NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Gala UFC Wargiliusz vs Zarowa /Ciekawostka / TAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLACY W DNI WOLNE OD PRACY W NIEMCZECH

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

OGLĄDAĆ  NA PEŁNYM  EKRANIE 

3 thoughts on “Gala UFC Wargiliusz vs Zarowa /Ciekawostka / TAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLACY W DNI WOLNE OD PRACY W NIEMCZECH

  1. jest bez znaczenia !! czy to Niemcy .Francuzi .Anglicy.Polacy ! oni wszyscy sa ..MEDIALNIE PORAZENI!! od wczesnych lat dzicinstwa -zlobki szkoly podstawowe ,szkoly srednie ,suudia i uniwersytety !! przez nas miedzynarodowy program nauczania dla SWIATA GOI:) .MY ..WYBRANCY BOGA USTANAWIAMY WSZYSTKIE PROGRAMY WE WSZYSTKICH PANSTWACH NA MATCE ZIEMI!!.DLATEGO GOJE MUSZA SIE NAWZAJEM NIENAWIDZIEC ,MORDOWAC (JAK SLOWIANSKIE GOJE NA UKRAINIE ) NAWET NIE WIEDZAC KOMPLETNIE KTO TO ZAARANZOWAL !:)ZYZ NIE JEST TO NAJWIEKSZTAJMNICA ,CZAR ,MISTERIOM !! KIEROWANIA SWIATEM GOI DO WZAJEMNEGO UNICESTWIENIA SIE !!!

  2. Niemcy wcale nie lepsi zwlaszcza w wolne weekendy i urlopy letnie w Polsce.Zachowuja sie jeszcze gorzej.Mieszkancy takiego Krakowa na pewno moga poswiadczyc.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: