NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Wielka atrakcja dla „tubylczych dzikusów” Bronkobóz jedzie na przedzie ZANIM „WSPANIALI KAUBOJE Z USA”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przejazd przez Polskę, a później Czechy, będzie też okazją do spotkań z mieszkańcami miejscowości na trasie konwojów.

Dla wielu amerykańskich żołnierzy to pierwsze tego typu zadanie w ich karierze. Zostało ono nazwane operacją „Rajd Dragonów” (Operation Dragoon Ride). Zaplanowany na 10 dni przejazd konwojów będzie kontrolowany ze stanowiska dowodzenia w Połączonym Centrum Szkolenia Wielonarodowego w niemieckim Grafenwoehr.

Wsparcie rozpoznawcze konwojom zapewnią maszerującym kolumnom śmigłowce z 12. Brygady Lotnictwa Bojowego US Army, które stacjonują w 12 Komendzie Lotniska w Mirosławcu (woj. Zachodniopomorskie). Łącznie przejedzie 9 kolumn z niemal 90 kołowymi transporterami opancerzonymi Stryker i wozami wsparcia. Eskortę zapewnią żołnierze Żandarmerii Wojskowej.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/238197-amerykanskie-konwoje-wojskowe-przejada-przez-polske

PROGRAM WIDOWISKA DLA TUBYLCÓW

– ŻOŁNIERZ JADĄCY NA WSPANIAŁYCH ŻELAZNYCH RUMAKACH , BĘDĄ WITANI CHLEBEM I SOLĄ PRZEZ KACYKÓW SAMORZĄDOWYCH W STROJACH LUDOWYCH 

– ŻOŁNIERZE USA Z WYSOKOŚCI POJAZDÓW BĘDĄ SYPALI GUMĄ DO ŻUCIA , CZEKOLADĄ, I PACZKAMI FAJEK …

LOKALNI WATAŻKOWIE PARTII RZĄDZĄCEJ W MAŁYCH MIASTACH NA ZADUPIACH BĘDĄ WYSTAWIALI SWOJE CÓRKI WYKĄPANE OSTRZYŻONE I WYGOLONE – W SZPALERACH PRZY DROGACH ABY MIAŁY SZANSE BYĆ MOŻE ZŁOWIĆ NA MĘŻA PRAWDZIWEGO „AMERYKANA ” 

P.S SYNÓW TEŻ BO WIECIE ŻE TAM W USA – ARMY TO NOWOCZEŚNIE JEST…..

One thought on “Wielka atrakcja dla „tubylczych dzikusów” Bronkobóz jedzie na przedzie ZANIM „WSPANIALI KAUBOJE Z USA”

 1. Oj, od zawsze to zasiedziali „tubylcy” na swiecie z radościa witali wszelkie trupy jarmarczne wraz z pejsatymi handlarzami zlozone z roznych „artystów” , „akrobatów”, „cyrkowców” , „magików”, polskiego papieza i pejsatych domokrazcow tak dlugo, ze nawet wcale nie zauważyli przejecia przez nich „rzadow” nad calymi spoleczenstwami, ktorymi do teraz duchowo i fizycznie „rzadza” , „zabawiaja”, „zbawiaja” i „lecza”, a w razie wiekszej sprowokowanej draki wysyłaja je po podjudzeniu na wzajemną rzeź wojenną.

  http://www.krzyzowki.info/trupa

  Oprawa zewnętrzna z czasem unowocześnila się dzięki elektryfikacjii stala sie bardzo kolorowa dzieki I.G.Farben – Bayer, ale do dzisiaj tępa gawiedź nadal utożsamia najlepszą w aktorstwie nację przebierancow ze „swoimi” na wszystkich szczeblach władzy panstwowej czy „religijnej” , a co najgorsze w tym wszystkim, to uwazaja ich za rzeczywiste autorytety czy wzory do małpiego naśladowania.

  Tacy przykladowo bliźniacy Kalkstein z aktorskiego plemienia żmijowego i powszechnie znani pod aktorskim pseudonimem jako Kaczyńscy juz od dzieciństwa przygotowywali się do odgrywania swoich ról dla doroslych jako „politycy”, gdzie jeden z nich po zagraniu „trupa” w „wypadku” musial zleść ze sceny politycznego kabaretu, w którym to nie obyło sie też bez „wiarygodnie” sfingowanego pogrzebu dla opłakujących go wiernych fanów.

  https://www.youtube.com/watch?v=VrbdMTZSRds

  Bajka ta dla dzieci byla z „morałem” , ale wspólczesny horror codziennego życia dorosłych wraz z dziećmi wskazuje na chęc ukradnięcia calej kuli ziemskiej przez „wybrancow – przebierańcow”, z pozostawieniem malej ilości niektórych spolegliwie dupowatych „tubylców” w niewdzięcznej roli niewolników ograbianych od wieków haraczami „podatkowymi” i dobijanych w nędzy i rozpaczy „medycznie” albo „wojennie” przez swoich utalentowanych w zaklamanym aktorstwie „panów”, którym zamarzyla się oblędna tyrania nad całym światem pomimo tego, że niewolnictwo zostalo już oficjalnie zniesione, a wszelkie „długi” całkowicie umorzone.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: