NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Bronisław Komorowski Polski Prezydent bestialsko „zamordowany ” w Kijowie !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Członkowie neonazistowskiego Zgromadzenia Socjal-Narodowego zgromadzeni przed Ambasadą RP w Kijowie dokonali publicznej egzekucji kukły prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Według opisu i słów osoby z nagrania, egzekucja jest „karą śmierci” za wzbudzanie „antyukraińskiej histerii w Polsce”. „Tak będzie z każdym, kto będzie działał przeciwko ukraińskiej nacji i jedności narodowej” – powiedział lider akcji. Odciętą „głowę” z czerwonymi wstęgami symbolizującymi strugi krwi okazano zgromadzonym, po czym wrzucono za ogrodzenie ambasady. „To dla naszych polskich braci!”. Wzniesiono również banderowski okrzyk „Chwała Nacji! Śmierć Wrogom!”.
Wbrew dacie publikacji nagrania, pochodzi ono z lipca 2013 roku. W tym czasie odbywały się obchody 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.
Liderem ZNS jest Andrij Biłecki – organizator i dowódca ochotniczego pułku „Azow”. Zarówno jego organizacja, jak i dowodzony przez niego oddział odwołuje się do ideologii i symboliki neonazistowskiej.

15 thoughts on “Bronisław Komorowski Polski Prezydent bestialsko „zamordowany ” w Kijowie !!!

  1. 2 dni temu z odległości 1 metra w niemczech widziałem żołnierza z naszywką na mundurze polowym NAZWISKA PO NIEMIECKU I POD SPODEM PISANE TO SAMO CYRYLICĄ
   głupio mi było zrobić mu fotkę

   COŚ SIĘ SZYKUJE !!! BYŁ TO ZOŁNIERZ DESANTU POWIETRZNEGO

 1. daje do myślenia ? na razie z braku pod ręka bronka rizają kukiełkę – ale kto wie ? jajko na ramieniu już było A CO BEDZIE GDY NADARZY SIĘ KOLEJNA OKAZJA – BLISKIEGO SPOTKANIA BRONKA Z LUDEM UPAINY ….

  1. Gdyby tak w Polsce jakaś grupa przed ambasadą ukraińską obcięła łeb kukle Patroszenki ryk byłby na pól świata!! Polskie mendia nawet nie beknęły o tym incydencie.

    1. i co z tego że data 2013 ?

     taka sama logikę w wypowiedzi z przed 4 lat pana bosaka na temat UPA a co 4 lata temu rzezzi wołyńskiej nie było

     UKRY TAKIE SĄ I NIE WAŻNE CZY 2 CZY 72 LATA TEMU

     JAK NADAŻY SIĘ OKAZJA WYRŻNĄ POLAKÓW ZNOWU

    2. A później był rok 2014 i Odessa, to ci sami ludzie, butni i bezwzględni. Trochę się podłamali jak część z nich pozbawiono męskich atrybutów. Na którymś z portali napisali, że zrobił to weterynarz z Doniecka, aby pozbawić ich „broni”, którą najzacieklej walczyli.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: