NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

MATERIALIZUJE SIĘ WIZJA O. KLIMUSZKI O III WOJNIE SWIATOWEJ 1 000 000 Libijczyków koczuje na plażach czekając na łodzie aby przeprawić się do Włoch

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy”

1980 rok – wizja o. Czesława Klimuszko

http://wszechocean.blogspot.com/2014/09/iii-wojna-swiatowa-wizje.html

http://lewica.pl/?id=30345&tytul=Libia:-Milion-uchod%BCc%F3w-chce-przeprawi%E6-si%EA-do-W%B3och?

Libia: Milion uchodźców chce przeprawić się do Włoch?

[2015-03-06 22:56:43]

Nawet milion uchodźców czeka na wybrzeżu Libii, by przeprawić się do Włoch i dostać tym samym do Europy. Ogłosił to w wywiadzie dla agencji ANSA dyrektor wykonawczy Frontexu – Europejskiej Agencji Zarządzania na Granicach Zewnętrznych Fabrice Leggeri. Oświadczył, iż ma ona wiadomości, że od 500 tysięcy do miliona imigrantów gotowych jest wyruszyć Libii drogą morską doi Europy. Wywołało to we Włoszech niemałe poruszenie.

Separatystyczna Liga Północna, nieukrywająca niechęci do imigrantów triumfuje, twierdząc, że od dawna ostrzega już przed podobną inwazją. Minister spraw zagranicznych Paolo Gentiloni uspokaja: Nie sądzę, by chodziło tu o wywoływanie paniki. Chodzi naturalnie o to, abyśmy zaangażowali się jeszcze bardziej w stawienie czoła zjawisku migracji.

W 2014 roku do Włoch przybyło z północnej Afryki 170 tysięcy nielegalnych imigrantów, a w pierwszych dwóch miesiącach 2015 roku – blisko dziesięć tysięcy.

powodzenie  akcji „desantowej” opierają  koordynatorzy o  plan rzucania na wodę  co 5  dni około  30 do  40 000 jednostek pływających i  kierowaniu  ich ku wybrzeżom Italii  ,  oczywiście licząc na wywołanie chaosu  i  załamania się służb granicznych pod naporem dziesiątek tysięcy ludzi lądujących na plażach  Włoskich .

Z MEDIÓW ISLAMSKICH  WIADOMO  ZE ŁODZIE TRANSPORTOWE ,  TRATWY, PONTONY I KAŻDY INNY SPRZĘT PŁYWAJĄCY MAJA DOSTARCZYĆ AGENCI PAŃSTWA ISLAMSKIEGO NA TEN CEL  JAK DONOSZĄ STRONY INTERNETOWE PRZEZNACZONO 2,5 MILIONA DOLARÓW .

MAMY WIEC DO CZYNIENIA Z NAJWIĘKSZĄ W HISTORII ŚWIATA OPERACJĄ LOGISTYCZNĄ KTÓREJ CELEM JEST RÓWNIEŻ NAJWIĘKSZY W HISTORII DESANT MORSKI 

sytuacja humanitarna w Libii na dziś jest katastrofalna , szaleją gangi bandytów mordujących  w zasadzie  każdego kogo  zechcą ..

TO CO W MATERIALE NAZWANO  NAJWIĘKSZYM DESANTEM W HISTORII JEST NICZYM PRZY TYM CZEGO BĘDZIEMY ŚWIADKAMI ZA BYĆ  MOŻE  KILKANAŚCIE DNI  LUB TYGODNI  ….

jk

27 thoughts on “MATERIALIZUJE SIĘ WIZJA O. KLIMUSZKI O III WOJNIE SWIATOWEJ 1 000 000 Libijczyków koczuje na plażach czekając na łodzie aby przeprawić się do Włoch

 1. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/der-spiegel-berlin-zly-na-breedlove-a-zarzuca-mu-propagande/p334qv

  „Niemiecki rząd jest zaniepokojony” – ocenia redakcja wydawanego w Hamburgu tygodnika. W Berlinie zadają sobie pytanie czy Breedlove chce pokrzyżować plany kanclerz Angeli Merkel i innych krajów europejskich w sprawie rozwiązania kryzysu na drodze negocjacji – czytamy w najnowszym wydaniu „Spiegla”.

  Kiedy ten Niemiecki rząd POgrozi polskim marionetkom?

  1. Dobrze, ze pogrozili, bo hameryka koniecznie chce zmusic Europe do otwartej wojny z Rosja.Europa myje lapy od otwartego konfliktu, ale stosuje inna metode.Wzmocnia wladze w Kijowie takze militarnie i zmecza Ukraincow domowa wojna i w rezultacie oglupieni propaganda , zmeczeni niedostatkiem, strachem o rodziny wobec toczacej sie wojny, zapragna wejscia do unii, ktora jako jedyna wedle propagandy zapewni im wolnosc, dostatek i pokojowy rozwoj.To samo zrobili z byla Jugoslawia.Ponad 10lat wojny w srodku Europy i osiagneli skutek.

 2. Pracownicy poczty zmuszani do podpisywania listy poparcia Komorowskiego? „To polecenie służbowe”

  1. Ha ha..Nie smieszne.Tak sie wygrywa zawsze wybory.Taka demokracja.Przynajmniej za bylego rezimu nie trzeba bylo dawac sluzbowych polecen.Jedna partia byla wiodaca i te wiiekszosc popierala.SLD i PSL byly malutkim planktonem politycznym.Ale grupowaly wies , a nie tak obecnie pajacow, ktorzy na oczy wsi nie widzieli.Ba nawet pewnie na wsi sie nie urodzili.

 3. „Dobrotliwi” amerykanie (i nie tylko) aby ulżyć narodowi libijskiemu wprowadzili tzw. demokrację ! Ludowi ulżyli ,bo faktycznie tym ludziom nie zostało nic. A gdzie podziały się „oddziały dzielnych bojowników” libijskich gloryfikowanych i szczodrze uzbrajanych przez usa, w czasie obalania Kadafiego ? Kadafi przynajmniej trzymał towarzystwo za mordę, ale usa bardzo pachniała libijska ropa!! Teraz im należy przesłać tych biednych ludzi !!

  1. Niejaki bernard lévy w telewizyjnym wywiadzie powiedzial, ze takie rozwiazanie jest najlepsze.W Libii sa milicjanci, ktorzy walcza z rebeliantami.Dorzucil, ze tylko te milicje trza dozbroic i bedzie git.Taka kanalia.Jasne..Handlarze bronia zarobia..Moze on tez handlarz..Glosna byla swego czasu afera z synkiem mitteranda , ktoremu udowodniono handel bronia.I co?.Nic..Mamuska zaplacila kaucje w wysokosci 3 milionow i sprawie ukrecono leb.Synek prezydenta socjalisty nigdy nie zostal skazany za nielegalny handel bronia..Bo jest legalny i nielegalny handel..Taka jest wzorcowa demokracja stawiana Polakom za wzor.Ten lévy doradzal sarkozemu i on podzegal do rozprawienia sie z Libijczykami , czym sie chwali na prawo i lewo we wszystkich mediach.Dobrze sluzy pejsatym..Zreszta rod léviego zostal wyznaczony do sluzenia..No i ten filozof jak widac, wywiazuje sie nad wyraz gorliwie z roli sluzacego.

 4. COŚ MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO W ROKU 2011 NAPISAŁEM Z GŁOWY POD WPŁYWEM IMPULSU COŚ TAKIEGO

  WYTŁUŚCIŁEM TERAZ PEWNE FRAGMENTY

  http://miziaforum.wordpress.com/2010/06/21/witam-na-nowym-najlepszym-blogu/#comment-34

  EURO – AMERYKAŃSKA AGRESJA NA LIBIĘ 18.03.2011 – ewętualny scenariusz , przypomnienie wpisu z 06.02.2011.
  =====================
  połączone siły amerykańsko – europejskie dokonują desantu na wybrzeża libijskie , w odpowiedzi i odruchu rozpaczy , Kadafi otwiera wszystkie arsenały zbrojąc każdego obywatela.
  nawołuje cały naród do stawienia opory agresorom.
  połączone siły euro- amerykańskie trafiają na zaciekły opór, Libijczycy przejmują inicjatywę spychają , euro-amerykanów do morza .
  poniesiona klęska sił połączonych , determinuje euro-amerykańskich agresorów do podjęcia akcji militarnej na nie spotykaną skalę , decydują się na wejście na terytorium Libii przez ościenne kraje , Tunezja , Algieria , Egipt,
  Siły interwencyjne po wylądowaniu w krajach ościennych , pomimo zapewnień o współpracy ze strony rządów , egipskiego, algierskiego , tnezyjskiego , zaczynają być atakowane przez obywateli tych krajów ,
  amerykańskie i europejskie wojska , odpowiadają brutalną siła , masakrując cywilną ludność , co doprowadza świat arabski do wrzenia , konsekwencją jest jawne powstanie przeciw interwentom , co przeradza się w otwarty konflikt .
  Pogłoski o nadchodzących siłach militarnych euro- amerykańskich , a przede wszystkim nagłośnione ich zbrodnie na cywilach , powodują panikę obywateli libijskich , siły policyjno – wojskowe staja definitywnie po stronie pułkownika Kadafiego , cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje , decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
  co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
  NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
  Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
  ===============================================================
  W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
  w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
  ===============================================
  Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
  ================================================================
  zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
  SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie

  muzułmanie deklarują jako świętą ,
  Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
  ====================================================================
  AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
  ====================================================================
  NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .

  ==================================================================
  KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/03/20/euro-amerykanska-agresja-na-libie-18-03-2011-ewetualny-scenariusz-przypomnienie-wpisu-z-06-02-2011/#comment-18477

  1. CZASAMI MAM TAKIE NAGŁE ODBICIA I PISZĘ CAŁYMI STRONAMI ALE NIE PUBLIKUJĘ
   kiedyś sie nad tym zastanawiałem bo jak pisze to jak w amoku i potem czytam i co ciekawe są tam precyzyjnie podawane miejsca nazwy miast państw 🙂 takie wariactwo 🙂 , moze czas zacząć pisać bajki 🙂

    1. 🙂 no czasami czytam to co napisałem do szuflady i jestem zdziwiony i to bardzo 🙂 a jest tego trochę nawet 1 czy dwie precyzyjnie o Polsce a konkretnie związane z jakąś kampania wyborczą są z przed 3i 5 lat

 5. Od 1marca będą Nowe D.O.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/osoby-z-nowymi-dowodami-moga-miec-klopoty-z-orzeczeniami-o-niepelnosprawnosci/s1v91

  ~di : O co chodzi??? Chodzi o to, żebyśmy brali z gminy zaświadczenia i płacili 17 zł (średnio co 3 miesiące). Bo każdy urzędnik może powiedzieć, że ma wątpliwości, a ponieważ większość urzędników podlega gminie, więc będzie urzędowy nakaz wydawania zaświadczeń. A premię dla urzędnika uzależnią od ilości wydanych zaświadczeń. Urzędy skarbowe już mają nakaz karania wszystkich za wszystko i na siłę, bo ich pracę ocenia się na podstawie ilości nałożonych kar. zwiń

  jak nie kijem to go pałą! 😀

   1. Bezdomnych w zachodnich demokracjach,spiacych tu i tam tez sie rejestruje.Taki polski bezdomny moze sie w parku przespac.Zachodni bezdomny w piatej swiatowej potedze ekonomicznej nawet w parku sie nie przespi, poniewaz wielcy demokraci dali ukaz zamykania parkow na noc..A co niektorzy,zeby nie przeszkadzac resztkom prywatnych wlascicieli butikow nakazali lawki zakratowac, zeby biedak i bezdomny nie mogl na niej usiasc..Oczywiscie ku aprobacie tych kapitalistow he he wlascicieli butikow…Prywaciarzowi nie moze bezdomny przeszkadzac w handku chlebem czy perfuma ,czy chinskimi ciuchami..Obrzydliwi sa ..mialo byc ludzie..Ale to ludzie nie sa..Po trzy psy na smyczach prowadzaja, a klaszcza wladzuchnie, ktora broni lawki przed bezdomnymi zrujnowanymi przez obrzydlistwo takie.

    1. Swieta prawda Marys , bylem we Francji,i w Paryzu zostalem bez noclegu,udalo mi sie nieco pospac w aucie w pewnej dzielnicy willowej. Byly wielokrotne policyjne patrole w ciagu nocy….

  1. Jasne..Drzwi palacu milosierny papa nie otworzy dla biednych..Z urbacha sciagnal i dal bezdomnym spiwory.Milosierny papa tfujj..Obrzydlistwo i kompromitacja.No ale glupie owieczki, podziwiaja takiego pana.Czemu ich nie przyjmnie do palacu?.Ma tyle pokojow.Mogl zrobic gest..Niech sie wypcha tymi spiworami…hucpa , reklama milosierdzia rzekomego tfujj..

 6. ” MAMY WIEC DO CZYNIENIA Z NAJWIĘKSZĄ W HISTORII ŚWIATA OPERACJĄ LOGISTYCZNĄ KTÓREJ CELEM JEST RÓWNIEŻ NAJWIĘKSZY W HISTORII DESANT MORSKI ”..
  Podoba mi się te historyczne hasło !!!!
  A to co ta szarańcza zrobi w Italii to tylko Oni wiedzą !!!!

 7. Za rządów tyrana* Kadafiego nie było takiego problemu, cóż zgniły zachód wprowadził demokrację a ta rządzi się swoimi parszywymi prawami*.
  Szkoda ludzi…

  1. pewnie ze szkoda – ale jest taka przepowiednia o wojnie „widziałem setki łupinek na których przeprawiali się na wybrzeża Włoch jacyś agresorzy „

 8. CHECHE !!! DZIESIĄTKI TYSIĘCY ŁUPINEK PŁYNĄCYCH W JEDNYM CZASIE NA WYBRZEŻA WŁOCH ….

  WYGŁODNIAŁYCH , I SPRAGNIONYCH ORAZ ZDETERMINOWANYCH ABY PRZEŻYĆ DO TEGO STOPNIA STRESEM ZE BEDĄ GOTOWI MORDOWAĆ GOŁYMI RĘKAMI …..

  SZARAŃCZA !!!!

  ciekawe czy NATO wyda rozkaz zatapiania i strzelania do tych ludzi

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: