NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SZOK !! POLSKA !!! PLANOWE DEPORTACJE BEZDOMNYCH I POLSKICH TATARÓW !!!!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ULICZNE  ŁAPANKI  I  PRZYMUSOWE  DEPORTACJE  BEZDOMNYCH  Z  TERENÓW  MIEJSKICH  A  POLSKICH  TATARÓW  Z  TERYTORIUM  III  R.P  !!!!!

kiedyś już  o  tym  pisałem  taki  plan  miało  wiele  miast  w  Polsce  w  czasie  „euro  2012”  WTEDY  JESZCZE  TEGO  NIE  WDROŻYLI  BO  NIE  MIELI  ODWAGI  A  PO ZA  TYM  GRUNT  –  UMYSŁY  TYCH  KTÓRZY  ZARABIAJĄ  OD  1200  ZŁ  DO  2000  ZŁ  NIE  BYŁY  MEDIALNIE UROBIONE  ,  W  SENSIE  –  JA  !!  PRACUJE  A  CI  CO  NIE  PRACUJĄ  TO  MARGINES  I  SZUMOWINA  –  DZIŚ  POLACY  SĄ  UKIERUNKOWANI –  BEZROBOTNY BEZDOMNY  TO  OSOBA  ZASŁUGUJĄCA  NA  POGARDĘ  I  NAWET  KARY  CIELESNE  WYMIERZANE  PUBLICZNIE  ..

TAK  TAK  SAM  WIDZĘ  JAK  POLAK  PRZECIĘTNY  JESZCZE  PRACUJĄCY  ZA  PENSJE  KTÓRA  NIE  STARCZA  NA  UTRZYMANIE  SAMEGO  SIEBIE  ,  PATRZY  Z  POGARDĄ  I  ZNIESMACZENIEM  NA  ”  PASOŻYTÓW I NIEROBÓW”  CHOĆ  RÓŻNICA  POMIĘDZY  NIM  A  BEZDOMNYM  JEST  TAKA  ŻE  ON  MA  W  KIESZENI  JESZCZE  5  ZŁ A  BEZDOMNY  NIEMA  …

KOLEJNE  WSKAZYWANIE  WROGÓW  LUDU  PRACUJĄCEGO

====================================

DEPORTACJE  POLSKICH  TATARÓW  DONOSI  TYGODNIK  RZECZPOSPOLITA

http://www.rp.pl/artykul/1177173.html

link

Podłość ciemniaków – Publicysta „Rzeczpospolitej” proponuje deportację polskich Tatarów.

===============================

DEPORTACJE  BEZDOMNYCH

Nadmorski kurort zapowiada walkę z bezdomnymi, przyjeżdżającymi latem do miasta z innych miejscowości. – Będą otrzymywać bilety kolejowe w jedną stronę do miejsca swojego zamieszkania – ogłosił na sesji Rady MiastaPaweł Sujka, wiceprezydent Świnoujścia.

Wręczanie bezdomnym biletów ma mieć charakter „propozycji nie do odrzucenia”. Środki na ich zakup będą pochodzić z budżetu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Sujka pomysł odsyłania bezdomnych uzasadnił psuciem przez nich wizerunku kurortu. – W sezonie letnim ławki służą do wysypiania się na nich różnych osobników, a trawniki i parki do urządzania libacji i jako toalety – przytacza argumenty władz portal eswinoujscie.pl.

Również radny Marek Niewiarowski z SLD narzekał na wzrost liczby takich gości. – Niektórzy są wręcz zapraszani przez naszych lokalnych bezdomnych – mówił w wypowiedzi cytowanej przez Radio Szczecin.

Miasto planuje także przeprowadzenie spisu miejsc, gdzie przebywają bezdomni oraz zamurowanie bunkrów i pustostanów w celu uniemożliwienia powstawania w nich dzikich noclegowni.

Zdaniem lokalnego portalu większość bezdomnych w mieście to „osoby przyjezdne które z opowieści innych bezdomnych o wspaniałych warunkach i pierwszorzędnej opiece w naszym mieście, licznie przybywają do Świnoujścia szczególnie w sezonie letnim”.

http://lewica.pl/?id=30327&tytul=%A6winouj%B6cie-planuje-deportacje-bezdomnych
===================================

NO  TO MAMY SPRAWĘ  POSTAWIONĄ  JASNO  – WROGAMI  ODPOWIEDZIALNYMI  ZA  WSZYSTKO CO  W  POLSCE  ZŁE  SĄ :  POLSCY  BEZDOMNI  I  BEZROBOTNI  –  „PASOŻYTY I  NIEROBY  ”  ORAZ  POLSCY  TATARZY  WROGOWIE  POLSKICH  PRACUJĄCYCH  KATOLIKÓW  ………..

HAJL!!!!  HAJL!!  III  „NAJJAŚNIEJSZA  RZECZPOSPOLITA POLSKA „

NO  I  POLACY  W  ROKU  2015  DOCZEKALI  SIĘ  WSKAZANIA  LUDOWI  PODLUDZI  NISZCZĄCYCH  ICH  KRAJ  

W  OBYDWU  ART.  UŻYTO  Z   ROZMYSŁEM  SŁOWA  DEPORTACJA  !!!

PONIEWAŻ  TO  SŁOWO  Z   AUTOMATU  PRZYPINA  REPRESJONOWANEJ  GRUPIE   ŁATKĘ  WINY   !!!!

31 thoughts on “SZOK !! POLSKA !!! PLANOWE DEPORTACJE BEZDOMNYCH I POLSKICH TATARÓW !!!!!

 1. W Pruszkowie ma powstać Centrum Dziedzictwa Kulturowego. Miasto planuje wydać na nie 71 mln zł z publicznych pieniędzy. Szczegółów można się dowiedzieć, wpłacając na konto Urzędu Miejskiego w Pruszkowie… 19 270 zł. O absurdzie pisze „Gazeta Polska Codziennie”.
  Na tyle urzędnicy wycenili koszty udostępnienia informacji w odpowiedzi na pytanie jednego z mieszkańców, zaskoczonego tym, że stale rośnie cena tego przedsięwzięcia.

  http://wpolityce.pl/polityka/236339-niebywale-obywatelu-chcesz-dostep-do-informacji-publicznej-zaplac-drogo

  1. ALE JAJA NIE ? 🙂 ALE JAKBY NIE BYŁO LINKA TO BYSCIE NIE UWIERZYLI

   A WIECIE ŻE DO NAJLEPSZYCH PRZEKRĘTÓW NIEMA LINKÓW INTERNETOWYCH – I MOŻNA SIĘ TYLKO DOWIEDZIEĆ Z GĘBY DO UCHA

   JAKIE ONI MAJA SZCZĘŚCIE ZE NARÓD WIERZY TYLKO W INFORMACJE Z LINKIEM 🙂 !!!!

  1. już nie buduja jeden ze zbiorników pękł
   🙂 bład w projekcie podobno 2 też pęknie ten sam feler

   do eksploatacji się to już niemadaje -PSU W D…. CAŁE LATA BUDOWY I MILIONY ZŁ

  2. W wyniku popełnionych przy budowie wielu błędów technologicznych, pękł jeden ze zbiorników gazoportu w Świnoujściu – informuje Agencja Informacyjna Polska Press. To powoduje, że inwestycja, na którą wydano 2,5 mld zł jest obecnie bezużyteczna. Gazoport w takim stanie nie nadaje się do użytku
   http://www.bankier.pl/forum/temat_pekl-jeden-ze-zbiornikow-gazoportu-w-swinoujsciu-inwestycja-warta-2-5,16800585.html

   DUPA GAZU NIE BUDIET

    1. TO JEST SABOTAŻ BEZ 2 ZDAŃ – NA CAŁYM SWIECIE BUDOWY O ZNACZENIU STRATEGICZNYM SĄ PILNOWANE PRZEZ SŁ. BEZP . W POLSCE TEŻ TYLKO WIDOCZNIE BYŁY DLA AGENTÓW WYDANE WYTYCZNE NIE PILNOWAĆ

     ALBO WCALE NIE ODDELEGOWANO POD PRZYKRYWKĄ INŻYNIERÓW ZADNYCH AGENTÓW

     PROSTE TEN KRAJ NIE JEST ZARZĄDZANY PRZEZ POLAKÓW – PROSZĘ SOBIE TO WBIĆ DO GŁOWY RAZ NA ZAWSZE i się nie dziwić że pękają zbiorniki

  3. OJ POLACY POLACY AD/ ZBIORNIKA KTÓRY PEKŁ SAM Z SIEBIE – MOZE Z DUMY? 🙂

   ABWERA ZAMIAST N.P MONITOROWAĆ BLOG MIZIAFORUM POWINNA ZAJĄĆ SIĘ ZAPEWNIENIEM BEZPIECZEŃSTWA REALIZACJI INWESTYCJI STRATEGICZNYCH DLA KRAJU

   A TAK ABW SIEDZI NA BLOGU A WRÓG ROBI Z POLSKĄ CO CHCE I KIEDY CHCE 🙂

   III R.P = PIERDOLONY MARIONETKOWY BANTUSTAN .

   1. TAKIE SPRAWY W INNYCH KRAJACH GDZIE LUDZIE SIĘ INTERESUJĄ WŁASNYM BYĆ ALBO NIE BYĆ NARODEM NIEPODLEGŁYM , SĄ NA 1 STRONACH GAZET I INFO TV – ALE NIE W POLSCE …

    POLACY SIĘ OPAMIETAJĄ JAK WSTANĄ PEWNEGO DNIA Z WYRA I NIE BEDĄ MOGLI ZAGRZAĆ WODY NA HERBATKĘ BO WŁADIMIR WŁASNIE ROZPOCZNIE NAGŁY I PILNY REMONT RURY – TEJ RURY NA KTÓREJ WISZĄ KUCHENKI POLAKÓW

    NO CÓŻ CO KRAJ TO OBYCZAJ ……. A I PRIORYTETY KAŻDY MA INNE , U NAS N.P

    WAŻNE JEST WYJEBAĆ Z KRAJU TATARÓW I ZEBY GRAŁO NAM RADIO TRWAM

   2. 🙂 WIECIE CO STAJE SIĘ Z PSEM GDY TRACI WĘCH A POTEM ORIENTACJE ……. ZDYCHA I TO CZEKA POLSKĘ ……..

    porównanie takie sobie ale prawdziwe

  1. warszawski sąd to uczynił nie berliński nie monachijski WARSZAWSKI –
   🙂 DAWID WARSZAWSKI – nawet takie nazwisko jest …

   bez związku wpisałem bo mi do głowy tak wpadło z tym wareszawskim sądem

 2. No tak jak nie można tradycyjnych żydów , pedałów i cyganów rzucić na żer ciemnego motłochu, bo chroni ich prawo i poprawność polityczna , to wyjęto z pod prawa Tatarów i bezdomnych lud musi mieć wroga , wroga na którym w razie czego lud katolicki się zemści na innowiercach a lud ateistyczny na nierobach i obibokach . Byle gniew nie skierował się na elity.
  Wszyscy wiemy że artykuły w mediach o zasięgu ogólnopolskim , te opiniotwórcze nie piszą bez politycznego przyzwolenia , zatem mamy sprawę jasną , prawda?

 3. jeszcze troszkę….tylko odrobinkę…”I WY WSZYSCY ZNAJDZIECIE SIĘ TEJ SAMEJ SYTUACJI, TO ŻE MACIE MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE TO NIE ZNACZY ŻE ZIEMIA NA KTÓREJ ONO JEST TEŻ JEST WASZA”

  1. P.S DO POWYŻSZEGO ARTA . POLSKI RZĄD ZA POŚREDNICTWEM POSŁUSZNYCH MEDIÓW I SPONSOROWANYCH ART. W DZIENNIKU OGÓLNOPOLSKIM – SZCZUJE NA POLSKICH OBYWATELI – POLSKICH TATARÓW – O KTÓRYCH ISTNIENIU PRZECIĘTNY POLAK NAWET NIE WIE

   ZA TO Z RZĄDOWEJ KASY UDZIELA SIĘ WSPARCIA – NIEMIECKIM MUZUŁMANOM SALAFITOM KTÓRZY WERBUJĄ CZŁONKÓW DO SEKTY WOJUJĄCEJ OFICJALNIE W SYRII

   NA PLACU ZAMKOWYM W WARSZAWIE POD PARASOLEM OCHRONY POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ

   POLSCY TATARZY OFICJALNIE POTĘPIAJĄ RUCH SALAFICKI I OSTRO KRYTYKUJĄ ICH DZIAŁALNOŚĆ .

   takie jest stanowisko POLSKICH TATARÓW – A JEDNAK TO ONI MAJĄ BYŚ DEPORTOWANI

   TO NIE WYBRYK MEDIALNY TEN ART. W RZECZYPOSPOLITEJ

   TO PLANOWE DZIAŁANIE !!!!

    1. GDZIE SĄ TAK ZWANI POLSCY „UCZENI – SPRAWIEDLIWI – ANTROPOLODZY KULTURY , HISTORYCY ? a ni jednego głosu……….

     ja tą sprawę traktuje jako bardz o poważną i POLICZEK WYMIERZONY NIE SPRAWIEDLIWIE LUDZIOM O UCZCIWOŚCI I MORALNOŚCI OD KTÓRYCH NIE JEDEN POLSKI PATRIOTA POWINIEN SIĘ UCZYĆ .

     1. Dobrze i właściwie to opisałeś , Tatarzy nie mają w tradycji za pisanego puszczania płazem zniewag i nadstawiania 2 policzka i ważne jest co na to Polacy , zwykli Polacy

      1. a ja zatem jeszcze dziś napiszę maila do ks. karola załączajac art. rzeczypospolitej z prośbą o interwencje w sprawie deportacji Tatarów Polskich
       zapewne pamięta przyjęcie w Kruszynianach

       1. To jest bardzo dobry pomysł żeby nagłośnić tą sprawę , bo coś czuję jak i ty że to balon próbny czy można w Polsce wywołać konflikt wewnętrzny o zabarwieniu religijnym .
        Jeśli nie będzie mocnej i zdecydowanej reakcji będą następne kroki jak pisałeś wczoraj dewastacja cmentarzy i meczetów przez nieznanych sprawców , a po niedługim czasie nagle się dowiemy że za agresją stoją polscy „faszyści” ci co defilują w marszu niepodległości co roku .

       2. coś w tym jest bo na wpisy o tematyce Tatarzy Polscy wcześniejsze pisano mi pod przykryciem nicków – patryjota , narodowiec, , polak właśnie komenty typu to „wypierdalaj z kraju mieszańcu”

      2. Wkleję Ci dwa komentarze z różnych dyskusji, ale wszystkie są w podobnym tonie:

       „Ja bym wcale nie był pewien, czy to przypadkiem nie te służby Zdorta inpsirowały, może nawet zadniowowały. A mogły to zrobić z absolutnie czystej głupoty pomieszanej z ignorancją. Z braku islamistów w kraju trzeba się brać za Tatrów, aby wykazac swoją przydatność i potrzeby budżetowe. To znany mechanizm, jeszcze jak się trafi na niezbyt lotną panią premier …”
       „Jeżeli coś wynika z tego tekstu to, że red. Zdort jest od cywilizacji europejskiej oddalony znacznie bardziej niż 99% europejskich muzułmanów, czy szczególnie polscy Tatarzy. Problem w tym, że nie bardzo może być go gdzie deportować bo z tego co wiem w żadnej cywilizacji nie mieści się logika Redaktora ”

       red. Zdort „wpadł nieudolnie w myśli amerykańskiego analityka zajmującego się światowym bezpieczeństwem George Friedmana

     2. Podziwiam i gratuluje umiejętnego połączenia w tytule artykułu 2 ważnych spraw , o bezdomnych i mniejszości narodowej , w efekcie materiał jest świetny i świetnie wypromowana informacja o Tatarach brawo .

    1. cytat z powyższego „W OBYDWU ART. UŻYTO Z ROZMYSŁEM SŁOWA DEPORTACJA !!!

     PONIEWAŻ TO SŁOWO Z AUTOMATU PRZYPINA REPRESJONOWANEJ GRUPIE ŁATKĘ WINY !!!!”

     tak jest to co napisałeś jednym zdaniem jest sednem sprawy , taki zwykły Polak z przysiułku górnego jak usłyszy w Tv deportowano Tatarów Polskich będzie pewny że słusznie i są oni winni , nie raz nie dwa obijało mu uszy to słowo które skojarzone ma z przymiotnikiem złodziej, przestępca, przemytnik a nawet wróg porządku prawnego „DEPORTOWANI” za ………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: