ważne!! JUTRO IDZIEMY NA WOJNĘ Z RZĄDEM P.O – BUNT SPOŁECZNY NA SLASKU 26 000 PRACOWNIKÓW WIELU BRANŻ !!

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

AKCJA

AKCJA ODWOŁANA Z POWODU GŁUPOTY POLAKÓW

PRLOWSKA „KOMUNA” POPEŁNIŁA STRASZNĄ ZBRODNIĘ NA NARODZIE

NAUCZYŁA SIŁĄ CZYTAĆ I PISAĆ IMBECYLI BEZMYŚLNYCH – CO ZAOWOCOWAŁO W DOBIE INTERNETU SYTUACJĄ NIE DO ZNIESIENIA DLA CZŁOWIEKA CHOĆBY TYLKO ŚREDNIO INTELIGENTNEGO ………..

mizia

48 komentarzy do “ważne!! JUTRO IDZIEMY NA WOJNĘ Z RZĄDEM P.O – BUNT SPOŁECZNY NA SLASKU 26 000 PRACOWNIKÓW WIELU BRANŻ !!”

   1. Ja mieszkam od Jastrzębia 650km ale powiem ci coś śmiesznego: Mieszkałem tam,urodziłem się tam.Jestem z Jastrzębia Zdroju ale w wieku 10 lat wyprowdziłem się ze śląska.

 1. Gwałtowne zamieszki wybuchły pod siedzibą JSW, gdzie miało dojść do kolejnej rundy rozmów zarządu spółki z górnikami. Policja użyła broni.
  Część osób zgromadzonych na pikiecie przed budynkiem zaczęła się agresywnie zachowywać ok. godz. 18:30. W ruch poszły petardy, świece dymne i śnieżki z zatopionymi wewnątrz śrubami.
  Jak informują media – część protestujących próbowała wedrzeć się do budynku, drogę zagrodziła im policja. Po stronie górników stanęli chuligani, którzy rzucali w stronę policji petardy. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej.
  Demonstrujący krzyczeli: „złodzieje, złodzieje”,domagali się też odejścia władz spółki. Wg rzezniczki JSW Katarzyy Jabłońskiej-Bajer, do protestujących związkowców najprawdopodobniej dołączyli narodowcy i pseudokibice.
  Przybyli na wtorkowe rozmowy związkowcy zaapelowali, by nie utożsamiać ich akcji protestacyjno-strajkowej z wieczornymi wydarzeniami przed spółką.
  Nie znamy organizatorów tych zajść. Proszę tego nie identyfikować z organizacjami związkowymi. Każdą burdę należy potępić. Protestować należy w sposób odpowiedzialny
  — mówił rzecznik Wspólnej Reprezentacji Związków Zawodowych w JSW Piotr Szereda.
  Wcześniej we wtorek akcję poparcia dla protestujących załóg JSW zorganizował w regionie Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy Regionu Śląsko-Dąbrowskiego. Odbyły się blokady ważnych dróg i wiece. Rano zablokowany został wjazd na autostradę A-1 od strony Świerklan, ale protestujący wahadłowo przepuszczali samochody. Zablokowana była też w obu kierunkach droga krajowa nr 81 w Pawłowicach. Utrudnienia występowały też na drodze wojewódzkiej 935 w Suszcu. Policja organizowała objazdy, w miejsca blokad kierowano funkcjonariuszy z zespołu antykonfliktowego.
  ansa/ TVN24.pl/interia.pl/tvp.info

 2. Może Oni dołączą;

  „Polskie firmy dorzynane są na wszelkie możliwe sposoby poczynając od fiskusa i gigantycznych obciążeń ZUS, nic dziwnego, że uciekają. Inne są niszczone na różne sposoby, nie tylko stocznie, cementownie, cukrownie czy kopalnie. Artykuł z http://wgospodarce.pl/opi…a-polskie-firmy

  Pracownicy Fabryki Silników Agregatowych wydzielonej z poznańskich zakładów im. H.Cegielskiego właśnie się dowiedzieli, iż prawie połowa załogi trafi na bruk (na początek 70 osób)’.

  „W październiku 2014 roku do sądu w Lublinie trafiły pierwsze wnioski wierzycieli o upadłość Lubelskich Zakładów Tytoniowych ponieważ ich długi przekroczyły 34 miliony złotych. 150 pracowników straci pracę, setki plantatorów tytoniu nie może otrzymać należnych pieniędzy od Irańczyka”.

 3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Mezczyzna-ranil-sie-nozem-w-urzedzie-w-Radomiu,wid,17231908,wiadomosc.html?ticaid=114476&_ticrsn=5
  Mężczyzna ranił się nożem w sekretariacie jednego z wiceprezydentów Radomia. 66-latek próbował zapobiec eksmisji grożącej jego rodzinie. Trafił do szpitala.

  Stan pacjenta określono jako stabilny. Lekarze zapewniają, że nie ma obaw o jego życie. Jak mówi Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

  Wiadomo, że mężczyzna przyszedł do urzędu i chciał rozmawiać z prezydentem, ale go nie było. Ostatecznie trafił do sekretariatu jednego z zastępców. W pewnym momencie wyjął nóż i wbił go sobie w brzuch. Natychmiast wezwano pomoc. Rannego przewieziono do szpitala, a jego rodzina znalazła się pod opieką psychologa z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
  ——————————————
  to ile ich tam kużwa jest, wice-wice, zastępcy …

 4. Jak to ilu.Glupich pytan nie zadawaj.Tam jest
  jeden z kolega.Kolega ma kolege ktory ma
  kilku kolesi.Tak w kolko,nieskonczenie.Nie
  wspomne o wojkach,ciotkach i pociotkach.

 5. swiat! rozmodlonych!! i medialnie!! poprazonych Goi juz przenigdy nie uzyska zadnej wolnosci !!! ALE PRZEDEWSZYSTKIM !! JUZ NIGDY NIE ZAZNA ZAPACHU SWIERZE I ZDROWEJ WODY !!!! JAK ROWNIEZ …ZDROWEJ NIE ZATRUTEJ GENETYCZNIE ZYWNOSCI !!:) A DLACZEGO ? ANO ! GOJE SA PRZEPELNIENI WIARA W ZYCIE WIECZNE !! W LUKSUSIE 🙂 WERZA W KAZDE SLOWO NAJWIEKSZEGO ZBRODNIARZA NA FOTELU MINISTRA ,PREZYDENTA ,SEKRETARZA,JEGO SWATOBLIWOSCI I.T.D.!!.NATOMIAST MY !!! LUDZIE JESTESMY UCzENI WSZYSTKO KWESTIONOWAC I SAMI DOCHODZIC DO PRAWDY!! I DLATEGO ….GOJE SLOWIASCY Z UKRAINY ,ROSJI I INNYCH SLOWIANSKICH PLEMION ..TAK SKUTECZNIE SIE NAWZAJE WYRZYNAJA !! JAK ZA NASZEGO JOZIA STALINA:):)CZY ZFINANSOWANEGO PRZEZ NAS HITLERA !!:)

  1. Jesteś zdrowo potłuczony…coś ci się koleś poprzestawiało pod kopułką i pierniczysz od rzeczy.Spadaj na drzewo….Dag.

 6. miziaforum jesteś prowokatorem nie uda ci sie podjudzić Polaków odpowiedzialnych i mądrych aby burzyli ład , na ulicach awanturują sie tylko szumowiny lumpy i nieroby , porządni Polacy doceniają co osiągneła władza po roku 1990 , takiej hołoty pnącej do burd jest w Polsce może 5 lub 7 tysięcy to dziady i ludzie nie wykształceni którymi kieruje kilku pismaków z wykształceniem pomaturalnym wieczorowym które dała im nowa niepodległa Polska

  precz z hołotą

   1. W kopalniach JSW górnicy rozpoczęli protest pod ziemią
    33 minuty temu
    W ósmej dobie strajku górnicy rozpoczęli podziemne protesty we wszystkich kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej – poinformował wiceprzewodniczący Solidarności w JSW Roman Brudziński. Na środowe popołudnie zaplanowano kolejne rozmowy związków z zarządem JSW.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-kryzys-w-gornictwie/aktualnosci/news-w-kopalniach-jsw-gornicy-rozpoczeli-protest-pod-ziemia,nId,1601649#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. Wczoraj wieczorem na ulicach Jastrzębia-Zdroju doszło do starć pomiędzy protestującymi górnikami, a interweniującą na polecenie władzy policją, która do stłumienia protestów użyła broni gładkolufowej. Czy decyzja o użyciu siły tylko przybliży moment wybuchu strajku generalnego na Śląsku? Czy możliwe jest, aby taki strajk rozlał się na całą Polskę?

   1. A czemu nie ? Wystarczy wkórwić ludzi to będzie bałagan.Myślę że dziś dołączą pozostali…. kibole.Wczoraj był tylko sprawdzian przed jutrem.Mam taką nadzieję 🙂 !!!

    1. jeśli teraz ludzie zwyczajni ze slaska , bezrobotni pracownicy innych branż , a nawet bezdomni nie przyjdą tam aby tylko stać tylko stać !!! TO NARÓD TEN JEST SKOŃCZONY I POPROSTU TRZEBA DAĆ SOBIE SPOKÓJ A ŻEBY ZAKOŃCZYĆ AGONIE POWOLNĄ KTÓRA NISZCZY JUŻ LUDZI LEDWO POTRAFIĄCYCH SIĘ UTRZYMAĆ FINANSOWO – SORY ALE TRZEBA BĘDZIE POMÓC WROGOM ABY ZLIKWIDOWAĆ – TEN BURDEL – BO Z TEGO BURDELU NIE NARODZI SIĘ ŁAD TYLKO CORAZ GORSZE POŁOŻENIA ZWYKŁYCH LUDZI W POLSCE KTÓRZY CHCĄ TYLKO ŻYĆ GODNIE … NIESTETY CZASAMI TRZEBA WRZODA ROZCIĄĆ RAZ I BOLEŚNIE – A BUNT I WOLNOŚC TRZEBA BĘDZIE ZOSTAWIĆ TO NADCHODZĄCYM POKOLENIOM ONI TO ZROBIĄ GDY SZCZERZE ZATESKNIĄ ZA SWOIM WŁASNYM KRAJEM – NA DZIŚ POLITYCY I NIBY OPOZYCJA TYLKO MYŚLI JAK SIĘ PERSONALNIE URZADZIĆ FINANSOWO – TAK TO WYGLĄDA – likwidacja dla dobra dzieci od co …….

     1. WAŻNE – założyłem na f,b wydarzenie – z prośbą tylko o klik wezmę udział BEZ ZOBOWIĄZANIA DO BRANIA UDZIAŁU – TYLKO KLIKIEM WYRAZIĆ POPARCIE

      LINK Z WYDARZENIEM DOTARŁ FIZYCZNIE CZYLI WIDZIAŁO GO WEDŁUG STATYSTYK F.B – „zasięg posta” 185 657 osób !!! klikneło tylko 20 !!

      O CZYM MY ROZMAWIAMY SKORO POLAKÓW NAWET NIE STAĆ NA ZWYKŁY KLIK SIEDZĄC W DOMU W FOTELU …….

      https://www.facebook.com/events/742502302535753/742503019202348/?notif_t=like

      CO WAŻNE WEJŚCIA NA BLOG + F.B ZAWIERAJĄCY ART POWYŻSZY ŚCIĄGNEŁO PONAD 67 000 CZYTELNIKÓW

      PO CO ANO PO TO ŻEBY PRZECZYTAĆ SENSACJE I NIC WIĘCEJ

      ZOBACZYMY DO 17 – 19 GODZINY CO Z TEGO BĘDZIE

      ale najprawdopodobniej POLAK KOMENTUJĄCY WYRZEJ MA PO PROSTU RACJE – TO ONI SĄ ELITĄ A BUNT ……….. TO TYLKO FERMENTACJA GNOJU

      NORMALNE W SZAMBIE BULGOTY OD CZASU DO CZASU

      ŚLĄSK ??? I WEGIEL

      WIDOCZNIE ŚLĄZACY CHCĄ ABY WŁASCICIELAMI KOPALNI BYLI TAK JAK PRZED WOJNĄ NIEMCY

      I NA POLECENIE WŁASCICIELA NIEMCA POLSKA POLICJA BEDZIE ICH W POLSCE NAPIERDALAĆ PAŁAMI !!

      JESZCZE ŻYJĄ – DZIADKOWIE TYCH GÓRNIKÓW KTÓRZY PAMIĘTAJĄ NALOTY POLSKIEJ POLICJI NA KOPALNIE I FAMILOKI – NA ROZKAZ WŁASCICIELA NIEMIECKIEGO

      WIDOCZNIE MUSZĄ I CHCĄ PRZEŻYĆ TO CO ICH DZIADKOWIE

      POLECAM FILM „PERŁA W KORONIE” I SÓL ZIEMI CZARNEJ ”

      KOŁO HISTORII SIĘ ZAMYKA

      1. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM OTO TYTUŁY PRASOWE DZIŚ „Po górnikach i rolnikach czas na kolejarzy. Będzie strajk pracowników PKP Cargo”

       PO GÓRNIKACH -czyli jak oni zakończą protest !!!! / I ROLNIKACH -czyli jak oni zakończą protest !!!! / ZACZNĄ KOLEJARZE – CYLI NIE NA RAZ RAZEM !!!!

       DLA CZEGO ???? A DLA TEGO ŻE JAKBY BYŁO RAZEM TO RZAD BY PADŁ

       O CO CHODZI – O WYSZARPANIE PO KOLEI DLA – GÓRNIKÓW CZEGOŚ

       POTEM DLA ROLNIKÓW , A POTEM DLA KOLEJARZY

       SMUTNE TO ALE PRAWDZIWE – NIE CHCĄ ZARZŻNĄĆ GANGU -TYLKO WYSZARPAĆ COŚ DLA SIEBIE

       A POLSKA – A POLSKĘ MAJĄ W DUPIE – TAK TO WYGLĄDA

       PROSTE PYTANIE DLA CZEGO NIE MOGĄ RAZEM W JEDNYM DNIU O JEDNEJ GODZINIE???

       TAK – JAK BYM MIAŁ SIĘ Z KIMŚ BIĆ – 3 NA MNIE PRZEGRAŁ BYM – ALE PO KOLEI W ODSTĘPACH NA ODPOCZYNEK I PIWKO

       PO 1 – WYGRYWAM !!!! 🙂 -no cóż …………

       1. powinni wszyscy mieć motto jak kwicoł w serialu Janosik „PANA TSA ZABIĆ , ALE TAK COBY NIE UMIARŁ ……”

        TEN KWICOŁ NIE GŁUPI BYŁ – BO JAKBY TAK PRZEZ PRZYPADEK UBILI TEGO HRABIEGO – TO STRACIŁO BY SENS ISTNIENIE ICH BANDY ZBÓJÓW NA TYM TERENIE ………..

       2. NO BO KAŻDY SOBIE RZEPKĘ SKROBIE!!! POWINIEN GÓRNIK DZWONIC DO ROLNIKA ROLNIK DO PKP I RAZEM NA WIEJSKĄ ALE ONI MAJĄ NAS GDZIEŚ I LICZĄ SIĘ ONI ABY IM BYŁO DOBRZE!!!!

       3. 🙂 – a ty co zrobiłeś nawet bałeś sie kliknać w wezmę udział 🙂 -OJ NIEWOLNICZA DUSZO TY JUŻ SIĘ POGODZIŁEŚ Z TYM ZE BEDZIESZ ZBIERAŁ PUSZKI DO KOŃCA DNI SWOICH

        BEZ URAZY NIE MAM PRETENSJI BO KAZDY NIE RODZI SIĘ ORŁEM –

       4. NIE O TO CHODZI CZY BEDZIESZ CZY NIE – F.B MONITORUJĄ I JAK POJAWIŁA BY SIĘ IMPREZA Z ZADEKLAROWANYM UDZIAŁEM 100 000 LUDZI – TO ROBI SIE O NIEJ Z AUTOMATU GŁOŚNO W MEDIACH – PROSTE – I WCALE NIKT NIE MUSI NIGDZIE JECHAĆ

        ALE WY MACIE ZAMIAST MÓZGÓW …. I DLATEGO NIE POTRAFICIE KORZYSTAĆ Z NOWOCZESNYCH ZDOBYCZY TAKICH JAK INTERNET – DUPA BLADA

       5. NO I W TEN SPOSÓB ROZZBROIŁEM SPRYTNY PLAN – BO KLARUJĄC TOBIE DOWIEDZIELI SIE ŻE NIE NALEŻY BAĆ SIE NAWET 1 000 000 CHETNYCH DO WYDARZENIA -jakbyś był ciut ciut to nie zmuszał byś mnie do tego a TAK CHJ BOMBKI STRZELIŁ

        p.s i tą drógą akcje gdzie warunkiem było 100 000 klików też – WSPÓŁCZUJE WAM ŻE JESTESCIE DURNIAMI ALE TO TYLE CO MOGĘ DLA WAS ZROBIĆ …….

       6. NO CZAS ROZZBRAJAĆ SIĘ ZACZYNAM LIKWIDACJE NA FEJSIE A POTEM DO ZMIANY PROFILU BLOGA – PO CHUJ JA MAM CZAS MARNOWAĆ W STADZIE PÓŁGŁÓWKÓW – są lepsze zajecia w lepszym towarzystwie

  2. Z MEDIÓW I TV WIECIE CO SIĘ DZIEJE – DZIŚ PROTEST PODJĘŁO 26 000 PRACOWNIKÓW RÓŻNYCH BRANŻ – JUTRO O 17.00 POD SIEDZIBA SPÓŁKI JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA POTRZEBNI WSZYSCY KTÓRZY MOGĄ BYĆ – OPRÓCZ TEGO W CAŁEJ POLSCE WSPIERAJĄ NAS ROLNICY – CEL PROSTY DYMISJA ZŁODZIEI Z ZARZĄDU I DYMISJA RZĄDU .PO – BEZWARUNKOWA PROTEST CIĄGŁY
   SZCZEGÓŁY CO SIE WYDARZYŁO DZIŚ W LINKU

   APEL KIERUJĘ DO MIESZKAŃCÓW ŚLĄSKA PRZEDE WSZYSTKIM ALE I DO MIESZKAŃCÓW INNYCH WOJEWÓDZTW RÓWNIEŻ JEŚLI ICH STAĆ NA DOJAZD .
   https://www.facebook.com/events/742502302535753/?ref_dashboard_filter=upcoming

   1. A ROLNICY POWIEDZIELI ŻE JAK PRZEZ 5 DNI SIĘ NIE DOGADAJĄ JADĄ DO WARSZAWY,A TO MUSZĄ MIEĆ AŻ 5 DNI? NO I KTOŚ IM COŚ MINIMALNIE OBIECA,I JUŻ SIĘ ICH STRAJKI SKOŃCZĄ ZAMIAST OD RAZU JECHAĆ NA SEJM I POKAZAĆ ŻE ROLNICY MAJĄ NAJWIĘKSZE JAJA.BYLI BY NR 1 W POLSCE I MIELI BY DOZGONNY SZACUN.

  3. Inaczej byś pierdolił jak by ci zabrali, no może nie traktor ale jak wielu innym mieszkanie firmę albo pozbawił cię dochodu.
   I nie pierdol o jakichś osiągnięciach chyba, że tych złodzieji na których za damski chuj zapierają ludzie ciężki pracy.
   PS. Sorry za język ale nie ciebie -kolesia tych szmat z Amber Room i podobnych Królików.

 7. NAWIĄZUJĄC DO JANOSIKOWYCH PORÓWNAŃ 🙂 NIECH TE ZWIĄZKOWE I PATRYIOTYCZNE „KWICOŁY” Z R.N I INNYCH ROBIĄ SWOJE …….

  A JA SOBIE BEDĘ TRWAŁ JAKO INTERNETOWY HARNAŚ – KORZYSTAJĄC Z PRZYWILEJI HARNASIA – 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=LUhhpQYqmrA

  A ŚWIĘTY SPOKÓJ I GWARANCJE NIE WYPROWADZENIA MNIE NA ŁOBWIESENIE ZA ŹOBRO ZAPEWNIĄ NA ZAWSZE KWICOŁY HEJ!!!!

  😉 niema to jak harnasiom ……….

 8. PRLOWSKA „KOMUNA” POPEŁNIŁA STRASZNĄ ZBRODNIĘ NA NARODZIE

  NAUCZYŁA SIŁĄ CZYTAĆ I PISAĆ IMBECYLI BEZMYŚLNYCH – CO ZAOWOCOWAŁO W DOBIE INTERNETU SYTUACJĄ NIE DO ZNIESIENIA DLA CZŁOWIEKA CHOĆBY TYLKO ŚREDNIO INTELIGENTNEGO ………..

  mizia

   1. zaraz napiszę coś jako art. aby rozjaśnić w głowach ALE PRZY OKAZJI ZDEKONSPIRUJE WIELKI ORĘŻ DO WALKI O COKOLWIEK – ZA GRANICĄ TO DZIAŁAŁO NIE RAZ NIE DWA I SPOSÓB NA ZORGANIZOWANIE KILKU MILIONÓW EURO NA AKCJE DOWOLNĄ – POLITYCZNA – TEN ART SPALI RAZ NA ZAWSZE TO NARZĄDZIE W POLSCE – ALE POLACY BĘDĄ MĄDRZY NIE PRAWDARZ – MADRY POLAK PO SZKOPDZIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!