loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Bronisław Komorowski Polski Prezydent bestialsko „zamordowany ” w Kijowie !!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Członkowie neonazistowskiego Zgromadzenia Socjal-Narodowego zgromadzeni przed Ambasadą RP w Kijowie dokonali publicznej egzekucji kukły prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Według opisu i słów osoby z nagrania, egzekucja jest „karą śmierci” za wzbudzanie „antyukraińskiej histerii w Polsce”. „Tak będzie z każdym, kto będzie działał przeciwko ukraińskiej nacji i jedności narodowej” – powiedział lider akcji. Odciętą „głowę” z czerwonymi wstęgami symbolizującymi strugi krwi okazano zgromadzonym, po czym wrzucono za ogrodzenie ambasady. „To dla naszych polskich braci!”. Wzniesiono również banderowski okrzyk „Chwała Nacji! Śmierć Wrogom!”.
Wbrew dacie publikacji nagrania, pochodzi ono z lipca 2013 roku. W tym czasie odbywały się obchody 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.
Liderem ZNS jest Andrij Biłecki – organizator i dowódca ochotniczego pułku „Azow”. Zarówno jego organizacja, jak i dowodzony przez niego oddział odwołuje się do ideologii i symboliki neonazistowskiej.

15 thoughts on “Bronisław Komorowski Polski Prezydent bestialsko „zamordowany ” w Kijowie !!!

  1. 2 dni temu z odległości 1 metra w niemczech widziałem żołnierza z naszywką na mundurze polowym NAZWISKA PO NIEMIECKU I POD SPODEM PISANE TO SAMO CYRYLICĄ
   głupio mi było zrobić mu fotkę

   COŚ SIĘ SZYKUJE !!! BYŁ TO ZOŁNIERZ DESANTU POWIETRZNEGO

 1. daje do myślenia ? na razie z braku pod ręka bronka rizają kukiełkę – ale kto wie ? jajko na ramieniu już było A CO BEDZIE GDY NADARZY SIĘ KOLEJNA OKAZJA – BLISKIEGO SPOTKANIA BRONKA Z LUDEM UPAINY ….

  1. Gdyby tak w Polsce jakaś grupa przed ambasadą ukraińską obcięła łeb kukle Patroszenki ryk byłby na pól świata!! Polskie mendia nawet nie beknęły o tym incydencie.

    1. i co z tego że data 2013 ?

     taka sama logikę w wypowiedzi z przed 4 lat pana bosaka na temat UPA a co 4 lata temu rzezzi wołyńskiej nie było

     UKRY TAKIE SĄ I NIE WAŻNE CZY 2 CZY 72 LATA TEMU

     JAK NADAŻY SIĘ OKAZJA WYRŻNĄ POLAKÓW ZNOWU

    2. A później był rok 2014 i Odessa, to ci sami ludzie, butni i bezwzględni. Trochę się podłamali jak część z nich pozbawiono męskich atrybutów. Na którymś z portali napisali, że zrobił to weterynarz z Doniecka, aby pozbawić ich „broni”, którą najzacieklej walczyli.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: