NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

KAMPANIE WYBORCZE W POLSCE – STORPEDOWANE 56 „TORPEDAMI” POLSKA „POLITYKA” TONIE !!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

KRZYSZTOF JACKOWSKI  TRIUMFUJE  ?! –  KAMPANIE  WYBORCZE  ROKU  2015  STORPEDOWANE  

TO  TYLKO KWESTIA CZASU  JAK  ZACZNĄ TONĄĆ  KANDYDACI  NA  PREZYDENTÓW  POSŁÓW  I  SENATORÓW  –  ODDELEGOWANI ZE  ŚRODOWISK  POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH  ZDRAJCÓW  

Nieznane nagrania kelnerów i 56 nazwisk podsłuchanych

Tygodniki „Wprost” i „Gazeta Polska” publikują nowe, sensacyjne wypowiedzi polityków nagranych w restauracji „Sowa i Przyjaciele”. „Do Rzeczy” jako pierwsze ujawnia listę podsłuchanych.

Jedna z restauracji, gdzie nagrywano polityków /KAROL SEREWIS /East News
Jedna z restauracji, gdzie nagrywano polityków

„Wprost” w najnowszym numerze ujawnia fragmenty zeznań kelnerów, Łukasza N. i Konrada L.

Podczas obiadu w Amber Room Aleksander Kwaśniewski rozmawia z Leszkiem Millerem o więzieniach CIA w Polsce. Kelnerzy zapamiętali, że ustalali wspólną wersję, pytali się wzajemnie o podpisywane dokumenty i odbyte w tej sprawie rozmowy. „Jakby co, nie pamiętamy” – uzgodnili. Według Konrada L. rozmawiali także o aferze Rywina.

Rozmowa wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej i szefa CBA Pawła Wojtunika odbyła się na początku czerwca 2014 r. w sali VIP restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Wojtunik miał m.in. opowiadać o odzyskiwaniu dzieł sztuki. Jak ustaliła „Gazeta Polska”, w spotkaniach z udziałem Bieńkowskiej uczestniczył także Krzysztof Kwapisz, prawa ręka miliardera Michała Sołowowa.

Szef MSZ Radosław Sikorski rozmawiał z „kimś ważnym” z resortu obrony, odpowiedzialnym za lotnictwo o planach „dotyczących polskiej armii, dezorganizacji i chaosu organizacyjnego panującego w polskiej armii RP”. Jak zeznał Konrad L., „ten generał sondował, z kim może co załatwić i jak to rozwiązać. Poruszane były tematy rozmieszczenia jednostek. Przy okazji też kwestia ukraińska. Radosław Sikorski chciał zwiększyć swoje wpływy w MON poprzez nieformalne naciski i doradztwo”.

Konrad L. opowiada śledczym o kilku rozmowach z udziałem Jana Kulczyka. Z Leszkiem Millerem Kulczyk mówił m.in. o planach wykorzystana wizerunku Lecha Wałęsy w Afryce i Azji, z rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem i wiceministrem Skarbu Państwa, Pawłem Tamborskim na temat przejęciafirmy Ciech, z Janem Krzysztofem Bieleckim – o możliwości dotarcia do grona zaufanych ludzi premiera Donalda Tuska, z Radosławem Sikorskim o perspektywie robienia interesów na Ukrainie i planach Sikorskiego zostania unijnym komisarzem ds. energetyki.

Spotkanie Jana Burego z przedstawicielem Tauronu, spółki energetycznej dotyczyło m.in. Enei. „Bury mówił, że Zamasz, czyli prezes Enei, zerwał mu się ze smyczy i że nie wie, z kim on tam chodzi” – zeznał kelner.

W październiku 2013 r. w VIP-roomie restauracji „Sowa i Przyjaciele” odbyło się spotkanie zorganizowane przez Ryszarda Kalisza z okazji narodzin jego syna. Uczestniczył w nim m.in. Aleksander Kwaśniewski. Z ustaleń „Gazety Polskiej” wynika, że jednym z wątków rozmowy były kulisy odwołania gen. Janusza Noska z funkcji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. „Kalisz opowiadał o nieprawidłowościach w wojsku przy przetargach zbrojeniowych, o których dowiedział się Nosek. Według niego to właśnie ta wiedza doprowadziła bezpośrednio do jego odwołania z funkcji” – twierdzi rozmówca „GP”, który zna treść nagrań.

56 nazwisk nagranych osób

Cezary Gmyz w „Do Rzeczy” informuje, że według akt śledztwa kelnerzy nagrywali czołowych przedstawicieli PO, PSL i SLD. Lista podsłuchanych obejmuje najważniejszych ludzi w państwie i jest znacznie szersza, niż do tej pory podawały media. W sumie nagrano ok. stu osób.

„Do Rzeczy” ustaliło nazwiska 56 z nich, skupiając się na tych, którzy w chwili tworzenia nagrań zajmowali eksponowane stanowiska. „Lista tych, którzy zostali podsłuchani, robi ogromne wrażenie” – pisze Gmyz.

Są na niej ministrowie, parlamentarzyści, lobbyści oraz członkowie zarządów największych polskich firm, w przewadze prezesi. Większość z nich to osoby związane z rządzącym obecnie układem. Jedynym wyjątkiem jest europarlamentarzysta PiS Janusz Wojciechowski.

„To, co mówią kelnerzy, powinno zmieść PO, PSL i SLD ze sceny politycznej” – napisał Gmyz na Twitterze.

21 thoughts on “KAMPANIE WYBORCZE W POLSCE – STORPEDOWANE 56 „TORPEDAMI” POLSKA „POLITYKA” TONIE !!!!

 1. Hmm..Ciekawe, ze ci kelnerzy do tej pory nie nagrali nikogo z pisowiakow..Oni do knajp nie chodza?..Nie uwlaszczyli sie na narodowym majatku?..Cicho sia o nich. Zadnej grubszej afety!..Takie czysciutki lapki maja?.Moze to pisiaki tych kelnerow zatrudnily?..Zeby skompromitowac czesc magdalenkowych kolesi z opozycji..

 2. A Duda ma żonę rzymianke, a Braun pierniczy o ruskich albo niemal jak Korwin i tak będzie to samo, już nie mówię że obie gęby na jakiś cynicznych cienkich cwaniaczków mi wyglądają.

  1. Jasne, ze cwaniaki..O systemie ani mru, mru..Jeno o wlasnosci i wiekszej wolnosci dla oligarchow..czyli umacniacze systemu..braun to nawet gada, ze amerykanski model wolnosci chce miec..Przeciez ten model amlerykanskiej gospodarki doprowadzil Polakow i nie tylo do ubostwa..Ten model jest realizowany przez unie, ktora zniszczyla Hiszpanie, Portugalie, Grecje , Wlochy ..Nastepni sa w kolejce..

 3. Hej.Szkoda że cieńkie audio. Bo dat nie dosłyszałem ,ale widać w tym że facio ma racje , ale czemu dopiero w 2016 będzie coś ?
  Skoro już teraz jest o włos od …..! ?

  1. TY WIESZ ILE JEST JESZCZE DO ROZKRADZENIA W POLSCE ? I CHYBA NIE WIESZ ŻE MUSZĄ BYĆ DO OSTATNIEJ CHWILI ZACHOWANE POZORY NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

   BO TRZEBA NA KOŃCU SPORZADZIĆ DOKUMENT ŻE WSZYSTKO CO WZIELI DIABLI BYŁO ZA ZGODĄ POLAKÓW KTÓRZY UPOWAŻNILI POLITYKÓW ABY W ICH IMIENIU ZROBILI TO WSZYSTKO

   TAK SAMO JAK W 18 WIEKU !!!!

   W KWITACH POŻĄDEK BYĆ MUSI A W OBLICZU UMÓW ŻE SAMI MY NARÓD TEGO CHCIELI

   TYLKO ROZŁOŻYĆ ŁAPY SPÓŚCIĆ ŁEB I ZMILCZEĆ

   TAK JAK KS. JÓZEF PONIATOWSKI

   1. NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY KRADZIONE ZALEGALIZOWAĆ PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM !!!!!!!

    przykład eksmisje osób z mieszkań przez lipnych WŁAŚCICIELI !!! ALE POSIADAJĄCYCH LEGALNIE NA PAPIERZE WYDANYM PRZEZ URZĄD MIASTA WARSZAWY ŻE SĄ WŁAŚCICIELAMI

    POLICJA ROZKŁADA RĘCE I POMAGA WYWALAĆ NA ZBITY RYJ – I CO Z TEGO ŻE WSZYSCY WŁĄCZAJĄC POLICJE WIEDZĄ

    KWIT !!!!!!!!!!! ZAŚWIADCZAJĄCY RZECZ ŚWIĘTA !!!!!

   2. Z tego co sam wiem , to juz nie dużo zostało do ( prywatyzacji).! To mam rozumieć że ,konczy sie prywatyzacja polski i wtedy zaczyna się …….? No właśnie co wtedy ? Polska bankrut ?? Wojna ??

    1. JAKA WOJNA PO CO ZGADYWAĆ – POCZYTAJ O ROKU 1795 – POLSKA ZNIKŁA KAŻDY POSZEDŁ DO DOMU I TYLE – PRZYSZŁA NOWA WŁADZA OBCA – NIE PRZESZKADZAŁA POLAKOM W PICIU BALOWANIU I SKAKANIU SOBIE PO PRZYJĘCIACH DO OCZU

     TO SAMO SIĘ STANIE NIE BÓJ SIĘ WOJNY POWSTANIA CZY RABUNKU TWOJEGO PRYWATNEGO MAJĄTKU

     BA NAWET JAK W TEDY POJAWIĄ SIĘ CELEBRYCI CHWALĄCY SYTUACJE

     NO NA RESZCIE NIE TRZEBA SIĘ MARTWIĆ O KRAJ POLITYKÓW

    2. COŚ CI POWIEM OD 4 DNI WCHODZI TU PO 10 000 POLAKÓW DZIENNIE I NIKT NIE NAPISZE NIC – WIEC POPROSTU IM PASUJE A TE 6 OSÓB KTÓRE WYSILA SIĘ NA KOMENTAŻ TO SAM WIESZ ILE ZNACZY …

     1. A co mamy NAPISAĆ ?? Ci ludzie tych 10 k , to na pewno tacy ludzie jak my czy może siedzą tu SS i czytają ??Nie wiem już kto jest kto , a to dopiero początek końca .Wkurwiam się codziennie czytając forum-blogi.Ale co z tego, wyrośnie mi więcej siwych włosów i stracę więcej nerwów 🙁
      Polakom to widać pasuje że jest tak a nie inaczej w Polsce .Każdy się sra że praca że dom rodzina ,ale nie pomyśli że jeżeli zmienimy władzę to będzie miał lepszą prace lepsze warunki .Tego włąsnie ludzie nie rozumieją , i czepiają się róznych smieciowych prac .

   3. BARDZO MI PRZYKRO TO MÓWIĆ ALE W 18 WIEKU POLSKĘ NIKT NIE ROZEBRAŁ SIŁA TYLKO JĄ SPRZEDALI NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W NARODZIE

    NIE BYLI TO CYGANIE , ŻYDZI CZY TATARZY … AD TATARÓW DO OSTATNIEJ CHWILI WALCZYLI O TEN KRAJ WIEDZĄC ŻE W TYM SAMYM CZASIE RDZENNI POLACY JĄ SPRZEDAWALI

    TO SAMO JEST DZIŚ

 4. MATERIAŁY SĄ MOCNE W WYDŹWIĘKU MOCNIEJSZE NIŻ SŁOWA POLSKA TO CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA

  ZOBACZYMY CZY POLACY ŁYKNĄ JUŻ WSZYSTKO , CZY SĄ JUŻ GOTOWI NA NIE REAGOWANIE W MOMENCIE WYPROWADZANIA PRYWATNYCH OSZCZĘDNOŚCI Z ICH KONT BANKOWYCH

  NIE NIE POMYŁKA , ALE TO TROSZKĘ PÓŹNIEJ

  wielkie „biznesy ” uciekają już z polski …………….

  1. LUDZIE BOJĄ SIĘ NOWYCH ROZWIĄZAŃ – TO NIC NOWEGO OPIERDOLĄ POLSKĘ WEDŁUG JUŻ PRZEZ POLAKÓW ZNANEJ METODY – NIEMA SIĘ CO BAĆ ODWAGI BO TO JUŻ BYŁO I NIKOMU KORONA Z GŁOWY NIE SPADŁA …..

   „Przyczyna: że we wszystkich innych krajach panujący nie zatrudniają się czym innym, tylko narodem. Nie powracają narodom wolności, trzymają w niewoli, ale o tym najwięcej myślą, o to ustawicznie starają się, aby każdy swój naród tak urządził, aby się powiększała jego praca, ludność i bogactwa. Gdyż na takim tylko urządzeniu wszędzie panujący zasadzają swoją potęgę i świetność. Przeto wszystkie rady, wszystkich magistratur[16] ustawy, sprawiedliwości urządzenie, — zgoła tam wszystkie prawa nie zajmują kogo[17] innego, tylko naród.
   6
   Naród, Lud, Pozycja społeczna, Władza, PrawoPrzeciwnie w Polsce panujący, to jest możnowładcy i szlachta[18] od wieków[19] nie zatrudniali się narodem, tylko sobą samymi. Nie starali się tak urządzić Narodu Polskiego, aby się powiększała jego praca, ludność i bogactwa. Gdyż nie na urządzeniu narodu, ale tylko na urządzeniach wspólnych między sobą[20] zasadzali swoją potęgę i szlachetność. Przeto od dawnego czasu ani ich rady, ani magistratur ustawa, ani sprawiedliwości urządzenie, — zgoła wszystkie ich prawa nie były o narodzie, tylko o panujących. Naród zaś, opuszczony, zaniedbany, zostawał się bez prawa, sprawiedliwości, — partykularnej[21] woli i dziwactwu każdego z panujących porzucony.”

   http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/przestrogi-dla-polski.html

   S.Staszic

   🙂 POLAK PRZED JAK I PO SZKODZIE NADAL GŁUPI ………… anno domini 2015 !!

   M. Mizia

   1. ” I NIKOMU KORONA Z GŁOWY NIE SPADŁA …..”

    BO ZOSTAŁA ODDANA DOBROWOLNIE W ROZLICZENIU ZA WZIĘTE WCZEŚNIEJ SAKIEWKI DUKATÓW I TALARÓW …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: