NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
6 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Zezwolenie sanepidu na organizowanie urodzin , imienin , stypy i tp od 100 do 200 zł NOWA USTAWA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

TAK  !!  W  POLSCE  INFORMACJA  POCHODZI  Z  UST  SENATORA  P.O  

linku  na  razie nie  ma  ale jak  napisze  interia  zapodam  jako  pierwszy

SZCZEGÓŁY  –  ORGANIZUJĄC  IMPREZĘ  DOMOWĄ  Z  KONSUMPCJĄ  OBYWATEL  POLAK BĘDZIE  ZOBOWIĄZANY  ZGŁOSIĆ  JĄ  W  SANEPIDZIE  , PRZEDŁOŻYĆ  MENI  NA  PIŚMIE  ,  ZAŁĄCZAJĄC  RACHUNEK  ZAKUPU  PRODUKTÓW  SPOŻYWCZYCH  I  ALKOHOLI  ,  PONADTO  ORGANIZATOR  MA  OBOWIĄZEK  PRZECHOWYWANIA  PRÓBEK  POTRAW  W  SZKLANYCH  POJ.  DO  5  DNI  U  SIEBIE  I  NA  WEZWANIE  SANEPIDU  UDOSTĘPNIĆ  JE.

OPŁATA  JEDNORAZOWA  OD  100  DO  200  ZŁ  -COŚ  JAK  LICENCJA POZWOLENIE  .

==================

JA  OD  SIEBIE  DODAM  ŻE  TAKA  IMPREZA  NA  PONAD  10  OSÓB POWINNA  BYĆ  ZGŁASZANA  NA  POLICJI  W  RAMACH  STAREGO  PRZEPISU  Z  STANU  WOJENNEGO  MÓWIĄCA  ŻE  WIĘCEJ  NIŻ  3  OSOBY  W  JEDNYM MIEJSCU  ZGROMADZONE  TO  BANDA  I  NALEŻY WEZWAĆ  DO  ROZEJŚCIA  SIĘ  LUB W  WYPADKU  ODMOWY  ROZEJŚCIA  SIĘ GRUPY  –  BANDY URZYĆ  SRODKÓW  PRZYMUSU  BEZPOŚREDNIEGO

—————————————–

p.s  do  w/w  info  jest jeszcze  projekt ustawy  który  umożliwi  wymuszenie  SZCZEPIEŃ  !!

BARDZO SPRYTNY  , JAK SIE DOWIEM  SZCZEGÓŁÓW  NAPISZĘ  I  O  TYM LINKA  TEŻ NIE  BEDZIE  NIESTETY ……

=======================================

ważne  !!  uzupełnienie  wpis  komentarż  do  tego  arta.

1 Vote

Sprostowanie dla autora wpisu
Takie wytyczne wpłynęły już do nas są to działania w trosce o bezpieczeństwo epidemiologiczne i słuszne bo przyjęcia na ponad 10 osób podpadają pod przepisy o zbiorowym żywieniu.
Błąd informatora jakiego rodzaju imprezy będą podlegały pod przymus rejestracji
nie dotyczy świąt związanych z religią , przepis dotyczy tak zwanych imprez towarzyskich czyli rzeczywiście urodzin, imienin , i wszystkich innych imprez na które zaprasza się obce osoby czyli nie rodzinę , domowe bale sylwestrowe i prywatki są w spisie imprez które bedą musiały być rejestrowane .
Do kontroli zezwoleń są już dawno uprawnione organa policji i straży miejskich , ponieważ przepisy o których mowa w ponad 70% pokrywają się z przepisami o bezpieczeństwie żywienia zbiorowego .

pozdrawiam

36 thoughts on “Zezwolenie sanepidu na organizowanie urodzin , imienin , stypy i tp od 100 do 200 zł NOWA USTAWA

 1. Mizia kiedy ty wreszcie przestaniesz pierdolić te brednie i głupoty? Wydoroślej człowieku, bo jak na razie twój mózg jest wielkości orzeszka!

 2. „Przepisy sa to po to, zeby je lamac” i to w szczegolnosci wszystkie te kamuflaze „prawne” z martwa litera prawa, ktore drukuja nie – rzadowe przedstawiciele talmudycznego „prawa” odwiecznych bandytow i niestety ciagle jeszcze respektowanego przez glupich gojow wierzacych slepo jak wczesniej w „obrazek” az do teraz rowniez we wszystko, co jest „napisane”, a co nadaje sie co najwyzej na podpalke, bo na papier toaletowy zbyt toksyczne z powodu farb drukarskich I.G.Farben – Bayer – Novartis – Monsanto – , itd.

  Zreszta „sanepid” to tez zjadliwie zlosliwa zaraza „urzedow” okupacyjnych i tym samym zarejestrowana jako „geszeft” w Waszyngtonie i z ktorym to przeciez ZADEN GOJ nie podpisywal jakiejkolwiek umowy nie wyrazajac tym samym zgody na ustawianie go jakimikolwiek „ustawami”, a co oznacza w praktyce, ze sa BEZPRAWIEM !!!

  A oto jedna z rejestracji rzeczywistej i najgorszej zarazy na Polske !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA W OPOLU
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 422377237
  L Geschäftssitz Ul. Krakowska 51
  L Postleitzahl 45-018
  L Postalische Stadt Opole
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 774742373
  W Fax Nummer 774428505
  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA ” SZEFA” !!!!!
  W Tätigkeit (SIC) 9441

 3. miz jak słucham tych viadomości o dżichadystach, i że „ktoś chce do nich dołączyć” to ich tylko to napędza aby rvać do przodu. bo jeśli nikt nie chciał by z nimi „ramię v ramię” valczyć daleko by nie zaszli. np: 2000 umiera: 1 dołącza…”ch… przelicznik prvda”? i myślę że oni to viedzą, o tym że ludzie chcą się przyłączać, i myślę że będą przeć do przodu aż vszyscy nie dołączą albo pvymierają.

 4. pokolenie urodzone już nawet w 1983 roku nie ma zielonego pojecia I TA USTAWĘ ŁYKNĄ BEZ PIER………………. NIE WIDZĄC ŻE TO NAWET ZA STRASZNEJ KMUNY BYŁO BY NIE DO POMYSLENIA W CZASACH GDY SB SZALAŁO !!

 5. Sprostowanie dla autora wpisu
  Takie wytyczne wpłynęły już do nas są to działania w trosce o bezpieczeństwo epidemiologiczne i słuszne bo przyjęcia na ponad 10 osób podpadają pod przepisy o zbiorowym żywieniu.
  Błąd informatora jakiego rodzaju imprezy będą podlegały pod przymus rejestracji
  nie dotyczy świąt związanych z religią , przepis dotyczy tak zwanych imprez towarzyskich czyli rzeczywiście urodzin, imienin , i wszystkich innych imprez na które zaprasza się obce osoby czyli nie rodzinę , domowe bale sylwestrowe i prywatki są w spisie imprez które bedą musiały być rejestrowane .
  Do kontroli zezwoleń są już dawno uprawnione organa policji i straży miejskich , ponieważ przepisy o których mowa w ponad 70% pokrywają się z przepisami o bezpieczeństwie żywienia zbiorowego .

  pozdrawiam

  1. CZYLI USTAWA STARA TYLKO ROZSZEŻA KRĄG PODLEGŁYCH OSÓB ….. DOBRE KURWA BARDZO DOBRE

   a nie chodzi przy okazji jak zauważył p. zygmunt o rozbijanie środowisk ??

   KTÓRE MOGĄ RZECZYWIŚCIE KNUĆ PRZY WÓDCE SPISEK ANTY DYMOKRATYCZNY , A NIE CHODZI PRZYPADKIEM O TO ZE MOŻNA BEDZIE MUNDUROWYM WEJŚĆ NA KAŻDĄ IMPREZĘ PRYWATNĄ DO PRYWATNEGO MIESZKANIA N.P W 4 2 SPISUJE I SPRAWDZA ZEZWOLENIE A 2 INNYCH ROZGLĄDA SIĘ CO KTO MA W DOMU ??

   PIERDOLONY FASZYZM !!!! TYLKO ZAWOALOWANYY TROSKĄ O ZDROWIE NARODU

   1. no to jakby kiszczak za komuny wpadł na taki pomysł TO OPOZYCJA KNUJĄCA PO MIESZKANIACH PRYWATNYCH KURONIA I MICHNIKA PRZY WÓDZIE ZAKANSZANEJ SALCEFIKSEM A MOŻE I KAWIOREM Z CIA

    ZOSTAŁA BY ROZJEBANA NA 4 WIATRY

    NO TO JASNE KTO MOZE STAĆ ZA TAKIM POMYSŁEM

    CI CO WŁAŚNIE OBALALI STRASZNĄ KOMUNĘ KNUJAC NA IMPREZACH DOMOWYCH

  2. DZIĘKI ZA NAŚWIETLENIE – JA TO SŁYSZAŁEM OD POSŁA OSOBIŚCIE – A ON PODSŁUCHAŁ ROZMOWĘ NA IMPREZIE POSELSKO SENATORSKO BIZNESOWEJ -więc podsłuchał nie zbyt dokładnie …

   p.s nawiasem mówiac ten poseł ma biznesik gastronomiczny na obcą osobę ..:-)

 6. Ty mizia zauważyłeś aspekt finansowy w tej sprawie , a ja że to kolejny celny strzał w rozbicie środowisk rodzinnych , przekonacie się o tym , która ciocia zechce organizować tradycyjne w rodzinie imieniny pod lupą urzędnika czyhającego na potkniecie kucharki – sraczka spowodowana kacem będzie podstawą do ukarania cioci.

  1. A na każdą taką imprezkę koniecznie wizyta dzielnicowego z okiem i uchem…
   Inwigilacja totalna!

    1. No cholera jasna ! To jak my się zabawimy na spotkaniu w miejscowosci S,gdy się pozjeżdżamy w czerwcu-lipcu?Będziemy musieli olac nowe przepisy.Pozdrawiam.Dag&Navajo.

     1. tam jestesmy kryci legalna działalnoscią pani……….. gożej z grilem przy ognisku !! prywatna kiełbacha , prywatne trunki !! ZGROZA !! A JAK KTOŚ DOSTANIE OBSTRUKCJI NA 2 DZIEŃ PIERDEL MUROWANY 🙂

      1. Jedno jest pocieszające:na tą górkę nie wdrapie się żadna menda na sprawdzenie naszej imprezki,bo osoby kontrolujące moga być ze starego „rozdania”,czyli lekko tęgawe.A nie każdego będzie chciał gospodarz dowieżć do swego domostwa.A gdyby ktoś obcy jechał swoim samochodem,to zobaczymy to z tarasu,i zgarniemy imprezkę na jakiś czas.Widzę ,że wyjazd do S może podnieść atrakcyjność pobytu,w nieprzewidziane emocje.Dzięki temu dłużej będziemy pamiętać ,a i przygoda bedzie fajniejsza.Już się ciesze na te rozrywki.Dag..

       1. Mizia,na zdrowy rozum ,to te kretyńskie rozporządzenia nie będą przestrzegane.Wszystko po to ,aby bojażliwych dodatkowo zastraszyc.Bo wyobraż sobie taką sytuację: sa jakies imieniny:goście mocno nawaleni ,albo tylko podminowani,a tu wkracza władza wykonawcza i zaczyna spisywać gosci.Ciekawa jestem ilu funkcjonariuszy by sie odważyło na konfrontację z podpitym ,wkurwionym Polakiem.Przecież goście zrobiliby miazgę z takich interwentów.A naród jest już dość wkurzony i nie dużo potrzeba ,żeby użył pięści.A dodatkowo usłużni sąsiedzi ,a mam takich,jeszcze pomogli by wykurzyc władzę.Zanosi sie na to ,że dopiero teraz mogą byc ,jak w piosence „niezapomniane prywatki”.I dobrze.Będzie weselej w tej ponurej krainie.A pomyśl ,jakby tak większość potraktowała intruzów i ich kretyńskie pomysły,to dopiero mogłoby przelać czarę goryczy.Moim zdaniem ,to stracy na Lachy.Dag.

       2. nie pierwszy to kretyński ich pomysł , choćby podatek od deszczu już polacy płacą – kazali im zmierzyć powierzchnię dachu i wybetonowanych powierzchni działki i płacą od metra nieprzemakalnego za rzekome odprowadzenie tej deszczówki kanałem gminnym !!

        I PŁACĄ BEZ SZEMRANIA

        CHMM PROWOKACJI DO BÓJKI – SĄDY W POLSCE DOSTAŁY WYTYCZNE O CZYM WIEMY Z MEDIÓW ZEBY W MIARĘ MOŻLIWOSCI WYROKI ZAMIENIAĆ NA GRZYWNY !!

        ZATEM KTOŚ NAWTYKA HUJÓW MUNDUROWEMU A ZA TO GROZI PIERDEL – ZAMIENIĄ MU N.P NA 7 000 ZŁ GRZYWNY – I O TO CHODZI W POLSCE NA DZIŚ O SZMAL – SPYTAJ JAKIEGOŚ Z DROGÓWKI JEST CICHY NAKAZ KARANIA – NAWET W SPRAWACH WYMAGAJĄCYCH POUCZENIA CZOĆBY 50 ZŁ ALE BULIĆ

   1. No i oczywiście przedstawiciela skarbówki, bo gość sobie pojadł na imprezie, czyli się „wzbogacił” bo nie kupił , a od tego trzeba odprowadzić podatek!! Tak, tak podatek. Przecież od firmowego pączka też chcieli!! No, ale jest obowiązek opodatkowania prezentów! Ktoś zgłasza np. imieniny na 15 osób, odpowiedni urząd ustali, że np. średni prezent imieninowy kosztuje 50 zł od osoby….i już mają solenizanta jak nie zapłaci podatku. tak samo z każdą inną uroczystością gdzie w grę wchodzą prezenty. A jeszcze odnośnie takiej radosnej twórczości naszych urzędasów podam przykład z mojego miasta. Jakieś 3-4 lata temu jakiś imbecyl wpadł na pomysł płacenia dodatku do komornego za…..widok z okna !! Jeżeli okna wychodziły np. na park, skwerek czy inne miłe oku widoki, należało za to zapłacić. Na szczęście pomysł nie przeszedł.

    1. A obce kapitaly sie zwalnia z podatkow..Kase trza miec, zeby sobie pensje polityczna zaplacic..Z kogo sciagnac kase?..z imprezowiczow…z deszczowki ..z glupich kierowcow co placa mandaty..

  2. Celna uwaga. Ja sobie ostatnio rozmyślałem o podobnym problemie w kontekscie przymusowych szczepień. Tak się składa, że jestem bardzo daleko od Polski i mam tu rodzinę i małego dzieciaka. Załóżmy, że znajdę się za kilka lat PL i będę chciał wysłać małego do przedszkola, szkoły czy innych państwowych instytucji i okaże się, że nie ma 50 przymusowych szczepionek i jest to nie możliwe. I co mi zostanie: szczepić na szybko (lol), kary płacić, więzienie?!… Pomimo, że nie rozpatruje powrotu do ojczyzny, opcja ta z roku na rok oddala się. Pozdrawiam.

   1. Dam Ci sposob Knur..Idz do znajomego i zaufanego madrego lekarza ..i bedziesz mial szczepienia ..bez szczepien..sprawdzone..madry lekarz bedzie wiedzial, ktore szczepionki sa niezbedne i konieczne dla Twojego dziecka..

    1. Oj Marysia ja jestem LEGIT, podobnie jak mój dobry kolega, co zawsze mi powtarzał z głupim uśmiechem: „PRACĄ I UCZCIWOŚĆ CZŁOWIEK SIĘ WZBOGACA!” 😀

     A na poważniej, to wpadam do Polski i wychodzi na jaw, że dziecko nie szczepione specjalnie (do tego lewa książeczka zdrowia), następnie okazuje się, że tata szczekał coś tam na Rudego i innych, trochę kibol i do tego ma zaszczepiony genetyczny alkoholizm chociaż nigdy nie pił (~)] , tyle że sąsiadka widziała jak piwo kupował i jazda do psychowa :55555

 7. AD POWYŻEJ O URODZINACH – ALE OTWIERAJA SIĘ MOŻLIWOSCI KABLOWANIA DLA UPIERDLIWYCH SASIADÓW

  BĘDĄ TELEFONY SIĘ URYWAŁY W STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI Z PROŚBĄ O SPRAWDZENIE CZY WOŹNIAK Z 8 PIĘTRA MA TĄ BIBĘ KTÓRA TERAZ TRWA ZAREJESTROWANĄ !!

  1. Pytanie.Co będzie miał z tego sąsiad że podpierdoli p.Wozniak z 8p??
   Buziaka dostanie od policji ??
   Czy może , dostanie w pierdol jak za czasów komuny za kablowanie ???
   A ostatnia rzecz w tym temacie. Zależy gdzie mieszkasz i jakich masz sąsiadów i jaki mają do Ciebie stosunek.

   1. satysfakcje kochany satysfakcje POLSKA ZAWIŚĆ !! nigdy nikt nie nasłał ci milicji lub policji za zbyt głośną muzę na imprezie … mi dziesiątki razy za komuny i za „wolności” włącznie ze spisywaniem gości z dowodów osobistych

    1. I owszem nasłali nie raz , za muzykę i inne .Ale zrobili to tylko RAZ.A potem już nigdy więcej tego nie robili bo się bali.

 8. WIEM TO SPRAWA BŁACHA POLAKÓW NIE OBCHODZACA NO MOZE KILKU OSZOŁOMOM SIE NIEPODOBAĆ WIEC BĘDZIE Z 5 KOMENTARZY

  NO TO SPRAWA JASNA SKĄD BĘDĄ BRAŁY SIĘ PIENIĄDZE NA ŁATANIE DZIUR W BUDŻECIE – Z KAR , ZEZWOLEŃ, POZWOLEŃ KONCESJI , I INNYCH

  1. Po 1 .Nie bluznij na ludzi mowiąc OSZOŁOMY.!
   po 2. Skąd kundle będą wiedziały że było u mnie party ??
   po 3.10 osób i trzeba mieć pozwolenie na impreze ? Do 1000 osób nie trzeba nigdzie zgłaszać ( jesli chodzi o impreze na dworzu w wyznaczonych miejscach , patrz polany itd.)
   Dziekuje

   1. .Nie bluznij na ludzi mowiąc OSZOŁOMY.!

    wiesz człowieku co to są środki literackie ? porównanie przenośnia oksymoron ?

    trzeba rozumieć tekst i wyczuć ironię , ale do tego potrzeba ciut wrażliwości i umiejętności czytania , nie w taki sposób jak czyta się instrukcję obsługi gaśnicy …

    1. Oszołom to oszołom. I dla mnie to jasne i wyraziste słowo.
     ” trzeba rozumieć tekst i wyczuć ironię , ale do tego potrzeba ciut wrażliwości i umiejętności czytania , nie w taki sposób jak czyta się instrukcję obsługi gaśnicy …” No właśnie , wyczułem Ironie stad mój podniesiony głos.Czytać umiem ze zrozumieniem a wrazliwy to ja nie jestem.Życie mnie tego naumiało.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: