MON – ZAMRAŻA SPRZEDAŻ I REZERWUJE NIE KTÓRE LEKI W HURTOWNIACH FARMACEUTYCZNYCH

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

JAK W TYTULE ZNIKAJĄ I SĄ NIEOSIĄGALNE W SPRZEDAŻY PODSTAWOWE LEKI Z SPECJALNEJ LISTY MON

PS. ZA PRZEPROSZENIEM NAWET WĘGIEL NA SRACZKĘ 

linka nie będzie ………

14 komentarzy do “MON – ZAMRAŻA SPRZEDAŻ I REZERWUJE NIE KTÓRE LEKI W HURTOWNIACH FARMACEUTYCZNYCH”

 1. BEZ MOJEGO KOMENTARZA – MADREJ GŁOWIE DOŚC ………. ale przypominam wysyłanie na wojnę młodych ludzi bez MINIMUM 6 MIESIĘCZNEGO INTENSYWNEGO SZKOLENIA TO ZBRODNIA !!!!!

  DO OJCÓW DZIADKÓW I PRADZIADKÓW – WYSŁALI WASZE DZIECI WNUKI NA TUŁACZKĘ ZA GRANICĘ

  O.K SZKOŁA ŻYCIA NIKOMU KORONA Z GŁOWY NIE SPADŁA – ALE TERAZ GDY ZARZĄDAJĄ A ZARZĄDAJĄ ABYSCIE ODDALI BRACI I SIOSTRY TYCH KTÓRZY SĄ NA EMIGRACYJNEJ TUŁACZCE

  NA ŚMIERĆ ……. CO ZROBICIE ODDACIE ICH ???

  https://miziaforum.wordpress.com

  Sondaż: Wzrost poparcia dla obowiązkowej służby wojskowej
  26 minut temu
  Najnowsze badania sondażowe wskazują na wzrost poparcia dla przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej: największą gotowością obrony kraju wykazują się mieszkańcy województw wschodnich. Według sondaży większą chęć do udziału w walce wykazują osoby religijne i znające historię.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sondaz-wzrost-poparcia-dla-obowiazkowej-sluzby-wojskowej,nId,1700501#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   1. sondaż lipa ale , można się powołac że naród tak chce PROSTE I DOROBIĆ USTAWĘ W TRYBIE GŁOSOWANIA EKSPERS W NOCY O 3 NAD RANEM -co nie było juz tak ?

  1. OPRUCZ WYDANIA MŁODZIERZY NA RZEŹ MON MA W PLANACH WPROWADZENIE WTEDY PODATKU WOJENNEGO – DO TEGO CO TERAZ KAŻDY PRACUJACY I KAŻDY KAPITAŁ ZŁOŻONY W BANKU BEDZIE MUSIAŁ ODPROWADZAĆ CO MIESIAC 30% PODATKU

   ZOBACZYMY CZY BEDZIE PANIĄ TAK WESOŁO GDY Z DOMU ZNIKNIE OJCIEC I SYN I JESZCZE MAMA ZAPŁACI + 30% EKSTRA OD DOCHODU CO MIESIAC

   DLA CZEGO TAK ?

   A SKAD MA ROZKRADZIONA POLSKA MIEĆ PIENIADZE NA PROWADZENIE WOJNY ?
   TAK WIEM O TYM SŁYUSZYCIE 1 RAZ – TAK PIERWSZY I OSTATNI DO MOMENTU JEGO WPROWADZENIA W GĄŚZCZU USTAW WOJENNYCH

  2. Nic dziwnego..Bez przerwy strasza wojna..To ludziska ze strachu, chca obowiazkowej sluzby wojskowej.

 2. Polacy nie chcą walczyć za kraj?

  „… – Jestem zaniepokojny tymi wynikami – tak były szef MON Bogdan Klich skomentował sondaż dla „Faktów TVN”, według którego Polacy nie są gotowi do czynnej obrony ojczyzny. Tylko 27 proc. ankietowanych odpowiedziało, że walczyłoby z bronią w ręku, gdyby nasz kraj został zaatakowany przez inny….”

  TVN24

  1. Zakończyło się posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego z udziałem prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jego tematem była doktryna wojenna Rosji w kontekście wniosków dla bezpieczeństwa Polski.

  2. Pedały w kamasze, tranzystory w kamasze, rodziny z wiejskiej w kamasze i już procent chętnych się zwiększy. A oni latają po salonach, celebrują i są braki. Taka to polityka bronkowa!!!!!!!!!!

   1. Zawsze tak bylo.Dzieci krolow, arystokratow i ich pociotki nie szly na wojny.Jeno tzw. lud.Ten glupi szedl.DUCHOWNI TEZ NIE szli w kamasze, bo rzekomo przestrzegali przykazania Nie zabijaj.Chetni kropili swiecona woda zolnierzow idacych na wojny..I chetnie kropia do dzis.No i modlili sie za nich ha ha..Teraz tez sie modla o POKOJ..Im wiecej sie modla, tym mniej tego pokoju..he he.Jak to jest z tymi modlami?.

  3. Reszta woli długofalowy plan zostawienia genów (od morza do morza), zawiesziwszy do czasu pabiedy przykazania typu „nie cudzołoż”
   ps. rosjanki dobrze gotują

 3. Wegiel moze sie przydac..Zwlaszcza na froncie..Ze strachu mozna miec i obstrukcje ha ha..Dla biedronoowatych pewnie trza wiecej wegla zamowic w aptekach..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!