NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polska wieś , jedni jeszcze protestują , inni znikają z całymi rodzinami Podlasie Polska „b”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Awantura na spotkaniu Sawickiego z rolnikami. „Jesteście zdrajcami narodu!”, „Nie mamy za co w pole wyjść!”

„Doprowadzacie wszystkie gospodarstwa do bankructwa”, „Nie mamy za co na wiosnę w pole wyjść, a wy dalej debatujecie!  wypłaćcie odszkodowania” za rosyjskie embargo – krzyczeli rolnicy na poniedziałkowym spotkaniu z ministrem rolnictwa Markiem Sawickim na Podlasiu. Zapowiedzieli również, że we wtorek zablokują krajową „19” niedaleko Białegostoku.

http://www.tvp.info/18698569/awantura-na-spotkaniu-sawickiego-z-rolnikami-jestescie-zdrajcami-narodu-nie-mamy-za-co-w-pole-wyjsc

Ci jeszcze  mają siłę na protest  inni ich sąsiedzi poddali się po cichu i od prawie 10 lat znikają  , porzucając domy i ziemie …….

Na dzień  dzisiejszy w  regionie  mamy  już opuszczone całe wsie  ,  domy wyglądają  wewnątrz tak jakby ludzie uciekali  w popłochu ,  porzucone rzeczy codziennego użytku na swoich miejscach ,  wygląda  tak jakby mieszkańcy wyszli tylko na chwilę , ale gruba warstwa kurzu pokrywająca  wszystko świadczy że uciekli lata lub miesiące temu ……….. rodziny te można odnaleźć za  zachodnią granicą …….. 

foto rep z Białostoczczyzny 

a16a2a15a3

a6 a14 a13a13a12a11a10a9a8a7a6a15a3a2a16a1a17

nikt nie rozkrada porzuconych rzeczy ani na opał ani na złom ,  bo tam już niema nikogo …

szansy na zatrzymanie tego procesu wyludniania polskiej wsi już niema , bo kto ma się zbuntować ? Polacy już nie są ZDOLNI DO OBRONY WŁASNEJ ZIEMI I DOBYTKU jak widać porzucają wszystko i uciekają …

To samo czeka wieś kielecką, częstochowską, lubelską , rzeszowską  i tak dalej …

pracy dla wszystkich w miejskich hipermarketach nie wystarczy , zatem ???

czarno to wszystko widzę …. gdy chłop porzuca ziemię na której pracowali jego przodkowie nawet od stuleci …..

takie masowe ucieczki zdarzały się już w historii , przyczyną na ogół była zaraza , dżuma ….. ale ludzie wracali po przejściu morowego powietrza …….. w roku pańskim 2015  wracać nikt nie zamierza bo do czego ?

WNIOSEK RZĄDY PO ROKU 1990 W POLSCE SĄ GORSZE OD DŻUMY CHOLERY I KRWAWEJ WOJNY NA RAZ ………

==============

MOŻE TO WAM DA COŚ DO MYŚLENIA POLACY KTÓRZY NIE ZAPUSZCZACIE SIĘ DALEJ NIŻ W POLU WIDZENIA MACIE KOMIN WASZEJ CHAŁUPY…….

p.s ja dziś sie pakuję jak zawsze i jadę , ale tym razem z dodatkową misją szukać miejsca na przesiedlenie dla 3 rodzin … na ich prośbę …….. czyli – 16 osób w III R.P bedzie wiecej dla was miejsca i powietrza Polskiego …

25 thoughts on “Polska wieś , jedni jeszcze protestują , inni znikają z całymi rodzinami Podlasie Polska „b”

 1. A DLATEGO JEST TAK ŹLE ŻE URZĘDASY MAJĄ DOBRE WYPŁATY I W DUPIE NAS MAJĄ STANĄ ZAWSZE PO STRONIE RZĄDOWEJ A POWINNI RAZEM Z NAMI RAMIE W RAMIE STAĆ.

  ROBIĄ NAM DYWERSJE A JESZCZE GDZIEŚ NIE DAWNO CZYTAŁEM ŻE PODNIESIE SIĘ IM PENSJE TYLKO DLATEGO BY STANELI PO PRZECIWNEJ STRONIE BARYKADY JAKO OBROŃCY NIBY WOLNEGO KRAJU I CUDU GOSPODARCZEGO.

  IM JEST DOBRZE JAK MAJĄ PONAD 2TYSIE I 13NASTKI.NIE PATRZA NA BIEDNYCH GRZEBIĄCYCH W ŚMIECIACH CZĘSTO MÓWIĄ ŻE SAMI SOBIE WINNI,ZOBACZ MI SIĘ UDAŁO JA PRACUJE.

  ŻEBY REALNIE DO CZEGOŚ POWAŻNEGO DOSZŁO MUSIAŁ BY UPASC ZUS NIE MOC WYPŁACANIA EMERYTUR I RENT SPOWODOWAŁ BY PANIKE A POTEM DOSZŁO BY DO REWOLUCJI.

  ALE TAK SIĘ NIE STANIE BO PAŃSTWO SOBIE DO DRUKUJE DLA NICH KILKA ZŁOTYCH!!!!

  1. kolego czas na real upaść zus ?? NIE MUSI A CO POWIESZ NA ZCHAKOWANIE SYSTEMU INFORMACYJNEGO ZUS NALICZAJACEGO WYPŁATY RENT I EMERYTÓR -w taki sposób zeby padł system ?

   i bedzie zero emerytór i zero rent ?

    1. ALE KONIEC KOŃCÓW TO I TAK MUSIAŁO BY SIĘ COŚ TAM W ZUSIE STAĆ POWAŻNEGO: BO BABKI DZIADKI MÓWIĄ : „MNIE INTERESUJE TYLKO ABY DOSTAĆ EMERYTURE”

   1. Bzdury piszecie. Wymazanie w systemie informatycznym wypłat dla rencistów i emerytów nie spowoduje ich anulowania. Każdy ma w domu prawomocną decyzję o przyznaniu renty lub emerytury NA PIŚMIE i z pieczątką i to jest dokument wiążący.
    A co wam winni emeryci??? Płacili przez dziesiątki lat, żeby mieć spokój na starość!!!
    Propagujecie nienawiść do starych i chorych a może eutanazję?

 2. Wital Miziak masz całkowitą rację !!!! ten kraj i ludzie tu mieszkający to są gówno warci i tyle . a sprawa kraju i ziemi na kturej zamieszkiwali od pokoleń i za ktury w poprzednich latach ludzie potrafili przelewać swoją krew to nieistety ale jest już zamierzchła przeszłośći tego nie da się już ukryć !!! .
  Jako naród to zeszliśmy całkowicie na psy !!!! , a beńdzie jeszcze gorzej
  Także Mister miziak , moja propozycja jest następująca robimy sobie wakacje albo W Gujanie , lub w Brazylji w Interiorze choć tam są kurewsko wieklie robale i pająki , ale jakoś da się tam żyć !!!!!!!!
  J.M.H
  Ps: piszę to z przekąsem , ale my polacy przepierdoliliśmy swoją szansę jako naród !!!!!!!

  1. NAVAJO JA NA SERIO PISZĘ O TYCH ZAMACHACH , SĄ LUDZIE KTÓRZY NIE PISZĄ NIE PYSKUJĄ NIE WIECUJĄ – KTÓRZY DALI CZAS NA POSPRZĄTANIE TEGO BURDLA – ALE TERAZ WIDZE ZE CHYBA WEZMĄ SIĘ ZA SPRZĄTANIE W STYLU TAKIM NA JAKI ICH STAĆ CZYLI – WYWOŁAĆ BURDEL W POLSCE – KRWAWY NAWET I PRZECHWYCIĆ STER … polakom tym co się zdaje ze bedą nadal siedzieli cich i bedzie o.k nie bedzie o.k

   1. Odwiedziła nas wczoraj córka,bo jechała do nowohuckiego urzędu pracy,na „okresową” wizytę,jako że zwolniła sie z pracy ,aby dopilnowac dziecko ,które poszło do 2 klasy podstawówki i jest bezrobotna /planowo/.I cóż się dowiedziała,jest praca dla mistrza krawieckiego za 1400,00 brutto..dla pracowników hipermarketów ,całorocznie,we wszystkie dni tygodnia,od 7 rano,po kilkanaście godzin dziennie…i w sklepach nocnych za te same pieniądze.Ona na razie nie szuka pracy,gdyby chciała ,mogłaby wrócić do poprzedniej,w której pracowała przeszło 20 lat.To była jej 1 praca ,którą sobie sama znalazła ,chodząc jeszcze do liceum,i ucząc sie jeszcze.Jest fotografem ,w miedzy czasie robiła różne uprawnienia i jest dobra w tym ,co robi i co kocha.Ale jako bezrobotna musi się zgłaszać do urzędu ,żeby nie stracić ubezpieczenia.I co ją zbulwersowało,masa ludzi odpisuje nawet te nędzne oferty ,bo niema za co żyć.Miasto Kraków i taka nędza w ofertach?Trudno w to uwierzyć ,ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy dla kobiet.Nawet w Krakowie ciężko się utrzymać z pracy,gdy się ją posiada.Pozdro.Dag.

    1. Dodam ,że praca w tych sklepach ,też jest za 1400,00 brutto,bo może z wypowiedzi wyżej ,to nie wynika.Dag.

  2. Odezwał sie marzyciel o Gujanie…..a S. u państwa K.nie wystarczy?Obyśmy tylko doczekali w jako takim zdrowiu i kondycji i pokoju w kraju do tych wakacji…..Dag.

   1. Mizia,my nie mamy złudzeń….czujemy przez skórę ,że tegorocznych wakacji może już nie być….nawet sie zastanawiam nad kupnem kolejnej kiecki,czy wogóle warto…Dag.

  3. Takie są realia albo „taki mamy klimat”. Tato na świeżutkim traktorze w proteście, brat taty w PO – moderuje lokalnie, synuś już kończy szkołę dla celników, córka na UW studiuje PublikRelations by prawdy filtrować, żona w gminie kontroluje rozdział zasiłków.
   Rewolucja, kurde rewolucja? Z kim rewolucja?Jaka rewolucja?
   To wszystko musi zgnić i zapaść się pod własnym ciężarem.
   W niedzielę wszyscy na mszy św. z wyciągniętymi jęzorami, dzieci też przyjechały, bo słoiki mają już puste.
   Rewolucja? Jeszcze nie teraz a nawet jeśli Putin by był – to też nie; konieczny jest dużo głębszy upadek porządeczku.
   Feniks się rodzi z popiołów – nie inaczej. Musi być ten popiół.

 3. JA SIĘ PYTAM – CZY WY NIE WIDZICIE ZE STARUCHÓW NA SMYCZY WODZI STARY PEDAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI – aby wiązać siły buntu

  i dawać czas platformie na rabunek

  TO SAMO TYCZY SIE R.N – KTÓRY ZAJMUJE SIĘ MŁODYMI TAKI PIS DLA MŁODYCH

  A TU TURNE TEGO SUKINSYNA

  W poniedziałek 2 lutego br. odbędzie spotkanie o 17.00 w sali katechetycznej przy Katedrze Opolskiej. Kolejne terminy spotkań udostępniamy za portalem społecznościowym.
  OPOLE – poniedziałek 2 lutego, godz. 17.00 – https://www.facebook.com/events/758873787534945
  TRZEBNICA – wtorek 3 lutego, godz. 15.00 – https://www.facebook.com/events/321574581382999
  WROCŁAW – godz. 18.00
  BIELAWA – środa 4 lutego, godz. 15.30 – https://www.facebook.com/events/787546104648830
  WAŁBRZYCH – środa 4 lutego, godz. 19.00 – https://www.facebook.com/events/455382577943625
  KAMIENNA GÓRA – czwartek 5 lutego, godz. 16.00 – https://www.facebook.com/events/738424306253173
  JELENIA GÓRA – czwartek 5 lutego, godz. 19.30 – https://www.facebook.com/events/786304841405192
  LUBIN – piątek 6 lutego, godz. 16.00 – https://www.facebook.com/events/424303087732789
  LEGNICA – piątek 6 lutego, godz. 19 https://www.facebook.com/events/880732781947633
  BOLESŁAWIEC – sobota 7 lutego, godz. 14.00 – https://www.facebook.com/events/937940969549685
  ZIELONA GÓRA – sobota 7 lutego, godz. 18.00
  ZGORZELEC – niedziela 8 lutego, godz. 14.00 – https://www.facebook.com/events/885143254870744
  LUBAŃ ŚLĄSKI – niedziela 7 lutego, godz. 17.00 – https://www.facebook.com/events/828451140554259
  LWÓWEK ŚLĄSKI – niedziela 7 lutego, godz. 19.30 https://www.facebook.com/events/1533323580282994

  GONIĆ TEGO SKURWIELA DEPRAWATORA MŁODZIEŻY POLSKIEJ !!!

 4. jeszcze mam chwile czasu wiec NAPISZE WAM O CO POSZŁO Z TYM RUCHEM NARODOWYM –

  OPOLSZCZYZNA JAKIŚ CZAS TEMU – DO MIASTA NYSA PRZYJECHAŁ PAN Z R,N NA SPOTKANIE – W MIEŚCIE OFICJALNA STOPA BEZROBOCIA CZYLI CI CO SĄ ZAREJESTROWANI 60% !!!!!!!!!

  PRZYJECHAŁ TEN FIUT I …………. I OPOWIADAŁ ZEBRANYM O UWAGA !!!!

  MAJORZE HUBALU I KAMPANII WRZEŚNIOWEJ ROKU 1939 ………..

  MIAŁEM IŚĆ NA SPOTKANIE WCZORAJ Z BOSAKIEM W OPOLU

  NIE POSZEDŁEM BO WIEM CZYM BY SIĘ TO SKOŃCZYŁO POPROSTU JAKBY WIELBICIELE NIE UPILNOWALI GOŚCIA – PAN BOSAK ZA TAKIE COŚ JAK WCZORAJ – BAŁAMUCENIE MŁODYCH LUDZI – W CELU WYJECHANIA NA ICH GŁOSACH JAKO POSEŁ

  DOSTAŁ BY WPIERDOL ODEMNIE DO KRWI NA TERENIE KOSCIELNYM

  I BYŁA BY I POLICJA I POGOTOWIE A MOZE I STRAŻ POŻARNA – BO ZNAM SWOICH KOLEGÓW ……..

  I BYŁ BY MEGA SKANDAL

  TU LINK DO PIERDOLENIA O NICZYM …………..

  1. JA SIĘ KURWA WAS PYTAM NA SERIO CZY W TYM KRAJU MUSI KTOŚ KOGOŚ W SPOSÓB SPEKTAKULARNY ZASTRZELIĆ , ALBO WYSADZIĆ W POWIETRZE – AUTOBUS LUB WYJEBAĆ KOSCIUŁ PEŁNY CIEMNIAKÓW

   ŻEBY SIE WAM OTWORZYŁY OCZY ???
   CO ……..

   1. CZEGO WY CHCECIE CZERWONEGO TERRORYZMU W POLSCE

    WOJNY KURWA DOMOWEJ ?

    JA NIE WIEM ALE MYSLĘ ŻE WY MYSLICIE ZE JAK DOJDZIE DO TERRORU TO WAS OMINIE – NIE BO JAK JAKIŚ CZUB WYSADZI AUTOBUS Z CYWILAMI TO TAM MOZE BYŚ WASZ BRAT , MATKA DZIECKO

    KTO WAM KURWA ZAGWARANTOWAŁ ZE TERRORYZM SOCJALNY AKURAT W POLSCE JEST NIEMOŻLIWY – LATA 70 TO BADERMAINCHOW W NIEMCZECH , CZERWONE BRYGADY W ITALII ……….

    o co chodziło o socjal !!!!!!!!!!!!!!! dla ludu o równe prawa – O TO SAMO CZEGO W POLSCE DZIŚ BRAK

   1. jesli nie rozpedzi się tych kolektywów i sojuszy interesu
    TO TAK JAK OSTATNIMI CZASY – KRÓLA STASIA

    POLSKĘ DO GROBU WPĘDZI SOJUSZ WATYKAŃCZYKÓW Z SKONFEDEROWANYM ŁAJDACTWEM DLA NIE POZNAKI NA USTACH NOSZĄCY SŁOWA WIELKIE I PATRIOTYCZNE

    TYM RAZEM NA ZAWSZE !!!! ZMARTWYCHWSTANIA NIE BĘDZIE ……….

 5. w miastach dużych tego eksodusu tak nie widać ale w takzwanych powiatowych nawet na zamożnej opolszczyźnie n.p Prudnik zaplanowano na ten rok 1500 eksmisji i nie chodzi tu o wyrzucanie ludzi na bruk tylko o otworzenie mieszkań komunalnych osób które dawno temu już uciekły za granice nie wymeldowujac się nie płacąc czynszy

  mieszkania są zapełnione rzeczami lokatorów – chodzi o wypróżnienie lokali i wymeldowanie tych rodzin z urządu ….. ma to sens ale niema NOWYCH CHĘTNYCH LOKATORÓW -bo w Prudniku niema już gdzie pracować ……

  czyli 1500 mieszkań x średnio 3 lokatorów = 4500 osób przy stanie oficjalnym mieszkańców Prudnika około 10 000 …………….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: