NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

wakacje kredytowe do 3 lat frankowców – Na specjalnej konferencji prasowej Janusz Piechociński przedstawił propozycje rozwiązania problemów, z którymi borykają się osoby spłacające kredyty we frankach.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WAŻNE !!! JEŚLI CZUJESZ SIĘ TY I TWOJA RODZINA JAKO OBYWATEL 2 KATEGORII LUB PODCZŁOWIEK , I GODZISZ SIĘ Z TYM … NIE CZYTAJ RESZTY TREŚCI..SKOŃCZ W TYM MIEJSCU 

słowo wstępne moje potem link do prasowej informacji 

W GRUPIE KREDYTOBIORCÓW POŻYCZKI WE FRANKU SĄ PRZEDE WSZYSTKIM POLITYCY , SYNOWIE CÓRKI I WNUCZKI POLITYKÓW , URZĘDNICY III R.P POLICJA WOJSKO ITP – A 95% Z NICH TO CI KTÓRZY GŁOSUJĄ NA P.O !! ZATEM NIE DZIWI MNIE ŻE WYSTARCZYŁA PIKIETA 100 OSÓB A TVN , POLSAT, TVP – NADAŁO PROTESTOWI 100 OSÓB ROZGŁOS I SZUM MEDIALNY – PAMIĘTACIE PROTESTY NAWET NA 100 000 POLAKÓW – CISZA W MEDIACH

WYBRANA GRUPA KREDYCIARZY – ZASŁUGUJĄCA NA POMOC RZADU

TO POWAŻNA SPRAWA KTÓRĄ POLACY OLEWAJĄ … CI BIEDNI !!

CO MA TO DO BIEDNYCH ….

JAKI PROBLEM DLA RZADU JEŚLI 500 000 KREDYCIARZY ZASPONSORUJĄ ODPOWIEDNIMI ULGAMI W SPŁACIE , ŻEBY N.P ZA JAKIŚ CZAS JAKAŚ GRUPĘ WYBRANĄ ZWOLNIĆ Z PŁACENIA PODATKÓW W POLSCE N.P NA POCZĄTEK – NA 5 LAT ?

ŻADEN TO PROBLEM JEDNA ZARWANA NOC W SEJMIE I GOTOWE …

POLACZKI SKAPNEŁY BY SIĘ PO FAKCIE ……

POWIECIE TO NIE MOŻLIWE TAK?

NO TO NA DZIŚ JEST TAK – NOWAK I WIŚNIEWSKI KUPILI ZA KREDYT MIESZKANIA W JEDNYM DOMKU NA 1 PIĘTRZE DRZWI W DRZWI

NOWAKOWI ZAWIESILI SPŁATĘ RAT NA 3 LATA BO WE FRANKU BRAŁ , A WIŚNIEWSKIEMU NIE BO W ZŁ. BRAŁ ….

PYTANIE KIEDY WIŚNIEWSKI NIE WYTRZYMA I NA KLATCE SCHODOWEJ BRUTALNIE POBIJE A MOZE I ZABIJE NOWAKA ??

NO BO TAK DZIAŁA KRZYWDZĄCE PRAWO – WIŚNIEWSKI NIE POLECI BIĆ PREMIERA WIŚNIEWSKI ZAJEBIE W SŁUSZNYM GNIEWIE NOWAKA

BO NOWAK W JEGO OCZACH RÓWNIEJSZY NIŻ WIŚNIEWSKI …………. GNIEW WIŚNIEWSKIEGO KTÓRY SŁUSZNIE CZUJE SIĘ W POLSCE JAK ŚMIEĆ I PODCZŁOWIEK ……. SKUTECZNIE POKIERUJE RĘKĄ WIŚNIEWSKIEGO UNIESIONĄ NAD NOWAKIEM

AMEN!!!

NIECH SIĘ DZIEJE WEDŁUG NIENAWIŚCI WIŚNIEWSKICH !!!

K….. BRAĆ KAMIENIE DO RĘKI I WYBIJAĆ SZYBY W TYCH APARTAMENTACH , MIESZKANIACH I PAŁACYKACH NA KREDYT WE FRANKU

TAK KASTA WYJĄTKOWYCH OBYWATELI ……..

JA TEŻ CHCĄ KREDYT N.P 1 000 000 ZŁ I ZAWIESZONE SPŁACANIE NA OKRES 3 LAT JAK PROPONUJE PSLOWIEC

A TY POLAKU CHCIAŁ BYŚ DOSTAĆ KREDYT I 3 LATA NIE MARTWIĆ SIĘ O SPŁATY RAT ?

I 3 LATA OBRACAĆ TĄ GOTÓWKĄ BEZSTRESOWO I BEZPŁATNIE !!!

================

Rząd pomoże frankowiczom

Wicepremier zdradza szczegóły planu

Na specjalnej konferencji prasowej Janusz Piechociński przedstawił propozycje rozwiązania problemów, z którymi borykają się osoby spłacające kredyty we frankach.

Zdaniem ministra gospodarki banki powinny odstąpić od dodatkowego zabezpieczenia przy gwałtownych wzrostach kursowych. – Może to powodować utrudnienia wśród kredytobiorców i problemy przy spłatach rat, a tego chcemy uniknąć. Potrzeba większego rozkładu ryzyka na obie strony umowy kredytowej – uważa wicepremier.

Minister Gospodarki chce wprowadzić wakacje kredytowe do 3 lat, czyli zawieszenie spłat kredytów w przypadku silnego kursu franka. Banki pozwalają na miesiąc lub rok takiej przerwy. W razie umocnienia szwajcarskiej waluty, banki robiłyby odpisy na podwyższone ryzyko.

€œPłynny kurs walutowy w dłuższej perspektywie powinien się stabilizować, więc ważne jest, aby umożliwiając kredytobiorcom przetrwanie najtrudniejszych momentów związanych z silnym umocnieniem się frankiem. Jednym ze sposobów jest zawieszenie spłaty tych rat kredytów, które z uwagi na wysoki kurs franka mogą stanowić szczególnie duże obciążenie budżetów domowych. Wariantem tego rozwiązania może być wprowadzenie limitu wysokości raty kredytu na poziomie końca 2014 roku. Taka operacja nie powinna pociągać ze sobą dodatkowych kosztów prowizyjnych. Przekroczenie limitu mogłoby mieć miejsce za zgodą kredytobiorcą – czytamy w materiale przygotowanym przez Ministerstwo Gospodarki.

więcej tu

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad-pomoze-frankowiczom-wicepremier-zdradza,177,0,1701297.html

PYTANIE W CZY SĄ LEPSI CI KTÓRZY WZIĘLI KREDYT WE FRANKACH ŻE ZASŁUGUJĄ AŻ NA TAKĄ POMOC RZĄDU ?? 

A RESZTA POLAKÓW Z INNYM KREDYTEM NIE …. ? 

CO TO K…. MA ZNACZYĆ ? 

19 thoughts on “wakacje kredytowe do 3 lat frankowców – Na specjalnej konferencji prasowej Janusz Piechociński przedstawił propozycje rozwiązania problemów, z którymi borykają się osoby spłacające kredyty we frankach.

 1. Kto glupi ten od zyda wszystko kupi ! , a najbardziej chodliwym „towarem” sprzedawanym gojom przez zydowskiego drukarza sa jego „prywatne” dolary wraz z cala reszta jego papierowych pochodnych zwanych banknot – ami czyli doslownie notatkami bankowymi z doliczonymi do nich odsetkami istniejacymi juz tylko teoretycznie, majacych jednak w praktyce zadanie depopulacji glupiego bydla roboczego gojow i wywlaszczenie ich z calej Ziemi !!!

  „Nasze kamienice wasze goje szubienice” zwykli mawiac „wybrani” pejsaci geszefciarze miedzy soba, kiedy to zydowski teatr na scenie polityczno – militarnej masowo sprzedaje wszelkim przyglupom i ignorantom rozne gruszki na wierzbie, ladowanie na ksiezycu, igrzyska sportowe, „opieke” samozwancow nie – rzadowych za haracz podatkowy, trucizny jako leki i szczepionki, czarcie zarcie, seks, mode i urode, coca cole itp. czyli kwas fosforowy pod czerwonym szyldem Rotschildow ze znakiem „gwiazdy Dawida”, symbolizujacej wojenne dokonania tego wybitnego „krola” Israela, podlug pustynnych teorii ksiazki zwanej z grecka „biblia” , w ktorej to jest napisane, ze cala ziemia jest dla dwunastu plemion ” narodu wybranego” obiecana przez ich literackiego boga wojny Jahwe !

  Kto zliczy i poda (pokonujac awersje do „polityki”), ile „gwiazdek” ma flaga tego jewropejskiego obozu pracy ?

  Caly ten burdel ponadnarodowej mafii teatrzykow z magikami zydowskimi od papierowych szwindli, na wczesniej juz opanowanych obszarach swiata poprzez krucjaty z ogniem i mieczem za pomoca „biblii” musi sie jak najszybciej rozleciec zanim ludzie zostana obrabowani z ostatniego metra kwadratowego ziemi, ostatnich gaci, resztek rozumu i instynktu samozachowawczego, zeby powiedzenie „madry Polak po szkodzie” zostalo spalone lacznie z cala literatura zydowskich mitomanow :

  https://www.youtube.com/watch?v=biODYF7-Uq8

  Jesli jednak glupie goje nadal paktuja z cyrografami papierowego „diabla”, to napewno wyladuja na ksiezycu, tak jak imc Twardowski.

  Ponizej oryginalna rejestracja geszeftu ministerstwa ” Polnische Wirtschaft” ze znanym nazwiskiem glownego alfonsa „szefa” tego burdelu :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO GOSPODARKI
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366035395
  L Geschäftssitz Pl. Trzech Krzyzy 3/5
  L Postleitzahl 00 507
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226935000
  W Fax Nummer 226934048
  W Name Hauptverantwortlicher Piechocinski Janusz
  W Tätigkeit (SIC) 9111

 2. Witaj Miziak , przecież ten artykół to był już wczoraj na onecie i to żadna nowość i jaka tu pomoc co , w wakacjach w spłacie kredytu ???????? , soory kolego ale ty chyba wczoraj się uchlałeś wieczorem !!! hahahahahaha i jeszcze te obiecanki pana Piechocińskiego , dobre sobie , on to może sobie obecywać , Co to za wakacje jak i tak potem musisz wszystko spłacić i na dodatek jeszcze więcej !!
  J.M.H

  1. JA CHĘTNIE WZIOŁ BYM N.P 1 000 000 ZŁ Z ODROCZONYMI SPŁATAMI NA 3 LATA -navajo spytaj byle handlarza badylami czy nie wzioł by

   PROBLEM SIĘ ZACZNIE GDY Z JEDNEGO DOMU EKSMITOWAĆ BEDĄ RODZINĘ KTÓRA WZIEŁA KREDYT W ZŁ – BO NIE SPŁACA A NA PRZECIWKO W DRZWIACH BEDZIE WSPOMAGAŁ OKRZYKAMI – PAŁĄ GO SMIECIA PANIE WŁADZO W MORDĘ I Z BUTA TEGO NIEAZRADNEGO …
   I KRZYCZAŁ BEDZIE PAN KTÓRY MA ODROCZONE SPŁATY RAT ……
   WE FRANKACH , CZYLI PENSJE MA CAŁĄ BEZ SKUBANIA

  2. Był wkurzony i to słusznie i byc może musiał sobie rozrzedzić krew…wszystko jest dla ludzi-byle z umiarem,a byc może i miał tatara na zakąskę…Dag.

      1. A jakie trzeba mieć wykształcenie ,aby pracowac w takim ministerstwie?Dla mnie i tak już za póżno,ale mam bardzo wykształconego zięcia/chociaż jako abstynent ,mógłby tam nie pasować/…może on by sie załapał na taka fajną robotę?Pozdro.Dag

       1. KWALIFIKACJE – MOCNE PODROBY SZCZEGÓLNIE WONTROBA , DOŚWIADCZENIE !!! W PRAWIDŁOWYM ZAKANSZANIU ŚLEDŹ I OGÓREK 🙂

      2. To niestety,zięć sie nie nadaje i ominie mnie splendor ,w posiadaniu zięcia w tak prestiżowym miejscu pracy.Dag.

      1. Bittix,będziesz miał troche za daleko…ja zresztą też….chociaż jest dokładny adres ,a i mapka pozwoli trafic bez pudła,to jednak nie przyjedziemy…trzeba będzie sobie otworzyć małą filię w Nowej Hucie…..Dag.

       1. Właśnie Navajo wybiera sie do sklepu po jakiś browarek…trzeba uczcić szczęście kredyciarzy we frankach…..i nasze szczęście nie posiadania żadnych kredytów.Pozdrowienia dla wszystkich wolnych ludzi bez kredytów.Dag&Navajo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: