loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Gala UFC Wargiliusz vs Zarowa /Ciekawostka / TAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLACY W DNI WOLNE OD PRACY W NIEMCZECH

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

OGLĄDAĆ  NA PEŁNYM  EKRANIE 

3 thoughts on “Gala UFC Wargiliusz vs Zarowa /Ciekawostka / TAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLACY W DNI WOLNE OD PRACY W NIEMCZECH

  1. jest bez znaczenia !! czy to Niemcy .Francuzi .Anglicy.Polacy ! oni wszyscy sa ..MEDIALNIE PORAZENI!! od wczesnych lat dzicinstwa -zlobki szkoly podstawowe ,szkoly srednie ,suudia i uniwersytety !! przez nas miedzynarodowy program nauczania dla SWIATA GOI:) .MY ..WYBRANCY BOGA USTANAWIAMY WSZYSTKIE PROGRAMY WE WSZYSTKICH PANSTWACH NA MATCE ZIEMI!!.DLATEGO GOJE MUSZA SIE NAWZAJEM NIENAWIDZIEC ,MORDOWAC (JAK SLOWIANSKIE GOJE NA UKRAINIE ) NAWET NIE WIEDZAC KOMPLETNIE KTO TO ZAARANZOWAL !:)ZYZ NIE JEST TO NAJWIEKSZTAJMNICA ,CZAR ,MISTERIOM !! KIEROWANIA SWIATEM GOI DO WZAJEMNEGO UNICESTWIENIA SIE !!!

  2. Niemcy wcale nie lepsi zwlaszcza w wolne weekendy i urlopy letnie w Polsce.Zachowuja sie jeszcze gorzej.Mieszkancy takiego Krakowa na pewno moga poswiadczyc.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: