DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

30 000 BANDEROWCÓW MIESIĘCZNIE POLSKA WPUSZCZA DO SIEBIE uciekają ze strachu przed gniewem Rosji za rozpętanie wojny

Od stycznia do listopada ubiegłego roku o pracę w naszym kraju oficjalnie ubiegało się aż 359 tys. osób. To o ponad 134 tys. więcej niż w całym 2013 r.

To korzystne zjawisko, bo przyjeżdża do nas armia pracowników o niskich wymaganiach płacowych – czytamy w gazecie.

„Rzeczpospolita” pisze, że zainteresowania Polską wśród cudzoziemców potwierdzają specjaliści z branży pośrednictwa pracy. – Sytuacja na Ukrainie powoduje, że nie tylko przyjeżdżają do pracy, ale chcą tu zostać na dłużej – mówi w rozmowie z gazetą Aleksandra Wielgos ze Związku Sadowników RP, która pomaga rolnikom zatrudniać osoby ze Wschodu.

ALARM !! – CO KNUJĄ UKRAIŃCY BANDEROWCY W 19 POLSKICH POWIATACH tu i teraz !!

5 thoughts on “30 000 BANDEROWCÓW MIESIĘCZNIE POLSKA WPUSZCZA DO SIEBIE uciekają ze strachu przed gniewem Rosji za rozpętanie wojny

 1. Czyli zgodnie z unijnym planem.Otwieraja rynki pracy dla Ukraincow.Przy okazji bezrobotnych zaproszonych do kraju bezrobotnych, beda miec elity swietny material tak po jednej stronie jak i drugiej do dalszego dzielenia narodow i szerzenia nienawisci wsrod ludzi.Przeciez Polak sie wkurzy, ze Ukrainiec bedacy ofiara obrzydliwego systemu zabiera mu miche, ktorej on sam napelnic nie moze.A na zachod juz Polak nie wyjedzie, bo na zachodzie wielkiii kryzys , ktorego jest dopiero tyci tyci poczatek.No i odpowiednie osrodki propagandowe niezaleznych mediow i portali podgrzewac beda atmosfere nienawisci, no bo przecie o ten Wolyn chodzi.Proste i juz dziala.Narodowy niby ruch ( tylko jakiego narodu) podgrzeje odpowiednio atmosfere.No i beda Polacy antysemitami, rasistami i nacjonalistami-faszystami , bo sie upominaja o Ukraine.Gebels sie cieszy w grobie albo inny potomek zaproszonego goscia tfujjj …do Oswiecimia.Do diabla z nimi…wszystkimi.Szatanskie pomioty tez z woda swiecona i roznymi krzyzami.( cztery ramiona albo piec jeden diabel ).

  1. Wybierz się do Warszawy. Na rogu ul. Nowy Świat była kawiarnia „Nowy Świat” znana z tego, że była ważnym punktem życia kulturalnego Warszawy. Teraz jest w jej miejscu „Świat Ukrainy” z dopiskiem Centrum Dialogu Ukraińskiego.
   Nieco dalej na drugim końcu ulicy jest skrzyżowanie z ul. Foksal. Jeśli już musieli coś takiego zrobić to właśnie powinni na ul. Foksal. Przed wojną ta ulica nazywała się ul. Bronisława Pierackiego, dla upamiętnienia zamachu na niego w 1934r. Pieracki był ówczesnym ministrem Spraw Wewnętrznych, a zginął podobnie, jak zamordowany w 1931 roku przez członków Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów jak poseł na Sejm, Tadeusz Hołówko. Ukraina dobrze się tu w Warszawi wpisała.
   Odległość do miejsca gdzie zginął Pieracki to jakieś150m w linii prostej.
   Tam niech robią Centrum Dialogu Ukraińskiego debilnemu narodowi polskojęzycznemu.

   1. Jeszcze Polacy na zachodzie, gdzie pracują i żerują nie mordują polityków angielskich, niemieckich czy francuskich.
    Może to błąd, bo wtedy może tam powstałyby centra dialogu tym razem polskiego.

    1. Nie przesadzaj z tym, ze Polacy zeruja na kims.Jest odwrotnie.Imigranci i nie tylko Polacy sa zerowiskiem wykorzystywanym dle celow brudnej polityki, za ktora kryja sie wielkie kapiataly rzadzace ta planeta i zarzadzajace cala reszta ludzi.Sciagnieto armie muzulmanow do Europy zachodniej , ktora banda demagogow wykorzystuje dla brudnej polityki swiatowej i polityki wewnatrz spoleczenstw do dzielenia i latwiejszego rzadzenia.Taka sama role pelnia w tym Polacy na zachodzie no i oczywiscie zwyczajni Ukraincy na terenie Polski.Kto ten caly syf tworzy i w jakim celu?.Nie trudno znalezc odpowiedz.Kto te centra tworzy?.

     1. Tak, masz rację nie żerują napędza ich kosmiczna energia – zero pokarmów.
      Ja, gdy tam jadę, żeruję jak cholera, pełną paszczą i popijam dobrym winem za grosze.
      Koło dobrego sera, które tam kupuję (cena za 1kg odpowiada w Polsce seropodobnym), po sprzedaży daje zysku 1/3 stawki minimalnej w Polsce (ok. 600zł). Jakbyśmy krów nie mieli i dopiero wypasu się uczyli.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: