loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

DLA CZEGO JEST JAK JEST Donald Tusk – Man of the Year 2014 – Max Kolonko MaxTV

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

7 thoughts on “DLA CZEGO JEST JAK JEST Donald Tusk – Man of the Year 2014 – Max Kolonko MaxTV

  1. Urban jaki był i jest większość wie ! Dla mnie jego zachowania nigdy nie były normalne. Pamiętam jego bekania i pierdzenia na konferencjach prasowych, o czymś to świadczy. Szokiem dla mnie jest Zawisza ! Myślałam, że jest inteligentniejszy, a tu zwykły ćwok. Co innego jest być idiotą z własnego wyboru a co innego dać się podejść jak małe dziecko.

   1. Cwoki z cwokami przestaja w jednej telewizorni…Kto antysystemowy lata na hucpy organizowane przez system ..Ta telewizja reprezentuje ten system..Ten system tworzy takich urbachow i zawisze, zeby dac odbiorcom wrazenie ,ze maja wolnosc, pluralizm , czyli skladniki demokracji..Oni umacniaja przekonanie, ze system jest dobry…zawisza to czesc systemu, ktory sie uwiarygadnia i tym samym umacnia poprzez media..urbach wielu nie szokowal..Nawet jego metoda ( srodowiska, z ktorego sie wywodzi ) jest powszechna wszedzie. obecnie .starczy sie przyjrzec zdziczeniu obyczajow tworcow i prowadzacych programy chodliwe w tv..brutalnosc zachowan uczestnikow, agresja werbalna i niekiedy fizyczna, psychiczne molestowanie ofiar ( zwlaszcza w programach z wyborem przyszlych idoli), zbrutalizowany jezyk, wulgarne i prowokujace zachowanie lacznie z wygladem..,prymitywny jezyk w programach tzw. rozrywkowych , ale takze politycznych debatach..( chamski lis, chamska i wulgarna kudlaty garkotluk gesler, wulgarny wojewodzki,chamska kora i inni) ..Po co to wszystko?..Spoleczenstwo ma schamiec wprost proporcjonalnie do tworcow tego systemu i jego tzw. elyt..Okazuje sie, ze taka inzynieria dziala na glupich ludzi.., ktorzy nasladujac i malpujac chamow, ten chamski system wspieraja i umacniaja..Celebryta dzisiaj to: cpun, alkoholik, wulgarny, beztalencie,nie potrafiace ani spiewac, ani mowic, ani sie odziac, ani sie zachowac,osoba uprawiajaca pornografie..Polityk dzisiejszych: wulgarny prostak o prostackim jezyku( chodzi o ch d i kamieni kupa , spoleczenstwo to bydlo itd),notoryczny klamczuch,leniuch i kombinator( nie bywaja w pracy na posiedzeniach sejmu, pobieraja diety) , nie nadaja sie do sprawowania wladzy ( niszcza gospodarke, zaciagaja kredyty , zadluzajac narod z pelna swiadomoscia, bo jesli ktos nie jest swiadomy to znaczy, ze ma deficyt natury psychicznej , co nie pozwala na sprawowanie funkcji publicznej), brak kultury i oglady( czeste awantury podczas debat sejmowych, zarcie salatek podczas waznych obrad jak pokazala pewna podobno profesorka ), wulgarny jezyk w debatach publicznych, wywiadach tv , radio ..Im wolno..A jak ktos wrzasnie precz z komuna , to obraza glowy panstwa..Ta glowa chyba nie widzi, ze sama zepsuta od glowy..

  1. każdy Polak powinien to wysłuchać , i tu macie odpowiedź dlaczego ja od czasu do czasu opierdalam wszystkich

   POLAK Z ZASIEDZENIEM ZA GRANICĄ MA INNE POJECIE O WSZYSTKIM !!

   W POLSCE STĄD KONFLIKT I NIEZROZUMIENIE

   1. WIDOCZNIE TO PRAWDA ZE Z POZA GRANIC LEPIEJ WIDAĆ CO W POLSCE SIĘ DZIEJE – a ze osobą obytym z swiatem zewnętrznym nerwy puszczają gdy dyskusja o sprawach banalnych staje się jak droga przez mękę …… Polacy w kraju muszą zrozumieć że kraj został uwikłany w wiele zależnosci i jesli coś chcemy tu wskórać to musimy znać sposoby komunikowania się z nimi . zresztą niejaki Paderewski w roku 1918 odniósł sukces dla Polski tylko dla tego ze znał i wiedział jak z zagranicznymi decydentami grać i pertraktować a wiedział to poprzez doświadczenie nabyte za granicą

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: