NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Polak na wieki wieków dziadem , już ich w tym głowa ! PŁACIĆ , PŁACIĆ ,PŁACIĆ …….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Witam co dzieje się tu w Polsce a o czym nie wiecie ?, albo wiedzieć nie chcecie ….

link , tak jak lubicie bo bez linka z kłamliwych mediów nie uwierzycie 🙂 taki paradoks schizofreniczny w Polsce mówicie łżemedia 🙂 ale jak wam coś napisze bez linka do fabryki kłamstwa to nie wierzycie , więc PROSZĘ BARDZO 🙂

http://biznes.onet.pl/zmora-wieczystego-czyli-koszmar-podwyzek/h53g9

WAŻNE !!!! W 21 WIEKU NIEMA WIĘKSZEGO UPODLENIA NIŻ BRAK PIENIĘDZY ,I COŚ JESZCZE WŁAŚNIE TAK TRZYMA SIĘ CAŁE NARODY ZA MORDĘ BIEDĄ I CIĄGŁYM BRAKIEM PIENIĘDZY 

ZENOBIUSZ I WIZGA

Justyna ZahorskaDziennikarka Onetu

Horror podwyżek dotyka wszystkich – biednych i bogatych, emerytów i przedsiębiorców. 28 stycznia, środa. Demonstracja przed Sejmem – tym razem zebrali się dotknięci drastycznymi podwyżkami użytkownicy wieczyści gruntów. Tłum gęstnieje. Zjawia się telewizja, a także policja, rutynowo spisuje organizatorów. Prosi demonstrantów o przeniesienie się na parking po drugiej stronie Wiejskiej. To nie związkowcy, grzecznie przenoszą się we wskazane miejsce. Nie chcą zadymy.

O co chodzi tym ludziom? Paweł Z. z podwarszawskiego Nadarzyna, użytkownik 750-metrowej działki, płacił przez wiele lat 70 zł rocznie – teraz gmina łupnęła mu ponad 1600 zł. Barbara T. z ulicy Lea w Krakowie płaciła do tej pory za grunt pod niewielkim mieszkaniem 44,60 zł – po podwyżce miasto zażądało 472, 29 zł.

U nas średnia opłata skoczyła o 470 procent – mówi Henryka Chmielewska-Pleczeluk, prezes zarządu warszawskiej spółdzielni mieszkaniowej Rakowiec. –Pierwsze podwyżki uderzyły w naszą spółdzielnię już w 2011 roku. To był szok. Zdawaliśmy sobie sprawę, że spółdzielcy, w większości emeryci, renciści i ludzie bez stałego dochodu, nie będą w stanie udźwignąć takiego obciążenia – dodaje prezes Chmielewska-Pleczeluk.

– Opłata za użytkowanie wieczyste stanowi swoisty ekwiwalent pieniężny za możliwość korzystania z gruntu jednostki samorządu terytorialnego. Uzależniona jest od wartości nieruchomości – wyjaśnia burmistrz warszawskiej dzielnicy Targówek, Sławomir Antonik. – Jeżeli wartość nieruchomości wzrasta, wzrasta też opłata.

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami, wynosi ona 1 proc. wartości gruntu przeznaczonego pod zabudowę mieszkaniową. Raz na trzy lata opłatę można zaktualizować. W praktyce jednak przez kilkanaście, w najlepszym razie kilka lat gminy trzymały się starych stawek. Np. na warszawskiej Sadybie czy Stegnach opłata nie zmieniała się przez 7 lat. W Białymstoku użytkownik wieczysty 583-metrowej działki płacił przez 16 lat blisko 2868 zł – odkąd ’’dopadła’’ go podwyżka, musi wyłożyć 3734 zł rocznie.

Samorządowcy obudzili się nagle, konstatując, że jesteśmy w UE i ceny nieruchomości rosną, co można wykorzystać dla podreperowania gminnych budżetów. Prezydenci, burmistrzowie i wójtowie wynajęli rzeczoznawców, ci zaś wzięli się do roboty i sporządzili operaty szacunkowe nieruchomości, których ’’na żywo’’, w terenie, z reguły nawet nie oglądali. I posypały się podwyżki o kilkaset, a nawet o tysiąc procent.

– Mam emeryturę 1018 zł. Jak udźwignę podwyżkę za użytkowanie wieczyste do 3 tysięcy rocznie? – pyta retorycznie pani Halina z warszawskiego Śródmieścia. – Może Warszawa staje się miastem tylko dla bogatych. Może powinnam się stąd wynieść.

Kosmiczny skok

Kto najbardziej dostanie po kieszeni – to zależy przede wszystkim od tego, gdzie mieszkamy.

– Przy takiej samej, 1000-procentowej podwyżce osoba mieszkająca w wieżowcu zapłaci mniej, niż lokator czteropiętrowego bloku – tłumaczy dr Daniel Alain Korona, prezes Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE. – Dużo więcej zapłaci mieszkaniec domu jednorodzinnego.

– W tej chwili najbardziej cierpią warszawiacy, ale mamy sygnały także z Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta i Poznania, choć tam opłaty są mniejsze niż w Warszawie. W mniejszych miejscowościach problem też występuje – dodaje dr Korona.

Skąd się wzięły te astronomiczne wyceny gruntów? Za operaty szacunkowe płacą gminy, zainteresowane wywindowaniem stawek.

Nie wiadomo, skąd brał dane rzeczoznawca zatrudniony przez gminę Nadarzyn, Marek J. Faktem jest, że działkę Pawła Z. z małym domkiem typu kanadyjczyk wycenił na ponad 230 zł za metr kwadratowy, podczas gdy uzbrojone działki budowlane w tej gminie kosztują na wolnym rynku ok. 100 zł za metr.

– Spółdzielnie zrobiły kontroperaty i wyszło im dużo mniej – podkreśla prezes Henryka Chmielewska-Pleczeluk. – Według miasta, było to 3000-3400 zł za metr kwadratowy. Według naszych rzeczoznawców 2000-2600 zł za metr.

– Operaty szacunkowe są nierzetelne i niefachowe – mówi dr Daniel Alain Korona. – Często ich autorzy nie zadają sobie trudu dokładnych badań.

Podstawową metodą wyceny jest metoda porównawcza – wartość gruntu ustala się na podstawie innych transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości. Prowadzi to jednak do idiotyzmów, np. wartość gruntu pod 40-letnim blokiem ustala się na podstawie ceny działki po drugiej stronie ulicy, którą można sprzedać deweloperowi i postawić tam apartamentowiec. A przecież działki z blokiem nikt za tę cenę nie sprzeda.

– Przepisy są absurdalne – mówi dr Korona. – Nakazują oszacowanie wartości nieruchomości niezabudowanej tak samo, jak zabudowanej.

Burmistrz Targówka, Sławomir Antonik, zwraca uwagę na drugą stronę medalu: – Samorząd żyje z danin publicznych i podatków. Pieniądze z opłat za użytkowanie wieczyste trafiają do budżetu miasta.

parada łajdaków

CEL JEST JASNY I PROSTY – TRON Z OŁTARZEM ZAWARŁ PAKT !!!!!!

TAKIE BEDĄ DZIECI WASZE !!!!!!!!!!!!!!!
=============================================================

Polska jest krajem katolickim,w ktorym ludzie maja
zarabiac malo,maja zyc w niedostatku,bo tylko
wtedy,beda pobozni,religijni,beda brac udzial w
praktykach religijnych.Gdy ludzie zarabiaja
malo,wtedy sa nieszczesliwi i szukaja
pocieszenia,i na to tylko czekaja kaplani,gdyz
przychodza do ludzi i opowiadaja im bajki na
pocieszenie,a gdy ludzie ich wysluchaja,to nie
szukaja juz szczescia na ziemi,w wysokich
zarobkach,tylko szukaja szczescia w
niebie,zaswiatach,oczekuja cudow,i beda gotowi
chodzic na pielgrzymki,aby modlic sie o szczescie
w niebie.Beda przeznaczac pieniadze(ktorych i tak
malo zarabiaja)na cele religijne,beda gotowi
budowac koscioly,swiatynie,domy boze itd.,a nie
budowac akwedukty,autostrady,stadiony,zaklady
pracy itd.Kaplani zyja z tego,ze sprzedaja ludziom
obietnice szczescia w niebie,a wiec szczescie
ludzi tu na ziemi jest sprzeczne z interesami
kaplanow.Kaplani mowia do ludzi:”pan Bog miluje
was w waszej nedzy,ciprpienie zbliza was do pana
Boga,im wieksza wasza bieda,nedza,cierpienie,i im
wiekszy krzyz dzwigacie na swych barkach,tym
wieksza wasza chwala w niebie.I mowia to do
ludzi,ludzie,ktorzy sa najbogatszymi
ludzmi.Oczywiscie z kaplanami wspolpracuja ich
swieccy sojusznicy,przyjaciele.Pewien polityk
powiedzial kiedys tak:”Podchodzi minister do
biskupa,bierze go pod reke i mowi:Ty ich utrzymasz
w glupocie,a ja ich utrzymam w biedzie”

===================================================

CZEMU DODAŁEM TO BO ZAWSZE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ NOWI ZE STARYMI NAWYKAMI DOGADUJĄ SIĘ NA WASZ POHYBEL 

tak jak widać rżnięcie polaków trwa w najlepsze zmieniają sie tylko świnie przy korytach samorządowych i rządowych …

TYLKO SZNUR  I KRWAWA REWOLTA JEST W STANIE ZMIENIĆ COŚ I POPRAWIĆ BYT ŻADNE WYBORY , PRZECIERZ WSZYSTKIE SIŁY OD LEWA DO PRAWA ZAKWESTIONOWAŁY ICH UCZCIWOŚĆ … TO W JAKIM CELU CI CO MÓWIĄ O FAŁSZERSTWACH BIORĄ UDZIAŁ W GRZE KTÓRA Z GÓRY JEST USTALONA … ?

NO WŁAŚNIE PO TO ŻEBYŚCIE SIĘ ZAJELI BYLE CZYM BYLE NIE ROZLICZANIEM TYCH SS…...

47 thoughts on “Polak na wieki wieków dziadem , już ich w tym głowa ! PŁACIĆ , PŁACIĆ ,PŁACIĆ …….

 1. Niegdys zastanawialam sie na tym, ze dlaczego landy ewangelickie w Niemczech byly o wiele bogatsze i zasobniejsze w porownaniu z landami katolickimi ? Zreszta wszedzie tam na calym swiecie gdzie najpierw rozlezli sie misjonarze ze „swietym pismem” i wybudowano koscioly dochodzilo do kompletnego zalamania sie bytowych struktur spoleczenstw i upokarzajacej zyciowej wegetacji w biedzie, beznadziei i chaosie. Na te pytania jest dokladna odpowiedz w ponizszym demaskujacym „pismo swiete” artykule, ktory dokladnie wyjasnia cele powstania papierowego straszaka „Jahwe” i ktory niestety straszy do dzis dzieki ciemnocie „wiernych” :

  https://kefir2010.wordpress.com/2014/12/28/jahwe-okrutny-tyran-bog-chrzescijan-muzulmanow-i-zydow-zdemaskowany/

  Klechy wprowadzily tez calkowita kontrole zycia rodzinnego i spolecznego jako administracje koscielna dotyczaca slubow, narodzin i pogrzebow, a do tego zeby wiedziec dokladnie „co w trawie piszczy” wprowadzono podsluch z gumowym uchem „spowiedzi swietej” !

  „Panstwo” wspolpracujace z partiami „chrzescijanskimi” wydrukowalo „panstwowe” dowody osobiste, zeby bron cie boze panie jahwe zaden baran i owca nie lataly samopas niezameldowane w „urzedach” :

  https://www.youtube.com/watch?v=HMKCK48iZg0

  Wszelkie struktury „panstwowe” majac tak dokladnie przygotowany „grunt” nalozyly sie jako totalitarna „wladza” i ktorej sie przeciez trzeba bylo sluchac, bo jakoby pochodzila od samego jedynego „boga ojca” i chociaz blizej nigdy nie sprecyzowanego, to zawsze sluzacego jako straszak dla niepokornych , a na pocieche dla „wiernych” mowiono „ora et labora” – modl sie i pracuj !!! ( … a garb ci sam wyrosnie ) !!!

  Caly czas trzeba bylo oddawac „cesarzowi” to co „cesarskie” (daniny podatkowe sciagane „tradycyjnie”, bo „prawnie” przez zydowskich poborcow) i to co ” boskie” dla „boga” czyli dla klechow na zasadzie „co laska” z wymaganym bardzo wysokim „minimum” szczegolnie przy pogrzebach na cmentarzach administrowanych przez klechow.

  Oczywiscie za groby juz pochowanych krewni musza nadal placic, bo inaczej zostaja one po paru latach przekopane, zeby cmentarny geszeft mogl sie nieprzerwanie krecic dzieki NFZ – Narodowemu Funduszowi Zgonow bedacym podobnie zarejestrowanym zydowskim geszeftem, jak ponizej podana „firma” do tresowania od dziecinstwa kolejnych owieczek do strzyzenia, kontrolowania i sciagania haraczy od pracujacych „wiernych” za uslugi „duchowe” w imie ksiazkowego „boga” jahwistow, ktory przyobiecal w „pismie swietym” cala Ziemie z inwentarzem dla „narodu wybranego” na „wieczne” posiadanie.

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname ARCHIDIECEZJA KATOWICKA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 522991728
  L Geschäftssitz Ul. Jordana 39
  L Postleitzahl 40 043
  L Postalische Stadt Katowice
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 322511279
  W Fax Nummer 322516555
  W Name Hauptverantwortlicher Zimon Damian
  W Tätigkeit (SIC) 8661

  ” Tylko pod tym krzyzem , tylko pod tym znakiem Polak stracil wszystko i zostal zebrakiem ! „

 2. Ksiądz przez ponad tydzień blokował pogrzeb syna 80-letniej kobiety, bo nie otrzymał natychmiastowej zapłaty ponad 2 tys. złotych. Kobieta nie miała własnych oszczędności, a ZUS nie wypłacił jej zasiłku pogrzebowego – donosi portal TVN24.
  Pogrzeb miał odbyć się w poniedziałek, ale pracownica biura Parafii w Wąbrzeźnie zadzwoniła i poinformowała, że pogrzebu nie będzie, chyba że rodzina zapłaci księdzu 2400 złotych. Ciało syna 80-letniej Gertrudy znajduje się w parafialnej kostnicy.
  Kobieta w ciągu tygodnia straciła dwóch synów. Pierwszego, 50-letniego Bogusława, ksiądz zgodził się pochować na cmentarzu parafialnym i poczekać na pieniądze do momentu otrzymania zasiłku z ZUS. Dzień po pogrzebie, zmarł drugi syn 37-letni Rafał. Jak twierdzi pani Gertruda, w kancelarii parafialnej usłyszała, że albo zapłaci z góry 2400 zł, albo pogrzebu młodszego syna nie będzie.

  1. dzienniqrwa w tv: -każdy ma w domu telewizor i moze sobie wyrobić opinię o sytuacji na Ukrainie! 😀 ….

  1. Kierujący samochodem osobowym -bez prawa jazdy uderzył w inne auto w wyniku czego zginął młody kierowca tego auta.

   Sąd skazał winnego tego wypadku kierowcę bez prawa jazdy na 2lata!!!
   uzasadniając, że nie miał świadomości zagrożenia ponieważ nie posiadał prawa jazdy!!!!!!!!

  2. w tych sprawach co tygodniowych typu zgon bo lekarz to czy tamto nie chciał zrobiś c czekam na tat ę , dziadka brata który po następnym zgonie wkórwi się i n.p zarżnie na izbie przyjęć z 2 -3 konowałów i 2 pielegniarki … potem pojdzie łatwo -IM GORZEJ TYM LEPIEJ

 3. bardzo ladny text…

  Rosja zawsze znajdzie odpowiedź na wszelkie naciski z zewnątrz – oświadczył Władimir Putin na galowym koncercie przed obchodzonym w jego kraju 23 lutego Dniem Obrońcy Ojczyzny. Deklarował przy tym, że Rosja jest tak silna militarnie, że nikomu nie uda się jej sobie podporządkować czy zmusić do uległości.

  – Nikt nie powinien mieć złudzeń, że może uzyskać przewagę militarną nad Rosją, czy wywrzeć na nią jakąkolwiek presję. Zawsze będziemy mieć adekwatną odpowiedź na wszelkie takie awantury. Nasi żołnierze i oficerowie udowodnili, że są gotowi do podjęcia stanowczych działań – powiedział rosyjski prezydent.
  http://www.tvn24.pl/wladimir-putin-mowi-o-sile-rosji-prezydent-putin-przemawia,517246,s.html

 4. ~Kaziu : Ja tam nie narzekam, dorobiłem się wszystkiego w wieku 38 lat. Posiadam samochód z 1996 r z tylną wycieraczką, ogrzewaniem oraz radiem na kasety. Mieszkam w kamienicy w 2 pokojowym mieszkaniu, kabiny do kąpania nie mam ale mam za to wannę w której mogę z żoną leżeć godzinami. W pracy na umowie wyciągam 1280 zł netto ale czasami dostaję premię pod stołem i uda się wyciągnąć 1500 zł. Pracuję jako kierowca dostawca. Mam jedno dziecko, któremu kupuję oryginalne ubranka z metkami u Pana na wagę. Jak idę na zakupy do marketów zazwyczaj kupuję białą kiełbasę i parówki, czasami dla odmiany wezmę salceson. Browarka szukam zawsze takiego do 2 zł są najlepsze w smaku i bardzo syte. Jak zostanie mi czasami taki czerstwiejszy chleb to rozbijam jajko maczam go w tym jajku i smażę na patelni. Lubię też smalec z cebulką od razu przypominają mi się czasy mojej babci. Z żoną często wyjeżdżamy na wczasy, ostatnio byliśmy u teściów na wsi. Kupiliśmy kiełbasę 45% mięsa miała i zrobiliśmy grilla, klimat i niebo bezcenne. Po urlopie u teściów byłem tak wypoczęty i opalony, że w drodze powrotnej ze szczęścia zapuściłem sobie w samochodzie radio z kasetą i lecąc autostradą śpiewałem sobie.: Syrenko syrenko księżniczko szos… zwiń

  http://biznes.onet.pl/praca/zarobki/jakie-panstwo-taka-bieda-progi-ubostwa-w-europie/x3kt6

 5. Schetyna spytany przez dziennikarzy o możliwość powstania w Polsce prorosyjskiej partii i o to, czy należy obawiać się w naszym kraju prorosyjskiej propagandy, wyjaśnił, że „to rzeczywiście jest nowa jakość”. – Trzeba się temu bardzo wyraźnie przyglądać, kto finansuje takie przedsięwzięcia i na czyją rzecz będą te projekty pracować – podkreślił.
  W internecie pojawiła się właśnie polska wersja strony Sputnika, rosyjskiego portalu informacyjnego. Działa również polskojęzyczne internetowe Radio Sputnik, które wcześniej nadawało w internecie oraz za pośrednictwem lokalnej rozgłośni w podwarszawskim Legionowie jako radio „Głos Rosji”.

  🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rosyjska-tuba-propagandowa-w-Polsce-Schetyna-trzeba-sie-jej-uwaznie-przygladac,wid,17275937,wiadomosc.html?ticaid=114606

  🙂 WIATRY SIĘ ZMIENIAJĄ MERKEL DMUCHA W TEN SAM ŻAGIEL CO PUTIN KAŻE
  a nasze krajowe ss… horagiewki nie maja już mozliwości zmiany 🙂 POGLADU NA SPRAWĘ ……..

  CAŁA EUROPA ZA ŁAGODZENIEM KONFLIKTU

  A POLACY NA DZIŚ Z RĘKA W NOCNIKU ……….. NA BAKIER Z POLITYKA UNIJNĄ W SPRAWIE ROSJI I PRZEJEBANE W ROSJI ……. 🙂 jak zwykle wszyscy znienawidzą Polaków

   1. CÓŻ MOŻNA DODAĆ .. ANO CHYBA TYLKO TO ŻE PARTIA PROROSYJSKA JAK TO W ROSJI DALEKA JEST OD HOŁUBIENIE ZBOCZEŃCÓW I PEDAŁÓW

    CO Z TEGO WYNIKA ANO TO ZE TA PARTIA PIERDOLIĆ SIĘ NIE BĘDZIE Z ISTNIEJĄCYMI PARTYJKAMI Z UKŁADU PO ROKU 1989 i opozycjami symulującymi bunt i sprzeciw za PENSJE

    NIE BEDZIE SIĘ PIERDOLIĆ BO NIEMA I NIE BEDZIE TAM PEDAŁÓW … 🙂

 6. „Glupota i ciemnogrod” w Polsce jest wynikiem odwiecznego odmozdzania Polakow „religia” i trzymania ich w strachu przed „wladza” z wyrokow „boskich” !

  Juz przed wiekami pewien rabin mawial, ze gojom trzeba obiecywac niebo, zeby ukrasc im ziemie, a co szczegolnie widac po ostatnim doniesieniu o podwyzce BEZPRAWNYCH DANIN PODATKOWYCH i co jest potwierdzeniem tego dlugoterminowego planu wywlaszczenia gojow z ich ziem i nieruchomosci !!!

  Ludzie !!! Przeciez to jest kurewski teatrzyk dla glupich gojow z burdelem sejmowym dla zdrajcow !!!

  1. Dzieje się tak bo jako naród jesteśmy biedni duchowo i przez to jeden na drugiego szczeka bo zamiast szukać prawdziwego szczęścia to szukamy dobrobytu materialnego jako głównego celu. Gdyby było tak że chociaż 5-10 % narodu naprawdę wierzyło i znało Boga to ten kraj byłby potęgą, a tak jest nieskończoną udręką. Przykład zawsze szedł od góry, skoro kapłan bierze kase za modły, i się bogaci, a winien być przykładem to całe społeczeństwo nie będzie robić tego co taki kapłan powie że się powinno robić, tylko będzie czerpać przykłady z tego co robi.Po owocach ich poznacie. Tak sam jak „polski” nierząd mówi, a robi inaczej. Dajemy się robić w bambuko, bo 99% uwagi jest zwrócone na ziemskie uciechy, liczy się ze ja mam dobrze, co z tego że sąsiad już pada z nędzy.

   Zresztą, cały świat idzie na zagładę i zostało już nie wiele czasu. Polska to tylko malutki pionek w tej szatańskiej układance, uratują się tylko Ci co naprawde poznali Jezusa. Ci co rządzą tym światem ujawniają swoje plany, a plan jest taki, zrobić jak największy chaos, ludzie sami bedą prosić ich (sług Lucyfera) o przejęcie totalnej władzy, nastanie super porządek i dobrobyt ale to tak naprawde będzie prawdziwe piekło. To co dzieje się teraz przy tym nowym porządku to jest sielanka. My możemy tylko informować i oczekiwać i łudzić się że te nasze krzyki na forum coś dadzą 😐
   Tak było już przed potopem i tak będzie teraz. Tubą propagandową szatana jest Hollywood i przemysł muzyczny no i jego ulubiona telewizja. Obecne filmy skupiają się na transhumanizmie i babraniu się w DNA, aby uczynić z człowieka Boga. Z Księgi Rodzaju wiemy że to Lucyfer obiecał człowiekowi, że będzie jak Bóg, znał dobro i zło. Upadłe anioły zstąpiły z Nieba przed potopem i zmieszały się z kobietami aby, dalej zwodzić i niszczyć ludzkość i kontynuować plan zapoczątkowany w ogrodzie Eden.

   Jak można zobaczyć to nie CZŁOWIEK rządzi światem i chce NWO, plan zniszczenia człowieka jest od tysiącleci realizowany przez upadłych. Kto jest w stanie wytłumaczyć dlaczego przez 3000 lat człowiek się nie rozwijał technologicznie, a nagle od XIX wieku mamy niewyobrażalny skok, jedyne wyjaśnienie to pomoc istot, które posiadają tajemną wiedze, żyją kilka tyś. lat i są bardzo inteligentne , ale to nie znaczy że chcą człowiekowi pomóc, co widać po tym co się dzieje na świecie. To znak że ich plan wchodzi w końcowy moment. Polecam księge Henocha.

   twz. UFO i ich super technologie = Upadłe Anioły

   http://www.proroctwa.com/Henoh.htm

   a dla ciekawych polecam ten film wyjaśnia sporo o tym co nas czeka i dla czego:

 7. Pytacie dlaczego głupota i ciemnogród w Polsce ? To macie jedyną i prawdziwą odpowiedź innej nie ma.

  „Miasta i narody, które poświęcają się czy poddają innym istotom niż Pan Jezus, pogrążają się w duchowej ciemności, ponieważ cześć oddawana każdej innej istocie poza Bogiem jest pokłonem wobec Szatana. Rezultatem jest ruina, często nie tylko duchowa, ale i ekonomiczna. Polska wydaje się niefortunną ofiarą tej strategii. W XVI pod względem militarnym, ekonomicznym i kulturowym nasz kraj należał do największych potęg Europy. Polska słynęła z tolerancji. Ludzie prześladowani w innych częściach Europy w naszym kraju mogli żyć i czcić Boga zgodnie z własnym sumieniem. W zamian wnosili swe talenty i etos pracy.

  Trzecia część sejmu była wówczas w Polsce protestancka, nie dlatego, żeby procent protestantów był aż tak wysoki, ale dlatego, że katolicka większość nie kierowała się w wyborach bigoterią, lecz kompetencjami kandydatów. W efekcie, XVI stulecie przeszło do historii jako okres największej świetności Polski. Do dziś nazywamy je „złotym wiekiem” polskiej kultury. Poważny wkład mieli w tym protestanci, jak na przykład Mikołaj Rej czy Andrzej Frycz Modrzewski.

  Sytuacja zmieniła się w XVII wieku. Za sprawą prowadzonej przez jezuitów Kontrreformacji zaczęto z Polski wypędzać innowierców. Tradycja zajęła miejsce Pisma Świętego; kult Królowej Niebios pozycję Zbawiciela; prześladowania zastąpiły tolerancję. Palono polskie Biblie, chrześcijańską literaturę, protestanckie kościoły. Wpływ Słowa Bożego malał, a naród pogrążał się w pijaństwie, korupcji i bigoterii. Kres wolności słowa, myśli i wyznania zaowocował w kolejnym wieku rozbiorami Polski.

  Jedną z przyczyn upadku polskiej tolerancji było sprowadzenie do naszego kraju jezuitów w 1564 roku. Zakon ten, powołany do zwalczania Reformacji, kierował się maksymą: „Cel uświęca środki”. Zakonnicy przebrani w góralskie guńki podjudzali prosty lud w Krakowie, aby znieważać i burzyć niekatolickie kościoły chrześcijańskie i palić Biblie. Wysyłali swe „bojówki” do innych polskich miast, aby tam dokonywać podobnego rozboju.

  Jezuici rozwinęli w Polsce swoje szkolnictwo. Początkowo stało ono na niezwykle wysokim poziomie. Z czasem jednak, gdy zabrakło konkurencji ze strony szkół protestanckich, ich szkoły stały się ostoją zacofania. W dużej mierze z nich pochodziła zaściankowa szlachta, która swoim liberum veto blokowała niemal każdą korzystną dla naszej ojczyzny reformę.

  Wychowanek jezuitów, kontr-reformacyjnie nastawiony król Zygmunt III Waza, przeniósł w 1596 roku stolicę, a w 1611 dwór z „zarażonej” protestantyzmem Małopolski do Warszawy. Zanikowi tolerancji religijnej towarzyszył stopniowy upadek gospodarczo-militarny kraju. W 1612 roku skapitulowała polska załoga na Kremlu, w 1618 straciliśmy Smoleńsk, w 1621 Rygę i Inflanty, w 1648 Zaporoże, w 1667 lewobrzeżną Ukrainę, a w 1657 roku zwierzchność nad Prusami Książęcymi.

  Zastanawia fakt, że największa dekadencja przypada na czas, gdy król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios „Królową Polski”. Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt „nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku.” Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi.

  Czy chcę powiedzieć, że kult Królowej Niebios narzucony polskiemu społeczeństwu jest jedyną przyczyną nieszczęść, jakie spadły na nasz kraj? Bynajmniej. Zastanawia jednak, że kraje, które mu hołdują (Polska, Hiszpania, Portugalia, Ameryka Łacińska) przez wiele wieków klepały biedę, która ominęła kraje, które odrzuciły kult Królowej Niebios (np. Wielka Brytania, Niemcy, Skandynawia, Szwajcaria, USA). Przy czym nie chodzi tylko o biedę w sensie ekonomicznym, lecz przede wszystkim w duchowym, gdy idzie o znajomość Boga i Jego Słowa.

  Prorok Jeremiasz powiedział ludziom, którzy czcili Królową Niebios, utrzymując przy tym, że nie przeszkadza im to wciąż wierzyć w prawdziwego Boga:

  „Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełniliście. Dlatego kraj wasz został obrócony w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy.” (Jer. 44:22-23).

  Przestępowanie przykazań, w tym II przykazania biblijnego Dekalogu, które zakazuje oddawania czci stworzeniu (Wj. 20:4-5) otwiera przed królestwem ciemności dodatkowe możliwości ściągania nieszczęść i zaślepiania ludzi na Ewangelię.

  Odżegnajmy się od kultu istoty, która nie ma nic wspólnego z błogosławioną matką naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Oddawanie czci Królowej Niebios jest kultem stworzenia a nie Stwórcy. Zdaje nas i nasz kraj na łaskę istot, które nie są przyjazne nam, ani Bogu, choć deklarują wiarę w Niego. ”

  Całość: http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

  1. dziś już nie czas na roztrząsanie co z czego wynikło 🙂

   TERAZ JEST CZAS NA ROZLICZENIE DO BÓLU …

   kto dziś wierzy że dyktatura P.O i koleżków pookrągłostołowych potrwa 1000 lat 🙂 nikt normalny

   właśnie na waszych oczach POLSKA ZOSTAŁA WYIZOLOWANA W SPRAWACH DALSZEGO LOSU EUROPY ŚRODKOWEJ… 🙂

   I CO DALEJ ? KTO WIERZY ŻE JAK ZACZNIE SIĘ WIESZAĆ PACHOŁKÓW MAGDALENKOWO OKRĄGŁOSTOŁOWYCH TO MIURZYN WYŚLE 101 POWIETRZNO DESANTOWĄ 🙂 ALBO BRUKSELA INNYCH OBROŃCÓW ?

   MACIE PRZYKŁAD NA UKRAINIE ………..

   🙂

   TAK SAMO ŚWIAT TRAKTUJE POLSKICH KACYKÓW – POLITYKÓW ….

   🙂 A MOZE JUŻ CZAS NA A.B.N I SEKCJE WYKONAWCZĄ TERENOWĄ ?
   NO TAKI NASZ SERYJNY SAMOBÓJCA …

   W MOMENCIE GDY POLSKĘ WYŁACZONO Z JAKIEJKOLWIEK OBECNOŚCI W PERTRAKTACJACH W SPRAWIE UKRAINY , JEST JASNYM ŚWIAT MA W DUPIE ZDANIE OBECNEJ SITWY U STERU …

   W D… MA A JAK 🙂

   p.s w wawie wiedzą to dokładnie …… i zrobią absolutnie wszystko żeby się uchronić … i O TO CHODZI NIECH ZROBIĄ COŚ ……

   a wylecą wszyscy w p….. na tej beczce prochu……..

   1. najbardziej śmiać mi się chce z tych partyjek które liczą iż dogadają się z p.o i zostaną dopuszczeni do koryta jak solidarność w roku 1989

    OTÓŻ ZŁA WIADOMOŚĆ KARTY ROZDAJE DO NASTEPNEJ GRY KTO INNY

    ZŁA W SENSIE DLA NICH

    kim są oni ci co się chcą podłączyć i liczą na roszadę bez problemów – wiecie kto – ci co krzyczeli zfałszowano wybory a teraz krzycza ludzie idżmy do wyborów 🙂 tia ta sama PKW ….

    NO TO SPRAWA JASNA

    o to chodziło zeby polskimi elitani przestano się zajmować WŁAŚNIE SIĘ TO STAŁO

    SĄSIEDZI DECYDUJĄ O REGIONIE BEZ POLSKIEGO UDZIAŁU – JAŚNIEJSZEJ PRZESŁANKI BYĆ NIE MOGŁO ..

    1. Tym partyjkom o to chodzi, zeby dobrac sie moze nie do glownego koryta.Ale do pomniejszego korytka.W tych partyjkach tez sa cwaniaki.Cwaniactwo to polega na tym, ze taki kacyk partyjny osiadzie na poselskim stolku calkiem dobrze platnym i nie musi sie za bardzo wysilac w przeciwienstwie do glownych partii, ktore cos tam robia i przyjmuja na klate spoleczne niezadowolenie.Polityczny plankton w postaci malych partyjek plywa sobie po powierzchni i bez zadnych bran na klate spolecznych niepokojow.Idealna sytuacja.Zero wysilku, zero odpowiedzialnosci, a kasa i przywileje calkiem, calkiem..Maniek kowalski wyraznie gada, ze jego celem jest wprowadzenie chlopakow na sejmowe stolki..Oni sa szczerzy do bolu.

  2. Pierdoly..na uslugach religijnej wojny.Co ma zydoski jezus do zycia wspolczesnych ludzi?.Absolutnie nic.

   1. W Europie zadnej krwawej rewolty nie bedzie.Ludzie nie sa idiotami i wiedza, z jakim przeciwnikiem maja do czynienia.Ten przeciwnik wznieca wojny kiedy chce i gdzie chce. Takoz rozne rewolty.Starczy spojrzec na Afryke , Ukraine.., co sie tam dzieje i z czyjej inicjatywy i za czyje pieniadze.Bolek tez golymi rencamy tzw. komuny nie obalil.Kto za bolkiem stal wiadomo.Co sami, co wojny i rewolucje w roznych kolorach wywoluja.Maja wszystko:kase, wojsko, policje i propagandystow platnych psychopatow z tytulami naukowymi.

 8. i dodam ciekawostkę która jest faktem historycznym

  Po odzyskaniu niepodległości Józef Piłsudski do tego stopnia nie ufał POLAKOM że jego osobista ochrona składała się tylko i wyłącznie z oficerów o pochodzeniu Tatarskim … dobra , prawda 😉

  ALE O TYM W SZKOŁACH NIE UCZĄ …..

 9. http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,17454277,Kolejne_ofiary_lodzkiej_kancelarii_komorniczej.html

  Kolejne ofiary łódzkiej kancelarii komorniczej
  Małgorzata Kolińska-Dąbrowska 2015-02-19
  Jest już sześcioro poszkodowanych łódzkiej kancelarii komorniczej należącej do Jarosława Kluczkowskiego. Jak dowiedziała się dziś „Gazeta Wyborcza”, następnemu rolnikowi spod Zgierza asesor Michał Kubik zajął leasingowany ciągnik. Zabrał też samochód teściowej oraz maszyny rolnicze należące do sąsiada, czyli kolejnej osoby trzeciej. Auto już zostało sprzedane. Ciągnik nadal jest zajęty, a w sprawie maszyn postępowanie egzekucyjne zostało przez sąd zwieszone na początku stycznia…

 10. sami to wszystko przp……… historia kołem sie toczy właśnie koło się zamyka i tacy jak ja zapolują na ss… którzy popełnili grzech zaniechania 🙂 no moze królem nie bedę ale na pewno którymś z namiestników 🙂 i jak to lechu wał. mawiął TEMI RĘCAMI POWYCIĄGAM I POOBWIESZAM NA GAŁĄZKACH ……..

  dyktatura chamów kórw , złodziei i zwykłych jełopów skończy się jak zwykle setny raz w historii świata rzezią bydła ciemnego

  1. 🙂 zresztą nic nowego moi przodkowie w 18 wieku próbowali się przeciwstawiać zdradzie a przodkowie 90% Polaków w tym czasie sprzedawali wolność za mieszki z talarami 🙂 po wszystkim moi przodkowie dostali w nowej administracji wysokie stanowiska a tych co handlowali obrócono w bydło 🙂

   dla czego tak bo jak by nie patrzeć wróg szanuje wroga ale nie zdrajców nawet tych którzy ułatwiali im wiele

   tak to już jest … 😉

  2. Tak Mizia, masz rację. Problem w tym , że do ludzi to nie dociera, więc muszą na własnym grzbiecie to przećwiczyć. Ostatnio znowu się wq….., bo nie da się NIC wytłumaczyć.

   1. tu nie ma potrzeby tłumaczyć poczekać i do ….. do pieca a szczególnie tym co „pokorne ciele ….. ” tym szczególnie za … za nic nie robienie i liczenie na święty spokój KARY POWINNY BYĆ OSTRZEJSZE NIŻ DLA JAWNYCH ZDRAJCÓW I ZŁODZIEI …

    1. czasami jak patrzę na taki tępy wyraz twarzy nie skażony myśleniem, to sama mam ochotę przywalić w ten tępy ryj

 11. warto jeszcze dodać to:
  AQQ said

  Luty 16, 2015 at 10:28 PM e
  3 Votes
  ~referent z Konina : bylem na zebraniu w Wa-wie w pazdzierniku i powiem ze to co slyszalem na temat nowych podatkow- przeraza. Mają byc od maja podatki na rower, na ubrania powyzej 500 zl, na ploty w okol domu( nie zartuje ), na drzewa w sadach ( tylko owocowe ), na garaz samochodowy do 1200 zl od garazu, na ogrodki dzialkowe ( po min. 600 zl ) a na domki dzialkowe normalna rata zl. 975, na prywatne restauracje zarabiajace powyzej 12000 zl na miesiac, na komisy samochodowe w wysokosci 25% utargu, na warsztaty samochodowe w wielkosci 37% od utargy plus 5% do gesti prezydenta danego miasta, na lasy prywatne w wys. 57% od wartosci, na spadki po rodzinie w wys. 80 procent spadku( to nie jaja ), i tak dalej. Kartke z notatkami odebrano mi w szatni- to tylko to co zapamietalem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: