loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

POLSKA – DEMOKRACJA NEANDERTALSKA = NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA OBYWATELI

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

DLA CZEGO  JEST JAK JEST  ODPOWIEDŹ ZA MOMENT …..

odwołuję ten tekst policzyłem na blogu teksty podobne a nawet takie same tematycznie ponad 70

NIEMA SENSU SZKODA CZASU –  sam tytuł da mądrym do  myślenia

11 thoughts on “POLSKA – DEMOKRACJA NEANDERTALSKA = NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA OBYWATELI

  1. Przecie w telewizorze nie powiedza, ze ich polityka doprowadza ludzi do samobojstw.Medialne naglosnienie zamachu oplaca sie politycznie.To po prostu reklama, na ktorej sie zbija popularnosc i lapie punkty w kampanii wyborczej.

  1. dla dobra obecnej Polski – wynika z sondażu IBRiS Homo Homini
   Wśród tych, którzy nie chcą niczego poświęcać dla ojczyzny, aż 53 proc. to kobiety. Mężczyźni stanowią tylko 29 proc. Ale gdyby trzeba było coś poświęcić dla Polski, to 25 proc. mężczyzn oddałoby za nią swoje życie lub zdrowie, a 23 proc. poświęciłoby karierę. Tylko 13 proc. oddałoby majątek.

   TEN CYTAT MOŻNA POTRAKTOWAĆ JAKO WSTĘP DO ARTA. KTÓRY ZA CHWILĘ NAPISZE

   87 % WOLAŁO BY UMRZEĆ NIŻ STRACIĆ PIENIADZE – a po co im pieniadze jak będą martwi ?
   🙂
   POLSKI WYJĄTEK OD ŚWIATOWEJ NORMY

   1. bo teraz społeczeństwo jest bardzo nastawione na -mieć- czyli fura, skóra i komóra, a nie na -być-.

   2. No tak, ale to trzeba zdefiniowac, co to jest ta ojczyzna, bo za to co teraz, zus srus i kamieni kupa nie zamierzam ginąc czy czegokolwiek poswiecac. Juz sporo poswiecilam i zbliza sie czas odbioru raczej zadoscuczynienia za moje poswiecenie. ;D A tak poza tym, to ……………………. W imieniu ojczyzny i by ja chronic to trzeba ZABIJAC wroga a nie ginac czy cokolwiek poswiecac. Przyklad powinnismy brac z gorali ze wzgorz golan. Oni niczego nie poswiecaja. Biora to co chca dla ojczyzny i narodu. A jak juz cos poswieca, to niezla martyrologie na tym kreca. Takze tego…

    Ja mysle ze pytanie bylo nieprecyzyjne. W tej ankiecie.

    1. Gorale ze wzgorz tez poswiecaja w swoich w wojnie z Palestynczykami.Ofiary sa po obydwu stronach.Fanatyczne ofiary dobrze urobione propaganda , w tym religijna i po jednej stronie konfliktu i po drugiej.

     1. No ale jak poswieca to robia z tego dobra martyrologie. A nie pokorniuchno, cicho – czyli na marne. Musi byc glosno i rzewnie. Im to służy.

      1. Totez jest glosno i rzewnie.Takze widowiskowo.Najpierw prowokacja, potem zamach, potem marsz placzek z kartkami , na ktorych napisze sie:” Jestem …..” ..W miejsce ktopek mozna sobie wpisac dowolne..Z ostatniej glosnej martyrologicznej akcji :” Jestem Tunezja”..he .I plakac i smiac sie..Nowa moda.

      2. Glosna martyrologia sie oplaca..Te lasy, te kamienice, te odszkodowania , ktorych zadaja..Byznes byznes..Gold byznes dla jednych, a dla innych pomniki ,uroczystosci, akademie i modlitwy..oraz wspomnienia.Jedna nacja umie przekuc martyrologie na zloto..Inne nie potrafia lub nie maja prawa.Tacy Grecy zadali odszkodowan od niemcow za straty poniesione w czasie ostatniej wojny.Merkel powiedziala ” nein”..Coz Grecy nie z wybranych.Musza sa zapuscic pejsy..moze cus wydebia..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: