NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SPECNAZ WYEKSMITUJE POLSKI KONSULAT W PETERSBURGU – WYROK JEST PRAWOMOCNY !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

NA ZBITY PYSK !!!!
„Sąd w Petersburgu nakazał eksmisję polskiego konsulatu”

http://www.tvn24.pl/bedzie-eksmisja-polskiego-konsulatu-w-petersburgu,524960,s.html

NO ZNOWÓ MAMY REKORD JESTEŚMY 1 KRAJEM KTÓREGO PLACÓWKĘ SIĘ WYPIERDOLI NA BRUK JAK DZIADA

JESTEM PEWIEN ZE BEDZIE EKSMISJA SIŁOWA ZNACZY TAKA

JAK W POLSCE

SKORO POLSKIE WŁADZE MOGĄ TAK TRAKTOWAĆ WŁASNYCH OBYWATELI NA PODSTAWIE WYROKU SĄDOWEGO

TO ROSJANIE WE WŁASNYM KRAJU TYM BARDZIEJ TAK SAMO TYLKO ZROBI TO SPECNAZ !!!

A STAWIANIE SIĘ TYLKO ZAOSTRZY ŚRODKI W WYKONYWANIU WYROKU – JAK W POLSCE

WYROK JEST PRAWOMOCNY CO OZNACZA ŻE W KAŻDEJ DOSŁOWNIE CHWILI CZYNNOSCI MOGĄ BYĆ WSZCZĘTE

A PYSKACZ Z FILMIKU Z BRODĄ w linku tvn24 – BEDZIE MIAŁ TYLE DO POWIEDZENIA ILE TA PANI W ŁODZI GDY ANTYTERRORYŚCI WRZUCILI JEJ DO DOMU GRANATY HUKOWE I ZACZELI STRZELAĆ Z BRONI GŁADKOLUFOWEJ
🙂 – MAM NADZIEJĘ ŻE EKSMISJI DOKONA SPECNAZ !!!

Rosyjski Sąd Arbitrażowy wydał list wykonawczy w sprawie eksmisji polskiego konsulatu z budynku przy ul. Sowietskiej 12 w Petersburgu. Oznacza to, że do akcji mogą wkroczyć komornicy, chociaż przedsiębiorstwo Inpredserwis, które skierowało sprawę do sądu, zapowiada, że „chce kontynuować rozmowy dotyczące polubownego załatwienia sprawy”. – Polska nie uznaje tego wyroku – powiedział rzecznik MSZ Marcin Wojciechowski.

O decyzji Sądu Arbitrażowego w sprawie listu wykonawczego poinformowała rosyjska agencja TASS.

22 thoughts on “SPECNAZ WYEKSMITUJE POLSKI KONSULAT W PETERSBURGU – WYROK JEST PRAWOMOCNY !!

   1. No to przepraszam za zły przykład , człek się uczy całe życie a i tak głupi umiera 🙂 .Ale sedno zrozumiałe wiec piszę jak jest !Wystarczy cofnąć się w czasie i poczytać info na różnych tubach w internecie ,ile to ostatnio w tym roku się spaliło !

    1. No nie przepraszaj, kazdy sie ma prawo mylic….. 😀 No zrozumiale. Dlatego tez mowie ze masz racje. Palą się, remontują tak że nie da się życ itd…. Różne metody są. Zreszta nie tylko budynki mieszkalne, obiekty zabytkowe itd tez jak przeszkadzaja to maja nagle pożar. 🙁

     1. Tak jak z dziś rana !! Spaliło się MUZEUM -całkowicie !!!! Straż z rana dogaszała tylko zgliszcza 🙁

 1. Beda sie wloczyc po sadach..Kto przegra, ten placi..Jesli oskarzone jest panstwo, bula podatnicy..Takie sa skutki arbitrazu..No i trzeba placic za sady, tlumaczenia,ekspertow..Kto bedziec placil ..Ano podatnicy..Tak jak za wygrana brauna w prywatnym procesie w strasburgu..zaplaca jak by co podatnicy..tak sie strzyze owieczki naiwne, co nie analizuja , tego co im sie mowi i drukuje..

 2. A TO DOWÓD ŻE JEDNAK NAS OBSERWUJĄ SĄSIEDZI
  Rosyjski polityk gani Komorowskiego. Za incydent w Rzeszowie. „To nowe osiągniecie w dziedzinie wolności słowa”

  Ochrona prezydenta Polski zakleiła usta człowieka, który próbował zadać mu pytanie, taśmą. To nowe osiągnięcie wolności słowa
  —napisał rosyjski polityk na Twitterze.

 3. PONAWIAM APEL DO POLAKÓW NATYCHMIAST TYCH SS… Z WAWY W…. PRZEJAĆ WŁADZĘ UNORMOWAĆ STOSUNKI POLITYCZNO GOSPODARCZE Z SASIADAMI

  I ZAMIAST BYĆ PROWOKATOREM USA W EUROPIE STAĆ SIĘ PARTNEREM RÓWNOŻĘDNYM DLA WSZYSTKICH OSCIENNYCH PAŃSTW

  1. tak bo realnie mamy:
   ————————————————
   Rosja nam wcale militarnie nie zagraża, ani teraz, ani za 15 lat. To co nam zagraża? Zagraża nam straszny upadek Polski, w wyniku podjętego przez nią wyścigu zbrojeń, realizowanego w postaci zakupu blaszanego złomu z Zachodu, za cenę dodatkowych 2% całego budżetu Państwa, wydawanych każdego roku.
   I tu jest pies pogrzebany. Jak sprawić, by biedny lud nad Wisłą, w którym podatki płacą najbiedniejsi, w którym bezrobocie sprawia iż rocznie małe miasteczko (6-12 tys) popełnia samobójstwo (serio, serio… wiem, że tego nie chce się wiedzieć), w którym dostać się do specjalisty lekarza, to wyprawa hardcore, tylko dla orłów; jak sprawić by ten biedny lud poparł wydarcie sobie dodatkowych pieniędzy i eksport miejsc pracy ze swojego kraju, gdzieś tam… gdzie słońce inaczej świeci a ludzie się milej uśmiechają?
   Grecja ma znacznie lepsze uzbrojenie niż Polska, jednak stopień jej suwerenności jest jakby to powiedzieć, już całkowicie fasadowy. Wielki Związek Radziecki, zawalił się właśnie dlatego, że podjął wyścig zbrojeń z USA, co przy lipnej gospodarce, słabej innowacyjności musiało się zakończyć upadkiem.
   Teraz Polsce proponuje się, ustami urzędującego prezydenta, podwojenie wydatków na zbrojenia. „Nie dwa a cztery procent” – powiedział Bronisław Komorowski. Jego wróg, Andrzej Duda, nie pozostawia złudzeń, że jakby mógł to by dał ze sześć procent.
   Wszyscy ku***a chcą nas golić. Bo im się dobrze powodzi. Bo nie płacą podatków. Bo mają swoją służbę zdrowia. Bo im ciepło w siedzenia i pieprzą i żadnej odpowiedzialności za to nie ponoszą, bo lud głupi i podnieca się kolejną wojną, w której wreszcie zwyciężymy pod wodzą eksperta Romualda, co nas wszystkich wyśle do lasu na wojnę partyzancką (to po tym zwycięstwie, co to odniesiemy podnosząc wydatki na zbrojenia).
   http://prawica.net/40780

 4. I BARDZO DOBRZE TERAZ SIĘ SAMI PRZEKONACIE JAKICH KOZAKÓW W WARSZAWIE MAMY

  W DYPLOMACJI JEST ZASADA WZAJEMNOSCI NO TO SKORO RUSCY WYP…. POLSKI KONSULAT RZAD POWINIEN ZROBIĆ TO SAMO RÓWNOCZEŚNIE

  JUŻ TO WIDZĘ …….

  OLEJĄ POLAKÓW EUROPA I STANY

  I SKOŃCZY SIE TO DOKŁADNIE TAK

  1. Prezydent został bezlitośnie wygwizdany w Koszalinie.
   Na spotkanie z prezydentem, zorganizowane przed ratuszem, mieszkańcy miasta zabrali ze sobą liczne transparenty. „Nie zakleisz ust narodu WSIowy obłudniku”, „W ciągu Pięciu lat Komorowski nie poparł żadnej inicjatywy obywatelskiej”, „Bronek obudź się”, „Pobudka”, „Kończ waść kadencję, wstydu oszczędź” – to tylko niektóre hasła.

   Niektórzy zabrali na spotkanie poręczne styropianowe krzesła 🙂

   1. EEEEE NOOOOOOOOO BRONEK nikogo nie zamknęliście nikomu geby nie zakleiliscie Do kitu zawiodłem się na twoim demokratycznym podejściu do sprawy

    1. Skala powitań w poszczególnych miastach rośnie. Ciekawe, kiedy w jakim mieście naszczają do tego burakowozu?

   2. Aaa, no bo Bredzisław i duża część społeczeństwa to się tak „wdzięczą” do siebie zgodnie z panującymi w tym względzie trendami: on im chce zaordynować lewatywę to oni jemu zakrzesełkowanie, on bezpieczeństwo(dla złodziei) to oni jemu graffiti na bronkobusie, on chrypi oni gwiżdżą, a żyrandol przynieśli gratis !! bo jak byłoby inaczej to skąd tyle optymizmu…. zwyciężymy ?? Przypomina mi się taki dowcip o małym molu, który obleciał cały pokój i wraca do matki z okrzykiem: ależ ci ludzie mnie lubią !! Po czym tak sądzisz- pyta matka, a bo jak leciałem to wszyscy na mój widok klaskali…..

    1. He he..Superr.. ha ha .Tak sie bawia w mole..A zlodzieje pasozyty okradaja uczciwych ludzi.Molowa kampania wyborcza..

   3. Oooo..Styropianowe krzeslo…dobre..Uwaga..Wladza zakaze po wyborach uzywac po chalupach krzesela i zyrandole .U mnie juz nie ma zyrandoli..Wladza zakazala po pokojach..Sa lampy stojace..Wam tez zakaza ..he he.

  1. ale bedzie obciach – ciekawe czy na pomoc NATOWSKIEMU duplomacie przyleci 101 powietrzno desantowa z USA 🙂 ALBO JAROSŁAW NA BIAŁYM KONIU 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: