loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

MON – ZAMRAŻA SPRZEDAŻ I REZERWUJE NIE KTÓRE LEKI W HURTOWNIACH FARMACEUTYCZNYCH

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

JAK W TYTULE ZNIKAJĄ I SĄ NIEOSIĄGALNE W SPRZEDAŻY PODSTAWOWE LEKI Z SPECJALNEJ LISTY MON

PS. ZA PRZEPROSZENIEM NAWET WĘGIEL NA SRACZKĘ 

linka nie będzie ………

14 thoughts on “MON – ZAMRAŻA SPRZEDAŻ I REZERWUJE NIE KTÓRE LEKI W HURTOWNIACH FARMACEUTYCZNYCH

 1. Wegiel moze sie przydac..Zwlaszcza na froncie..Ze strachu mozna miec i obstrukcje ha ha..Dla biedronoowatych pewnie trza wiecej wegla zamowic w aptekach..

 2. Polacy nie chcą walczyć za kraj?

  „… – Jestem zaniepokojny tymi wynikami – tak były szef MON Bogdan Klich skomentował sondaż dla „Faktów TVN”, według którego Polacy nie są gotowi do czynnej obrony ojczyzny. Tylko 27 proc. ankietowanych odpowiedziało, że walczyłoby z bronią w ręku, gdyby nasz kraj został zaatakowany przez inny….”

  TVN24

  1. Zakończyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jego tematem była doktryna wojenna Rosji w kontekście wniosków dla bezpieczeństwa Polski.

  2. Pedały w kamasze, tranzystory w kamasze, rodziny z wiejskiej w kamasze i już procent chętnych się zwiększy. A oni latają po salonach, celebrują i są braki. Taka to polityka bronkowa!!!!!!!!!!

   1. Zawsze tak bylo.Dzieci krolow, arystokratow i ich pociotki nie szly na wojny.Jeno tzw. lud.Ten glupi szedl.DUCHOWNI TEZ NIE szli w kamasze, bo rzekomo przestrzegali przykazania Nie zabijaj.Chetni kropili swiecona woda zolnierzow idacych na wojny..I chetnie kropia do dzis.No i modlili sie za nich ha ha..Teraz tez sie modla o POKOJ..Im wiecej sie modla, tym mniej tego pokoju..he he.Jak to jest z tymi modlami?.

  3. Reszta woli długofalowy plan zostawienia genów (od morza do morza), zawiesziwszy do czasu pabiedy przykazania typu „nie cudzołoż”
   ps. rosjanki dobrze gotują

 3. BEZ MOJEGO KOMENTARZA – MADREJ GŁOWIE DOŚC ………. ale przypominam wysyłanie na wojnę młodych ludzi bez MINIMUM 6 MIESIĘCZNEGO INTENSYWNEGO SZKOLENIA TO ZBRODNIA !!!!!

  DO OJCÓW DZIADKÓW I PRADZIADKÓW – WYSŁALI WASZE DZIECI WNUKI NA TUŁACZKĘ ZA GRANICĘ

  O.K SZKOŁA ŻYCIA NIKOMU KORONA Z GŁOWY NIE SPADŁA – ALE TERAZ GDY ZARZĄDAJĄ A ZARZĄDAJĄ ABYSCIE ODDALI BRACI I SIOSTRY TYCH KTÓRZY SĄ NA EMIGRACYJNEJ TUŁACZCE

  NA ŚMIERĆ ……. CO ZROBICIE ODDACIE ICH ???

  https://miziaforum.wordpress.com

  Sondaż: Wzrost poparcia dla obowiązkowej służby wojskowej
  26 minut temu
  Najnowsze badania sondażowe wskazują na wzrost poparcia dla przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej: największą gotowością obrony kraju wykazują się mieszkańcy województw wschodnich. Według sondaży większą chęć do udziału w walce wykazują osoby religijne i znające historię.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sondaz-wzrost-poparcia-dla-obowiazkowej-sluzby-wojskowej,nId,1700501#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   1. sondaż lipa ale , można się powołac że naród tak chce PROSTE I DOROBIĆ USTAWĘ W TRYBIE GŁOSOWANIA EKSPERS W NOCY O 3 NAD RANEM -co nie było juz tak ?

  1. OPRUCZ WYDANIA MŁODZIERZY NA RZEŹ MON MA W PLANACH WPROWADZENIE WTEDY PODATKU WOJENNEGO – DO TEGO CO TERAZ KAŻDY PRACUJACY I KAŻDY KAPITAŁ ZŁOŻONY W BANKU BEDZIE MUSIAŁ ODPROWADZAĆ CO MIESIAC 30% PODATKU

   ZOBACZYMY CZY BEDZIE PANIĄ TAK WESOŁO GDY Z DOMU ZNIKNIE OJCIEC I SYN I JESZCZE MAMA ZAPŁACI + 30% EKSTRA OD DOCHODU CO MIESIAC

   DLA CZEGO TAK ?

   A SKAD MA ROZKRADZIONA POLSKA MIEĆ PIENIADZE NA PROWADZENIE WOJNY ?
   TAK WIEM O TYM SŁYUSZYCIE 1 RAZ – TAK PIERWSZY I OSTATNI DO MOMENTU JEGO WPROWADZENIA W GĄŚZCZU USTAW WOJENNYCH

  2. Nic dziwnego..Bez przerwy strasza wojna..To ludziska ze strachu, chca obowiazkowej sluzby wojskowej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: