NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

ZMUSIMY ROSJĘ DO OTWARTEJ WOJNY !!! 2.LUTEGO !! Wyciekł tajny plan Kijowa ODCIĘCIE KRYMU OD WODY ENERGII I SZLAKÓW KOMUNIKACYJNYCH -PEŁNA BLOKADA !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

2-3 LUTY 2015 ROK ?????

http://finanse.wp.pl/kat,1033801,title,Ukraina-chce-calkowicie-zablokowac-Krym-Jesli-Rosja-nie-pojdzie-na-ustepstwa,wid,17217003,wiadomosc.html?ticaid=1143f7

NO CÓŻ CHCĄ ZMUSIĆ PUTINA TO ZMUSZĄ DOBRZE ZE DAJĄ MU KONKRETNY POWÓD I ALIBII DO AGRESJI I ZAKOŃCZENIA BYTU BANDEROWSKIEGO GNIAZDA ZWANEGO UKRAINĄ …

DURNI NIE SIEJĄ 🙂

A POLACY ? A POLACY SIEDZĄ W TYM GÓWNIE PO SAME USZY JEŚLI NIE GŁĘBIEJ …

Wyciekł tajny plan Kijowa. Jak donosi jeden z tamtejszych portali, Ukraińcy dążą do całkowitej komunikacyjnej blokady zajętego przez Rosję półwyspu.

Portal „Nowoje Wremja”, powołując się na nieoficjalne źródło w resortach siłowych, poinformował, że do odcięcia Krymu od głównych szlaków transportowych przebiegających w 100 proc. przez terytorium Ukrainy dojdzie już od lutego. Kijów podjął decyzję o wprowadzeniu blokady po zaostrzeniu konfliktu w Donbasie. Jeśli Rosjanie pójdą na ustępstwa, zostanie ona zniesiona albo zawieszona.

Już wcześniej Kijów odciął połączenia autobusowe, tłumacząc się koniecznością zapobiegania przenikaniu bojowników separatystów na swoje terytorium, a 27 grudnia dodatkowo – połączenia kolejowe.

Całkowita blokada Krymu – ma według informatorów portalu – zmusić Rosję do ustępstw i spowodowana jest eskalacją konfliktu w Donbasie, gdzie ostatnio znów toczą się ciężkie walki.

Wpływ na sytuację miały też ostatnie wydarzenia w Mariupolu, w którym Ukraińcy odcięli separatystom połączenie lądowe z Krymem. Ostateczna decyzja w sprawie blokady ma zapaść, jeżeli Rosja faktycznie nie ustąpi i nie zechce doprowadzić do deeskalacji konfliktu.

Blokada będzie miała poważne konsekwencje ekonomiczne dla półwyspu. Już teraz większość dostaw na zamieszkany
w większości przez Rosjan półwysep odbywa się drogą morską, co znacząco podwyższa koszty funkcjonowania krymskiej gospodarki.

12 thoughts on “ZMUSIMY ROSJĘ DO OTWARTEJ WOJNY !!! 2.LUTEGO !! Wyciekł tajny plan Kijowa ODCIĘCIE KRYMU OD WODY ENERGII I SZLAKÓW KOMUNIKACYJNYCH -PEŁNA BLOKADA !!

 1. „Całkowita blokada Krymu ”

  – niedawno Kijów podpisał umowę na dostarczanie prądu ma Krym. Wymówili już ją czy to tylko odloty po macy?

  1. Ciekawe.Zwlaszcza ten pierwszy link.Dla czytelnikow w jezyku polskim na pierwszej stronie na pierwszej pozycji o koniku i w tym samym miejscu dla czytelnikow w jezyku francuskim o Sonii..Bardzo ciekawe..Reszta w innych jezykach tez ..daje do myslenia.

  1. ALE TO NIE PUTIN STRASZY CZYTAJ TEKST – TO UKRAINA CHCE ODCIAĆ OD SWIATA KRYM

   A CZY PUTIN POZWOLI ZAGŁODZIĆ MIESZKAŃCÓW KRYMU ?
   WĄTPIĘ

   WIESZ CO OZNACZA ODCIAĆ KRYM OD ŚWIATA – TO ODCIĘCIE FIZYCZNE RÓROCIĄGÓW Z WODĄ , PRĄD GAZ I … SAMO ODCIĘCIE PRĄDU = W 1 -2 MINUTY SETKI OSÓB KTÓRE UMRĄ W SZPITALACH – RESPIRATORY, SZTUCZNE PŁUCA , NERKI SERCA

   TO JEST ZBRODNIA !!!!

   I PUTIN BEDZIE MIAŁ SUPER POWÓD DO ATAKU NA TERRORYSTÓW Z KIJOWA

   SPRAWDŹ NO ILE OSÓB MIESZKA NA KRYMIE ..

   1. Putin ma tak samo gdzies zwyczajnych ludzi jak cala reszta tego swiatowego gangu.Beda im dostarczac bron tak z jednej jak i z drugiej strony.Dozywia miesko armatnie (biedny Lud Ukrainski) rozne fundacje z calego swiata, a zwlaszcza z Europy.Tak robia i zrobili w Afryce.Im wiecej cywilow zginie, tym bardziej wampirom to sie podoba.Bo i kasy sie dorobia na handlu bronia.Wszystkie charlie wampiry.

   2. W telewizorze taki jeden wampir, co rozpetal wojne i tym sie w Libii chwalil sie znowuz , ze jest spokojny o konflikt w Libii, bo tam maja juz ” demokratyczna milicje” do walki z islamistami.No i ten wampir powiedzial, ze tak wlasnie jest najlepiej, zeby sami sie bili miedzy soba.No a pozostale kraje maja ich dozbroic.Czyli o co chodzi?.kurde..kontynuowac wojne domowa.Ten wampir to gangu ” levy’ego”.Sam takie rzeczy opowiadal w telewizorze.Zachod przystapil do wojny propagandowej w necie.Publikuja video , aby ewentualnych kandydtatow na dzijadistow grzecznie przekonac, aby nie brali udzialu w wojnie po stronie islamistow.he he.Na pewno ich islamisci posluchaja ha ha.Kon by sie usmial.To samo jest na Ukrainie.Aha..Ten wampir tez byl na ukrainskim majdanie po zamordowaniu ponad 100 majdanowcow.( znowu 100).

 2. Niziak to jest takie ukraińskie sranie w banie i tyle ! , dzisiaj prawie wszyscy w europie są za łagodzeniem sankcji , jub za ich zlikwidowaniem wystarczy sobie poczytać dzisiajszą prasę w internecie i nie tylko , nawet zaczynają olewać naszego grzesia w brukseli !!! . A co do samej wojny ????? hahahahaha
  rosjanie jak się wkurwią to dopiero pokażą na co ich jeszcze stać . Europa padła na pysk i lada moment zamiast angli będziemy mieli angielski kalifat i szwedzki , orad duński nawet nie wpomnę francji i włoch . Dzisiaj rosjanie osiadczyli z calowicie przerywają budowę północnej nitki Nor Stream i za chwilę unua będzie miała nowy kłopot , a ta istniejąca już nitka to lada moment także może być odłączona od rosyjskiego cycka !!! i dupa zimna panno Europo , więc o jakiej wojnie jest mowa a jak przyjdzie co do czego to raz i dwa szubciutko rosjanie zajmą całą ukrainę i kicha z banderowcami !!!
  Ale co ja tam wiem , tyle co nic !!!! , hahahahahahahahaha
  J.M.H

 3. nerwowo robi się w Europie bombowce strategiczne dalekiego zasięgu nad kanałem angielskim 😉

  Białoruś trzęsie dupą …… zmiany strategii i ćwiczenia

  A W POLSCE – BUTA Z DZIURĄ NA DUPIE …..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: