBEM I SOLĄ PRZEZ KACYKÓW SAMORZĄDOWYCH W STROJACH LUDOWYCH 

– ŻOŁNIERZE USA Z WYSOKOŚCI POJAZDÓW BĘDĄ SYPALI GUMĄ DO ŻUCIA , CZEKOLADĄ, I PACZKAMI FAJEK …

LOKALNI WATAŻKOWIE PARTII RZĄDZĄCEJ W MAŁYCH MIASTACH NA ZADUPIACH BĘDĄ WYSTAWIALI SWOJE CÓRKI WYKĄPANE OSTRZYŻONE I WYGOLONE – W SZPALERACH PRZY DROGACH ABY MIAŁY SZANSE BYĆ MOŻE ZŁOWIĆ NA MĘŻA PRAWDZIWEGO „AMERYKANA ” 

P.S SYNÓW TEŻ BO WIECIE ŻE TAM W USA – ARMY TO NOWOCZEŚNIE JEST…..

One thought on “Wielka atrakcja dla „tubylczych dzikusów” Bronkobóz jedzie na przedzie ZANIM „WSPANIALI KAUBOJE Z USA”

 1. Oj, od zawsze to zasiedziali „tubylcy” na swiecie z radościa witali wszelkie trupy jarmarczne wraz z pejsatymi handlarzami zlozone z roznych „artystów” , „akrobatów”, „cyrkowców” , „magików”, polskiego papieza i pejsatych domokrazcow tak dlugo, ze nawet wcale nie zauważyli przejecia przez nich „rzadow” nad calymi spoleczenstwami, ktorymi do teraz duchowo i fizycznie „rzadza” , „zabawiaja”, „zbawiaja” i „lecza”, a w razie wiekszej sprowokowanej draki wysyłaja je po podjudzeniu na wzajemną rzeź wojenną.

  http://www.krzyzowki.info/trupa

  Oprawa zewnętrzna z czasem unowocześnila się dzięki elektryfikacjii stala sie bardzo kolorowa dzieki I.G.Farben – Bayer, ale do dzisiaj tępa gawiedź nadal utożsamia najlepszą w aktorstwie nację przebierancow ze „swoimi” na wszystkich szczeblach władzy panstwowej czy „religijnej” , a co najgorsze w tym wszystkim, to uwazaja ich za rzeczywiste autorytety czy wzory do małpiego naśladowania.

  Tacy przykladowo bliźniacy Kalkstein z aktorskiego plemienia żmijowego i powszechnie znani pod aktorskim pseudonimem jako Kaczyńscy juz od dzieciństwa przygotowywali się do odgrywania swoich ról dla doroslych jako „politycy”, gdzie jeden z nich po zagraniu „trupa” w „wypadku” musial zleść ze sceny politycznego kabaretu, w którym to nie obyło sie też bez „wiarygodnie” sfingowanego pogrzebu dla opłakujących go wiernych fanów.

  https://www.youtube.com/watch?v=VrbdMTZSRds

  Bajka ta dla dzieci byla z „morałem” , ale wspólczesny horror codziennego życia dorosłych wraz z dziećmi wskazuje na chęc ukradnięcia calej kuli ziemskiej przez „wybrancow – przebierańcow”, z pozostawieniem malej ilości niektórych spolegliwie dupowatych „tubylców” w niewdzięcznej roli niewolników ograbianych od wieków haraczami „podatkowymi” i dobijanych w nędzy i rozpaczy „medycznie” albo „wojennie” przez swoich utalentowanych w zaklamanym aktorstwie „panów”, którym zamarzyla się oblędna tyrania nad całym światem pomimo tego, że niewolnictwo zostalo już oficjalnie zniesione, a wszelkie „długi” całkowicie umorzone.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: