NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Rosja eksmisja na bruk polskiego konsula w Petersburgu -:-) PRZYPADEK NIE SADZĘ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

POWINIEN ICH SPECNAZ TAK WYJEBAĆ NA ULICĘ JAK TU RODZINĘ W POLSCE – DOKŁADNIE TAK 

Sąd Arbitrażowy Petersburga i Obwodu Leningradzkiego nakazał Konsulatowi Generalnemu RP w tym mieście zwolnienie użytkowanej przezeń nieruchomości i uregulowanie zadłużenia w wysokości 74 mln rubli (1,12 mln dolarów) z tytułu wynajmu.

Przedstawiciele Konsulatu Generalnego RP nie uczestniczyli w postępowaniu, gdyż zgodnie z konwencją wiedeńską placówka dyplomatyczna nie ma zdolności do występowania przed sądem w charakterze pozwanego.
Postępowanie w tej sprawie toczyło się od 1 sierpnia 2014 roku. Formalnie z pozwem wystąpiło rosyjskie przedsiębiorstwo państwowe Inpredserwis, które zajmuje się obsługą zagranicznych przedstawicielstw w mieście nad Newą. Zarząd Petersburga został przez sąd uznany za trzecią stronę w tym procesie.

Spór dotyczy nieruchomości w historycznym centrum Petersburga. Są to dwa połączone ze sobą budynki o łącznej powierzchni 3 tys. metrów kwadratowych. Władze Petersburga utrzymują, że Polska powinna płacić za czynsz od kwietnia 1993 roku, gdyż wówczas wypowiedziała umowę międzyrządową o nieodpłatnym użytkowaniu nieruchomości zajmowanych przez dyplomatów.

Pozew złożony w Sądzie Arbitrażowym Petersburga i Obwodu Leningradzkiego obejmował roszczenie za trzy lata – taki jest maksymalny okres roszczeń finansowych w sytuacjach, gdy nie ma umowy.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-rosja-sad-w-petersburgu-nakazal-eksmisje-konsulatu-rp,nId,1601451

BRAVO BEAVISSIMO – NIECH CHUJ KONSUL POCZUJE CO TO JEST EKSMISJA – SETKI TYSIĘCY EKSMISJI W OSTATNICH 25 LATACH W POLSCE ..

p.s a tak na serio ale wstyd k.. jak śmieci pod most 🙂

11 thoughts on “Rosja eksmisja na bruk polskiego konsula w Petersburgu -:-) PRZYPADEK NIE SADZĘ

  1. Gdyby PIS (no, tak) nie głosowało przeciw zmianie w konstytucji to PO i PSL sprzedałoby lasy państwowe, ona KŁAMIE. To nic, że czas jest przeszły niedokonany ale chcieli!!!, żeby był teraźniejszy.

  1. komora tez trzeba eksmitowac tylko dlaczego tak pozno ?
   szkoda ze dopiero teraz gdy juz wszystko zrujnowane kraj zniszczony
   wszyscy ujadaja na rosje ale przeciez dopiero po 89 roku stocznie huty i inne galezie przemyslu zostaly zlikwidowane przez plan balcerowicza agenta mossadu ibanku golden sachs

  2. Chętnie użyczę wody kolońskiej marki „KONSUL” relikt po PRL, który przypadkiem znalazłem na strychu.
   Trzymam, jako pamiątkę, bo strach używać, trzyma okropnie długo i czuć na parę metrów.
   Sytuacja bezdomności może się konsulowi przedłużać a ja mam środek higieny zgodny z nazwą, „jak znalazł”, bo znalazł.
   Na pewno, na szpirytusie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: