NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Putin odnalazł się i wydał rozkaz ALARM !! FLOTA PODWODNA W MORZE – JEDNOSTKI POWIETRZNODESANTOWE W GOTOWOŚCI WOJENNEJ !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Prezydent Władimir Putin nakazał pełną gotowość Flocie Północnej oraz wojskom powietrznodesantowym w ramach niezapowiedzianych ćwiczeń. W niezapowiedzianych manewrach ma wziąć udział 40 tysięcy żołnierzy i 41 okrętów, w tym 15 podwodnych. Minister obrony Rosji stwierdził równocześnie, że „nowe zagrożenia” wymagają „zwiększonych możliwości militarnych”.

Z dzisiejszej informacji wynika jednak, że w morze tym razem ma wyjść większa część Floty Północnej. 41 okrętów to praktycznie całe istotne siły Rosjan na Dalekiej Północy.

Równocześnie z ogłoszeniem ćwiczeń minister obrony Siergiej Szojgu stwierdził, że Rosja musi rozbudowywać swoje wojsko. – Nowe wyzwania i zagrożenia dla bezpieczeństwa wymagają zwiększenia możliwości militarnych Rosji – powiedział.

Morska siła Rosji

Flota Północna jest najpotężniejszą z czterech, tworzących rosyjskie siły morskie. Jej główną siłą są atomowe okręty podwodne, których większość skupiono właśnie w bazach na półwyspie Kola, w okolicach Murmańska. W swoim składzie ma też dwa największe i najczęściej pokazywane przez propagandę okręty, czyli lotniskowiec Kuzniecow oraz krążownik atomowy Piotr Wielki.

Wysłanie w morze 41 okrętów oznacza nadzwyczajną mobilizację, bowiem tyle mniej więcej jest ich w składzie całej Floty Północnej, nie licząc „drobnicy” pokroju holowników i jednostek zaopatrzeniowych. Ponieważ część okrętów na pewno jest w morzu na rutynowych patrolach, a część w remontach i naprawach, to ćwiczenia mogą nawet obejmować wszystkie dostępne jednostki pływające.

38 thoughts on “Putin odnalazł się i wydał rozkaz ALARM !! FLOTA PODWODNA W MORZE – JEDNOSTKI POWIETRZNODESANTOWE W GOTOWOŚCI WOJENNEJ !!

 1. Spotkanie Putina z prezydentem Kirgistanu nie było na żywo więc nie rozwiewa to do końca tej sprawy.

 2. Strach to najgorszy doradca. Jeśli Wszyscy chcemy pokoju to…… Czy każdy z Was posiada samochód z sprawnym klaksonem?. W JEDNOŚCI SIŁA. Co powiecie jakbyśmy pohałasowali i to jednocześnie od Bałtyku do Tatr i od Odry do Bugu?.

 3. No to zaczynamy powolne moczenie okrętów podwodnych o napędzie atomowym i z ładunkami nuklearnymi na pokładzie i w morze , najlepszym razie na 6 miesięcy bo tyle trwa patrol i potem następuje zmiana załogi , albo i nie ,,,,, a w tedy to może być ciekawie !!!!!
  J.M.H

 4. Idzie wiosna Mizia – wkrótce obeschną pola na Ukrainie (kwiecień) – ciężki sprzęt i ciężarówki nie będą grzęzły. Zachód pod dyktando USA przygotowuje się na Ukrainie i w krajach bałtyckich, Rosja też robi swoje.

  TO LATO BĘDZIE INNE NIŻ poprzednie lata.

  1. JAK DOBRZE PÓJDZIE TO TĄ ZASRANĄ WŁADZĘ III R.P NIEBAWEM ROZERWIE NA STRZĘPY … JAK TO ELYTA MAWIA – WRÓG WEWNĘTRZNY !!!

   ALE O TYM SZA NAWET PUTIN NIE ZDĄŻY 🙂 IM D…..

   A BAMBO Z MERKEL UREATOWAĆ

  2. OJ BĘDĄ SKOMLEĆ „za co panie mnie wieszacie ZA CO !!

   A USŁYSZY ZA SZYJE SKURWESYNU ZA SZYJE chyba że masz inny pomysł 🙂 za pytę 🙂

  1. Mam kategorię A, gdy dostane WEZWANIE MOBILIZACYJNE – pójdę na ZWOLNIENIE lekarskie 🙂 ZŁAMIĘ SOBIE PALEC i dostanę 1,5 miesiąca zwolnienia i założą mi gips, trochę poboli – trudno bo to złamanie ale lepsze to niż walczyć za obce interesy i rządzącą sitwę i ich koryta.
   Będzie się kończył termin zwolnienia – złamię 2 palec, a potem jak trzeba trzeci , w międzyczasie zrośnie mi się ten pierwszy.

   Nie ma sensu ginąć w nierównej i skazanej na przegraną walce w imię obcych interesów i koryt ze stołkami dla zasranej sitwy.
   Gdy dostanę takie zawiadomienie o mobilizacji – ZŁAMIĘ SOBIE PALEC a do WKU zaniosę ZWOLNIENIE LEKARSKIE. 🙂

   1. Ucieczka za granice i niestawianie się nie ma sensu bo władza będzie wydawać wyroki więzienia. Więc lepiej zanieść do WKU ZWOLNIENIE lekarskie na półtora miesiąca – złamany palec 🙂

   2. Jakbym słuchał mojego brata niepełnosprawnego… A ja znam murzyna co ma laskę na pół metra, jak ciebie przewalcuje to nie będziesz musiał sobie palców łamać.

    1. Sram i szczam na nadwiślański, złodziejski ubekistano – klechistan zwany III RP.
     Szczam i sram na pseudoelity z tektury i styropianu i ich przywilejów.
     Szczam i sram na zagraniczne interesy 🙂

     NIE BĘDĘ TEGO GÓWNA BRONIŁ. Złamię sobie palec i dostanę zwolnienie lekarskie, które zaniosę do WKU i „wyszczam im” się na stół.
     Do więzienia mnie nie wsadzą.

     Irytuje cię to, że zwykli ludzie tacy jak ja nie chcą walczyć o to gówno zwane oficjalnie III RP? Że nie chcą walczyć o obce interesy i koryta polskojęzycznej sitwy rządzącej?

     Nie będę o to GÓWNO walczył i nic mi nie zrobicie. 🙂

     1. Prawdopodobnie duże się nie różnimy. Pewnie dlatego tutaj jeszcze szczekam. Ja też jestem zwykłym człowiekiem. Ale skoro mowa o wojnie to chyba nie sądzisz, że złamany mały lewy palec ciebie zwolnij ze służby 🙂

      1. Oczywiście, że tak – otrzymam wezwanie mobilizacyjne – wtedy złamię palec i idę na pogotowie – tam założą mi gips i wypiszą mi zwolnienie L4 – bo muszą. 🙂 Łaski nie robią.
       Muszą wypisać zwolnienie lekarskie na złamany palec i na każde inne złamanie. 🙂
       I ze zwolnieniem i uśmiechem na twarzy idę do WKU, kładę papier na stół.
       Każą mi się stawić gdy zakończy się termin zwolnienia.
       Więc za półtora miesiąca znów się stawię z nowym zwolnieniem bo złamię sobie następny, kolejny palec a jak trzeba to i trzeci a w międzyczasie zrośnie mi się ten pierwszy. 🙂

       I tak można ich olewać ciepłym moczem wiele lat.

       W przypadku wojny z Rosją obejdzie się na jednym palcu, maksymalnie na dwóch – bo długo to ta wojna nie potrwa.

       Tzw Wojsko Polskie jest w stanie skutecznie działać na terytorium 2-3 POWIATÓW i tylko PRZEZ KILKA DNI – 3-6 dni – w zależności od natężenia walk – bo tylko na kilka dni jest AMINICJI.

       Paniał?

       1. Tylko istnieje pewien mankament – to jest nieco bolesne – bo każde złamanie boli.
        Wolę mieć złamany palec, który mi się zrośnie niż mam ginąć za obce interesy i rządzącą sitwę.

        To tyle z mojej strony.

       2. A co to za życie … aż tak się obawiasz o swoje życie? … Jebią Ciebie/Mnie w dupę, a Ty czekasz na Putina, żeby sobie palec złamać :)))

       3. Nie czekam na Putina aby sobie palec łamać. Ale cenię sobie swoje życie i nie zamierzam go oddawać za obce interesy czy stołki rządzącej sitwy.
        Więc jeśli zajdzie taka potrzeba (mobilizacja na wypadek wojny) to złamię sobie palec by nie walczyć i bezsensownie ginąć za interesy rządzącej sitwy, ich zagranicznych mocodawców i zagranicznego kapitału.
        Jeśli twoje życie nie ma dla ciebie wartości czy sensu to twoja sprawa.
        Nic mi do tego.
        Ale swego życia tak po prostu nie oddam bo SKURWYSYNY w sejmie zadecydowały o wojnie na polecenie Zachodu.
        O III RP walczył nie będę, do więzienia w przypadku dezercji czy niestawiennictwa też się nie wybieram.
        Na to by się wymigać jest inny sposób – bolesny bo trzeba sobie złamać kość.
        Można sobie złamać rękę czy nogę – wówczas będzie ponad 3 miesiące zwolnienia – zależy jakie złamanie – ale to mocno bolesne i niewygodne – szczególnie w czasie wojny.
        Za złamanie palca jest półtora miesiąca zwolnienia i palec w gipsie lub specjalnej usztywniającej szynie nie jest taki dyskomfortowy jak ręka czy noga w gipsie.
        Można jeźdźić autem i robić większość rzeczy, prowadzić działalność gospodarczą itp – MOŻNA JAKOŚ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ ze złamanym palcem – o wiele lepiej niż ze złamaną nogą czy ręką.

       4. Masz racje Konarski..Niech se wysla swoje dzieci na wojne , a nie cudze..Swoje wsadzaja do mody, aktorstwa, bankow, pisania blogow o modzie..Niech tez ida w kamasze..Dla takich patryjotow astrow tfujj..pozostali ludzie to ” lumpenproletariat”..

   3. Napisz Mizia jakiegoś ARTA o tym w jaki sposób ludzie mogą się wymigać od obowiązku „obrony” na wypadek mobilizacji.
    Zauważyłem, że niektórym gul skoczył 🙂
    No cóż niech sobie walczą POsłowie ze swymi bękartami, ubecy na uprzywilejowanych emeryturach, tłusty spasiony kler i urzędnicza zgraja.
    Zwykli ludzie walczyć nie będą a nawet jeśli władzy uda się zagonić w kamasze trochę mięsa armatniego – gdy zacznie się wojna wówczas wielu z nich ucieknie w krzaki nie podejmując walki.
    Bo ci ludzie nie widzą sensu walki.

    Ja oleję wezwanie MOBILIZACYJNE. Złamię sobie palec i założą mi gips i wypiszą zwolnienie – żadnego symulowania – prawdziwe złamanie – a zwolnienie z uśmiechem na twarzy zaniosę do WKU. 🙂

    Walczyć i ginąć można za PRAWDZIWĄ OJCZYZNĘ, za MATKĘ ale ta tę KUREWSKĄ MACOCHĘ zwaną III RP walczyć nie ma dla mnie żadnego sensu.

    1. Oni tak wszyscy.Jak juz wleza na stoki, krzesla , taborety, to nagle nie moga nic..Bo jest kryzys, co im nie pozwala realizowac, tego co obiecuja..o taki kurwin..w brukseli i juz zmienil poglady ..Picarze..

      1. Moge powiedziec za siebie.Owszem..Jestem normalna.No dobra..A gdy wygra powiedzmy duda , to Ty myslisz, ze cos sie zmieni?..Nic..System panie, system..decyduje o tym , co sie wyrabia.Zwroc uwage, ze zaden kandydat nie mowi o zmianie systemu..Chrzenia o podatkach..O ich zmniejszeniu i ze niby taki myk od razu wplynie na ozywienie gospodarki..Na obnizeniu podatkow skorzystaj KORPORACJE i OLIGARCHIE i najzamozniejsze jednostki..Nie normalni sa, ci ktorzy wierza w wyborcze oszustwa i w to, ze zmieniajac figuranta, cokolwiek zmienia..Owszem zgadzajac sie na obnizenie podatkow zwlaszcza milionerom i miliarderom, przyczynia sie do ich bogacenia sie..Miliarderow kryzys nie tyka ..Ich przybywa..A czemu przybywa?..Temu takze, bo zwalnia sie ich z podatkow i w ten sposob zdobywaja kase na kupno nowych akcji, na kupno nieruchomosci, inwestowania w rozne lukratywne biznesy ( farmaceutyka, badania naukowe, przemysl zywnosciowy,energetyka,biotechnologie, gospodarka zasobami i wodna, turystyka..).W tzw. zachodnich demokracjach dzieje sie to samo..Nie bylo okraglych stolow, nie bylo tzw. komuny , ale byl kapitalizm, ktory zmodyfikowano na liberalny i to jest miedzy innymi przyczyna upadlosci panstw takich jak Grecja..A propos Grecji balcerowicz chrzanil w lisim programie , ze w Grecji jest kryzys , bo Grecy nie pracowali do 67 roku zycia i dlatego Grecja ma dlugi ..O Boze..z pejsami..balcerowicz oszust..Zlikwidowano Grekom przemysl, zadluzony jest kraj przez ichnich oligarchow , lichwiarski system bankowy, a balcerowicz czepil sie wieku emerytalnego..Oszust jeden..taki jak inni..System zniszczyl grecka gospodarke..A emeryci nie musza pracowac, bo w Grcecji , jak w pozostalych zdewastowanych krajach ma kto pracowac..26 % mlodych nie ma pracy..Oligarchie przehulaly kase i miedzynarodowe kapitaly wyssaly grecka gospodarke wyprowadzajac z niej miliardy , a niemieccy komisarze Grecji zapodali liberalny kapitalizm finansowy , ktory na to wszystko pozwolil.To samo jest w Polsce..i innych krajach europejskich i nie tylko..

  1. Ustylizowany na musolliniego moze sie podobac wylacznie bezmozgim osilkom..no kibolom na wiecach narodowych..no i zadaniowym partyjnym, co chca miec kogos , kto im stworzy tzw. ” polskich faszystow” i ” polskich antysemitow”..maniek to zadanie spelnia..jest glupi ..

   1. Nie należę do żadnej z wymienionych grup, ale mam o nim coraz lepsze zdanie. Jemu tylko mocno szkodzi to, że siedzi we wspólnym „tygielku” z Winnickim, Zawiszą czy Bosakiem.

    1. jak się skapnie że winniccy bosaki i zawisze na jego plecach chcą sie wdrapać na stołki poselskie to moze się opamieta …. może jak zbierze ileś głosów na swoje nazwisko to się odwarzy sam na politykę

     1. Ci to żądni pieniędzy i władzy gładysze !! Masz rację, jak uwierzy w siebie może się otrząśnie. Jest charyzmatyczny, uda mu się, tylko trzeba mu pomóc.

     2. On sam tez chetnie wdrapuje sie na stolek.Wyraznie powiedzial , ze zalezy mu na wprowadzeniu do sejmu ludzi z tego ruchu..Co z tego?..Trzeba miec wiekszosc, zeby sie liczyc i forsowac swoje pomysly.Tej wiekszosci nigdy nie beda miec , biorac pod uwage to, ze lewica i prawica ja maja, ktore niby sa w opozycji w medialnych pogaduchach , a glusuja jednakowo.Na zachodzie partie narodowe maja szanse miec wiekszosc, bo ludzie juz maja dosyc oszustw i prawicy i lewicy..Zeby prezydent mial mozliwosci zmian, musi miec przewage w parlamencie, a z kilkoma poslami w lawach z ruchu niczego nie wniesie , bo wiekszosc maja inni..Do realizacji jakiegos programu potrzebna jest bezwzgledna wiekszosc..Nawet na zachodzie droga jeszcze dla narodowcow daleka..do osiagniecia wiekszosci..Wazne sa wybory regionalne.Im wiecej przedstawicieli jakiejs partii , tym wieksze szanse na osiagniecie wiekszosci..Na marginesie niby te same demokracje, a jednak systemy wyborcze krajow unijnych sie roznia..Dla przykladu. Zeby kandydowac na urzad prezydenta republiki trzeba zebrac poparcie 500 merow ( podpisy) , dlatego wybory regionalne sa wazne..Spoleczenstwo francuskie nie ma nic do powiedzenia w sprawie podpisow bezposrednio popierajacych kandydata na urzad prezydencki..Ono wybiera przedstawicieli partii w regionach.Ci wybrani przedstawiciele w imieniu spoleczenstwa podpisuja listy kandydatow na prezydentow..W takim systemie kwitnie kolesiostwo i popieranie kolesi z partii, dlatego w polityce sa ciagle ci sami…taka demokracja..

  1. KONIEC SWIATA PRZYJDZIE JAK ZŁODZIEJ – TAK KTOŚ KIEDYŚ POWIEDZIAŁ

   ZATEM MOŻE PRZYJŚĆ W MORZU INFORMACJI O POWIĘKSZANIU PENISÓW PRZEZ CELEBRYTÓW I INNYCH DUPERELACH

   TAKIE CZASY – społeczeństwa znieczulone na informacje wrażliwe

     1. Dokladnie..Dobra wola z ciala wyleci ( podobno tak sie dusza nazywa he he) i kuniec…nie ma tego swiata..Czy cus jest w za-swiacie tym, to sie okaze..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: