NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Polska paranoja – ŻĄDAMY REWOLUCYJNYCH ZMIAN !!!! ale na boga nie róbmy rewolucji !!! :-)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przedsiębiorca zgarniający krociowe zyski i płacący głodowe wynagrodzenia jest bohaterem naszych czasów.

Ten system obywa się bez wieżyczek strażniczych, terroru policyjnego, formalnej cenzury. Na straży interesów coraz węższej grupy uprzywilejowanych stoi ideologia. Ideologia, która wdziera się do świadomości ludzkiej atakując wszystkie zmysły i nie dając czasu ani sposobności do refleksji. Każdy przejaw buntu czy samoobrony społecznej sprowadza się do zakwestionowania jakiegoś niewielkiego fragmentu rzeczywistości. Bardzo często protestujący żądają po prostu usunięcia dysonansu między normatywną idyllą, a czymś co wydaje im się odejściem od słusznego w zasadzie wzorca kapitalistycznych stosunków społecznych. Mówi się więc o „złodziejskiej prywatyzacji” zakładając, że jest możliwe, aby jakaś część majątku wypracowanego przez ogół, mogła trafić do rąk wybranych w uczciwy sposób. Mówi się o pseudo biznesmenach czyli takich, którzy kantują, tak jak gdyby w biznesie chodziło o coś innego niż kantowanie.

Każda krzywda ludzka przedstawiana jest jako odrębny wypadek, wyjątek sprzeczny z zasadami systemu. Bo system jest w zasadzie dobry, tylko „niektórzy ludzie są źli”. Dwa główne nurty ideologiczne rządzące zbiorową wyobraźnią: nacjonalistyczny i liberalny zaciemniają obraz świata, powodując postawy bezpieczne dla oligarchii. Narodowcy wierzą w dobry, polski kapitalizm, nie skażony obcymi, złymi wpływami i ingerencjami, postrzegając w brutalnej grze międzynarodowych globalnych grup ekonomicznych zamach na polskość, naród itd. Liberałowie zaś każą wierzyć, że wszystkie nieszczęścia są wynikiem odstępstw od jedynie słusznego, rynkowego modelu. I jedni i drudzy godzą się i uzasadniają rosnące rozwarstwienie, wyzysk, koncentrację władzy i kapitału w rękach coraz węższych elit, gdyż nie umieją i nie mają odwagi myśleć o jakiejś alternatywie systemowej. Biedzą się więc nie nad tym jak przystosować system do ludzkich potrzeb, lecz nad tym jak ludzi przykroić do potrzeb wzrostu pochłaniającego coraz więcej ofiar. Narodowcy każą nam wierzyć, że kapitalizm stanie się ludzki, jeśli Polacy staną się gorącymi miłującymi ojczyznę patriotami. Oznaczałoby to, że interes narodowy stawiany będzie przed indywidualnym, egoistycznym zyskiem, korzyścią. Liberałowie zaś przeciwnie, na pierwszym miejscu stawiają korzyści jakie płyną dla ogółu z energii i przedsiębiorczości jednostek kierujących się właśnie swoim egoistycznym, jednostkowym interesem.

Narodowcy odwołują się do wspólnoty jaką jest naród. Liberałowie do jednostki. Oba podejścia są nie tylko nieefektywne, ale i nieprawdziwe. Ani wspólnota narodowa, ani jednostki nie kształtują mechanizmów gospodarczych i społecznych. Wysiłki obu tych podmiotów są jałowe i daremne, bo już dawno zostały podporządkowane wielkim, pozbawionym twarzy i wyraźnej tożsamości korporacjom międzynarodowym, które realizują swoje interesy posługując się na przemian narodowcami i liberałami jako powolnymi narzędziami swego panowania. Mechanizm tego panowania jest bardzo trudny do rozszyfrowania gdyż korporacje, które kontrolują większość ważnych środków masowego przekazu nie dopuszczają do debaty na ten temat. Nawet wtedy kiedy egoizm korporacji bankowych, które nie chciały przestać pożyczać nawet wtedy kiedy zabrakło klientów ze zdolnością kredytową doprowadził do głębokiego kryzysu rynków finansowych i systemu finansowego, do prawdziwej debaty o istocie procesu decyzyjnego, który ten krach umożliwił nie doszło. Za to ujawniono, że dla ratowania nieracjonalnego systemu opartego na spekulacji korporacje są zdolne wyciągnąć z kieszeni podatników niewyobrażalnie wielkie sumy pieniędzy, które będziemy musieli odpracować.

Szkoła, telewizja, reklamy, radio, prasa realizują wspólnie zadanie polegające na powstrzymaniu ludzi od myślenia dlaczego systematycznie obniża się poziom i jakość ich życia. Najważniejsze kłamstwo to kłamstwo modernizacyjne. Otóż każda zmiana na gorsze przedstawiana jest jako niezbędny krok ku nowocześniejszej gospodarce, która może skutecznie konkurować na globalnym rynku. Uzasadnia się więc wydłużony czas pracy, coraz rzadsze i krótsze okresy wypoczynku, coraz bardziej nierówny dostęp do usług społecznych takich jak lecznictwo, edukacja, koniecznością zwiększania coraz bardziej nierówno i niesprawiedliwie dzielonego dochodu narodowego. Kłamstwu modernizacyjnemu, które oznacza, że niesprawiedliwość nazywa się nowoczesnością, towarzyszy propaganda sukcesu. Każe się ludziom wierzyć, że kraj idzie do przodu, a ich osobiste problemy ekonomiczne są wynikiem własnej nieudolności. Polska jest więc zieloną wyspą wzrostu gospodarczego pełną nieudaczników mających kłopoty z zapłaceniem rachunków i przetrwaniem do następnej wypłaty. Ludzie pracujący za pensje tak niskie, że nie zapobiegają ciągłemu, coraz większemu zadłużaniu się mają wierzyć, że to oni są balastem dla pędzącej gospodarki, a nie gospodarka jest środkiem do zaspokojenia ich potrzeb i zapewnienia im godnego miejsca w społecznym podziale pracy. Rosnącą frustrację kanalizuje się poprzez napuszczanie na siebie różnych grup społecznych i zawodowych. Kształtując egoistyczne postawy jednostek kieruje się ich gniew na państwo, jedyną istniejącą jeszcze formę społecznej organizacji, wobec zaniku ruchu związkowego, braku ruchu stowarzyszeniowego i oligarchizacji samorządów terytorialnych. Przedsiębiorca zgarniający krociowe zyski i płacący głodowe wynagrodzenia jest bohaterem naszych czasów, a to państwo jest największym złodziejem, bo zabiera uczciwym, zamożnym obywatelom ich zyski i rozdziela je między urzędników i ubogich. Wszelka forma redystrybucji jest więc wyklęta i musi być redukowana do minimum, po to by bogaci mogli się dalej słusznie bogacić, a biedni biednieli skoro nie potrafią żyć z zysków, a jedynie własnej pracy najemnej. Gdy państwo podejmuje jakieś przedsięwzięcia inwestycyjne, np. infrastrukturalne, to muszą one przynieść prywatny zysk. Państwowe działanie dla dobra publicznego, na którym nie zarabia żadna korporacja ani prywatny przedsiębiorca staje się nie do pomyślenia.

Liberałowie, którzy za pośrednictwem służących interesom elit i korporacji struktur partii politycznych kontrolują państwo, krytykują je za to, że jest jeszcze nie dość słabe. Narodowcy chcieliby je podporządkować enigmatycznemu interesowi narodowemu, którego jednak nie potrafią konsekwentnie przeciwstawić interesom globalnych korporacji. Ludzie zaś dają się na państwo napuszczać, bo czują, że nie mają na nie żadnego wpływu i że zatraciło już swą opiekuńczą i porządkującą życie społeczne funkcję. Stąd postawa odwrócenia się od życia publicznego lub w skrajnej postaci negowania go jako instrumentu umowy społecznej. Ta ostatnia, anarchistyczna postawa odwołuje się do autonomicznych wspólnot, kolektywów pozapaństwowych, które jednak istnieją wyłącznie wyobraźni marzycieli.

Piotr Ikonowicz

Artykuł pochodzi z portalu Strajk.eu.

36 thoughts on “Polska paranoja – ŻĄDAMY REWOLUCYJNYCH ZMIAN !!!! ale na boga nie róbmy rewolucji !!! :-)

 1. Widze, ze w koncu doczekam czasow, kiedy ludziska przestaja slepo wierzyc w to, co napisane w zeitungach i w to, co bredza aktorzy kabaretu sceny polityczno – religijnej w telawizorni, bo po prostu masowo bojkotuja te rozrzutniki gnoju.

  Jesli dojdzie do tego bojkot anonimowych straszakow z bazgraniem i kulfonami „urzedow” czy „sadow”, no to bedziemy w domu z wielka energia robienia wielkich „porzadkow” wokol poczynajac od siebie.

  Wiem to teraz po sobie, ze wszelkie papierzyska „urzedowe” u mnie stracily swoja moc „sprawcza” i strasza co najwyzej kurzem albo pajeczynami, kiedy rozrzucone po katach i poprzesuwane przez koty czekaly na lepsze czasy mojego juz „spokojnego” nastawienia” wobec tych smieci

  Teraz te rozne szpargaly sluza mi jako dowody na wszelakie szykany i grabiez przez zlodziei w roli „urzedasow” okupacyjnego nie – rzadu w Niemczech, ktory wespol zespol szaleje tez i w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?v=7AGdbs1Bgvo

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nasi-przywodcy-zasluguja-na-wiezienie-john-kaminski-2015-03

 2. Hmmm..Ikonowicz napisal sporo prawdy.Ale jak kazdy demagog i propagandzista wplata takze polprawdy, a nawet klamstwa.No to rozbior tego pisania.

  „I jedni i drudzy( tu narodowcy , liberalowie) godza siz i uzasadniaja rosnace rozwartswienie , wyzysk,koncentracje wladzy i kapitalu w rekach coraz wiekszych elit, gdyz nie umieja i nie maja odwagi myslec o jakiejs alternatywie systemowej”- liberalowie i narodowcy umieja – nie sa idiotami i wiedza, ze liberalizm ekonomiczny niszczy panstwa, ubozac spoleczenstwa, co jest zrodlem ich ogromnych zyskow , dzieki liberalizmowi maja te wiellkie fortuny i tworza miedzynarodowe korporacje iz mieszanymi miedzynarodowymi kapitalami, wiec falszem jest mowienie, ze nie wiedza; wiedzac na czym sie opiera liberalizm, gdyz praktykuja go w ekonomii poszczegolnych panstw oraz w skali globalnej.narodowcy nie maja odwagi i nie chca mowic i krytykowac liberalizm, bo chca zostac w tym systemie i nie chca go zmieniac; i jedni i drudzy nie chca mowic i wmawiaja, ze liberalizm jest dobry, bo bronia swego status quo i nie chca zadnej alternatywy, bo inna alternatywa jest socjalizm lub komunizm- te jak wiadomo pozbawilyby klasy posiadajace i wladzy i ich majatkow, wiec logiczne jest , ze bronia swego- i co?., jak to sie nazywa?- ano sprzecznosc interesow, ktora prowadzi do walki klas i w te walke wpisuja sie partie polityczne i po to zostaly stworzone-oj ten stary Marx wciaz zywy…bardziej niz Lenin..

  ” Wysilki obu tych podmiotow sa jalowe i daremne , bo juz dawno zostaly podporzadkowane wielkim pozbawionym twarzy i wyraznej tozsamosci korporacjom miedzynarodowym ( falsz- korporacje podaja , kto je tworzy i te wiedze mozna znalezc, siegajac po zrodla, w ktorych napisane , jak wol , jakie kapitaly tworza rozne miedzynarodowe spolki; co zas do twarzy- jak najbardziej maja twarz-60 -ciu najbogatszych obywateli na globie-wiadomo, jakimi korporacjami wladaja i gdzie maja udzialy- Bill Gates – Microsoft i udzialy w firmach farmaceutycznych ( jest i twarz , jest i kapital ), ktore realizuja swoje interesy, poslugujac sie na przemian narodowcami i liberalami jako powolnymi narzedziami swego panowania ( znowu falsz i celowe unikanie prawdy – tak samo jak narodowcami i liberalami posluguja sie SOCJALISTAMI, ktorzy realizuja w ekonomii liberalizm, a wiec sa z nazwy tylko socjalistami, Ikonowicz klamie, gdyz chce uchodzic za socjaliste).

  ” Polska jest wiec zielona wyspa wzrostu gospodarczego pelna nieudacznikow majacych klopoty z zaplaceniem rachunkow i przetrwaniem do nastepnej wyplaty” ( klamstwa- ludzie nie sa nieudacznikami – nie placa rachunkow , poniewaz sa bezrobotni np. byli dyrektorzy, nauczyciele, kierownicy, inzynierowie, handlowcy, nie placa rachunkow, bo zamalo zarabiaja , gdyz sa obdzierani przez pracodawcow; drobni i mali przedsiebiorcy tez nie placa rachunkow i uciekaja od placenia podatkow, gdyz na nie ich czesto nie stac; to nie ludzie sa nieudacznikami ( tez plajtuja dobre firmy) , lecz liberalny system i system podatkowy oraz to, ze cwaniacy z korporacji wyprowadzaja zyski i nie placa podatkow i za nich te podatki placa mali i sredni przedsiebiorcy oraz rozne grupy spoleczne.

  ” Ta anarchistyczna postawa ( falsz i manipulacja – brak zaufania i krytyka systemu panstwa nie oznacza anarchizmu i nie jest anarchizmem) odwoluje sie do autonomicznych wspolnot, kolektywow pozapanstwowych, ktore jednak istnieja wylacznie w wyobrazni marzycieli”- ( klamstwo – te wspolnoty niby pozarzadowe takze dofinansowywane z funduszy panstwowych i kanalizuja tzw. anarchistow, czyli niezadowolonych z systemu i ktorzy poszukuja innych perspektyw-takich chetnie zagospodarowywuja faszyci, komunisci, socjalisci w tym ikonowicz, bo za takiego sie podaje).

  „Ksztaltujac egoistyczne postawy jednostek kieruje sie ich gniew na panstwo , jedyna jeszcze istniejaca forme spolecznej organizacji , wobec zaniku ruchu zwiazkowego ( klamstwo straszliwe- zwiazki zawodowe sa, ale liberalowie je wykorzystuja do kanalizowania niezadowolenia spolecznego – robi sie strajki i manify, ktore niczego nie zmieniaja lub zmieniaja to, co przewiduja partyjni dzialacze i zwiazkowi, ze na jakis czas moga zmienic),braku ruchu stworzyszeniowego ( straszliwe klamstwo – takie stowarzyszenia sa : solidarni 2010, ruch oburzonych, ruch SIO, ktore takze kanalizuja niezadowolonych z systemu, poza tym wciaz sie tworzy spoleczne ruchy obroncow niby pokrzywdzonych – i tu jako przyklad : sam ikonowicz stworzyl taki ruch ” obroncow eksmitowanych i zbiera skladki od naiwnych, czyli tez nie chce zmiany systemu, ale chce sie niem dobrze urzadzic , zadaniowi blogerzy, ktorzy wykorzystuja indywidualne przypadki niezadowolonych z systemu( sprawa Kekusia,sprawa Stonogi) i tworza stowarzyszenia obroncow ludzi majacych problemy rzekomo z systemem sadowniczym – zakladajac te stowarzyszenia tez wyciagaja pieniadze od naiwnych , bo nie chca zmiany systemu,ale dobrze sie ustawic ” jako rebeliantka” dobrze w systemie tfuj..z takimi rebe-liantami i organizacji samorzadow terytorialnych ( klamstwo- takowe sa)”..Uffffff..Ufffff..

 3. ” Bog ( nie mylic z papierowym Jahwe ) pomaga tylko tym, ktorzy sami sobie pomagaja ! ”

  Glupota ludzka, nieswiadomosc, ignorancja sa doskonala pozywka dla wszelkiego rodzaju aspolecznych aktorow narzucajacych reguly doslownie teatralnej „gry” w „religie”, „medycyne”, no i na pierwszym miejscu w „prawo”.

  Tak wiec papierowy „tygrys” szaleje i „gryzie” na scenie polityczno – religijnej, a chociaz nie ma klow, to wampirycznie wysysa „krew” i podstepnie zabija otumanione „ofiary” losu.

  Jesli „ofiary” sie bolesnie obudza z tej masowej hipnozy, no to w zwieja z glosnym tupotem z przeznaczonego dla nich przez koszernych katow „oltarza” i bedzie w koncu „pozamiatane”, bo bez „ofiar” kaci musza zniknac, ktorzy uskuteczniaja piracki rozboj zza biurek w bialy dzien, tak jak to wyjasnione jest na ponizszym przykladzie :

  http://detektywprawdy.blogspot.de/2013/08/mandat-podetrzyj-sie-wezwaniem.html

  Dlatego namawiam kolejny raz do zaznajomienia sie z tematem bandyckiego „prawa” i to bez paralizujacego umysl strachu wywolywanego celowo jakimkolwiek anonimowym swistkiem „prawnym” biurwokratow wrzucanym BEZPRAWNIE lacznie z innymi „reklamami” do skrzynek pocztowych czy elektronicznych i wyludzajacych pieniadze szantazem symulujacym „prawa”, bo nie ma takiego „prawa”, ktore by zmuszalo ludzi do jego respektowania tak, jak calkowicie nie respektuje sie wszelkiej kryminalnej dzialalnosci na szkode ludzi i Natury !

 4. A TAK SIĘ SKOŃCZY MOBILIZACJA REZERW WOJSKOWYCH – PRZYKRE ALE TO PRAWDA
  ——————————

  WIELKA AKCJA MONU !!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/03/06/polska-od-2-dni-trwaja-wielkie-reformy-w-armii-za-3-dni-armia-polska-bedzie-super-chiper-nowoczesna/

  UWAGA UWAGA KOMUNIKAT SPECJALNY MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ I KOMENDANTÓW WOJSKOWYCH KOMEND UZUPEŁNIEŃ !!!

  DZIŚ W NOCY PO OTWORZENIU KARTOTEK REZERW LUDZKICH W KOMENDACH UZUPEŁNIEŃ STWIERDZONO ZE ZDZIWIENIEM ŻE BRAKUJE OKOŁO 7 000 000 REZERWISTÓW W WIEKU 18 – 45 LAT 

  WOJSKOWE SŁUŻBY INFORMACYJNE USTALIŁY IŻ W/W REZERWIŚCI UKRYWAJĄ SIĘ W ZACHODNICH KRAJACH W FABRYKACH , NA BUDOWACH I POLACH UPRAWNYCH 

  DEZERCJI DOKONALI W/W REZERWIŚCI PODSTĘPNIE W LATACH 2000 – 2014  – PODOBNO NADAL UCIEKAJĄ …

  W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM MINISTER SIEMIONIAK WYDAŁ POLECENIE O WYDAWANIU KART MOBILIZACYJNYCH DOŚWIADCZONYM W BOJACH FRONTOWYCH – PAMIĘTAJĄCYM ŻOŁNIERZOM SZTURM NA BERLIN 

  PENSJONARIUSZOM – DOMÓW STARCÓW I DOMÓW ZŁOTEJ JESIENI 

  ALE NIE JEST TAK ŹLE PONIEWAŻ USTALONO ŻE MŁODZI PATRYIOTYCZNI MĘŻCZYŹNI SĄ RÓWNIEŻ W KRAJU 

  ZGŁASZAJĄ SIĘ SAMI PO KILKU UZNALI ZE ZAMIAST STAĆ POD SKLEPEM OD 6,00 I CZEKAĆ NA DARCZYŃCE TYPU DEJ PAN 2 ZŁ LEPIEJ BEDĄ MIELI W WOJU 

  INNE STOJAKI PORANNE SPOD SPOŻYWCZAKA BĘDĄ W TRYBIE ŁAPANKI WYŁAPYWANI PRZEZ PATROLE ŻANDARMERII WOJSKA POLSKIEGO I DOSTARCZANI WPROST DO JEDNOSTEK WOJSKOWYCH W CELU WCIELENIA DO SŁUŻBY W ZWIAZKU Z ZAGROŻENIEM WOJENNYM 

  PONADTO JA JAKO MIZIAFORUM APELUJĘ I OSTRZEGAM ABY EMERYCI I RENCIŚCI MIESZKAJĄCY SAMODZIELNIE NIE WYCHODZILI NA SPACERY PORANNE I WIECZORNE PONIEWAŻ MOGĄ ZOSTAĆ W TRYBIE ZARZĄDZONEJ ŁAPANKI MOBILIZACYJNEJ PORWANI Z ULIC I WCIELENI DO STANÓW OSOBOWYCH KOMPANII , BATALIONÓW I JEDNOSTEK WOJSKA POLSKIEGO 

  OTO PIERWSI DWAJ PATRIOCI KTÓRZY DZIŚ RANO ZGŁOSILI SIĘ BEZ WEZWANIA DO STOŁECZNEJ KOMENDY UZUPEŁNIEŃ 

  OBAJ ZOSTALI WCIELENI DO JEDNOSTKI POWIETRZNEGO DESANTU 

  BRAVO CHŁOPAKI !!! SMERT PUTINU !!!!

  1. POBUDKA !!!! DLA FIKSATÓW – III R.P STOI NA FUNDAMENCIE Z GÓWNA TAKIEGO Z DUPY A SCIANY TEGO BURDLA SĄ PODPARTE BERŁAMI KLOZETOWYMI

   WYSTARCZY POPCHNAĆ I PIERDOLNIE TO WSZYSTKO NA ŁUBY IMBECYLOM UWIEDZIONYM PRZEZ KRETYNÓW OPOWIESCIAMI O WIELKOSCI III R.P ………..

  2. ŻEBY JASNOŚĆ BYŁA JA NIKOGO NIE ZNIECHECAM – JA JESTEM NAWET ZA TYM ABY DURNIE NA OCHOTNIKA POSZLI ZABIĆ PUTINA NA CZELE Z WODZAMI Z PISU PO I KOGOKOLWIEK

   BO JEST JASNE ZE JAK TE TABUNY IDIOTÓW TAM PÓJDĄ TO BEDZIE TO Z KORZYŚCIĄ DLA POLAKÓW ZDROWYCH PSYCHICZNIE – ODJEBIĄ DO PIACHU CHORĄ CZĘŚĆ POPULACJI – I BEDZIE NORMALNIE

   1. IDŹCIE IDŹCIE TAM POD NUŻ – TAKICH JAK CI W FILMIKU W ROSJI JEST OKOŁO 150 000 – KOMANDOSI WDW , GRU, KGB,FSB. SPECNAZ I DESANT MORSKI

    150 000 TO WIĘCEJ NIŻ CAŁA ARMIA POLSKA WŁACZAJĄC KUCHARZY I MAGAZYNIERÓW

    1. A co oni by z naszym pseudowojskiem mieli robić obwód kaliningradzki wystarczy aż nadto dawno temu byłem w woju to nie wyglądało kolorowo , a teraz to pewnie totalna wydmuszka albo raczej zbuk . A tak humorystycznie to moja dentystka też kartę powołania dostała 1.5 m wzrostu 45 kilo wagi ale sztuka się liczy na papierze

      1. nie zdążą wymachując szabelką rosji z goła dupą ? Putin nie pozwoli im się przygotować nie jest idiotą 🙂 on jest gotów i weźmie to co zaplanował właśnie korzystając z tego ze zachód ma ściągnięte gacie do kostek TO SIĘ NAZYWA POLITYKA FAKTÓW DOKONANYCH

     1. Juz glosno gadaja o tworzeniu jednej, wspolnej armii jewropejskiej, bo podobno Europe broni tylko hameryka.Czyli co?.Tworzymy armie jednego pono supermocarstwa- panstwa zwanego unia.Czy jeszcze mozna miec watpliwosci , co do tego , ze NWO dziala i jestesmy coraz blizej Panstwa Unia bez panstw narodowych?.No, no zaczynaja sie spieszyc, bo araby tez chca stworzyc swoaja unie i maja dosc ograbiania ich z bogactw przez zachodnie mocarstwa w tym hameryka, ktora lezy poza europa, ale lapskami europejskich rzadow realizuja od dawien dawna, a szczegolnie po drugiegj wojnie swoja polityke pazernego imperializmu..No ale to tylko Rosja rzekomo ma zapedy imperialistyczne.Potrzeba zolnierza w koszarach rosnie i tworzenia jednej armii w ramach budowania supermocarstwa -unia europejska.A te potrzebe tlumacza propagandysci roznie spoleczenstwom.Zachodnim codziennie sie wciska zagrozenie ze strony ” afrykanskich terrorystow”, a wschodnim spoleczenstwom zagrozenie ze strony Rosji.I ludziska wierza i beda glosowac, na tych ktorzy maja plany, jak ich obronic przed wynikami wrednej polityki sprawowanej w imieniu spoleczenstw.Uj..Szykuja sie w najblizszym czasie nie tylko na Rosje..Coraz czesciej szczekaja w telewizorach , ze Arabia Saudyjska finansuje ” dzijadistow”…OJ saudowie podpadli.Stoja chyba syjonistom na przeszkodzie calkiej kolonizacji jeszcze bogatej w surowce Afryki.Zadyma w NIgerii i Czadzie to wojna o polozenie lapy na ropie i surowcach miedzy innymi dla elektroniki, ktorych surowcow zachod potrzebuje..Oj moze walnac to wszystko..Araby chyba nie dadza sie wykiwac i beda walczyc o swoje.

    2. Jak na pokazówkę , to całkiem nie zle im wyszło.Ale ciekawe jak będą tańczyć po lasach i innym terenie niż równy.Przypomnijmy sobie Afganistan ,i specnaz w akcji.Dostali wpierdul i do domku pojechali.PAZDRAWLAJU !

      1. Akurat moje miasto graniczy z Niemcami , wiec raczej nie zamkną strefy bo się Niemcy wkurwią że im do kraju Kacapy wchodzą.Niech martwią się Polacy ze wschodu północy i południa.A propos szybkości armii , widać było w II WŚ Niemce parły i nawet udało się Polskiej armii i częściowo zatrzymać , ale to już inna para kaloszy.Blitzkrieg II już sie nie zobaczy.A propos ruskich agentów , to oni sami wiedzą kto kim jest .:)

     1. wiecie co mnie najbardziej bawi ? 🙂 to ze 99% tu czytających jest pewna że ja jestem agentem moskwy – a ja tylko od roku apeluję żeby politycy z polski zamkneli ryja na temat tego co jest pomiędzy rosją a ukrainą i nic więcej BO TO NIE NASZ INTERES

      1. Mizia,nie przejmuj się…jak ktos ma kłopoty z logicznym myśleniem,to tylko mu współczuc należy.Pozdrawiamy.Dag&Navajo.

      2. Pewnie, ze szczekanie na Rosje to szkodnictwo..Przeciez polski rzad w ujadaniu na Rosje nie reprezentuje polskiej polityki, bo takowa zostala podporzadkowana unii..Polska w momencie podpisania traktatu zrzeszeniowego zrzekla sie wlasnej polityki zagranicznej i realizuje wytyczana polityke przez bruksele.Stolica nowego ponadnarodowego panstwa zwanego unia jest Bruksela.Podrzedna stolica w Warszawie realizuje polityke Stolicy unii.Czy ktos jeszcze nie wierzy, ze NWO juz dziala i wchodzi w inne etapy realizacji.Tak, tak..Nastepny etap to stworzenie wspolnej armii..

 5. No co do rewolucji czy czego tam to na maj, a jakże są planowane duże szkolenia rezerwistów ,i to nie żelowanych pedałków którzy w ręku kałacha nie mieli tylko torebki,
  Ciekawe dlaczego akurat po wyborach ????

   1. No do mnie już wezwanie wysłali na 15 co ,aż mnie kręgosłup rozbolał,wielu kolegów też .Co tym głąbom się wydaje że ktoś będzie bronił tego chorego systemu. Niech zapasionych generałów i alkoholików pułkowników se ze sztabu na pole wypędzą.

    1. PANICZNE ZAKŁAMANE SONDAŻE NIKT NIE CHCE UMIERAĆ ZA TUSKÓW KRAŚKÓW , LISÓW MILERÓW I ICH MAJĄTKI

     ZA PAŁACE BISKUPÓW TEŻ ….

     70% POLAKÓW MA ICH W DUPIE I CAŁA TĄ JEBANĄ III R.P

     ZE STRACHU KŁAMIĄ JAK KUNDLE

     OTO JEST PRAWDZIWA DEFINICJA PATRIOTYZMU I DIAGNOZA STANU NA DZIŚ…

     =============

     A PROPO ROZTRZĄSANIA SPRAWY BRAKU PATRYJOTYZMU I ODMOWY UMIERANIA ZA POLSKĘ

     W SPOŁECZEŃSTWIE W KTÓRYM 20 000 000 LUDZI NIE MA ŻADNEJ WŁASNOŚCI – DOMU , MIESZKANIA , BIZNESU

     NIE BEDĄ BRONIĆ MOŻLIWOŚCI PRACY ZA PSIE PIENIĄDZE W BIEDRONCE – BO TYLKO TYLE IM OFERUJE POLSKA III R.P

     A ARGUMENTY INNE TYPU -…. MOGĄ SOBIE W DUPIE WSADZIĆ – PATRYIOTYZM I WALKA JEST TYLKO W TEDY GDY W POLSCE MIELI BY CZEGO BRONIĆ – DOMU , !!!

     A TAK TO MAJĄ W DUPIE BO PRACĘ W REALU TO I W BERLINIE DOSTANĄ – A NAWET LEPSZĄ

     PATRYIOTYZM = W DOMYŚLE BRONIĘ DOMU ŻONY DZIECI RODZINY – RODZINA BEZ DOMU WŁASNEGO

     MOŻE SIĘ PRZENIEŚĆ GDZIE INDZIEJ BEZ ŻALU – I BEZ POTRZEBY ŻEBY TATA DAŁ SIE ZABIĆ ZA APARTAMENT KASI TUSK

     NIECH WALCZĄ SOBIE CI CO MAJĄ ZA CO UMIERAĆ – a że ich mało trudno taki model kraju …

     A MICKIEWICZA CZYTAĆ PO POLSKU I SŁUCHAĆ SZOPENA MOŻNA WIECZOREM PO SUTEJ KOLACJI NAWET W MONACHIUM

     OT CAŁA PRAWDA !!!

     więcej tu w linku

     https://miziaforum.wordpress.com/2014/03/06/pilne-tusk-przerazony-70-polakow-nienawidzi-iii-r-p-a-armie-rosyjska-przywita-jako-wyzwolicieli/

 6. JESZCZE JEDNO CZAS SIĘ DECYDOWAĆ BO JA NA PRZYKŁAD NIE MAM CZASU NA MARNOWANIE KOLEJNYCH 5 LAT PO KOLEJNYM OSZUSTWIE WYBORCZYM , NIE MAM ZAMIARU SAM PRZED SOBA UDAWAĆ ZE WŁADZA ZNÓW PRZYPADŁA KURWOM I ZŁODZIEJOM BO POLACY TAK CHCĄ I TAK ZDECYDOWALI

  DZIŚ URUCHOMIĘ KOLEJNY BLOG JAKO BLOG WSPARCIA DLA DZIAŁAŃ PARTII ZMIANA

  ZAPRASZAM WSZYSTKICH KTÓRZY IDENTYFIKUJĄ SIĘ Z PROGRAMEM TEJ PARTII I CHCĄ W CHARAKTERZE CZŁONKÓW , SYMPATYKÓW WSPIERAĆ ICH DZIAŁANIA

  W ZORGANIZOWANEJ INTERNETOWEJ GRUPIE ZRZESZAJĄCEJ POLAKÓW W KRAJU JAK I ZA GRANICĄ

  ZAPRASZAM DO REALNYCH DZIAŁAŃ I REALNEGO UDZIAŁU W RAMACH INTERNETOWEJ GRUPY PARTII „Z” ZMIANA

  A TO JAKO MOTTO „P.O – PIS i reszta stronnictw pookrągłostołowych -MAM W DUPIE OBIE POLSKI WASZE – CZAS NA ZMIANĘ

  1. FORUM WYPOWIEDZI NA NOWYM BLOGU WOLNY OD LEWICY PO PRAWICĘ

   POD WARUNKIEM ŻE KOMENTARZE LUB PUBLIKACJE BĘDĄ PISANE PRZEZ LUDZI ŚWIADOMYCH TEGO

   ŻE : W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SĄ POLAKAMI , A DOPIERO PÓŹNIEJ ZWOLENNIKAMI PARTII I IDEOLOGII HERMETYCZNYCH

   KAŻDY KTO ROZUMIE TĄ ZALEŻNOŚĆ MOŻE PISAĆ I PUBLIKOWAĆ POD HASŁEM – W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI JESTEM POLAKIEM !!!!!

   1 WAŻNE CAŁKOWITY ZAKAZ PROPAGOWANIA JAKICHKOLWIEK IDEOLOGII I TAK ZWANEGO KOLĘDOWANIA – MISYJNEGO !!!

   1. DLA SYMPATYKÓW I CZŁONKÓW GRUPY WSPARCIA PARTII „Z” WSTĘPNIE PRZEWIDUJĘ W TERMINIE CZERWIEC 2015 SPOTKANIE INTEGRACYJNE – W REALU

    po to aby na spokojnie na luzie przeanalizować co mamy jak możemy to wykorzystać – (talenty i umiejętności)

    niema ograniczeń każdy coś potrafi 🙂 nawet osoby chore i przykute do mieszkań robią wielką robotę 🙂

    SPOTKANIE W CZERWCU DLA TEGO ABY PODJĄĆ ZADANIA JESZCZE ZANIM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNY CHOCHOLI TANIEC I HUCPA Z ILUZJĄ UCZCIWYCH WYBORÓW

    ŻADNYCH SKŁADEK PIENIĘŻNYCH – każdy robi to na co ma czas i środki bez przymusu

    1. i nie potrzeba nas ani milionów ani setek czy dziesiątek tysięcy ….
     Piłsudski z przysłowiową setką uczciwych ludzi wygrał wojnę przeciwko 3 europejskim mocarstwom , Rosji , Austrii i Prus/ Niemiec

 7. A WAŻNE OD DZIŚ PONAD 5 TYSIĘCY TU CZYTAJĄCYCH MA TU NA BLOGU
  ZABLOKOWANĄ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA BLOKADA NA N.R IP

  KONIEC Z KOMENTAMI SZKODNIKÓW IDIOTÓW I WYSTRASZONYCH NIEWOLNIKÓW KTÓRZY NAWET NIEŚWIADOMIE SZKODZĄ

  1. tak odmawiam im prawa głosu , z tego samego powodu z jakiego ordynator oddziału psychiatrycznego odmawia prawa wolnej wypowiedzi swoim pacjentom

 8. WNIOSEK – ISTNIEJACE W TEJ CHWILI STRONNICTWA RUCHY PARTIE I INNE STOWARZYSZENIA „PATRIOTÓW” NIC NIE ZMIENIĄ

  PONIEWAŻ CHCĄ REMONTOWAĆ A NIE BUDOWAĆ !!!

  NIECH IDĄ W …….. Z NAWOŁYWANIAMI UMIARU … CZEGO TU ŻAŁOWAĆ ? CO JEST WARTE REMONTU ??

  CZAS NAZYWAĆ RZECZY PO IMIENIU POLSKA RZECZPOSPOLITA NUMER 3 – TO STARE ŚMIERDZĄCA SZAMBO ZASRANE NA 10 METRÓW W GŁĄB – ROZWIĄZANIE ZASYPAĆ ŚMIECIAMI DO PEŁNA I ZAMUROWAĆ ….

  1. POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO NA DZIŚ KOJARZY MI SIĘ Z TAKIM CHAMEM ZE WSI KTÓRY PRZYSZEDŁ NA MIĘDZYNARODOWE PARTY W ZACIASNYCH BUTACH O 3 NUMERY , CIERPI POTWORNE MĘKI Z TEGO POWODU …….. ALE BUTÓW NIE ŚCIĄGNIE NIE ZMIENI BO TO BUTY MODNE I NA TOPIE 🙂 OD HUGO BOSSA 🙂 W LONDYNIE KUPIŁ NA WYPRZEDAŻY …

   BA NAWET Z ZACIŚNIĘTYMI ZĘBAMI O MAŁO NIE MDLEJĄC Z BÓLU CHĘTNIE ZATAŃCZY Z ZAGRANICZNYM GOŚCIEM …

   tak i myśli ze jest taki KUL !! A I TAK I TAK INNI GOŚCIE WIEDZĄ ŻE CHAM CIERPI KATUSZE – tyle ze nie śmieją mu się w twarz BO JEST JESZCZE POTRZEBNY ………. NO GDZIE ONI ZNAJDĄ TAKIEGO DRUGIEGO
   „PARTNERA” DO TAŃCA

 9. upodlony ekonomicznie naród polski jest jak wściekły pies siedzący na zadzie i szczerzący kły na pana a za chwilę spogląda na kość rzuconą ze stołu pana i ma dylemat ZAGRYŹĆ PANA ….. A JEŚLI TAK TO KTO MI DA KOLEJNĄ KOŚĆ ?

  ALE W GŁOWIE SIE MU NIE MIEŚCI ŻE JAK ZJE PANA TO wszystkie kosci w domu będą jego bez łaski pana , ba i nie tylko kosci

  PARANOJA

  AD. WIECZNYCH NAPAŚCI „NO TAK ROZPĘDZIMY SITWĘ I CO DALEJ ??? 🙂

  90% POLAKÓW I TO WYKSZTAŁCONYCH NA SERIO ZADAJE TAKIE PYTANIE Z STRACHEM W OCZACH

  🙂 – ZOSIA CNOTKA CHCIAŁA BYM… ALE SIĘ BOJĘ , ZJADŁ BYM CIASTECZKO ALE CHCĘ MIEĆ CIASTECZKO 🙂

  A ROZJEBAĆ WSZYSTKO WŁĄCZNIE Z FUNDAMENTAMI I BUDOWAĆ OD NOWA , A NIE REMONTOWAĆ TEN POPERLOWSKI SRACZ , MALOWANIE I PERFUMOWANIE SKUTECZNE JEST NA KRÓTKI CZAS …

   1. bez Pana ANI RUSZ …. 🙂 polecam wolny najmita ….. HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY tragedia UWOLNIONEGO NIEWOLNIKA …..

    p.s tylko szokuje mnie to ze wystarczyło 25 lat aby z polaków zrobić tępych ubezwłasnowolnionych bez polotu BYDLAKÓW …

    W UTWORZE „WOLNY NAJMITA” MAMY DO CZYNIENIA Z CHŁOPSTWEM URABIANYM KILKASET LAT !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: