loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

MSW UKRAINY LIKWIDACJA BATALIONÓW AZOV AJDAR i innych powiązanych z PRAWYM SEKTOREM – CZYLI JAK HITLER Z S.A !!!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

PARAMILITARNE ODDZIAŁY POWIĄZANE Z PRAWYM SEKTOREM – OSKARŻANE PRZEZ MSW WPROST O BANDYTYZM, ZDRADĘ , POBICIA RABUNKI ……..

WCZORAJ BUNT BATALIONU AJDAR W KIJOWIE – PRZECIW LIKWIDACJI BATALIONU 

Jak przyznaje gazeta „Ukraińska Prawda”, członkowie batalionu „Ajdar” byli zamieszani w„szereg skandali”. Przytacza przy tym głośną sprawę z grudnia ubiegłego roku, gdy członkowie batalionu brutalnie pobili kierowcę na trasie Kijów-Boryspol, a także pomoc, jakiej bojownicy „Ajdaru” udzielili uciekającemu przestępcy gospodarczemu, byłemu prezesowi „Ukrspirtu”. Zarzuty wobec batalionu miało też Amnesty International.

Członkowie batalionu oskarżeni są o liczne przestępstwa. Prokuratorzy rządowi wszczęli co najmniej 38 spraw kryminalnych przeciw bojownikom Ajdaru.

Według dowódcy Ajdara i deputowanego ukraińskiego parlamentu z ramienia Partii Radykalnej Ołega Liaszki Sergieja Melniczuka,regularna armia otrzymała rozkaz ostrzeliwania pozycji batalionu miały zostać ostrzelane przez wojska rządowe w rejonie miasta Sczastia w obwodzie ługańskim z systemów rakietowych Grad i  Smiercz. „Artyleria działa przeciwko pozycjom batalionu Ajdar” – stwierdził Melniczuk, który powołując się na swojego podkomendnego dodał, że byli celem „15-20 razy”.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fdowodca-ajdaru-oskarza-ukrainskie-wojsko-o-ostrzeliwanie-pozycji-batalionu-fotowedlug-dowodcy-ajdara-i-deputowanego-ukrainskiego-parlamentu-z-ramienia-partii-radykalnej-olega-liaszki-sergieja-melniczuka-oddzialy-batalionu-mialy-zostac-ostrzelane-przez-woj

NO TO MAMY NOC DŁUGICH NOŻY ?

NIEOFICJALNIE WIADOMO ŻE RZĄD W KIJOWIE W ZAMIAN ZA POMOC MIĘDZYNARODOWĄ MA ZROBIĆ POŻĄDEK Z FORMACJAMI ZBROJNYMI POWIĄZANYMI Z PRAWYM SEKTOREM CZŁONKÓW ARESZTOWAĆ STAWIAĆ PRZED SĄDAMI ZA ZBRODNIE , BANDYTYZM I INNE SAMOWOLNE CZYNY .KWALIFIKOWANE JAKO PRZESTĘPSTWA ………

JEDNO TYLKO NIE PEWNE ZACZELI OD AJDARU PLOTKA JUŻ POSZŁA W STEP….. WĄTPIĘ ŻEBY BANDEROWSKIE FORMACJE PODDAŁY SIĘ BEZ WALKI I DAŁY POZAMYKAĆ W PIEDLACH NA ŻYCZENIE ZACHODNICH PAŃSTW … KTÓRYM WIDOCZNIE JUŻ CIERPLIWOŚĆ PUŚCIŁA I MAJĄ DOŚĆ WYCHODZENIA NA SS…. KTÓRZY NIE WIEDZĄ TEGO CO WIE KAŻDY O ZBRODNIACH TYCH BANDEROWSKICH BOJÓWEK …..

TAK I GDZIE ONI PÓJDĄ ? NA WSCHÓD …… NIE  NA ZACHÓD DO CEL WIĘZIENNYCH ……. NIE 

CO POZOATAJE ?????? WOJNA DO ……… 🙂 

7 thoughts on “MSW UKRAINY LIKWIDACJA BATALIONÓW AZOV AJDAR i innych powiązanych z PRAWYM SEKTOREM – CZYLI JAK HITLER Z S.A !!!

 1. POWIEDZMY SOBIE SZCZERZE 20 KROTNY ARTYLERYJSKI OSTRZAŁ POZYCJI STACJONOWANIA AJDARU – TO NIE POMYŁKA

  ŁĄCZNOŚĆ DZIŚ TO NIE PROBLEM

  NA ROZKAZ POROSZENKI MIELI ICH WYBIĆ CO DO NOGI NA FRONCIE … ALE SIĘ NIE UDAŁO AJDAROWCY SĄ JUŻ W KIJOWIE I ZMONTUJĄ KOLEJNY KRWAWY MAJDAN – MAJĄ BROŃ I NIC DO STRACENIA

   1. No, jaja panie dziejaszku, jak berety komandosów.
    To było do przewidzenia – łachudry się pokłócą
    Szkoda że nie dołożyłeś zdjęć z mobilizacji o tym, jak powstaje armia z ochotników z ostatniej obławy.
    Kolejki gołowąsów na przejściach granicznych – byle szybciej, byle dalej od pierdolnika.

 2. NO TO TERAZ SIĄ ZACZNIE KOCIOŁ – WOJNA W DONBASIE I RENEGACI POROSZENKI KTÓRYM WSIO RAWNO BO I TAK NIE MAJA GDZIE IŚĆ – MOZE WYSADZĄ JAKĄŚ ELEKTROWNIE JĄDROWĄ ?

  NA PEWNO BEDĄ PRÓBOWALI SIĘ UWOLNIĆ I OD WSCHODU I ZACHODU

  PRAWDZIWY BARDAK

  JESLI CHCIE LI TO ZROBIĆ TO W 1 NOC WSZYSTKICH NA RAZ A TAK …. UCHU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: