NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

500 tysięcy muzułmańskich imigrantów WYLĄDUJE NA PLAŻACH ITALII -nowa taktyka IS

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Bojownicy Państwa Islamskiego grożą wysłaniem do pół miliona imigrantów z Libii do państw południowej Europy, w ramach „psychologicznego zastraszenia”. Osoby te zostaną wysłane do Europy pod przymusem.

„Jeśli wyślecie siły zbrojne do Libii, my w odpowiedzi wyślemy wam 500 000 migrantów” – taka zapowiedź, adresowana do włoskich władz, pojawiła się na jednej ze stron powiązanych z islamskimi bojownikami. Informację wyszukała francuska gazeta Le Figaro. Bojownicy Państwa Islamskiego grożą wywołaniem „chaosu” w rejonie Morza Śródziemnego, za pomocą setek łodzi wypełnionych imigrantami.

W wystąpieniu przed włoskim parlamentem, minister spraw zagranicznych Paolo Gentiloni dał do zrozumienia, że Rzym obawia się „masowego napływu uchodźców”. „Mamy do czynienia z krajem o potężnym terytorium, na którym brakuje instytucji rządowych, co może mieć poważne konsekwencje nie tylko dla nas, ale i dla stabilności procesu transformacji w sąsiednich afrykańskich państwach” – stwierdził Gentiloni dodając, że w Libii istnieje realna możliwość współpracy bojowników Państwa Islamskiego z tamtejszymi ekstremistami.

Jak podają włoskie media, tylko w zeszłym tygodniu na wodach Morza Śródziemnego, z pomocą włoskich służb, zostało uratowanych ponad 4 tysiące nielegalnych imigrantów, zmierzających do Włoch na prowizorycznych łodziach i statkach. W porównaniu do lutego 2014 roku, jest to znacząco wyższa, wręcz rekordowa liczba i wyznacza pewien trend, który, jak należy się domyślać, będzie się jeszcze rozwijał.

Państwo Islamskie zapowiada wysłanie 500 tysięcy imigrantów do Europy

==========================

POMYSŁ BARDZO DOBRY  I REALNY (nie żebym popierał) ZAPĘDZĘ NA ILE  SIĘ DA  ŁÓDEK PONTONÓW TRATW 

SŁOWEM CZEGOKOLWIEK  CO NA WODZIE SIĘ JAKO TAKO TRZYMA I STRZAŁAMI Z AK I  RKM  POPĘDZĄ ICH DO WIOSEŁ 

==========================

TAM GDZIE WYLĄDUJĄ DOJDZIE DO SCEN DANTEJSKICH , TO PEWNE I JESZCZE JEDNO CZY WŁOSI BEDĄ MOGLI OLAĆ I POZWOLIĆ SIĘ TOPIĆ TYM LUDZIOM ?

CHYBA NIE …. 

I  PYTANIE ILU W ŚRÓD NICH MOŻE BYĆ NA PRZYKŁAD O TU LINK 

ISLAMIŚCI WYMORDUJĄ EUROPEJCZYKÓW WIRUSEM EBOLA ATAK BIOLOGICZNY TRWA ??, ALBO SIE JUŻ DOKONAŁ !!!!

16 thoughts on “500 tysięcy muzułmańskich imigrantów WYLĄDUJE NA PLAŻACH ITALII -nowa taktyka IS

 1. Zrobia tak..Ba .Juz laduja w Europie, nie tylko we Wloszech tysiace niby biednych imigrantow, ktorych o dziwo, mimo rzekomej biedy stac jest na zaplacenie paserowi za ponton 2 tysiace dolarow.O jakiej biedzie mowa?.Wlochy otrzymuja 6 milionow euro od unii ( takze od polskiego podatnika) miesiecznie na patrolowanie i ratowanie tzw. uchodzcow w pontonach i zarazem kandydatow na obywateli unii, ktorzy maja szanse jak dobrze pojdzie na sprzatanie, a przede wszystkim na socjal i w pozniejszej perspektywie na zajecia w branzy trafiko narkotykow.A bialy czlowiek dobry, podpuszczony przez politykow, swietego papieza haruje na ten socjal i daje datki roznym fundacjom na finansowanie przyszlych terrorystow, nierobow, handlarzy narkotykami i bronia, bandziorow roznej masci.Tych imigrantow interesuje Europa wylacznie ze wzgledu na polepszenie sobie bytu. Prawda jest, ze w krajach tychze emigrantow ograbianych przez bialych oligarchow udajacych demokratow i ich wlasnych w roznych kolorach albo przymieraja glodem albo musza zapracowac na przyslowiowa miske ryzu.A w Europie moga pozamiatac troche ulice i dorobic sie socjalu, ktory w porownaniu z nedza , z ktorej przybyli jawi im sie wielkim dobrobytem.A ten dobrobyt moze byc dla nich rajem, gdy jeszcze sobie dorobia w branzy narkotykowej.Jakies integracje i walory republikanskie to oni maja w glebokim powazaniu , bo liczy sie wylacznie niezly dach nad glowa i micha socjalna bez wiekszego wysilku.Panstwo tez tu nie jest bez winy, bo wielu rownie cwanych i leniwych jak niektorzy imigranci , korzysta z tej nedzy, a zwlaszcza celebryctwo sprzedajace na cele charytatywne swe badziewne tworczosci oraz czlonkowie roznych klubow zrzeszajacych oligarchow , jak na przyklad Rotary, ktorzy obdzieraja roznych biedakow z godnosci, z bogactw ich ziemi w zamian za obietnice demokracji i wolnosci.A ta demokracja i wolnosc jest z pustym brzuchem, ktory pasie czlonkow Rotary i innych fundacji.Biale gluptaki daja kase cwaniakom, bo maja dobre litosciwe serduszka.Cwansi sa bogaci szejkowie, ktorzy finansuja piata kolumne , budujac meczety i finansujac dobrze wyksztalconych przybyszow , ktorzy infiltruja rozne dziedziny zycia ekonomicznego, a takze politycznego.Sami szejkowie sie nie szczypia i inwestuja swe kapitaly w krajach bialych ludzi, ktorych coraz mniej.Wykupuja najlepsze branze przemyslowe, hotele, ziemie, kluby pilkarskie, cale ulice, firmy ubezpieczeniowe.A co?.Wolno im.Liberalizm…

  1. I to jest zwyrodnienie, że UE bardziej dba o ciapatych, którzy się nie integrują, a w perspektywie mogą mocno szkodzić – niż ludzi z byłych demoludów. W takiej „ch d i kk” trzeba się nieźle narobić, żeby mieć tyle ile po właściwej stronie Odry za samo bycie żywym.

 2. A tutaj prawdziwa perełka w interpretacji:

  „Premier Donald Tusk (57 l.) szefem Rady Europejskiej, wicepremier Elżbieta Bieńkowska (50 l.) ważną komisarz w europejskich strukturach – to co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia, teraz dzieje się naprawdę. Pewien człowiek miał te nominacje przed oczami na długo przed tym jak… do nich doszło! Ojciec Czesław Klimuszko († 74 l.) zmarły w 1980 roku zakonnik, dawno temu przewidział sukces Tuska i jego świty. – Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie – twierdził jasnowidz.”

  1. Albo ludzie o germańskich/bliskowschodnich rysach twarzy, albo Polacy…

   Inna sprawa, że jakie to nowe prawo i jaki honor? Oszustwa, defraudacje? Przypomina się wieszczenie o „wiośnie Kościoła”, którą po II wojnie widziano w bioenergoterapii itp. – dopiero później wyszło, że to podróbka „z dołu”, w sporej części przynajmniej. I tu chyba też spełnienie jeszcze przed nami…

 3. A mnie przypomniała się przepowiednia o. Klimuszki :
  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: