NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

KUŹNIAR – POLSKI DZIAD I NACIĄGACZ – BEZ SKRĘPOWANIA OPOWIADA JAK NACIĄGAŁ W USA – HIPERMARKET DLA BIEDAKÓW !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

DLA CZEGO MIZIA SIĘ WKÓRWIA I WSTYDZI ZA GRANICĄ ?? A DLA TEGO

MOI DRODZY WALDMAR TO SIEĆ SKLEPÓW PRZEZNACZONA DLA NAJBIEDNIEJSZYCH LUDZI !!!

TO JEDNA SPRAWA – ZAOPATRYWAŁ SIĘ W NIEJ GWIAZDOR TVN ……….

ALE SZOK MOŻNA PRZEŻYĆ GDY TEN WŁAŚNIE GWIAZDOR MÓWI W WYWIADZIE PRASOWYM BEZ SKRĘPOWANIA JAKI Z NIEGO „POLACZEK CWANIACZEK ”

KURWA RZYGAĆ MI SIĘ CHCE !!!!!!!

PROSZĘ AGENCYJNE INFO !!!!!!!!

Mariusz Max Kolonko krytykuje Jarosława Kuźniara

Ja­ro­sław Kuź­niar w ogniu kry­ty­ki. Słowa dzien­ni­ka­rza TVN24 do­ty­czą­ce jego po­dró­ży do Ka­na­dy i USA oraz za­ku­pów zro­bio­nych w skle­pie Wal­mart wy­wo­ła­ły ne­ga­tyw­ne ko­men­ta­rze. – Nie wiem, skąd w TVN biorą tych dzien­ni­ka­rzy?! W USA by­ło­by już po dzien­ni­ka­rzu – mówi na ła­mach „Super Expres­su” Ma­riusz Max Ko­lon­ko.

– Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu – opowiadał Jarosław Kuźniar.

Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało – zaznaczył Kuźniar podczas rozmowy z pismem „Grazia”.

Rozmówca „Super Expressu” podkreślił, że „w amerykańskich warunkach byłoby po dziennikarzu, ponieważ w Stanach Zjednoczonych każdy kontrakt z dziennikarzem pojawiającym się na antenie ma tzw. klauzulę etyczną”. – Mówi ona o tym, jak dziennikarz ma się zachowywać na antenie – dodał.

Max Kolonko zauważył, że teraz jest mu wstyd, że „mamy takich ludzi, którzy nam, Polakom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych wystawiają taką opinie”.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-max-kolonko-krytykuje-jaroslawa-kuzniara/tqc8lw

9 thoughts on “KUŹNIAR – POLSKI DZIAD I NACIĄGACZ – BEZ SKRĘPOWANIA OPOWIADA JAK NACIĄGAŁ W USA – HIPERMARKET DLA BIEDAKÓW !!!

 1. Duzo jest takich idiotow pokroju tego kuzniara.Kupi towar i po 2 tygodniach odda, bo niby konsument ma prawo do zwrotu towaru..No dobra..Ale ten glupi klient nie wie p tym, ze producenci i handlowcy ewentualne koszty takich zwrotow wliczaja w tzw. marze..Przeciez producent i handlowiec nie bedzie ponosil strat z winy klienta..Producent zainwestowal w produkcje i jesli klient zwroci towar, to producent ponosi straty.aby sie przed nimi zabezpieczyc narzuca marze.Sweterek kosztuje 20 zl , wiec producent dorzuci nastepny 20 zl na ewentualne straty..Wyglupy i glupie prawo powoduja, ze ten co sie wyglupil jak kuzniar zaplaci za ten wyglup.

 2. Chamstwo i prostactwo wylazi na każdym kroku u naszych tzw elit. A to coś ukradną, a to nie potrafią się zachować stosownie do sytuacji, a to pieprzą bez zastanowienia jakieś głodne kawałki a pospólstwo wpatrzone w te indywidua.

 3. JESTEM PO TYM WYNURZENIU CELEBRYTY – PEWNY ŻE W PRZYDROŻNYCH TOALETACH PŁATNYCH PRZESKAKIWAŁ PRZEZ BRAMKĘ WPUSTOWĄ DO W.C NIE PŁACĄC O,50 CENTÓW WALIŁ KUPĘ , NIE SPUSZCZAJĄC WODY I NA POWROCIE PORYWAŁ ROLKĘ PAPIERU DO DUPY , WSKAKIWAŁ DO SAMOCHODU Z UŚMIECHEM „ZARADNEGO” FACETA I MÓWIŁ PATRZ SYNU WYMACHUJĄC ROLKĄ ZACZĘTĄ -TAK TRZEBA ŻYĆ – A FRAJERZY NIECH PŁACĄ ……..

  1. WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY ŻE TO WŁAŚNIE TAKIE KUŹNIARY – ODDAJĄCE DO SPLEPU SPIERDZIANE MAJTY – JAKO NIE WYGODNE PO WYCIECZCE, ORAZ BRONISŁAWY WCHODZĄCE W BUTACH NA KRZESŁA TAPICEROWANE W PARLAMENCIE JAPONII

   WAS REPREZENTUJĄ W ŚWIECIE – I CHOĆBYŚCIE SAMI BYLI ARCY KULTURALNI PRYWATNIE TO JAKO POLACY LĄDUJECIE W WORKU OCENY JAKO CHAMY PROSTAKI DROBNE CWANIACZKI

   DLA TEGO W WASZYM INTERESIE JEST NIE DOPUSZCZAĆ ICH NA STANOWISKA – JESLI TO MOŻLIWE

   I PIĘTNOWAĆ TO BYDŁO SŁOWAMI WÓLGARNYMI BO TAKI JĘZYK ONI TYLKO ROZUMIEJĄ !!!

 4. WIECIE CO MOGĄ MYŚLEĆ NORMALNI LUDZIE ZA GRANICĄ O POLAKACH O NAS TYCH NIE Z ELIT NIE Z ŚRODOWISK

  MAJĄC PRZED SOBĄ TAKIEGO KUŹNIARA – KTÓRY NIE ZARABIA 1200 ZŁ JAK 80% POLAKÓW

  I KTÓRY ZACHOWÓJE SIĘ WŁAŚNIE TAK ….

  NO TAK SKORO ICH ELITY CZYLI NAJLEPSI NAJINTELIGENTNIEJSI TAK POSTĘPÓJĄ TO JAK DZIKI MUSI BYĆ POLAK STATYSTYCZNY , PRZECIĘTNY !!!

  1. Skąd ten Kuzniar pochodzi ?? Co on ze sobą prezentuje to widać na tvn-ie i te jego fanki !!!!
   Marta kuligowska vel Miley Cyrus i inne wpatrzone jak w gwiazdę prezenterki od siedmiu boleści !!!
   Okurwieniec i wiochmen jednym słowem.
   A tak na marginesie , to nie tylko on wpłynął na Opinie o Polakach za granicą !!! Przebywam trochę za granicami Polski to widze i słyszę jaką mają opinie o polakach 🙁 Totalna Padaka !!!

   1. WIESZ CO – CO INNEGO JEST GDY NA SIKANIU PRZEZ OKNO PRZYŁAPIE SIĘ JAKIEGOŚ WIKAREGO , A CO INNEGO GDY PRZYŁAPIE SIĘ NA SZCZANIU PRZEZ OKNO SAMEGO PAPIERZA LUB BISKUPA /////

    1. Stad on dla Mnie nikim !!!Żadnym papieżem lub i biskupem.
     Jest zwyczajnym śmieciem i lumpem ( nie obrażając śmieci i lumpów pożytecznych ).
     Szkoda nad nim strzępić języka nerwów , trzeba go naznaczyć na czole na stałe żeby wszyscy wiedzieli Kim Un jest !!!!!
     Widziałem to w filmie !!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: