ZA 48 GODZIN WOJSKA NATO WKRACZAJĄ NA UKRAINĘ -info agencyjne !!!!

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

ukry z usa

http://kresy24.pl/65353/jest-decyzja-usa-wysylaja-regularna-armie-na-ukraine/

14 komentarzy do “ZA 48 GODZIN WOJSKA NATO WKRACZAJĄ NA UKRAINĘ -info agencyjne !!!!”

  1. Separatyści stawiają ultimatum: „Ukraina ma 24 godziny”

   mt/TVN24/pap
   13-03-2015 ,
   Oświadczenie może oznaczać, że w ciągu doby rebelianci zaatakują na wszystkich frontach.

  2. Rosja i Putin nie pozwoli..Bo nie pozwoli sie wywalic z Krymu.Tzw. Noworosja gwarantuje polaczenie wlasnie z Krymem..Kijow nie chce oderwania tej czesci , a Rosja walczy o jej utrzymanie..No i toczy sie wojna miedzy Rosja a NATO..Ta wojna juz jest i ma na razie zasieg lokalny..Niech nie chrzania, ze nie ma wojny miedzy NATO i ROSJA..Ona jest..

 1. przedstawiciele najważniejszych rosyjskich mediów zostali poproszeni przez biuro prasowe Kremla o to, by nie opuszczali w najbliższym czasie Moskwy, bo planowana jest w najbliższych dniach konferencja prasowa, na której ma zostać przekazany „bardzo wazny komunikat” – donosi rosyjski portal „Vlasti.net”.
  Aleksiej Mukhin, szef Centrum informacji Politycznej w Moskwie potwierdził doniesienia portalu. Według niego „coś ważnego wydarzy się w ciągu następnych dni, może nawet już jutro”.

  http://wpolityce.pl/swiat/237160-kreml-poprosil-przedstawicieli-mediow-by-nie-opuszczali-moskwy-bo-bedzie-mial-dla-nich-bardzo-wazny-komunikat-twierdzi-rosyjski-portal

  1. Gdybyśmy się mieli już nigdy nie spotkac z Tobą i Twoja rodziną ,to dzisiaj dziękujemy za te kilka lat prowadzenia bloga,za Twój czas poświęcony otwieraniu oczu Polakom,za patriotyczną troske o nasz kraj.O troskę za skrzywdzonych obywateli kraju ,który naiwnie uwierzył.że ktoś chce dla niego coś dobrego zrobić,poprawić los…niestety ,ponieważ sami nie jesteśmy podłą nacją,dlatego trudno było wszystkim uwierzyć ,że można tak nas Polaków wykołować.Żegnaj Mizia…do spotkania w lepszych czasach.pozdrawiamy.Dag&Navajo.

 2. No to panie Miziak , co nie kturzy niech powoli szykują sobie walizki i sieralają gdzie pieprz rośnie , a inn niech szykują sobie pukawki i sru na wojenkę za apnów i ijnne dziadostwo ! , ale na serjo zaczyna się robić arcy ciekawie !!! i to oczym rozmawialiśmy dzisiaj to świetny pomysł , wygląda na to że powoli się zacznie i gdyby co to pamiętaj o nas , a ny będziemy pamiętali o was i o twoich najbliższych !!!!
  J.M.H

 3. Jakos wszyscy uczestnicy i animatorzy przygotowan wojennych ZAPOMINAJA o wielkiej Armii przeszkolonych „specjalistow „od strzelania i palowania zwanych POLICJA !!! To bedzie supersila PRZESZKOLONA i GOTOWA do walki z Walodia. Nie wspomne juz o „superspecjalistach”w liczbie szacunkowej kilkudziesieciu tysiecy- sowicie z podatkow oplacanych niezwykle tajnych AGENTACH siedmiu TAJNYCH agencji bezpieczenstwa.. . Nazbiera sie tych fachowcow pewno z cwierc miliona , jak znam dymokracje !
  W ten sposob prosty wystawimy do walki 300.000 Armie z tlustymi Gieneralami i Packiem na bialym ogierze (z braku Ogiera moze jezdzic na bialej kozie, albo jak kto woli na Kozieju!) Ruskie na sam widok tej formacji „SPECJALISTOW „spierniczac beda, albo poddadza sie od kolki ze smiechu. Markietankami powinna przewodzxic ZABCIA Brontozaurowa ,podobno swietnie gotuje wiec grochowka i oklady z obfitych piersi wypasonych na Belwederskich czekoladkach -tej ARMII profesjonalistow dodadza wigoru.
  CO WY na to ????
  Czyz nie piekna wizja i rozwiazanie ,gdy OJCZYZNA wola i Bebny do boju bija !
  P.s.
  Dodac nalezy ,ze to Formacja gotowa – UZBROJONA i PRZESZKOLONA a wiadomo przeciez ,ze skarb panstwa dziurawy i pustkami swieci .

  1. Nie chce siac Paniki kochani , ale widzialem okiem ducha ,ze w nasza strone skierowaana zostanie uzbrojona BUKAWA !!!
   Glowica wygladala jak „diadem”z wieloma ladunkami.
   Szukajcie starych schronow z czsow powojennych,

  2. Moze o to wlasnie chodzi, zeby takie fajtlapy wyslac na wojne..Im wiecej zginie Polakow, tym dla niektorych lepiej..No i wojna bedzie trwala dluzej..Ile sie sprzecioru sprzeda?…Roznego?..A teatrem wojny..Biedna Ukraina..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!