NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

list z Kijowa – prawdziwe nastroje ludzi – KIJÓW W PRZED DZIEŃ KOLEJNEGO MAJDANU ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Komandos ukraińskiego „Ajdaru”, małżonek mej córki Grzegorz Kuzniecow, który po zranieniu leczy się w Kijowie, prawie co dnia chodzi na pogrzeby swoich „pobratymców”. Ale jest wierny mimo wszystko idei urojonej Ukrainy.

Lubi swój kraj i w tym nie ma nic złego, jednak trzeba być elementarnie tolerantnym do dążeń separatystów z Donbasu, którzy nie chcą u siebie w domu rządów neobanderowskich z akcentami żydowskimi z Kijowa. Nie chcą Ukrainy mafijnej prezydenta Poroszenki. Czy nie mają na to prawo?

Nie mogę powiedzieć, iż zbyt lubię „Ajadar”, „Azow”, „OUN”, „Prawy Sektor” itd. jak i wspieranych przez cara Putina separatstów Zacharczenki lub Gubariewa. Mnie biorą mdłości przy jednym nawet przypomnieniu o tym bezhołowiu ukraińskim. To wszystko jest margines cywilizacyjny, który teraz rządzi na Ukrainie.

To wojna domowa mafii, której żołnierzami są pożyteczni idioci, którym propaganda kijowska i doniecka zrobiła z mózgu wodę. To są niewolnicy, gładiatorzy, którzy na arenie nawzajem się zabijają. I król czekolady Poroszenko nigdy w życiu nie pośle swego dorosłego syna na wojnę w Donbasie. Bo ginąć na fronie w imię mafijnej Ukrainy mają żołnierze typu męża mej córki Kuzniecowa, który ma niebawem wyruszyć na front pod Ługańskiem. A publiczni patrioci mają siedzieć bezpiecznie i syto w Kijowie.

Taka jest cyniczna prawda tej strasznie brudnej wojny ukraińsko-ukraińskiej.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

5 thoughts on “list z Kijowa – prawdziwe nastroje ludzi – KIJÓW W PRZED DZIEŃ KOLEJNEGO MAJDANU ?

  1. Trafna ocena. To przede wszystkim wojna oligarchów i dlatego mądrze, że uciekają od 15-60 latkowie poza granice, przed mobilizacją.

  2. Młodzi będą ginąć w Donbasie, a tymczasem rząd zatrudnia do przeprowadzenia reform gospodarczych….. Balcerowicza !! Efekty jego działania odczuwamy na własnej skórze!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: