NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Prezydent Komorowski na Podhalu i w Krakowie – Persona non grata

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wiece Bronisława Komorowskiego coraz bardziej zaczynają się upodabniać do happeningów, na których jego przeciwnicy przypominają mu kompromitujące wpadki oraz nietrafione decyzje (a było ich sporo). Poza tym, jeśli ktoś przez 5 lat budował swój wizerunek w mediach pozując na gościa, który dzielnie pilnuje żyrandola w Belwederze, to trudno oczekiwać gromkich i spontanicznych oklasków.

Komorowski został wczoraj wygwizdany w dwóch miejscach. Najpierw podczas spotkania z mieszkańcami Podhala w Nowym Targu, a następnie na rynku w Krakowie. W przypadku Krakowa mieliśmy do czynienia z całkiem sporym anty-wiecem, który gwizdami i buczeniem skutecznie zagłuszał to, co mówił Komorowski (krótka relacja dostępna tutaj). Co ciekawe – media rządowe raczej unikają tego niewygodnego dla sztabu „Bula” tematu. Próżno szukać relacji ukazujących dezaprobatę zgromadzonego na „wiecach poparcia” tłumu. Z drugiej strony jednak, nie ma się czemu dziwić. Co mógłby sobie bowiem pomyśleć przeciętny Kowalski, gdyby oglądając któryś z serwisów informacyjnych rządowych telewizji dostrzegł, że gdziekolwiek Komorowski się nie pojawi tam wszędzie witany jest gwizdami?

Argument jakoby przeciwnicy Komorowskiego zachowywali się niestosowanie, bo gwiżdżą na urzędującego prezydenta RP jest nie trafiony. Komorowski nie przyjechał na Podhale i do Krakowa dlatego, że jest prezydentem. Komorowski przyjechał tam jako kandydat na kolejną prezydencką kadencję, walczy o poparcie wyborców, a tym samym nie reprezentuje Rzeczypospolitej, lecz swoje interesy i poglądy. W takich okolicznościach ludzie mają prawo wyrazić – także poprzez gwizdy i buczenie – co o takim kandydacie myślą.

12 thoughts on “Prezydent Komorowski na Podhalu i w Krakowie – Persona non grata

  1. Nastepny meczennik polityczny zatrzymany. z krzeslem..hucpa, hucpe goni i igrzyska dla ludu..no i dobrze, ze goscia zgarneli.Taki maja obowiazek..Pajaca z krzeslem ktos wystawil, ze byl nastepny w pudle pokrzywdzony przez wladze..glupota.Mogl pokrzyczec np. precz z komuna..a nie latac z krzeslem na polityczny miting..

 1. Panie Komorowski a co oznacza dla pana zgoda – pelne poparcie dla pana ??? a jesli ktoś ma inne zdanie to już jest awanturnikiem.
  Co pan do tej pory zrobileś dla polskich rodzin, ale tych biedniejszych, bileciki di teatru, i innych rozrywek po korzystniejszych cenach ?
  Przecież tym dzieciom potrzebne są tańsze ubrania, jedzenie, przybory szkolne, leki.
  A co my starzy mamy powiedzieć – zniszczyliście zaklady pracy nam rzucono ochłapy po pare groszy i wyslano na garnuszek MOPSU.
  My nie chcemy tego panskiego wsparcia po 80 zł. miesiecznie, my chcemy pracować – tylko juz nie mamy gdzie bo wszystko zniszczyliści i zaoraliście a nas nazywacie darmozjadami. Każdy bezrobotny Ukrainiec w Polsce dostaje przeszło 1000 zł a nam Polakom po 80 zł.
  Mysli pan że za to że zdychamy z głodu powinniśmy pana kochać a jeśli nie kochamy to jesteśmy awanturnikami.

  1. Dlaczego tansze maja byc?..Przeciez jestesmy rowni..Tak chrzania, wiec prawo za ciezka prace kupowac drozsze..Mamy prawo do godziwych zarobkow..No i do tego jeszcze powinni sie wywiazywac z tego, co mowia..Zwlaszcza o tym, ze jestesmy ROWNI..Czemu mam nie zarabiac jak miliarder i kupowac drogie przybory szkolne dla dzieci?..Wedle ich propagandy mam prawo..No to dawac nam miliony jak pilkarzom i innym celebrytom i bedziemy placic drogo..A i gospodarce bedzie na zdrowie..Kasa w reku konsumentow, to i firmy nie plajtuja..Wszystko sie kreci i nie trza kombinowac zabojczej dla gospodarek i przedsiebiorstw DEFLACJI..Tak to jest z taniocha..Deflacja i dalsza rujnacja ..Z wyjatkiem bogaczow…

 2. Zaraz, zaraz to Komorowski był tam jako głowa państwa czy jako kandydat na głowę państwa ? Bo jeżeli jako kandydat to co za „obraza majestatu” ? Innym kandydatom można nawtykać a jemu nie ?? Dlaczego ?? Zbiera to co „wypracował” przez 5 lat !!

 3. W czasie wizyty kandydata PO na prezydenta mężczyzna stał wśród tłumów trzymając krzesło.
  Oficjalnie policja zatrzymała Marka Mareckiego – działacza Młodych dla Polityki Realnej pod zarzutem „obrażania prezydenta”. Jedna z krakowskich radnych, która dzwoniła na policję by dowiedzieć się o powody zatrzymania, po dwóch godzinach uzyskała informację że chodzi o „obraźliwe okrzyki” pod adresem głowy państwa. Świadkowie jednak wskazują, że de facto chodziło nietypowy eksponat, z jakim mężczyzna się pojawił.
  Funkcjonariusze nie podali powodu zatrzymania, a także nie wylegitymowali się. Obecni podczas wydarzenia mieszkańcy Krakowa twierdzą, że powodem było… przyniesione przez zatrzymanego… krzesło, którym zatrzymany miał wymachiwać stojąc w szpalerze przed sceną
  — czytamy na portalu parezja.pl.

 4. Jako komentarz pozwolę sobie wkleić czyjąś wypowiedź, z której śmiałam się pół dnia:
  Wczoraj (11:21)

  „Kogo szukał Prezydent pod mównicą w Tokio?naoglądał się chłop „AKADEMI POLICYJNEJ”ale w Japoni nie robią „LASKI”

   1. No też czegoś mu w tej Japonii albo brakowało, albo się obawiał że jakaś gejsza go zaskoczy i co ?? 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: