loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Polacy zabici w Tunezji – POLACY W KRAJU ZDZIWIENI ? przypominam Polska od 7 .09.2014 r JEST W STANIE WOJNY Z PAŃSTWEM ISIS – TO OFIARY ZGODY B. KOMOROWSKIEGO NA UDZIAŁ W TEJ WOJNIE .

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
JAK W TYTULE , PRZYPOMINAM ŻE JEŚLI KTOŚ , W TYM WYPADKU PREZYDENT POLSKI ZADEKLAROWAŁ UDZIAŁ W WOJNIE MUSI LICZYĆ SIĘ Z OFIARAMI ŚMIERTELNYMI …. 
P.S WOJNĘ TĄ WYPOWIEDZIAŁA POLSKA ISIS Z NIEWIADOMEGO MI POWODU …
7 wrz 2014 Sekretarz Stanu USA John Kerry, będąc na szczycie NATO w walijskim Newport, wymienił kraje które powinny brać udział w koalicji przeciwko bojownikom z Iraku. Wykluczono jednak interwencję wojsk lądowych. Kerry powiedział, że należy przeprowadzić atak, aby uniemożliwić dżihadystom zajmowanie kolejnych obszarów i trzeba pomóc irackim siłom bezpieczeństwa.

 

W skład koalicji będą wchodzić Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Dania, Turcja, Kanada, Australia oraz Polska. Prezydent naszego kraju oczywiście zgodził się na udział w tej operacji.
OTO POKŁOSIE POLITYKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KTÓRY MYŚLI ZE MOŻNA PIERDOLIĆ CO POPADNIE I GDZIE POPADNIE DLA STWORZENIA MIŁEJ ATMOSFERY SPOTKANIA
PRZYPOMINAM ŻE NIEBAWEM ZA DNI KILKA – UKRAINA I ROSYJSKIE PROBLEMY
TAK KREW TYCH POLAKÓW SPADA NA KOMOROWSKIEGO I JEGO KOLEGÓW Z P.O !!!
=========
oni tam tak walcza takie maja obyczaje …..

23 thoughts on “Polacy zabici w Tunezji – POLACY W KRAJU ZDZIWIENI ? przypominam Polska od 7 .09.2014 r JEST W STANIE WOJNY Z PAŃSTWEM ISIS – TO OFIARY ZGODY B. KOMOROWSKIEGO NA UDZIAŁ W TEJ WOJNIE .

 1. Spadla ta smierc Polaka jak dar z nieba..Donek, przewodniczacy unii zapowiedzial, ze unia zamierza wyslac wojska do Libii..Powiedzial . i nagle .Bumm.Zamach w Tunezji i gina turysci roznej narodowosci..Wsrod nich Polak..Polacy w kraju popra misje polskiego wojska w Libanie lub gdzie indziej..No bo dzijadysci zabili Polaka..Slupki sondazowe bronkowi pojda w gore po zamachu w Tunezji..

 2. Mnie nic nie dziwi:) Prowokacja ładnie działa.Co raz więcej i częściej będziecie oglądać zamachy abyście uwierzyli że Świat Arabski jest zły.

  1. Swiat Arabski ma swoje cele.., wiec ostroznie z pochwalami..Jakos dziwnie sie sklada, ze nagle zydki i araby sa pokrzywdzeni w krajach zachodnich.Czy to przypadek, ze zydki i araby jednym glosem po zamachu na ” charlie hebdo” ( wlasnosc rot-szylda) skarza sie na bialych autochtonow, ze sa ” antysemitami ” i ” islamofobami”?.Hmm..Zastanawiajace..Taki sojusz..Jeden zydek z francuskiej organizacji zydowskiej powiedzial do umiarkowanego imama oficjalnie , ze ich sytuacja jest podobna..Sa przesladowani…Nagle sojusz..

   1. Delikatna kara, za czyn jakiego sie dopuścili. Ja bym takich chujów pojedynczo zadybował w odpowiedniej pozycji w klatce, wysmarował odpowiednimi feromonami i wpuścił kilka szympansów spragnionych jebania… Powtórzyłbym to kilkakrotnie publicznie na ulicy, aż do wykrwawienia gwałcicieli i dopiero po tym sznur.

 3. Prawie na pewno zginęli Polacy, chciałabym być precyzyjna, ale jeśli chodzi o liczebność polskich obywateli – musimy jeszcze poczekać – mówiła. – Precyzyjna informacja jest taka, że 20 polskich turystów znajdowało się w ostrzelanym przez terrorystów autokarze. Wiemy również, że wśród rannych są obywatele polscy, którzy przebywają ew dwóch szpitalach w Tunisie – mówiła Ewa Kopacz.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Krotkie-oswiadczenie-Kopacz-Zgineli-Polacy-brak-informacji-ilu,wid,17360864,wiadomosc.html?ticaid=11487b&_ticrsn=3

  UWAGA !!!!

  JAKI KURWA AUTOKAR TEJ BABIE SIĘ CO S POJEBAŁO – OSTRZELANO TO BRONKOBUS ….. FARBĄ !!

  TO JEST KURWA WASZ PREMIER ????

  TO JA MIZIA WIEM CO SIĘ STAŁO A TEN BABISZON BREDZI O OSTRZELANNIU AUTOKARU

  KURWA KAPITULUJE PUTINIE RATUNKU !!!

  1. Słyszałem jak kłamaczowa gadała o tym na jakiejs TUBIE TV.To nie tylko autobus , tam jeszcze powiedziała przed obywatele coś zajebiście MUNDREGO.Jak znajdę to napisze 🙂 ALE POLEWKA Z BABY !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: