NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Nowa partia polityczna „Z” przyjrzyjmy się

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Czym będzie wyróżniać się nowe ugrupowanie? Według Piskorskiego, istotne różnice w stosunku do innych polskich partii mają znaleźć się w polityce zagranicznej. Były rzecznik Samoobrono tłumaczy, że Polska powinna pozostać w UE, ale zdecydowanie ograniczyć współpracę ze Stanami Zjednoczonymi. Zwrot ma nastąpić w kierunku Rosji i Chin.

„Po wybuchu konfliktu na Ukrainie część opinii publicznej, która ma odmienne poglądy od elit, może poczuć, że nie jest reprezentowana. Do podjęcia działalności nakłania mnie konglomerat złożonych ze środowisk od mocno lewicowych, przez związane Samoobroną, a na neoendeckich kończąc. Chęć zaangażowani zgłasza kilkunastu byłych posłów” – czytamy dalej na stronach „RP”.

Autorzy publikacji zwracają uwagę, że Piskorski będzie starał się przekonać do udziału w nowej partii przede wszystkim Piotra Ikonowicza. Zainteresowany będzie także pozyskaniem do współpracy posłów, którzy popierają politykę Kremla – Zygmunta Wrzodaka i Zdzisława Jankowskiego.

Krytyk Zachodu

Mateusz Piskorski jest sekretarzem generalnym Europejskiego Centrum Analiz

Były poseł i rzecznik Samoobrony Mateusz Piskorski został wybrany na przewodniczącego nowej partii politycznej Zmiana. Wyboru dokonało I Zgromadzenie Krajowe tej partii.

Na sobotniej konferencji prasowej Piskorski protestował m.in. przeciwko niewpuszczeniu do Polski zaproszonych na Zgromadzenie Krajowe „Zmiany” gości ze wschodniej Ukrainy, którzy – jak mówił – „walczą z faszystowskim reżimem na Ukrainie”.

=================================

WARTO  SIĘ PRZYJRZEĆ I ZACZEKAĆ ,  JEŚLI NIE  ZACZNĄ SIĘ AFISZOWAĆ  ZE ZBOCZEŃCAMI I  ZŁODZIEJAMI ZNANYMI  Z MEDIALNEJ SWERKI STRONNICTW TAK ZWANYCH CZARNYCH I CZERWONYCH TO KTO WIE  ? MOŻE WARTO  BĘDZIE POPRZEĆ A NAWET SIĘ ANGAŻOWAĆ …

 ————————————————————

ZMIANA opiera swój system wartości na tradycji różnych nurtów politycznych odwołujących się do idei ludzkiej godności i społecznej sprawiedliwości.

ZMIANA reprezentuje interesy ludzi pracy, bezrobotnych, młodzieży oraz emerytów i rencistów.

ZMIANA to siła demokratyczna, bowiem dąży do wyzwolenia społecznego i upodmiotowienia społeczeństwa poprzez samoorganizację obywateli i udział reprezentantów ludzi pracy we wszelkich procesach decyzyjnych – na poziomie państwa, lokalnej społeczności i zakładu pracy.

ZMIANA to siła antykapitalistyczna, bo kapitalizm jest systemem, który zniewala jednostkę i prowadzi do zubożenia zdecydowanej większości społeczeństwa w wyniku wyzysku ludzi pracy najemnej w interesie nielicznej grupy osób najbogatszych oraz neokolonialnej eksploatacji słabszych krajów przez imperialistyczne potęgi.

ZMIANA to siła patriotyczna, bo tylko przez odzyskanie suwerenności przez Polskę i wyzwolenie kraju spod dominacji struktur wielkiego kapitału i imperialistycznych mocarstw możliwa jest poprawa bytu materialnego szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

ZMIANA to siła internacjonalistyczna, bo tylko w wyniku wspólnej walki ludzi pracy różnych narodowości możliwe jest pokonanie zniewalającego całą ludzkość systemu kapitalistycznego i sprawiedliwy podział dóbr materialnych będących wytworem ludzi pracy, a nie posiadaczy kapitału.

ZMIANA to partia pokoju, bo tylko w warunkach współpracy i przyjaźni z sąsiadami oraz wszystkimi narodami Europy „od Atlantyku do Władywostoku” można budować bezpieczne jutro dla naszego kraju.

ZMIANA to siła postępowa, bo sprzyja emancypacji jednostki w ramach nowoczesnego społeczeństwa oraz nieskrępowanemu rozwojowi nauki, techniki, kultury i sztuki.

ZMIANA dąży do realizacji konstytucyjnej zasady sprawiedliwości społecznej oraz zabezpieczenia stabilnego, godnego i spokojnego bytu materialnego wszystkich obywateli RP – poprzez budowę państwa socjalnego, zakładającego priorytet kolektywnych form własności środków produkcji (spółdzielczej, państwowej i komunalnej), przy zagwarantowaniu praw drobnej własności prywatnej.

ZMIANA uznaje za priorytet prawa człowieka, w tym prawo do pracy, godnej płacy, mieszkania, bezpłatnej opieki zdrowotnej i edukacji, godziwego zabezpieczenia na starość, prokreacji, czystego środowiska naturalnego, dostępu do wody pitnej i zdrowej żywności.

ZMIANA to ruch na rzecz lepszej przyszłości, ale odnoszący się z szacunkiem do dorobku pokoleń naszych rodziców i dziadków, którzy w trudnych warunkach powojennych odbudowali i rozbudowali kraj, przekształcając Polskę w państwo przemysłowe. Własny przemysł jest podstawą dobrobytu społeczeństwa, dlatego

ZMIANA przeciwstawia się polityce likwidacji polskiej wytwórczości oraz prywatyzacji i reprywatyzacji majątku społecznego.

Jeśli podzielasz te wartości i żądasz ZMIANY SPOŁECZNEJ – dołącz do nas!

DEKLARACJA PROGRAMOWA

ZMIANA – WSZYSCY JEJ CHCEMY!
Masowy wyjazd na Zachód polskiej młodzieży w poszukiwaniu lepszego życia, 14% obywateli w wieku produkcyjnym pozostających bez pracy, wściekłe ataki kapitału na prawa pracownicze, degradacja polskiego rolnictwa, ubożenie emerytów i rencistów, brak perspektyw dla młodych w kraju – to wszystko powoduje, że należy jak najszybciej postawić tamę antyludzkiemu kapitalizmowi!
Agresja na Irak, napaść na Afganistan, wysługiwanie się dogorywającemu amerykańskiemu hegemonowi, meldowanie się „polskich” rządów w ambasadzie USA, podpalanie Ukrainy przez pseudoelity, zdrada interesów polskich na rzecz intratnych posad w międzynarodowych instytucjach – to wystarczające powody by zacząć żądać Polski suwerennej!
W odpowiedzi na brak istniejącej alternatywy na polskiej scenie politycznej, postanowiliśmy ogłosić ZMIANĘ. Nie żadną kolejną „partię polityczną” na usługach kapitału, nie wąską grupę interesu, ani też nie korporację zarządzającą emocjami Polaków.
Naszym celem jest ZMIANA polityki, będąca nie kosmetycznym zabiegiem, a głębokim przeoraniem skompromitowanych struktur antyspołecznego systemu. ZMIANA to zastąpienie tego systemu ustrojem nowym, budowanym dla ludzi i przez ludzi. Obywatele muszą mieć znów kontrolę nad swoim losem i to oni są ostateczną wyrocznią w sprawach publicznych. To oni sąZMIANĄ.
ZMIANA będzie polegać m.in. na:
natychmiastowym opuszczeniu przez Polskę struktur NATO, by odbudować nasze siły zbrojne i przemysł obronny, należycie dbać o nasz własny interes oraz pokojowo współżyć z sąsiadami
nacjonalizacji i uspołecznieniu strategicznych gałęzi gospodarki, bo bez państwowych banków, surowców i produkcji, pozbawieni jesteśmy bezpieczeństwa socjalnego oraz realnej suwerenności;
stworzeniu warunków do godnego życia każdemu obywatelowi, wprowadzając sprawiedliwy system podatkowy, otaczając opieką najsłabszych, oraz likwidując bezrobocie poprzez reindustrializację kraju;
otoczeniu opieką polskiego rolnictwa, by zabezpieczyć zdrową polską żywność przed importem GMO oraz zapewnić opłacalność produkcji rolnej;
wprowadzeniu czytelnego systemu rządów precyzującego zakres odpowiedzialności i kompetencji władz, gdyż tylko sprawne organy państwa uzupełnione przez realne instrumenty demokracji bezpośredniej mogą być emanacją woli obywateli;
ZMIANA jest odpowiedzią polskiego społeczeństwa na ignorancję i arogancję obecnych władz i „elit” RP. Jest ruchem na rzecz prawdziwej alternatywy dla kierunku, w którym obecnie podąża Polska. Jest siłą, która przywróci ludziom pracy ich prawa, także do współzarządzania państwem i jego majątkiem oraz na zawsze odsunie od polityki skompromitowanych sługusów kapitału.
ZMIANA będzie dążyć do realizacji postulatów za pomocą udziału we wszelkich procesach decyzyjnych, samoorganizacji, a także aktywnej pracy wśród społeczeństwa, nie wyłączając z tego radykalnych form oporu.
ZMIANA to my wszyscy, poza wąską grupą opływających w luksusy i przywileje złodziei!
ZMIANA – jedyna opozycja!

39 thoughts on “Nowa partia polityczna „Z” przyjrzyjmy się

 1. dlaczego Icusiu !:) ustawicznie blokujesz moje wpisy! po czynach poznasz dobrego czlowieka ! a nie po slowach jego !!!to jest wiecznie AKTUALNE!! PANIE ADMINIE  BEZ NAPLETKA:):) SHALOM!  halo?

  From: Miziaforum’s Blog To: doranuss@yahoo.com Sent: Sunday, February 22, 2015 3:34 AM Subject: [New post] Nowa partia polityczna „Z” przyjrzyjmy się #yiv0677103249 a:hover {color:red;}#yiv0677103249 a {text-decoration:none;color:#0088cc;}#yiv0677103249 a.yiv0677103249primaryactionlink:link, #yiv0677103249 a.yiv0677103249primaryactionlink:visited {background-color:#2585B2;color:#fff;}#yiv0677103249 a.yiv0677103249primaryactionlink:hover, #yiv0677103249 a.yiv0677103249primaryactionlink:active {background-color:#11729E;color:#fff;}#yiv0677103249 WordPress.com | miziaforum posted: „Czym będzie wyróżniać się nowe ugrupowanie? Według Piskorskiego, istotne różnice w stosunku do innych polskich partii mają znaleźć się w polityce zagranicznej. Były rzecznik Samoobrono tłumaczy, że Polska powinna pozostać w UE, ale zdecydowanie ograniczyć” | |

 2. Odwieczni zlodzieje, klamcy i truciciele w ponadnarodowej mafii zydowskich korporacji, to wspolny wrog wszystkich ludzi wszelkich nacji, taki wszystko od wewnatrz pozerajacy nowotwor, ktory je od wewnatrz zycia spoleczno – gospodarczego rozbil,obrabowal i wzajemnie podjudzil karmiac od wiekow tonami „literatury” z przekretami historycznymi i poczuciem „winy” wobec parszywych wszarzy pobrzebieranych za „panow” i „wladcow” , ktorzy majac w mackach mendia i drukarnie robia ludziom wode z mozgu !

  Papier jest cierpliwy, bo wszystko przyjmie, tylko w koncu ile cierpliwosci moga miec jeszcze masy ludzkie otrzymujacy raz po raz pokoleniowe razy spod zydowskiego bicza „biednych ofiar”, zaplutych klamstwem zlodziei i mordercow, grasujacych w kostiumach „wladzy” tej czy innej, z najemnikami piora wypisujacymi niestworzone brednie o „rasie wybrancow boskich” od tysiecy lat ?

  Przeciez to nie przypadek, ze glowna galezia „przemyslu ” Izraela jest przemysl poligraficzny, a „kultura”, „historia” i „edukacja” gojow „prawnie” zajmuja sie zawodowi klamcy z „plemienia zmijowego” zatruwajacego dusze ludzkie jadem irracjonalnego strachu i niewiara we wlasne sily do samodzielnego kierowania wlasnym losem we wlasnym zyciowym interesie !

 3. 130 tysięcy przekręconych głosów! Strasznego Dworu Akt V

  Dorota Stańczyk w Strasznym Dworze… Oto dalszy ciąg głośnej sprawy protestu wyborczego w Katowicach

  26 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – bardziej znany jako „Straszny Dwór” – w składzie: pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj (Przewodnicząca); pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych – kontynuował rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym, sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, nie stawił się) i mec. Józef Koczar. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.

  Protest Doroty Stańczyk dotyczy 130 tysięcy ważnych głosów.

  Na poprzedniej rozprawie (12 stycznia) pani Stańczyk złożyła kilka wniosków dowodowych. Oddalenie wszystkich wniosków dowodowych wywołało protesty zebranych, a na salę wkroczyła milicja. Dyktatura nie odważyła się jednak na zwykłą w takich sytuacjach konfrontację z Polakami; „sędziowie” po prostu uciekli z sali.

  Na najnowszej rozprawie 26 stycznia sąd z przyczyn proceduralnych odroczył sprawę do 16 lutego, godz. 12.

  http://gazetaobywatelska.info/blog/showEntry/1369

 4. Kowalski zaskoczył mnie pozytywnie rozmawiając z Rolnikami.Dobrze mówisz Mizia niech odejdzie od RN bo tam się marnuje.Powinien założyć swoja partie bo z RN nic nie zdziała.

  1. R.N GO WYKORZYSTA ABY BOSAKI ZAWISZE I JESZCZE Z 3 DOSTAŁO STOŁKI W SEJMIE … A KOWALSKI ? PRZECIEŻ NAWET ON WIE ŻE PREZYDENTEM NIE ZOSTANIE ….. WIĘC ?

   POWINIEN WZIĄŚĆ TE Z 70 000 MŁODYCH Z SOBĄ I N.P PRZYŁACZYĆ SIĘ DO PARTII „Z” Z TAKIM ZAPLECZEM WPROWADZANYM DO NOWEJ PARTII BYŁ BY KIMŚ – KIMŚ BEZ ŁASKI I KLĘCZENIA 🙂

 5. Czy Mateusz Piskorski ma coś wspólnego oprócz nazwiska z Pawłem P. z SD to ten szczęściarz*od ruletki?

    1. TO CO NA RAZIE PISZĄ JEST O.K – ALE PRZYGLADAJMY SIĘ NADAL , ZA JAKIŚ CZAS MOŻNA BY WZIĄŚĆ UDZIAŁ W TYM PRZEDSIĘWZIĘCIU – ALE CZEKAJMY NA RAZIE – ZOBACZYMY JAKIE GÓWNA ZACZNĄ SIĘ DO NICH KLEIĆ I CO NA TO PARTIA „Z”

     a że zaczną się szumowiny skradać to pewne WAŻNE JAK ZAREAGUJE PARTIA – POWIE STANOWCZE -SPIERDALAĆ CZY ZAPROSI DO WSPÓŁPRACY …

    2. ELEKTORAT DO ZAGOSPODAROWANIA W RAMACH TYCH DEKLARACJI JEST GIGANTYCZNY – PYTANIE CZY POTRAFIĄ GO SKONSOLIDOWAĆ I UKIERUNKOWAĆ 🙂 jeśli jest tam ktoś madry partia „Z” MOZE OKAZAĆ SIĘ STRZAŁEM W 10 !!
     myślę że powinno się udać bo to łatwe

  1. DEKLARACJA PROGRAMOWA

   ZMIANA – WSZYSCY JEJ CHCEMY!
   Masowy wyjazd na Zachód polskiej młodzieży w poszukiwaniu lepszego życia, 14% obywateli w wieku produkcyjnym pozostających bez pracy, wściekłe ataki kapitału na prawa pracownicze, degradacja polskiego rolnictwa, ubożenie emerytów i rencistów, brak perspektyw dla młodych w kraju – to wszystko powoduje, że należy jak najszybciej postawić tamę antyludzkiemu kapitalizmowi!
   Agresja na Irak, napaść na Afganistan, wysługiwanie się dogorywającemu amerykańskiemu hegemonowi, meldowanie się „polskich” rządów w ambasadzie USA, podpalanie Ukrainy przez pseudoelity, zdrada interesów polskich na rzecz intratnych posad w międzynarodowych instytucjach – to wystarczające powody by zacząć żądać Polski suwerennej!
   W odpowiedzi na brak istniejącej alternatywy na polskiej scenie politycznej, postanowiliśmy ogłosić ZMIANĘ. Nie żadną kolejną „partię polityczną” na usługach kapitału, nie wąską grupę interesu, ani też nie korporację zarządzającą emocjami Polaków.
   Naszym celem jest ZMIANA polityki, będąca nie kosmetycznym zabiegiem, a głębokim przeoraniem skompromitowanych struktur antyspołecznego systemu. ZMIANA to zastąpienie tego systemu ustrojem nowym, budowanym dla ludzi i przez ludzi. Obywatele muszą mieć znów kontrolę nad swoim losem i to oni są ostateczną wyrocznią w sprawach publicznych. To oni są ZMIANĄ.
   ZMIANA będzie polegać m.in. na:
   – natychmiastowym opuszczeniu przez Polskę struktur NATO, by odbudować nasze siły zbrojne i przemysł obronny, należycie dbać o nasz własny interes oraz pokojowo współżyć z sąsiadami
   – nacjonalizacji i uspołecznieniu strategicznych gałęzi gospodarki, bo bez państwowych banków, surowców i produkcji, pozbawieni jesteśmy bezpieczeństwa socjalnego oraz realnej suwerenności;
   – stworzeniu warunków do godnego życia każdemu obywatelowi, wprowadzając sprawiedliwy system podatkowy, otaczając opieką najsłabszych, oraz likwidując bezrobocie poprzez reindustrializację kraju;
   – otoczeniu opieką polskiego rolnictwa, by zabezpieczyć zdrową polską żywność przed importem GMO oraz zapewnić opłacalność produkcji rolnej;
   – wprowadzeniu czytelnego systemu rządów precyzującego zakres odpowiedzialności i kompetencji władz, gdyż tylko sprawne organy państwa uzupełnione przez realne instrumenty demokracji bezpośredniej mogą być emanacją woli obywateli;
   ZMIANA jest odpowiedzią polskiego społeczeństwa na ignorancję i arogancję obecnych władz i „elit” RP. Jest ruchem na rzecz prawdziwej alternatywy dla kierunku, w którym obecnie podąża Polska. Jest siłą, która przywróci ludziom pracy ich prawa, także do współzarządzania państwem i jego majątkiem oraz na zawsze odsunie od polityki skompromitowanych sługusów kapitału.
   ZMIANA będzie dążyć do realizacji postulatów za pomocą udziału we wszelkich procesach decyzyjnych, samoorganizacji, a także aktywnej pracy wśród społeczeństwa, nie wyłączając z tego radykalnych form oporu.
   ZMIANA to my wszyscy, poza wąską grupą opływających w luksusy i przywileje złodziei!
   ZMIANA – jedyna opozycja!

   1. No to teraz przez wszystkie rynsztoki mendialne przeleje się duużo piany. Nie zostawią na nim suchej nitki !! Nie darują mu ani udziału w rosyjskiej tv, ani zaproszenia gościa z donbasu!! Jeżeli uda im się zebrać te 100 000 podpisów pod kandydaturą na prezydenta, ruszą wszyscy i z lewa i z prawa. Przecież wszyscy nasi „wybrańcy” prowadzą polityczną prostytucję z us-raelem.

     1. To będzie atak wściekłych psów!! Dużo ludzi „wystraszą” wizją „rosyjskich rządów” w Polsce! Tym bardziej, że najbardziej nie będzie pienił się „adam z agory” tylko pisowcy i wszelkiego rodzaju narodowcy!! Boję się, żeby na tym całym bardaku nie poprawiły się nastroje wobec po!

      1. EE JAKICH RZĄDÓW MOSKWY W POLSCE? WSPÓŁPRACA HANDEL I TO WSZYSTKO a narodowcy 🙂 tam jest dużo bardzo dużo zwolenników wspólpracy słowian w ramach gospodarczych iwojskowych paktów

       to koszmar anglo germańców SŁOWIANIE RAZEM 🙂

      2. A ZACHODOWI KOPARA BY OPADŁA RAZ NA ZAWSZWZE W OBLICZU SILNEGO SŁOWIAŃSKIEGO BLOKU GOSPODARCZO MILITARNEGO Z NIEOGRANICZONYM DOSTĘPEM DO ROSYJSKICH SUROWCÓW

       ZACHÓD JEST WYEKSPLOATOWANY I WYMIERA 🙂

       1. Nie mam tu na uwadze logiki tylko propagandę, a ta potrafi w naszym kraju zdziałać cuda !! np. obecnie 75% zaufanie do bredzisława.

       2. 🙂 JAK BYM SAM JAKO MIZIA ZAPŁACIŁ Z 1 000 000 $ ZA SONDAŻ TO OKAZAŁO BY SIĘ ZE NIKOMU NIE ZNANY MIZIA MA ZAUFANIE 60% POLAKÓW A ZA 2 MILION 3 DZIENNIKI OGÓLNOPOLSKIE BY PISAŁY MIZIA CZARNY KOŃ NADCHODZĄCYCH WYBORÓW – DO WOJNY POTRZEBA PIENIĘDZY ……. I PIENIEDZY 🙂

       3. Ano właśnie !! Kogo jak kogo ale spin doktorów Popaprańcy mają skutecznych! Popatrz tylko na ostatnie przekazy. Jak dodatkowo próbuje się ocieplać wizerunek bredzisława. Inni tu awanturka, tam niefortunna wypowiedź tudzież udział w tym co nie trzeba, a on z wielką troską odwiedza liżących w Polsce rany wojenne żołnierzy ukraińskich! Jaki on pokojowy i daleki od draki!! Pobratymcy robią swoje, a on ma działać na wyobraźnię jak relaksacyjna muzyka.

       4. MA KASĘ TO I OPŁACA FACHOWCÓW – INNI JADĄ NA NATURSZCZYKA …. I DALEKO NIE ZAJADĄ SZCZEGÓLNIE JEŚLI W KAMPANII MUSZĄ GRAĆ KOGOŚ INNEGO NIŻ SA NA CODZIEŃ – TU PRZYKŁAD KOWALSKI Z R.N 🙂 KATASTROFA ZNANY Z WYPOWIEDZI I WYGLĄDU NAGLE WSKOCZYŁ W SKÓRĘ KOGOŚ INNEGO – WYGLĄDA TO KOMICZNIE -no ale jakich doradców ma takich ma 🙂 przecierz nie chodzi tu o stołek dla niego w belwederze tylko o kilka miejsc w sejmie w zamian za zneutralizowanie 100 000 RUCHU „FASZYSTÓW” co niebawem się stanie

        jak młodzi w szoku zobaczą w tv kogo popierali …… tak to już jest w polityce

       5. Jestem ciekawa jak zareagują ukrińcy na 40% procentowe podwyżki cen prądu, gazu itp. no i zamykania części kopalń ? Zaczyna się u nich wdrażanie „planu Balcerowicza”.

       6. Nad Ukrainą zawisł cień śmiertelnego wroga wszystkich wolnych ludzi, wroga, który nie bierze jeńców i nie zna litości. Przemysł tego kraju, już teraz ledwo stojący na nogach, jest na skraju przepaści. Teraz ma szansę ruszyć śmiało naprzód. Fabryki, huty, kopalnie mogą paść ofiarą barbarzyńskiej inwazji, więc za kilka lat będą przypominały morze ruin. Nie lepszy los czeka gospodarstwa rolne, które ze względu na brak finansów i działania wroga, będą leżały odłogiem, a rolnicy staną w obliczu problemów nawet z wyżywieniem swoich własnych rodzin. Setki tysięcy ludzi w wyniku działań wroga mogą znaleźć się na bruku, wyrzucone z mieszkań, na które będzie stać tylko najbogatszych. Na Ukrainie nastaną straszne czasy otwartej obcej interwencji oraz jawnie sprzyjających jej władz.

        Nie, nie chodzi o inwazję żołnierzy Putina, których, jeśli by wierzyć doniesieniom z Kijowa, powtarzanym przez polskie „wolne” media, przybywają codziennie tysiące („dziennikarze” muszą pamiętać, aby ich liczebność nie przekroczyła w końcu liczby wszystkich sił Federacji Rosyjskiej).

        Wróg nadchodzi z innego kierunku i jest po stokroć straszliwszy, bo uderza za liniami frontu, w bezbronnych cywilów. Nazywa się… Leszek Balcerowicz. Po rozwaleniu polskiej gospodarki oraz przygodzie w Gruzji, gdzie bohatersko wspierał kraj, w którym luksusem stały się dostawy energii elektrycznej, dziś kieruje swój atak ku Ukrainie. Zaproszony przez głównego udziałowca biznesu zwanego Ukraina, Petro Poroszenkę, ma „ustabilizować” ukraińską gospodarkę.

        To kolejna faza ataku. Już wcześniej polscy politycy doradzali Ukraińcom jak reformować samorząd, czyli nadać lokalnej oligarchii pozory demokracji.

        Powstaje pytanie, gdzie jest największy, wieczny spokój? Na cmentarzu. Dzięki wspólnym wysiłkom Poroszenki i Balcerowicza ukraińska gospodarka ma wkrótce szansę przypominać właśnie… cmentarz.

       7. Jesli zachod dojdzie do sciany wyeksploatowania i wymierania, to nam zafunduje kolejny holokaust narodow w postaci nastepnej totalnej wojny.Na razie wojna sie toczy o wplywy w Afryce domowymi wojnami wyniszczajacymi populacje autochtonow.Jesli kraje bogate w surowce niezbedne zachodnim technologiom i ich wlasciciele beda w przyjazni z zachodnimi demokratami jakos podziela sie surowcami.Chyba, ze arabscy szejkowie nie pojda na uklad ( na uklad nie chciali pojsc: Irak, Libia, Syria, Tunezja , wiec maja, co maja) z liberalna ameryka i zachodem to zachod bedzie mial powazne problemy.Duzo wskazuje na to, ze zachodni demokraci beda szczepic swa demokracje takze w krajach zatoki zasobnej w rope i nie tylko, co nie musi sie podobac roponosnym krolom i szejkom.Ci ostatni ryzykuja ciag dalszy kolorowych rewolucji jak by co.Tylko w ten sposob zachod moze polozyc lape na bogactwach, ktorych nie ma do dalszego rozwoju technologii pod pretekstem walki z tyrania w imie szerzenia demokracji i wolnosci.Tzw.terroryzm islamski jak najbardziej jest na raczke zachodnim demokratom, bo pod pretekstem wojny z terroryzmem wielkie kapitaly szykuja sobie podwaliny pod demokracje , ktore oskubia zasobne kraje.

   2. Z takim programem w obecnej sytuacji maja duze szanse na spoleczne poparcie.Ludzie maja dosyc ultraliberalizmu.Program zblizony do greckiej Syrizy, czyli tzw. skrajnej lewicy, ktora jest oczkiem w glowie masonskiej zachodniej skrajnej lewicy spod znaku rot-szylda.Kto stoi za ta nowa polska partia?.Oj czerwone swiatelko mi sie wlaczylo…Co nie wrozy nic dobrego.Zwlaszcza, jesli z tylu jest masonska skrajna lewica z ulubionym tfuj.. ” jestem charlie”.Tym mi tu towarzychem pachnie..

 6. dla czego akurat formacja proponująca wspólpracę ze wschodem ?

  DLA TEGO ŻE 25 LETNIA ORIENTACJA NA ZACHÓD – BEZ UMIARU I BEZKRYTYCZNIE DOPROWADZIŁA DO SYTUACJI W KTÓREJ ZIŚCIŁY SIĘ DZIECIĘCE MARZENIA – KOMOROWSKICH ,WAŁĘSÓW, TUSKÓW

  CZYLI BEZPROBLEMOWY DOSTĘP DO CIUCHÓW GUMY DO ŻUCIA PEPSI I CAMELI ….

  TO BYŁO ICH MARZENIEM ALE NIE JEST PRIORYTETEM DLA MŁODYCH POLAKÓW DZIŚ

  DZIĘKI ICH POLITYCE MAMY DZIŚ TO WSZYSTKO ZAGRANICZNE , ALE NIE MAMY PRZEMYSŁU

  CO PRZEKŁADA SIĘ NA SYTUACJĘ KTÓREJ JA SIĘ WSTYDZĘ POLSKA KRAJ W CENTRUM EUROPY NIE POSIADA ZUPEŁNIE ŻADNYCH WŁASNYCH PRODUKTÓW OPARTYCH O POLSKĄ MYŚL TECHNICZNĄ

  – SAMOCHÓD
  – KOMPUTER
  – ROWER
  – TE. KOMÓRKOWY
  – TELEWIZOR

  i wiele produktów których brak jest poprostu wstydem w XXI WIEKU !!!

  POLACY DZIŚ POD TYM WZGLEDEM SĄ NA RÓWNI Z KRAJAMI AFRYKAŃSKIMI – TAMTA SYTUACJE MOŻNA USPRAWIEDLIWIĆ BO NARODY TAMTE SĄ PROGRAMOWO NISZCZONE OD LAT – WOJNĄ EPIDEMIAMI EKSPERYMENTALNYMI

  ALE POLSKA ?

  LUDZIE WSTYD DOŚĆ BEZGRANICZNEJ UFNOŚCI W PRZYJAŹŃ ANGLO GERMAŃSKICH DOBRODZIEI – W OKÓŁ MACIE PRZYKŁADY WSZYSTKO ZRÓJNOWANE A JEDYNA RZECZ JAKA SIĘ OPŁACA TO WYJAZD DO ROBOTY ZA GRANICĘ

  MOŻE CZAS POMYŚLEĆ KTO NAM ROZ…. GOSPODARKĘ HANDEL , PRZEMYSŁ SEKTOR BANKOWY …. jeśli uczciwie roztrząśniecie temat to wyjdzie wam że ROSJA JEDNAK JEST NASZYM NATURALNYM SOJUSZNIKIEM I PARTNEREM GOSPODARCZYM Z KTÓRYM WSPÓŁPRACA ZACZNIE PRZEKŁADAĆ SIĘ NA ROZWÓJ KRAJU

  1. A CO DO SYMPATYKÓW RUCHU NARODOWEGO – KTÓRY JESZCZE SKUPIA I WIĄŻE DOŚĆ SPORE SIŁY MŁODYCH LUDZI – NALEŻY PO PROSTU SKREŚLIĆ – SPOSÓB PROWADZENIA KAMPANII PREZYDENCKIEJ PRZEZ WYZNACZONEGO FRONTMENA NA KTÓRYM SKUPIA SIĘ UWAGA MEDIÓW – JEST WYREŻYSEROWANYM SPEKTAKLEM KTÓRY MA NA CELU OŚMIESZYĆ TEN RUCH I ZNEUTRALIZOWAĆ JEGO SIŁĘ – tak robią to specjalnie żeby wywołać WIELKI ZAWÓD W ŚRÓD MŁODZIEŻY I ZNIECHĘCIĆ ICH DO JAKIEGOKOLWIEK DZIAŁANIA W POLITYCE – co jest na rękę obecnym u steru SKURWYSYNOM , ZŁODZIEJOM I INNEJ HOŁOCIE

   RUCH NARODOWY = SKUPIŚ JAK NAJWIĘCEJ MŁODYCH – POTEM SPEKTAKULARNIE SKOMPROMITOWAĆ SIĘ PUBLICZNIE JAKO WODZOWIE

   I WYWOŁAĆ WIELKIE ROZCZAROWANIE MŁODYCH UFAJĄCYCH W COŚ

   PROSTE SKUTECZNE I ZAPEWNE ZAPŁACONE CO NIEKTÓRYM

   RUCH NARODOWY – AUT !!!

   p.s poczytajcie sobie wywiady Kowalskiego z mediami o durzym znaczeniu i obejrzyjcie materiały propagandowe – plakaty i hasła

   WIZERUNEK ĆWOKA I CHAMA – NAWET JUŻ FUNKCJONUJE W MEDIACH POD KSYWKĄ „TERMINATOR” a marian siedzi i uśmiecha się jak kurwa do milicjanta …….

   NIKT MNIE NIE PRZEKONA ŻE TEN IMICZ JEST NIE WYREŻYSEROWANY I ZAPLANOWANY

   wiecie po co Kowalskiemu żona – wywiad onet – żeby podawała erbatkę wiedziała gdzie są klucyki od auta i tp … obowiązki służby ….. SAM TAK POWIEDZIAŁ !!

   SPRAWA CHYBA JASNA PRAWDA

   1. A ROZCZAROWANIE MŁODEGO CZŁOWIEKA GDY IDOLE OKAŻĄ SIĘ DURNIAMI I PIECZENIARZAMI BĘDZIE BOLESNE I NA LATA WYAUTUJE GO Z PRÓB BRANIA UDZIAŁU W CZYMKOLWIEK , SZCZEGÓLNIE GDY BABCIA POPIERAJĄCA PIS I WuJEK ZAGORZAŁY PEOWIEC ZACZNĄ MU W OCZY RECHOTAĆ – i o to chodzi moi drodzy o to CHODZI !!!

   2. p.s najbardziej mi szkoda tego Kowalskiego który ślepo wierzy swym „wujom” pryszczatym

    ten kowalski ma swoje plusy !! tylko trzeba wiedzieć do czego jego talenty wykorzystać 🙂

    W TEJ ROLI JAKĄ ODGRYWA NIEŚWIADOM SKUTKÓW DECYZJI I CELÓW „WUJÓW” BOSAKÓW I ZAWISZÓW jest po wszystkim skńczony

    1. JA COŚ PODPOWIEM MARIANOWI , MOŻE SIĘ OPAMIĘTA I PRZEJRZY NA OCZY PO CO RUCHOWI NARODOWEMU MARIAN POTRZEBNY …

     OTO JEGO ROLA !!! W KTÓREJ JEST DOBRY I POŻYTECZNY !!!

     ALE NIE Z R.N JEGO DROGA …… JAK SIĘ NIE OBUDZI TO …. ZOSTANIE CIECIEM DO KONCA SWOICH DNI

     https://www.youtube.com/watch?v=DRuSTBvdFQY

     A TO HUCPA W KTÓRĄ GO WKRĘCILI I GDZIE CO WYPOWIEŹ TO KAPITAŁ ZAUFANIA TOPNIEJE ………

     https://www.youtube.com/watch?v=LHgKIgvSos0

     JUŻ SAM TYTUŁ JEST KOMICZNY 🙂

     jest takie powiedzenie rób to do czego bug dał ci talenty !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: