NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SYSTEM INFORMATYCZNY ZUS I KRUS CELEM ATAKU HAKERÓW – EMERYCI RENCIŚCI BEZ PIENIĘDZY za 3-5 dni

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

anonymous_logo_.jpg

INFORMACJA Z SIECI ŹRÓDŁO ROZSYŁANE „PLOTKI” NIE PLOTKI 

GRUPA ANONYMOUS ZNANA Z ATAKÓW NA STRONY RZĄDOWE W POLSCE PODCZAS AKCJI STOP ACTA ROZSYŁA INFORMACJE ZE PO MIEDZY 5 A 10 LUTYM 2015 ROKU ZAATAKUJE SIEĆ INFORMATYCZNĄ Z.US I KRUS , CO SKUTECZNIE UNIEMOŻLIWI BYĆ MOŻE NAWET NA PONAD MIESIĄC WYPŁATY EMERYTUR I RENT W POLSCE 

czy to mozliwe technicznie , tak jeśli potrafili sparaliżować systemy informatyczne rządowe , policji , ABW , I inne SYSTEM INFORMATYCZNY Z.U.S I KRUS PADNIE JAK KAWKA ………. A WYRWA SPOWODOWANA W BAZACH DANYCH JAK ZNAM ŻYCIE MOŻE SPOWODOWAĆ WSTRZYMANIE WYPŁAT NAWET NA 3-4 MIESIĄCE ……. 

================================

przyznaje pomysł zajebisty i na pewno oznaczał by koniec rządów P.O 

WYTŁUMACZ BABCI LUB DZIADKOWI KTÓRY NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O KOMPUTERACH ZE BRAK PIENIĘDZY TO WINA JAKICHŚ HAKERÓW 🙂 A NIE CELOWE DZIAŁANIE RZĄDU EWY KOPACZ ? do tego plotki rozpuszczone w środowiskach emerytów że to rzad chce ich zagłodzić i ……… 

71 thoughts on “SYSTEM INFORMATYCZNY ZUS I KRUS CELEM ATAKU HAKERÓW – EMERYCI RENCIŚCI BEZ PIENIĘDZY za 3-5 dni

 1. Nie podniecajcie są zbyt wiele, anonimowi Wam ani nie pomogą ani nie zaszkodzą w najbliższej przyszłości. Także nie straszcie babci, że emerytury nie będzie 😛 Co najwyżej położą jakiś dziurawy informacyjny serwis webowy robiony po układzie i tyle, który i tak mało kto ogląda. Po drobnym deface po piszą w mediach tu i tam i tylko i reklamy anonimowi zrobią zusowi. Więcej szkody niż pożytku.

  No i Bosak przecież wczoraj powiedział na spotkaniu, że takie sieciowe podwórka, to gówno mogą zrobić liczy się, sami wiecie co! (pierwsze minuty jego pierdolenia)

  BTW. Dobrze, że nie poszedłeś, bo kurwa pierdolił, że znudziło mi się po 20 minutach, jaki on zajebisty nie jest. Chuj do szczania! Tak spedalonego to go jeszcze nie słyszałem.

  1. skomli o stołek poselski , a wie że to ostatnia szansa ….. 🙂 pewnie jak bys zebrał z 1000 osób i powiedział mu ze wszyscy zagłosują jak szarpnie druta przed kamerą SZARPNĄ BY TO PEWNE !!

   1. On ubiega się o stanowisko prezydenta w Zielonej Gorze, wybory 15 marca. Cytuję fragment jego wypowiedzi :
    „To już potwierdzone: dziś o godz. 12:00 w Zielonej Górze na wspólnej konferencji prasowej Ruch Narodowy Lubuskie i Kongres Nowej Prawicy – Zielona Góra ogłosiliśmy, że wspólnie wystartujemy w wyborach samorządowych, które odbędą się u nas w Zielonej Górze 15 marca (obecnie rządzą komisarze premier Kopacz z kręgów SLD/PO). Będziemy mieć też poparcie powstającej Partii KORWiN. Wkrótce wystawiamy wspólne listy do Rady Miejskiej, a ja kandyduję na prezydenta miasta.”

   2. Pierwsze co odpaliłem Bosaka na YT to już mi coś nie pasowało, bo miał taki czerwony pysk, jakby się ogolił zużytą jednorazówką na szybko. Ale może w chujowej rozdzielczości oglądałem i tak kodek zadziałał :5555

    1. Też takie coś przyuważyłam, w innych okolicznościach, ale właśnie czerwony pysk i jeszcze co chwila nerwowo czochrał się po nim. Zwierz czy co?

  2. Przy okazji. Anonimowi to zmasowane „gimbazy” sterowne przez kilkanaście osób, którym wydaje się, że hackują, albo działają w dobrej sprawie pod ukryciem kapelusza, nie czarnego, nie białego, tylko szarego 🙂 Najczęściej nie mają pojęcia co ich komputery robią, albo wiedzą to co mają wiedzieć (mowa konkretnie o anonimowcyh, którzy należą świadomie do botnetu). Potężne botnety, czyli połączne komputery ze sobą razem, jak ZEUS to prawie 5 milionow komputerków PC, której na jedną komendę wykonują skypt, skutecznie D-DOS’ują, czy prościej mówiąć generują lajki za kasę na Fejsie i innych społecznościówkach, komentują na forach, wysyłają emaila, licytuja, audytują i wszystko to i wiele więcej co nie mieści się w twojej głowie. Wyobraź sobie np. 5 milionów komputerów PC, generuje BitCoiny 🙂 … Czyli KASA 😀 Potężna siła – pytanie jak wykorzystywana ?????

   Ale do czego zmierzam 😛 Do tego, już raz zaproponowałem tutaj „pogaduszki” na IRC jakimś serwerze kanale i to nie tylko, żeby sobie sobie tylko dobrze czatować. Tak w ultra skrócie piszę bo dziecko ma kolki 😀 Z takaiego „chata” można generować kontent dla MiziaForum blog odpowiednio, można stworzyć botnet, który będzie generował BitCoiny, które mogą być przeznaczane na pomoc społeczną, czy na inne akcje – także poza pierdoleniem na kanale twój komputer może pomoc. Można również przyjebać w Boska czy innego lachociąga na Fejsie, forum itepeeeeee i inne cuda, albo wykurwić w kosmos to i tamto. Oczywiście takie kanały mają swoje boty (operatory) na kanale pilnujących porządku. Ale pomałuuu 🙂

   Tak więc raz jeszcze podsuwam Wam ten pomysł.

   // No i skąd te #(hasze) się biorą #WorldLoveForDolphinsDay itepe, a no właśnie z ircowych kanałów ;P

   1. Ja noszę szary kapelusz, ale gdybym był autoryzowanym operator kanału, wpisuje prostą komendę:
    / COMMENT – */10 * * * * (10) FB:krzysztofbosak.mikroblog
    i itneligentne Boty (wasze komputery) zaczynają komentować z podaną częstoltiwoscią u krzysztofbosak.mikroblog:
    Minute / Hour / Day of Month / Month / Day of Week / Command
    (mają więdzę odpowiednią, żeby dojebać komentarz jaki wynika z dyskusji)

   2. Od czasu do czasu piszę tutaj taki Babel i inni, prowadzi podobny monolog jaki Mizia w komentach. Typowy bot. MiziaF jest ciężko botowoć w komenatach, bo one są z innej półki i boty się gubią 🙂 i Dlatego jeszcze tutaj sie odzywam. Znów popiłem.

     1. 🙂 Jutro obejrzę bo mi net się krzaczy, ale powinieneś znać Jarosława Butkiewicza z Bydgoszczy 🙂 który odkyrwa mnóstwo spraw i ma wiedzę dużą,

      D.A.G. Fabrik Bromberg – wyburzenia schronów

      https://www.youtube.com/watch?v=IMUqJoQeRsU

      podziemne korytarze w bydgoszczy; retrospekcje; wycieczki; ……

      koleś jest niesamowity – może się znacie ??? 🙂

      dawał mi tylko wskazówki, a jam tam krosem się wbijałem zobaczyć i porobić zdjęcia chodziaż;

      MUSISZ GO ZNAĆ 🙂

 2. Panie Miziak właśnie pana informuję że wygrałem tą flaszkę o kturą się załóżyłem z Dag , i beńdziemy chlać !!!! , hahahahahahaha
  J.M.H

 3. HAHAHAHAH.Wiecie co kopacz właśnie powiedziała w kprm??
  Że Ona i całe Po-Psl było przeciwne PRYWATYZACJI lasów państwowych.!!!!!!
  NE KURWA NIE MOGĘ !!!!!

  1. Dziś też się popisała: „Wszyscy na świecie wiedzą, że zakończenie II Wojny Światowej miało miejsce 8 maja”. A może 7 maja lub 9 bo według czasu moskiewskiego nastał już 9 maja!!!
   I nie koniec wojny światowej ale wojny w Europie – dla ścisłości, pani Kopacz. Premier takie informacje powinien mieć w malutkim paluszku. Do dymisji się pani nadaje. Won!

     1. We wtorek przed wszystkimi kopalniami JSW odbyły się manifestacje poparcia dla strajkujących górników. Wzięło w nich udział kilka tysięcy osób. – 26 tys. pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej jest dla rządu mniej ważna od jednego człowieka, czyli prezesa Zagórowskiego – mówił do manifestujących Krzysztof Łabądź, szef zakładowych struktur Sierpnia 80 w JSW.

      O godzinie 12.00 rozpoczęła się pikieta przed bramą kopalni Budryk. W proteście wzięli udział górnicy z innych spółek węglowych oraz m.in. kolejarze, pracownicy służby zdrowia, handlu, ciepłownictwa. Przed bramę kopalni przyszły też rodziny pracowników kopalni Budryk oraz mieszkańcy Ornontowic.

       1. Za mało ludzi widzę…:(, nie ma barykad , nie ma wahy do flaszek). Ale to dopiero początki rewolty !!!!

       2. Ty to masz Łeb, nie od parady !!! Linknij jak założysz to chociaż poczytam , bo nie ma konta na fb .

       3. TO się dopiero rozkręca jak słyszę z wypowiedzi ……będzie więcej tego typu Imprez Masowych.Bardzo dobrze , może od Śląska to się zacznie ???

 4. 1.Pejsiastym skórwielom marzy się po ukraińskim sukcesie na wywołanie „majdanu” i w Polsce. Ognisk zapalnych do tego jest wiele, uzywanie emerytów i rencistów jest zwykłym skurwysyństwem czy inaczej mówiąc „miłą yahwe żydowską pobożnością”.

  2. To co zamierza dokonać „ruch” anonumous” (centrala telaviw jakby ktos miał obstrukcje że to jakiś „spontan”) ma na celu wywołanie tego co wcześniej było linkowane jako „przymusowe umieszczanie rencistów i emerytów w domach opieki wraz z kradzieżą dobytku ich życia”. Jedynymi zdrowymi „emerytami” jacy mogą iść robić rozpierduchy są byli funkcjonariusze mundurówek jacy za wysokie apanaże strajkować przeciwko panu nie pójdą. Na strajk zaś goni się tę schorowaną część MAJĄC NADZIEJĘ IŻ POPRZEZ WSTRZYMANIE WYPŁAT WYMRĄ robiąc oczekiwane miejsce dla pustynnych nazi już przebierających nogami za wyjazdem z iSSraela (bo grafik napaści moSSadu bis zwanego ISIS jest napięty i trza ewakuować zydków przed syryjską rozpierduchą na całego – wkroczeniem NATO tam).

  3. Akcja „anonymous” wpisuje się też jako kontynuatorka niedawnego załamania rynku hipotycznego spowodowanego uwolnieniem kursu franka. Jest ponad 700 tysięcy rodzin WROLOWANYCH W NIESPŁACALNY KREDYT, 700 tysięcy rodzin jakie właśnie się dowiedziały iż je WROLOWANO W URZĄDZANIE MIESZKAŃ DLA ŻYDKÓW jakie je przejmą za 1/10 wartości po przymusowej licytacji za długi (spłata kredytu oczywiście obciążą dzieci gojów). 700 tysięcy rodzin jakie rząd ma całkowicie w rzyci woląc ratować banki niż ich przed zamieszkaniem pod mostami.

  4. Akcja „anonymous” wpisuje się też w pełowskie „reformy służby zdrowie” jakich jedynym celem jest ODCINANIE STARCÓW OD OPIEKI MEDYCZNEJ jaka im się z Konstytucji należy.

  5. Jak banderowsko-semickie śmiecie chcą rewolucji by dojść do żłoba to mają od rozpierduch kiboli plus inne żydowskie bojówki juz od dawna na tę okoliczność wyrychtowane. Inne ideologiczne zaplecze banderowców wystarczy nakłonić do strajków z ambon. Od emerytów i rencistów niech się mośki odpierdolą chciaż znając życie po załamaniu ZUS w reżimowych mediach zaraz się zacznie ZACHWALANIE iż na tym włamie „UBECY POTRACĄ KOMUSZE EMERYTURY” co tłuszcza przyjmie z radością odwracając się od umierających z głodu za ich plecami starców.

  Włam do ZUSU ma też tylko opróżnić resztki kasy z niego ZACIERAJĄC ŚLADY PO MALWERSACJACH FINANSOWYCH czyli zwyczajnym złodziejstwie środków na ratowanie dziury budźetowej i „ukraińskiej rewolucji żydowskiej” która właśnie DBA O WYMORDOWANIE UKRAIŃSKIEJ MŁODZIEŻY W OBLICZU 2 kroku jakim bedzie najazd ssemickiej stonki z iSSraela i prawdziwego, już oficjalnego przejmowania tam władzy pod BANDEROŻYDOWNIĘ zwaną też NAZIPOLONIĄ (judeopolonią).

  Okazywanie radochy z uśmiercenia głodem nastu procent populacji Polski dla dokopania „rzundowi” jest….. niepolskie.

  1. a tak na naprawde to szetyna jest psem obamy chca wywolac 3 wojne a polakow jak ukraincow na poczatek

  2. kurwa zrobcie cos usuncie tego psa szetyne albo bedziemy miec wojne z rosja nie tylko on wczesniej bujak nawolywal do wojny a chodzi tylko zeby polacy jak ukraincy gineli w wojnie

 5. Podejrzewam że te ataki są sprowokowane, ponieważ Jacyniuk chce się pozbyć Poroszenki.Czytałam o tym jakieś 2 tygodnie temu, że do 15 lutego ma być obalony Poroszenko. Ponieważ nie ze wszystkim się z nimi zgadza.A czas ich coraz bardziej goni bo jeszcze trochę w wszyscy żydo-syjoniści będą musieli uciekać.Tylko teraz pytanie gdzie.Zachód ich nie chce a na wschodzie kula w łeb.

  1. Kołomojski miącha. Oligarchy wzięli się za łby. Tak czy siak lud ma przechlapane 🙁 jak zawsze.

 6. Wielkie ogłoszenie Anonymous na dzień 13.02.2015. Ale nie wiem o co chodzi bo nie znam angielskiego.

 7. INFO Z KIJOWA ZA 2 GODZINY BEDZIE W POLSKICH MEDIACH

  DOSŁOWNIE PRZED CHWILĄ ROZPOCZOŁ SIĘ SZTURM AJDAROWCÓW NA UKRAIŃSKI PARLAMENT – Z BRONIĄ W RĘKU ..

  1. Członkowie batalionu Ajdar, protestujący w centrum Kijowa, próbują wziąć szturmem budynek Ministerstwa Obrony Ukrainy. Demonstrujący rzucają na teren resortu kamienie, a kilku członków Ajdaru wdarło się na teren ministerstwa.

   Członkowie batalionu Ajdar, protestujący w centrum Kijowa, próbują wziąć szturmem budynek Ministerstwa Obrony Ukrainy. Demonstrujący rzucają na teren resortu kamienie, a kilku członków Ajdaru wdarło się na teren ministerstwa.
   Członkowie batalionu zaczęli również palić opony i zablokowali pobliską ulicę, zatrzymując trolejbus i ustawiając go w poprzek ulicy.
   Na chwilę obecną strażakom udało się ugasić ogień.
   2 lutego na demonstrację przyszło około 200 członków Ajdaru.
   Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_02_02/Czlonkowie-batalionu-Ajdar-rozpoczeli-szturm-na-Ministerstwo-Obrony-Ukrainy-3164/

   1. To wczorajsze. A propos – kamieniami atakują a broni nie mają, co to za armia bez broni? (sic) Niech jeszcze poproszą o zezwolenie od władz na bunt wojskowy.

 8. Bardzo dobra Akcja.Oby tylko wyszła , a będą się inne powtarzały.Zasadniczo to nic trudnego będąc hakerem 🙂 No i sama data startu zhakowania strony ZUS_KRUS. Tuż przed wypłatami …..!!!! BRAVO

  1. SKORO INFORMUJA TO ZNACZY ŻE W SYSTEMACH INFO ZUS I KRUS JUŻ MAJA ZAINSTALOWANE ODPOWIEDNIE APLIKACJE -a ostrzezenie 🙂 zeby mocniej bolało …

  2. Najprostszy atak D DOS. I sieć serverów padnie.A jeśli mają aplikacje to powinni SKASOWAĆ całą bazę danych Dłużników ZUS.
   OT tak , po prostu.W państwie nie ma już kasy i złodzieje nie mieli by skąd ssać !!!!

   1. jak zabraknie kasy na gaz , prąd , telefon i czynsz – to zjawia się panowie monterzy i odrabia kwadrat emeryta od mediów jak bajzel potrwa dłuzej zaczna przychodzić pogrózki w stylu wezwanie do zapłaty czynszu pierwszorazowe ostateczne – z perspektywa eksmisji … OT BURDEL SIĘ ZACZNIE A ZE WIADOMO IŻ MŁODZI PATRYJOCI JADĄ NA WSPOMAGANIU RENTY LUB EMERYTURY DZIADKA TO OD STRONY SYNÓW I WNÓKÓW ODSIECZ FINANSOWA NIE NASTAPI …….. 🙂

    1. Ataku może wcale nie być ale atakiem lub próbą można przykryć brak kasy, jak narzutą i zyskać na czasie.
     „Oj, suczki znam te wasze sztuczki.”

     1. POZOSTAJE NADAL PYTANIE ZDZIWIONEGO DZIADKA – K….. A KTO TO TEN HAKER CO MI PIENIADZE ZABRAŁ -tak samo zderzenie dziadka z monterem sciagającym licznik bedzie jak najbardziej realne i namacalne

   2. A może sie młodzi patryjoci wkórwią ze dziadki nie mieć GELD , i ruszą na zus-srus i rząd !!!!

  3. A tam przed wypłatami…wypłaty są realizowane:1,5,10,15,20,25 każdego miesiąca…..jeszcze się nie cieszcie na zapas…nie każdy emeryt wpadnie zaraz w panikę.Pozdro.Dag.

    1. Przejde na utrzymanie dziecka…tyle lat zapewniałam jej dobre warunki rozwoju ,a i wyposażyłam kompletnie na nową droge życia …będzie miała okazję chociaż troche sie zrewanżować,co zrobi z ochotą.Moja rodzina uwielbia Navajo ,to i on nie dozna krzywdy…Dag.

      1. Jak na razie ,to mnie tylko bawi ,a nie martwi…co ma być ,to będzie….może w dalszej perspektywie to ma sens.Spokojnie ,jak na wojnie ,jak powiada klasyk.Dag.

 9. Tak sobie pomyślałam jako niepoprawna optymistka: jako , że przybyło nam sadła ,odkąd jesteśmy z Navajo razem ,to może to właśnie uratuje nam zdrowie i może nawet życie…schudniemy …niema tego złego ,coby na dobre nie wyszło…my sobie poradzimy,mamy zapasy /nadwaga/.A myślę ,że rodzina nieda nam zginąć.Dag.

   1. Bittix,myślisz,że starsi ludzie nie robią pompeczek?Mocno byś sie zdziwił ,gdybyś wiedział ,jak wygląda prawda…ale ,co ja będę gorszyć takich młodych ludzi.Niestety ,ale gimnastyka dodaje nam tylko apetytu…Dag.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: