NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

23 MARCA – PIERWSZE WEZWANIA DO WOJA JUŻ OTRZYMALI POLACY – W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WEZWANIA DO ODBYCIA ĆWICZEŃ WOJSKOWYCH DZIŚ OTRZYMALI PIERWSI REZERWIŚCI W TRYBIE PRZEPISÓW NOWEJ USTAWY – W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM !!!!!

W MEDIACH ZA 2-3 GODZINY KOMUNIKATY PRZYPOMINAJACE CZYM GROZI NIE STAWIENNICTWO SIĘ W OKREŚLONYM MIEJSCU I CZASIE 

TRYB NATYCHMIAST OZNACZA STAWIENIE SIĘ W CIĄGU 48 GODZIN NAJPÓŹNIEJ …….

NO TO MACIE JUŻ ………

15.MAJA 2015 – WPROWADZENIE WOJSK NATO , SIŁ POLICYJNYCH I SŁ. SPECJALNYCH NA TERYTORIUM POLSKI – ĆWICZENIA „KRAJ 2015”

WEZWANIA WSKAZUJĄ RAMY CZASOWE ĆWICZEŃ OD 30 DO 90 DNI !!!

51 thoughts on “23 MARCA – PIERWSZE WEZWANIA DO WOJA JUŻ OTRZYMALI POLACY – W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM

 1. Idzie na wojnę – kolejne „jaskółeczki” :

  Kongres USA – przegłosował rezolucję bu administracja Obamy dostarczała broń na Ukrainę.
  Rosyjska Duma w odwecie da Putinowi prawo wprowadzenia wojsk FR na Ukrainę.

  „Przywróćmy Putinowi prawo wprowadzenia wojsk na Ukrainę”

  W odpowiedzi na rezolucję Izby Reprezentantów USA w sprawie dostaw broni na Ukrainę, deputowani Sprawiedliwej Rosji apelują o przywrócenie prawa prezydentowi Władimirowi Putinowi wprowadzenia wojsk na Ukrainę.

  – Parlament Rosji nie może pozostać obojętny na rezolucję Izby Reprezentantów. Jeśli Stany Zjednoczone rzeczywiście zaczną dostarczać Ukrainie śmiercionośną broń, powinniśmy – bez żenady – zacząć wspierać powstańców w Donbasie, w tym także dostawami uzbrojenia. Powinniśmy także przywrócić prezydentowi Władimirowi Putinowi prawo do wysyłania wojsk na Ukrainę – mówił deputowany Sprawiedliwej Rosji Michaił Jemelianow, który zamierza zaapelować w tej sprawie do posłów Dumy.
  „Nowe supermocarstwo”

  Nie możemy pozwolić, by Ukraina została przekształcona w „międzynarodowego bojówkarza”, nastawionego przeciwko Rosji – dowodził Jemelianow, który stwierdził, że decyzja kongresmanów amerykańskich jest „prowokacyjna”.

  Poseł do Dumy oskarżył władze w Waszyngtonie, że nie „są zainteresowane w deeskalacji konfliktu na wschodzie Ukrainy i że próbują za wszelką cenę dozbroić ten kraj, by zrealizować swoje plany geopolityczne uniemożliwiające rozwój Rosji jako nowego supermocarstwa”.

  „Prawdziwą wojną” w przypadku dostaw broni amerykańskiej na Ukrainie zagrozili prorosyjscy rebelianci w Donbasie. Zastępca przywódcy tzw. Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszylin oświadczył, że „zanim wojska rosyjskie wkroczą na Ukrainę, należałoby zaczekać na ostateczną decyzję USA”.
  Kreml nie komentuje

  W poniedziałek Izba Reprezentantów USA przegłosowała rezolucję nawołującą prezydenta Baracka Obamę do wysłania na Ukrainę broni, która miałaby pomóc władzom Ukrainy w walce z rebeliantami w Donbasie. Za uchwałą głosowało 348 członków Izby, przeciw było 48.

 2. Europę czeka niedługo zawierucha wojenna.
  Inne kraje na świecie przygotowują się by w tym czasie Ugrać swoje – Argentyna chce odzyskać Falklandy, Chiny Tajwan…

  Mobilizacja wojsk brytyjskich na Falklandach. Argentyna szykuje inwazję?
  Będzie więcej brytyjskich żołnierzy na Falklandach, w najbliższym czasie zostanie ogłoszona mobilizacja wojska – podał „Daily Telegraph”. Wielka Brytania obawia się inwazji Argentyny na sporne wyspy.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Mobilizacja-wojsk-brytyjskich-na-Falklandach-Argentyna-szykuje-inwazje,wid,17384412,wiadomosc.html?ticaid=11490a

  1. No tak..W skali unii bedzie wiecej ofiar takich terrorystow i systemu ..w skali globalnej jeszcze wiecej..jak globalizm, to globalizm..terroryzuje sie tez globalnie miliardy na ziemi..

 3. Centralny Bank Rosji został znacjonalizowany i wyrwany ze szponów banksterskich Rotszyddów 🙂
  Dla przykładu polski NBP – jest „polski” – tylko z nazwy bo podlega londyńskiej centrali Rotszyldów od 1997r – konstytucja z 1997 i przepisy niższego rzędu dot. NBP , przemilczane w mediach. NBP to dziś prywatny folwark rodziny Rotschild – mogą zrobić co zechcą z polskim społeczeństwem – mają w ręku mechanizmy kontroli polskiej waluty. Zechcą doprowadzić do kryzysu – doprowadzą, zechcą zubożyć społeczeństwo – zubożą, zechcą wojny – uwikłają Polskę w wojnę – une sterują polską walutą i polską gospodarką.

  Putin ogłasza suwerenność rubla – KOMENTARZ DNIA 24 III 2015
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ObYOlRY_tIA

  Informacja przemilczana przez media głównego nurtu – Putin znacjonalizował centralny bank Rosji, przywracając tym samym suwerenność rubla. Komentarz Izabeli Litwin do aktualnych wydarzeń gospodarczych w Rosji i wynikających z tego konsekwencjach dla całego świata.

  Na przełomie 1933/1934 roku kanclerz Rzeszy Adolf Hitler też ZNACJONALIZOWAŁ CENTRALNY BANK NIEMIECKI.
  A więc idzie do wojny z Rosją.
  Putin odbiera banksterom możliwość wpływu na rosyjską walutę i jej mechanizmy sterowania (stopy procentowe, podaż , popyt, emisja i inne).

  A w mediach głównego nurtu CISZA – parchy nic nie piszą o tym bo goje w innych krajach np w Polin mogły by się zorientować, że łatwo im odebrać władzę – nacjonalizując Bank Centralny a potem całą resztę… 🙂
  Tego się boją jak diabeł święconej wody.

 4. nikt nie moze mi nic kazac jestem wolna jednostka!!!! a jak zgubilem ksiazeczke??? podrugie hmmm wyjade w Polske i bede zmienial miejsca zamieszkania i gdzie mnie znajda???

  podrugie nic nie dobiore bo raczej nie odbieram awiz od dawna:))) nic nie przysiegałem nic nie podpisywalem niech drza ci co byli w woju…

 5. Wiem,ze to nie na temat-przepraszam.

  Komorowski chciał sprzedać polskie lasy? Czy rząd Platformy planował w ten sposób znaleźć pieniądze na odszkodowania za pożydowskie mienie?
  wpis z dnia 24/03/2015

  Z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki sporządzonej przez ambasadora USA po spotkaniu z Bronisławem Komorowskim można wysnuć tylko jeden wniosek: władze naszego kraju planowały sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę odszkodowań dla spadkobierców Żydów, których mienie zostało zagrabione przez Niemców i Sowietów. – „We have to look for extra funds by selling government-owned real estate, including forests” – miał przekazać swojemu rozmówcy z USA obecny prezydent RP.

  WikiLeaks ujawniła treść tajnej notatki autorstwa ambasadora USA w Warszawie, który w styczniu 2009 roku wysłał ją do Departamentu Stanu USA. Relacjonował w niej konkluzje ze spotkań, jakie odbył z ówczesnym marszałkiem Sejmu RP Bronisławem Komorowskim. Panowie omawiali wówczas między innymi kwestię restytucji i odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców w podczas II wojny światowej oraz przez sowietów – dekretami Bieruta – już po wojnie. Z notatek jednoznacznie wynika, że polskie władze planowały sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę ewentualnych odszkodowań

  http://niewygodne.info.pl/

 6. plan już jest pod wykonaniem… v jakim tempie…CH&%j vie….gdybyście mieli się schować, gdzie by to było przed nuklearną zagładą…pod ziemią najprościej „kopalnie” ZAMYKANE? BYLE PRETEKST? BUNKRY? SCHRONY ATOMOWE? POMYŚLCIE…akurat jak „nadchodzi wojna” „możlive że viedzieli już vcześniej i tak nas informują ci za których mamy umierać… nie dla każdego jest miejsce…bo nigdzie indziej jak v „schronie się nie schowacie a na kosmos nie stać”.

 7. „… A może, bez wypowiedzenia, III Wojna Światowa już się rozpoczęła? Czy elita i czołowi specjaliści z agencji wywiadowczych, którzy dostarczają elicie informacji, podejmują teraz odpowiednie środki ażeby ochronić siebie przed złowieszczą przyszłością?…

  Istnieją niepotwierdzone, ale bardzo zatrważające, doniesienia o niedawnej śmierci Amerykanów podczas działań bojowych (killed in action – KIA) z rąk rosyjskich wojskowych. Wczoraj zadzwonił do mnie mój kolega z mediów, i przyjaciel, Paul Martin. Wielu dobrze wie, że ma on kilka ważnych źródeł informacyjnych w rodzaju insajderów (wtajemniczonych) z którymi utrzymuje kontakty a są oni ze środowiska wojskowych, byłych wojskowych i wojskowych zleceniobiorców kontraktowych.

  W rozmowie telefonicznej Paul Martin powiedział, że informuje o tym, że 4 (cztery) samoloty amerykańskich Sił Powietrznych zostały zestrzelone a w nich znajdowali się Amerykanie, którzy zostali zabici. Gdzie to zdarzenie miało miejsce tego do tej pory nie wiadomo….

  w czasie krótszym od dwóch godzin, otrzymałem następną pisemną publikację prasową od mojego przyjaciela i byłego kolegi, byłego „zielonego beretu”, Johna Moora. Oto co on napisał w swojej publikacji prasowej w końcu dnia 20.03.2015 roku:

  „Panie i panowie,

  Podczas ostatniego dnia, lub dwóch, cztery amerykańskie samoloty wojskowe zostały zestrzelone przez Rosję. Są zabici Amerykanie (nieznana liczba), liczby WIA (wounded in action – tłum.) i POW (prisoner of war – tłum.) także są nieznane”.

  Kończy on swoją zagadkową publikację stwierdzeniem, że wojna się rozpoczęła. Mam nadzieję, z jednej strony, że to doniesienie okaże się zmyśleniem. Z drugiej strony ufam na tyle mojemu osobistemu informatorowi aby przypuszczać, że ta informacja jest „surowa, niesprawdzona albo jest przeciekiem ze służb specjalnych”….

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-wojna-swiatowa-amerykanska-elita-w-bunkrach-2015-03

 8. UWAGA! Trochę nie w temacie arta, ale całego Forum raczej tak,

  W skrócie, jeśli fejsbook wrzuci ciebie do grupy podejrzanych o samobójstwo czy inne psychiczne dolegliwości to konto twoje jest blokowane i przechodzisz test na jebniętego online przez FB, a policja w tym czasie może ciebie zamknąć w psychowie, a ten temat znamy, że można i dożywotnio :55555

  http://abc7news.com/technology/man-files-complaint-against-facebooks-suicide-prevention-program/554705/

  1. krok dalej napiszesz, że obecny rząd zrujnował twoją rodzinę i nie widzisz możliwości egzystencji, czy coś w stylu i zamykają ciebie;

 9. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polacy-sa-gotowi-bronic-polski-ale-nie-wszyscy/t7lzwz

  ~a1b1 : ja oczekuje ze do obrony Polski stana urzednicy ktorzy spowodowali oslabienie wojska. Oczekuje ze Ci urzednicy na pierwsza linie frontu wysla swoje corki, zieciow, synow, wnuki, zony na koncu Oni maga stanac do walki. JA za ich plecami bede uwaznie obserwawal czy ktorys sie „nie leni” wzglednie cofa sie do Naszych. Wtedy zgodnie z prawem wojny za dezercje „odstrzele bydlaka”. zapomnialem dopisac prezesow „lojalnych koncernow” lobbystow z sejmu, rabinow z usa (pariototow polskich pieniedzy i pamieci), kosmitow, prezesow globalistow bankow zagranicznych (polskich patriotow przywiazanych do KURSU polskiej waluty), pewnie o kims zapomnialem liste zawsze mozna powiekszyc. zwiń

  1. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krzysztof-szczerski-w-ustalmy-jedno-wiemy-ze-islamisci-piora-pieniadze-w-europie/sb22wh

   ~bert : Tu moje drogi z PiS-em się rozchodzą. Byłem fanem tego ugrupowania, aż do przewrotu w Kijowie, kiedy to Kaczyński bratał się pod sztandarem z widłami, z nacjonalistami ukraińskimi, potomkami i czcicielami bandyckiej organizacji UPA, zapominając jak gdyby, o setkach tysięcy Polaków pomordowanych w bestialski sposób w latach czterdziestych przez tą organizację. Nie podoba mi się również polityka, którą prowadzi PiS, jak również i PO, prowokacyjna wobec Rosji, dążąca w swojej konsekwencji do wojny. Najbardziej odpowiedzialnym w tej chwili w Polsce politykiem, którego przez całe lata nie znosiłem, okazał się Leszek Miller i Korwin Mikke. Jednakże ani SLD, ani partia Korwina Mikke, nie są z mojej bajki. zwiń

 10. AD MOBILIZACJI I REZUNA SIEMONIAKA – DEDYKOWANE DLA WAS SS…..
  POZDROWIENIA OD REZERWISTÓW Z PRL

  JEB….. WAS PIES

  1. Kolejne przecieki przyniosły jeszcze bardziej niepokojące informacje. Okazało się, że planowany atak nuklearny na Rosję miał być wykonany przez tandem USA-UK. W Stanach Zjednoczonych przygotowania ataku nie zostały zapoczątkowane z powodu postawy dowódcy jednostki komunikacyjnej sił strategicznych, która odmówiła wydania kodów aktywujących ten proces.[vi] Za ten akt została ona (patrz zdjęcie) usunięta ze stanowiska i aresztowana.
   to jest tłumaczenie tego. A tu cały link.
   http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/120449,jaka-przyszlosc-szykuja-nam-ukochani-przywodcy

    1. Nie będzie końca puki siedzą przy przyciskach NORMALNI ludzie jak ta kobita, dowódca jednostki kom.sił strategicznych.:)

     1. Chciałbym myśleć pozytywnie tak jak ty,ale przez ostatni okres nagromadziło się we mnie tyle stresu ,że chyba oszaleje.

      1. Czuję się o wiele „lepiej” bo następny wspaniały polityk „strateg” podniósł mnie na duchu
       „Schetyna: nie boję się trzeciej wojny światowej”.
       http://www.tvn24.pl/

       Pozdrowienia dla wszystkich dobrych ludzi.

 11. 40 minut temu

  http://fakty.interia.pl/polska/news-polscy-rezerwisci-powolani-w-trybie-pilnym,nId,1703716

  Polscy rezerwiści powołani w trybie pilnym
  MON sprawdza gotowość rezerwistów w wybranej jednostce wojskowej. Jak zapewnia ministerstwo, nie ma to nic wspólnego z napiętą sytuacją międzynarodową. „Ten proces to okazja do sprawdzenia, jak funkcjonuje system” – przekonuje rzecznik Sztabu Generalnego Wojska Polskiego płk Tomasz Szulejko.
  Ćwiczenia wojskowe (zdjęcie ilustracyjne) /East News
  Ćwiczenia wojskowe (zdjęcie ilustracyjne)
  Na przykładzie wytypowanej jednostki wojsko od poniedziałku sprawdza w trybie pilnym stawiennictwo rezerwistów – poinformował rzecznik MON płk Jacek Sońta. Zaznaczył, że jest to ćwiczenie mobilizacyjne i nie ma ono związku z sytuacją międzynarodową.
  Resort nie podaje, o którą jednostkę chodzi. Sońta podkreślił, że rozpoczęte w poniedziałek ćwiczenie stanowi sposób kontroli gotowości mobilizacyjnej i bojowej i „nie należy go wiązać z bieżącymi wydarzeniami polityczno-militarnymi”.
  Ćwiczenie dotyczy ok. 500 rezerwistów; najkrótszy czas stawiennictwa, jaki może być wpisany w wezwaniu, to cztery godziny. Po odebraniu karty powołania rezerwiści mają obowiązek stawić się w jednostce, gdzie – po umundurowaniu i wyposażeniu – są włączani w jej strukturę, po czym rozpoczynają szkolenie umożliwiające im zgranie się z żołnierzami służby czynnej. Sońta podkreślił, że ćwiczenie jest krótkotrwałe i rozgrywa się wyłącznie na terenie koszar wybranej jednostki.
  Oprócz sprawdzenia sprawności systemu mobilizacji żołnierzy rezerwy ćwiczenie ma dać wojsku m.in. wiedzę o zmianach dot. miejsca zamieszkania rezerwistów.
  „To kolejny etap planistycznego i organizacyjnego przygotowania dowódców jednostek wojskowych do przeprowadzenia rozwinięcia mobilizacyjnego ich jednostek; wnioski posłużą doskonaleniu systemu mobilizacyjnego” – powiedział Sońta. Zaznaczył, ze ćwiczenie, przeprowadzane zgodnie z planem na bieżący rok, wynika z potrzeb wojska „dotyczących wyszkolonych rezerw osobowych”.
  „Żołnierze rezerwy otrzymują karty powołania z trybem natychmiastowego stawiennictwa i wpisanym terminem stawienia się w jednostce” – powiedział PAP rzecznik Sztabu Generalnego WP płk Tomasz Szulejko.
  „Ten proces to okazja do sprawdzenia, jak funkcjonuje system, w tym współdziałanie z wojewódzkimi sztabami wojskowymi i wojskowymi komendantami uzupełnień; sprawdzamy też współpracę z lokalną administracją rządową i samorządową” – dodał Szulejko.
  „W ostatnich latach byliśmy skupieni na profesjonalizacji – zmieniły się struktura jednostek wojskowych, programy szkolenia, nastąpiła wymiana sprzętu. Dziś staramy się dynamicznie, w warunkach zbliżonych do rzeczywistej mobilizacji, sprawdzić, jak działa system, w tym stawiennictwo, także pod kątem sugestii poprawy. Robimy to na przykładzie wybranej jednostki” – powiedział rzecznik SGWP.
  Poprzednie takie ćwiczenie przeprowadzono siedem lat temu, teraz takie sprawdziany mają się odbywać cyklicznie w ramach szkolenia rezerw. W ciągu całego roku na ćwiczenia obowiązkowe żołnierzy rezerwy planuje się powołać około 12 tysięcy rezerwistów.
  W latach 2009-12 ci, którzy odeszli do rezerwy, nie byli wzywani na ćwiczenia. Powodem przerwy były zmiany związane z profesjonalizacją. Powrót do obowiązkowych ćwiczeń nastąpił, gdy armia uznała, że jednostki, złożone już z żołnierzy zawodowych, są w stanie organizować ćwiczenia. Ćwiczenia rezerwy wznowiono przed dwoma laty, wojsko przeszkoliło wtedy blisko 3 tys. rezerwistów.
  Zgodnie z ubiegłorocznym rozporządzeniem rządu wojsko może w tym roku wezwać na ćwiczenia do 20 tys. rezerwistów, w tym żołnierzy NSR. W ubiegłym roku w zasobach rezerw figurowało 7 mln osób między 19. a 60. rokiem życia; przeszkolono ok. 7 tys. żołnierzy rezerwy.

  1. W SUMIE TO FAJNIE – NO WYPIERDKI I LOEMINGI STARY NA KOMPANIE WRACA 🙂
   powkurwiam kapelana bo za moich czasów takiego nie było 🙂

   a młodych … pogoni się tak że im jaja na twardo się ugotują 🙂

  2. pie^#%&lenie „robią to v razie vojny?”. oczyviście że vojny 100%…bo po ch&j to robić skoro by jej nie było? czyli nie „może nadejdzie, tylko na pevno”. bo po co vynosić vorek pełen śmieci….

  3. DO MON
   pilne

   Proszę nie bawić się przełącznikiem ON/OFF, bo niektórych to wkur… irytuje do białości.

   Obywatel

 12. Rząd brytyjski zdecydował, że od przyszłego roku kwota wolna od podatku dochodowego będzie wynosić £10.800,00 co stanowi równowartość ok. 62.000,00 zł. Główne media w Polsce całkowicie zignorowały tę niewygodną dla rządu Platformy i PSL-u informację.
  http://niewygodne.info.pl/

 13. Po wyborach podatki w górę, bo trzeba po nich drogi naprawić!
  Masa drogowa u nas, jest najcieńsza w Europie, zryją na maksa, ale co tam.

 14. ja byłem tydzień temu w woju dostałem wezwanie do logistycznej.
  sprawa jest śmierdząca szkolenia nie było wcale wyfasowali nam polowe mundury wciągneli w ewidencje i kazali iść do domu polówki kazali zabrać do domu i w razie alarmu mamy zgłaszać się do jednostek w ciągu 4 godzin w pełnym umundorowaniu?!!!

   1. Chyba ich tylko dlatego to interesowało ,żebyście mieli jak najszybciej dojechać na LINIE FRONTU !! Stąd pytania o transport !Czy masz , a jak tak to jaki ! Proste jak drut .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: