loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
20 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

list z Kijowa – prawdziwe nastroje ludzi – KIJÓW W PRZED DZIEŃ KOLEJNEGO MAJDANU ?

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Komandos ukraińskiego „Ajdaru”, małżonek mej córki Grzegorz Kuzniecow, który po zranieniu leczy się w Kijowie, prawie co dnia chodzi na pogrzeby swoich „pobratymców”. Ale jest wierny mimo wszystko idei urojonej Ukrainy.

Lubi swój kraj i w tym nie ma nic złego, jednak trzeba być elementarnie tolerantnym do dążeń separatystów z Donbasu, którzy nie chcą u siebie w domu rządów neobanderowskich z akcentami żydowskimi z Kijowa. Nie chcą Ukrainy mafijnej prezydenta Poroszenki. Czy nie mają na to prawo?

Nie mogę powiedzieć, iż zbyt lubię „Ajadar”, „Azow”, „OUN”, „Prawy Sektor” itd. jak i wspieranych przez cara Putina separatstów Zacharczenki lub Gubariewa. Mnie biorą mdłości przy jednym nawet przypomnieniu o tym bezhołowiu ukraińskim. To wszystko jest margines cywilizacyjny, który teraz rządzi na Ukrainie.

To wojna domowa mafii, której żołnierzami są pożyteczni idioci, którym propaganda kijowska i doniecka zrobiła z mózgu wodę. To są niewolnicy, gładiatorzy, którzy na arenie nawzajem się zabijają. I król czekolady Poroszenko nigdy w życiu nie pośle swego dorosłego syna na wojnę w Donbasie. Bo ginąć na fronie w imię mafijnej Ukrainy mają żołnierze typu męża mej córki Kuzniecowa, który ma niebawem wyruszyć na front pod Ługańskiem. A publiczni patrioci mają siedzieć bezpiecznie i syto w Kijowie.

Taka jest cyniczna prawda tej strasznie brudnej wojny ukraińsko-ukraińskiej.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

5 thoughts on “list z Kijowa – prawdziwe nastroje ludzi – KIJÓW W PRZED DZIEŃ KOLEJNEGO MAJDANU ?

  1. Trafna ocena. To przede wszystkim wojna oligarchów i dlatego mądrze, że uciekają od 15-60 latkowie poza granice, przed mobilizacją.

  2. Młodzi będą ginąć w Donbasie, a tymczasem rząd zatrudnia do przeprowadzenia reform gospodarczych….. Balcerowicza !! Efekty jego działania odczuwamy na własnej skórze!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: