NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

USTAWA CZEKA NA PODPIS PREZYDENTA -DOŻYWOTNIE ZAMKNIĘCIE W PSYCHIATRYKU ZA DROBNE WYKROCZENIE PO ALKOCHOLU

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Nikogo  nie  straszę  ale,  w  praktyce oznacza  to  :

NAWET  –  MAŁE  PIWKO  , LUB  SKRĘCIK  +  WYKROCZENIE  LUB  DROBNE  PRZESTĘPSTWO

LUB  NAWET TYLKO  POMÓWIENIE  –  URUCHAMIA  PROCEDURĘ  DOŻYWOTNIEGO  POZBAWIENIA  WOLNOŚCI  W  ZAKŁADZIE  PSYCHIATRYCZNYM  …

OTO  MACIE  NARZĘDZIE KTÓREGO  RZĄD  NIE  ZAWAHA  SIĘ UŻYĆ  W  STOSUNKU  DO  KOGOŚ  KTO  IM PODPADNIE  …..

PRZYPOMINAM  ŻE  W  POLSCE  Z  POWODÓW  ZWYKŁYCH  POMÓWIEŃ  SĄ  I  BYŁY SETKI  ZAMYKANYCH  W  ARESZTACH  …..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wieczna-kara-dla-cpuna,wid,17334991,wiadomosc.html?ticaid=1147c8

Wobec osób, które popełniły przestępstwo w związku z uzależnieniem od narkotyków czy alkoholu, prawo preferowało dotąd zasadę: najpierw leczyć, potem karać. Teraz ma być odwrotnie, alarmuje „Gazeta Wyborcza”.

Najpierw kara, a potem leczenie, nawet dożywotnie, w szpitalu psychiatrycznym – takie rozwiązanie znajduje się w wielkiej rządowej nowelizacji kodeksu karnego. Ustawa uchwalona przez Sejm dwa tygodnie temu czeka teraz na podpis prezydenta.

Dziennik ostrzega, że osoby uzależnione czy upośledzone wpadną po tych zmianach w tryb kodeksu karnego przewidziany dla pedofilów oraz psychopatów. I mogą nigdy nie wyjść na wolność.

37 thoughts on “USTAWA CZEKA NA PODPIS PREZYDENTA -DOŻYWOTNIE ZAMKNIĘCIE W PSYCHIATRYKU ZA DROBNE WYKROCZENIE PO ALKOCHOLU

 1. Pingback: Ian Leaf
 2. POLITYKA PO JEST JASNA: OD MAŁEGO NAUCZYĆ ŻE WŁADZA JEST NAJWAŻNIEJSZA JEST NAJLEPSZA I CO ONA BY NIE ZROBIŁA ROBI DOBRZE.MASZ PRZESTAWIĆ SOBIE W GŁOWIE ŻE ZAPIERDALANIE OD RANA DO WIECZORA ZA 1000ZŁ TO COŚ NORMALNEGO,ŻE NIE LECZĄ W SZPITALACH COŚ NORMALNEGO.TEŻ TWORZĄ ROBOTY KTÓRE BEZ TECHNOLOGI NIE ISTNIEJĄ.ROBOTY ZROBIĄ WSZYSTKO ABY ZDOBYĆ TROCHĘ TECHNOLOGI I PÓJDĄ SIĘ PONIŻAĆ GDZIE TYLKO BĘDZIE SZANSA.POLITYKA PO JEST TAKA: NIE FIKAJ BO CIEBIE UJEBIEMY ŻE WSZYSTKIEGO CI SIĘ ODECHCE.MUSISZ BYĆ JAK TEN BARAN CO JEST POD OSŁONĄ WILKA!!!!

 3. Coś na poprawę HUMORU 🙂
  „My, urodzeni w latach 60-70-80 tych, wszyscy byliśmy wychowywani przez rodziców patologicznych,
  „Na szczęście nasi starzy nie wiedzieli, że są patologicznymi rodzicami. My nie wiedzieliśmy, że jesteśmy patologicznymi dziećmi. W tej słodkiej niewiedzy przyszło nam spędzić nasz wiek dziecięcy. Wspominamy z nostalgią lata 80. Wszyscy należeliśmy do bandy osiedlowej i mogliśmy bawić się na licznych budowach. Gdy w stopę wbił się gwóźdź, matka go wyciągnęła i odkażała ranę fioletem. Następnego dnia znowu szliśmy się bawić na budowę. Matka nie drżała ze strachu, że się pozabijamy. Wiedziała, że pasek uczy zasad BHZ (Bezpieczeństwo i Higiena Zabawy). Nie chodziliśmy do prywatnego przedszkola. Rodzice nie martwili się, że będziemy opóźnieni w rozwoju. Uznawali, że wystarczy, jeśli zaczniemy się uczyć od zerówki.
  Nikt nie latał za nami z czapką, szalikiem i nie sprawdzał czy się spociliśmy. Z chorobami sezonowymi walczyła babcia. Do walki z grypą służył czosnek, miód, spirytus i pierzyna. Dzięki temu nie stwierdzano u nas zapalenia płuc czy anginy. Zresztą lekarz u nas nie bywał, zatem nie miał szans nic stwierdzić. Stwierdzała zawsze babcia. Dodam, że nikt nie wsadził babci do wariatkowa za raczenie dzieci spirytusem. Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to ochotę. Jedliśmy jagody, na które wcześniej nasikały lisy i sarny. Mama nie bała się ze zje nas wilk, zarazimy się wścieklizną albo zginiemy. Skoro zaś tam doszliśmy, to i wrócimy. Oczywiście na czas. Powrót po bajce był nagradzany paskiem.
  Gdy sąsiad złapał nas na kradzieży jabłek, sam wymierzał nam karę. Sąsiad nie obrażał się o skradzione jabłka, a ojciec o zastąpienie go w obowiązkach wychowawczych. Ojciec z sąsiadem wypijali wieczorem piwo – jak zwykle. Nikt nie pomagał nam odrabiać lekcji, gdy już znaleźliśmy się w podstawówce. Rodzice stwierdzali, że skoro skończyli już szkołę, to nie muszą już do niej wracać. Latem jeździliśmy rowerami nad rzekę, nie pilnowali nas dorośli. Nikt nie utonął. Każdy potrafił pływać i nikt nie potrzebował specjalnych lekcji aby się tej sztuki nauczyć.
  Zimą któryś ojciec urządzał nam kulig starym fiatem, zawsze przyspieszał na zakrętach. Czasami sanki zahaczyły o drzewo lub płot. Wtedy spadaliśmy. Nikt nie płakał, chociaż wszyscy trochę się baliśmy. Dorośli nie wiedzieli, do czego służą kaski i ochraniacze. Siniaki i zadrapania były normalnym zjawiskiem. Szkolny pedagog nie wysyłał nas z tego powodu do psychologa rodzinnego. Nikt nas nie poinformował jak wybrać numer na policję (wtedy MO), żeby zakablować rodziców. Oczywiście, chętnie skorzystalibyśmy z tej wiedzy. Niestety, pasek był wtedy pomocą dydaktyczną, a Milicja zajmowała się sprawami dorosłych.
  Swoje sprawy załatwialiśmy regularną bijatyką w lasku. Rodzice trzymali się od tego z daleka. Nikt z tego powodu, nie trafiał do poprawczaka. W sobotę wieczorem zostawaliśmy sami w domu, rodzice szli do kina. Nie potrzebowano opiekunki. Po całym dniu spędzonym na dworze i tak szliśmy grzecznie spać. Pies łaził z nami – bez smyczy i kagańca. Srał gdzie chciał, nikt nie zwracał nam uwagi. Raz uwiązaliśmy psa na sznurku i poszliśmy z nim na spacer, udając szanowne państwo z pudelkiem. Ojciec powiązał nas później na sznurkach i też wyprowadził na spacer. Zwróciliśmy wolność psu, na zawsze. Mogliśmy dotykać inne zwierzęta. Nikt nie wiedział, co to są choroby odzwierzęce.
  Sikaliśmy na dworze. Zimą trzeba było sikać tyłem do wiatru, żeby się nie obsikać lub „tam” nie zaziębić. Każdy dzieciak to wiedział. Oczywiście nikt nie mył po tej czynności rąk. Stara sąsiadka, którą nazywaliśmy wiedźmą, goniła nas z laską. Ciągle chodziła na nas skarżyć. Rodzice nadal kazali się jej kłaniać, mówić Dzień Dobry i nosić za nią zakupy. Wszystkim starym wiedźmom musieliśmy mówić Dzień Dobry. A każdy dorosły miał prawo na nas to Dzień Dobry wymusić. Dziadek pozwalał nam zaciągnąć się swoją fajką. Potem się głośno śmiał, gdy powykrzywiały się nam gęby. Trzymaliśmy się z daleka od fajki dziadka. Za to potem robił nam bańki mydlane z dymem fajki w środku. Fajnie się dym później rozchodził po podłodze jak bańka pękła.
  Skakaliśmy z balkonu na odległość. Łomot spuścił nam sąsiad. Ojciec postawił mu piwo. Do szkoły chodziliśmy półtora kilometra piechotą. Ojciec twierdził, że mieszkamy zbyt blisko szkoły, on chodził pięć kilometrów. Musieliśmy znać tabliczkę mnożenia, pisać bezbłędnie (za 3 błędy nie zdawało się matury z polaka). Nikt nie znał pojęcia dysleksji, dysgrafii, dyskalkulii i kto wie jakiej tam jeszcze dys… Nikt nas nie odprowadzał. Każdy wiedział, że należy iść lewą stroną ulicy i nie wpaść pod samochód, bo będzie łomot. Współczuliśmy koledze z naprzeciwka, on codziennie musiał chodzić na lekcje pianina. Miał pięć lat. Rodzice byli oburzeni maltretowaniem dziecka w tym wieku. My również.
  Gotowaliśmy sobie obiady z deszczówki, piasku, trawy i sarnich bobków. Czasami próbowaliśmy to jeść. Jedliśmy też koks, szare mydło, Akron z apteki, gumy Donaldy, chleb masłem i solą, chleb ze śmietaną i cukrem, oranżadę do rozpuszczania oczywiście bez rozpuszczania, kredę, trawę, dziki rabarbar, mlecze, mszyce, gotowany bob, smażone kanie z lasu i pieczarki z łąki, podpłomyki, kartofle z parnika, surowe jajka, plastry słoniny, kwasiory/szczaw, kogel-mogel, lizaliśmy kwiatki od środka. Jak kogoś użarła przy tym pszczoła to pił 2 szklanki mleka i przykładał sobie zimną patelnię.
  Ojciec za pomocą gwoździa pokazał, co to jest prąd w gniazdku. To nam wystarczyło na całe życie. Czasami mogliśmy jeździć w bagażniku starego fiata, zwłaszcza gdy byliśmy zbyt umorusani, by siedzieć wewnątrz. Jak się ktoś skaleczył, to ranę polizał i przykładał liść babki. Jedliśmy niemyte owoce prosto z drzewa i piliśmy wodę ze strugi, ciepłe mleko prosto od krowy, kranówkę, czasami syropy na alkoholu za śmietnikiem żeby mama nie widziała, lizaliśmy zaparowane szyby w autobusie i poręcze w bloku. Nikt się nie brzydził, nikt się nie rozchorował, nikt nie umarł. Żarliśmy placek drożdżowy babci do nieprzytomności. Nikt nam nie liczył kalorii.
  Nikt nam nie mówił, że jesteśmy ślicznymi aniołkami. Dorośli wiedzieli, że dla nas, to wstyd. Nikt się nie bawił z babcią, opiekunką lub mamą. Od zabawy mieliśmy siebie nawzajem. Bawiliśmy się w klasy, podchody, chowanego, w dwa ognie, graliśmy w wojnę, w noża (oj krew się lała ), skakaliśmy z balkonu na kupę piachu, graliśmy w nogę, dziewczyny skakały w gumę, chłopaki też jak nikt nie widział. Oparzenia po opalaniu smarowaliśmy kefirem. Jak się głęboko skaleczyło to mama odkażała jodyną albo wodą utlenioną, szorowała ranę szczoteczką do zębów i przyklejała plaster. I tyle. Nikt nie umarł.
  W wannie kąpało się całe rodzeństwo na raz, później tata w tej samej wodzie. Też nikt nie umarł. Podręczniki szanowaliśmy i wpisywaliśmy na ostatniej stronie imię, nazwisko i rocznik. Im starsza książka tym lepiej. Jak się poskarżyłeś mamie na nauczyciela to jeszcze w łeb dostałeś. Jedyny czas przed telewizorem to dobranocka. Mieliśmy tylko kilka zasad do zapamiętania. Wszyscy takie same. Poza nimi, wolność była naszą własnością. Wychowywali nas sąsiedzi, stare wiedźmy, przypadkowi przechodnie, koledzy ze starszej klasy, pani na świetlicy albo woźna jak już świetlica była zamknięta. Nasze mamy rodziły nasze rodzeństwo normalnie, a po powrocie ze szpitala nie przeżywały szoku poporodowego – codzienne obowiązki im na to nie pozwalały. Wszyscy przeżyliśmy, nikt nie trafił do więzienia. Nie wszyscy skończyli studia, ale każdy z nas zdobył zawód. Niektórzy pozakładali rodziny i wychowują swoje dzieci według zaleceń psychologów. Nie odważyli się zostać patologicznymi rodzicami.
  Dziś jesteśmy o wiele bardziej ucywilizowani. My, dzieci z naszego podwórka, kochamy rodziców za to, że wtedy jeszcze nie wiedzieli jak nas należy „dobrze” wychować. To dzięki nim spędziliśmy dzieciństwo bez ADHD, bakterii, psychologów, znudzonych opiekunek, żłobków, zamkniętych placów zabaw i lekcji baletu.
  A nam się wydawało, że wszystkiego nam zabraniają!”
  Łezka się w oku kręci………” Emotikon heart

  Udostępnione dzięki Karolina Łąkowska

  1. Cała prawda. Łezka się w oku kręci…. i komu to przeszkadzało ??, że całą wolność tamtego dzieciństwa zamieniono na dowolność wyboru płci ??

  2. Zajebiście napisany kawałek mojego dzieciństwa.A teraz śmieję się z Nowoczesnych rodziców którzy ….Trzymają swoje dzieci w KONDONIE CZYSTOŚCI !!!!
   A propos kar cielesnych typu pasek , gumka tu dzież linijka w szkole…komuś coś odjęło , czy młody człowiek nauczył się co wolno a co nie , co dobre a co złe…..eh naprawdę mi się kręci łezka w oku , bo te czasy już nigdy nie wrócą PRZEZ PLEMIĘ ŻMIJOWE !!!!

  3. Urodzeni w latach 80-tych juz nie mieli takich rodzicow..Rodzice ich juz byli edukowani przez nowy system..Juz zaczeli chlonac nowe” patologie”..;))

 4. NASZ OBECNIE PANUJĄCY BUL JEŹDZI PO POLSCE I JAWNIE SIĘ Z NAS NABIJA,ON WYGRA A ONI TAM U SIEBIE Z KRZESEŁ POSPADAJĄ POWIEDZĄ SOBIE PATRZ PO TAKICH WYSTĄPIENIACH WYGRYWA KOMOR ALE CI POLACY TO DEBILE.WYGRA I WTEDY WYGRAJĄ NA JESIEŃ I W 2016 ROKU TAKIE USTAWY WEJDA ŻE NAWET ŁYSEMU WŁOSY WYPADNĄ!!!!!

   1. To chyba trochę za dużo, ale jak kiedyś byłem żeby Bul nie przeszedł, to widzę, że tam same pacany w tych komisjach wyborczych.

 5. Oczywiście, że to jest ustawa przeciwko „niezadowolonym” z istniejącego stanu !! Przetestowana wcześniej na pojedynczych przypadkach, gdzie reakcja społeczna była .. żadna! Terror w pełnej krasie ! Bredzisław szybko ją podpisze. Nie na darmo p. Kopacz piała „zrobimy wszystko żeby wygrał” a przecież wybory parlamentarne też tuż, tuż. Odważysz się protestować, że sfałszowane wybory, wracasz do domu a tam już brygada antyterrorystów „oćwicza” rodzinę . Ma być wg schematu ” nie podskakiwać i klaskać” !! Jaka będzie reakcja społeczna? żadna , a wielu uzna , że skoro jego czy ją posadzili to zapewne niewinny nie był !! Własna ociężałość umysłowa nas zgubi !!

 6. ZROBIENIE Z KAŻDEGO KTÓREMU NIE PODOBA SIĘ DZISIEJSZY UKŁAD

  GROŹNEGO PRZESTĘPCY TO JUŻ NIE BEDZIE ŻADEN PROBLEM

  NIE TRZEBA POPEŁNIAĆ RĘKOCZYNÓW KRADZIERZY ROZBOJÓW

  W POLSCE WYSTARCZY MÓWIĆ W WIĘKSZYM GRONIE O URZĘDNIKACH I FUNKCJONARIUSZACH – MATOŁ OSIOŁ I TP UZNANE ZA OBRAŹLIWE LUB OBELŻYWE SŁOWA

  ABY PODPAŚĆ POD PARAGRAF KODEKSU KARNEGO ZA ZNIEWAŻENIE W/W

  ZAGROŻONY WIĘZIENIEM 5 LUB WIECEJ LAT zależy od słów urzytych

  POTEM ZEZNANIE ŻE CZŁOWIEK TEN NADUŻYWA ALKOHOLU ……. I MOŻNA GO IZOLOWAĆ W WARIATKOWIE DO KOŃCA ŻYCIA JAKO NIEBEZPIECZNEGO ALKOHOLIKA

  JASNE I PROSTE –

  1. co ważne takie wypowiedzi nie muszą być artykuowane bedac pod wpływem alkoholu …

   WYSTARCZĄ ZEZNANIA KILKU ŚWIADKÓW – NIE JAWNE – SĄSIEDZI WSPÓŁPRACOWNICY

   ŻE CZŁOWIEK TEN POPIJA SOBIE DOŚĆ CZĘSTO n.p 1-2 piwka dziennie

   NAWET TRZEŹWY ALKOHOLIK JEST Z DEFINICJI ALKOHOLIKIEM NAWET JEŚLI NIE PIJE JUŻ 30 LAT ………….. ALKOHOLIKIEM JEST SIĘ PO ZDIAGNOZOWANIU DO KOŃCA SWOICH DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!

   NIE WIEM CZY OGARNIACIE TEMAT I WIELKOŚĆ REALNEGO ZAGROŻENIA ………

   1. Tak Mizia, mało kto zastanawia się nad konsekwencjami takiego zakwalifikowania to jak z chorobami tacy z rakiem dostają znakowane ksiązeczki i muszą się poddać procedurom.
    Autyści, aspargerowcy, ci z hivem raz rozpoznany do śmierci zostaje chorym*.

 7. No tak, to musieli by zamknąć około 90% społeczeństwa !! A 90% z 38 mln , to jest …około 30 mln ludzi w Polsce.
  Kto będzie pracował i oddawał daninę na nieRZĄD ?Mówili że chcą zdepopulować Polskę do 15 mln, jak posadzą zbyt wiele , to skąd kasa ??
  Skąd wezmą tyle miejsc w wiezieniach a potem w psychiatrykach ??? Tego nie wzięli pod Uwagę !

  1. no jesli co roku wyjezdza z polszy 3 miliony na zmywak to za 5 lat zostanie tu 20 milionow to juz nieduzo braknie do tych 15 ktore przewidziano dla polski

  2. Będą zatrudnieni ci z więzienia, w usa są więzienia prywatne a osadzenie wypracowuja miliardy dla korpo.
   Niedawno u nas też zatrudniali przy budowie dróg u kluczyka…
   Taki światowy koncentryk na większą skalę.

   1. Nie porównujmy USraera do Polski.! Ile mamy w Polsce więzień ? Ile psychiatryków ?? Gdzie oni ich pomieszczą skoro będzie tego tyle że chyba będą stali na wiejskiej albo pod gołym niebem.Nie bagatelizuje tego co czytam , ale są u nas Polskie realia !!!. Wiesz ile w jest ludzi którzy sie odurzają , kirzą , ilu jest ludzi chorych , gdzie oni taka liczbe ludzi posadzą?? Chyba że rząd po cichutku juz skończył budować wymienione więzienia i psych. a My o tym nic nie wiemy .?

    1. NO I BŁĘDNIE ROZUMUJESZ – NIE MUSZĄ TYSIACAMI WSADZAĆ TYLKO TAKZWANYCH AKTYWNYCH FRONTMENÓW – OPOZYCJI A NAWET NIE ICH TYLKO SYNA MATKĘ ŻONĘ WNUCZKA – TO METODA ZASTRASZANIA !!!

     WYSTARCZY NA PRZESTRZENI 1 ROKU TAK ZGNOIĆ W POLSCE 3-5 OSÓB – RESZTA TYSIACE OTRZYMUJE PRZEKAZ TYPU PODSKOCZYSZ A …………. WIDZISZ TWÓJ IDOL ZNANY W MEDIACH MA KŁOPOT – A TY ? SZARY NIKOMU NIE ZNANY ? 😉

     OJ JAK WY WSZYSTKO DOSŁOWNIE I OD RAZU …………

     NIE ZNACIE SIĘ NA TERRORYZOWANIU OPOZYCJI W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH ..

     PAN LEPPER N.P ZANIM POPEŁNIONO NA NIM SAMOBÓJSTWO TO W RAMACH OSTRZEŻENIA OTRULI MU SYNA – WYDAŁ NA LECZENIE WSZYSTKO CO MIAŁ DO GOŁEJ DUPY ……….. I POPEŁNIŁ BŁĄD POWIEDZIAŁ JA WAM KURWY TERAZ POKAŻĘ

     POLITYKA W POLSCE TO NIE WIADOMOŚCI TV ………

     1. Może i błędnie rozumuje 🙂 ale swoje zdanie mam !Wiem już od lat że polityka to nie Dziennik w tv.Znam biały terror ze słyszenia niż z widzenia.O Leperze tez wiem , nie z tv 🙂 !. I niech Ci będzie Twoja racja.Skoro tak mówisz to teraz tylko czekać na 1 aresztowania i cisza po zawodniku.Ale zastanawiam się co na to ludzie powiedzą/ napiszą ?
      Był , był i nagle….się zmył ?? Nikt nie będzie pytał ?? Nie mam na myśli teraz rodziny lub bliskich takiego delikwenta a normalnych Polaków ! Tez sprawę uciszą?? Jeśli tak to mamy PRZE……!

      1. REAKCJA POLAKÓW – ZADNA JUZ PRZETESTOWALI ŻE JAK WYJMÓJĄ PO 1 SZTUCE NARÓD MILCZY NA ZASADZIE SIEDŹMY CICHO TO PO NAS NIE PRZYJDĄ

       TAKI MECHANIZM JAK W AUSCHWITZ – WSZYSCY WIEDZIELI ŻE SĄ W KOLEJCE ALE BYLE NIE DZIŚ ..

       1. Ewa Kopacz podpisała rozporządzenie, które pozwala wezwać niemal każdą osobę do odbycia obowiązkowych ćwiczeń wojskowych. Do tej pory, powołani mogli zostać jedynie ci, którzy mają za sobą służbę czynną.

        Rozporządzenie przyjęte 11 lutego, a ogłoszone 9 marca pozwala wezwać na ćwiczenia żołnierzy przeniesionych do rezerwy oraz tych, którzy nigdy nie mieli z wojskiem nic wspólnego.
        http://natemat.pl/136185,do-wojska-moga-teraz-wezwac-kazdego-premier-podpisala-nowe-rozporzadzenie

 8. A TERAZ W RAMACH PROTESTU NA KAŻDEJ WYBORCZEJ IMPREZCE KOMOROWSKIEGO POWINNI PRZECIWNICY ZAMIAST TRANSPARENTÓW PRZYCHODZIĆ Z MAŁYMI KRZESEŁKAMI OGRODOWYMI Z PLASTIKU TAKIMI DLA DZIECI

  I KOMOROWSKI POWINIEN WIDZIEĆ LAS N.P BIAŁYCH KRZESEŁEK UNIESIONYCH NAD GŁOWANI TŁUMÓW , NIE TRANSPARENTY A KRZESŁA !!!

  I NIECH MEDIA POKAZUJĄ TE KRZESEŁKA UNIESIONE W GÓRĘ !!!

  O TAKIE U CHIŃCZYKA PO 5 ZŁ …
  http://www.raj-dziecka.com/files/krzeselka23,00.jpg

   1. U NAS WSZYSTKO CIĘŻKIE W REALIZACJI NARÓD ? NIEMA JUŻ – JEST ZBIÓR INDYWIDUALISTÓW – KAŻDY SOBIE – TYLKO CISZĘ PRZERYWA OD CZASU DO CZASU JAK KTÓREGO LIKWIDUJĄ W TAKI CZY INNY SPOSÓB

 9. Za potrząsanie stołkiem na wiecu Komorowskiego może posiedzieć 5 lat. „Krześlarz” z Krakowa usłyszał zarzuty

  Zarzuty znieważenia i usiłowania dokonania czynnej napaści na prezydenta usłyszał uczestnik sobotniego spotkania z prezydentem Bronisławem Komorowskim na Rynku Głównym w Krakowie – poinformował we wtorek PAP rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.
  Podczas przesłuchania w prokuraturze podejrzany nie przyznał się do zarzutów.

  http://wpolityce.pl/polityka/236738-za-potrzasanie-stolkiem-na-wiecu-komorowskiego-moze-posiedziec-5-lat-krzeslarz-z-krakowa-uslyszal-zarzuty

  CHYBA JEST JASNE CO „ELITY” CHCĄ PRZEKAZAĆ POLAKOM – URUCHOMIENIEM W/W USTAWY I OSKARŻENIEM O W/W CZYNY FACETA TRZYMAJĄCEGO KRZESŁO …..

  NA MOJE OKO CZAS SPIERDALAĆ Z TEGO KRAJU , JEŚLI NIE GODZISZ SIĘ Z TYM CO W OKOŁO SIĘ DZIEJE

  TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY

  1. Jak poinformowała prokuratura, Marek M. zbiegł bowiem z oddziału, w którym odbywał detencję. Detencja sądowa – to przymusowe osadzenie w szpitalu psychiatrycznym

   Marek .M – sprawca wymachiwania krzesłem -OSOBA CHORA PSYCHICZNIE . bedzie sądzona i pójdzie siedzieć za „zamach na prezydenta”

   NIE PIERWSZY NIE OSTATNI JAK DONOSI WYBORCZA A ART. KTÓRY ZAMIEŚCIŁEM

   1. Najpierw Brunabomber, teraz „krzesełkowiec”… Ten Kraków to istne zagłębie zamachowców! Tylko te zarzuty służb są coraz bardziej groteskowe. Może pora na schwytanie kogoś „bo chciał zabić wzrokiem”

    1. Myślisz, że to podpuchy aby można było uzasadnić wprowadzenie takiej czy innej ustawy? Czas na Bazyliszka i lustro ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: