NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Pogarda P.O wobec Polaków porażająca już 5 000 000 podpisów mają w d…..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Platforma bliżej ludzi” – głosiło jedno z haseł partii Ewy Kopacz, promowane podczas jesiennej kampanii przed wyborami samorządowymi. Wczoraj Platforma doskonale pokazała jak blisko jest ludzi, mieląc w sejmowej niszczarce kolejne kilkaset tysięcy podpisów złożonych pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą. 

Paradoksalnie racje miał Stefan Niesiołowski, który ponad 10 lat temu – nie będąc jeszcze posłem Platformy – twierdził, że partia ta jest jedną wielką mistyfikacją i oszustwem. Przymiotnik „obywatelska” w nazwie ugrupowania Ewy Kopacz ma za zadanie wprowadzać ludzi w błąd. W rzeczywistości bowiem partia ta jest skrajnie anty-obywatelska, a do swoich wyborców odnosi się z głęboką pogardą, którą mierzyć można w liczbie odrzuconych inicjatyw obywatelskich. Wczoraj wrzucili do kosza kolejną, pod którą podpisało się ponad 300 tys. osób.

Szacuje się, że Platforma w trakcie swoich rządów spuściła do sejmowego klozetu już łącznie ponad 5 milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami ustawodawczymi. Warto w tym miejscu pokrótce przypomnieć największe anty-obywatelskie działania tej ekipy: Tuż po przejęciu władzy zmielili ok. miliona podpisów w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych (J.O.W.). Nieco później do niszczarki wpadło dwa miliony podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum dot. podniesienia wieku emerytalnego. W 2011 roku Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców zebrało prawie 350 tys. podpisów pod obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o systemie oświaty, który zakładał m.in. odstąpienie od wprowadzenia obowiązku szkolnego dla 6-latków. Projekt ten został oczywiście odrzucony głosami posłów Platformy, a wszystkie podpisy obywateli spuszczone w klozecie. To samo czekało 250 tys. podpisów pod wnioskiem o ustawę w/s pozostawienia LOTOSu w rękach Skarbu Państwa. Dwa lata później partie Tuska i Piechocińskiego odrzuciły obywatelski wniosek o przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum edukacyjnego. W tym przypadku zmielonych zostało prawie milion podpisów. Pod rozpatrywanym wczoraj przez Sejm projektem ustawy pozostawiającym rodzicom możliwość wyboru, czy ich dziecko pójdzie do szkoły w wieku 6 czy 7 lat, podpisało się około 300 tys. osób. Decyzją Platformy „Obywatelskiej” projekt ten również trafił do kosza.

Rządząca Polską Platforma regularnie pokazuje swoją anty-obywatelskość. Wyśmiewa swoich wyborców, gardzi Polakami i pokazuje, że ma ich głęboko w d… Pozostaje mieć nadzieję, że ta część społeczeństwa, która do tej pory jeszcze w PO wierzyła, ostatecznie porzuci wszelką dla nich nadzieję i pokaże im czerwoną kartkę przy najbliższej wyborczej okazji.

============================

co robić  ?  myślę  że  Polacy  powinni  popierać  partię  „Z”

przemawiają  za  tym  niespotykane  dotychczas  represje  w  stosunku  do  nowej  inicjatywy  obywatelskiej

PARTIA  ZMIANA

wczoraj ich aresztowali ,a dzis wyrzucili z programu”Młodzież Kontra”:
http://pikio.pl/mlodziez-z-partii-zmiana-wyrzucona-z-tvp-info-nigdy-tu-nie-wejdziecie/

11 thoughts on “Pogarda P.O wobec Polaków porażająca już 5 000 000 podpisów mają w d…..

  1. Sluzby, sluzby..to sa od czarnej roboty.O tym, kto zasiada stolki w swiatowej polityce decyduja ” smerfy” .

 1. Oj, bardzo naiwni sa ci, ktorzy uwazaja, ze ich petycje z podpisami do jakiejkolwiek nie – rzadowej „partii” samozwancow moga cos zmienic, no bo jak taka partia, jak przykladowo PO moze poprawic warunki bytowe „wyborcow” skoro jest zarejestrowana w Waszyngtonie jako zydowski gieszeft ?

  ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366010851 Numer rejestracyjny !!!!!!!!!
  L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
  L Postleitzahl 00 159
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226357879
  W Fax Nummer 226357641
  W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald NAZWISKO SZEFA TEGO GESZEFTU !!!!!, ktory oczywiscie nie ma nic wspolnego z zyciowymi interesami Polakow !!!!

  W Tätigkeit (SIC) 8651 Ponizej zakres „dzialalnosci” w opisie klucza 8651 !!!! Stoi przeciez w nim jak byk, ze to jest placowka obcego okupanta z adresem w Waszyngtonie rowniez na Polske !!!

  Skupcie sie na tym , bo jest to dowod KORONNY przeciwko uzurpatorom wladzy tez na Polske, ktora jest zarejestrowana jako „firma” z ograniczona odpowiedzialnoscia tak jak Niemcy wraz z innymi krajami na calym swiecie !!!

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 86: Membership Organizations

  Industry Group 865: Political Organizations !!!!!
  8651 Political Organizations !!!!!!

  Membership organizations established to promote the interests of a national, State, or local political party or candidate. Also included are political groups organized to raise funds for a political party or individual candidates. Fundraising organizations operating on a contract or fee basis are classified in Industry 7389.

  Political Action Committees (PACs)
  Political campaign organizations
  Political fundraising, except on a contract or fee basis
  Political organizations and club

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY TU MACIE ADRES I TELEFONY BANKSTERSKICH OKUPANTOW !!!!!
  http://www.OSHA.gov

  Jak jeszcze nie widzicie, to tlumacze lopatologicznie, ze partia PO jest tez geszeftem zarejestrowanym w grupie PRZEMYSLOWEJ STANOWYCH ZWIAZKOW W DEPARTAMENCIE PRACY CZYLI U „SZEFOW” TEGO SWIATOWEGO OBOZU PRACY, W KTORYM KAZDY NIEWOLNIK ZAPIERDALA CALE ZYCIE NA PODATKI DLA PSYCHOPATOW CHCACYCH UKRASC CALY SWIAT; A NADMIAR BYDLA ROBOCZEGO CHCA WYKONCZYC GLOWNIE FINANSOWO I „MEDYCZNIE” !!!!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-tym-swiecie-zyja-tylko-dwa-rodzaje-ludzi-2015-03

 2. https://forumemjot.wordpress.com/2013/10/07/polska-tu-sie-nie-da-zyc-latwiej-umrzec-co-ta-holota-zrobila-z-polski-w-okresie-transformacj/
  Polska nie jest krajem dla starszych ludzi. Dla młodych zresztą też. W dwóch prestiżowych rankingach: przygotowanym przez ONZ Global Age Watch (GAW) i opracowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne Human Capital Index (HCI), nasz kraj plasuje się w okolicach Sri Lanki i Urugwaju.
  Tadżykistan, Wietnam i Białoruś – tu emerytom żyje się lepiej niż w Polsce!

  1. Dokladnie..Czarno na bialym widac, ze bedac w partiach i prezesujac roznym spolkom , glosuja zawsze na SWOJA korzysc, a nie tych ktorzy ich wybieraja.

  1. CZYŻBY MARIAN CZYTAŁ MIZIAFORUM 🙂 BO ZACZYNA Z SENSEM MÓWIĆ ?

   JEŚLI GO OLŚNIŁO TO KOLEJNE BRAVO !!! – TAK MARIAN UKRY TO SS …….. I SWOŁOCZ

 3. NIE WIEM CZY SŁYSZELIŚCIE PROTESTY ROLNIKÓW RZAD MA W DUPIE
  A POLSCY ROLNICY ZŁOŻYLI PROŚBY O POMOC DO MERKEL I PREZIA FRANCJI -ciekawe co nie ?

  ZATEM WYCHODZI NA TO ŻE NASTAŁY CZASY JAK ZA KRÓLA STASIA W PRZED DZIEŃ ROZBIORÓW – SKARGI ZANOSI SIĘ NA OBCE „DWORY”

  JEŚLI TAK TO JA JUŻ WOLĘ SIĘ TRZYMAĆ SŁOWIAN – NAPRAWA STOSUNKÓW Z ROSJĄ I ŚCISŁA WSPÓŁPRACA , CHYBA JUŻ STARCZY TYCH PONIŻAJĄCYCH SOJUSZY Z ZACHODEM I USA

  1. PS. WAŻNE 2 DNI TEMU W NIEMCZECH BYŁEM W SKLEPIE W KOLEJCE STAŁ ŻOŁNIERZ W POLOWYM MUNDURZE

   NA BLUZIE MIAŁ EMBLEMAT Z NAZWISKIEM PO NIEMIECKU I POD SPODEM TO SAMO TYLKO PISANE CYRYLICĄ ??

   CIEKAWE PO CO ??????????????

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: